Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010

+31
nora_loukas_love
Cancoon
loukasnora
KatsaroYpotheto
giouli_edem
evouli
oriana
elena-7-
ioulieta
Foulitsa
jim7
Lyn
masoul
Mary
angelscream
nikidanis
katerina--noraloukakos
Ntinaki Agapaei Petraki
milia
$ofi@ loukakos + nora
elena
Izabella29
evanna
filitsa
Καρ-Mik
Black rose
FieryRed
raniap1989
loukitsa
mimi_loukas+nora
Clarabelle
35 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap73%Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 73% 
[ 58 ]
Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap19%Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 19% 
[ 15 ]
Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap6%Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 6% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap0%Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap0%Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap1%Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 1% 
[ 1 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 79
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010

Δημοσίευση από Cancoon Τετ Μαρ 17, 2010 2:46 pm

Σου προτείνω να ξαναδιαβάσεις το post μου. Θα καταλάβεις τότε ότι αυτό που κατακρίνω είναι ότι δεν πληρώνεται και όχι το ότι δεν δωροδοκείται. Επίσης υπενθυμίζω ότι το minimum της συνεισφοράς του Νικόλα στο οικογενειακό πορτοφόλι έχει γίνει σαφές από πλείστους όσους διαλόγους στα επεισόδια των τελευταίων μηνών.
Τέλος σε παρακαλώ πολύ να μην κρίνεις εξ ιδίων τα αλλότρια. Εσύ καιροφυλακτείς πάνω από το forum για να εξαπολύσεις επίθεση μόλις δεις ένα post υπέρ της Μελίτας και κατά της Εύας. Αυτό είναι ο ορισμός της εμπάθειας.

+1 προειδοποίηση και προσωρινός αποκλεισμός για προσβολή μέλους της ομάδας

Η συντονιστική ομάδα εκτός που συμμετέχει στο φόρουμ έχει και ώς ρόλο να "καιροφυλακτεί" και να διαβάζει άμεσα (όσο το δυνατόν) όλα τα ποστ για να βεβαιώνεται ότι δεν καταπατούνται οι κανόνες αυτού. Αν έχεις κάποιο παράπονο επ'αυτού μπορείς να απευθυνθείς μέσω pm πάντα στον ανώτερο στην ιεραρχία.

Τώρα, το πόσο συμμετέχει ή όχι ένα μέλος δεν είσαι εσύ που θα το κρίνεις. Και επίθεση δεν κάνουμε σε κανέναν και δεν αφήνουμε να κάνει κάποιος, είμαστε όλοι εδώ για να ανταλλάσουμε απόψεις με κόσμιο τρόπο. Να μην επαναληφθεί όλο αυτό! Σε όποιον δεν αρέσει το κλίμα του φόρουμ μπορεί κάλλιστα να μην ξαναμπει, κάνουμε ότι καλύτερο μπορούμε ώστε να γίνεται συζήτηση σε κόσμιο κλίμα και αν δεν σας καλύπτει λυπάμαι!

Ευχαριστώ ~ KatsaroYpotheto
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010

Δημοσίευση από nora_loukas_love Τετ Μαρ 17, 2010 2:47 pm

ΝΟΡΑ-ΛΟΥΚΑΣ[u][b]
Όλα τα λεφτά!!! Φοβερές σκηνές για άλλη μια φορά!!! Πόσο γλυκός πιά ο Λουκάκος.....τη χάιδευε τρυφερά όσο εκείνη κοιμόταν, της έφτιαξε και πρωινό!!!! ΓΛΥΚΑΣ!!!! Τυχερή Νόρα!!!! Heart2

ΑΜΑΛΙΑ-ΠΕΤΡΟΣ[b][u]
Γέλασα πάρα πολύ μ'αυτούς τους δύο ξανά!! Επίσης έχουν απίστευτη χημεία!!! Heart1

Έχω την αίσθηση ότι ο δολοφόνος του Χατζηβασιλείου είναι αυτός ο τύπος στον οποίο τηλεφωνεί συνεχώς η Αντιγονάρα......
Τώρα δεν είμαι πολύ σίγουρη εάν είναι ο μπαμπάς Λύτρας, με τον οποίο είχε παλιά σχέση και προφανως ζεί και τους κορο'ι'δεύουν όλους......ή μήπως ζεί ο Λαζαρίδης και τελικά αυτός τον σκότωσε!

Τα επόμενα επεισόδια θα μας δείξουν τι συμβαίνει.....πάντως και χθές ΝΙΩΣΑΜΕ!!!!!

Heart2 Heart2
nora_loukas_love
nora_loukas_love
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Παναθηνα'ι'κός, Μυστικά της Εδέμ (ΦΥΣΙΚΑ!), Πανεπιστήμιο, internet, cinema, θέατρο και πολύ μουσική!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010

Δημοσίευση από Ezantakou Τετ Μαρ 17, 2010 2:56 pm

Σειρά μου λοιπόν να σχολιάσω και εγώ αυτό το ΤΕΛΕΙΟ επεισόδιο, το οποίο είχε κάτι απ'όλα.. Έρωτα, πάθος, μυστήριο, αγωνία, γέλιο και πολύ πολύ τρυφερότητα...


Θα ξεκινήσω κλασσικά με τη Δάφνη και τον Νικόλα..
Ο Νικόλας συνεχίζει να έχει δίκιο στο θέμα της "Εδέμ", έχει δίκιο όταν λέει οτι η Δάφνη έπρεπε να το συζητήσει πρώτα με εκείνον για να πάρουνε μια κοινή απόφαση.. Κατά τη γνώμη μου, η Δάφνη θα τον είχε πείσει με τον τρόπο της και με τα επιχειρήματα της να πουλήσουν την Εδέμ (άλλο που δεν το αξίζει ο Μάνος).. Με τον τρόπο όμως που η Δάφνη χειρίστηκε το θέμα αυτό, καταλήξαμε να έχουμε και έναν χωρισμό και ήταν αναμενόμενο απο τη στιγμή που η Δάφνη μουλάρωσε και δε λέει νά δώσει ούτε ένα δίκιο στον Νικόλα maaaad
Κατανοητή η πράξη της να βοηθήσει τον αδελφό της, ακατανόητος όμως είναι ο τρόπος που τον βοηθάει.. Δε γίνεται να έχει προταιρεότητα στη ζωή της ο Μάνος και ύστερα ο Νικόλας και το παιδί τους TutTut


Η Εύα αρχίζει να υποψιάζεται τον Στέφανο και συγκεκριμένα τον λόγο που στέκεται στα παράθυρα τις νύχτες.. Λογικό ήταν κάποια στιγμή να γίνει και αυτό.. Η Εύα μπορεί να αποσυντονίστηκε με τα προβλήματα των φίλων της αλλά είναι μια έξυπνη γυναίκα και φαίνεται οτι δεν προσπαερνάει πια τις παράξενες κινήσεις του Στέφανου..
Η Εύα πάντως είναι απο τις ωραιότερες εγκυμονούσες που έχω δει (πιστέψτε με, έχω δεί πολλές).. Της πάει απίστευτα η κοιλίτσα και συνειδητοποιώ πόσο πολύ χαίρομαι που άλλαξε γνώμη η κα Ακρίτα και αποφάσισε να γεννήσει η Εύα το φασολάκι της.. Άλλωστε τι λέει και η Νόρα? "Θα είναι ο μόνος άνδρας που δε θα την προδώσει ποτέ την Εύα" Love!


Τώρα πάμε στους ύποπτους της σειράς για την δολοφονία του "Χατζηπυροβολημένου"..

Ο Μάνος, είπε πολύ σωστά πράγματα και στον Νικόλα και στην Δάφνη χωρίς να μας έχει συνηθήσει σ'αυτά.. Μπράβο του που τους είπε να μην διαλύσουν τη ζωή τους για τις δικές του βλακείες.. Εγώ πάντως επιμένω, θα είναι για πολλές μούντζες ο Μάνος αν δεχτεί τα χρήματα αυτά..
Μπερδεύτηκα όμως με το λερωμένο σακάκι του Μάνου.. Δε νομίζω να είναι αυτός ο δολοφόνος αλλά ούτε νομίζω να πήγε στην παραλία για "περισυλλογισμό" όπως είπε στον Νικόλα.. Την βοήθεια του Ηλία πάντως τη δέχτηκε, μή χάσει...

Ο Στέφανος, επίσης θα είναι για πολλές μούντζες αν όντως ήταν με τη Μελίτα εκείνο το βράδυ... Αφού επιμένει οτι δεν είναι ο "Μάνος" ας κάτσει στα αυγά του και ας αφήσει τα πολλά πολλά με τα "παράθυρα"..

Η Αντιγόνη, χθές ήταν πολύ ψύχραιμη και δε ξέρω κατά πόσο φυσιολογικό είναι αυτό.. Η επιμονή της οτι ο Μάνος έχει σκοτώσει τον συγχωρεμένο, με βάζει σε σκέψεις και η ζυγαριά γέρνει προς αυτήν να τον έχει φάει.. Βέβαια δεν αποκλείεται και το σενάριο να έχει "αναστηθεί" κάποιος και να την έκανε τη δουλειά αλλά και αυτό να παίζει, η Αντιγονίτσα σήγουρα κάτι ξέρει και έχει βάλει και το χεράκι της..

Ο Ρούσσος και η Αμαλία, είχαν πολύ πλάκα χθές.. Γέλασα απίστευτα με το ύφος τους και τις ατάκες τους gelio
Ερμηνευτικά ΥΠΕΡΟΧΟΙ..
Ο Ρούσσος μετά που άφησε τον Λουκά στη Νόρα, δεν ξέρουμε που πήγε.. Κάτι κρύβει και αυτός..
Η Αμαλία όμως είναι φως φανάρι οτι κρύβει κάτι και ήταν πολύ αναστατωμένη, δε μπορεί κάτι θα άκουσε ή κάτι θα είδε..

Για τη Μελίτα δεν έχω να πώ πολλά.. Μόνο να πώ οτι αν όντως εκείνο το βράδυ ήταν με τον Στέφανο, θα τους μοιράσω καμιά εικοσαριά μούντζες που "δεν είναι Μάνος και Εύα" αντίστοιχα..

Η Νταίζη με τον Μέλλο αρχίζουν να με κουράζουν wall
Η Νταίζη θα τα παίξει στο τέλος με τα καπρίτσια του Λουκά. Απολαμβάνω πάντως το γεγονός οτι η Νταίζη ακούει να λέει ο Λουκάς οτι η Νόρα κοιμόταν στην αγκαλιά του και αυτή να μην μπορεί να εκβιάσει.. Ο Λουκάς παίρνει το αίμα του πίσω σταγόνα, σταγόνα για όλους τους εκβιασμούς που του είχε κάνει η Νταίζη στο παρελθόν..
Ο Μπέλλος όπως πάντα φυτρώνει εκεί που δε τον σπέρνουν.. Την Νόρα πάντως την αγαπώ τη λατρεύω αλλά πρέπει να είμαι αντικειμενική και να παραδεχτώ οτι δεν είναι εντάξει με τον Μπέλλο.. Δε μου αρέσει που το παίζει πονεμένη και θιγμένη γυναίκα απέναντι στον Μήτσο, θα προτειμούσα να του πεί ξεκάθαρα οτι είναι ερωτευμένη με τον Λουκά..


Και τώρα το ζευγαράκι της χρονιάς.... Love
Τι να πώ η έρμη που με έχουν μαγέψει αυτοί οι δύο, ειδικά χθές..
Καταρχήν στο κρεβάτι κατάφεραν να είναι τόσο μα τόσο ερωτικοί και παθιασμένοι σε συνδυασμό με τόσο τρυφερά και όμορφα λόγια χωρίς να βγάζουν κάτι πρόστυχο : respect :
Μετά στο κρεβάτι που μιλούσαν και γελούσαν και ήταν τόσο ευτυχισμένοι μου έβγαλαν πολύ οικειότητα, εκεί κατάλαβα οτι μόνο αυτό δεν είχαν κάνει στη ζωή τους, κατα τα άλλα ζούσαν σαν κανονικό ζευγάρι.. Μου άρεσε τρελά που τους έβλεπα έτσι να λάμπουν, να τον χαστουκίζει η Νόρα, να την τσιμπάει ο Λουκάς, να τον λέει ηλήθιο η Νόρα, να τη φιλάει ο Λουκάς.. Πάντως καλά έκανε η "χωρίς όνομα καλήτερα" (κοινώς Νόρα) που τον χαστούκισε, βρε Λουκά εκείνη την ώρα βρήκες να την πείς τη κοπέλα Μαργαρίτα?
Στη σκηνή αυτή ήταν ο Λουκάς και η Νόρα που γνωρίσαμε και αγαπήσαμε τόσο.. Opados
ΈΛΙΩΣΑ όταν ο Λουκάς χάϊδευε τη Νόρα όταν εκείνη κοιμόταν, έδειξε ο γλυκούλης μου πόσο πολύ την αγαπάει.. Την έβλεπε να κοιμάται, την φιλούσε στον ώμο σαν να μην ήθελε να χάσει ούτε μια στιγμή απο όλο αυτό που ζούνε.. Love!
Το πρωί που της έφτιαξε πρωϊνό επίσης ήταν πολύ γλυκό και τρυφερό.. Μου άρεσε απίστευτα που η Νόρα είχε πάρει το ύφος της σοβαρής που κυριαρχούσε η λογική και απο την άλλη ο Λουκάς την τάϊζε και την φιλούσε συνέχεια χωρίς να την αφήνει να βγάλει κουβέντα huhu
Νομίζω πάντως πως ο Λουκάς στα απόμενα επεισόδια θα εκτιμήσει που η Νόρα σκέφτεται τον Αρούλη και τους αγώνες που έχει κάνει ο Λουκάς για το καλό αυτού του παδιού..
Στο γραφείο ήταν όλα τα λεφτά πάντως, μου αρέσει τρελά που ο Λουκάς το παίζει αμνησιακός και τον απολαμβάνω αλλά μπορώ να πώ οτι χαίρομαι κιόλας που επιτέλους θα ζούνε τον έρωτα τους η Νόρα με τον Λουκά χωρίς αυτή την αμνησία και χωρίς ενοχές (η Νόραπερισσότερο έχει ενοχές).. Heart2



Αυτά απο μένα..
Αύριο τα υπόλοιπα.. Να έρθει και το σημερινό να το δούμε γιατί "έχουμε και ένα σπίτι" που πρέπει να κοιτάξουμε gelio
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010

Δημοσίευση από Jennifer Τετ Μαρ 17, 2010 3:02 pm

Cancoon έγραψε:Σου προτείνω να ξαναδιαβάσεις το post μου. Θα καταλάβεις τότε ότι αυτό που κατακρίνω είναι ότι δεν πληρώνεται και όχι το ότι δεν δωροδοκείται. Επίσης υπενθυμίζω ότι το minimum της συνεισφοράς του Νικόλα στο οικογενειακό πορτοφόλι έχει γίνει σαφές από πλείστους όσους διαλόγους στα επεισόδια των τελευταίων μηνών.
Τέλος σε παρακαλώ πολύ να μην κρίνεις εξ ιδίων τα αλλότρια. Εσύ καιροφυλακτείς πάνω από το forum για να εξαπολύσεις επίθεση μόλις δεις ένα post υπέρ της Μελίτας και κατά της Εύας. Αυτό είναι ο ορισμός της εμπάθειας.

Απολογούμαι που πέρνω τον λόγο. Απλά ήθελα να πως η Clarabelle δεν καιροφυλακτεί πάνω απο το φόρουμ ούτε για την Ευα ούτε για την Μελίτα. Είναι ένα απο τα άτομα που έχουν φτιάξει αυτό το φόρουμ και φυσικό είναι να σπαταλάει τόσες ώρες εδω μέσα για να μπορούμε όλοι εμείς να το χαιρόμαστε! Sorry για το offtopic.
Jennifer
Jennifer
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τετ Μαρ 17, 2010 3:12 pm

Παρακαλώ πολύ επειδή το ποστ προειδοποιήθηκε η συζήτηση να σταματήσει εδώ.

Ευχαριστώ
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010

Δημοσίευση από soso Τετ Μαρ 17, 2010 3:48 pm

loukasnora έγραψε:Ας σχολιασω κι εγω.......


Το επεισοδιο ηταν τελειο.Και παρακατω οι λογοι που ηταν τελειο.


Πετρος-Αμαλια
Ηταν τελειο γιατι η ανακριση του Πετραν ηταν απολαυστικη.Η μια ατακα πανω στην αλλη.Δεν ξερω ποια να πρωτοθυμηθω.Παντως η πιο αγαπημενη μου ειναι αυτη.....

Αμαλια:Ειμαι ερωτευμενη με εναν αντρα.
Πετρος:Τρελα;
Αμαλια:Βρε αγορι μου για μενα μιλαμε.Θα μπορουσα αλλιως;
Πετρος:Σωστα η τρελα ειναι ειδικοτης σου. gelio

Και για τους δυο : respect : : respect :


Στεφανος-Ευα
Τελειο γιατι μου αρεσουν πολυ οι χαλαρες και αστειες σκηνες τους.Γιατι η Ευα ελεγε ''δεν εφαγα καθολου'' και φαινοταν οτι ελεγε ψεματα.Και γιατι στην σκηνη τους στο πρωινο η Ευα δεν πειστηκε απο την εξηγηση του.


Λουκας-Νορα
Και τελος τελειο γιατι η συνεχεια της ερωτικης σκηνης ηταν εξισου μοναδικη.Γιατι εχω την εντυπωση οτι ο Λουκας λεει τη Νορα Μαργαριτα επειδη του αρεσει να την θυμωνει.Γιατι οταν η Νορα κοιμοταν ο Λουκας την κοιτουσε και την χαιδευε.Γιατι το επομενο πρωι την φιλουσε για να μη μπορεσει να μιλησει.Γιατι στο γραφειο κοιτουσε τα ποδια της και εδειχνε να μη δινει σημασια στην κουβεντα για τον Χατζηβασιλειου-Χατζηπτωμα.

Για το αγαπημενο μου ζευγαρι : respect : Heart2


Επισης τελειο γιατι αρχιζει το μυστηριο και η δραση.Ποιος να ειναι αραγε ο δολοφονος;;;;;;;;Ανυπομονω για αυτα τα επεισοδια.

Ειλικρινά,με κάλυψες! Σε ΟΛΑ!
και αυτή η ατάκα της Αμαλίας,ήταν,όντως, όλα τα κεφτά!

Υγ. zip zip zip
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τετ Μαρ 17, 2010 5:51 pm

Έγραψα σχολιασμό......................................................! Και τον έχασα!

Οπότε το μόνο που θα πω είναι ότι συμφωνώ απόλυτα με την Νίκη (loukasnora) και:

α)
Ξετρελάθηκα με σκηνή Πέτρου-Αμαλίας!

Η Αμαλία μπορεί να είναι κακιά, σαδίστρια, εγωκεντρική και άλλα πολλά, αλλά όταν το παίζει τρελίτσα είναι απολαυστικότατη η κα Πεφάνη! Το ίδιο και ο Θεός Κατρανίδης!
Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010 - Σελίδα 3 AmaliaPetrosAllothi

Απορώ πάντως τι την έχει τρομοκρατήσει τόσο!

β)
Υποκλίθηκα στο "κόλπο" με το ατύχημα!...

...του παιδιού του κου Πετρόπουλου που κράτησε τον Πετράν στο γραφείο μόνο του και άλλοθι μηδέν! Γιατί κόλπο ήταν και θα το δείτε!

γ)
Λάτρεψα Νόρα - Λουκά!

Heart2 Heart2 Heart2 και (προσωπική εκτίμηση) αυτό που απογείωσε τη σκηνή ήταν ότι αποτελούσε κορύφωση μιας ιστορίας που την παρακολουθήσαμε απο το μηδέν να εξελίσσεται και να περνά όλα τα στάδια και θέλω να ευχαριστήσω σεναριογράφους / σκηνοθέτες και λοιπούς συντελεστές που είδα όλα όσα περίμενα κι ακόμα περισσότερα!!!

δ)
Απόλαυσα που "ξέφυγαν" στον Λουκά τα περι αγκαλίτσας και σκύλιασε το Νταιζουλίνι!

Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010 - Σελίδα 3 Vlcsnap-820655

ε)
Τσαντίστηκα με τον εαυτό μου!..

..που δεν μπορώ να συγκρατηθώ με Εύα-Στέφανο και όλο χαζογελάω και ξετρελαίνομαι όταν βλέπω ζουζουνιές με τον μπόμπιρα! Heart2 Heart2 Heart2

στ)
Απόρησα με την εύλογη απορία της κολλητής μου περί Ηλια!

Σαν πολύ γρήγορα δεν του πρόσφερε άλλοθι του Μανωλάκη? Έτσι όμως καλύπτεται κι εκείνος, σωστά? Που ήταν ο Ηλίας το επίμαχο βράδυ οεο?

Για όλα τα παραπάνω και για το
"hard rock" (:wink2:) του Μάνου το επεισόδιο "Τέλειο" απο εμένα!

Και εις άλλα με υγείαν!

ΥΓ. loukitsa μου για σένα μόνο δεν θα το κάνω το απονενοημένο χιχι
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Τετ Μαρ 17, 2010 6:05 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:β) Υποκλίθηκα στο "κόλπο" με το ατύχημα!...

...του παιδιού του κου Πετρόπουλου που κράτησε τον Πετράν στο γραφείο μόνο του και άλλοθι μηδέν! Γιατί κόλπο ήταν και θα το δείτε!

Πολύ καλή σκέψη!Προσωπικά όταν έδειξε την σκηνή και όλοι καταλάβαμε πως ο Πέτρος εν τέλει δεν είχε το ραντεβού και συνεπώς το άλλοθι,παραξενεύτηκα διότι κανονικά αυτό το γεγονός θα έπρεπε να τον προβληματίζει και έδειχνε μια χαρά.Όταν έλεγε στην Αμαλία για τον θάνατο της μπουκλίτσας και την ειχε κατατρομάξει για το άλλοθι που εκείνη δεν είχε,φαινόταν πως εκείνος δεν ανησυχούσε καθόλου για τον εαυτό του.Γιατί? 😕
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010

Δημοσίευση από loukitsa Τετ Μαρ 17, 2010 6:08 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Έγραψα σχολιασμό......................................................! Και τον έχασα!

Οπότε το μόνο που θα πω είναι ότι συμφωνώ απόλυτα με την Νίκη (loukasnora) και:

α)
Ξετρελάθηκα με σκηνή Πέτρου-Αμαλίας!

Η Αμαλία μπορεί να είναι κακιά, σαδίστρια, εγωκεντρική και άλλα πολλά, αλλά όταν το παίζει τρελίτσα είναι απολαυστικότατη η κα Πεφάνη! Το ίδιο και ο Θεός Κατρανίδης!
Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010 - Σελίδα 3 AmaliaPetrosAllothi

Απορώ πάντως τι την έχει τρομοκρατήσει τόσο!

β)
Υποκλίθηκα στο "κόλπο" με το ατύχημα!...

...του παιδιού του κου Πετρόπουλου που κράτησε τον Πετράν στο γραφείο μόνο του και άλλοθι μηδέν! Γιατί κόλπο ήταν και θα το δείτε!

γ)
Λάτρεψα Νόρα - Λουκά!

Heart2 Heart2 Heart2 και (προσωπική εκτίμηση) αυτό που απογείωσε τη σκηνή ήταν ότι αποτελούσε κορύφωση μιας ιστορίας που την παρακολουθήσαμε απο το μηδέν να εξελίσσεται και να περνά όλα τα στάδια και θέλω να ευχαριστήσω σεναριογράφους / σκηνοθέτες και λοιπούς συντελεστές που είδα όλα όσα περίμενα κι ακόμα περισσότερα!!!

δ)
Απόλαυσα που "ξέφυγαν" στον Λουκά τα περι αγκαλίτσας και σκύλιασε το Νταιζουλίνι!

Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010 - Σελίδα 3 Vlcsnap-820655

ε)
Τσαντίστηκα με τον εαυτό μου!..

..που δεν μπορώ να συγκρατηθώ με Εύα-Στέφανο και όλο χαζογελάω και ξετρελαίνομαι όταν βλέπω ζουζουνιές με τον μπόμπιρα! Heart2 Heart2 Heart2

στ)
Απόρησα με την εύλογη απορία της κολλητής μου περί Ηλια!

Σαν πολύ γρήγορα δεν του πρόσφερε άλλοθι του Μανωλάκη? Έτσι όμως καλύπτεται κι εκείνος, σωστά? Που ήταν ο Ηλίας το επίμαχο βράδυ οεο?

Για όλα τα παραπάνω και για το
"hard rock" (:wink2:) του Μάνου το επεισόδιο "Τέλειο" απο εμένα!

Και εις άλλα με υγείαν!

ΥΓ. loukitsa μου για σένα μόνο δεν θα το κάνω το απονενοημένο χιχι

Και γω ξετρελάθηκα με αυτές τις σκηνες χθες τα είχε όλα το επεισόδιο!!!!!!!!!!!!!!
Τζίνα μου κρατα γερά :wink2: :wink2: σμούτς Hug
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τετ Μαρ 17, 2010 6:10 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Έγραψα σχολιασμό......................................................! Και τον έχασα!

Οπότε το μόνο που θα πω είναι ότι συμφωνώ απόλυτα με την Νίκη (loukasnora) και:

α)
Ξετρελάθηκα με σκηνή Πέτρου-Αμαλίας!

Η Αμαλία μπορεί να είναι κακιά, σαδίστρια, εγωκεντρική και άλλα πολλά, αλλά όταν το παίζει τρελίτσα είναι απολαυστικότατη η κα Πεφάνη! Το ίδιο και ο Θεός Κατρανίδης!
Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010 - Σελίδα 3 AmaliaPetrosAllothi

Απορώ πάντως τι την έχει τρομοκρατήσει τόσο!

β)
Υποκλίθηκα στο "κόλπο" με το ατύχημα!...

...του παιδιού του κου Πετρόπουλου που κράτησε τον Πετράν στο γραφείο μόνο του και άλλοθι μηδέν! Γιατί κόλπο ήταν και θα το δείτε!

γ)
Λάτρεψα Νόρα - Λουκά!

Heart2 Heart2 Heart2 και (προσωπική εκτίμηση) αυτό που απογείωσε τη σκηνή ήταν ότι αποτελούσε κορύφωση μιας ιστορίας που την παρακολουθήσαμε απο το μηδέν να εξελίσσεται και να περνά όλα τα στάδια και θέλω να ευχαριστήσω σεναριογράφους / σκηνοθέτες και λοιπούς συντελεστές που είδα όλα όσα περίμενα κι ακόμα περισσότερα!!!

δ)
Απόλαυσα που "ξέφυγαν" στον Λουκά τα περι αγκαλίτσας και σκύλιασε το Νταιζουλίνι!

Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010 - Σελίδα 3 Vlcsnap-820655

ε)
Τσαντίστηκα με τον εαυτό μου!..

..που δεν μπορώ να συγκρατηθώ με Εύα-Στέφανο και όλο χαζογελάω και ξετρελαίνομαι όταν βλέπω ζουζουνιές με τον μπόμπιρα! Heart2 Heart2 Heart2

στ)
Απόρησα με την εύλογη απορία της κολλητής μου περί Ηλια!

Σαν πολύ γρήγορα δεν του πρόσφερε άλλοθι του Μανωλάκη? Έτσι όμως καλύπτεται κι εκείνος, σωστά? Που ήταν ο Ηλίας το επίμαχο βράδυ οεο?

Για όλα τα παραπάνω και για το
"hard rock" (:wink2:) του Μάνου το επεισόδιο "Τέλειο" απο εμένα!

Και εις άλλα με υγείαν!

ΥΓ. loukitsa μου για σένα μόνο δεν θα το κάνω το απονενοημένο χιχι

Τι να πω??
Καταρχας λυπάμει που έχασες τον σχολιασμο.... Τοσος κόπος.....

Και μετά απο τέτοιες φώτο με ΤΙΤΑΝΟΖΕΥΓΟΣ τι να πω?
Ο Κατρανίδης με το χαμογελάκι ΘΕΟΣ. Η Πεφάνη-είδωλο με ζουζουνιές ΤΕΛΕΙΑ!!! Τι να πω...
: respect : : respect :
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010

Δημοσίευση από nikidanis Τετ Μαρ 17, 2010 6:20 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Έγραψα σχολιασμό......................................................! Και τον έχασα!

Οπότε το μόνο που θα πω είναι ότι συμφωνώ απόλυτα με την Νίκη (loukasnora) και:

α)
Ξετρελάθηκα με σκηνή Πέτρου-Αμαλίας!

Η Αμαλία μπορεί να είναι κακιά, σαδίστρια, εγωκεντρική και άλλα πολλά, αλλά όταν το παίζει τρελίτσα είναι απολαυστικότατη η κα Πεφάνη! Το ίδιο και ο Θεός Κατρανίδης!
Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010 - Σελίδα 3 AmaliaPetrosAllothi

Απορώ πάντως τι την έχει τρομοκρατήσει τόσο!

β)
Υποκλίθηκα στο "κόλπο" με το ατύχημα!...

...του παιδιού του κου Πετρόπουλου που κράτησε τον Πετράν στο γραφείο μόνο του και άλλοθι μηδέν! Γιατί κόλπο ήταν και θα το δείτε!

γ)
Λάτρεψα Νόρα - Λουκά!

Heart2 Heart2 Heart2 και (προσωπική εκτίμηση) αυτό που απογείωσε τη σκηνή ήταν ότι αποτελούσε κορύφωση μιας ιστορίας που την παρακολουθήσαμε απο το μηδέν να εξελίσσεται και να περνά όλα τα στάδια και θέλω να ευχαριστήσω σεναριογράφους / σκηνοθέτες και λοιπούς συντελεστές που είδα όλα όσα περίμενα κι ακόμα περισσότερα!!!

δ)
Απόλαυσα που "ξέφυγαν" στον Λουκά τα περι αγκαλίτσας και σκύλιασε το Νταιζουλίνι!

Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010 - Σελίδα 3 Vlcsnap-820655

ε)
Τσαντίστηκα με τον εαυτό μου!..

..που δεν μπορώ να συγκρατηθώ με Εύα-Στέφανο και όλο χαζογελάω και ξετρελαίνομαι όταν βλέπω ζουζουνιές με τον μπόμπιρα! Heart2 Heart2 Heart2

στ)
Απόρησα με την εύλογη απορία της κολλητής μου περί Ηλια!

Σαν πολύ γρήγορα δεν του πρόσφερε άλλοθι του Μανωλάκη? Έτσι όμως καλύπτεται κι εκείνος, σωστά? Που ήταν ο Ηλίας το επίμαχο βράδυ οεο?

Για όλα τα παραπάνω και για το
"hard rock" (:wink2:) του Μάνου το επεισόδιο "Τέλειο" απο εμένα!

Και εις άλλα με υγείαν!

ΥΓ. loukitsa μου για σένα μόνο δεν θα το κάνω το απονενοημένο χιχι





τι να πω θα βαλουμε την Νικολουλη να το ψαξει gelio lol!
Οσο για τους ΘΕΟΥΣ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΤΤΑ!!!!!!!!!!!!!!! ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΚΑΙ ΠΡΟΣΚΥΝΩ: respect :
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010

Δημοσίευση από νοριτσα Τετ Μαρ 17, 2010 6:23 pm

κριμα ρε τζινακι μου που εχασες τον σχολιασμο και τον περιμενα πως και πως!!!!!!!! Snif αλλα και στον mini σχολιασμο σου συμφωνω απολυτα!!!!!!!!
νοριτσα
νοριτσα
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010

Δημοσίευση από Ezantakou Τετ Μαρ 17, 2010 6:36 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:

γ)
Λάτρεψα Νόρα - Λουκά!

Heart2 Heart2 Heart2 και (προσωπική εκτίμηση) αυτό που απογείωσε τη σκηνή ήταν ότι αποτελούσε κορύφωση μιας ιστορίας που την παρακολουθήσαμε απο το μηδέν να εξελίσσεται και να περνά όλα τα στάδια και θέλω να ευχαριστήσω σεναριογράφους / σκηνοθέτες και λοιπούς συντελεστές που είδα όλα όσα περίμενα κι ακόμα περισσότερα!!!



Κρίμα που έχασες τον σχολιασμό και περίμενα να τον διαβάσω..
Συμφωνώ σε όλα όσα είπες αλλά στάθηκα στο σημείο "γ)"με τη Νόρα και τον Λουκά..
Τα είπες όλα μέσα σε μία πρόταση : respect :
Όπως είπες και εσύ, συγχαρητήρια στους συντελεστές γιαυτό το αποτέλεσμα..
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 324 - Ημερομηνία 16-03-2010

Δημοσίευση από Foulitsa Τετ Μαρ 17, 2010 6:41 pm

Τελευταια και καταιδρωμένη,σχολιάζω και εγώ....
Για τις σκηνές του Λουκά κια της Νόρας οτι και να πω είναι λίγο...απίστευτες όλες...Ο Λουκάς τοσο γλυκούλης,η Νόρα ξετρελαμενη τους απόλαυσα όσο δεν παίρνει...
Εύα-Στέφανος: Εκνευρίζομαι που είναι τόσο γλυκιά η Εύα με έναν άντρα που λογικά ήταν με το μεγάλο του έρωτα πριν απο λίγο...Αν οντως ο Στέφανος ητανε με τη Μελιτα είναι για σφαλιάρες....Οι ζουζουνιές ομως οσο και να νευριάζω...Μ'αρεσουνε...Αφου τρελαινομαι με το διδυμο,γιατί να το κρύψω??
Αμαλία-Πέτρος.: ΥΠΟΚΛΙΝΟΜΑΙ!!!!! και στους δυο όμώς...εξαιρετική σκηνή απο τις καλυτερες τους....Αγαπιουνται μωρέ... Love!
Κάνει ο Πέτρος ζηλίτσες και βράζει εσωτερικά...Τι είπε πάλι ο Θεός?????
Μάνος-Νικός: hard rock λέγοντας φίλε Μάνο ??Να πάει ο νους μου στο κακό και να μοιράσω φάσκελα παλι????
Εύα -Στέφανος-πρωινό : Μράβο ρε Εύα!!! Δειξτου οτι δεν τρως κουτόχορτο...Γιατι την έχει υποτιμήσει πολύ την ξανθιά σου τη ρίζα.....
Στέφανε θα μας πεις κ άλλα πετυχημένα??
Μάνος-Δάφνη: Άκου ρε Δαφνουλα μπας και μαζεψεις τα ασυμμαζευτα και σωσεις το σπιτι σου....
Ηλίς-Μάνος: Έτοιμο το είχε το ψέμα ο Λιάκουρας??Και καλα το άλλοθι του θα ειναι ο Ηλιας που εχει και μια δικη που εκκρεμει????Πειστικοτατο....
Αμαλία-Πετρος round 2: Και η ανακριση συνεχίζεται.. : respect :
Καρότο η Αμαλία!!
Οικογένια Χωραφά: Οικογενειακό συμβούλιο με την Αντιγονάρα αρχηγό!!!Πρώτη στη μαφία, στένεψαν τα πράγματα..
Ευάκι μην τον υποστηρίζεις το Μάνο θα σε δαγκώσει η Γκεστάπο... Αυτο το να προστατέψουμε την οικογένεια δεν σας θύμισε Κυριάκο?? gelio
Γραφείο Νόρας: φαγώθηκε ο Λουκάς με τον νεκρό!!!!
Μπέλλος ασχολιατο!!!!Έλεος πια Μήτσουλα...έλεος!!!!
Bad Boy μας βγαίνει ο Στέφανος,αλλα βέβαια με τέτοια μάνα...
Ηλίς-Νικόλας: Βαριέμαι......
Ο Λουκάς το τρέχει το Νταιζουλίνι... gelio
Η Αμαλίτσα έμπλεξε....τόγκα στο δαχτυλικό αποτύπωμα το αυτοκίνητο του νεκρού.....
Αυτά τα βιαστικά.....!!! Sleep
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης