Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 313-Ημερομηνία 1/3/2010

+10
sifantid
evanna
edem4ever
Καρ-Mik
NATALITSA_LOUKITSA
Ntinaki1
loukitsa
loukasnora
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
nikidanis
14 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 313-Ημερομηνία 1/3/2010 Empty Επεισόδιο 313-Ημερομηνία 1/3/2010

Δημοσίευση από nikidanis Τρι Φεβ 23, 2010 12:45 am

Το ατύχημα του Λουκά τον οδηγεί στο νοσοκομείο, με σοβαρή διάσειση. Η Νόρα, που μαθαίνει τα νέα καθ' οδόν προς την Μονεμβασιά, επιστρέφει στην Αθήνα και ακυρώνει τον αρραβώνα με τον Μπέλλο. Η παρέα μαζεύεται στο νοσοκομείο και η Νταίζη με την Νόρα μαλώνουν, για μια ακόμη φορά. Οι εξετάσεις δείχνουν ότι ο Λουκάς πάσχει από αμνησία. Η παρέα ψάχνει να βρει τρόπους να προστατέψει και να φροντίσει τον Λουκά, ενώ η Νταίζη προσπαθεί να δει πως μπορεί να καλυφθεί νομικά. Ο Χρήστος προτείνει να επιτεθούν τώρα που η παρέα είναι σε αναταραχή, αλλά ο Στέφανος αρνείται. Ο Πέτρος ξεκαθαρίζει στον Στέφανο ότι δεν έχει καμία εμπλοκή στην υπόθεση Χατζηβασιλείου.
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 313-Ημερομηνία 1/3/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 313-Ημερομηνία 1/3/2010

Δημοσίευση από ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ Τρι Φεβ 23, 2010 12:55 am

αρχισαν τα οργανα ...... Palamakia Palamakia αμνησια αμνησια ,
μισο γιατι μπεδρευτηκα οταν λεει η Νταιζη προσπαθει να καλυφθει νομικα? scratch
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 313-Ημερομηνία 1/3/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 313-Ημερομηνία 1/3/2010

Δημοσίευση από nikidanis Τρι Φεβ 23, 2010 1:02 am

μαλλον για να μην χασει τα χρηματα και το σπιτι του Λουκα.
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 313-Ημερομηνία 1/3/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 313-Ημερομηνία 1/3/2010

Δημοσίευση από loukasnora Τρι Φεβ 23, 2010 1:09 am

Το σπιτι του Λουκα απο που κι ως που;Ενταξει τα χρηματα το καταλαβαινω αλλα το σπιτι ειναι του Λουκα οχι δικο της.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 313-Ημερομηνία 1/3/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 313-Ημερομηνία 1/3/2010

Δημοσίευση από nikidanis Τρι Φεβ 23, 2010 1:12 am

loukasnora έγραψε:Το σπιτι του Λουκα απο που κι ως που;Ενταξει τα χρηματα το καταλαβαινω αλλα το σπιτι ειναι του Λουκα οχι δικο της.


συνονοματη απο τη στιγμη που θα τον παντρευοταν η περιουσια παει μιση μιση νομιζω αν δεν κανουν συμφωνητικο.και απο τη στιγμη που η Νταιζη ειναι οτι αρπαξει ο απαυτος της να μην ο εκμεταλλευτει!!!
εκτος αν το νομικα αναφερεται στο γαμο οτι και με την αμνησια πρεπει να την παντρευτει...τι να πω δεν ξερω
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 313-Ημερομηνία 1/3/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 313-Ημερομηνία 1/3/2010

Δημοσίευση από loukasnora Τρι Φεβ 23, 2010 1:20 am

nikidanis έγραψε:
loukasnora έγραψε:Το σπιτι του Λουκα απο που κι ως που;Ενταξει τα χρηματα το καταλαβαινω αλλα το σπιτι ειναι του Λουκα οχι δικο της.


συνονοματη απο τη στιγμη που θα τον παντρευοταν η περιουσια παει μιση μιση νομιζω αν δεν κανουν συμφωνητικο.και απο τη στιγμη που η Νταιζη ειναι οτι αρπαξει ο απαυτος της να μην ο εκμεταλλευτει!!!
εκτος αν το νομικα αναφερεται στο γαμο οτι και με την αμνησια πρεπει να την παντρευτει...τι να πω δεν ξερω

Ναι αλλα ο γαμος δεν γινετε.Οποτε;;;;Τι να πω μπερδευτηκα τωρα.Συνονοματη η υπογραφη σου σκιζει.Η φωτο αριστερα ειναι απο την ενδοξη εποχη της Βερας ετσι;
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 313-Ημερομηνία 1/3/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 313-Ημερομηνία 1/3/2010

Δημοσίευση από loukitsa Τρι Φεβ 23, 2010 1:23 am

Το ατύχημα του Λουκά τον οδηγεί στο νοσοκομείο, με σοβαρή διάσειση. Η Νόρα, που μαθαίνει τα νέα καθ' οδόν προς την Μονεμβασιά, επιστρέφει στην Αθήνα και ακυρώνει τον αρραβώνα με τον Μπέλλο.

Και πολυ καλά κάνει.....Μπέλλο τωρα αρχίζουν τα καλύτεραgelio gelio

Η παρέα μαζεύεται στο νοσοκομείο και η Νταίζη με την Νόρα μαλώνουν, για μια ακόμη φορά. Οι εξετάσεις δείχνουν ότι ο Λουκάς πάσχει από αμνησία.

Περαστικά αγάπη μου huhu
Η παρέα ψάχνει να βρει τρόπους να προστατέψει και να φροντίσει τον Λουκά, ενώ η Νταίζη προσπαθεί να δει πως μπορεί να καλυφθεί νομικά.

Πως να καλυφθει νομικά η οχιά?Tigania Δεν το πιασα...απο την περισσή αγάπη της για το Λουκά όλα αυτά? fight

Ο Χρήστος προτείνει να επιτεθούν τώρα που η παρέα είναι σε αναταραχή, αλλά ο Στέφανος αρνείται. Ο Πέτρος ξεκαθαρίζει στον Στέφανο ότι δεν έχει καμία εμπλοκή στην υπόθεση Χατζηβασιλείου.

Καρταλάκη αλήθεια λέει ο Ρούσσος
Snif
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 313-Ημερομηνία 1/3/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 313-Ημερομηνία 1/3/2010

Δημοσίευση από ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ Τρι Φεβ 23, 2010 1:27 am

loukasnora έγραψε:
nikidanis έγραψε:
loukasnora έγραψε:Το σπιτι του Λουκα απο που κι ως που;Ενταξει τα χρηματα το καταλαβαινω αλλα το σπιτι ειναι του Λουκα οχι δικο της.


συνονοματη απο τη στιγμη που θα τον παντρευοταν η περιουσια παει μιση μιση νομιζω αν δεν κανουν συμφωνητικο.και απο τη στιγμη που η Νταιζη ειναι οτι αρπαξει ο απαυτος της να μην ο εκμεταλλευτει!!!
εκτος αν το νομικα αναφερεται στο γαμο οτι και με την αμνησια πρεπει να την παντρευτει...τι να πω δεν ξερω

Ναι αλλα ο γαμος δεν γινετε.Οποτε;;;;Τι να πω μπερδευτηκα τωρα.Συνονοματη η υπογραφη σου σκιζει.Η φωτο αριστερα ειναι απο την ενδοξη εποχη της Βερας ετσι;

ισως εχει δικαιο η Νικη ..... αν το δουμε απ την αλλη πλευρα παντρευεται τον Λουκα και βρισκετε με χρηματα και με μιση περιουσια ... μετα το ατυχημα ο γαμος ακυρωνεται οποτε αν η Νταιζη εχει και καποια δυσκολια και θελει επειγοντως χρηματα λογικα θα πρεπει να βρει τροπο να καλυφθει οικονομικα........!
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 313-Ημερομηνία 1/3/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 313-Ημερομηνία 1/3/2010

Δημοσίευση από nikidanis Τρι Φεβ 23, 2010 1:33 am

εμενα αυτο που μου την δινει ειναι οτι 1 βδομαδα και ο Πετρος θα απολλογειται σ ολους οτι δεν ειναι μπλεγμενος...
θα τον πιστεψει κανεις η τσαμπα καθεται και τα λεει και στο τελος θα τον παρει κι αυτον η κατηφορα...? : scream : Snif

α ρε μανο gmt
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 313-Ημερομηνία 1/3/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 313-Ημερομηνία 1/3/2010

Δημοσίευση από Ntinaki1 Τρι Φεβ 23, 2010 2:38 am

Και είχα αρχίσει να ανησυχώ! Από τον Οκτώβρη και δεν είχαμε νοσοκομείο και κάτι έλειπε από την Εδέμ!
Λοιπόν είμαι με τον Ρούσσο γιατί αυτή τη φορά δεν φταίει σε τίποτα και θα την πληρώσει χωρίς λόγο. Στον πόλεμο αυτό υποστηρίζω Ρούσσο.
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 313-Ημερομηνία 1/3/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 313-Ημερομηνία 1/3/2010

Δημοσίευση από NATALITSA_LOUKITSA Τρι Φεβ 23, 2010 8:52 am

το ατύχημα του Λουκά τον οδηγεί στο νοσοκομείο, με σοβαρή διάσειση. οχι και πολυ σοβαρη απλα ενα ατυχημα θα μας σωσει????? μακαριιιιι
η νορα μας ενοειτε χανει τον καλο της και θα αραβωνιαστειιι??? πισω ρε αντε μπελο γειααααααααααααα

αλλα ημαρτον ακομα και απεξω απο το κρεβατι του πονουυυυ τσακωμος...νορα στο υψος σου!!!
τρελο γελιο μας το πε και ο πετρακης οτι στα γυρισματα στο νοσοκομειο ριξαν πολυ γελιο σκεφτητε ποσο θα γελασουμε εμεις..βλεπε χαλκιδα χιχι αντε καιρο ειχαμεεεε επιτελους κλαμα κλαμα ...
NATALITSA_LOUKITSA
NATALITSA_LOUKITSA
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : στη δικη μου εδεμ με τον Αιμιλιο μουυυ και σε στιγμες χαλαρωσης και σκεψης στο λουκικοπετρακικο κοσμο μου, Πολυχρονίδη,Πετρακης και ever
Ασχολίες : το μωρο μου πανω απο ολα ,η δικη μας παρεουλα facebook και φυσικα τα παιδια μας και το μαριαννακιιι

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 313-Ημερομηνία 1/3/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 313-Ημερομηνία 1/3/2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τρι Φεβ 23, 2010 9:10 am

nikidanis έγραψε:Το ατύχημα του Λουκά τον οδηγεί στο νοσοκομείο, με σοβαρή διάσειση.
Μπας και έρθει το μυαλό στην θέση του....
Η Νόρα, που μαθαίνει τα νέα καθ' οδόν προς την Μονεμβασιά, επιστρέφει στην Αθήνα και ακυρώνει τον αρραβώνα με τον Μπέλλο.
Δημήτριε μου, ότι και αν κάνεις, δεν είναι γραφτό να σου κάτσει το Νοράκι...Είσαι απλά ατυχος....
Η παρέα μαζεύεται στο νοσοκομείο και η Νταίζη με την Νόρα μαλώνουν, για μια ακόμη φορά.
-Γιατρος: Εφερα την πάπια, για τον ασθενη...
-Νόρα: Εχουμε ήδη μία , τι την θέλετε την δευτερή?
Οι εξετάσεις δείχνουν ότι ο Λουκάς πάσχει από αμνησία.
Και απο βλακεία και οξεία Νταιζίτιδα
Η παρέα ψάχνει να βρει τρόπους να προστατέψει και να φροντίσει τον Λουκά, ενώ η Νταίζη προσπαθεί να δει πως μπορεί να καλυφθεί νομικά.
Τι να καλυφθει νομικά? Κατάλαβε κανείς?
Ο Χρήστος προτείνει να επιτεθούν τώρα που η παρέα είναι σε αναταραχή, αλλά ο Στέφανος αρνείται.
Στεφανούκο, έχασες την ευκαιρία σου. Ο Μάνος θα σε κερδίσει πάλι, όσο και να μην το θέλω....
Ο Πέτρος ξεκαθαρίζει στον Στέφανο ότι δεν έχει καμία εμπλοκή στην υπόθεση Χατζηβασιλείου.
Α-ρε Πετράν, ποιος να σε πιστέψει? Εγώ πάντως ψηφίζω Πετράν.... ΟΟοοοοοοΟΟοο.... Πετράν!!!
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 313-Ημερομηνία 1/3/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 313-Ημερομηνία 1/3/2010

Δημοσίευση από NATALITSA_LOUKITSA Τρι Φεβ 23, 2010 9:14 am

ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΑΝ ΛΕΕΙ ΝΟΜΙΚΑ ΜΗΠΩΣ Ο ΛΟΥΚΑΚΟΣ ΠΡΟΚΑΛΕΣΕ ΑΤΥΧΗΜΑ ΚΑΙ ΧΤΥΠΗΣΕ ΚΑΙ Ο ΙΔΙΟΣ ........
NATALITSA_LOUKITSA
NATALITSA_LOUKITSA
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : στη δικη μου εδεμ με τον Αιμιλιο μουυυ και σε στιγμες χαλαρωσης και σκεψης στο λουκικοπετρακικο κοσμο μου, Πολυχρονίδη,Πετρακης και ever
Ασχολίες : το μωρο μου πανω απο ολα ,η δικη μας παρεουλα facebook και φυσικα τα παιδια μας και το μαριαννακιιι

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 313-Ημερομηνία 1/3/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 313-Ημερομηνία 1/3/2010

Δημοσίευση από edem4ever Τρι Φεβ 23, 2010 1:08 pm

Mik έγραψε:
nikidanis έγραψε:Το ατύχημα του Λουκά τον οδηγεί στο νοσοκομείο, με σοβαρή διάσειση.
Μπας και έρθει το μυαλό στην θέση του....
Η Νόρα, που μαθαίνει τα νέα καθ' οδόν προς την Μονεμβασιά, επιστρέφει στην Αθήνα και ακυρώνει τον αρραβώνα με τον Μπέλλο.
Δημήτριε μου, ότι και αν κάνεις, δεν είναι γραφτό να σου κάτσει το Νοράκι...Είσαι απλά ατυχος....
Η παρέα μαζεύεται στο νοσοκομείο και η Νταίζη με την Νόρα μαλώνουν, για μια ακόμη φορά.
-Γιατρος: Εφερα την πάπια, για τον ασθενη...
-Νόρα: Εχουμε ήδη μία , τι την θέλετε την δευτερή?
Οι εξετάσεις δείχνουν ότι ο Λουκάς πάσχει από αμνησία.
Και απο βλακεία και οξεία Νταιζίτιδα
Η παρέα ψάχνει να βρει τρόπους να προστατέψει και να φροντίσει τον Λουκά, ενώ η Νταίζη προσπαθεί να δει πως μπορεί να καλυφθεί νομικά.
Τι να καλυφθει νομικά? Κατάλαβε κανείς?
Ο Χρήστος προτείνει να επιτεθούν τώρα που η παρέα είναι σε αναταραχή, αλλά ο Στέφανος αρνείται.
Στεφανούκο, έχασες την ευκαιρία σου. Ο Μάνος θα σε κερδίσει πάλι, όσο και να μην το θέλω....
Ο Πέτρος ξεκαθαρίζει στον Στέφανο ότι δεν έχει καμία εμπλοκή στην υπόθεση Χατζηβασιλείου.
Α-ρε Πετράν, ποιος να σε πιστέψει? Εγώ πάντως ψηφίζω Πετράν.... ΟΟοοοοοοΟΟοο.... Πετράν!!!
lol! ΘΕΙΚΟΣ ο σχολιασμος σου!!!!
Για το "νομικα" εχω την αισθηση οτι μονο οι συγγενεις πρωτου βαθμου εχουν δικαιωμα να αποφασιζουν για τον ασθενη οταν αυτος δεν ειναι σε θεση να αποφασισει αν θυμαστε για το νικολα ενημερωναν το μανο ως αδερφο του-τοτε- και την ευα ως γυναικα του -τοτε επισης- αρα αφου η νταιζη δεν ειναι νομικα γυναικα του δεν μπορει να αποφασισει για την νοσηλεια η την θεραπεια ας πουμε του λουκα (αν και ολα αυτα ειναι απλως υποθεσεις)
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 313-Ημερομηνία 1/3/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 313-Ημερομηνία 1/3/2010

Δημοσίευση από evanna Τρι Φεβ 23, 2010 1:17 pm

Ωραια,ανυπομονω για τα επεισοδια της αμνησιας!Αλλα δυο πραγματα δεν καταλαβα...
1.
Ο Χρήστος προτείνει να επιτεθούν τώρα που η παρέα είναι σε αναταραχή, αλλά ο Στέφανος αρνείται.
Τι εννοει να επιτεθουν?Τι αλλο παιζει που δεν ξερουμε? scratch

2.
Η παρέα ψάχνει να βρει τρόπους να προστατέψει και να φροντίσει τον Λουκά, ενώ η Νταίζη προσπαθεί να δει πως μπορεί να καλυφθεί νομικά.
Δηλαδη?????Τι προβλημα νομικης καλυψης εχει η Νταιζη? 😕
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 313-Ημερομηνία 1/3/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 313-Ημερομηνία 1/3/2010

Δημοσίευση από sifantid Τρι Φεβ 23, 2010 9:33 pm

Λοιπόν... Νοσοκομεία και δικαστήρια έχουν την τιμητική τους στην Εδέμ! lol! Πάντως το επεισόδιο πρέπει να είναι πολύ καλό! Εγώ αυτό που θέλω να δω πιο πολύ είναι η αγωνία της Νόρας! Κάτι μου λέει ότι θα είναι... : respect :
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 313-Ημερομηνία 1/3/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 313-Ημερομηνία 1/3/2010

Δημοσίευση από filitsa Τρι Φεβ 23, 2010 9:43 pm

sifantid έγραψε:Λοιπόν... Νοσοκομεία και δικαστήρια έχουν την τιμητική τους στην Εδέμ! lol! Πάντως το επεισόδιο πρέπει να είναι πολύ καλό! Εγώ αυτό που θέλω να δω πιο πολύ είναι η αγωνία της Νόρας! Κάτι μου λέει ότι θα είναι... : respect :
και εγω μαζι σου σοφακι
filitsa
filitsa
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 313-Ημερομηνία 1/3/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 313-Ημερομηνία 1/3/2010

Δημοσίευση από verile_mistika Τρι Φεβ 23, 2010 11:03 pm

αυτο ειναι επεισοδιο με τα ολα του θελω να δω αντιδραση νορας οταν θα της πουν οτι λουκας ειχε ατυχημα !! μιλαμε εκει θα κολλησω στην τηλεοραση!!!

περμενωωωωω!!!
verile_mistika
verile_mistika
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

https://www.youtube.com/user/verileMistika

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 313-Ημερομηνία 1/3/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 313-Ημερομηνία 1/3/2010

Δημοσίευση από vs116117 Τετ Φεβ 24, 2010 12:24 am

Όπως τα περίμενα.
vs116117
vs116117
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 313-Ημερομηνία 1/3/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 313-Ημερομηνία 1/3/2010

Δημοσίευση από zwi Τετ Φεβ 24, 2010 2:28 pm

αρχίζουν τα όργανα Palamakia Palamakia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!θέλω να δω πως θα αντιδράσει η Νόρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zwi
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης