Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010

+43
dafnoulanoraloukas
cute_linaki
Καρ-Mik
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
basilis
aggeliki
soso
Foulitsa
glgs
milia
loukasnora
Elina_Edem
laoura
nansy
DESPOINA
sifantid
elena-7-
Pennaki.......!!
PrincessRachel
$ofi@ loukakos + nora
elenitsa_loukonoraki
verile_mistika
elenaph33
vs116117
Ntinaki Agapaei Petraki
evitaemi
moonstone1
charmie258
evanna
KatsaroYpotheto
konst@ntin@
loukitsa
xristinaki_noraloukofan
filitsa
eva-margarita
tinaki18
sousami7
Black rose
Izabella29
mina
anastasia20
mimi_loukas+nora
Clarabelle
47 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 3 1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010 Vote_lcap67%Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010 Vote_rcap 67% 
[ 67 ]
Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010 Vote_lcap25%Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010 Vote_rcap 25% 
[ 25 ]
Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010 Vote_lcap3%Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010 Vote_rcap 3% 
[ 3 ]
Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010 Vote_lcap3%Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010 Vote_rcap 3% 
[ 3 ]
Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010 Vote_lcap0%Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010 Vote_lcap2%Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010 Vote_rcap 2% 
[ 2 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 100
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010 Empty Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Μαρ 05, 2010 6:54 pm


Πώς σας φάνηκε το σημερινό επεισόδιο;
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010

Δημοσίευση από mimi_loukas+nora Παρ Μαρ 05, 2010 8:02 pm

Έχω λιώσει...Τα λόγια είναι λίγα!Νόρα+Λουκάς ένα από τα καλύτερα ζευγάρια που περασαν ποτε απο την τηλεόραση παγκοσμίως τολμώ να πω!Τι σκηνές ήταν αυτές?????
mimi_loukas+nora
mimi_loukas+nora
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη...Και 7-8 στην κοσμάρα της Δάφνης!!
Ασχολίες : Biology

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Παρ Μαρ 05, 2010 8:04 pm

Παρέα:δεν μπορώ να καταλάβω τη στάση του λουκά…για ποιο λόγο τους αντιμετωπίζει τόσο σκληρά;;;ο νικόλας είχε δίκιο…η αμνησία αυτή τους έδωσε τη δυνατότητα να καταλάβουν τι έχουν κάνει…και να μην ξεχνιούνται…έχουν κάνει λάθη…που μπορεί να είναι περασμένα αλλά όχι και ξεχασμένα…

Μελίτα-στέφανος:δεν το πιστεύω….τι βλέπω;;;σκηνή τους…ΑΛΗΛΟΥΙΑ…έστω και στο τηλ…πάντως όταν η μελίτα του είπε<αντίο> ο στέφανος δε μίλησε για λίγο…σαν να μην ήθελε να το πει…(το φόρεμα της μελίτας μου άρεσε πολύ-επιτέλους άρχισαν να την φτιάχνουν την κοπέλα που είναι μια κούκλα)

Λουκάς-νόρα-πέτρος: λουκάς: <αυτός που έχει σκοτώσει τη γυναίκα του;>
Πέτρος:<όχι ακόμα αλλά κοντά είμαι> gelio
Ο πέτρος γάτα….εμ…τι μεγαλοδικηγόρος θα ήταν άλλωστε…αμέσως το έπιασε…και αυτός ο λουκάς…<κακουργήματα>,<εγκλήματα κατά της ζωής>…όταν λέμε ένα ψέμα το λέμε καλά…ειδικά όταν έχεις δίπλα σου τον ρούσσο…

Αμαλία-στέφανος:η αμαλία σιγά μην δεν ανέφερε τη μελίτα…έχει λήξει λέει ο άλλος…μεγάλη μπυκιά φάε…μεγάλο λόγο μην λες στέφανε…γιατί <οι αγάπες οι μεγάλες δεν τελειώνουν,πονάνε υποφέρουνε ματώνουν και ξαναρχίζουν από την αρχή>όπως λέει και το άσμα.. Wink…τον άλλον τι τον έπιασε ξαφνικά με την έκθεση και την θυμήθηκε;…

Λουκάς-πέτρος:τώρα εξηγείται γιατί ο λουκάς τα κάνει όλα…έτσι λουκά…θύμησε τους τα…μαζί σου…

Νόρα-λουκάς-πάρκο:<τα παιδία παίζει…> gelio…βρήκε και την ευκαιρία να εξομολογηθεί τον έρωτα του στη νόρα… σε αυτήν αυτοπροσώπως και όχι σε τρίτους…η νόρα τα έπαιξε….

Δάφνη-ηλίας:καλά είπε η δάφνη ότι η συνείδηση τους έχει γίνει ελαστική…έχουν συγχωρήσει πράγματα και γεγονότα που στην πραγματικότητα είναι ασυγχώρητα....

Νόρα-νταίζη-λουκάς:χαχαχαχα…την έδωσε στεγνά τη νόρα ο λουκάς…φαγώθηκε η άλλη να τον πάρει αυτή…χρυσή μου θέλει να πάει στη μελίτα…δεν θέλει να έρθει μαζί σου…απαπαπαπα…

Τραπέζι στη μελίτα:ρούσσος-λουκάς:σε δράση…εκεί με τους νόμους λύθηκα…
Έζησα να το ακούσω και αυτό…ο μάνος χρυσό παιδί και ο νικόλας λαμόγιο…χαχαχαχα….
Μελίτα:<χωρισμένοι είμαστε>
Λουκάς:<γιατί τι του έκανες;>αχαχαχαχαχα…..
Αν δεν τους στείλει στο δαφνί…δεν θα ησυχάσει….

Μαρίλια-αγγέλα-εύα και όλο το περίπτερο της γωνίας:έχει καταντήσει έλεος η εύα με το φαγητό...

Μελίτα-αμαλία:τη λυπήθηκα τη μελίτα σε αυτή τη σκηνή…η αμαλία καλά της είπε…πρέπει να προχωρήσει….αλλά δεν είναι και εύκολο….

Λουκάς-νόρα:στο σπίτι της αγγέλας:το τουρνέ συνεχίζεται….<το μάνο;;;το άγιο αυτό παιδί;>…<χάθηκε να πυροβολήσει το νικόλα το λαμόγιο>…δεν μπορώώώώώ…. gelio

Μάνος-νικόλας:ο μάνος επιμένει και αναμένει…την επιστροφή της άσωτης….γιατί το έχει σίγουρο ότι θα γυρίσει…μάλλον την ξέρει καλά…

Εύα-λουκάς:<τόσο καιρό είσαι στη μούγγα τώρα σου ήρθε να το πεις;;;>και αμήν να λες εύα…γιατί αν δεν το έπαιρνε και τώρα απόφαση…μας έβλεπα όλες να τρώγαμε τις κοτσίδες μας….

Λουκάς-νόρα:πωπω….πέσιμο ο λουκάς…ΕΤΣΙΙΙΙΙΙΙΙ…και πολύ το άργησε….ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΓΛΙΣΤΡΗΣΑΝ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ……. runaround
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010

Δημοσίευση από mina Παρ Μαρ 05, 2010 8:05 pm

Ενα πρώτο σχόλιο μόνο:
Wow Faint Wow Faint Faint
Ετσι έχω μείνει από την τελευταία σκηνή!!!!
mina
mina
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Σε έναν ονειρικό και φανταστικό πλανήτη κάπου μακρια!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Παρ Μαρ 05, 2010 8:05 pm

Κλασικά αστείο επεισοδιάκι!Αυτό τον καιρό πολύ γέλιο στα επεισόδια!!Λοιπόν:
1)Πραγματικά το παρελθόν της παρέας είναι τραγικό!Δηλαδή μπορεί ο Λουκάς να το παίζει,αλλά αν όντως είχε αμνησία θα είχει αποτρελαθεί και γενικώς θα τρελαινόταν οποιοδήποτε λογικό άτομο τα άκουγε όλα αυτά!! Kotsides
2)Το τηλεφώνημα της Μελίτας αν και θα προτιμούσα να μην είχε γίνει θεωρώ πως ήταν ανεκτό σε σύγκριση και με τα προηγούμενα.Μίλησαν απλά,ήθελαν να ακούσουν ο ένας τον άλλο.Κάνω μια υποχώρηση και το δέχομαι.
3)"έχουμε κάνει φονους,κακουργήματα και κανεις δεν είναι φυλακή" και ποιός σου είπε Λουκά πως μπαίνουν φυλακή αυτοί που φταίνε?? TutTut
4)Ατσίδα ο Ρούσσος!
5)Α ρε Μάνο μια ζωή σκατάς!Συγνώμη κιόλας,αλλά κάνει μια καλή πράξη και μετά αρχίζει το γνωστό του τροπάρι! cake
6)Σε κινητό αστικό κώδικα έχει μετατραπεί ο Λουκάς!!Σε λίγο θα αρχίζει να απαριθμεί τα άρθα του ποινικού κώδικα,της διοικητικής νομοθεσίας και ούτω καθεξής!
7)"Τον γύρισα γιατί δεν ήθελα να με βαραίνει και αυτό" καλά καρασιά!εγώ δηλαδή πρέπει να πειστώ?αφου έκανε τα αδύνατα δυνατά για να τον πουλήσει και αφού είδε πως δεν μπορεί,είπε να κάνει κινήσεις εντυπωσιασμού για την Εύα...
CoolΌσα φιλιά δεν έχουν δώσει τόσο καιρό για Νόρα-Λουκά,τα δίνουν μαζεμένα στα τελευταία επεισόδια Love!



Προσεχώς: Ο Μπέλλος δεν ξέρει να πει γιατί θα αρραβωνιαζόταν και η ανύπαρκτη κοιλιά κλωτσάει!!!Θα πηδηχτώ από το παράθυρο!!! wall
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010

Δημοσίευση από Black rose Παρ Μαρ 05, 2010 8:09 pm

Πολύ ωραίο.

Ο Λουκάκος πάλι έλαμψε. Έθιξε αλήθειες που πονέσαν κάπως τη παρέα αλλά έβγαλε και πολύ γέλιο.
-Ο Μάνος αυτό το χρυσό παιδί!!

Ο Ρούσσος γάτα με πέταλα.Αμέσως τον έπιασε!Σαράντα χρόνια φούρναρης!

Η Δάφνη πετάει τη σκούφια της για πικάντικα ή είναι ιδέα μου? lol!

Η τελευταία σκηνή ήταν όλα τα λεφτά...Η στιγμή που περίμεναν όλη τους τη ζωή...

Heart2
Black rose
Black rose
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Aθήνα -7-

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010

Δημοσίευση από sousami7 Παρ Μαρ 05, 2010 8:09 pm

ΨΗΦΙΖΩ ΤΕΛΕΙΟ!!!!!!!!!!!

ΟΙ ΑΤΑΚΕΣ ΠΟΥ ΠΕΤΑΕΙ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΛΟΓΟ ΤΗΣ ΑΠΩΛΕΙΑΣ ΜΝΗΜΗΣ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ..."ΟΛΟΙ ΟΙ ΠΑΠΠΟΥΔΕΣ ΔΟΛΟΦΩΝΟΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΑ?" :bounce: :bounce:

ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΣΤΗΝ ΝΟΡΑ ΣΤΟ ΠΑΡΚΟ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΑ :oops:
ΚΙ ΑΥΤΗ ΝΑ ΕΧΕΙ ΜΕΙΝΕΙ ΠΑΓΩΤΟ ΝΑ ΤΟΝ ΚΟΙΤΑΕΙ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΝΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΒΟΥΤΗΞΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΟΛΑΣΗ!!!! lol!

Η ΕΞΟΜΟΛΟΓΗΣΗ ΣΤΟΥ ΛΟΥΚΑ ΣΤΗΝ ΕΥΑ ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΑ...ΤΕΛΙΚΑ ΑΥΤΗ Η ΕΥΑ ΤΟ ΕΧΕΙ ΝΑ ΤΗΣ ΛΕΝΕ ΟΛΟΙ ΤΑ ΕΣΩΨΥΧΑ ΤΟΥΣ... Thumbs up

ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΛΕΙΟΤΙΚΟ ΧΤΥΠΗΜΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΝΟΡΑΣ!!!!!ΟΛΑ ΟΣΑ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΠΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΙΑΝΕΙ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΛΟΓΟ ΤΗΣ ΜΥΞΑΣ - ΣΥΓΝΩΜΗ ΤΗΣ ΝΤΑΙΖΗΣ... Tongue

ΟΡΜΗΞΕ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΣΤΟ ΨΗΤΟ...ΚΑΙ ΤΟ ΝΟΡΑΚΙ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΙ ΠΛΕΟΝ...ΑΣΧΕΤΑ ΑΝ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΥΠΟΜΟΝΗ ΑΚΟΜΑ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ wall

ΠΟΛΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΚΑΙ Η ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΜΕ ΤΟΝ ΡΟΥΣΣΟ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ...ΟΛΟΙ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΤΟΝ ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΓΚΙΟΣΑ!!!!! vomit

****************************
ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ!!!!ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ ΝΟΜΙΖΩ ****************

edit by Jim7
1η προειδοποίηση
2.11 Το σπαμ emoticons και εικόνων δεν επιτρέπεται λόγω του ότι μπορεί να επιβραδύνει τους υπολογιστές κάποιων χρηστών. Μέγιστος αριθμός επιτρεπόμενων emoticon ανά ποστ (συμπεριλαμβανομένων των μηνυμάτων σε παράθεση) είναι 10. Παρακαλείστε όμως να χρησιμοποιείτε λιγότερα. Αυτό ισχύει σε όλο το φόρουμ.
1.2 Μετά από τρεις (3) προειδοποιήσεις ένας λογαριασμός μπορεί να αποκλειστεί προσωρινά για διάρκεια, ανάλογη της σοβαρότητας της παράβασης. Η παράκαμψη του αποκλεισμού με τη δημιουργία δεύτερου λογαριασμού δεν επιτρέπεται. Αν ένας χρήστης έχει αποκλειστεί πολλαπλά αλλά εξακολουθεί να παραβιάζει τους κανόνες, τότε μπορεί να αποκλειστεί μόνιμα, ανάλογα το ‘βάρος’ των κατά καιρούς παραβιάσεών του.
sousami7
sousami7
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : KERATSINI, PIRAEUS

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010

Δημοσίευση από tinaki18 Παρ Μαρ 05, 2010 8:10 pm

τελιο επισοδιακι για αλλη μια φορα ο λουκασ τελιοοοσσσ: respect : !!!!εσκασα απο το γελιοοοο!!!!! ειδικα εκει με τουσ νομουσ επαθα πλακα κ με την νορα επισησ!!!επιτελουσ περισοτερο η παρεα υππαρχει σε αυτα τα τελευτεα επισοδια!!!!!!!!!!απιθανο επισοδιο ,επιτελουσ κ λιγο γελιο που μασ ελειψε!!!
tinaki18
tinaki18
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΣΤΟΝ ΔΙΚΟ Μ !:)
Ασχολίες : -μουσικη -βολτεσ με φιλουσ- υπολογιστη- και φυσικα να βλεπω οποτε προλαβενω μυστικα της εδεμ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010

Δημοσίευση από eva-margarita Παρ Μαρ 05, 2010 8:10 pm

παιδια πιτε μου οτι εγινε αυτο που πρεπει να γινει με νορα λουκακο και τι γλυκο που κλοτσαει το μωρακι που τους φερνει πιο κοντα ΕΥΑ+ΣΤΕΦΑΝΟΣ=LOVE4EVER και izabela ποια ανυπαρκτη κοιλια η ευα ειναι εγγυος

eva-margarita
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010

Δημοσίευση από filitsa Παρ Μαρ 05, 2010 8:10 pm

κοριτσια δεν ειμαι καλα μετα τη τελευταια σκηνη εχω μεινει !!!!! Wow τι ηταν αυτο θεε μου ???νορα+λουκας ηταν αχ τι τελειο σε αυτο το επεισοδιο μετραγα τα λεπτα για να δω αυτη την σκηνη και το εκοψαν πανω στο καλυτερο !!!!!!!ανυπομονω για την πρωτη φορα αντε μας τα δειχνουν ολα αυτα και εμεις δεν κρατιομαστε θελω κι αλλο !!!!! Heart2
filitsa
filitsa
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010

Δημοσίευση από xristinaki_noraloukofan Παρ Μαρ 05, 2010 8:16 pm

δεν μπορω να σχολιασω... Faint το μονο που εχω να πω ειναι οτι............................δεν ξερω ειλικρινα καθομαι 5 λεπτα να βρω μια λεξη αλλα δε μου ερχεται...
ΛΑΤΡΕΥΩ ΝΟΡΑ-ΛΟΥΚΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ!!!!!!!!!!!!!!!!
κι εννοειται Τ-Ε-Λ-Ε-Ι-Ο το επεισοδιο!!!!!!!! Faint Heart2 Heart1
αυτα,τα υπολοιπα οταν συνελθω... Faint
xristinaki_noraloukofan
xristinaki_noraloukofan
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010

Δημοσίευση από loukitsa Παρ Μαρ 05, 2010 8:19 pm

ΤΕΛΕΙΟ για Λουκα και Νόρα (έχω μέινει άφωνη...έχω λιώσει...)δεν περιγραφω άλλο........ faint Love! Faint
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010

Δημοσίευση από konst@ntin@ Παρ Μαρ 05, 2010 8:19 pm

: kyma : juhu : Δεν ήθελα να τελιώσει ποτέ η τελευταία σκηνή.Αυτός ο Πετράκης στις ερωτικές σκηνές είναι θεός.Είναι το πιο ταιριαστό ζευγάρι της σειράς τι χημεία είναι αυτή ,το περιμέναμε αλλά άλλο να το βλέπεις και άλλο να το φαντάζεσαι...
Ελπίζω να γίνει σύντομα ο γάμος Gamos


Έχει επεξεργασθεί από τον/την ntinakii στις Παρ Μαρ 05, 2010 8:20 pm, 1 φορά
konst@ntin@
konst@ntin@
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καρδίτσα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Παρ Μαρ 05, 2010 8:20 pm

Το επεισόδιο το ψήφισα "Πολύ Καλό" αλλα δεν μου άρεσε! gelio

Αυτά για τώρα, ελπίζω να γυρίσω εγκαίρως ώστε να σχολιάσω!!!

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010

Δημοσίευση από evanna Παρ Μαρ 05, 2010 8:22 pm

Aν και σημερα υπηρχαν πολλες σκηνουλες που μου αρεσαν απο το επεισοδιο θα σχολιασω μονο Νορα-Λουκα!!!Ολες οι σκηνες τους ηταν Τ Ε Λ Ε Ι Ε Σ!!!!!! : respect :

Αρχικα η σκηνη στο παρκο ηταν ΤΟΣΟ μα ΤΟΣΟ ωραια!!!!!Τα λογια που της ελεγε ο Λουκακος ηταν πολυ γλυκουλια!!!Και το Νορακι να μην ξερει τι να κανει αλλα να το απολαμβανει καταβαθος!!! Love!

Και μετα ερχεται η ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ σκηνη στο σπιτι της Νορας!!!Τι πεσιμο ηταν αυτο του Λουκα στο Νορακι καλε!?Αλλα καλα εκανε και ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ειδαμε αγκαλιες και φιλια και ολα τα συναφη που ΠΑΡΑ πολυ μου αρεσαν!!!!!! Heart2 Ηταν τοσο υπεροχοι και οι δυο που δεν ηθελα να τελειωσει!!!!!! Heart1

Περιττο να πω οτι σε ολες αυτες τις σκηνουλες κοιτουσα με το βλεμμα του χαζοχαρουμενου!!!!! Palamakia

ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΑΛΛΟ,ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΚΑΙ ΑΛΛΟ!!!!!!!ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ! : juhu :
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010

Δημοσίευση από charmie258 Παρ Μαρ 05, 2010 8:23 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Το επεισόδιο το ψήφισα "Πολύ Καλό" αλλα δεν μου άρεσε! gelio

Αυτά για τώρα, ελπίζω να γυρίσω εγκαίρως ώστε να σχολιάσω!!!


Γιατι ρε Τζινακι δε σ'αρεσε??????? Ειδαμε αυτο που περιμεναμε 316 επεισοδια και δε σ'αρεσε??????? Ανησυχωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!! affraid affraid affraid affraid affraid
charmie258
charmie258
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010

Δημοσίευση από moonstone1 Παρ Μαρ 05, 2010 8:24 pm

παντως πολλα φιλια πολλα φιλια νορα-λουκας! ε μα ηταν να μην κανουν την αρχη! ααααχ! Heart2

moonstone1
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : σε μια δικη μου εδεμ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010

Δημοσίευση από konst@ntin@ Παρ Μαρ 05, 2010 8:25 pm

Ξέχασα να πω ότι ψήφισα τέλειο...Αχ βρε Λουκάκο τι μας έκανες μας έχεις τρελάνει...
konst@ntin@
konst@ntin@
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καρδίτσα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010

Δημοσίευση από evitaemi Παρ Μαρ 05, 2010 8:26 pm

τέλειο...για τις ατάκες του Λουκά...τι γέλειο Θεέ μου...
τραπέζι στης Μελίτας
Λουκάς:'εσύ γιατί δεν τρώς Μαργαρίτα;; σε στεναχώρησα αγάπη μου;;
Μελίτα + Αμαλία: Ωπαααααααα
Νόρα: καρδιά μου ισορρόπα gelio gelio

evitaemi
Τουρίστας
Τουρίστας

Τόπος : στην χώρα του Ποτέ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Παρ Μαρ 05, 2010 8:30 pm

charmie258 έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:Το επεισόδιο το ψήφισα "Πολύ Καλό" αλλα δεν μου άρεσε! gelio

Αυτά για τώρα, ελπίζω να γυρίσω εγκαίρως ώστε να σχολιάσω!!!


Γιατι ρε Τζινακι δε σ'αρεσε??????? Ειδαμε αυτο που περιμεναμε 316 επεισοδια και δε σ'αρεσε??????? Ανησυχωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!! affraid affraid affraid affraid affraid

Οφείλω να πω ότι σήμερα με κέρδισε η κα Γεωργόνη που την βρήκα εκπληκτική στη σκηνή με τον Ηλία! Και βέβαια ο Κατρανίδης "αλεπού"!!!

Διορθώνω Αννα μου, δεν είναι ότι δεν μου άρεσε απλώς μου δημιούργησε ποικίλα συναισθήματα!

Το κυριότερο απο όλα βέβαια ήταν Love! που με ώθησε να ψηφίσω "Πολύ Καλό"!!!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Μαρ 05, 2010 8:36 pm


Λουκάς και Νόρα σήμερα είχαν την τιμητική τους.
Επιτέλους!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Όσοι άκουγαν το Λουκά να της λέει γλυκόλογα όλοι έλεγαν ωπαααααααα
Δίνω το βιντεάκι να ανεβαίνει σε λίγο θα το έχετε
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010

Δημοσίευση από Ntinaki Agapaei Petraki Παρ Μαρ 05, 2010 8:37 pm

ααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα δεν το πιστευω επιτελουςςςςςςς η νορααααααααα και ο λουκαςςςςςςςςςςςς μαζι φιλια και ερωτας μαζι ψηφισα τελειο γιουπιιιιι γαμωτο το εκοψαν πανω στο καλυτερο
Ntinaki Agapaei Petraki
Ntinaki Agapaei Petraki
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στον δικο μου Πετρακικο κοσμο!!!
Ασχολίες : Παναγιώτης Πετράκης<3 I love dreams,music,theatre,life,cinema and books<3

https://www.facebook.com/PanPetrakisFanClub

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010

Δημοσίευση από vs116117 Παρ Μαρ 05, 2010 8:38 pm

Το έκαναν πάλι το θαύμα τους Νόρα-Λουκάς........μια μετριότητα θα ήταν το επεισόδιο εάν δεν υπήρχαν αυτά τα ωραία τους σήμερα.....! Siga...
Αλλά τώρα....την πήραν την ψήφο του "τέλειου"!
vs116117
vs116117
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010

Δημοσίευση από elenaph33 Παρ Μαρ 05, 2010 8:40 pm

Λοιπον θα κανω μια προσπαθεια να σχολιασω....θα βαλω τα δυνατα μου, αλλα δεν εγγυωμαι τιποτα... /S και εννοειται σε ολη τη διαρκεια του επεισοδιου ημουν TV

Λοιπον:
...
......
..........
οκ...πραγματικα δεν εχω λογια αυτη τη στιγμη....δεν μπορω να αρθρωσω λεξη, ποσο μαλλον να γραψω....και που δεν ειμαι αναισθητη αυτη τη στιγμη ειναι θαυμα!!! Faint
Μια ακομα προσπαθεια θα την κανω
Wow
.....
.........
.............
τζαμπα προσπαθω, δεν μπορω να σκεφτω τιποτα για το επεισοδιο, ΕΚΤΟΣ ΒΕΒΑΙΑ, απο Λουκα - Νορα. Νομιζω αυτο τα λεει ολα!!! : juhu : runaround : juhu :
Αυτα....απο μενα....Faint

elenaph33


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 317 - Ημερομηνία 05-03-2010

Δημοσίευση από evanna Παρ Μαρ 05, 2010 8:40 pm

vs116117 έγραψε:Το έκαναν πάλι το θαύμα τους Νόρα-Λουκάς........μια μετριότητα θα ήταν το επεισόδιο εάν δεν υπήρχαν αυτά τα ωραία τους σήμερα.....! Siga...
Αλλά τώρα....την πήραν την ψήφο του "τέλειου"!
Βιργινια μου σε αυτο διαφωνω!Ακομα και τα φιλια να μην ειχε εμενα μου αρεσε πολυ το επεισοδιακι! :D
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 3 1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης