Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Νόρα Φωκά

+37
dm10811
MARIANNALEX
sofia
kikitsa
Rafaella+Manos=EdemReee.G
Caroline
marakii
Nora&Loukas
feggaropetra
ch-bl
ifigeneia1
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
maria_sab
ProudMaslowqueen
dafnoulaki-nikolakos
dikigoros tou diavolou
Katrin
FieryRed
filitsa
irini
Antigoni!
Pennaki.......!!
loukasnora
glgs
elli
loukitsa
Clarabelle
Ezantakou
xara
Despinaki
charmie258
Eleftheria Nora-Loukas
zwi
νοριτσα
panda
Καρ-Mik
sifantid
41 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 5 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Νόρα Φωκά Empty Νόρα Φωκά

Δημοσίευση από sifantid Κυρ Μαρ 07, 2010 10:59 pm

panda έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Εγώ πάλι θα ήθελα να δω την κατσαρή Μαρουλίτα να τρώει ένα ξεφτύλισμα από μερικούς όχι για κανέναν άλλο λόγο αλλά γιατί όλα όσα κατηγορούσε τα έκανε και πολύ στα μαλακά έχει πεσει.

Θα σε μαλώσω Clarabelle :lol: , απ΄ όλους πρέπει να φάει ένα ξεφτύλισμα το κατσαρό υπόθετο και στο τέλος να καταλήξει σε ένα ωραίο ίδρυμα με ένα του κουτιού μπουφανάκι που να δένει πίσω κουνώντας το αχυροκεφάλι της δεξιά αριστερά gelio . ΕΛΕΟΣ πια από πέρισυ το ανάποδο poodle μας έχει πρήξει με τα κόμπλεξ του και με το να βάζει τους άλλους να "καθαρίζουν" για αυτήν cake .

Για την σουπιά αρνούμαι να γράψω τιμωρία Siga... . Γιατί και να γράψω στον βρόντο θα πάει γιατί πάλι θριαμβεύτρια θα βγει η ..... γκρρρρρρρ wall .

Αμαλία & Αντιγόνη δεν θέλω να πάθουν τίποτα :twisted: . Ίσα ίσα τις θέλω σε κοινό lol! μέτωπο woohoo .
Χωρίς καμία αρνητική διάθεση, για να μην παρεξηγηθώ, ήθελα να σε ρωτήσω πραγματικά, ποια παραπτώματα χρεώνεις στη Νόρα, την οποία προφανώς αν κρίνω από τα post σου δεν συμπαθείς και ιδιαίτερα...; Πέρα των σπασμωδικών κινήσεων των τελευταίων επεισοδίων έχει κάνει κάτι αρνητικό; Rolling Eyes Ειλικρινά την έχω αυτήν την απορία...
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα Φωκά Empty Απ: Νόρα Φωκά

Δημοσίευση από Καρ-Mik Κυρ Μαρ 07, 2010 11:10 pm

Clarabelle έγραψε:

Αααααααα μη το λές. Κάτι τέτοιες είναι ανθεκτικές επιβιώνουν. Ρώτα και μένα ξέρω μιά.

Ποια??? lol! lol!
Σαν τις κατσαρίδες ε??? Χαχαχα
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα Φωκά Empty Απ: Νόρα Φωκά

Δημοσίευση από panda Δευ Μαρ 08, 2010 12:18 am

Γιατί να παρεξηγηθείς βρε sifamtid ;

1ον Μου την δίνει στα νεύρα το εξυπνακίστικο ψωνισμένο ύφος που έχει η συγκεκριμένη ηρωΐδα και η γενικότερη συμπεριφορά της .
2ον Περίπτωση τρελοΣτέλιου .
3ον Ότι εξαιτίας των δικών της ενεργειών είχαμε την απαγωγή της Νεφέλης ( σ΄ αυτό βέβαια βοήθησε και το κατσαρό υπόθετο ) .

Και αν διάβασες όπως έγραψα και πιο πάνω δυστυχώς θα είναι η χαρακτήρας που θα την βγάλει και πάλι λάδι vomit .

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα Φωκά Empty Απ: Νόρα Φωκά

Δημοσίευση από Καρ-Mik Δευ Μαρ 08, 2010 12:28 am

panda έγραψε:Γιατί να παρεξηγηθείς βρε sifamtid ;

1ον Μου την δίνει στα νεύρα το εξυπνακίστικο ψωνισμένο ύφος που έχει η συγκεκριμένη ηρωΐδα και η γενικότερη συμπεριφορά της .
2ον Περίπτωση τρελοΣτέλιου .
3ον Ότι εξαιτίας των δικών της ενεργειών είχαμε την απαγωγή της Νεφέλης ( σ΄ αυτό βέβαια βοήθησε και το κατσαρό υπόθετο ) .

Και αν διάβασες όπως έγραψα και πιο πάνω δυστυχώς θα είναι η χαρακτήρας που θα την βγάλει και πάλι λάδι vomit .

Μπορώ να καταλάβω το 1 και το 2.Και κατανοώ το 3, αλλα υπάρχουν ηρωιδες και ηρωες μεσα στην σειρά, που έχουν καταστρεψει παιδια, ή έχουν φερθει με άσχημο τρόπο στα ίδια τους τα παιδιά, αλλα δεν αντιδράς το ίδιο..
Τέσπα.... Οφ τόπικ
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα Φωκά Empty Απ: Νόρα Φωκά

Δημοσίευση από νοριτσα Δευ Μαρ 08, 2010 12:29 am

panda έγραψε:Γιατί να παρεξηγηθείς βρε sifamtid ;

1ον Μου την δίνει στα νεύρα το εξυπνακίστικο ψωνισμένο ύφος που έχει η συγκεκριμένη ηρωΐδα και η γενικότερη συμπεριφορά της .
2ον Περίπτωση τρελοΣτέλιου .
3ον Ότι εξαιτίας των δικών της ενεργειών είχαμε την απαγωγή της Νεφέλης ( σ΄ αυτό βέβαια βοήθησε και το κατσαρό υπόθετο ) .

Και αν διάβασες όπως έγραψα και πιο πάνω δυστυχώς θα είναι η χαρακτήρας που θα την βγάλει και πάλι λάδι vomit .
συγγνωμη αλλα θεωρεις οτι με την υποθεση του στελιου την εβγαλε λαδι?? συγγνωμη για το οφ τοπικ!
νοριτσα
νοριτσα
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα Φωκά Empty Απ: Νόρα Φωκά

Δημοσίευση από zwi Δευ Μαρ 08, 2010 12:36 am

νοριτσα έγραψε:
panda έγραψε:Γιατί να παρεξηγηθείς βρε sifamtid ;

1ον Μου την δίνει στα νεύρα το εξυπνακίστικο ψωνισμένο ύφος που έχει η συγκεκριμένη ηρωΐδα και η γενικότερη συμπεριφορά της .
2ον Περίπτωση τρελοΣτέλιου .
3ον Ότι εξαιτίας των δικών της ενεργειών είχαμε την απαγωγή της Νεφέλης ( σ΄ αυτό βέβαια βοήθησε και το κατσαρό υπόθετο ) .

Και αν διάβασες όπως έγραψα και πιο πάνω δυστυχώς θα είναι η χαρακτήρας που θα την βγάλει και πάλι λάδι vomit .
συγγνωμη αλλα θεωρεις οτι με την υποθεση του στελιου την εβγαλε λαδι?? συγγνωμη για το οφ τοπικ!
πάντως για την υπόθεση του Στέλιου δεν έφταιγε καθόλου......συγγνώμη για το οφ τόπικ
zwi
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα Φωκά Empty Απ: Νόρα Φωκά

Δημοσίευση από panda Δευ Μαρ 08, 2010 11:48 am

Δεν είπα το αντίθετο Mik αλλά από την στιγμή που αναφέρομαι στο συγκεκριμένο χαρακτήρα λέω αυτά που βλέπω εγώ σαν αρνητικά επάνω του . Όταν θα γράψω για κάποιον άλλον χαρακτήρα θα γράψω τα δικά του αρνητικά . Πάντως από τις γυναίκες οι 2 πιο απαράδεκτοι χαρακτήρες είναι το κατσαρό υπόθετο και η σουπιά . Οι υπόλοιπες έχουν πολλά ψωμιά να φάνε για να φτάσουν το "μεγαλείο" της ξεφτίλας των 2 συγκεκριμένων Ksilo .

Φυσικά και την έβγαλε λάδι νοριτσα . Μπορεί ο Στέλιος να ήταν για το Δαφνί αλλά μην ξεχνάς ότι τον παγίδεψε για άσχετο λόγο και τίποτα δεν έπαθε (από πλευράς νόμου) η σουπιά .

Έφταιγε zwi γιατί από ένα σημείο και μετά δεν παιζόταν μόνο η ζωή της (που έδειχνε να αδιαφορεί για αυτή) αλλά παιζόταν και η ζωή όλων όσων γνώριζε .

Με την σειρά μου θα πω και εγώ sorry για το off topic .

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα Φωκά Empty Απ: Νόρα Φωκά

Δημοσίευση από νοριτσα Δευ Μαρ 08, 2010 1:41 pm

panda έγραψε:Δεν είπα το αντίθετο Mik αλλά από την στιγμή που αναφέρομαι στο συγκεκριμένο χαρακτήρα λέω αυτά που βλέπω εγώ σαν αρνητικά επάνω του . Όταν θα γράψω για κάποιον άλλον χαρακτήρα θα γράψω τα δικά του αρνητικά . Πάντως από τις γυναίκες οι 2 πιο απαράδεκτοι χαρακτήρες είναι το κατσαρό υπόθετο και η σουπιά . Οι υπόλοιπες έχουν πολλά ψωμιά να φάνε για να φτάσουν το "μεγαλείο" της ξεφτίλας των 2 συγκεκριμένων Ksilo .

Φυσικά και την έβγαλε λάδι νοριτσα . Μπορεί ο Στέλιος να ήταν για το Δαφνί αλλά μην ξεχνάς ότι τον παγίδεψε για άσχετο λόγο και τίποτα δεν έπαθε (από πλευράς νόμου) η σουπιά .

Έφταιγε zwi γιατί από ένα σημείο και μετά δεν παιζόταν μόνο η ζωή της (που έδειχνε να αδιαφορεί για αυτή) αλλά παιζόταν και η ζωή όλων όσων γνώριζε .

Με την σειρά μου θα πω και εγώ sorry για το off topic .
συγγνωμη και παλι αλλα δεν συμφωνω οτι η νορα την εβγαλε λαδι σε αυτην την υποθεση! την παρακολουθουσε, την αναγκασε να κανει το χειροτερο εγκλημα για μια γυναικα να σκοτωσει το ιδιο της το παιδι γιατι θα τους σκοτωνε και τους δυο! την απηγαγε και την βιασε την εβαζε σε διλήμματα! θεωρω οτι καθε γυναικα που εχει περασει την κολαση της εκτρωσης καπως ετσι θα αντιδρουσε δεν θα ηθελε με τιποτα να γλιτωσει και να εχει το δικαιωμα να δικαστει!! το οτι η νεφελη κινδύνεψε για μενα ηταν αποκλειστικα ευθύνη της μελιτας και της ευας γιατι βαλανε τα προσωπικα τους πανω απο το παιδι!! συγγνωμη για το οφ τοπικ!
νοριτσα
νοριτσα
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα Φωκά Empty Απ: Νόρα Φωκά

Δημοσίευση από Eleftheria Nora-Loukas Δευ Μαρ 08, 2010 3:50 pm

tinaki18 έγραψε:AΡΧΙΚΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΩ ΤΗΝ ΝΤΑΙΖΗ ΝΑ ΥΠΟΦΕΡΕΙ - ΝΑ ΚΛΕΙΣΤΕΙ ΣΤΗΝ ΦΥΛΑΚΗ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΔΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΟΛΟΜΟΝΑΧΕΙ Κ ΜΟΛΙΣ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ Ο ΑΡΗΣ ΝΑ ΤΗΣ ΠΕΙ ΟΤΙ ΗΤΑΝΕ Η ΧΗΡΟΤΕΡΗ ΜΑΝΑ Π ΕΧΕΙ ΓΝΩΡΙΣΕΙ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΤΟΥ (Κ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ)


ΕΠΙΣΗΣ ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΩ Κ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ ΝΑ ΥΠΟΦΕΡΕΙ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΟΠΟΙΟΝ ΠΑΕΙ Η ΕΥΑ ΠΑΕΙ Κ Η ΜΕΛΙΤΑ!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΕΚΤΟΣ ΠΑΡΕΑΣ Κ ΦΥΣΙΚΑ ΟΛΟΜΟΝΑΧΗ Κ Ο ΜΑΝΟΣ ΝΑ ΤΗΣ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΠΑΔΙ (ΓΙΝΟΜΑΙ ΠΛ ΚΑΚΙΑ ΤΟ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ ΥΠΟΨΙΑΖΟΜΑΙ ΠΩΣ Η ΜΕΛΙΤΑ ΘΑ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΜΠΕΝΕΙ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ Κ ΤΗΝ ΕΥΑ Κ ΤΣΟΥΠ ΘΑ ΤΟΥΣ ΔΕΙ ΜΑΖΙ ΟΠΟΤΕ ΕΙΜΑΙ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΓΗΜΕΝΗ ΓΙΑ ΟΤΙ ΛΕΩ ΑΝ ΓΙΝΕΙ ΕΤΣΙ)


ΤΕΛΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΦΙΝΑΛΕ ΑΦΗΣΑ ΤΟΝ ΕΝΑ ΚΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΚΑΘΙΚΙ ΜΑΝΟΟΟΟΟ Κ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΘΙΚΑΚΙ (ΜΕ ΛΙΓΟΣΤΑ ΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΜΑΝΟ) ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ !!!!ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΔΥΟ ΛΟΙΠΟΝ ΜΙΑ ΤΗΜΟΡΙΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΛΕΙΣΤΟΥΝ ΦΥΛΑΚΗ ΠΡΩΤΟΝ ΝΑ ΑΓΑΠΗΣΟΥΝΕ ΩΣ ΤΟ ΚΟΚΑΛΟ ΤΗΝ ΕΥΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ ΑΝΤΙΣΤΙΧΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΤΗΣ ΕΧΟΥΝ !!ΕΠΙΣΗΣ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΝΟ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΑΡΧΙΣΕΙ ΑΠΟ ΤΩΡΑ Η ΤΗΜΩΡΙΑ ΓΙΑΤΙ ΔΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΚΑΝΕΙΣ Κ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΧΑΣΕΙ Κ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ !!!!!!!!!!
εχω να σου κάνω μία ερώτηση?Ποιά χώρισε την Μελίτα απο τον Μάνο?αα και να σου πω κάτι άλλο οταν άρχισε η Μελίτα να είναι με τον Στέφανο η Εύα είχε χωρίσει μαζί του και δεν το κατάλαβα η Μελίτα θα ζητάει πρώτα άδεια απο την Εύα ποιόν θα ερωτεύετε?Ποιά νομίζει οτι είναι η Εύα και την έχουν όλοι στα ώπα-ώπα?εντάξει εχει περάσει πολλά αλλά φταίει αυτή για τα περισσότερα κ δεν θα φτάει η Μελίτα εαν χωρίσει Εύα-Στέφανος αυτοί οι 2 δν ταιρίαζουν με τπτ.είναι κάτι σαν Λουκάς-Ντάιζη κ εαν έχεις ακούσει η Εύα θα μάθει για Στέφανο-Μελίτα αλλα δεν θα τον χωρίσει γ'αυτο.κ καλά θα κάνει η Εύα να μην χωρίζει ζευγάρια και να σηκωθεί να φύγει με τον Μάνο για να ησυχάσουμε....
Eleftheria Nora-Loukas
Eleftheria Nora-Loukas
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Στο σπίτι του Λουκάκου!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα Φωκά Empty Απ: Νόρα Φωκά

Δημοσίευση από sifantid Δευ Μαρ 08, 2010 6:54 pm

panda έγραψε:Δεν είπα το αντίθετο Mik αλλά από την στιγμή που αναφέρομαι στο συγκεκριμένο χαρακτήρα λέω αυτά που βλέπω εγώ σαν αρνητικά επάνω του . Όταν θα γράψω για κάποιον άλλον χαρακτήρα θα γράψω τα δικά του αρνητικά . Πάντως από τις γυναίκες οι 2 πιο απαράδεκτοι χαρακτήρες είναι το κατσαρό υπόθετο και η σουπιά . Οι υπόλοιπες έχουν πολλά ψωμιά να φάνε για να φτάσουν το "μεγαλείο" της ξεφτίλας των 2 συγκεκριμένων Ksilo .

Φυσικά και την έβγαλε λάδι νοριτσα . Μπορεί ο Στέλιος να ήταν για το Δαφνί αλλά μην ξεχνάς ότι τον παγίδεψε για άσχετο λόγο και τίποτα δεν έπαθε (από πλευράς νόμου) η σουπιά .

Έφταιγε zwi γιατί από ένα σημείο και μετά δεν παιζόταν μόνο η ζωή της (που έδειχνε να αδιαφορεί για αυτή) αλλά παιζόταν και η ζωή όλων όσων γνώριζε .

Με την σειρά μου θα πω και εγώ sorry για το off topic .

Φυσικά και σέβομαι την άποψή σου, αλλά θα μου επιτρέψεις να διαφωνήσω... Δε θεωρώ ότι η Νόρα έχει ξεφτιλιστεί στη σειρά. Αν αυτό το κρίνεις από τη φετινή της στάση απέναντι στη σχέση Νταίζης-Λουκά, καθώς και από τις σπασμωδικές κινήσεις που έκανε, νομίζω ότι και οι υπόλοιπες γυναίκες της σειράς δεν έδειξαν και καλύτερη συμπεριφορά σε δύσκολες καταστάσεις είτε είναι παρόμοιες είτε όχι. Τη Μελίτα δεν τη σχολιάζω καν που έφερε καινούριο έθιμο πριν το γάμο, αλλά και η Εύα μην ξεχνάμε ότι ήταν χρόνια ερωμένη ενός παντρεμένου άντρα, ο οποίος, βέβαια, μόνο άμοιρος ευθυνών δεν ήταν, περισσότερο κάθαρμα θα τον περιέγραφα! Η Δάφνη επίσης επί πόσα επεισόδια κρατούσε μία απαράδεκτη και πολύ σκληρή στάση κατ'εμέ απέναντι στον Ηλία. Και αν θες αυτή έως ένα σημείο τη δικαιολογώ...

Ακόμη, η Νόρα μόνο λάδι δε θεωρώ ότι την έβγαλε στην περίπτωση με το Στέλιο! Με κάλυψαν, βέβαια, και προηγούμενα post, αλλά αυτός ο άνθρωπος εισέβαλε βάναυσα στην προσωπική της ζωή χωρίς κανένα σεβασμό και της φέρθηκε σαν "σκουπίδι" αν μου επιτρέπετε ο όρος! Το γεγονός ότι ώθησε την κατάσταση στα άκρα ήταν αποτέλεσμα των καταστάσεων που βίωσε! Αναγκάστηκε να "σκοτώσει" η ίδια το παιδί της... Οδηγήθηκε σε μία έκτρωση... Αυτό το λες "λάδι"; Το χειρότερο που μπορεί να συμβεί σε μία γυναίκα κατά τη γνώμη μου! Από τη στιγμή που μένει έγκυος, αυτό το έμβρυο είναι κομμάτι του εαυτού της. Συνεπώς ο Στέλιος της πήρε ένα κομμάτι του εαυτού της... Και αυτός ο πόνος δε συγκρίνετε με τίποτα άλλο! Μία μητέρα να χάνει το παιδί της... Οπότε όλες οι πράξεις της από εκεί και πέρα οδηγούνταν με άξονα αυτό το γεγονός. Ήθελε να τιμωρηθεί ο Στέλιος, και όχι αδίκως, για την ψυχολογική και σωματική βία που της είχε ασκήσει. Και το πλήρωσε "ακριβά"! Πέρασε αποτρόπαιες στιγμές στα χέρια του Στέλιου. Μία απαγωγή, ένας βιασμός, επανειλημμένη σωματική και ψυχολογική βία... Όσο για το ότι έβαλε σε κίνδυνο τη ζωή της Νεφέλης, αν η μικρή είχε την κατάλληλη προσοχή, αυτό δε θα συνέβαινε ποτέ! Μην τα φορτώνουμε όλα και στη Νόρα τώρα...

Θα μπορούσα να γράψω και πολλά ακόμη, αλλά πρώτον ξέρω ότι έχεις την άποψή σου και αυτήν δεν πρόκειται να αλλάξει ούτως ή άλλως και έχεις δικαίωμα να την εκφράζεις όπως όλοι μας άλλωστε και δεύτερον έχω βγει off topic, γι'αυτό θα παρακαλούσα κάποιον από τους διαχειριστές να μεταφέρει αυτή τη συζήτηση στο ανάλογο topic σε περίπτωση που συνεχιστεί.
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα Φωκά Empty Απ: Νόρα Φωκά

Δημοσίευση από charmie258 Δευ Μαρ 08, 2010 6:57 pm

OFF-TOPIC: Σοφακιιι, δες τα πμ σου!!!! :D
charmie258
charmie258
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα Φωκά Empty Απ: Νόρα Φωκά

Δημοσίευση από panda Δευ Μαρ 08, 2010 8:51 pm

NAI από νομικής απόψεως την έβγαλε λάδι . Και εξαιτίας του ξεροκέφαλού της έφτασε τα πράγματα εκεί που τα έφτασε . Με λίγα λόγια αν και θα ακουστεί κάπως όλο αυτό πήγαινε γυρεύοντας για να πάθει τα χειρότερα . Αν είχε κρατήσει μια διαφορετική στάση τίποτα απ΄ όλα αυτά δεν θα πάθαινε και από την αρχή ο psycho θα ήταν μέσα και δεν θα κινδύνευε κανένας .

Και κάπου κλείνω εδώ το off topic Razz .

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα Φωκά Empty Απ: Νόρα Φωκά

Δημοσίευση από sifantid Δευ Μαρ 08, 2010 8:58 pm

Να παρακαλέσω κάποιον διαχειριστή να μεταφέρει όλη τη συζήτηση σας παρακαλώ; pleeease
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα Φωκά Empty Απ: Νόρα Φωκά

Δημοσίευση από Despinaki Δευ Μαρ 08, 2010 9:39 pm

ΛΟΙΠΟΝ ΤΩΡΑ ΤΟ ΕΙΔΑ ΤΟ ΤΟΠΙΚ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΣΩ...ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΔΙΑΦΩΝΩ ΚΑΘΕΤΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ panda...ΑΠΟΨΗ ΣΟΥ ΟΚ ΤΟ ΔΕΧΟΜΑΙ ΑΛΛΑ ΣΕ ΒΡΙΣΚΩ ΑΡΚΕΤΑ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΗ...ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΤΣ ΝΤΑΙΖΗΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΚΑΝΕ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΛΑΘΟΣ ΧΕΙΡΙΣΜΟΥΣ ΑΛΛΑ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ...ΔΝ ΤΟΥΣ ΒΡΙΣΚΩ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΤΡΑΓΙΚΟΥΣ...ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ ΣΤΕΛΙΟΥ ΠΑΛΙ,ΚΑΙ ΛΙΓΑ ΤΟΥ ΕΚΑΝΕ...ΗΤΑΝ ΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣΕ ΚΑΘΕ ΤΣ ΚΙΝΗΣΗ,ΕΒΑΛΕ ΚΑΜΕΡΕΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΣ,ΑΠΕΙΛΟΥΣΕ ΤΝ ΖΩΗ ΤΣ,ΤΣ ΠΟΥΛΟΥΣΕ ΕΡΩΤΑ,ΑΓΑΠΕΣ ΚΑΙ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ,ΤΗΝ ΑΝΑΓΚΑΣΕ ΝΑ ΑΦΗΣΕΙ ΤΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΣ,ΤΝ ΑΝΑΓΚΑΣΕ ΝΑ ΒΙΩΣΕΙ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΠΡΑΓΜΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΑΜΒΛΩΣΗ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΗΣ ΔΛΔ,ΤΝ ΕΒΑΖΕ ΣΤΟ ΔΙΛΗΜΑ ΝΑ ΤΝ ΣΚΟΤΩΣΕΙ Η' ΟΧΙ,ΤΝ ΑΠΗΓΑΓΕ,ΤΗΝ ΒΙΑΣΕ ΚΑΙ ΝΜΖ ΠΩΣ ΤΟ ΘΕΜΑ ΟΤΙ ΤΝ ΕΚΛΕΙΣΕ ΣΤΟ ΨΥΧΙΑΤΡΕΙΟ ΗΤΑΝ ΜΙΚΡΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΕ ΟΟΟΟΛΑ ΑΥΤΑ...ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΟ...ΚΑΙ ΜΝ ΞΕΧΝΑΜΕ ΠΩΣ Ο ΘΑΝΑΤΟΣ ΤΟΥ ΗΤΑΝ ΕΝΑ ΑΤΥΧΗΜΑ,ΕΝΩ ΑΥΤΟΣ ΕΙΧΕ ΠΡΟΣΧΕΔΙΑΣΕΙ ΚΑΙ ΣΚΟΠΕΥΕ ΤΝ ΔΙΚΟ ΤΣ ΘΑΝΑΤΟ....
ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΤΣ ΝΕΦΕΛΗΣ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΔΝ ΦΤΑΙΕΙ Η ΝΟΡΑ....Ο ΣΤΕΛΙΟΣ ΗΤΑΝ ΤΡΕΛΟΣ ΚΑΙ ΑΠΗΓΑΓΕ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΠΑΙΔΙ ΑΛΛΑ ΚΑΙ Η ΜΕΛΙΤΑ-ΕΥΑ ΠΟΥ ΕΒΑΛΑΝ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΣ ΕΓΩΙΣΜΟΥΣ ΚΑΙ ΤΣ ΠΡΟΣΤΡΙΒΕΣ ΤΟΥΣ...
ΕΝ ΚΑΤΑΚΛΕΙΔΙ,ΓΙΑ ΜΕΝΑ Η ΝΟΡΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΤΣ ΠΙΟ ΑΚΕΡΑΙΟΥΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΕΣ ΤΝ ΜΥΣΤΙΚΩΝ,ΕΝΑΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΡΑΒΗΞΕΙ ΠΑΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΔΝ ΣΥΓΚΡΙΝΕΤΕ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΜΕ ΤΝ ΜΕΛΙΤΑ Η' ΤΝ ΕΥΑ ΠΟΥ ΚΑΤΑ ΚΑΙΡΟΥΣ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΠΑΑΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΛΑΘΗ,ΞΕΚΑΤΙΝΙΑΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΧΙΛΙΑ ΔΥΟ(ΒΛΕΠΕ ΓΑΜΟΣ ΕΥΑΣ-ΝΙΚΟΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΕΙ Η ΕΥΑ ΣΤΟ ΜΑΤΙ ΤΟΥ ΜΑΝΟΥ,ΒΛΕΠΕ ΜΕΛΙΤΑ-ΜΑΝΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ 12ΩΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΝ ΓΑΜΟ ΤΟΥ ΜΕ ΤΝ ΕΥΑ Κ.Λ.Π. Κ.Λ.Π....)
Despinaki
Despinaki
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : thessaloniki

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα Φωκά Empty Απ: Νόρα Φωκά

Δημοσίευση από Καρ-Mik Δευ Μαρ 08, 2010 9:49 pm

panda έγραψε:NAI από νομικής απόψεως την έβγαλε λάδι . Και εξαιτίας του ξεροκέφαλού της έφτασε τα πράγματα εκεί που τα έφτασε . Με λίγα λόγια αν και θα ακουστεί κάπως όλο αυτό πήγαινε γυρεύοντας για να πάθει τα χειρότερα . Αν είχε κρατήσει μια διαφορετική στάση τίποτα απ΄ όλα αυτά δεν θα πάθαινε και από την αρχή ο psycho θα ήταν μέσα και δεν θα κινδύνευε κανένας .

Και κάπου κλείνω εδώ το off topic Razz .

Η Νόρα, νομικά την εβγαλε λάδι όπως λες, αλλα ψυχολογικά και σωματικά, μόνο λαδι δεν την έβγαλε.
Το ξεροκέφαλο της που ρε panda? Που ανακάλυψε οτι ο άνθρωπος που ήταν ερωτευμένη, την είχε δει big brother και την παγίδευε? Εσυ τι θα έκανες δηλαδη?
Οκ , θα τον πήγαινε στην αστυνομία, και θα του βάζανε δυο χρονάκι φυλακή, θα βγαινε, και τώρα θα την κλαιγανε την Νόρα με μαυρο δάκρυ. Ισως η αντιδρασή της να μην ήταν και η σωστότερη, αλλα δεν νομίζω οτι κάτω απο τέτοιες συνθήκες μπορει κάποιος να σκεφτεί λογικά και καθαρα.

Και συγκριτικά με σχεδόν όλους τους άλλους χαρακτήρες στην σειρά, η Νόρα είναι η σωστοτερη, και η λιγότερο ξεφτιλισμένη,(με συγχωρεις για την εκφραση)- πέραν της Δάφνης.
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα Φωκά Empty Απ: Νόρα Φωκά

Δημοσίευση από sifantid Δευ Μαρ 08, 2010 9:52 pm

panda έγραψε:NAI από νομικής απόψεως την έβγαλε λάδι . Και εξαιτίας του ξεροκέφαλού της έφτασε τα πράγματα εκεί που τα έφτασε . Με λίγα λόγια αν και θα ακουστεί κάπως όλο αυτό πήγαινε γυρεύοντας για να πάθει τα χειρότερα . Αν είχε κρατήσει μια διαφορετική στάση τίποτα απ΄ όλα αυτά δεν θα πάθαινε και από την αρχή ο psycho θα ήταν μέσα και δεν θα κινδύνευε κανένας .

Και κάπου κλείνω εδώ το off topic Razz .
Και στα υπόλοιπα διαφωνώ, αλλά ούτως ή άλλως, ο καθένας έχει την άποψή του. Γι'αυτό το θέμα σε bold, πάντως, νομίζω ότι έχεις εν μέρει άδικο. Γιατί και την ιδιωτικότητά της την έχασε και ουσιαστικά όσο καιρό έκαναν έρωτα τη "βίαζε" -το παραδέχτηκε και ο ίδιος- και ψυχολογική πίεση της ασκούσε και το κυριότερο η άμβλωση έγινε πριν από όλα τα γεγονότα που σχετίζονταν με την εκδίκηση! Οπότε και να μην είχε προβεί σε εκδίκηση κάποια πράγματα ήταν αναπόφευκτα!
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα Φωκά Empty Απ: Νόρα Φωκά

Δημοσίευση από xara Δευ Μαρ 08, 2010 9:53 pm

Όλοι οι ήρωες από την παρέα της Φεγγαρόπετρας έχουν κάνει τα λάθη τους, αλλά δεν πιστεύω σε καμία περίπτωση πως κάποιος από αυτούς ήθελε να βλάψει κάποιον άλλον...
Τώρα όσο για την Νόρα έκανε κι εκείνη τα λάθη της, αλλά έζησε μια αληθινή κόλλαση δίπλα στον Στέλιο και πραγματικά εάν ένας τύπος σαν τον Στέλιο μου έκανε όσα έκανε αυτός στην Νόρα δεν ξέρω πως θα αντιδρούσα, ίσως χειρότερα, ίσως καλύτερα, είναι μια απόλυτα τρελή κατάσταση αν το καλοσκεφτείς...
Κι άμα τα βάλουμε κάτω θα δούμε πως η Νόρα την περασμένη σεζόν έζησε από τις σκληρότερες καταστάσεις, όπως η Εύα όπως και καποιοι άλλοι ίσως...!!!
Εν τω μεταξύ η κοπέλα είναι γάτα: από ένα βλέμμα κατάλαβε τι συμβαίνει ανάμεσα σε Μελίτα-Στέφανο, μέχρι και τον Λουκά υποψιάστηκε ότι μπορεί να τους δουλεύει με την αμνησία...!!! Love!
xara
xara
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ηλιουπολη
Ασχολίες : θεατρο, τεννις, μουσικη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα Φωκά Empty Απ: Νόρα Φωκά

Δημοσίευση από Ezantakou Δευ Μαρ 08, 2010 9:57 pm

Θα ήθελα να πώ και εγώ τη γνώμη μου..
Καμιά γυναίκα δεν αξίζει να πάθει αυτά που έκανε ο Στέλλιος στη Νόρα, πόσο μάλλον η Νόρα που είναι μια γυναίκα αξιοπρεπείς και καθαρή που πάνω απο όλα είναι άνθρωπος και έχει δικαίωμα να κάνει λάθη..
Αυτή η γυναίκα υπέστει βιασμό και αναγκάστηκε να σκοτώσει το ίδιο της το παιδί (έκτρωση), δε νομίζω να είναι περίφανη γιαυτά τα δύο και ούτε τα άξιζε, ούτε τα ήθελε..
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα Φωκά Empty Απ: Νόρα Φωκά

Δημοσίευση από Clarabelle Δευ Μαρ 08, 2010 10:01 pm


Ας πω κι εγώ τη γνώμη μου.
Η Νόρα βρέθηκε κάτω απο ιδιαίτερες καταστάσεις να κάνει ένα λάθος. Ήταν λάθος που αντιμετώπισε το Στέλιο σαν εχθρό γιατί απλά ήταν ψυχασθενής. Δεν μπορούμε όμως να πούμε οτι δεν έχει δικαιολογία για όσα έκανε. Όταν έμαθε οτι ζούσε κάτω απο συνεχή παρακολούθηση, αντέδρασε σπασμωδικά και είναι αν θέλετε φυσικό.
Αν δούμε το γεγονός απομονώνοντάς το τότε λέμε έκανε τραγικό λάθος. Αν το δούμε συνυπολογίζοντας συναισθήματα και τρέχουσες καταστάσεις το δικαιολογούμε.
Ναι λοιπόν έκανε ένα μεγάλο λάθος αλλά κάτω απο δύσκολες συνθήκες.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα Φωκά Empty Απ: Νόρα Φωκά

Δημοσίευση από loukitsa Σαβ Μαρ 20, 2010 2:44 am

Ένα έχω να πώ για να μη γελάσω....με κάλυψαν απόλυτα η Μik και η sifantid :wink2: :wink2: :wink2:
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα Φωκά Empty Απ: Νόρα Φωκά

Δημοσίευση από elli Σαβ Μαρ 20, 2010 2:33 pm

Εγώ αν και γενικά δεν έχω κανένα πρόβλημα με τη Νόρα χτες με εκνεύρισε με όλα όσα έλεγε στη Μελίτα. Μέχρι τώρα που δεν ήταν με το Λουκά συζητούσαν και συμπαραστεκόταν η μία στην άλλη. Τώρα όμως που είναι με το Λουκά ξέχασε τελείως το τι περνάει η Μελίτα και έτσι ψυχρά της λέει ότι όλα έχουν πλέον τελειώσει ξεχνώντας πως πριν λίγο καιρό η ίδια ξεφτιλιζόταν-και συγγνώμη γι'αυτό-με όσα έκανε με τη Νταίζη.
Εμένα με αυτό μου έδειξε ότι είναι λίγο έως πολύ εγωίστρια και πως αν και είναι φίλη της η Μελίτα, σε καμία περίπτωση δεν ανήκει στην κοριτσοπαρέα Νόρα-Δάφνη-Εύα.

elli
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα Φωκά Empty Απ: Νόρα Φωκά

Δημοσίευση από glgs Σαβ Μαρ 20, 2010 2:44 pm

elli νομίζω ότι είσαι λίγο άδικη με την συγκεκριμένη σκηνή...
το πόσο η Νόρα στάθηκε στην Μελίτα όλο αυτό το καιρό είναι κάτι το οποίο δεν νομίζω ότι αμφισβητεί κανείς...από εκεί και πέρα η στάση της Μελίτα χθες πιστεύω ότι ήταν λάθος...μετά από τόσο καιρό έγινε κάτι το οποίο όλοι περιμένανε...έπρεπε λίγο να χαρεί παραπάνω
ο καθένας όταν έχει πρόβλημα σίγουρα του είναι δύσκολο να ξεχαστεί από αυτό και να λειτουργήσει ξέχωρα από αυτό που νιώθει...από εκεί και πέρα όμως καλό θα ήταν ο φίλος σου να μπορεί να συμμεριστεί τη χαρά σου (έστω και για λίγο) ότι και να περνάει αυτός...
εγώ θα ήθελα να δω την Μελίτα σε κάποια φάση να βάλει σε κάποια φάση προτεραιότητες στην ζωή της..δεν είναι όλες οι ώρες ίδιες. είπαμε αγαπάει και πονάει η κοπέλα αλλά πρέπει να μάθει να το διαχειρίζεται και να είναι εκεί για όλους !!!!!!
glgs
glgs
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Ασχολίες : Ύπνος-Καφές κλπ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα Φωκά Empty Απ: Νόρα Φωκά

Δημοσίευση από loukasnora Σαβ Μαρ 20, 2010 2:50 pm

elli έγραψε:Εγώ αν και γενικά δεν έχω κανένα πρόβλημα με τη Νόρα χτες με εκνεύρισε με όλα όσα έλεγε στη Μελίτα. Μέχρι τώρα που δεν ήταν με το Λουκά συζητούσαν και συμπαραστεκόταν η μία στην άλλη. Τώρα όμως που είναι με το Λουκά ξέχασε τελείως το τι περνάει η Μελίτα και έτσι ψυχρά της λέει ότι όλα έχουν πλέον τελειώσει ξεχνώντας πως πριν λίγο καιρό η ίδια ξεφτιλιζόταν-και συγγνώμη γι'αυτό-με όσα έκανε με τη Νταίζη.
Εμένα με αυτό μου έδειξε ότι είναι λίγο έως πολύ εγωίστρια και πως αν και είναι φίλη της η Μελίτα, σε καμία περίπτωση δεν ανήκει στην κοριτσοπαρέα Νόρα-Δάφνη-Εύα.


Ενω η Μελιτα ειναι πολυ καλη φιλη ε;Που την παραμονη του γαμου του Λουκα και του αρραβωνα της Νορας μολις ακουσε οτι ο Στεφανος ξενυχταει ορθιος στο παραθυρο σηκωθηκε κι εφυγε τρεχοντας για να τον βρει και την παρατησε τη Νορα στη πιο δυσκολη νυχτα της;Και φυσικα δεν ανηκει στην κοριτσοπαρεα της φεγγαροπετρας.Η Νορα η Ευα και η Δαφνη εχουν μεγαλωσει μαζι κι εχουν περασει ακομα περισσοτερα μαζι.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα Φωκά Empty Απ: Νόρα Φωκά

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Σαβ Μαρ 20, 2010 3:00 pm

loukasnora έγραψε:
elli έγραψε:Εγώ αν και γενικά δεν έχω κανένα πρόβλημα με τη Νόρα χτες με εκνεύρισε με όλα όσα έλεγε στη Μελίτα. Μέχρι τώρα που δεν ήταν με το Λουκά συζητούσαν και συμπαραστεκόταν η μία στην άλλη. Τώρα όμως που είναι με το Λουκά ξέχασε τελείως το τι περνάει η Μελίτα και έτσι ψυχρά της λέει ότι όλα έχουν πλέον τελειώσει ξεχνώντας πως πριν λίγο καιρό η ίδια ξεφτιλιζόταν-και συγγνώμη γι'αυτό-με όσα έκανε με τη Νταίζη.
Εμένα με αυτό μου έδειξε ότι είναι λίγο έως πολύ εγωίστρια και πως αν και είναι φίλη της η Μελίτα, σε καμία περίπτωση δεν ανήκει στην κοριτσοπαρέα Νόρα-Δάφνη-Εύα.


Ενω η Μελιτα ειναι πολυ καλη φιλη ε;Που την παραμονη του γαμου του Λουκα και του αρραβωνα της Νορας μολις ακουσε οτι ο Στεφανος ξενυχταει ορθιος στο παραθυρο σηκωθηκε κι εφυγε τρεχοντας για να τον βρει και την παρατησε τη Νορα στη πιο δυσκολη νυχτα της;Και φυσικα δεν ανηκει στην κοριτσοπαρεα της φεγγαροπετρας.Η Νορα η Ευα και η Δαφνη εχουν μεγαλωσει μαζι κι εχουν περασει ακομα περισσοτερα μαζι.
Συμφωνω απολυτος Νικη μου μαζι σου....Πρωτον η Μελιτα ετσι και αλλιως δεν ανηκε ποτε στην παρεα...η Φεγγαροπετρα ειναι δεμενη με αλλα πραγματα που η Μελιτα ουτε ξερει ουτε μπορει να καταλαβει...Οσο για τη Νορα???Της ειπε την αληθεια!!!!Δεν μπορει να δινει ελπιδες στην Μελιτα και να "θαβει"την Ευα,λεγοντας πως μπορει να ειναι μαζι με το Στεφανο.....Θεωρω πολυ σωστα αυτα που της ελεγε....Αμ το αλλο???Τοσο καιρο η τελεια φιλη Μελιτα,νοιαστηκε για την αμνησια του Λουκα που κατ επεκταση ειχε και αντικτυπο στην Νορα???
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα Φωκά Empty Απ: Νόρα Φωκά

Δημοσίευση από νοριτσα Σαβ Μαρ 20, 2010 3:10 pm

Pennaki.......!! έγραψε:
loukasnora έγραψε:
elli έγραψε:Εγώ αν και γενικά δεν έχω κανένα πρόβλημα με τη Νόρα χτες με εκνεύρισε με όλα όσα έλεγε στη Μελίτα. Μέχρι τώρα που δεν ήταν με το Λουκά συζητούσαν και συμπαραστεκόταν η μία στην άλλη. Τώρα όμως που είναι με το Λουκά ξέχασε τελείως το τι περνάει η Μελίτα και έτσι ψυχρά της λέει ότι όλα έχουν πλέον τελειώσει ξεχνώντας πως πριν λίγο καιρό η ίδια ξεφτιλιζόταν-και συγγνώμη γι'αυτό-με όσα έκανε με τη Νταίζη.
Εμένα με αυτό μου έδειξε ότι είναι λίγο έως πολύ εγωίστρια και πως αν και είναι φίλη της η Μελίτα, σε καμία περίπτωση δεν ανήκει στην κοριτσοπαρέα Νόρα-Δάφνη-Εύα.


Ενω η Μελιτα ειναι πολυ καλη φιλη ε;Που την παραμονη του γαμου του Λουκα και του αρραβωνα της Νορας μολις ακουσε οτι ο Στεφανος ξενυχταει ορθιος στο παραθυρο σηκωθηκε κι εφυγε τρεχοντας για να τον βρει και την παρατησε τη Νορα στη πιο δυσκολη νυχτα της;Και φυσικα δεν ανηκει στην κοριτσοπαρεα της φεγγαροπετρας.Η Νορα η Ευα και η Δαφνη εχουν μεγαλωσει μαζι κι εχουν περασει ακομα περισσοτερα μαζι.
Συμφωνω απολυτος Νικη μου μαζι σου....Πρωτον η Μελιτα ετσι και αλλιως δεν ανηκε ποτε στην παρεα...η Φεγγαροπετρα ειναι δεμενη με αλλα πραγματα που η Μελιτα ουτε ξερει ουτε μπορει να καταλαβει...Οσο για τη Νορα???Της ειπε την αληθεια!!!!Δεν μπορει να δινει ελπιδες στην Μελιτα και να "θαβει"την Ευα,λεγοντας πως μπορει να ειναι μαζι με το Στεφανο.....Θεωρω πολυ σωστα αυτα που της ελεγε....Αμ το αλλο???Τοσο καιρο η τελεια φιλη Μελιτα,νοιαστηκε για την αμνησια του Λουκα που κατ επεκταση ειχε και αντικτυπο στην Νορα???
συμφωνω μαζι σας και να συμπληρωσω οτι τοτε που πηγε η νορα στην μελιτα να της πει για το προβλημα της με τον λουκα( μιλαω για το επεισοδιο που ειπε η νορα οτι τον ειχε δεδομενο τον λουκα και οτι αν ειχε μια ευκαιρια θα του ελεγε τι αισθανεται) και η καλη φιλη μελιτα τι ακριβως εκανε? εστρεψε την συζήτηση σε αυτην και τον στεφανο!!!!! ενταξει ειπαμε αγαπαει η κοπελα και ποναει αλλα δεν εχει μονο αυτη προβληματα!!! και μια φορα θα ηθελα να τη δω να βαζει τα προβληματα των φιλων της πανω απο τα δικα της!!!!!!
νοριτσα
νοριτσα
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 5 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης