Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010

+31
konstantina
Evelyn
milia
KonstantinaA
nansy
Penny
νοριτσα
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
Alexitsa
evanna
mimi
Izabella29
hionati
loukasnora
sifantid
mina
nikidanis
anastasia20
zwi
Ntinaki1
aggeliki
jim7
KatsaroYpotheto
panda
verile_mistika
soso
filitsa
Καρ-Mik
glgs
loukitsa
Clarabelle
35 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 Vote_lcap5%Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 Vote_rcap 5% 
[ 3 ]
Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 Vote_lcap33%Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 Vote_rcap 33% 
[ 18 ]
Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 Vote_lcap35%Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 Vote_rcap 35% 
[ 19 ]
Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 Vote_lcap15%Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 Vote_rcap 15% 
[ 8 ]
Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 Vote_lcap7%Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 Vote_rcap 7% 
[ 4 ]
Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 Vote_lcap5%Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 Vote_rcap 5% 
[ 3 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 55
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 Empty Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Φεβ 19, 2010 6:45 pm


Πώς σας φάνηκε το σημερινό επεισόδιο;
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 Empty Απ: Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010

Δημοσίευση από loukitsa Παρ Φεβ 19, 2010 8:06 pm

Δάφνη Νικόλα κάντε κάτι ρε παιδιάα.Ο Μήτσουλας σαλεψε απο τις πολλές χυλόπιτες αλλιώς δεν εξηγειται....Είναι και ανίδεος απο ποίηση και Καρυωτάκη!Να το έχουμε και ένα γραφείο...καλά η μπαλαλάικα και η διετης αναμονή με πέθανε gelio Το τηλεφωνημα Μελίτας-Καρταλη ολιγον τι κατινίστικο ε?
Μου άρεσε πολυ η συνάντηση Οχιάς-Νόρας η καλύτερη άμυνα είναι η επίθεση το ξέρει καλα το παιχνίδι η οχιά! maaaad Ωπα ωπα πρόταση γάμου Νόρας στο Λουκά Love! Palamakia Ο Χρηστος σπαράλια :( Συζητηση Λιάκου και Ρούσσου καλή.Ο τοκογλύφος κομπάρσος άθλιος και γω πιο πειστικη θα μπορούσα να είμαι και δίχως να χω πάει σε δραματική σχολή!η φίλη της οχιάς η άλλη κάργια τι χώνεται? fight Συναντηση Μάνου-Νόρας μου άρεσε πολύ γιατι φέρθηκε σαν φίλος μόνο που άθελα της η Νόρα τον έδωσε στεγνά στον Καρτάλη.....Ένα έχω να πω θα τη σκίσωωωωωω την οχιά ΤΕΛΟΣ!!!!! Threat Θα πω καλό για τις σκηνες Λουκα Νόρας.Με αγάπη loukitsa
Snif
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 Empty Απ: Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010

Δημοσίευση από glgs Παρ Φεβ 19, 2010 8:16 pm

πω σκ@@@ τα έκανε η Νόρα σήμερα...έδωσε τον Μάνο, με την Νταίζη άκρη δεν βρήκε...τι να πω μωρέ. έχω την εντύπωση πως πέρυσι δεν θα αντιδρούσε τόσο σπασμωδικά
είναι πολύ δυνατό χαρτί η φωτογραφία γιατί το έκαψε έτσι ένας Θεός ξέρει
και όσο για τον Μάνο εμένα μ' αρέσει...είναι ένα καθαρόαιμο λαμόγιο, γιατί πέφτουμε από τα σύννεφα δεν ξέρω...ο Στέφανος είναι πιο επικίνδυνος για μένα που τις λαμογιές του της καλύπτει πίσω από την πρόφαση ότι εκδικείται...την λαμογιά ή την έχεις ή όχι
και η καλύτερη ατάκα για σήμερα ήταν η αντίδραση του Μάνο στον Ρούσσο...κρίμαδεν έχω και χαρτομάντιλα να κλάψω (κάπως έτσι) gelio gelio gelio gelio gelio
glgs
glgs
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Ασχολίες : Ύπνος-Καφές κλπ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 Empty Απ: Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010

Δημοσίευση από glgs Παρ Φεβ 19, 2010 8:20 pm

loukitsa έγραψε:Ο Μήτσουλας σαλεψε απο τις πολλές χυλόπιτες αλλιώς δεν εξηγειται....Είναι και ανίδεος απο ποίηση και Καρυωτάκη! Snif

άντε και πες ότι Καρυωτάκη δεν έχει διαβάσει....
ούτε Βασίλη Παπακωνσταντίνου δεν έχει ακούσει???? :Banned:
glgs
glgs
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Ασχολίες : Ύπνος-Καφές κλπ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 Empty Απ: Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Παρ Φεβ 19, 2010 8:23 pm

glgs έγραψε:
loukitsa έγραψε:Ο Μήτσουλας σαλεψε απο τις πολλές χυλόπιτες αλλιώς δεν εξηγειται....Είναι και ανίδεος απο ποίηση και Καρυωτάκη! Snif

άντε και πες ότι Καρυωτάκη δεν έχει διαβάσει....
ούτε Βασίλη Παπακωνσταντίνου δεν έχει ακούσει???? :Banned:

Tο παληκάρι είναι φαν του μπουζουκιού....Και μάλιστα του δευτεροκλασάτου..
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 Empty Απ: Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Φεβ 19, 2010 8:25 pm

Mik έγραψε:
glgs έγραψε:
loukitsa έγραψε:Ο Μήτσουλας σαλεψε απο τις πολλές χυλόπιτες αλλιώς δεν εξηγειται....Είναι και ανίδεος απο ποίηση και Καρυωτάκη! Snif

άντε και πες ότι Καρυωτάκη δεν έχει διαβάσει....
ούτε Βασίλη Παπακωνσταντίνου δεν έχει ακούσει???? :Banned:

Tο παληκάρι είναι φαν του μπουζουκιού....Και μάλιστα του δευτεροκλασάτου..


Βασιλικούλα απο σένα δεν το περίμενα TutTut

Τέτοια λόγια για το Μπέλλο; Scandal
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 Empty Απ: Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010

Δημοσίευση από loukitsa Παρ Φεβ 19, 2010 8:28 pm

Clarabelle έγραψε:
Mik έγραψε:
glgs έγραψε:
loukitsa έγραψε:Ο Μήτσουλας σαλεψε απο τις πολλές χυλόπιτες αλλιώς δεν εξηγειται....Είναι και ανίδεος απο ποίηση και Καρυωτάκη! Snif

άντε και πες ότι Καρυωτάκη δεν έχει διαβάσει....
ούτε Βασίλη Παπακωνσταντίνου δεν έχει ακούσει???? :Banned:

Tο παληκάρι είναι φαν του μπουζουκιού....Και μάλιστα του δευτεροκλασάτου..


Βασιλικούλα απο σένα δεν το περίμενα TutTut

Τέτοια λόγια για το Μπέλλο; Scandal


Μια χαρά τα λέει η Βασιλικη Palamakia Palamakia ήθελα να πω κι αλλα, αλλα θα βγω off topic :Banned: Εντύπωση μου κανε που ένας Μπέλλος δεν το ήξερε gelio gelio
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 Empty Απ: Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010

Δημοσίευση από filitsa Παρ Φεβ 19, 2010 8:29 pm

loukitsa έγραψε:Δάφνη Νικόλα κάντε κάτι ρε παιδιάα.Ο Μήτσουλας σαλεψε απο τις πολλές χυλόπιτες αλλιώς δεν εξηγειται....Είναι και ανίδεος απο ποίηση και Καρυωτάκη!Να το έχουμε και ένα γραφείο...καλά η μπαλαλάικα και η διετης αναμονή με πέθανε gelio Το τηλεφωνημα Μελίτας-Καρταλη ολιγον τι κατινίστικο ε?
Μου άρεσε πολυ η συνάντηση Οχιάς-Νόρας η καλύτερη άμυνα είναι η επίθεση το ξέρει καλα το παιχνίδι η οχιά! maaaad Ωπα ωπα πρόταση γάμου Νόρας στο Λουκά Love! Palamakia Ο Χρηστος σπαράλια :( Συζητηση Λιάκου και Ρούσσου καλή.Ο τοκογλύφος κομπάρσος άθλιος και γω πιο πειστικη θα μπορούσα να είμαι και δίχως να χω πάει σε δραματική σχολή!η φίλη της οχιάς η άλλη κάργια τι χώνεται? fight Συναντηση Μάνου-Νόρας μου άρεσε πολύ γιατι φέρθηκε σαν φίλος μόνο που άθελα της η Νόρα τον έδωσε στεγνά στον Καρτάλη.....Ένα έχω να πω θα τη σκίσωωωωωω την οχιά ΤΕΛΟΣ!!!!! Threat Θα πω καλό για τις σκηνες Λουκα Νόρας.Με αγάπη loukitsa
Snif
συμφωνω απολυτως
filitsa
filitsa
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 Empty Απ: Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Παρ Φεβ 19, 2010 8:40 pm

Clarabelle έγραψε:
Mik έγραψε:
glgs έγραψε:
loukitsa έγραψε:Ο Μήτσουλας σαλεψε απο τις πολλές χυλόπιτες αλλιώς δεν εξηγειται....Είναι και ανίδεος απο ποίηση και Καρυωτάκη! Snif

άντε και πες ότι Καρυωτάκη δεν έχει διαβάσει....
ούτε Βασίλη Παπακωνσταντίνου δεν έχει ακούσει???? :Banned:

Tο παληκάρι είναι φαν του μπουζουκιού....Και μάλιστα του δευτεροκλασάτου..


Βασιλικούλα απο σένα δεν το περίμενα TutTut

Τέτοια λόγια για το Μπέλλο; Scandal

Παρασύρθηκα... Δεν κρατήθηκα απο τα νευρα μου για την τριτοδευτέρη.....

Επειδή δεν προλαβαίνω, γιατι θα την κάνω για σκ.....
Σε γενικές γραμμές το επεισοδιάκι καλό....

•Αν και θέλω να πλακώσω στο ξύλο με όλη μου την δύναμη την Νταίζη, στην σκηνή με την αποκάλυψη για τα γενέθλια, ήταν εκπληκτική.....
Τώρα
1)Τι χαλβάς και αυτός ο Λουκάς, δεν μπορεί να κάνει ένα logout απο το facebook?
2)Αφού όταν ήταν η Νταίζη στο προφίλ της Νόρας έλεγε edit my profile , μας δουλευουν?? gelio
•Το τηλ της Μελίτας στο Στέφανο, ΕΛΕΟΣ!!!!
•Οταν όμως τα είπε η Μελίτα στον Μάνο για την Ευα, το καταφχαριστήθηκα. Αρπα την Μανωλιό....!!!!
Fskl
•Το θέμα με την Νόρα και την φωτογραφία ήταν λάθος κίνηση, αλλα πλήρως κατανοητή , απο την στιγμή που τα περιθώρια έχουν στενέψει υπερβολικά. Η αντίδραση του Λουκά σύμφωνα με το preview, ελλεινη για μενα...Να δω αν το μάθενε όταν ήταν αργά τι θα έκανε. Αρε Χαλβα, σε κάνει οτι θέλει το μπουζούκι....
•Μπέλλος Penguin Αχ- ρε Μπέλλο, θα βγεις χαμένος, και είσαι γλυκούλης πανάθεμα σε....!!!!!!
•Πέτρος : Πάλι έδωσε ρεσιτάλ ο Θεος!!!
•Μάνος: Καλά, όταν τον είπε η Νόρα οτι είναι Θεός , το πίστεψε κιόλας? Αιντε, αιντε ο Μανωλάκης έχει κάψει φλάντζα τελείως. Αλλα, απο την Νόρα τώρα, την έφαγες..Καλά να πάθεις φιλαράκο, μόνο εξαιτίας σου θα παθαίνουν κακό οι άλλοι? Ασε που αν μιλαγε νωρίτερα, δεν θα καρφωνότανε τώρα.....

Αυτά προς το παρόν...
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 Empty Απ: Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010

Δημοσίευση από soso Παρ Φεβ 19, 2010 8:40 pm

Πολύ καλό το σημερινό!
Με Νόρα-Λουκά πέθανα! : respect :
Ειλικρινά,οι ατάκες τους δεν παίζονται!Συλλεκτικες,όμως!Γράφουν ιστορία καθε απογευμα τα παιδιά -και η πένα της Ακρίτα μαζί!
Παρολαυτά έγινε απολύτως σαφές ότι δε θα πετυχει πολλά η Νόρα με τις φωτό,παρα μόνο να αδειάσει ανεπανόρθωτα το Μάνο στον μη Μάνο (Μανωλάκη,"συμβαίνουν αυτά",αγόρι μου/αλησμόνητη ατάκα επιστρέφεται στον πνευματικό πατέρα της)

Και ο Νικόλας απολαυστικός!Στα όρια της παρεξήγησης gelio !

Ο δε Ρούσσος,όταν θυμώνει,είναι κόλαση!Νομίζω μακραν το καλύτερό του!Υποκριτικά του παέι πολυ το απειλητικό!

Και..έζησα για να το πω κι αυτό : Πέστα,Μαρουλίτα!
Τρελή ρεπορτερ! (όχι καλύτερη,από τις εδώ συναδελφους της,βεβαια) Το πώς το χάρηκα,δε λέγεται!Κομμάτια το αγόρι!Η αγάπη μου με την Ευα δεν τελειώνει ποτέ/Δεν τελειώνει,τέλειωσε.
Τα ρέστα μου!
Τόσο μου άρεσε που της συγχωρώ και το τηλεφώνημα !Εξάλλου ηταν ευκολα προβλέψιμο!

Όσο για Ευα : respect :
Εκτίμησα ιδιαίτερα τα λογια της για τη Μαρουλίτα (προς τι το μίσος και ο αλληλοσπαραγμός) και πραγματικά θυμώνω που για άλλη μια φορά η ευτυχία της θα διακοπεί πιο τραγικά,ίσως από ποτέ! Δε θέλω να χάσει το παιδί!Απορώ αν υπάρχει εστω ένας τηλεθεατής που δε λυπάται με αυτην την εξέλιξη (ακόμη και συμφεροντολογικά,αν το δει)!Είναι κρίμα. Και σεναριακά είναι πολύ κυνικό,πολύ βαρύ και πολύ απλουστευτικό.Απογοήτευση σκετη.Σε όλα τα επιπεδα.Σε όλες τις αναγνώσεις. Καλύτερα,να ειχε αποφευχθεί η εγκυμοσύνη εξ αρχής..Να σκέφτονταν κάτι άλλο!Εξάλλου,από φαντασία στην Εδέμ,αλλο τίποτα!Γκώσαμε!Κρίμα.Κρίμα.Κρίμα.

Φιλιά

Υγ."Εκρυψα την χρονιά"! gelio
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 Empty Απ: Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Παρ Φεβ 19, 2010 8:43 pm

soso έγραψε:
Υγ."Εκρυψα την χρονιά"! gelio

To ξέχασα αυτό!!! Ηταν απο τις ατάκες του επεισοδίου !!! gelio gelio gelio
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 Empty Απ: Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010

Δημοσίευση από verile_mistika Παρ Φεβ 19, 2010 8:45 pm

ρε παιδια σωστε με δεν ειδα το επεισοδιο λογω καποιας δουλειας μπορειτε να πειτε με λιγα τι εγινε : thanks :
verile_mistika
verile_mistika
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

https://www.youtube.com/user/verileMistika

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 Empty Απ: Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010

Δημοσίευση από panda Παρ Φεβ 19, 2010 9:23 pm

Επιτέλους ένα επεισόδιο που κάτι πήγαινε να κάνει .

Για αρχή προσκυνώ Νταιζάρα Penguin . Καλά ρε παλιοσουπιά στην Τατιάνα Τατιανιές πας να κάνεις τσου ρε Λάκη στην γωνία γρήγορα και στο 1 πόδι Tsanties .

Ζυμαρούλης της Πίτσμπουρι ελεινός για μια ακόμα φορά . Μόνα με φτηνιάρικα κόλπα μπορεί να κρατάει δίπλα του άτομα για αυτό και τα ταίριαξε με την σουπιά . Το πόσο ευχαριστήθηκα όμως ότι από μόνοι τους προδόθηκαν δεν περιγράφεται .

Κατσαρό υπόθετο όσο και αν με εκνευρίζει, το χώσιμο στο λαμόγιο που το παίζει και καλός πατέρας τρομάρα του το ευχαριστήθηκα απίστευτα go go Κατσαρό υπόθετο sss .

Νικόλας-Δάφνη απλά DoksasteME . Τί οι μπηχτές της Πολυάννας για την ημερομηνία ; τί το σχέδιο αυτοθυσίας του Νικόλα ; Ευτυχώς που υπάρχουν και αυτοί οι χαρακτήρες που κάτι προσπαθούν να κάνουν και γλιτώνουμε τα εγκεφαλικά από τις σκηνές ξεράσματος με Λουκά και Σουπιά .

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 Empty Απ: Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Παρ Φεβ 19, 2010 9:24 pm

panda έγραψε:Επιτέλους ένα επεισόδιο που κάτι πήγαινε να κάνει .

Για αρχή προσκυνώ Νταιζάρα Penguin . Καλά ρε παλιοσουπιά στην Τατιάνα Τατιανιές πας να κάνεις τσου ρε Λάκη στην γωνία γρήγορα και στο 1 πόδι Tsanties .

Ζυμαρούλης της Πίτσμπουρι ελεινός για μια ακόμα φορά . Μόνα με φτηνιάρικα κόλπα μπορεί να κρατάει δίπλα του άτομα για αυτό και τα ταίριαξε με την σουπιά . Το πόσο ευχαριστήθηκα όμως ότι από μόνοι τους προδόθηκαν δεν περιγράφεται .

Κατσαρό υπόθετο όσο και αν με εκνευρίζει, το χώσιμο στο λαμόγιο που το παίζει και καλός πατέρας τρομάρα του το ευχαριστήθηκα απίστευτα go go Κατσαρό υπόθετο sss .

Νικόλας-Δάφνη απλά DoksasteME . Τί οι μπηχτές της Πολυάννας για την ημερομηνία ; τί το σχέδιο αυτοθυσίας του Νικόλα ; Ευτυχώς που υπάρχουν και αυτοί οι χαρακτήρες που κάτι προσπαθούν να κάνουν και γλιτώνουμε τα εγκεφαλικά από τις σκηνές ξεράσματος με Λουκά και Σουπιά .

Αν και διαφωνώ περίμενα πώς και τι να σχολιάσεις τα της Δαφνούλας απο εχτες! χιχι Όντως είναι καταπληκτικό το ζευγαράκι! Ο Νικόλας στα πρόθυρα παρεξηγήσεως gelio
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 Empty Απ: Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010

Δημοσίευση από loukitsa Παρ Φεβ 19, 2010 9:32 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:
panda έγραψε:Επιτέλους ένα επεισόδιο που κάτι πήγαινε να κάνει .

Για αρχή προσκυνώ Νταιζάρα Penguin . Καλά ρε παλιοσουπιά στην Τατιάνα Τατιανιές πας να κάνεις τσου ρε Λάκη στην γωνία γρήγορα και στο 1 πόδι Tsanties .

Ζυμαρούλης της Πίτσμπουρι ελεινός για μια ακόμα φορά . Μόνα με φτηνιάρικα κόλπα μπορεί να κρατάει δίπλα του άτομα για αυτό και τα ταίριαξε με την σουπιά . Το πόσο ευχαριστήθηκα όμως ότι από μόνοι τους προδόθηκαν δεν περιγράφεται .

Κατσαρό υπόθετο όσο και αν με εκνευρίζει, το χώσιμο στο λαμόγιο που το παίζει και καλός πατέρας τρομάρα του το ευχαριστήθηκα απίστευτα go go Κατσαρό υπόθετο sss .

Νικόλας-Δάφνη απλά DoksasteME . Τί οι μπηχτές της Πολυάννας για την ημερομηνία ; τί το σχέδιο αυτοθυσίας του Νικόλα ; Ευτυχώς που υπάρχουν και αυτοί οι χαρακτήρες που κάτι προσπαθούν να κάνουν και γλιτώνουμε τα εγκεφαλικά από τις σκηνές ξεράσματος με Λουκά και Σουπιά .

Αν και διαφωνώ περίμενα πώς και τι να σχολιάσεις τα της Δαφνούλας απο εχτες! χιχι Όντως είναι καταπληκτικό το ζευγαράκι! Ο Νικόλας στα πρόθυρα παρεξηγήσεως gelio


Μαθημένα τα βουνά στα χιονια ο Νικόλας είναι βετεράνος σ αυτά...πέρσυ τα θυμάστε με την Ευα εε???
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 Empty Απ: Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Παρ Φεβ 19, 2010 10:18 pm

Λοιπόν σήμερα αποφάσισα να κάνω έναν διαφορετικό σχολιασμό στο επεισόδιο. Θα τo σχολιάσω τμηματικά. Ελπίζω μέχρι την Κυριακή να έχω καλύψει τα σημαντικά...

Και ξεκινάω με τη σκηνή Αντιγόνης Ρούσσου!

ΑΥΤΗ ήταν τιτανομαχία! Φάνηκε καθαρά ότι ήταν η πρώτη καλή συζήτηση ανάμεσα στις δύο ηγετικές φιγούρες της σειράς και ελπίζω σε πολλές ακόμα!

Η σύγκρουση του Πέτρου με την Αντιγόνη μου προκαλεί μεγάλο ενδιαφέρον!

Επιπλέον μιλάμε για δύο εξαιρετικά ταλαντούχους ηθοποιούς!

Ελπίζω ότι όταν γενικευθεί η σύρραξη θα μας προσφέρουν πολλές καλές σκηνές!

Το παρακάτω βιντεάκι είναι μια χιουμοριστική προσέγγιση της σκηνής, ένας διαφορετικός σχολιασμός από τις ατάκες που κράτησα! Ελπίζω να σας αρέσει! :D



Και εις άλλα με υγείαν!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 Empty Απ: Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Φεβ 19, 2010 10:21 pm


Τζίνα κορίτσι μου αυτός είναι σχολιασμός σε άλλο επίπεδο : respect : : respect : : respect :
Περιμένω τη συνέχεια
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 Empty Απ: Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010

Δημοσίευση από jim7 Παρ Φεβ 19, 2010 10:22 pm

Τέλοιο θέλουμε κ' άλλο, κ' άλλο, κ' άλλο, κ' άλλο, κ' άλλο, κ' άλλο, κ' άλλο, κ' άλλο, κ' άλλο, κ' άλλο, κ' άλλο, κ' άλλο, κ' άλλο, κ' άλλο, κ' άλλο, κ' άλλο, κ' άλλο, κ' άλλο, κ' άλλο, κ' άλλο, κ' άλλο, κ' άλλο, κ' άλλο, κ' άλλο, κ' άλλο, κ' άλλο, κ' άλλο, κ' άλλο, κ' άλλο, κ' άλλο, κ' άλλο, κ' άλλο, κ' άλλο, κ' άλλο, κ' άλλο, κ' άλλο, κ' άλλο, κ' άλλο, κ' άλλο, κ' άλλο, gelio gelio gelio gelio gelio
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 Empty Απ: Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010

Δημοσίευση από aggeliki Παρ Φεβ 19, 2010 10:27 pm

ΑΠΛΑ ΤΕΛΕΙΟ!! : respect : : respect : ΠΕΡΜΕΝΩ ΠΩΣ Κ ΠΩΣ ΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ!
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 Empty Απ: Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010

Δημοσίευση από panda Παρ Φεβ 19, 2010 10:38 pm

Οοοο οοο καλά τα ποντικάκια του G-Force έγραψαν gelio . Έτοιμη για το Όλα 11 είσαι με φόρα με φόρα Congrats . Η αλήθεια είναι ότι κάποιες φορές μέσα στην εβδομάδα προτίμησα να κοιμηθώ παρά να δω Εδέμ Tongue . Ότι και αν πω για το Πολυαννικό ζευγάρι είναι λίγο zip . Έχει καταντήσει να είναι το ναρκωτικό μας οι σκηνές τους : juhu : .

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 Empty Απ: Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Παρ Φεβ 19, 2010 10:42 pm

Ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια! Χαίρομαι και αφού σας άρεσαν θα συνεχίσω, επανέρχομαι λίαν συντόμως..


KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 Empty Απ: Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010

Δημοσίευση από Ntinaki1 Παρ Φεβ 19, 2010 10:45 pm

Χαχαχαχαχα τέλειο. Γιατί δεν το στέλνεις στον Θέμο;
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 Empty Απ: Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Παρ Φεβ 19, 2010 10:47 pm

Ntinaki1 έγραψε:Χαχαχαχαχα τέλειο. Γιατί δεν το στέλνεις στον Θέμο;

Δεν έχω το e-mail του! gelio

Χαίρομαι που σας άρεσε, επανέρχομαι με Λουκά - Νταίζη!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 Empty Απ: Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010

Δημοσίευση από zwi Παρ Φεβ 19, 2010 11:29 pm

σήμερα με νευρίασε πάρα πολύ ο Λουκάς!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zwi
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010 Empty Απ: Επεισόδι 307 - Ημερομηνία 19-02-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Παρ Φεβ 19, 2010 11:58 pm

Συνεχίζω το σχολιασμό μου με τη Νταίζη και το Λουκά!

Η Νταίζη όπως ξαναέγραψα δεν ξέρω σε τι αποσκοπεί, δεν καταλαβαίνει ότι αν πήγαινε με τα νερά του έχει πιο πολλά να κερδίσει?

Μου δίνει την αίσθηση ότι θέλει να τον φέρει στο αμήν αλλα δεν καταλαβαίνω γιατί...

Αυτό το παίρνω το παιδάκι μου και φεύγω πάντως βοήθησε στην ασθένειά μου, επισήμως πλέον τη μισώ!!! (Ακούς Αριάδνη?)

Όσο για το Λουκά προσπαθεί να προπσερνά ότι θα μπορούσε να δημιουργήσει τριβές μήπως και ηρεμήσει λίγο η κατάσταση αλλα δεν τον θέλει, δεν... τον λυπάμαι τον κακομοίρη...

Ιδού και το ανάλογο βίντεο! Ελπίζω να σας αρέσει..



Kαι εις άλλα με υγείαν!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την KatsaroYpotheto στις Σαβ Φεβ 20, 2010 12:01 am, 1 φορά
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης