Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010

+47
basilis
Jennifer
KonstantinaA
elli
margaret
jo8
annaki
loukasnora
sarita
Cancoon
KatsaroYpotheto
nantia_10
Materialgirl
gourounaki
madolato
rachel
anastasia20
verile_mistika
anna90
Ntinaki1
mimi_loukas+nora
konstantina
Καρ-Mik
Pennaki.......!!
panda
LIBRA
LYDIA
vs116117
kikialex
stefanos-melita
jim7
ellileo
euaki
elenaph33
soso
FieryRed
nikidanis
sousami7
evanna
$ofi@ loukakos + nora
konst@ntin@
sifantid
masoul
elenitsa_loukonoraki
filitsa
loukitsa
Clarabelle
51 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap13%Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 13% 
[ 9 ]
Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap44%Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 44% 
[ 32 ]
Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap26%Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 26% 
[ 19 ]
Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap13%Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 13% 
[ 9 ]
Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap0%Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap4%Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 4% 
[ 3 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 72
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010

Δημοσίευση από vs116117 Δευ Μαρ 01, 2010 9:24 pm

Η πιο γλυκιά σκηνή ήταν εκείνη με τον Μάνο που είχε στην αγκαλιά του την Νεφέλη και το κοριτσάκι έλεγε:
"Τι έπαθε ο Λουκάς;.....Είναι καλός ο Λουκάς...."
Love Από μικρό κι από τρελό μαθαίνεις την αλήθεια.....ώρα είναι να σχολιάσει και τον έρωτα Νόρας-Λουκά η μικρή!!!!!
vs116117
vs116117
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010

Δημοσίευση από evanna Δευ Μαρ 01, 2010 9:28 pm

vs116117 έγραψε:Η πιο γλυκιά σκηνή ήταν εκείνη με τον Μάνο που είχε στην αγκαλιά του την Νεφέλη και το κοριτσάκι έλεγε:
"Τι έπαθε ο Λουκάς;.....Είναι καλός ο Λουκάς...."
Love Από μικρό κι από τρελό μαθαίνεις την αλήθεια.....ώρα είναι να σχολιάσει και τον έρωτα Νόρας-Λουκά η μικρή!!!!!
Πολυ ευστοχο σχολιο Βιργινια! Thumbs up Και ηταν οντως πολυ γλυκια σκηνουλα! Hug
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010

Δημοσίευση από sifantid Δευ Μαρ 01, 2010 9:28 pm

vs116117 έγραψε:Η πιο γλυκιά σκηνή ήταν εκείνη με τον Μάνο που είχε στην αγκαλιά του την Νεφέλη και το κοριτσάκι έλεγε:
"Τι έπαθε ο Λουκάς;.....Είναι καλός ο Λουκάς...."
Love Από μικρό κι από τρελό μαθαίνεις την αλήθεια.....ώρα είναι να σχολιάσει και τον έρωτα Νόρας-Λουκά η μικρή!!!!!

Ναι! Ναι! Εμπρός στα βήματα που χάραξε η Αλεξάνδρα, η ανιψούλα μου για όσους δεν ξέρουν! gelio Πόσο χαζοθεία παίζει να είμαι; lol! https://www.youtube.com/watch?v=4s496xAJJsQ
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010

Δημοσίευση από jim7 Δευ Μαρ 01, 2010 9:40 pm

stefanos-melita έγραψε:Παρολο που δεν ειχε σκηνες του δικου μου..απολυτου ερωτος, θα ηθελα να σχολιασω λιγακι το σημερινο...

Καταρχην στο αμαξι η Νορα ειχε τρελο γελιο, ειδικα αυτο το "Σκασε, σκασε Δημητρη" με πεθανε! Βεβαια, ενταξει, δεν ηταν και τοσο σωστη η συμπεριφορα της, απο τη στιγμη που εμαθε οτι δεν κινδυνευει η ζωη του, θα επρεπε να ηρεμησει λιγο, και να του μιλαει καλυτερα, ο ανθρωπος της στεκεται κερι αναμενο, και δεν του αξιζει τετοια ξεφτυλα.Φυσικα εννοειται οτι τα εχει καταλαβει ολα ο Μπελλος κατ'εμε, "Καταλαβαινω πολυ περισσοτερα απ οσα νομιζεις Νορα" και παλι ομως, εκει, βραχος! Τον εχω συμπαθησει αυτον, θα λυπηθω πολυ να μεινει μονος του, δεν το αξιζει!Μακαρι να του βρουν καποιο δεσμο.

Ο Μπέλλος παίζει το παιγνίδι κάποιου το παίζει χαζός, μόνο χαζός δεν είναι θυμήσου το.

Το ξεκατινιασμα στο νοσοσκομειο, νομιζω θα μπορουσε να λειπει, ηταν υπερβολικο.Ειδικα, πανω απ το κεφαλι του Λουκα, με χαλασε η σκηνη, αντι να βαλουν στην ακρη εγωισμους και κατινιες, μαλωναν πανω απ το κεφαλι του αρρωστου.Στην συγκεκριμενη σκηνη Χ και στη Νορα και στη Νταιζη.

Ν Νόρα έχει φτάσει στα όριά της και είναι τρελλά ερωτευμένη, άρα χωρίς να την δικαιολογώ πλήρως της δίνω κάποιο ελαφρυντικό.

Το χαστουκι της Ευας στο Μανο, μου αρεσε τρελα, ξεχειλιζε απο θυμο, ποθο και καταπιεσμενο παθος και οργη! Μας καιει και μας τσουρουφλιζει κυρια Καρταλη ετσι?? Τελοσπαντων, μπορει την Ευα να μην την συμπαθω καθολου και να τη θεωρω κρυα, ειδικα με το Στεφανο παγος, αλλα στη συγκεκριμενη σκηνη μου εβγαλε μια φλογα, ενα καπριτσιο και ενα σκερτσο που μου αρεσαν πολυ!! Εχουν χημεια τελικα με τον Μπουγιουρη, αντε..Μανος και Ευα LFE! (EΓΩ TO EIΠA AYTO??ΔEN TO ΠΙΣTEYΩ! ΔEN EIMAI KAΛA! xaxa )

Συμφωνώ ως προς το χαστούκι, καταπληκτικό.

Ο Στεφαν μου, για να μην ξεχνιομαστε, απεδειξε για αλλη μια φορα, αυτο που ελεγα απ την αρχη.Οτι μπορει να εχει κανει τις στραβες του, αλλα εχει εναν δικο του προσωπικο κωδικα ηθικης.Δεν θα χτυπησει ποτε τον αντιπαλο του οταν αυτος ειναι αοπλος, ή αδυναμος, πισωπλατα. Λατρεψα Στεφανο. Hugg Αγαπαει τον Λουκα, και επιπλεον, ειναι σε θεση να ξερει τι περναει. Οπως ειπε και ο Χρηστος, εχει ευαισθησιες, ο θεος μου! Love!
Σε αντιθεση με τον Χρηστο, τον οποιο καρααντιπαθησα στη συγκεκριμενη σκηνη. Για να θελεις να εκμεταλλευτεις αρρωστια, αδυναμια καποιου, οποιος κ να ειναι αυτος, ακομη και εχθρος, πρεπει να μην εχεις μεσα σου ιχνος ανθρωπιας!! Αυτος ξεπερασε και το Μανο ΚΑΡΑ Χ!!! Ksilo

Ο Χρίστος εκτελεί εντολές της Αντιγόνης και σίγουρα ξέρει πράγματα που αγνοεί ο Στέφανος.

Αμαλια ΘΕΑ!!! ΑΠΛΑ ΘΕΑ!!! Ολο το..λογυδριο για τους γαμους ηταν Οσκαρικο, και απολυτα αληθινο!! Εξεφρασε νομιζω την αποψη ολων μας, ειτε αγαπαμε Στεφανο-Μελιτα, ειτε Ευα..Οτι αυτοι οι γαμοι που δεν βασιζονται στον ερωτα και το ψυχικο δεσιμο, ειναι λαθος, και καταδικασμενοι στην αποτυχια. Ατακα Κολαφος 1 "ΜΑ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΟΣΟ ΓΚΑΝΤΕΜΗΔΕΣ???" gelio
Ατακα Κολαφος 2 του Μανου "ΦΤΑΙΩ ΕΓΩ ΝΑ ΣΕ ΑΡΠΑΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΛΛΙ??" Τωρα φταιω εγω που σαν τηλεθεατρια, θα εδινα και το δεξι μου..δαχτυλιδι, για να την δω αυτη τη σκηνη??? gelio

"όλον μας;" εδώ διαφωνώ.

Τελος, δεν μου αρεσε καθολου η επιμονη μεχρι τελικης πτωσεως της Νορας να αναλαβει εξολοκληρου το Λουκα. Φερθηκε τελειως εγωιστικα εν προκειμενω, βαζοντας τη δικη της προσωπικη επιθυμια πανω απ τις αναγκες και το καλο του Λουκα.Κατανοητη η αγαπη της, αλλα δεν ειναι μικρο κοριτσακι να χτυπαει κατω το ποδαρακι της. Επρεπε να καθησει και να σκεφτει ψυχραιμα ποιο ειναι το καλυτερο για το Λουκα, οχι για την ιδια. Οπως πολυ σωστα της τονισε η Μελιτα "εδω ειμαστε για να αποφασισουμε το ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΛΟΥΚΑ" Ελπιζω οτι προς στιγμη η Νορα λειτουργει κατω απο συναισθηματικη φορτιση, και οταν ηρεμησει λιγο, θα καταλαβει αυτο που της επεσημανε η παρεα.

Ισχύει ότι έγραψα παραπάνω. Παρά είναι ερωτευμένη.

Μανος απιστευτο λαμογιο, βρηκε την καλυτερη αντιμετωπιση για την Νταιζη, και την εθεσε υπεροχα προς εφαρμογη! Στα τελευταια επ, βλεπω μια χιουμοριστικη νοτα στο χαρακτηρα του που του παει τρελλα! gelio

Τελος, μου αρεσε πολυ η σκηνη οπου η Αντιγονη, δειχνοντας ΕΝΑ ΣΧΕΔΟΝ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟ ΠΡΟΣΩΠΟ(!) μιλησε για το πως ενιωθε την αγαπη του Στεφαν της. ΙΣΩΣ, ΛΕΓΩ ΙΣΩΣ, ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΝΘΡΩΠΙΝΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΜΕΣΑ ΤΟΥ Ο ΒΕΛΖΕΒΟΥΛ..ΤΟ ΒΛΕΜΜΑ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝ ΕΚΕΙ..ΤΟΣΟ ΓΛΥΚΟ ΚΑΙ ΤΡΥΦΕΡΟ.. Love! ΤΗΝ ΑΓΑΠΑΕΙ Ο ΜΠΟΥΛΗΣ... /S

η σκηνη με τον Λουκα να ρουφαει την πορτοκαλαδα, μου εφερε στο νου ενα μικρο αγορακι, που το φοβιζει η χοντρη νοσοκομα, οτι αν δεν φαει οοολο το φαι του θα ερθει να τον παει στον Μπαμπουλα..Ειδα τον πανικο στα ματια του Λουκα, καθως ρουφουσε βιαστικα την πορτοκαλαδα...

Η καλύτερη σκηνή του επεισοδίου.

jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010

Δημοσίευση από vs116117 Δευ Μαρ 01, 2010 9:44 pm

sifantid έγραψε:
vs116117 έγραψε:Η πιο γλυκιά σκηνή ήταν εκείνη με τον Μάνο που είχε στην αγκαλιά του την Νεφέλη και το κοριτσάκι έλεγε:
"Τι έπαθε ο Λουκάς;.....Είναι καλός ο Λουκάς...."
Love Από μικρό κι από τρελό μαθαίνεις την αλήθεια.....ώρα είναι να σχολιάσει και τον έρωτα Νόρας-Λουκά η μικρή!!!!!

Ναι! Ναι! Εμπρός στα βήματα που χάραξε η Αλεξάνδρα, η ανιψούλα μου για όσους δεν ξέρουν! gelio Πόσο χαζοθεία παίζει να είμαι; lol! https://www.youtube.com/watch?v=4s496xAJJsQ

Καλά, ότι την αντιγράφουν την ανιψούλα σου είναι γεγονός.....έπρεπε να την πάτε για οντισιόν στη σειρά!!!! Πόσα αποκλειστικά νέα θα είχαμε όλοι τώρα....σκεφτείτε το στην οικογένεια, μήπως του χρόνου παρουσιαστεί κανένας παιδικός ρολάκος.... huhu

Και για να κλείνω το off topic σχόλιό μου: νομίζω καιρός είναι να αρχίζουν να ξαναεμφανίζουν το Νεφελάκι. Πέρυσι μήνες ολόκληρους (αρρώστια-απαγωγή) περιστρέφονταν τα γεγονότα γύρω της και φέτος και από τις 2 πλευρές θα έλεγα, είναι εντελώς παραμελημένο το παιδάκι!!! Θα μου πείτε: εδώ ο κόσμος καίγεται, με την Νεφέλη θα ασχολούμαστε;;; Αλλά δεν είναι κατοικίδιο για να πω ότι το πάτησε αυτοκίνητο και πάπαλα. Παιδί είναι και πού και πού να φαίνεται πως το νοιάζονται οι γονείς του.

Επίσης, μιας που το θυμήθηκα, η Μελίτα σαν να ξαναπαίρνει τον ανήφορο ή μου φαίνεται; scratch
Συγκρατημένη, κρατώντας αποστάσεις από τον Στέφανο κι αγνοώντας τις φιτιλιές που έβαζε η Αμαλία....ασυνήθιστο, αλλά θετικό.
vs116117
vs116117
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010

Δημοσίευση από jim7 Δευ Μαρ 01, 2010 9:46 pm

FieryRed έγραψε:
jim7 έγραψε:Τι παιγνίδι παίζει η Ντάιζη; Γιατί διπλάρωσε τον Λουκά; Η φιλενάδα της, της είπε "καλά θα τον τρως στην μάπα μια ζωή, σκέψου το" και η Νταίζη "έφτασα μέχρι εδώ". Σίγουρα είναι πολλά τα λεφτά (γιατί η Νταίζη μόνο γι' αυτά ζει) αλλά ποιός τάχει; έχει ο Λουκάς πολλά λεφτά; ή ποιός της έχει υποσχεθεί και τι; αλλά γιατί να ζητήσει νομική βοήθεια και από την άλλη ο Πέτρος με την Νόρα "να δούμε τα νομικά θέματα" για ποιό πράγμα; Θα μας τρελλάνει η Ακρίτα.

Έναν άνθρωπο τόσο απροστάτευτο που είναι ο Λουκάς αυτή τη στιγμή θα πρέπει να τον προστατεύσουν από κάθε κακόβουλο που θα προσπαθήσει να εκμεταλλευτεί καταστάσεις και να διεκδικήσει το οτιδήποτε από τον Λουκά . Πιστεύω ακράδαντα ότι και ο Ρούσσος και η Νόρα σκέφτηκαν τη Νταίζη. Η Νταίζη επρόκειτο να γίνει νόμιμη γυναίκα του και να διεκδικήσει από το πώς θα φροντίσουν τον Λουκά(μπορεί να τον θέλει να τον κλείσουν σε κανένα ίδρυμα) μέχρι να του πάρει περιουσία και παιδί και να φύγει.
Η Νταίζη από την άλλη ξέρει τι πρέπει να κάνει για να διασφαλίσει τα δικαιώματα της και φυσικά τα συμφέροντά της. Για αυτό θα ζητήσει νομική κάλυψη. ΤΟ ποιος είναι από πίσω από τη Νταίζη δεν ξέρω αλλά αν βασανίσουμε τη φίλη της, της κάνουμε καμιά φάλαγγα, κανένα βραστό αυγό στις μασχάλες να ομολογήσει πιστεύω ότι αξίζει!!!!
lol! lol!

Το θέμα είναι ότι η Νταίζη δεν έχει καμμιά σχέση με τον Λουκά, δεν είχαν παντρευτεί. Άρα δεν μπορεί να έχει κανένα λόγο ή απαίτηση από τον Λουκά ή τα περιουσιακά του στοιχεία.
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010

Δημοσίευση από FieryRed Δευ Μαρ 01, 2010 9:59 pm

jim7 έγραψε:
FieryRed έγραψε:
jim7 έγραψε:Τι παιγνίδι παίζει η Ντάιζη; Γιατί διπλάρωσε τον Λουκά; Η φιλενάδα της, της είπε "καλά θα τον τρως στην μάπα μια ζωή, σκέψου το" και η Νταίζη "έφτασα μέχρι εδώ". Σίγουρα είναι πολλά τα λεφτά (γιατί η Νταίζη μόνο γι' αυτά ζει) αλλά ποιός τάχει; έχει ο Λουκάς πολλά λεφτά; ή ποιός της έχει υποσχεθεί και τι; αλλά γιατί να ζητήσει νομική βοήθεια και από την άλλη ο Πέτρος με την Νόρα "να δούμε τα νομικά θέματα" για ποιό πράγμα; Θα μας τρελλάνει η Ακρίτα.

Έναν άνθρωπο τόσο απροστάτευτο που είναι ο Λουκάς αυτή τη στιγμή θα πρέπει να τον προστατεύσουν από κάθε κακόβουλο που θα προσπαθήσει να εκμεταλλευτεί καταστάσεις και να διεκδικήσει το οτιδήποτε από τον Λουκά . Πιστεύω ακράδαντα ότι και ο Ρούσσος και η Νόρα σκέφτηκαν τη Νταίζη. Η Νταίζη επρόκειτο να γίνει νόμιμη γυναίκα του και να διεκδικήσει από το πώς θα φροντίσουν τον Λουκά(μπορεί να τον θέλει να τον κλείσουν σε κανένα ίδρυμα) μέχρι να του πάρει περιουσία και παιδί και να φύγει.
Η Νταίζη από την άλλη ξέρει τι πρέπει να κάνει για να διασφαλίσει τα δικαιώματα της και φυσικά τα συμφέροντά της. Για αυτό θα ζητήσει νομική κάλυψη. ΤΟ ποιος είναι από πίσω από τη Νταίζη δεν ξέρω αλλά αν βασανίσουμε τη φίλη της, της κάνουμε καμιά φάλαγγα, κανένα βραστό αυγό στις μασχάλες να ομολογήσει πιστεύω ότι αξίζει!!!!
lol! lol!

Το θέμα είναι ότι η Νταίζη δεν έχει καμμιά σχέση με τον Λουκά, δεν είχαν παντρευτεί. Άρα δεν μπορεί να έχει κανένα λόγο ή απαίτηση από τον Λουκά ή τα περιουσιακά του στοιχεία.

Ναι, αλλά άνετα μπορεί ένας νομικός να φτιάξει την υπόθεση και να διεκδικήσει το οτιδήποτε. Δεν λέω ότι θα τα καταφέρει αλλά μπορεί να βασιστεί πάνω σε αυτό το γεγονός το ότι σε λίγη ώρα θα ήταν γυναίκα του.
Για περιουσιακά δεν νομίζω και εγώ αλλά για το παιδί σίγουρα!
Στάνταρντ υπάρχει κάποιος από πίσω από τη Νταίζη τώρα, η βασιλομήτωρ Καρτάλω δεν ξέρω αν είναι.. αλλά δεν αποκλείω κανέναν.
FieryRed
FieryRed
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : in the Lalaland
Ασχολίες : Working like a maniac

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010

Δημοσίευση από nikidanis Δευ Μαρ 01, 2010 10:03 pm

αποκλειεται πισω απο την Νταιζη να ναι η Αντιγονη αφου ειπε οτι ο Λουκας δεν την εχει πειραξει αυτη με το Μανο και τον Πετρο θελει να παρει εκδικηση!

δεν καταλαβαινω τι νομικα δικαιωματα εχει η Νταιζη απο τη στιγμη που δεν εκαναν προγαμιαιο συμβολαιο
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010

Δημοσίευση από FieryRed Δευ Μαρ 01, 2010 10:13 pm

nikidanis έγραψε:αποκλειεται πισω απο την Νταιζη να ναι η Αντιγονη αφου ειπε οτι ο Λουκας δεν την εχει πειραξει αυτη με το Μανο και τον Πετρο θελει να παρει εκδικηση!

δεν καταλαβαινω τι νομικα δικαιωματα εχει η Νταιζη απο τη στιγμη που δεν εκαναν προγαμιαιο συμβολαιο

Δεν είμαι νομικός επομένως δεν μπορώ να πω τι και πόσα δικαιώματα έχει. ΣΙΓΟΥΡΑ όμως έχει δικαιώματα πάνω στο παιδί σαν μητέρα του, εκεί θα πατήσει η Νταίζη.
Ποιον λόγο έχει να τον παντρευτεί παιδιά; Πέρα του ότι προσπαθεί να ξεφύγει από τη νύχτα, προσπαθεί και να ξεφύγει από κάτι άλλο. Θυμάστε όταν πρωτοήρθε; Που μιλούσε με κάποιον στο τηλέφωνο και τον διαβεβαίωνε ότι θα πάρει τα λεφτά του και ότι τα έχει κανονίσει όλα(κάτι τέτοιο έλεγε) Αυτό το πρόσωπο δεν έχει γίνει γνωστό.
Υποστηρίζω τη θεωρία που λέει ότι είναι κάποιος πίσω από τη Νταίζη, δυστυχώς δεν μπορώ να κάνω τίποτα άλλο παρά μόνο για εικασίες. Συν όταν σχολίαζαν την περίπτωση της "συναδέλφου" τους από τη Λιβαδειά. Μου φάνηκαν και οι δύο εκμεταλλεύτριες και αριβίστριες( σαν Βραζιλιάνικη σαπουνόπερα ακούγομαι!). Σίγουρα έχει σκεφτεί τις κινήσεις της η Νταίζηκαι πάει βάσει σχεδίου.
FieryRed
FieryRed
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : in the Lalaland
Ασχολίες : Working like a maniac

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010

Δημοσίευση από LYDIA Δευ Μαρ 01, 2010 10:17 pm

Φανη μου,δεν μπορω να μην πω οτι ο σχολιασμος σου εκφραζει κ μενα στα περισσοτερα σημεια του.Απλα να πω οτι,
1)Μ'αρεσει τρελα η κωμικη φλεβα του Μανου,με πεθαινει...
2)Την Νορα την ηθελα μετα το αρχικο σοκ,πιο ψυχραιμη...
3)Ο Στεφανος κ η Γαλλικη κουλτουρα...
4)Ο Λουκας κ η πορτοκαλαδα,μια εικονα χιλιες λεξεις...
5) Τα χαστουκια!!!!Εγραψαν ιστορια,ειδικα αυτο της Ευας στον Μανο!
LYDIA
LYDIA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΑΚΡΙΑ...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Δευ Μαρ 01, 2010 10:22 pm

FieryRed έγραψε:
nikidanis έγραψε:αποκλειεται πισω απο την Νταιζη να ναι η Αντιγονη αφου ειπε οτι ο Λουκας δεν την εχει πειραξει αυτη με το Μανο και τον Πετρο θελει να παρει εκδικηση!

δεν καταλαβαινω τι νομικα δικαιωματα εχει η Νταιζη απο τη στιγμη που δεν εκαναν προγαμιαιο συμβολαιο

Δεν είμαι νομικός επομένως δεν μπορώ να πω τι και πόσα δικαιώματα έχει. ΣΙΓΟΥΡΑ όμως έχει δικαιώματα πάνω στο παιδί σαν μητέρα του, εκεί θα πατήσει η Νταίζη.
Ποιον λόγο έχει να τον παντρευτεί παιδιά; Πέρα του ότι προσπαθεί να ξεφύγει από τη νύχτα, προσπαθεί και να ξεφύγει από κάτι άλλο. Θυμάστε όταν πρωτοήρθε; Που μιλούσε με κάποιον στο τηλέφωνο και τον διαβεβαίωνε ότι θα πάρει τα λεφτά του και ότι τα έχει κανονίσει όλα(κάτι τέτοιο έλεγε) Αυτό το πρόσωπο δεν έχει γίνει γνωστό.
Υποστηρίζω τη θεωρία που λέει ότι είναι κάποιος πίσω από τη Νταίζη, δυστυχώς δεν μπορώ να κάνω τίποτα άλλο παρά μόνο για εικασίες. Συν όταν σχολίαζαν την περίπτωση της "συναδέλφου" τους από τη Λιβαδειά. Μου φάνηκαν και οι δύο εκμεταλλεύτριες και αριβίστριες( σαν Βραζιλιάνικη σαπουνόπερα ακούγομαι!). Σίγουρα έχει σκεφτεί τις κινήσεις της η Νταίζηκαι πάει βάσει σχεδίου.


Η Νταίζη πήρε με απόφαση δικαστηρίου την επιμέλεια του παιδιού και άρα και την διαχείρηση της κληρονομιας. Λογικά αυτόν που της ζητούσε μερίδιο πρέπει να τον έχει πληρώσει. Εμένα και πολύ νόμιμη μετά το τηλεφώνημα που άκουσα τότε η κληρονομιά δεν μου φαίνεται. Λογικά και τώρα πάει για λεφτά. Απ τη συζήτηση που είχε με τη φιλενάδα αυτό κατάλαβα. Είπε για την ακρίβεια τι λες μωρή τρελή τώρα που έφτασες ως εδώ θα τα παρατήσεις; Πιστεύω οτι κάποιος της έταξε για να παντρευτεί το Λουκά. Ποιός και γιατί θα το δούμε στην πορεία.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010

Δημοσίευση από LIBRA Δευ Μαρ 01, 2010 10:24 pm

jim7 έγραψε:
Ο Μπέλλος παίζει το παιγνίδι κάποιου το παίζει χαζός, μόνο χαζός δεν είναι.

EXEIΣ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ!!!ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΙΡΟ ΚΑΤΙ ΔΕ ΜΟΥ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΜΗΤΣΟ!! :twisted: :twisted: :twisted:
LIBRA
LIBRA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010

Δημοσίευση από panda Δευ Μαρ 01, 2010 10:27 pm

Άθλιο επεισόδιο μόνο το Tsanties Νταιζάρας - σουπιάς άξιζε . Όλα τα υπόλοιπα ήταν cake vomit Tigania . Ελπίζω γρήγορα να ξυπνήσουν τον Μήτσουλα γιατί δεν μας βλέπω καλά Grrr .

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Δευ Μαρ 01, 2010 10:27 pm

panda έγραψε:Άθλιο επεισόδιο μόνο το Tsanties Νταιζάρας - σουπιάς άξιζε . Όλα τα υπόλοιπα ήταν cake vomit Tigania . Ελπίζω γρήγορα να ξυπνήσουν τον Μήτσουλα γιατί δεν μας βλέπω καλά Grrr .
σουπια ειναι η νορα αν καταλαβα καλα?
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010

Δημοσίευση από FieryRed Δευ Μαρ 01, 2010 10:35 pm

Clarabelle έγραψε:
Η Νταίζη πήρε με απόφαση δικαστηρίου την επιμέλεια του παιδιού και άρα και την διαχείρηση της κληρονομιας. Λογικά αυτόν που της ζητούσε μερίδιο πρέπει να τον έχει πληρώσει. Εμένα και πολύ νόμιμη μετά το τηλεφώνημα που άκουσα τότε η κληρονομιά δεν μου φαίνεται. Λογικά και τώρα πάει για λεφτά. Απ τη συζήτηση που είχε με τη φιλενάδα αυτό κατάλαβα. Είπε για την ακρίβεια τι λες μωρή τρελή τώρα που έφτασες ως εδώ θα τα παρατήσεις; Πιστεύω οτι κάποιος της έταξε για να παντρευτεί το Λουκά. Ποιός και γιατί θα το δούμε στην πορεία.

Ακριβώς το ίδιο πιστεύω. Δεν ξέρω αν είναι κάποιος από τους ήδη γνωστούς πίσω από τη Νταίζη ή κάποιος άλλος, άγνωστος προς εμάς.
FieryRed
FieryRed
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : in the Lalaland
Ασχολίες : Working like a maniac

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010

Δημοσίευση από elenaph33 Δευ Μαρ 01, 2010 10:39 pm

FieryRed έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Η Νταίζη πήρε με απόφαση δικαστηρίου την επιμέλεια του παιδιού και άρα και την διαχείρηση της κληρονομιας. Λογικά αυτόν που της ζητούσε μερίδιο πρέπει να τον έχει πληρώσει. Εμένα και πολύ νόμιμη μετά το τηλεφώνημα που άκουσα τότε η κληρονομιά δεν μου φαίνεται. Λογικά και τώρα πάει για λεφτά. Απ τη συζήτηση που είχε με τη φιλενάδα αυτό κατάλαβα. Είπε για την ακρίβεια τι λες μωρή τρελή τώρα που έφτασες ως εδώ θα τα παρατήσεις; Πιστεύω οτι κάποιος της έταξε για να παντρευτεί το Λουκά. Ποιός και γιατί θα το δούμε στην πορεία.

Ακριβώς το ίδιο πιστεύω. Δεν ξέρω αν είναι κάποιος από τους ήδη γνωστούς πίσω από τη Νταίζη ή κάποιος άλλος, άγνωστος προς εμάς.


Συμφωνω απολυτα. Σιγουρα καποιος ειναι πισω απ την Νταιζη!! Βαζω το χερι μου στη φωτια!! Το οτι παντρευεται το Λουκα για να ξεφυγει απ τη νυχτα δεν το χαβω με τιποτα!!

elenaph33


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Δευ Μαρ 01, 2010 10:39 pm

Εχω μια μικρή απορία....
Οταν ο Μάνος είπε στην Νταίζη:
Κανεις δεν θα το επιτρέψει μέχρι να το πούνε οι γιατροί

Εμένα γιατι μου φάνηκε πολυ περιεργο το ύφος τους? Μήπως αυτοί οι δύο γνωρίζονται λίγο παραπάνω απο όσο νομίζουμε?
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010

Δημοσίευση από FieryRed Δευ Μαρ 01, 2010 10:41 pm

Mik έγραψε:Εχω μια μικρή απορία....
Οταν ο Μάνος είπε στην Νταίζη:
Κανεις δεν θα το επιτρέψει μέχρι να το πούνε οι γιατροί

Εμένα γιατι μου φάνηκε πολυ περιεργο το ύφος τους? Μήπως αυτοί οι δύο γνωρίζονται λίγο παραπάνω απο όσο νομίζουμε?

Μπορεί, και εγώ το πρόσεξα. Ο Μάνος παρακολουθούσε τον Χρήστο και σίγουρα ήξερε τη Νταίζή...

Γενικότερα ένας "Λαμογιοπαίχτης" πρέπει να ξέρει τους πάντε και τα πάντα!
FieryRed
FieryRed
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : in the Lalaland
Ασχολίες : Working like a maniac

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010

Δημοσίευση από konstantina Δευ Μαρ 01, 2010 10:42 pm

Καταρχην στο αμαξι η Νορα ειχε τρελο γελιο, ειδικα αυτο το "Σκασε, σκασε Δημητρη" με πεθανε! Βεβαια, ενταξει, δεν ηταν και τοσο σωστη η συμπεριφορα της, απο τη στιγμη που εμαθε οτι δεν κινδυνευει η ζωη του, θα επρεπε να ηρεμησει λιγο, και να του μιλαει καλυτερα, ο ανθρωπος της στεκεται κερι αναμενο, και δεν του αξιζει τετοια ξεφτυλα.Φυσικα εννοειται οτι τα εχει καταλαβει ολα ο Μπελλος κατ'εμε, "Καταλαβαινω πολυ περισσοτερα απ οσα νομιζεις Νορα" και παλι ομως, εκει, βραχος! Τον εχω συμπαθησει αυτον, θα λυπηθω πολυ να μεινει μονος του, δεν το αξιζει!Μακαρι να του βρουν καποιο δεσμο.


Συμφωνώ στο ότι πρέπει να βρεί κάποια άλλη,γιατί φαίνεται καλό παιδί και η Νόρα δεν του έχει φερθεί εντάξει.Εμένα η σκηνή στο αμάξι με απογοήτευσε απο την πλευρά της Νόρας.Φάνηκε πόσο πολύ δεν τον υπολογίζει και πως τον αρραβωνιάζεται μόνο και μόνο για να μην μείνει μόνη,nuthing else..
Ειδικά εκεί που του είπε πως έχει γραμμένο τον αρραβώνα τους..την βρήκα πολύ σκληρή.!Τη Νόρα την πάω πολύ,και μέχρι ένα σημείο καταλαβαίνω ότι είχε αγωνία για το Λουκά αλλά ο τρόπος που μίλησε στο Δημήτρη δεν ήταν σωστός
Το ξεκατινιασμα στο νοσοσκομειο, νομιζω θα μπορουσε να λειπει, ηταν υπερβολικο.Ειδικα, πανω απ το κεφαλι του Λουκα, με χαλασε η σκηνη, αντι να βαλουν στην ακρη εγωισμους και κατινιες, μαλωναν πανω απ το κεφαλι του αρρωστου.Στην συγκεκριμενη σκηνη Χ και στη Νορα και στη Νταιζη.

εδώ κι αν συμφωνώ

Το χαστουκι της Ευας στο Μανο, μου αρεσε τρελα, ξεχειλιζε απο θυμο, ποθο και καταπιεσμενο παθος και οργη! Μας καιει και μας τσουρουφλιζει κυρια Καρταλη ετσι?? Τελοσπαντων, μπορει την Ευα να μην την συμπαθω καθολου και να τη θεωρω κρυα, ειδικα με το Στεφανο παγος, αλλα στη συγκεκριμενη σκηνη μου εβγαλε μια φλογα, ενα καπριτσιο και ενα σκερτσο που μου αρεσαν πολυ!! Εχουν χημεια τελικα με τον Μπουγιουρη, αντε..Μανος και Ευα LFE!

Εγω το καταευχαριστήθηκα!!Γιατί του τα χε πολλά μαζεμένα το κορίτσι! huhu

Άψογη σκηνή

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Δευ Μαρ 01, 2010 10:42 pm

FieryRed έγραψε:
Mik έγραψε:Εχω μια μικρή απορία....
Οταν ο Μάνος είπε στην Νταίζη:
Κανεις δεν θα το επιτρέψει μέχρι να το πούνε οι γιατροί

Εμένα γιατι μου φάνηκε πολυ περιεργο το ύφος τους? Μήπως αυτοί οι δύο γνωρίζονται λίγο παραπάνω απο όσο νομίζουμε?

Μπορεί, και εγώ το πρόσεξα. Ο Μάνος παρακολουθούσε τον Χρήστο και σίγουρα ήξερε τη Νταίζή...

Γενικότερα ένας "Λαμογιοπαίχτης" πρέπει να ξέρει τους πάντε και τα πάντα!

Δεν μου φαίνεται απο κει, γιατι ΚΑΙ η Νταίζη τον κοίταξε περίεργα..
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010

Δημοσίευση από nikidanis Δευ Μαρ 01, 2010 10:44 pm

Mik έγραψε:Εχω μια μικρή απορία....
Οταν ο Μάνος είπε στην Νταίζη:
Κανεις δεν θα το επιτρέψει μέχρι να το πούνε οι γιατροί

Εμένα γιατι μου φάνηκε πολυ περιεργο το ύφος τους? Μήπως αυτοί οι δύο γνωρίζονται λίγο παραπάνω απο όσο νομίζουμε?


και μενα ολο αυτο με φανηκε περιεργο δηλαδη με την μια κουβεντα που πε ο Μανος εκατσε φρονιμα αυτη!
αλλα απο την αλλη αντε και γνωριζονται ειναι σαν να προδωσε η ιδια το Χρηστο με τους πινακες ή εμαθε απο το Χρηστο και δεν μας το δειξαν οτι την πατησανε απο το Μανο που τους παρακολουθουσε και καθεται φρονιμα στο Μανο για να μην αποκαλυψει τιποτα στον Λουκα


Έχει επεξεργασθεί από τον/την nikidanis στις Δευ Μαρ 01, 2010 10:45 pm, 1 φορά
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010

Δημοσίευση από elenaph33 Δευ Μαρ 01, 2010 10:44 pm

Mik έγραψε:Εχω μια μικρή απορία....
Οταν ο Μάνος είπε στην Νταίζη:
Κανεις δεν θα το επιτρέψει μέχρι να το πούνε οι γιατροί

Εμένα γιατι μου φάνηκε πολυ περιεργο το ύφος τους? Μήπως αυτοί οι δύο γνωρίζονται λίγο παραπάνω απο όσο νομίζουμε?

Μπα, δεν πιστευω...Βεβαια τιποτα δεν αποκλειεται αλλα λιγο χλωμο μου φαινεται. Τι να πω, θα δειξει...

elenaph33


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010

Δημοσίευση από stefanos-melita Δευ Μαρ 01, 2010 10:51 pm

konstantina έγραψε:
Καταρχην στο αμαξι η Νορα ειχε τρελο γελιο, ειδικα αυτο το "Σκασε, σκασε Δημητρη" με πεθανε! Βεβαια, ενταξει, δεν ηταν και τοσο σωστη η συμπεριφορα της, απο τη στιγμη που εμαθε οτι δεν κινδυνευει η ζωη του, θα επρεπε να ηρεμησει λιγο, και να του μιλαει καλυτερα, ο ανθρωπος της στεκεται κερι αναμενο, και δεν του αξιζει τετοια ξεφτυλα.Φυσικα εννοειται οτι τα εχει καταλαβει ολα ο Μπελλος κατ'εμε, "Καταλαβαινω πολυ περισσοτερα απ οσα νομιζεις Νορα" και παλι ομως, εκει, βραχος! Τον εχω συμπαθησει αυτον, θα λυπηθω πολυ να μεινει μονος του, δεν το αξιζει!Μακαρι να του βρουν καποιο δεσμο.


Συμφωνώ στο ότι πρέπει να βρεί κάποια άλλη,γιατί φαίνεται καλό παιδί και η Νόρα δεν του έχει φερθεί εντάξει.Εμένα η σκηνή στο αμάξι με απογοήτευσε απο την πλευρά της Νόρας.Φάνηκε πόσο πολύ δεν τον υπολογίζει και πως τον αρραβωνιάζεται μόνο και μόνο για να μην μείνει μόνη,nuthing else..
Ειδικά εκεί που του είπε πως έχει γραμμένο τον αρραβώνα τους..την βρήκα πολύ σκληρή.!Τη Νόρα την πάω πολύ,και μέχρι ένα σημείο καταλαβαίνω ότι είχε αγωνία για το Λουκά αλλά ο τρόπος που μίλησε στο Δημήτρη δεν ήταν σωστός
Το ξεκατινιασμα στο νοσοσκομειο, νομιζω θα μπορουσε να λειπει, ηταν υπερβολικο.Ειδικα, πανω απ το κεφαλι του Λουκα, με χαλασε η σκηνη, αντι να βαλουν στην ακρη εγωισμους και κατινιες, μαλωναν πανω απ το κεφαλι του αρρωστου.Στην συγκεκριμενη σκηνη Χ και στη Νορα και στη Νταιζη.

εδώ κι αν συμφωνώ

Το χαστουκι της Ευας στο Μανο, μου αρεσε τρελα, ξεχειλιζε απο θυμο, ποθο και καταπιεσμενο παθος και οργη! Μας καιει και μας τσουρουφλιζει κυρια Καρταλη ετσι?? Τελοσπαντων, μπορει την Ευα να μην την συμπαθω καθολου και να τη θεωρω κρυα, ειδικα με το Στεφανο παγος, αλλα στη συγκεκριμενη σκηνη μου εβγαλε μια φλογα, ενα καπριτσιο και ενα σκερτσο που μου αρεσαν πολυ!! Εχουν χημεια τελικα με τον Μπουγιουρη, αντε..Μανος και Ευα LFE!

Εγω το καταευχαριστήθηκα!!Γιατί του τα χε πολλά μαζεμένα το κορίτσι! huhu

Άψογη σκηνή
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΟΥ Κ ΓΩ ΤΟ ΚΑΤΑΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΗΚΑ ΤΟ ΧΑΣΤΟΥΚΙ!!! gelio ΤΟΥ ΓΥΡΙΣΕ Η ΣΙΑΓΟΝΑ!! gelio ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΝΤΕΔΡΑΣΕ ΚΙΟΛΑΣ... huhu
ΣΥΜΦΩΝΩ ΕΠΙΣΗΣ ΟΤΙ Η ΝΟΡΑ ΤΟΝ ΞΕΦΤΥΛΙΣΕ ΤΕΛΕΙΩΣ ΤΟ ΔΗΜΗΤΡΗ, ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΥ ΑΞΙΖΕΙ.. vomit ΕΛΕΟΣ... vomit cake
stefanos-melita
stefanos-melita
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Δευ Μαρ 01, 2010 10:53 pm

nikidanis έγραψε:
Mik έγραψε:Εχω μια μικρή απορία....
Οταν ο Μάνος είπε στην Νταίζη:
Κανεις δεν θα το επιτρέψει μέχρι να το πούνε οι γιατροί

Εμένα γιατι μου φάνηκε πολυ περιεργο το ύφος τους? Μήπως αυτοί οι δύο γνωρίζονται λίγο παραπάνω απο όσο νομίζουμε?


και μενα ολο αυτο με φανηκε περιεργο δηλαδη με την μια κουβεντα που πε ο Μανος εκατσε φρονιμα αυτη!
αλλα απο την αλλη αντε και γνωριζονται ειναι σαν να προδωσε η ιδια το Χρηστο με τους πινακες ή εμαθε απο το Χρηστο και δεν μας το δειξαν οτι την πατησανε απο το Μανο που τους παρακολουθουσε και καθεται φρονιμα στο Μανο για να μην αποκαλυψει τιποτα στον Λουκα


Πράγματι κοιτάχτηκαν κάπως αλλά νομίζω είναι αυτό το μεταξύ κατεργαρέων...
Το να είναι ο Μάνος πίσω απ το διπλάρωμα που κάνει η Νταίζη στο Λουκά μου φαίνεται απίθανο.
Θα ακύρωνε όλα όσα είδαμε τις τελευταίες μέρες. Ο Μάνος έδειξε να μη θέλει αυτό το γάμο.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 313 - Ημερομηνία 01-03-2010

Δημοσίευση από LYDIA Δευ Μαρ 01, 2010 10:56 pm

[quote="Mik"]
FieryRed έγραψε:
Mik έγραψε:Εχω μια μικρή απορία....
Οταν ο Μάνος είπε στην Νταίζη:
Κανεις δεν θα το επιτρέψει μέχρι να το πούνε οι γιατροί

Εμένα γιατι μου φάνηκε πολυ περιεργο το ύφος τους? Μήπως αυτοί οι δύο γνωρίζονται λίγο παραπάνω απο όσο νομίζουμε?

Μπορεί, και εγώ το πρόσεξα. Ο Μάνος παρακολουθούσε τον Χρήστο και σίγουρα ήξερε τη Νταίζή...

Γενικότερα ένας "Λαμογιοπαίχτης" πρέπει να ξέρει τους πάντε και τα πάντα!

θα συμφωνησω μαζι σας.Μαλλον κατι γινεται εδω κ εμεις δεν το εχουμε δει ακομα.Περιμενω να βγουν πραγματα κ θαυματα στην επιφανεια,στα... προσεχως!
LYDIA
LYDIA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΑΚΡΙΑ...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης