Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 310-Ημερομηνία 24/2/2010

+10
Ntinaki1
NATALITSA_LOUKITSA
loukitsa
vs116117
Clarabelle
anastasia20
konstantina
loukasnora
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
nikidanis
14 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 310-Ημερομηνία 24/2/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 310-Ημερομηνία 24/2/2010

Δημοσίευση από verile_mistika Πεμ Φεβ 18, 2010 8:27 pm

ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΩ ΤΩΡΑ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΑ !! ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΒΟΗΘΗΣΟΥΜΕ ΝΑ ΔΙΑΛΕΞΕΙ ΝΥΦΙΚΟ Η ΒΛΑΧΑΡΑ cake ΜΑΥΡΟ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΑΦΟΥ ΣΑΝ ΚΟΡΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΕ !! ΑΝΤΕ ΓΙΑΤΙ ΕΙΠΑΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΤΣΙΚΩΘΕΙ ΣΤΟ ΣΒΕΡΚΟ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΗΣΟΥΜΕ ΚΙΟΛΑΣ
verile_mistika
verile_mistika
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

https://www.youtube.com/user/verileMistika

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 310-Ημερομηνία 24/2/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 310-Ημερομηνία 24/2/2010

Δημοσίευση από elena-7- Παρ Φεβ 19, 2010 5:15 pm

θα ειναι πολυ εκνευριστικο παντως να ειναι η δαφνη κ ευα μαζι με την νταιζη κ να διαλεγουν νυφικο!! vomit vomit
elena-7-
elena-7-
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : athina
Ασχολίες : ta mustikaaa tis edemmmmm:-pppp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 310-Ημερομηνία 24/2/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 310-Ημερομηνία 24/2/2010

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Σαβ Φεβ 20, 2010 12:11 am

nikidanis έγραψε:Ο Χρήστος παρακολουθεί τον Μάνο και τον Χατζηβασιλείου και επιβεβαιώνει τις υποψίες του Στέφανου ότι οι δύο τους συνεργάζονται. Ο Πέτρος τον διαβεβαιώνει ότι δεν έχει καμία ανάμειξη στην υπόθεση. Ο Μάνος μεταφέρει τον πίνακα που έχει στην κατοχή του, στο σπίτι του Ηλία. Ο Λουκάς προτείνει στην Νόρα να δεχτεί την πρόταση του Δημήτρη και να τον παντρευτεί. Η Νόρα προτείνει στον Δημήτρη να γνωρίσει τους γονείς της και να κάνουν τον αρραβώνα τους την ημέρα των γενεθλίων της, δηλαδή την ίδια μέρα που θα παντρευτεί και ο Λουκάς. Οι ετοιμασίες για τον γάμο της Νταίζης και του Λουκά συνεχίζονται. Η Δάφνη και η Εύα βοηθούν την Νταίζη να διαλέξει νυφικό
βρειτε μου μια φιλη σαν την ευα και την δαφνη σας παρακαλω...ξερουν οτι η νορα υποφερει και πανε να διαλεξουν νυφικο με την νταιζη.....ειπαμε να βοηθησουμε τον λουκα αλλα οχι και να χασουμε τελειως την ισορροπια ρε παιδια!!!!μπραβο στα κοριτσια!!!!!
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 310-Ημερομηνία 24/2/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 310-Ημερομηνία 24/2/2010

Δημοσίευση από sifantid Σαβ Φεβ 20, 2010 12:32 am

Και εμένα με χάλασε αυτό, το ότι πάνε και κάνουν προετοιμασίες γάμου, ενώ η Νόρα κυλιέται στα πατώματα... Τι να πω; Περιμένω να δω πώς θα μας το σερβίρουν! Rolling Eyes
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 310-Ημερομηνία 24/2/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 310-Ημερομηνία 24/2/2010

Δημοσίευση από Clarabelle Σαβ Φεβ 20, 2010 12:38 am

sifantid έγραψε:Και εμένα με χάλασε αυτό, το ότι πάνε και κάνουν προετοιμασίες γάμου, ενώ η Νόρα κυλιέται στα πατώματα... Τι να πω; Περιμένω να δω πώς θα μας το σερβίρουν! Rolling Eyes


Τα κορίτσια αυτό έπρεπε να κάνουν. Μη ξεχνάς οτι ο Λουκάς τους ζήτησε να αποδεχτουν τη Νταίζη για να τον βοηθήσουν. Εφόσον τους το ζήτησε καλά κάνουν και βοηθούν για να αισθανθεί οτι ειναι δίπλα του.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 310-Ημερομηνία 24/2/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 310-Ημερομηνία 24/2/2010

Δημοσίευση από sifantid Σαβ Φεβ 20, 2010 12:51 am

Clarabelle έγραψε:
sifantid έγραψε:Και εμένα με χάλασε αυτό, το ότι πάνε και κάνουν προετοιμασίες γάμου, ενώ η Νόρα κυλιέται στα πατώματα... Τι να πω; Περιμένω να δω πώς θα μας το σερβίρουν! Rolling Eyes


Τα κορίτσια αυτό έπρεπε να κάνουν. Μη ξεχνάς οτι ο Λουκάς τους ζήτησε να αποδεχτουν τη Νταίζη για να τον βοηθήσουν. Εφόσον τους το ζήτησε καλά κάνουν και βοηθούν για να αισθανθεί οτι ειναι δίπλα του.
Δε διαφωνώ επ'αυτού, απλά κρατώ τις επιφυλάξεις μου για το πώς θα μας δείξουν τις προετοιμασίες του γάμου... Rolling Eyes Δεν πιστεύω και δε θέλω να δούμε πάλι, όπως στο γάμο της Εύας, κανένα μουσικό διάλειμμα ( για να χαλαρώσουμε cake ) με τα χαμόγελα ως τα αυτιά... wall Δηλαδή ήμαρτον! Θέλω να δω την αμηχανία στα πρόσωπά τους, ίσως τη λύπη για την κίνηση που ετοιμάζεται να κάνει ο Λουκάς, αλλά και τη δύναμη και τη θέληση να στηρίξουν αυτόν και τη Νόρα!
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 310-Ημερομηνία 24/2/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 310-Ημερομηνία 24/2/2010

Δημοσίευση από Clarabelle Σαβ Φεβ 20, 2010 12:55 am

sifantid έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
sifantid έγραψε:Και εμένα με χάλασε αυτό, το ότι πάνε και κάνουν προετοιμασίες γάμου, ενώ η Νόρα κυλιέται στα πατώματα... Τι να πω; Περιμένω να δω πώς θα μας το σερβίρουν! Rolling Eyes


Τα κορίτσια αυτό έπρεπε να κάνουν. Μη ξεχνάς οτι ο Λουκάς τους ζήτησε να αποδεχτουν τη Νταίζη για να τον βοηθήσουν. Εφόσον τους το ζήτησε καλά κάνουν και βοηθούν για να αισθανθεί οτι ειναι δίπλα του.
Δε διαφωνώ επ'αυτού, απλά κρατώ τις επιφυλάξεις μου για το πώς θα μας δείξουν τις προετοιμασίες του γάμου... Rolling Eyes Δεν πιστεύω και δε θέλω να δούμε πάλι, όπως στο γάμο της Εύας, κανένα μουσικό διάλειμμα ( για να χαλαρώσουμε cake ) με τα χαμόγελα ως τα αυτιά... wall Δηλαδή ήμαρτον! Θέλω να δω την αμηχανία στα πρόσωπά τους, ίσως τη λύπη για την κίνηση που ετοιμάζεται να κάνει ο Λουκάς, αλλά και τη δύναμη και τη θέληση να στηρίξουν αυτόν και τη Νόρα!


Νομίζω οτι θα γελούν με τα δόντια αλλά θα το κάνουν. Έτσι πρέπει. Ούτε τα κορίτσια θέλουν αυτό το γάμο. Αγγαρεία θα ειναι. Ο Λουκάς όμως είναι ΦΙΛΟΣ και θα το κάνουν.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης