Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 314-Ημερομηνία 2/3/2010

+9
takis99
loukasnora
glgs
LYDIA
loukitsa
anastasia20
masoul
Ntinaki1
nikidanis
13 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 314-Ημερομηνία 2/3/2010 Empty Επεισόδιο 314-Ημερομηνία 2/3/2010

Δημοσίευση από nikidanis Τετ Φεβ 24, 2010 12:45 am

Ο Λουκάς συνέρχεται από τη διάσειση και συνειδητοποιεί ότι δεν θυμάται τίποτα. Μπερδεύει πρόσωπα, ονόματα και καταστάσεις. Η παρέα προσπαθεί να λογικέψει την Νταίζη, έτσι ώστε να συνεργαστεί μαζί τους σε αυτήν τη δύσκολη φάση του Λουκά. Στόχος της παρέας είναι να αναλάβουν όλοι, από κοινού, τη φροντίδα του Λουκά με σκοπό να αφυπνίσουν την συναισθηματική του μνήμη. Η Νόρα εκμυστηρρεύεται στις κοπέλες το φόβο της, ότι τώρα που ο Λουκάς δεν έχει μνήμη, μπορεί να ερωτευτεί την Νταίζη ξανά από την αρχή. Τα αδικαιολόγητα νεύρα του Στέφανου δημιουργούν εντάσεις με την Εύα. 'Ενας καυγάς της Νόρας και της Νταίζης μπροστά στον Λουκά έχει περίεργα αποτελέσματα.
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 314-Ημερομηνία 2/3/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 314-Ημερομηνία 2/3/2010

Δημοσίευση από Ntinaki1 Τετ Φεβ 24, 2010 12:49 am

Τα αδικαιολόγητα νεύρα του Στέφανου δημιουργούν εντάσεις με την Εύα.

Νευράκια τσαταλάκια ο Στέφανος! Καλά να πάθει! Από το να νευριάζουμε εμείς ας νευριάζει αυτός. Να τα πάρει και η Εύα να τα πάρει και η Καρτάλω και ο Στέφανος να νευριάσουν όλοι τους να γίνει το Καρταλόσπιτο νευρολογική κλινική!
Ntinaki1
Ntinaki1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 314-Ημερομηνία 2/3/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 314-Ημερομηνία 2/3/2010

Δημοσίευση από masoul Τετ Φεβ 24, 2010 12:50 am

Τελικά ούτε ένα ολόκληρο επεισόδιο δε θα κρατήσει αυτή η αμνησία!!! :D :D Τουλάχιστον ελπίζω ότι θα γελάσουμε αρκετά για όσο οι υπόλοιποι θα θεωρούν ότι έχει ακόμα αμνησία!!!
masoul
masoul
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 314-Ημερομηνία 2/3/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 314-Ημερομηνία 2/3/2010

Δημοσίευση από anastasia20 Τετ Φεβ 24, 2010 12:54 am

nikidanis έγραψε:Ο Λουκάς συνέρχεται από τη διάσειση και συνειδητοποιεί ότι δεν θυμάται τίποτα. Μπερδεύει πρόσωπα, ονόματα και καταστάσεις. Η παρέα προσπαθεί να λογικέψει την Νταίζη, έτσι ώστε να συνεργαστεί μαζί τους σε αυτήν τη δύσκολη φάση του Λουκά.

θα ζήσουμε σκηνές απείρου κάλλους...σιγά μην συνεργαστεί η νταίζη το απροσάρμοστο...

nikidanis έγραψε: Στόχος της παρέας είναι να αναλάβουν όλοι, από κοινού, τη φροντίδα του Λουκά με σκοπό να αφυπνίσουν την συναισθηματική του μνήμη.
Η Νόρα εκμυστηρρεύεται στις κοπέλες το φόβο της, ότι τώρα που ο Λουκάς δεν έχει μνήμη, μπορεί να ερωτευτεί την Νταίζη ξανά από την αρχή.

έτσι και ξανακάνει το ίδο λάθος και ερωτευτεί τη νταίζη τότε θα έχει ψυχολογικά....

nikidanis έγραψε: Τα αδικαιολόγητα νεύρα του Στέφανου δημιουργούν εντάσεις με την Εύα.

νευράκια τσαταλάκια τα νεύρα στεφανάκο;;;χαχαχα...καλά να πάθεις...θα αρχίζεις σε λίγο να φωνάζεις<τα νεύρα μου,τα χάπια μου και ένα ταξί να φύγω>

nikidanis έγραψε: 'Ενας καυγάς της Νόρας και της Νταίζης μπροστά στον Λουκά έχει περίεργα αποτελέσματα.

θα θυμηθεί παλιές καλές εποχές...πάντως εγώ στη θέση του θα έπεφτα σε λήθαρχο να γλιτώσω...
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 314-Ημερομηνία 2/3/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 314-Ημερομηνία 2/3/2010

Δημοσίευση από loukitsa Τετ Φεβ 24, 2010 12:57 am

όλε να πλακωθούν να συνέλθει και να θέλει τη Νόρα ποιο πολύ απο παλιά! Love!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 314-Ημερομηνία 2/3/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 314-Ημερομηνία 2/3/2010

Δημοσίευση από nikidanis Τετ Φεβ 24, 2010 12:58 am

εγω θελω να δω οταν θα συνελθει και θα το παιζει !!! να δω θα πει στον Πετρο οτι συνηλθε η θα το καταλαβει ο Πετραν μονος του???
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 314-Ημερομηνία 2/3/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 314-Ημερομηνία 2/3/2010

Δημοσίευση από LYDIA Τετ Φεβ 24, 2010 1:00 am

Ntinaki1 έγραψε:
Τα αδικαιολόγητα νεύρα του Στέφανου δημιουργούν εντάσεις με την Εύα.

Νευράκια τσαταλάκια ο Στέφανος! Καλά να πάθει! Από το να νευριάζουμε εμείς ας νευριάζει αυτός. Να τα πάρει και η Εύα να τα πάρει και η Καρτάλω και ο Στέφανος να νευριάσουν όλοι τους να γίνει το Καρταλόσπιτο νευρολογική κλινική!

Ντινακι ζωγραφιζεις!!!!!!!!! Εχω ενα χαμογελοοοοοο με τα τσακισμενα νευρακια του Στεφανου,που δεν περιγραφεται!! :cheers: :cheers:
LYDIA
LYDIA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΑΚΡΙΑ...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 314-Ημερομηνία 2/3/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 314-Ημερομηνία 2/3/2010

Δημοσίευση από glgs Τετ Φεβ 24, 2010 1:00 am

nikidanis έγραψε:εγω θελω να δω οταν θα συνελθει και θα το παιζει !!! να δω θα πει στον Πετρο οτι συνηλθε η θα το καταλαβει ο Πετραν μονος του???

από ότι κατάλαβα από δημοσιεύσεις...μάλλον θα τον πάρει πρέφα
δεν νομίζω ότι θα θέλει να το μοιραστεί με κάποιον ο Λουκάς...
αλλά ποτέ δεν ξέρεις... ίδωμεν
glgs
glgs
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Ασχολίες : Ύπνος-Καφές κλπ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 314-Ημερομηνία 2/3/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 314-Ημερομηνία 2/3/2010

Δημοσίευση από loukitsa Τετ Φεβ 24, 2010 1:01 am

Ο Πέτρος είναι γατόνι με πέταλα λεμε!!!!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 314-Ημερομηνία 2/3/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 314-Ημερομηνία 2/3/2010

Δημοσίευση από nikidanis Τετ Φεβ 24, 2010 1:02 am

glgs έγραψε:
nikidanis έγραψε:εγω θελω να δω οταν θα συνελθει και θα το παιζει !!! να δω θα πει στον Πετρο οτι συνηλθε η θα το καταλαβει ο Πετραν μονος του???

από ότι κατάλαβα από δημοσιεύσεις...μάλλον θα τον πάρει πρέφα
δεν νομίζω ότι θα θέλει να το μοιραστεί με κάποιον ο Λουκάς...
αλλά ποτέ δεν ξέρεις... ίδωμεν

και γω απο δημοσιευματα αυτο καταλαβα οτι ο Πετραν θα τον παρει χαμπαρι !!! αυτος να μου το θυμηθειτε θα τον ξελασπωσει απο τη Νταιζη!!!!!
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 314-Ημερομηνία 2/3/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 314-Ημερομηνία 2/3/2010

Δημοσίευση από loukasnora Τετ Φεβ 24, 2010 1:02 am

Ο Λουκάς συνέρχεται από τη διάσειση και συνειδητοποιεί ότι δεν θυμάται τίποτα. Μπερδεύει πρόσωπα, ονόματα και καταστάσεις.


Εγω γιατι εχω την εντυπωση οτι θα αρχισει να λεει Μανο τον Στεφανο και Στεφανο τον Μανο;;;; lol! lol!



Η παρέα προσπαθεί να λογικέψει την Νταίζη, έτσι ώστε να συνεργαστεί μαζί τους σε αυτήν τη δύσκολη φάση του Λουκά. Στόχος της παρέας είναι να αναλάβουν όλοι, από κοινού, τη φροντίδα του Λουκά με σκοπό να αφυπνίσουν την συναισθηματική του μνήμη.

Η παρεα αναλαμβανει δραση.Τελεια!!!!!!!


Η Νόρα εκμυστηρρεύεται στις κοπέλες το φόβο της, ότι τώρα που ο Λουκάς δεν έχει μνήμη, μπορεί να ερωτευτεί την Νταίζη ξανά από την αρχή.

Τι λες βρε Νορα μου τωρα κι εσυ.Συναισθηματικη μνημη δεν ειπαμε;Ακομα και με την αμνησια εσενα θα θελει.



Τα αδικαιολόγητα νεύρα του Στέφανου δημιουργούν εντάσεις με την Εύα.

Γιατι νευρα Στεφανε;Παντως δεν νομιζ οτι ειναι εξαιτιας της Μελιτας-Μαρουλιτας.Μαλλον για τους πινακες ειναι.



'Ενας καυγάς της Νόρας και της Νταίζης μπροστά στον Λουκά έχει περίεργα αποτελέσματα.

Καλα ουτε ενα επεισοδιο δεν θα κρατησει αυτη η αμνησια;Τελεια τωρα αρχιζει το καλο για Λουκα και Νορα.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 314-Ημερομηνία 2/3/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 314-Ημερομηνία 2/3/2010

Δημοσίευση από takis99 Τετ Φεβ 24, 2010 1:45 am

δηλαδη ο Λουκας θα το κάνει σαν το Φιλιππίδη στο 50-50;Θα προσποιηθεί αμνησία από ενα σημείο ακι μετά;Τόση έμπνευση πια; Εγω γιατί δεν ξέρω κανένα που παθαίνει αμνησία όταν τρακάρει;
Στέφανε τι γίνεται;Ξυδάκι. Το Μάνο δεν μπορείς να τον νικήσεις,χώνεψέ το! Εμένα η έννοια μου πάντως είναι πότε θα μάθει ο Μάνος γιατη σχέση Μελίατς-Στέφανου

takis99


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 314-Ημερομηνία 2/3/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 314-Ημερομηνία 2/3/2010

Δημοσίευση από ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ Τετ Φεβ 24, 2010 2:11 am

αρχισαμε και πολυ καλα που δεν κραταει πανω απο 1 επεισοδιο θα ηταν βαρετο μετα αλλωστε το καλυτερο θα ειναι οταν θα θυμάται και θα το παιζει
οσο για τον Πέτρο καλα αυτος πιάνει πουλιά στον αερα σίγουρα θα το καταλάβει απ την πρωτη......
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 314-Ημερομηνία 2/3/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 314-Ημερομηνία 2/3/2010

Δημοσίευση από mimi Τετ Φεβ 24, 2010 1:27 pm

nikidanis έγραψε: Τα αδικαιολόγητα νεύρα του Στέφανου δημιουργούν εντάσεις με την Εύα

να μην πω που να τα βάλει τα νεύρα του ο ''Κύριος'' Καρτάλης !!!!!!!!!!!!!!!!! Άκου εκεί νεύρα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! είναι δυνατόν να έχει νεύρα ;;;;;;;;;;;;να πάρει τα νεύρα του και να τα πάει στην άλλη που έχει μονίμως νεύρα
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 314-Ημερομηνία 2/3/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 314-Ημερομηνία 2/3/2010

Δημοσίευση από Victoria Τετ Φεβ 24, 2010 1:35 pm

mimi έγραψε:
nikidanis έγραψε: Τα αδικαιολόγητα νεύρα του Στέφανου δημιουργούν εντάσεις με την Εύα

να μην πω που να τα βάλει τα νεύρα του ο ''Κύριος'' Καρτάλης !!!!!!!!!!!!!!!!! Άκου εκεί νεύρα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! είναι δυνατόν να έχει νεύρα ;;;;;;;;;;;;να πάρει τα νεύρα του και να τα πάει στην άλλη που έχει μονίμως νεύρα

Mimi, πήγα να απαντήσω ότι συμφωνώ, αλλά για άλλους λόγους (επειδή μου αρέσει το ζευγάρι Στεφ-Μελ), ΟΜΩΣ με το που είδα avatar κτλ έχασα τη λαλιά μου, τα αυγά και τα πασχάλια...
Victoria
Victoria
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 314-Ημερομηνία 2/3/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 314-Ημερομηνία 2/3/2010

Δημοσίευση από mimi Τετ Φεβ 24, 2010 1:37 pm

Victoria έγραψε:
mimi έγραψε:
nikidanis έγραψε: Τα αδικαιολόγητα νεύρα του Στέφανου δημιουργούν εντάσεις με την Εύα

να μην πω που να τα βάλει τα νεύρα του ο ''Κύριος'' Καρτάλης !!!!!!!!!!!!!!!!! Άκου εκεί νεύρα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! είναι δυνατόν να έχει νεύρα ;;;;;;;;;;;;να πάρει τα νεύρα του και να τα πάει στην άλλη που έχει μονίμως νεύρα

Mimi, πήγα να απαντήσω ότι συμφωνώ, αλλά για άλλους λόγους (επειδή μου αρέσει το ζευγάρι Στεφ-Μελ), ΟΜΩΣ με το που είδα avatar κτλ έχασα τη λαλιά μου, τα αυγά και τα πασχάλια...

ευχαριστώ πολύ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 314-Ημερομηνία 2/3/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 314-Ημερομηνία 2/3/2010

Δημοσίευση από takis99 Τετ Φεβ 24, 2010 2:04 pm

Θέλει να γίνει Μάνος στη θέση του Μάνου ο Καρτάλης. Αλλά Μάνος είναι ένας. Στέφανε δεν μπορείς παρτο χαμπάρι!

takis99


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 314-Ημερομηνία 2/3/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 314-Ημερομηνία 2/3/2010

Δημοσίευση από zwi Τετ Φεβ 24, 2010 2:29 pm

ωραία ο Λουκάς θα ξαναβρεί την μνήμη του!!!!!!!!!!!!!!!!!!!έχουμε να ρίξουμε ένα γέλιο από τι φαίνεται!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zwi
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης