Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010

+39
spy
xristina79
Black rose
pelopidas
Penny
kelly
Izabella29
DESPOINA
PrincessRachel
LYDIA
loukasnora
Ezantakou
nicole
milia
ΝΛΙΧ
loukitsa
aggeliki
pet
soso
ksanthi
Ελένα
lizzie
anna90
panda
FieryRed
filitsa
Katrin
oriana
evanna
Pennaki.......!!
Cancoon
LIBRA
Καρ-Mik
helenaki_edem
Ntinaki1
KonstantinaA
KatsaroYpotheto
anastasia20
Clarabelle
43 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap13%Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 13% 
[ 8 ]
Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap38%Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 38% 
[ 23 ]
Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap30%Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 30% 
[ 18 ]
Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap12%Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 12% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap2%Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap5%Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 5% 
[ 3 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 60
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010

Δημοσίευση από ΝΛΙΧ Τρι Απρ 06, 2010 10:51 pm

ΤΙ ΝΑ ΠΡΩΤΟΣΧΟΛΙΑΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ????????????
ΤΟ ΟΤΙ ΠΗΓΕ Η ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΣΤΟΝ ΠΕΤΡΟ ΚΑΙ ΤΟΥ ΜΙΛΗΣΕ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ :!:
ΟΤΙ Η ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΠΗΓΕ ΣΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΦΕΡΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟΝ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΤΡΟΠΟ :!:
ΟΣΟ ΔΙΚΙΟ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΧΕ ΔΕΝ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΗΣ ΦΕΡΘΕΙ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ :!: ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΡΥΦΑΙΟ ΗΤΑΝ ΠΟΥ ΤΗΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΝ ΑΦΗΣΕΙ ΟΣΟ ΖΕΙ ΝΑ ΜΠΕΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ :***********
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΠΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ ΣΤΗΝ ΕΥΑ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΦΕΡΕΙ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΟΝ ΕΓΓΟΝΟ ΤΗΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ Η ΕΥΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΗ ΤΟΥ ΡΟΥΣΣΟΥ, ΟΥΤΕ ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ ΜΑΝΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΤΟ ΠΕΔΙΛΑΚΙ ΓΥΡΙΣΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΥΣ ΑΦΗΣΕΙ ΝΑ ΧΑΡΟΥΝ ΟΣΟ ΘΕΛΑΝΕ ΤΟΝ ΕΡΩΤΑ ΤΟΥΣ!!!!!!!!!!! ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΚΑΙ ΤΟ ΓΑΡΙΦΑΛΟ ΝΑ ΜΗΝ ΗΤΑΝ ΠΟΥ ΝΑ ΧΑΡΟΥΝ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΙΝΟΝΤΑΙ????????????? :?:
ΝΑΙ ΚΕΛΕΠΟΥΡΙ Ο ΜΗΤΣΟΥΛΑΣ ΤΙ ΝΑ ΠΩ??????????? :?: ❤ Razz :lol:
ΑΥΤΗ ΕΠΙΤΗΔΕΣ ΤΑ ΛΕΕΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΠΙΣΤΑ Ο ΛΟΥΚΑΚΟΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΟ ΝΟΡΑΚΙ ΤΟΥ!!!!!!!!!!!!
Ο ΝΙΚΟΛΑΣ ΚΑΙ Η ΔΑΦΝΗ ΚΑΝΑΝΕ ΤΗΝ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ VIDEO ΠΟΥ ΒΡΗΚΕ Ο ΝΙΚΟΛΑΣ :!: Cool
ΤΩΡΑ ΠΟΙΟΣ ΕΙΔΕ ΤΗΝ ΔΑΦΝΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΦΟΒΗΘΗΚΕ????????????
Η ΝΟΡΑ ΚΑΙ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΤΙ ΝΑ ΠΟΥΝΕ ΤΩΡΑ??????????????
ΠΟΥ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ ΘΑ ΤΗΝ ΠΛΗΡΩΣΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΠΟΥ ΞΕΡΑΝΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΜΑΡΤΥΡΟΥΣΑΝΕ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΗΣ ΕΥΑΣ??????????????????????????????
Ο ΜΑΝΟΣ ΘΑ ΒΓΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΦΥΛΑΚΗ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΟΜΩΣ ΤΩΡΑ ΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΣΕΙΡΑ?????????????????????????????????????
ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΜΑΝΟΥ ΣΤΗΝ ΕΥΑ, ΣΤΟΝ ΝΙΚΟΛΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΔΑΦΝΗ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΣΥΓΚΙΝΗΤΙΚΑ, ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΗΣΤΑΣΗ ΤΟΥ ΗΛΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΕΚΕΙΝΟ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΜΕ ΧΑΛΑΣΕ ΗΤΑΝ ΠΟΥ ΑΚΟΥΓΟΤΑΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ ΕΥΑΣ, Η ΣΤΑΣΗ ΤΟΥ ΣΤΑΥΔΡΙΔΗ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΟΝ ΗΛΙΑ, ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΤΗΣ ΑΝΤΙΓΟΝΗΣ ΣΤΗΝ ΜΕΛΙΤΑ ΚΑΙ ΤΟ ΚΥΡΙΟΤΕΡΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΟΤΙ ΓΥΡΙΣΕ Η ΤΡΑΓΟΥΔΙΑΡΑ ΚΑΙ ΕΠΙΜΕΝΕΙ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΑΝ ΗΤΑΝ ΜΕΓΑΛΟΣ Ο ΑΡΗΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕ ΕΝΟΧΛΟΥΣΕ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΓΕΝΙΚΑ
ΤΟ ΕΠΙΣΟΔΙΟ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ******


Edit by Clarabelle
Καλώς ήρθες στην παρέα
Παρακαλώ πολύ να διαβάσεις τους κανόνες του φορουμ
Επιτρέπονται μέχρι δέκα emoticons ανα post

ΝΛΙΧ

Θηλυκό Ασχολίες : η μουσική και ο χορός

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010

Δημοσίευση από milia Τρι Απρ 06, 2010 11:23 pm

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!
ΑΣ ΣΧΟΛΙΑΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ... ΠΕΘΑΝΑ ΜΕ ΤΟ ΒΙΝΤΕΑΚΙ ΤΟΥ ΜΑΝΟΥ ΤΕΛΕΙΟ gelio gelio
ΠΩΠΩ Η ΚΑΗΜΕΝΗ Η ΜΕΛΙΤΑ ΤΙ ΑΚΟΥΣΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΝΤΙΓΟΝΗ...ΑΜΠΑΡΙΖΑ ΤΟΥΣ ΠΗΡΕ ΟΛΟΥΣ, ΠΡΩΤΟ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΡΟΥΣΟ ΚΑΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΦΗΣΕ ΤΗ ΜΕΛΙΤΑ....
ΝΙΚΟΛΑ-ΔΑΦΝΗ ΕΜΕΙΝΑΝ ΚΑΓΚΕΛΟ ΜΕ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΠΟΥ ΤΡΑΒΗΞΕ Ο ΜΑΝΟΣ.
Η ΜΑΡΙΛΙΑ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΜΕΝΗ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΤΕΡΑ ΤΗΣ...
milia
milia
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ασχολίες : ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ!!!!!!!!!!!

https://www.facebook.com/profile.php?ref=profile&

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010

Δημοσίευση από nicole Τρι Απρ 06, 2010 11:28 pm

Καλα εχω συγκλονιστει...επεσε και φιλακι στη συναντηση? Palamakia

Σκηνοθετα αυτο σας ξεφυγε απο τις οδηγιες "ΜΗΝ ΑΓΓΙΖΕΤΕ"? ή η Παππα και ο Σταυρου πήραν τη κατάσταση στα χέρια τους και αυτοσχεδίασαν μετα απο τις τοσες μπουρδες που τους βαλατε να λενε? gelio

Ναι ειναι γεγονος τωρα κραξτε οσο θελετε...επεσε και φιλακιιιιιιιιι!!! gelio

Καλα για το video του Μανου...τι να πω που δεν εχετε ηδη πει....πεθανα στο γελιο!!! τι αφηγηση....τι παραστατικοτητα...τι μπριο...

Μανωλακη ειλικρινα λυπαμαι τους φανς σου που πανηγυριζουν οτι αλλαξες τρομαρα σου....ποια Ευα, ποια Μελιτα,ποια παιδια σου???

Μονο για την παρτη σου αγορακι μου....λαμογια σαν εσενα δεν αλλαζουν...το μονο που σε ενδιαφερει ειναι ο Καρταλης ρεεεεεεεεε και πως θα τον εκδικηθεις.....ευτυχως γιατι ειχα αρχισει να ανησυχω με την υποτιθεμενη αλλαγη σουgelio

Συμφωνω με την Ελενα...πιο στημενο δεν γινοταν με την καμερα....εντελως τυχαια Μανωλακη ζητησες ρουχα ετσι? και εντελως τυχαια ηταν η καμερα στη ντουλάπα? και εντελως τυχαια το παιζεις Ξανθοπουλος σε ολους?

Μ'αρεσει που αλλοι κατηγορουνται για μουλωχτοι...αλλα και οι originals δεν πανε πισω gelio

Καλα Νικολακη δεν σε ειχα για τοσο technologically savvy Thumbs up

Συμφωνω επισης με τη Soso...φερτε πισω την παλια bitch Ευα...τοση αφελεια και χαζομαρα δεν αντεχεταιιιιιι....ενταξει το εμπεδωσαμε ειναι ηρεμη και ευτυχισμενη και θα παθει σοκ αλλα μεχρι να το παθει αυτη θα εχουμε γκαστρωθει εμεις gelio

Μελιτακι - Στεφανακο....καλα μην ανησυχειτε το πολυ να σας κρατησουν μουτρα ολοι για κανα μηνα - διμηνο ακομη μεχρι να γεννησει η Ευα....μετα ολα θα ειναι ΟΚ...:wink2:

PS. Δαφνουλα γλυκεια μου αυριο που θα ανακοινωνεις στη Μελιτα οτι διαλυεται το συνεταιρισμο...ελπιζω να πεις το ιδιο και στο Στεφανο,ετσι?

nicole
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010

Δημοσίευση από Ελένα Τρι Απρ 06, 2010 11:32 pm

nicole έγραψε:Καλα εχω συγκλονιστει...επεσε και φιλακι στη συναντηση? Palamakia

Σκηνοθετα αυτο σας ξεφυγε απο τις οδηγιες "ΜΗΝ ΑΓΓΙΖΕΤΕ"? ή η Παππα και ο Σταυρου πήραν τη κατάσταση στα χέρια τους και αυτοσχεδίασαν μετα απο τις τοσες μπουρδες που τους βαλατε να λενε? gelio

Ναι ειναι γεγονος τωρα κραξτε οσο θελετε...επεσε και φιλακιιιιιιιιι!!! gelio

Καλα για το video του Μανου...τι να πω που δεν εχετε ηδη πει....πεθανα στο γελιο!!! τι αφηγηση....τι παραστατικοτητα...τι μπριο...

Μανωλακη ειλικρινα λυπαμαι τους φανς σου που πανηγυριζουν οτι αλλαξες τρομαρα σου....ποια Ευα, ποια Μελιτα,ποια παιδια σου???

Μονο για την παρτη σου αγορακι μου....λαμογια σαν εσενα δεν αλλαζουν...το μονο που σε ενδιαφερει ειναι ο Καρταλης ρεεεεεεεεε και πως θα τον εκδικηθεις.....ευτυχως γιατι ειχα αρχισει να ανησυχω με την υποτιθεμενη αλλαγη σουgelio

Συμφωνω με την Ελενα...πιο στημενο δεν γινοταν με την καμερα....εντελως τυχαια Μανωλακη ζητησες ρουχα ετσι? και εντελως τυχαια ηταν η καμερα στη ντουλάπα? και εντελως τυχαια το παιζεις Ξανθοπουλος σε ολους?

Μ'αρεσει που αλλοι κατηγορουνται για μουλωχτοι...αλλα και οι originals δεν πανε πισω gelio

Καλα Νικολακη δεν σε ειχα για τοσο technologically savvy Thumbs up

Συμφωνω επισης με τη Soso...φερτε πισω την παλια bitch Ευα...τοση αφελεια και χαζομαρα δεν αντεχεταιιιιιι....ενταξει το εμπεδωσαμε ειναι ηρεμη και ευτυχισμενη και θα παθει σοκ αλλα μεχρι να το παθει αυτη θα εχουμε γκαστρωθει εμεις gelio

Μελιτακι - Στεφανακο....καλα μην ανησυχειτε το πολυ να σας κρατησουν μουτρα ολοι για κανα μηνα - διμηνο ακομη μεχρι να γεννησει η Ευα....μετα ολα θα ειναι ΟΚ...:wink2:

PS. Δαφνουλα γλυκεια μου αυριο που θα ανακοινωνεις στη Μελιτα οτι διαλυεται το συνεταιρισμο...ελπιζω να πεις το ιδιο και στο Στεφανο,ετσι?

πολύ καλός ο σχολιασμός σου nicole!! συμφωνώ σε όλα!!!
Ελένα
Ελένα
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010

Δημοσίευση από Ezantakou Τετ Απρ 07, 2010 12:06 am

KatsaroYpotheto έγραψε:
Εύα - Αντιγόνη
Παρόλα τα κουλά της, πιο πολύ αγάπη εισπράττει η Εύα απο την Αντιγόνη παρά απο τον Στέφανο και της το αναγνωρίζω αυτό! Μου άρεσε που της είπε τόσο όμορφα λογάκια έστω κι αν είχαν κρυφό μήνυμα απο πίσω! Λατρεύω Εύα με κοιλίτσα το είπα? Λατρεύω λέμε!!!

Ezi δες!
Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010 - Σελίδα 3 Vlcsnap-449638

+++


Πεδιλάκι - Χάπατο
Νταιζουλίνι ασε το Λουκά στην ησυχία του και κοίτα το αγόρι μου γιατί καθόλου καλά δεν θα τα πάμε!!!

Το ότι ο Μπέλλος θεωρεί τον εαυτό του κελεπουρι πάλι τι σας λέει? Ελιωσα στο γέλιο!!!

Δείτε φάτσα
Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010 - Σελίδα 3 Vlcsnap-446327





Καλά υπέροχος ο σχολιασμός σου όπως πάντα άλλωστε (καταντάω και γραφική Razz ) : respect :

Θα σταθώ όμως σε δύο σημεία του σχολιασμού σου...

1)Στην κοιλίτσα της Εύας που όσο πάει με τρελαίνει Snif
Άσε που κάθε φορά που η Εύα εμφανίζεται με την κοιλίτσα αυτή, εγώ αρχίζω να "γουτσουγουτσουκίζομαι" μόνη μου και ο μπαμπάς μου με ρωτάει αν θέλω να μου ψάξει εταιρία σπέρματος γιατί δε με βλέπει καλά.. Παιδία τρελαίνομαι και ταυτόχρονα συγκινούμαι Heart1

2)Στο κελεπούρι που ακούει στο όνομα Μήτσος.. Το είπα και στο ανάλογο τόπικ, αυτός μας βγήκε και ηλίθιος και ψωνάρα..
Ένας συνδυασμός που σκοτώνει (κυριολεκτικά gelio )...


Τζίνα μου, συμφωνώ γενικότερα με τον σχολιασμό σου.. Congrats
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010

Δημοσίευση από panda Τετ Απρ 07, 2010 12:14 am

Μια απορία που τώρα μου ήρθε. Στο λογύδριο που έβγαλε ο τρελιολάκουρας γιατί τόνισε ο Ζούγα 2 φορές συνεχόμενες αυτά τα περί οικογένιας και περί αθώων στην φυλακή χμμμμμμμμ Rolling Eyes.

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Τετ Απρ 07, 2010 12:16 am

KatsaroYpotheto έγραψε:
anastasia20 έγραψε:Όλοι πρέπει να έχουν πολλή καλή άποψη για την εύα πάντως.ότι είναι ένας εκδικητικός άνθρωπος που δε διστάζει να χρησιμοποιήσει το παιδί της επειδή κάποιος την πλήγωσε.την ίδια άποψη με τον χρήστο είχε και ο λουκάς όταν είχε πει στο στέφανο να παντρευτεί την εύα γιατί διαφορετικά η εύα θα του πάρει το παιδί.παρ’όλα αυτά όμως όλοι υποστηρίζουν την εύα.η μελίτα δηλαδή που επιτρέπει στο μάνο που της έχει κάνει τόσα να βλέπει τη νεφέλη και παρ’όλα αυτά το κράξιμο δεν το γλιτώνει είναι ηλίθια ε;;;;και δίνω εγώ την απάντηση…ναι είναι ηλίθια η μελίτα τελικά.γιατί απλά δεν τους γράφει όλους να κάνει ό,τι θέλει…
Κι εγω μαζί της! Ο Στέφανος ήξερε απο παλιά τι έχει τραβήξει η Εύα απο τον Μάνο, υποσχέθηκε να μην κάνει τα ίδια και κάνει όχι απλά τα ίδια αλλα και με την ίδια! Όχι απλά να μην ξαναδει το παιδί του, απο μακριά και μαλωμένοι! Θα έλεγα ότι χρησιμοποιούσε το παιδί της αν του το στερούσε όταν του ζήτησε γάμο κι εκείνος αρνούνταν, όμως δεν υπήρχε τέτοια περίπτωση, απο τη στιγμή όμως που θα φτάσει να την πληγώσει με τέτοιο τρόπο, να βρει πάλι τον άντρα της με την ίδια μουλωχτή, εγω μαζί της!!!

Εδώ λέμε οτι η Μελίτα λογικά έτρεφε κάποια συναισθήματα μίσους για την Εύα τότε που πήγε με τον Μάνο (λες και της πέρασαν μετά και τον Στέφανο τον γλυκοκοίταγε με πάσα καλή πρόθεση) η Εύα που θα έχει χαλάσει η ζωή της ΔΥΟ φορές απο την ίδια γυναίκα γιατί απαιτούμε να είναι πονόψυχη? Όχι βέβαια, εγω θέλω να τον πονέσει όσο δεν πάει γιατί επειδή ήξερε τι έχει τραβήξει είναι διπλά άτιμο αυτό που της κάνει!!!

οπότε καλά λέω τη μελίτα χαζή που επιτρέπει στο μάνο να βλέπει τη μικρή...και ο μάνος όχι μόνο την κεράτωνε με το νόμο και την κορόιδευε αλλά έχει σηκώσει και χέρι πάνω της...
άλλα αν η μελίτα τολμούσε να κάνει κάτι τέτοιο θα την κατασπάραζαν...
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Απρ 07, 2010 12:17 am

panda έγραψε:Μια απορία που τώρα μου ήρθε. Στο λογύδριο που έβγαλε ο τρελιολάκουρας γιατί τόνισε ο Ζούγα 2 φορές συνεχόμενες αυτά τα περί οικογένιας και περί αθώων στην φυλακή χμμμμμμμμ Rolling Eyes.


O τύπος έχει αναφέρει πολλές φορές το θέμα των παιδιών.
Στο Ρούσσο πρώτα απ όλους. Στην συνέχεια στη Νταίζη. Και τώρα στον Ηλία.
Δεν νομίζω οτι οι αναφορές είναι τυχαίες. Και σίγουρα έχει να κάνει με το παρελθόν.
Τώρα η αναφορά των αθώων στη φυλακή ίσως να έχει να κάνει με την Αντιγόνη
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010

Δημοσίευση από nicole Τετ Απρ 07, 2010 12:19 am

Καλα πως ξεχασα να σχολιασω την καλυτερη ατακα του επεισοδιου?

"Που αφηνεις κυρα μου τετοιο κελεπουρι?" Νταιζη προς Μπελλο!!! το γελιο!!!

Νταιζαρα οσο περνανε τα επεισοδια τοσο σε συμπαθω περισσοτερο...εσυ εχεις τουλαχιστον αυτογνωσια και σταθερο χαρακτηρα gelio gelio

nicole
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Τετ Απρ 07, 2010 12:30 am

Ελένα έγραψε:
Ntinaki1 έγραψε:Πες τα panda! H Ματίνα Μανταρινάκη( κατοχυρώθηκε) τον έκανε τον φόνο ( το έγραψα πριν και στις δημοσιεύσεις) που όλως τυχαίως την είχε στήσει έξω από το σπίτι και έκανε ρεπορτάζ με την διακριτική αυτή κάμερα που βρέθηκε στην τσέπη του. Αν δεν ήθελε να τα πει και να βγει σωτήρας της Εύας γιατί τα κατέγραψε; Και γιατί έκανε και περιγραφή του αγώνα με όλες τις φάσεις ο Σωτηρακόπουλος μη πω τίποτα;

καλα το αλλο το ωραίο ??? ''φερτε μου και κανενα ρουχο!!! ''
τι λες ρε μεγάλε ?? κανεις τα παντα για να μην μαθευτει το αλλοθι σου και ζητας ρουχα ενω εχεις κρυμμένη την καμερα στη ντουλάπα?? τυχαία???
φερτε μου το απέναντι παράθυρο να πηδηχτώ γιατι... Kotsides

το φονο δεν ξερω αν τον εκανε, αλλα ολο αυτο ηταν ελαφρως στημενο!!!

συμφωνώ έλενα...θα μας τρελάνει ο μάνος...
εντάξει τα κοντινά που έκανε....και μας έδειχνε τον εαυτό του....κατέγραφε και την ώρα....
για ποιο λόγο;;;;
για να πει ότι πήγε βράδυ ο στέφανος στη μελίτα;;;μα φαινόταν ότι ήταν βράδυ...άσε που ο στέφανος αφού δεν το είχε πει στην εύα δεν νομίζω πως την εύα θα την ένοιαζε η ώρα....
δε νομίζω ότι το έκανε για να εκβειάσει το στέφανο...
κάτι άλλο παίζει...σαν να ήξερε ότι κάτι θα γίνει εκείνο το βράδυ....εκείνη την ώρα...
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010

Δημοσίευση από loukasnora Τετ Απρ 07, 2010 12:32 am

KatsaroYpotheto έγραψε:Ευχαριστώ πολύ soso μου! Ευχαριστώ κι ανταποδίδω!!!

Ας σχολιάσω κι εγω..

Στη βιοτεχνία
Καλή η παρείστικη σκηνούλα, η Νόρα με το Λουκά θα καρφωνόντουσαν απο μόνοι τους αν δεν έβρισκαν το βίντεο οι ΓεραληδοΛυτραίοι χιχι

Μου άρεσε που επέμεναν για την αθωότητα του Μάνου, ετσι πρέπει!

Όσο για το συμπέρασμα του Νικόλα -> Σύλληψη = Σταμάτημα ερευνών, όπως είδαμε δεν εχει άδικο, απλώς ευτυχώς για όλους ο Σταυρίδης γατόνι μας πλασαρίστηκε, γατόνι παραμένει! Να πω την αμαρτία μου πάντως τον προτιμούσα όταν έκανε γύρες και τους παραμύθιαζε όλους χαχα

Σ.Σ.1 Πότε θα τελειώσει η ρημαδομέρα να αλλάξει ρούχα η Δάφνη? Κρίμα την κοπέλα, κρίμα, κρίμα, κρίμα!!!

+++

Ρουσσαίικο
Η Αμαλία το καταχάρηκε που ο Μανος προφυλακίστηκε η μου φάνηκε χαχα (Σταθερή αξία ο παραλογισμός της γυναίκας τουτης την απολαμβάνω)

Η Μελίτα πάλι σε κάθε περίπτωση βγάζει χολή που "θυσιάζονται" ο Στέφανος και ο Μάνος για την Εύα και πολύ γουστάρω!

Και βέβαια περάσαμε στις ζυγές μέρες, απο "τι θα έκανα χωρίς εσένα" πατερούλης, μας προεκυψε "κακός μπαμπάς που θαβει τον απολυτο" χαχα

+++

Στέφανος & maman
Το επαθε το εγκεφαλικό η Αντιγονίτσα και ποιος να την συνεφέρει!
Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010 - Σελίδα 3 Vlcsnap-405877

Η σκηνή μου άρεσε πάρα πολύ, η κυρία Παπαδημητρίου ήταν απίστευτη και ο Σταύρου το ίδιο! Κανουν πολύ καλό δίδυμο!

Όσο για τον μεσιέ ντε κερί τι κουλό ήταν αυτό ότι ο Μάνος θέλει λεεί να πάει φυλακή για κάτι που έκανε κι όχι για κάτι που δεν έκανε? Οι πίνακες τι ακριβώς ήταν? Κάτι που έκανε? wall

+++

Μάνος - Εύα
Λάτρεψα Εύα! Η σκηνή τους τέλεια! Ο τρόπος που συγκινήθηκε και του μίλησε με αγγιξε! Του είπε ότι τον νοιάζεται, οτι κακώς βρέθηκε εκεί μέσα γιατί τι θα πει στο Μαριλιάκι και με συγκίνησε πολύ!

Η παραιτημένη αντίδραση του Μάνου πάλι με χάλασε τα μάλα και τα πλείστα! Που είναι ο δυναμικός Μάνος που γνωρίσαμε? Απαπαπαπαπαπα!

Πιστεύω ότι αυτό πλήγωσε πολύ την Εύα, που τον είδε έτσι παραιτημένο, κατάλαβε ότι ο Μάνος θα μείνει μέσα γιατί εκτός που βρήκαν αρκετά στοιχεία να τον κλείσουν μέσα δεν πρόκειται και να παλέψει για να βγει! Τον ξέρει και το εισέπραξε αυτό! Τι κρίμα!!!

+++

Δικηγόροι - Ιμιτασιον ξεφτιλισμένοι - Τρελοκαμπέρω τιτανομεγίστη
Τρεις μεγαλοδικηγόροι λένε στους ιμιτασιόν ξεφτιλισμένους ότι και να μιλήσουν είναι άδικος κόπος και εκείνοι επιμένουν να το κάνουν! Κάτι μου βρωμάει εδώ.... Χτες ο Στέφανος prive με τη σουρνάμενη της είπε αν το κάνουμε να το κάνουμε σωστα, μην ξεφτιλιστούμε αδίκως, ενώ τώρα μπροστά σε τρίτους θέλει να το παίξει ο καλός και τίμιος Στέφανος? Ο καλός και τίμιος Στέφανος αγαπητέ δεν θα πήγαινε βραδιάτικο στο σπίτι της γκόμενας να λύσουν το Κυπριακό!

+++

Μαρίλια - Αγγέλα
Πολύ δυνατή η σκηνή! Με συγκίνησε η Μαρίλια, είδαμε σε προηγούμενο επεισόδιο πόσο σημαντικό ήταν που βρήκε εναν πατέρα που ήταν κάτι που δεν είχε και τώρα τον χάνει κι αυτόν! Και όταν μίλησε για το σχολείο την ένιωσα πραγματικά.. τι κρίμα!

Η Αγγέλα σωστή όπως τις περισσότερες φορές..

+++

Αντιγόνη - Πετράν
Κατάπιε τη γλώσσα του ο Ρούσσος όταν έμαθε ότι εκτός απο τη συνάντηση την ημέρα του φόνου η κορούλα του έχει κάνει κι άλλα?

Όσο για την Αντιγόνη δεν αντέχω να την ακούω να λέει οτι τον παρέσυραν τον Μπούλη! Τρελό παρατσούκλι το Καστράτο Βάσω, έγραψες πάλι! χαχα

+++

Στέφανος - Εύα
Η σκηνή αυτή μου άρεσε πολύ! Ξετρελάθηκα να βλέπω την Εύα να μιλάει στο Στέφανο στα ίσια για τον Μάνο, γιατί ότι κάνει είναι καθαρό και γιατί να το κρύψομεν άλλωστε? Μου άρεσε που του είπε (μέσα στην άγνοιά της) ότι της πρόσφερε την ηρεμία που ήθελε και ότι μαζί του είναι σίγουρη γιατί βλέπεις ο μεσιέ μας συστήθηκε καλός και ηθικός και τελικά μας προεκυψε τρεις χειρότερος απο τον Μάνο! Αλλα ακόμα περισσότερο γούσταρα τρελά να βλέπω τον Στέφανο να φυσάει και να ξεφυσάει και να θέλει να ανοίξει η γη να τον καταπιεί!

Όσο για την τελευταία ατάκα.. "Ότι κι αν γίνει θέλω να ξέρεις ότι σε αγαπάω" το μόνο σχόλιο που έχω να κάνω είναι να προσέχει η κοπέλα γιατί τελικά απο την πολύ αγάπη την έχουν τσακίσει όλοι!!!

+++

Αντιγόνη - Μελίτα
Μας χαλάει όταν ακούμε αλήθειες κατινάκι? Εστω κι απο την Αντιγόνη που έχει ξεφύγει!

Ποτε δεν ήθελες να τον χωρίσεις? Για αυτό όταν έμαθες ότι παραθυριάζεται έτρεξες σπίτι του αφου ήξερες ότι η σύζυγος λείπει? Για αυτό και τα βραδυνά τηλεφωνάκια? Για αυτό τον φιλοξένησες επι του καναπέως τη βραδιά του φόνου να μιλάτε? Η συνάντησή σας δεν ήταν ερωτική επαναλαμβάνεις σε όλους εκτός απο εκείνον ε? Μελιιιτααααα μεγαλώνει η μυτούλααα!

Πάντως η συνάντηση θύμησε το Ρούσσο που πήγε να απειλήσει την Εύα ότι θα την κλεισει φυλακη αν δεν πάρει ένα ποσο να φύγει απο τη ζωή του Μάνου! Τσιγγούνα τη βρίσκω την Αντιγονίτσα που είπε κι η Μαρία χαχα και υπερ του δέοντως ευγενική!

Ερώτηση: Αφού η Μελίτα δεν θέλει να χωρίσει τον Στέφανο απο την Εύα (εκείνη το είπε, όχι εγώ) και αρα δεν έχει βλέψεις να γίνει κυρία Καρτάλη, γιατί σκυλοσυγχύστηκε όταν της είπε η Αντιγόνη οτι δεν θα τη δεχτεί ποτέ στο σπίτι της? οεο? Σε τσακώσαμε μουλωχτή κατσαρή μουχρίτσα! Τη μεγαλύτερη σύγχυση την πήρε όταν η Αντιγόνη της είπε οτι η Εύα θα γεννήσει στο σπίτι του Στέφανου με τον Στέφανο δίπλα της και εκείνη δεν πρόκειται να πάρει ποτέ αυτή τη θέση, μα εγω πώς νόμιζα ότι δεν την ήθελε αυτή τη θέση ουδεπόποτε γιατί εκείνη δεν είναι Εύα και θα κάνει πίσω? χαχαχαχαχαχαχα

+++

Μάνος - Δάφνη - Νικόλας
Δεν αντέχω το Μάνο σε ρόλο Ξανθόπουλου! Ξύπνα ρε Μάναρε αγόρι μου! Ξύπνα!!! Ξύπνα και σάρωσέ τα όλα!

+++

Νόρα - Λουκάς - Πεδιλάκι
Η ενδυματολόγος με συγχύζει κάθε μέρα και περισσότερο! Η πανέμορφη Νταίζη ήταν ντυμένη σαν χαρωπο στρατιωτάκι, ιουυυυ!

Κατά τα άλλα τρελαίνομαι για τον αμνησιακό Λουκά, μου είχε λείψει χιχι

+++

Χρήστος - Στέφανος
Χώσε αγορι μου! Χώσε!!! Ο Στέφανος επιμένει ότι δεν είχαν τίποτα, σημειώσατε στο νέο λεξικό παρακαλώ ΤΙΠΟΤΑ = Ξημερώνομαι με την γκόμενα και δίνουμε πεταχτα φιλιά για καληνύχτα..

Το καταχάρηκα το αγόρι μου στη σκηνή και πάνω απο όλα που έχει το θάρρος της γνώμης του! Στην Αντιγόνη χρωστάει και στο πλευρό εκείνης θα σταθεί και δεν φοβάται να το πει! Αντε παλιοφλούφλη τρέχα στην κατσαρή σου και ασε το παιδάκι με τη μαμά του ετσι όπως τα εκανες απο μακριά και μαλωμένοι λέμε!

Σημείωση: Το καθρέπτισμα στα γυαλιά του κου Σταύρου ήταν άκυρο κατα καιρούς?

+++

Ρούσσος - Νταίζη
Γούσταρα Ρούσσο που ύψωσε φωνή στο πεδιλάκι! Αντε Νταιζουλίνι που απο τη μία θες το σπίτι και απο την άλλη θες τη Νόρα και το Λουκά χώρια! Γκρρρ!!!

+++

Εύα - Αντιγόνη
Παρόλα τα κουλά της, πιο πολύ αγάπη εισπράττει η Εύα απο την Αντιγόνη παρά απο τον Στέφανο και της το αναγνωρίζω αυτό! Μου άρεσε που της είπε τόσο όμορφα λογάκια έστω κι αν είχαν κρυφό μήνυμα απο πίσω! Λατρεύω Εύα με κοιλίτσα το είπα? Λατρεύω λέμε!!!

Ezi δες!
Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010 - Σελίδα 3 Vlcsnap-449638

+++

Μελίτα σε κρίση
Σύγχυστηκε το κατινάκι με τις αλήθειες που άκουσε και πονάει ε? Και συγχύστηκε ακόμα περισσότερο που δεν την θέλει σπίτι της η Αντιγονίτσα ΑΝ ΚΑΙ ουδεμία πρόθεση δεν έχει να πάει σε αυτό το σπίτι ε? χαχαχαχαχαχαχα Το θέατρο του παραλόγου!

Και να σημειώσω εδω ότι Αμαλία και Ρούσσος μια χαρα εκραζαν την Εύα πέρισυ αλλα φέτος δεν βλέπω να κάνουν και τα ίδια με την κόρη τους, μια φωνη και μετα το ξεχάσαμε ε?

+++

Ανακάλυψη καυτού βίντεο με προσωπικές στιγμές -> Κάποιος να φωνάξει τον Κουγια να το χειριστεί το θέμα! gelio
Ο teck freak Νικόλας ανακάλυψε το επίμαχο βίντεο! χιχι

Το βίντεο είχε τρελό γέλιο όπως είπαν όλοι χαχα, τα σχόλια όλα τα λεφτά gelio

Ο Μανος παρακολουθούσε το σπίτι του να επιβεβαιώσει τις υποψίες του ε? Και για να αναφέρει ημερομηνία και ώρα πρέπει να μην ήταν η πρώτη φορά που την πέρναγε στημένος εκεί εξω!!! Ύποπτο.. και ακόμα πιο ύποπτο που ο Στέφανος ενώ τόσο καιρό μπρογκαγε τη Μελίτα όταν τον έπαιρνε τηλ την βραδιά του φόνου πήγε εκεί με δική του πρωτοβουλία! Ο Μάνος δεν μπορούσε να ξέρει ότι θα έχει κάτι να φιλμάρει όμως ο Στέφανος με την κίνηση αυτή ήξερε ότι θα έχει άλλοθι και μάλιστα άλλοθι που θα φέρει το κατινάκι σε εξαιρετικά δυσχερή θέση... κάτι μου βρωμάει, κάτι μου βρωμάει...

Πάντως το βίντεο συνάδει με τα όσα είδαμε γιατί όντως τα πλαινά στόρια που φαίνονταν στις μέχρι τώρα σκηνές και στο βίντεο του Μάνου ήταν κλειστά!

Το πονηρό υφάκι του Νικόλα όλα τα λεφτά!
Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010 - Σελίδα 3 Vlcsnap-441656

Η έκπληξη της Δάφνης επίσης!

Όσο για την μη ερωτική συνάντηση νομίζω η πρώτη εικόνα που πόσταρα μιλά απο μόνη της...
Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010 - Σελίδα 3 Vlcsnap-387134

Σημείωση: Η κουκουβάγια που ακουγόταν στο βίντεο τι σας έλεγε? gelio

+++

Πεδιλάκι - Χάπατο
Νταιζουλίνι ασε το Λουκά στην ησυχία του και κοίτα το αγόρι μου γιατί καθόλου καλά δεν θα τα πάμε!!!

Το ότι ο Μπέλλος θεωρεί τον εαυτό του κελεπουρι πάλι τι σας λέει? Ελιωσα στο γέλιο!!!

Δείτε φάτσα
Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010 - Σελίδα 3 Vlcsnap-446327

+++

Τη σκηνή στο τέλος θα την σχολιάσω αύριο, μου άρεσε η Δάφνη που λεει "Ο Μάνος έχει ακλόνητο άλλοθι και δεν μιλάει! Ούτε εσείς μιλάτε όμως" χαχαχαχαχαχαχαχα

Αναμένουμε τα καλύτερα, όχι να πληρώνουν μόνο οι μισοί, δε λέει!

Τέλειο το επεισόδιο απο εμένα για την Θεά εγκυμονούσα παίδαρο και πιστή στο γάμο και της αποφάσεις της Εύα και το βίντεο με το πλατωνικό τσάι επί του καναπέως και το ΤΙΠΟΤΑ του Στέφανου και της Μελίτας!

Και εις άλλα με υγείαν!

ΥΓ. Είδα και τρέιλερ! Δάφνη : respect : το σενάριο ξαναγύρισε στις όχι και τόσο προσφιλείς τσιρίδες της Στριγλλίτας βοήθεια!!!



Τζινα τελειος ο σχολιασμος σου τελειος.Προσκυνω ειδικα τις φωτο εκτος απο αυτη με Στεφανο-Μελιτα ολες οι αλλες θεικες.Παντως οταν ακους γκιωνη λενε πως ειναι κακος οιωνος.Κι εχω και μια απορια.Μονο σε μενα φανηκε καραστημενο ολο το σκηνικο με το βιντεο;Για καποια στιγμη μου περασε απο το μυαλο πως ολο αυτο ειναι συννενοημενο αναμεσα σε Στεφανο-Μανο.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010

Δημοσίευση από loukitsa Τετ Απρ 07, 2010 12:33 am

Παιδια εγω σε μια στιγμη έτσι όπως τον είδα με την καμερα σκεφτηκα...αμαν θα βγει κανενας άλλος και θα πει <<Smile είναι η καντιτ καμερααααααααα>> gelio gelio gelio
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010

Δημοσίευση από LYDIA Τετ Απρ 07, 2010 12:34 am

anastasia20 έγραψε:Πριν ξεκινήσω το σχολιασμό να πω ότι ακόμα ηχεί στο μυαλό μου: ΕΥΑ ΕΥΑ ΕΥΑ ΕΥΑ ΕΥΑ….έλεος με την εύα.το εμπεδώσαμε θα πληγωθεί θα πονέσει αλλά θα ζήσει.έλεος δηλαδή.όλοι έχουν περάσει δύσκολες καταστάσεις αλλά έχουν αντέξει.η εύα τι είναι δηλαδή και θα πεθάνει;και που να ήταν ερωτευμένη με το στέφανο.δεν θέλω να φαντάζομαι τι θα ακούγαμε….

Θέλω να σκοτώσω την καρτάλω. gmt πως μίλησε έτσι στη μελίτα η παλιογκεστάμπο;τη λυπήθηκα τη μελίτα εκεί που της είπε<δεν θα επιτρέψω να έρθεις στο σπίτι μου>άτιμε βενζεβούλ.τι σου έχει κάνει η κοπέλα;η μόνη σου καούρα είναι η εύα.αλλά ας μην κυοφορούσε τον χρυσό κληρονόμο και θα σου έλεγα πόση θα ήταν η αγάπη σου για τη νυφούλα σου.είσαι και εφτάψυχη πανάθεμα σε.εκεί που σου λέει ο στέφανος ότι το άλλοθι του είναι η μελίτα αντί να τα τινάξεις,να σου έρθει το πλαγιομετωπικό άρχισες να απειλείς και από πάνω..άτιμη καρακάξα.
Σημείωση:ωραία η σκηνή με το στέφανο και την καρτάλω.γύρισε για λίγο ο στράτος εκεί που του γύρισε το μάτι.

Με αυτά τα βαρύγδουπα του τύπου <ένας εφιάλτης ήμουν,συνέχισε τη ζωή σου χωρίς εμένα,δεν σου αξίζω>θέλουν να μας ψήσουν για την αλλαγή του μάνου;συγγνώμη αλλά κάνει πολύ μπαμ για να είναι αληθινό όλο αυτό.και δεν με πείθει.εκτός του ότι τα έχουμε ακούσει πολλές φορές όλα αυτά ένα άτομο δεν αλλάζει επειδή του ήρθε η επιφοίτηση από τη μια στιγμή στην άλλη.δηλαδή ξύπνησε ένα πρωί ο μάνος και λέει τι να κάνω σήμερα;<λοιπόν,θα σαπίσω στο ξύλο τη μελίτα αλλά θα κάνω και μια θυσία για την εύα και οκ άλλαξα>μας δουλεύουν ψιλό γαζί οι σεναριογράφοι;

Όλοι πρέπει να έχουν πολλή καλή άποψη για την εύα πάντως.ότι είναι ένας εκδικητικός άνθρωπος που δε διστάζει να χρησιμοποιήσει το παιδί της επειδή κάποιος την πλήγωσε.την ίδια άποψη με τον χρήστο είχε και ο λουκάς όταν είχε πει στο στέφανο να παντρευτεί την εύα γιατί διαφορετικά η εύα θα του πάρει το παιδί.παρ’όλα αυτά όμως όλοι υποστηρίζουν την εύα.η μελίτα δηλαδή που επιτρέπει στο μάνο που της έχει κάνει τόσα να βλέπει τη νεφέλη και παρ’όλα αυτά το κράξιμο δεν το γλιτώνει είναι ηλίθια ε;;;;και δίνω εγώ την απάντηση…ναι είναι ηλίθια η μελίτα τελικά.γιατί απλά δεν τους γράφει όλους να κάνει ό,τι θέλει…

Και το καλύτερο για το τέλος….αυτό με το βίντεο απλά δεν υπάρχει.με άκουσε όλη η πολυκατοικία από τα γέλια. gelio gelio gelio
Ο ψυχοπαθής να καταγράφει με την κάμερα και να κάνει και σχολιάκια<έλα αγοράκι μου,εμφανίσου,δείξε μας ποιος είσαι>κ.α τέτοια κουλά.αμ,τα κοντινά στον εαυτό του που το πάτε;;;gelioοι σεναριογράφοι αλήθεια έκαναν πολύ ώρα να το σκεφτούν αυτό;αχ…δεν μπορώώώ…ακόμα γελάω… xaxa
Και μία σημείωση λίγο ύποπτο μου φαίνεται που ο μάνος έκανε κοντινά στον εαυτό του.σαν να ήθελε πέρα από κάθε αμφιβολλία να αποδείξει ότι εκείνος τραβούσε με την κάμερα.δεν αρκέστηκε μόνο στην αφήγηση….

Καλό το επεισόδιο από εμένα και αυτό γιατί με το βίντεο γέλασα με την ψυχή μου…αχαχαχαχαχα…

Πες ταααααααα Αναστασια μου,πες τα!!
Η Ευα,αυτο το αιωνιο αδικημενο πλασμα που δεν εχει πονεσει ποτε κανεις απο τα λογια κ τις πραξεις της...
Αψογος ο σχολιασμος σου!!
LYDIA
LYDIA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΑΚΡΙΑ...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010

Δημοσίευση από PrincessRachel Τετ Απρ 07, 2010 12:36 am

loukitsa έγραψε:Παιδια εγω σε μια στιγμη έτσι όπως τον είδα με την καμερα σκεφτηκα...αμαν θα βγει κανενας άλλος και θα πει <<Smile είναι η καντιτ καμερααααααααα>> gelio gelio gelio
gelio gelio gelio ωχ 9εε μου βραδιατικα... gelio gelio βρε αριαδνη δεν το λυπασαι το στομαχι μου???μια τα μαλλια αλλα poumaro μια οι φαρσες του makedonia tv... gelio εχω πε9ανει απο τα γελια...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την rache[L]15 στις Τετ Απρ 07, 2010 12:45 am, 1 φορά
PrincessRachel
PrincessRachel
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δασος των γαλαζιων ονειρων..
Ασχολίες : θεατρο ...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Τετ Απρ 07, 2010 12:37 am

σε ευχαριστώ λύδια μου.... :)
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010

Δημοσίευση από panda Τετ Απρ 07, 2010 1:26 am

Clarabelle έγραψε:
panda έγραψε:Μια απορία που τώρα μου ήρθε. Στο λογύδριο που έβγαλε ο τρελιολάκουρας γιατί τόνισε ο Ζούγα 2 φορές συνεχόμενες αυτά τα περί οικογένιας και περί αθώων στην φυλακή χμμμμμμμμ Rolling Eyes.


O τύπος έχει αναφέρει πολλές φορές το θέμα των παιδιών.
Στο Ρούσσο πρώτα απ όλους. Στην συνέχεια στη Νταίζη. Και τώρα στον Ηλία.
Δεν νομίζω οτι οι αναφορές είναι τυχαίες. Και σίγουρα έχει να κάνει με το παρελθόν.
Τώρα η αναφορά των αθώων στη φυλακή ίσως να έχει να κάνει με την Αντιγόνη

Απλά ο όλος ο τρόπος του με παραξένεψε Clarabelle. Δεν ήταν σαν τις υπόλοιπες φορές ρίχνω άδεια για να πιάσω γεμάτα και υπονοούμενα και κτλ. αλλά περισσότερο σαν "την έχω πάθει άσχημα στο παρελθόν από κάτι και ακόμα δεν μπορώ να το ξεπεράσω αυτό :shock:" χμμμμμμ.

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010

Δημοσίευση από DESPOINA Τετ Απρ 07, 2010 1:30 am

ΧΩΣΕ ΑΝΤΙΓΟΝΑΡΑ ΧΩΣΕ!! ΘΕΑ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΤΑΙ! : respect : Κ το κατινάκι κότα. Συγνώμη κατινάκι, αλλα οι μεγάλες αγάπες θέλουν δύναμη ψυχής κ εσύ δεν….κάτσε τώρα να ακούς να σε βρίζουν κ εσυ μούγκα!!

Μάνος- Εύα Υπέροχη σκηνή! Έλιωσα!! Heart2 ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΕΤΣΙ ΤΟΝ ΜΑΝΟ ΘΕΛΩ ΠΙΣΩ ΤΟ ΛΑΜΟΓΙΟ ΜΟΥ!

Δεν αντέχω να βλέπω Εύα- Στέφανο μαζί! Έλεος με τον μπούλη! Κ τι μπαρούφα της είπε? Ότι κ να γίνει να θυμάσαι σ αγαπώ…. Fskl

Ο μπούλης γιατί ζήτησε από τον Χρήστο να διαλέξει στρατόπεδο?

Πάλι ζήλεια έβγαλε το κατινάκι για την Εύα, όχι που δεν θα έβγαζε! xastouki

Το βίντεο πολύ γέλιο!!

Περιμένω πως κ πως το αυριανό!! ΧΩΣΕ ΔΑΦΝΗ Χ Ω Σ Ε!!
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Τετ Απρ 07, 2010 2:05 am

Τι να πρωτοπώ!!!
Θα πρωτοτυπήσω λέγοντας πως συμφωνώ με Αναστασία,Ντινάκι και cancoon.

Είδα για δεύτερη φορά με τον ανυποψίαστο αδελφό μου το επεισόδιο και τρελαίνομαι για τα σχόλιά του,μιας και δεν έχει ιδέα από την σειρά ακριβώς επειδή δεν παρακολουθεί.Τα κύρια σχόλιά του:
-Σιχαίνεται την φωνή του Σταύρου...κάθε φορά που μιλάει ο αδελφός μου λέει "μα ρε δεν ακούς?δεν αντέχεται η φωνή του!"
-Δεν μπορεί την Νόρα!Λέει "είναι η απόδειξη ότι καταγόμαστε από τον πίθηκο Razz "(δεν το ενστερνίζομαι,αλλά μπορώ να δω το point του)
-Δύο επεισόδια έχει δει και λέει "αμάν πια!κάνουν μια ολόκληρη ιστορία από το τίποτα" αναφερόμενος στην αντίδραση της Εύας!!


Εγώ θα επισημάνω πως πέθανα κυριολεκτικά στα γέλια με την σκηνή του βίντεο του Μάνου.Όταν πριν μέρες έλεγα ότι με παραξενεύει το πώς το βίνετο θα αποτελέσει άλλοθι και γελούσα λέγοντας πως ο Μάνος θα δείχνει το πρόσωπό του,δεν το εννοούσα!!!Δεν περίμενα με τίποτα πως θα είναι δοσμένα τόσο γελοία!Έδειχνε την μουράκλα του γκρό πλάν και έλεγε και ακριβή ώρα!Ούτε να ήξερε πως θα του χρειαστεί για άλλοθι βρε παιδιά!Πόσο κακή απόδοση!Απλά γελοία σκηνή...όποιος είχε την σύλληψη έπεσε πολύ,μα πάρα πολύ στα μάτια μου!! gelio cake

Δεν έχω άλλα περαιτέρω να πω,με κάλυψαν τα κορίτσια! Wink
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010

Δημοσίευση από kelly Τετ Απρ 07, 2010 2:59 am

Τέλειο το επεισόδιο από μένα σήμερα!Είχε τα πάντα!
Μου άρεσαν οι περισσότερες σκηνες αλλά θα σχολιάσω ορισμένες..

Μάνος-Εύα : Πολύ όμορφη σκηνή!!Θεωρώ πως αυτό το ζευγάρι δεν είναι ανάγκη να πει και πολλά για να μας δείξει πόσα αισθάνεται ο ένας για τον άλλο!Φτάνει να δει κανείς πως αλλάζει εντελώς και τελείως η έκφραση του Μάνου όταν βρίσκεται μπροστά στην Εύα.Παρόλα αυτά η Εύα απόλυτα ειλικρινής απέναντί του,δείχνει να νοιάζεται για έναν άνθρωπο με τον οποίο έχει ζήσει τόσα χρόνια και ο οποίος είναι και πατέρας του παιδιού της,ανεξάρτητα απ το αν εκείνη έχει προχωρήσει τη ζωή της.

Μελίτα-Καρταλομάνα : Να πω τώρα εγώ πως δεν χάρηκα μ αυτά που της έσουρε η Αντιγόνη?Ψέματα θα πω..Αλήθειες είπε στο κάτω κάτω.Δεν ενοχλούμε παντρεμένους με τηλεφωνήματα και μηνυματάκια όταν δεν θέλουμε να χωθούμε και να δημιουργήσουμε προβλήματα Μελιτάκι.Όσο για την ειρωνεία για την ψυχική ηρεμία της Εύας(δεν θυμάμαι κ αν το πέταξε εδω)ας μην το σχολιάσω καλύτερα,όπως και ότι τωρα την πήρε ο πόνος για τον πατέρα του παιδιού της!

Επίμαχο βιντεάκι-Δάφνη-Νικόλας : Δεν μπορώ και εγώ με τη σειρά μου να μην πω ότι γέλασα πααααρα πολύ με την αφήγηση του Μάνου! lol! Η Δάφνη και ο Νικόλας κόκκαλο!!Μην ξεχνάμε οτι είναι εντελώς έξω απ αυτή την ιστορία και είναι η πρώτη φορά που πέφτει στα μάτια τους κυρίως το Μελιτάκι και αρχίζουν να υποψιάζονται!(το πόσο ανυπομονώ για τα προσεχώς της Δάφνης δεν λέγεται!χιχιχι)

Ζεύγος Βενέτη(αχ πολύ μ άρεσε :lol: )-Ζεύγος Λύτρα : Παρόλο που όντως δεν έπραξε και πολύ σωστά σε σχέση με την κοροιδία των απολύτων απέναντι στην Εύα το ζευγαράκι,το λυπάμαι πολύ τώρα που θα αρχίσουν τα όργανα!Δείχνουν να έχουν καταλάβει πόσο λάθος έκαναν που της το έκρυψαν,αλλά κυρίως πόσο θα διαλυθεί η Εύα μετά απ αυτό!

Αυτά από μένα..Να ξαναπώ πως περιμένω τη Δάφνη πως και πως αύριο!!! :lol:
kelly
kelly
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010

Δημοσίευση από Penny Τετ Απρ 07, 2010 8:31 am

evanna έγραψε:Πολυ καλο το επεισοδιακι απο εμενα σημερα!
Αντιγονη γενικως....εχει ξεφυγει μιλαμε η συγκεκριμενη!Η συμπεριφορα της απαραδεκτη ειδικα απεναντι στο Στεφανο!Για να μη διαλυθει ο γαμος,θα παει ενας αθωος στη φυλακη!?Ε δεν ειμαστε καλα!Στη Μελιτα παλι μιλησε πολυ σκληρα και στο Ρουσσο μου αρεσει που του ελεγε να μαζεψει την κορη του λες και ο γιος της ειναι κανα ανηλικο και παρασυρθηκε!Παντως η ερμηνεια της Κας Παπαδημητριου στις σκηνες με Στεφανο-Μελιτα-Ρουσσο ηταν εκπληκτικη!

Ευα-Μανος....αν και μικρη τελεια σκηνη!Ηταν φανερα ολη η στενοχωρια της Ευας και το ενδιαφερον της!Μιλησε σωστα αλλα ο ερμος ο Μανος εδω δεν φταιει!Η σταση του μου αρεσε πολυ!Εν τω μεταξυ επειδη το μετρησα μεσα σε δυομιση λεπτα που ηταν η σκηνη ειπε 7 φορες τη φραση ''ξεχασε με''!Γενικως δεν ειπωθηκαν πολλα μιας και ''μιλουσαν'' τα βλεμματα τους!Υπεροχοι και οι δυο! Heart2

Νταιζη....λυσσαξε η ατιμη με το σπιτι!Ολα να τα αρπαξει θελει!Και δεν μας εφτανε αυτη εχει παρει με το μερος της τωρα και το χαπατο που συνεχιζει να διαλαλει τον ερωτα του και οτι υπαρχουν πιθανοτητες!Που τις ειδε βρε καημενε!? slap

Νικολας-Δαφνη-Μανος...μου αρεσαν τα λογια τους και η στηριξη που προσεφεραν στον αδερφο τους που τους εχει αναγκη!Πολυ γλυκια σκηνη!

Στεφανος-Ευα...τη τραγικη ειρωνια που ηταν αυτη η σκηνη!Ακουγα την Ευα να του λεει οτι της προσφερει γαληνη και χαρα και οτι ειναι σιγουρη πως ποτε δεν θα την προδωσει και απο τη μια ηθελα να κλαιω και απο την αλλη να γελαω!Που να ΄ξερε το κακομοιρο το κοριτσι τι το περιμενει!Και ο αλλος ο γελοιος δεν ειχε το θαρρος να πει τιποτα!

Ευρεση Dvd...καλα πολυ γελασα με το Μανο που εκανε αναμεταδοση!Περα απο αυτο ομως εκτος του οτι φαινεται ξεκαθαρα ωρα και ημερομηνια,η συνατηση πλατωνικη δεν ηταν γιατι αν δεν κανω λαθος ενα φιλι εγω στο τελος το ειδα!Σοκ ο Νικολας και η Δαφνη παντως και τωρα που θα καταλαβουν οτι και Νορα-Λουκας ηξεραν θα γινει χαμος!

Στα προσεχως περιμενω χωσιμο Δαφνουλας οσο τιποτα!Το καλο τωρα αρχιζει αλλωστε! Scandal
ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΣΧΟΛΙΑΣΜΟ ΣΟΥ ΕΥΑΝΝΑ ΜΟΥ.ΒΕΒΑΙΑ ΤΟ ΦΙΛΑΚΙ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΣ ΜΕΛΙΤΑΣ-ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΑΝ ΕΙΔΑ ΚΑΛΑ ΗΤΑΝ ΣΤΟ ΜΑΓΟΥΛΟ ΚΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΔΙΑΧΥΤΙΚΟΙ.ΒΕΒΑΙΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΑΝΑΙΡΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΑ.
Penny
Penny
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010

Δημοσίευση από pelopidas Τετ Απρ 07, 2010 8:48 am

Καλημέρα και χρόνια πολλά σε όλους.
Ψήφισα πολύ καλό μόνο και μόνο για τα βλέμματα και την ερμηνεία της Γεωργόνη που πραγματικά έσωσε το γελοίο σκηνικό με το βίντεο. : respect : : respect : Όπως και στη σκηνή μετά στο ατελιέ που συνέχισε να είναι καταπληκτική.
Έδειξε πραγματικά σοκαρισμένη από την αποκάλυψη, σε αντίθεση με το Γιαννακόπουλο που ήταν αλλού για αλλού.
Δεν με νοιάζει αν χωρίζει, αν τα χώνει ως Δάφνη η γυναίκα έχει αποδείξει ότι το έχει και παίρνει τις ιστορίες πάνω της και τις απογειώνει. Αξίζει να είναι στην πρώτη γραμμή.

Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010 - Σελίδα 3 16527137
Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010 - Σελίδα 3 12548117


Έχει επεξεργασθεί από τον/την pelopidas στις Τετ Απρ 07, 2010 8:54 am, 2 φορές συνολικά

pelopidas


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010

Δημοσίευση από Black rose Τετ Απρ 07, 2010 8:53 am

Καλώς ήρθες pelopidas! Καλά ποστ!
Θα συμφωνήσω μαζί σου! Jump
Black rose
Black rose
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Aθήνα -7-

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010

Δημοσίευση από pelopidas Τετ Απρ 07, 2010 8:55 am

Ευχαριστώ. Το ονομά μου είναι Σόνια. Το nick name είναι από το παπαγαλάκι μου.

pelopidas


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010

Δημοσίευση από Black rose Τετ Απρ 07, 2010 8:58 am

Άχ είχα κι εγώ παλιά παπαγαλάκι! (Άσχετο!)
Οπότε Σόνια καλώς μας ήρθες και πάλι!
Black rose
Black rose
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Aθήνα -7-

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 339 - Ημερομηνία 06-04-2010

Δημοσίευση από xristina79 Τετ Απρ 07, 2010 9:18 am

Δεν θα πρωτοτυπήσω...... Πέθανα στα γέλια με το βίντεο του Μάνου! Θέλω να πιστεύω ότι ήταν για κάποιο λόγο τόοοοοσο γελοίο, δεν γίνεται...

Στα σοβαρά τώρα, εγώ δεν είδα κανέναν Μάνο οργισμένο, να μη συγκρατείται.... ίσα-ίσα τον είδα απολύτως ελεγχόμενο, μη σας πω και χαρούμενο που έπιασε το ζευγαράκι στα πράσα. Ε, και λίγο απογοητευμένο φαντάζομαι που δεν κατέγραψε και κατιτίς παραπάνω! Η τόση πρεμούρα να καταγραφεί η ώρα και το πρόσωπο του είχε κάποιο λόγο.... και όχι, δεν ήταν η αγάπη του για την Εύα! Γενικά αγάπη για την Εύα δεν είδα πουθενά. "Τώρα τους έχω και τους 2 στα χέρι"..... αυτό τον καίει άλλωστε..... Μη ξεχνάμε ότι τον Στέφανο τον θεωρεί νούμερο 1 εχθρό του και η Μελίτα του τα έχωνε πολύ τελευταίως, ε ο Μάνος δεν μπορεί να το δεχόταν έτσι απλά αυτό! Επίσης, ας με διαφωτίσει κάποιος: είπε ότι "η ώρα είναι τάδε και ο Καρτάλης φεύγει από το σπίτι ΜΟΥ"???? Το άκουσα καλά αυτό το ΜΟΥ?

Και μετά ο Μάνος που το παίζει οσιομάρτυρας.... Πω πω, δεν του πάει καθόλου αυτός ο ρόλος όμως! Και φυσικά η ατάκα "φέρτε μου κανένα ρούχο" μόνο τυχαία δεν ήταν. Κάτι γίνεται εδώ.... Λέτε να το έκανε ο Μάνος και να το έστησε έτσι ώστε να φανεί ότι κάποιος θέλει να τον ενοχοποιήσει? Ή μάλλον να έβαλε κάποιον ο Μάνος να κάνει τον φόνο, εκτελεστικό όργανο ή συνεργό.....
Συμπέρασμα: ή το σενάριο για την αλλαγή του Μάνου είναι για πολλά γέλια ή κάτι βρωμάει...

Όσον αφορά στα υπόλοιπα: οκ, το καταλάβαμε ότι η Εύα θα πληγωθεί, κάνει μπαμ από τις σκηνές που της βάζετε με τον Στέφανο, αλλά κάνουν μπαμ και οι σκηνές ότι θέλουν να τονίσουν αυτό το γεγονός. Και εδώ που τα λέμε δεν χρειάζονται κιόλας...

Η Μελίτα μου έσπασε τα νεύρα. Δικαιολογεί τον Μάνο που την ξυλοκόπησε, με την Αντιγονίτσα έσκυψε το κεφάλι και δεν μιλούσε.... Έτσι θα τους αντιμετωπίζει όλους τώρα? Καήκαμε...

Ο Στεφανάκος ξέρει να υψώνει την φωνή στη μανούλα, όταν πρέπει να αναλάβει τις ευθύνες του και να πει καμιά αλήθεια πάλι.... μπααααα....

Την Εύα πάλι δεν την αντέχω με τους βαριούς αναστεναγμούς και τα "σε νοιάζομαι Μάνο".... Προβλέπονται δύσκολα επεισόδια....

Τέλος:
- Καλέ, της Αντιγονίτσας από την σύγχυση της ξέφυγε η φράντζα από την λακ..... Πολύ γέλιο!
- Όντως, βγάλτε αυτά τα ρούχα από την Δάφνη τώρα!
- Της Πολυχρονίδη της πάνε πολύ τα μαλλιά πιασμένα όλα πάνω....

- Είχε κανένας άλλος την αίσθηση ότι το βίντεο του Μάνου ήταν γυρισμένο λες και απευθυνόταν σε κάποιον, ήταν γυρισμένο για κάποιον? Σε όποιον το έβρισκε? Ή παίζει κάτι άλλο?

Και κάτι που το ξεχνάω να το γράψω κάθε φορά: ο Λουκάς μπορεί να αναφέρει κάποια στιγμή κάαατι για τον γιο του? Ένα ενδιαφέρον βρε παιδιά. Εκτός κι αν έχει πει κάτι και το έχω χάσει. Υποτίθεται είχε νιώσει πατρικά (?) ή κάτι τέλος πάντως για τον Άρη, όσο απότομα κι αν δόθηκε, μόλις έφυγε το ξεχάσαμε? Για Πάσχα δεν θα ήθελε να δει το παιδί του? Ας γίνει μια αναφορά γιατί φαίνεται πολύ ψεύτικο το όλο σκηνικό...

Καλέ, πόσα έγραψα? affraid
xristina79
xristina79
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης