Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 337-Ημερομηνία 02/04/2010

+8
soso
loukasnora
konst@ntin@
masoul
Jennifer
loukitsa
Clarabelle
zwi
12 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 337-Ημερομηνία 02/04/2010 Empty Επεισόδιο 337-Ημερομηνία 02/04/2010

Δημοσίευση από zwi Τετ Μαρ 24, 2010 11:08 am

Ο Πέτρος είναι έξαλλος με τον Μάνο,για τον τρόπο που συμπεριφέρθηκε στη Μελίτα.Ο Στέφανος και η Μελίτα πρέπει να αποφασίσουν αν θα αποκαλύψουν το άλλοθι του Μάνου,ώστε να βγει στο φως ή αν θα σιωπάσουν και θα τον αφήσουν να κατηγορηθεί άδικα για τον φόνο...


++++

Από το Tivo

Ο Πέτρος είναι έξαλλος με τον Μάνο, εξαιτίας της συμπεριφοράς του απέναντι στη Μελίτα. Εκείνη όμως, μαζί με την Αμαλία προσπαθούν να τον ηρεμήσουν. Η Νταίζη πηγαίνει στη Θεσσαλονίκη για να κάνει Ανάσταση με τον Άρη. Έτσι, ο Λουκάς ελπίζει να περάσει ένα ήρεμο Πάσχα με την Νόρα. Πριν φύγει, βέβαια, ζητάει από τον Λουκά να γράψει το σπίτι του στο όνομα του Άρη. Η παρέα βρίσκεται σε αναταραχή, όταν πληροφορείται ότι ο Μάνος είχε στην κατοχή του ένα όπλο ίδιου τύπου με το όπλο του φόνου! Ο Στέφανος με την Μελίτα πρέπει πλέον να αποφασίσουν αν θα αποκαλύψουν το άλλοθι του Μάνου, ώστε να βγει όλη η αλήθεια στο φως...
zwi
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 337-Ημερομηνία 02/04/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 337-Ημερομηνία 02/04/2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Μαρ 24, 2010 11:10 am


O Στέφανος δεν οφείλει τίποτα στο Μάνο όπως άλλωστε και ο Μάνος στο Στέφανο. Η Μελίτα μου αρέσει που το σκέπτεται. Χρειάζεται επειγόντως γιατρό. Δεν μπορεί έχει αρχή άνοιας. Αυτός είναι ο πατέρας του παιδιού της που μας είχε ζαλίσει τον εγκέφαλο ολόκληρη την περασμένη χρονιά. Τελικά επιβεβαιώνομαι είναι πολύ λίγη.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 337-Ημερομηνία 02/04/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 337-Ημερομηνία 02/04/2010

Δημοσίευση από loukitsa Τετ Μαρ 24, 2010 11:22 am

Clarabelle έγραψε:
O Στέφανος δεν οφείλει τίποτα στο Μάνο όπως άλλωστε και ο Μάνος στο Στέφανο. Η Μελίτα μου αρέσει που το σκέπτεται. Χρειάζεται επειγόντως γιατρό. Δεν μπορεί έχει αρχή άνοιας. Αυτός είναι ο πατέρας του παιδιού της που μας είχε ζαλίσει τον εγκέφαλο ολόκληρη την περασμένη χρονιά. Τελικά επιβεβαιώνομαι είναι πολύ λίγη.

Με κάλυψες απόλυτα Clarabelle Μελίτα :Banned:
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 337-Ημερομηνία 02/04/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 337-Ημερομηνία 02/04/2010

Δημοσίευση από Jennifer Τετ Μαρ 24, 2010 11:50 am

Clarabelle έγραψε:
O Στέφανος δεν οφείλει τίποτα στο Μάνο όπως άλλωστε και ο Μάνος στο Στέφανο. Η Μελίτα μου αρέσει που το σκέπτεται. Χρειάζεται επειγόντως γιατρό. Δεν μπορεί έχει αρχή άνοιας. Αυτός είναι ο πατέρας του παιδιού της που μας είχε ζαλίσει τον εγκέφαλο ολόκληρη την περασμένη χρονιά. Τελικά επιβεβαιώνομαι είναι πολύ λίγη.

Έχεις δίκαιο. Ο Στέφανος δεν χρωστάει τίποτα στον Μάνο. Η Μελίτα όμως? Σιγά μην πάει ενάντια στην θέληση του απόλυτου για να αθωώσει τον πατέρα του παιδιού της! wall
Jennifer
Jennifer
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 337-Ημερομηνία 02/04/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 337-Ημερομηνία 02/04/2010

Δημοσίευση από masoul Τετ Μαρ 24, 2010 2:22 pm

Συγνώμη κιόλας αλλά μόνος του δεν είπε ο στέφανος ότι τώρα χρωστάει στο Μάνο από τη στιγμή που τον έσωσε από τους μπράβους????? Εκτός αν δε θυμάμαι καλά!!! Έχω και λίγη ώρα που ξύπνησα...... lol!
masoul
masoul
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 337-Ημερομηνία 02/04/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 337-Ημερομηνία 02/04/2010

Δημοσίευση από konst@ntin@ Τετ Μαρ 24, 2010 2:33 pm

Η Μελίτα θα αφήσει τον πατέρα του παιδιού της στη φυλακή μόνο και μόνο μην αποκαλυφθεί το ποιόν της....
Πόσο εγωιστρια μπορεί να είναι;
konst@ntin@
konst@ntin@
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καρδίτσα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 337-Ημερομηνία 02/04/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 337-Ημερομηνία 02/04/2010

Δημοσίευση από loukasnora Τετ Μαρ 24, 2010 3:00 pm

masoul έγραψε:Συγνώμη κιόλας αλλά μόνος του δεν είπε ο στέφανος ότι τώρα χρωστάει στο Μάνο από τη στιγμή που τον έσωσε από τους μπράβους????? Εκτός αν δε θυμάμαι καλά!!! Έχω και λίγη ώρα που ξύπνησα...... lol!

Ναι το ειχε πει αλλα μηπως αγορασε την κατασκηνωση;Αφου ακομα δεν ξερουμε ποιος την αγορασε ειναι ενας απο τους πιθανους αγοραστες.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 337-Ημερομηνία 02/04/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 337-Ημερομηνία 02/04/2010

Δημοσίευση από soso Τετ Μαρ 24, 2010 4:17 pm

Clarabelle έγραψε:
Χρειάζεται επειγόντως γιατρό. Δεν μπορεί, έχει αρχή άνοιας.

: respect : : respect : : respect : gelio gelio gelio

Μ εχεις πεθανει!
Μεχρι εδάφους και μεχρι δακρύων,αντίστοιχα!
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 337-Ημερομηνία 02/04/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 337-Ημερομηνία 02/04/2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Μαρ 24, 2010 4:19 pm

soso έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Χρειάζεται επειγόντως γιατρό. Δεν μπορεί, έχει αρχή άνοιας.

: respect : : respect : : respect : gelio gelio gelio

Μ εχεις πεθανει!
Μεχρι εδάφους και μεχρι δακρύων,αντίστοιχα!


Βρε αγάπη μου μια ολόκληρη σεζόν και κάτι ψιλά γιατί και φέτος στο νοσοκομείο τα ίδια έλεγε, πιπιλούσε την καραμέλα ο πατέρας του παιδιού μου. Τι να πω η έρμη τηλεθεάτρια πια;
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 337-Ημερομηνία 02/04/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 337-Ημερομηνία 02/04/2010

Δημοσίευση από stefmel4ever Τετ Μαρ 24, 2010 4:51 pm

από Clarabelle Today at 11:10 am

.
O Στέφανος δεν οφείλει τίποτα στο Μάνο όπως άλλωστε και ο Μάνος στο Στέφανο. Η Μελίτα μου αρέσει που το σκέπτεται. Χρειάζεται επειγόντως γιατρό. Δεν μπορεί έχει αρχή άνοιας. Αυτός είναι ο πατέρας του παιδιού της που μας είχε ζαλίσει τον εγκέφαλο ολόκληρη την περασμένη χρονιά. Τελικά επιβεβαιώνομαι είναι πολύ λίγη.
.
Clarabelle,νομιζω,δηλαδη απο οσα μας εχουν αφησει να καταλαβουμε,οτι εκει θα συγκρουστουν!!!Προφανως η Μελιτα θα ειναι σε δηλιμα καθως απο την μια ξερει πως αυτος δεν εκανε το φονο και ειναι και ο πατερας του παιδιου της και απο την αλλη ειναι η Ευα,η παρεα,ο Στεφανος που προσπαθει με πολυ κοπο να φτιαξει μια οικογενεια.Ειναι πολλα που πρεπει να σκεφτουνε.Παντως,εγω πιστευω πως εκει θα τα σπασουνε!Συγκροομενα συμφεροντα,βλεπεις!!Και πμορει ετσι να αναγκαστει να της αποκαλυψει την αληθεια η Μελιτα.Δεν ξερω,δεν ξερω.Υποθεσεις κανουμε για το πως θα το χειριστουν ολο αυτο.Μενει να δουμε.Παντως θα ηταν σοφοτερο να μην προδικαζεις και κρινεις γεγονοτα,προσωπα και αντιδρασεις που δεν εχουμε καν δει!!!

stefmel4ever
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 337-Ημερομηνία 02/04/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 337-Ημερομηνία 02/04/2010

Δημοσίευση από masoul Τετ Μαρ 24, 2010 8:07 pm

loukasnora έγραψε:
masoul έγραψε:Συγνώμη κιόλας αλλά μόνος του δεν είπε ο στέφανος ότι τώρα χρωστάει στο Μάνο από τη στιγμή που τον έσωσε από τους μπράβους????? Εκτός αν δε θυμάμαι καλά!!! Έχω και λίγη ώρα που ξύπνησα...... lol!

Ναι το ειχε πει αλλα μηπως αγορασε την κατασκηνωση;Αφου ακομα δεν ξερουμε ποιος την αγορασε ειναι ενας απο τους πιθανους αγοραστες.

Και να την αγόρασε αυτός δε νομίζω ότι θα αποκαλυφθεί τώρα, επομένως στα μάτια των περισσότερων θα είναι υπόχρεος στον Μάνο!!!! Άσε που δε νομίζω ότι την αγόρασε αυτός.......
masoul
masoul
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 337-Ημερομηνία 02/04/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 337-Ημερομηνία 02/04/2010

Δημοσίευση από nikidanis Σαβ Μαρ 27, 2010 12:48 am

απο ΜΕΓΚΑ
Ο Πέτρος είναι έξαλλος με τον Μάνο, για τον τρόπο που συμπεριφέρθηκε στην Μελίτα. Εκείνη, όμως, μαζί με την Αμαλία προσπαθούν να τον ηρεμήσουν, προκειμένου να μην αποκαλυφθούν τα όσα είχαν προηγηθεί. Η Νταίζη πηγαίνει στην Θεσσαλονίκη, για να κάνει Ανάσταση με τον 'Αρη. 'Ετσι, ο Λουκάς ελπίζει να περάσει ένα ήρεμο Πάσχα, με την Νόρα. Πριν φύγει, όμως, ζητάει από τον Λουκά να γράψει το σπίτι του, στο όνομα του 'Αρη. Η παρέα αναστατώνεται, όταν μαθαίνει ότι ο Μάνος είχε στην κατοχή του ένα όπλο ίδιου τύπου με το όπλο του φόνου. Ο Στέφανος και η Μελίτα πρέπει να αποφασίσουν αν θα αποκαλύψουν το άλλοθι του Μάνου, ώστε να βγει όλη η αλήθεια στο φως ή αν θα σιωπήσουν και θα τον αφήσουν να κατηγορηθεί άδικα για το φόνο...
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 337-Ημερομηνία 02/04/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 337-Ημερομηνία 02/04/2010

Δημοσίευση από aggeliki Σαβ Μαρ 27, 2010 6:23 am

stefmel4ever έγραψε:από Clarabelle Today at 11:10 am

.
O Στέφανος δεν οφείλει τίποτα στο Μάνο όπως άλλωστε και ο Μάνος στο Στέφανο. Η Μελίτα μου αρέσει που το σκέπτεται. Χρειάζεται επειγόντως γιατρό. Δεν μπορεί έχει αρχή άνοιας. Αυτός είναι ο πατέρας του παιδιού της που μας είχε ζαλίσει τον εγκέφαλο ολόκληρη την περασμένη χρονιά. Τελικά επιβεβαιώνομαι είναι πολύ λίγη.
.
Clarabelle,νομιζω,δηλαδη απο οσα μας εχουν αφησει να καταλαβουμε,οτι εκει θα συγκρουστουν!!!Προφανως η Μελιτα θα ειναι σε δηλιμα καθως απο την μια ξερει πως αυτος δεν εκανε το φονο και ειναι και ο πατερας του παιδιου της και απο την αλλη ειναι η Ευα,η παρεα,ο Στεφανος που προσπαθει με πολυ κοπο να φτιαξει μια οικογενεια.Ειναι πολλα που πρεπει να σκεφτουνε.Παντως,εγω πιστευω πως εκει θα τα σπασουνε!Συγκροομενα συμφεροντα,βλεπεις!!Και πμορει ετσι να αναγκαστει να της αποκαλυψει την αληθεια η Μελιτα.Δεν ξερω,δεν ξερω.Υποθεσεις κανουμε για το πως θα το χειριστουν ολο αυτο.Μενει να δουμε.Παντως θα ηταν σοφοτερο να μην προδικαζεις και κρινεις γεγονοτα,προσωπα και αντιδρασεις που δεν εχουμε καν δει!!!



ΣΥΓΝΩΜΗ,ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΕΡΙΛΗΨΕΙΣ ΔΙΑΒΑΖΟΥΜΕ ΟΤΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΕΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΦΥΛΑΚΗ ΔΕΝ ΛΟΓΑΡΙΑΖΕΙ ΟΥΤΕ ΕΥΑ,ΠΑΡΕΑ,ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ ΚΑΙ ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΙ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΙ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟ ΕΡΩΤΑ ΤΗΣ ΣΤΗΝ ΦΥΛΑΚΗ.ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΟΜΩΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΑΝΟ ΚΟΛΛΑΕΙ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΥΝΕ.ΣΥΓΝΩΜΗ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΔΕΧΟΜΑΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΤΗΣ Κ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΝ ΝΑ ΤΟ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ,ΑΛΛΑ ΝΑ ΠΕΙ ΑΜΕΣΩΣ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ! ΤΕΛΙΚΑ Η ΜΕΛΙΤΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΗ,ΠΟΛΥ ΛΙΓΗ.
aggeliki
aggeliki
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 337-Ημερομηνία 02/04/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 337-Ημερομηνία 02/04/2010

Δημοσίευση από Katrin Σαβ Μαρ 27, 2010 5:42 pm

Ας ελπίσουμε να κάνουν το σωστό Μελίτα-Στέφανος.
Και να τα ξαναβρουν Μάνος-Εύα.

Katrin
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης