Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 344 - Ημερομηνία 13-04-2010

+39
evaki-stefanakos
loukasnora
CineFreak
annaki
konst@ntin@
KonstantinaA
oriana
aggeliki
marouditsa32
sarita
aries
soso
Ntinaki1
xristina79
Cancoon
nikidanis
glgs
masoul
Lyn
kelly
$ofi@ loukakos + nora
ellileo
filitsa
Black rose
Καρ-Mik
koalaki
Izabella29
panda
evanna
pasxalitsa
elena-7-
atreidhs
ouki_loukanorikhgiamiazwh
KatsaroYpotheto
Katrin
Ezantakou
anna90
loukitsa
Clarabelle
43 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 344 - Ημερομηνία 13-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap39%Επεισόδιο 344 - Ημερομηνία 13-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 39% 
[ 24 ]
Επεισόδιο 344 - Ημερομηνία 13-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap38%Επεισόδιο 344 - Ημερομηνία 13-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 38% 
[ 23 ]
Επεισόδιο 344 - Ημερομηνία 13-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap10%Επεισόδιο 344 - Ημερομηνία 13-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 10% 
[ 6 ]
Επεισόδιο 344 - Ημερομηνία 13-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap3%Επεισόδιο 344 - Ημερομηνία 13-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 3% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 344 - Ημερομηνία 13-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap3%Επεισόδιο 344 - Ημερομηνία 13-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 3% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 344 - Ημερομηνία 13-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap7%Επεισόδιο 344 - Ημερομηνία 13-04-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 7% 
[ 4 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 61
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 344 - Ημερομηνία 13-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 344 - Ημερομηνία 13-04-2010

Δημοσίευση από filitsa Τρι Απρ 13, 2010 7:52 pm

loukitsa έγραψε:Ζυμαρούλης της Πιλτσμπουρι-Μάνος:Τωρα το είπε σωστα όχι μόνο για την Ευα αλλά και για τη Μελίτα.Αυτά τα ειρωνικα <<φιλε μου>> με τρελαινουν χαχαχαχα.Του την είπε για τη Μελίτα ο Μάνος. Το τζαμι πισω από τον Στεφανο θέλει καθάρισμα….

Εδεμοπαρεα στης Νόρας(Λουκάκος μπουρνουζομένος): Τι ομορφα που της τα είπε η Νόρα.Τόση κοροιδια κι όμως Ευακι είδες

Κουνια-Μπέλλος-Οχιά:Αχ τι ωραια σκηνη στα καμαρινια..Πέταξε την κάτω Μπέλλο!Χαχαχαχα ερωτικο καυγαδακι αχ ατιμουτσικα πόσο ταιριάζετε.Ότι βλέπετε λέτε ή ότι να ναι…Μίλησε η αρχι-βρωμιαρα πού με όσο βιακάλ και να την καθαρίσω η βρωμα δεν θα φυγει..Ατακα θεικη κουνια-Μπέλλου:<<Τι χρωμα ήταν η ποδιά?>>

Πατρικό Εύας:Τι γλυκια ζήτησε και συγγνώμη το Ευάκι.Μαριλια δυναμικη όπως πάντα και με τσαμπουκα.

Λουκάς-Νοράκι-χαπατο:Είσαι ο σωτηρας μας Λουκά!Φατσα ο Λουκάς με την καούκα.ΘΕΟΣ!!!!!Νέα φραση:<<Της θειάς σου ρε της θειάς σου>>

Νικόλας-Δαφνη:Ωωωω ο Νικόλας άυπνος.Κόλλησε και αυτή και κολάστηκε με το Λουκά με το μποξεράκι!Να πάτε να μιλήσετε και θα τους κάνετε τη μούρη τους κρεας!

Καρταλοσπιτο χωρις εγγόνι: ώπα μπήκε ο άλλος Μάνος τουλουμι την κάνανε! Την αλήθεια λέει Καρταλαινα το Μελιτάκι

Πολύ ωραίο βιντεάκι με Ευα Μανος Μελίτα και Ζυμαρούλη της Πιλτσμπουρι!

Λουκάς-Νόρα:Αχ αυτά τα φιλοσοφικα του Λουκα με τρελαίνουν!Τι υπέροχες στιγμες ΕΝΙΩΣΑ και ΕΛΙΩΣΑ!Τα φωτα ρε παιδια δεν βλέπουμε καλά. Το καφεδακι του αγαπούλα καλε τι ευκολος ανθρωπος η Νόρα στη συμβιώση gelio gelio

Μπέλλος-Οχιά:Αχ μέσα από όλα αυτά κρυβεται ένας έρωτας μεγάλος.όχι και ξύλο ξεκρεμαστο θα σ αφησει αγοράκι μου.Μεγάλη θυσία τι να σου πω!Μα πως ταιριάζουν….του την πέφτει κιόλας αντε Μπέλλο πρόχωρα ρε λαπά!

Λουκάς-Νόρα στο γραφείο:Τρυφερες σκηνούλες γούτσου!
Ωχ ήρθε για μονομαχια ο Μάνος χαχαχαχα gelio

Εύα-Δαφνη-Μάνος:Πολύ ωραία λόγια της Εύας στη Δάφνη.Αχ φουσκωμένη κοιλίτσα

Μπέλλος-Λουκάς-Νόρα:χαχαχαχχα να σαι καλα ρε χάπατο με τα νεκρολουλουδα!Καλα τι γελοιότητα πόσο ακόμα θα μέινει και αυτός και το άλλο το τσόκαρο να μας ταλαιπωρούν ΕΛΕΟΣ!

Αγγέλα-Αμαλία:Ολόσωστη είναι η Αγγέλα.Δεν ήθελε να την σταματησει Αγγέλα μου!

Γραφείο Ρούσσου:Έπρεπε να το βγάλει το σωβρακο ο Λουκάς αουυυ

Βιοτεχνια ετοιμων ενδυματων: Λουκάς θεός ζηλεψε και ο Νικόλας και την αγκαλιασε τη Δαφνούλα

Ψηφιζω Τέλειο λόγω Λουκονορικων σκηνων
Με αγάπη loukitsa oscar
συμφωνω απολυτα
filitsa
filitsa
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 344 - Ημερομηνία 13-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 344 - Ημερομηνία 13-04-2010

Δημοσίευση από ellileo Τρι Απρ 13, 2010 7:52 pm

πω πω πω επεισοδιαρα!!!


1. τελειεσ ολεσ οι τρυφερες σκηνες νορα λουκα!
2.η Μελιτα αποκαλυψε την αληθεια για λυτρα και αντιγονη κι ο στεφανος ουτε να ιδρωσει το αυτακι του!
3.κορυφαια η σκηνη με τον νικολα να ξαγρυπνα και το σπαστικο γελιο της δαφνησ!
4.επιτελουσ υπεγραψε η μεγαιρα!
ο μανοσ πολυ γλυκουλησ οταν ελεγε στην ευα οτι την αγαπα!!!

ΑΥΤΑ!
ellileo
ellileo
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : θεσσαλονικη
Ασχολίες : σπουδες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 344 - Ημερομηνία 13-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 344 - Ημερομηνία 13-04-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Απρ 13, 2010 7:54 pm

•••• Αγγέλα είσαι φάουλ! Δεν έχει κάνει μόνο η Μελίτα κακό στην κόρη σου αλλα και η κόρη σου στην Μελίτα. Πάνω απο όλα είσαι μάνα και όπως εσύ δικαιολογείς την κάθε κοτσάνα που κάνει η κορούλα σου, έτσι και η Τιτανομέγιστη θα δικαιολογεί την δική της. Αν θέλει ας τα χώσει στην Μελίτα, και όχι στην Αμαλία. Αντε, που στεναχώρησε και το είδωλο... Μην χάσει και τις ατάκες της δηλαδη!!!!


Διαφωνώ καθέτως!!!!!!!
Η Αγγέλα όταν η κόρη της διέλυε το γάμο της Μελίτας την έβριζε και προσπαθούσε να τη σταματήσει, και όταν η Μελίτα διέλυσε το γάμο της Εύας με το Μάνο ούτε μίλησε ούτε κατηγόρησε τη Μελίτα. Κατηγόρησε το Μάνο και όχι εκείνη. Είναι η δεύτερη στραβή της Μελίτας και μετά από όσα της καταλόγιζε πέρσυ η Αμαλία ήταν φυσικό να της ανταποδώσει.
Της φέρθηκε με αξιοπρέπεια και εδώ που τα λέμε έλεγε την αλήθεια. Η Αμαλία όχι δεν είπε κουβέντα στη Μελίτα αλλά τη σιγοντάριζε για να μη σου πω οτι παρέδιδε με το μοναδικό της στυλ μαθήματα κατινιάς.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 344 - Ημερομηνία 13-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 344 - Ημερομηνία 13-04-2010

Δημοσίευση από $ofi@ loukakos + nora Τρι Απρ 13, 2010 7:56 pm

ας σχολιασω και εγω

μανος-στεφανος
ποπο τα φιλαρακια.... καλα του τα ειπε ο μανος ως ενα μερος ειχε αδικο στο οτι ο στεφανος δεν αγαπαει την μελιτα εγω πιστευω οτι την αγαπαει(παρολο που στα τελευταια επεισοδια την γραφει)

ολοι στης νορας
πολυ ωραια σκηνη που ηταν ολοι μαζι αγαπημενοι.. την ευα την λυπηθηκα απο την μια ειχε δικιο να μιλαει στην μελιτα για την ζωη της με τον στεφανο και αυτη την κοροιδευε μες στα μουτρα της... καλα ομως της τα ειπε η νορα η ζωη συνεχιζεται πρεπει να κοιταξει το παιδι της,...

νταιζη-μπελλος
ετρεξε η οχια να τα σφυριξει ολα στο btbγ γι την το υπεροχο.... τι σκεφτηκατε προσωπο του λουκα στο σπιτι της νορα...καλα ο μπελλος πρεπει να ειναι εκτος απο στοκος και φοβερα ηλιθιος μα απο ολα οσα του ειπε ρωτησε τι χρωμα ειχε η ποδια... ελεος ρε μητσο Fskl

ευα στο σπιτι της (τωρα πια)
πολυ γλυκια σκηνη τρεις γενιες αγκαλια γιαγια κορη και εγγονη.... μου αρεσε γιατι επιτελους η ευα παραδεχτηκε οτι εκανε βλακεια που πηγε να πεσει στο γκρεμο και ζητησε και συγνωμη για την τρελα της... επισης μου αρεσε που ειπε" εγω δεν εκανα τπτ για να κρυφτο αυτοι πρεπει να κρυφτουν" μπραβο ευακι Flkia

λουκας-νορα-μπελλος
gelio μπηκε φουριοζος ο κουνια μπελλος και ηθελε και τσαμπουκα ελεος... αλλα ευτυχως εβαλε την ξανθια περουκα ο λουκα (πολυ χρησιμη τελικα η περουκα)... αλλα το καλυτερο σημειο ειναι εκει που σηκωνεται ο λουκακος με την ξανθια περουκα... εριξα το γελιο της ζωης μου να φανταστητε επαθα κατι αναλογο με την δαφνη δεν μπορουσα να σταματησω.... gelio

νικολας-δαφνη
αληλουια ο νικολας δεν ηθελε να κοιμιθει σαμπανιες παρακαλω.... την κατευχαριστηθηκα αυτην την σκηνη ο νικολας να μιλαει και η δαφνη να σκεφτετε τον λουκα με το σωβρακο και την ποδια και να γελαει.... την επιασε νευρικο την γυναικα.... αλλα ο νικολας τελικα ειπε την φραση κλειδι ελα να κοιμηθουμε(αντε και ειχα αρχισει να ανησυχο ελεγα θα το πει δεν θα το πει)....

νορα-λουκας στο σπιτι μερος 1
αχχχ παλι ζουζουνιες τι ωραια.... καλα η σκηνη στο κρεβατι που ο ενας πειραζε τον αλλο και ο λουκακος ελεγε για την θεια νταιζη ηταν τελεια εκει ειδικα που κανει της θειας και χωθηκαν κατω απο τα σκεπασματα ααχχχ τι τραβαω βραδιατικα Heart2

νορα-λουκας στο σπιτι μερος 2
στο ανακλυδρο μια πολυ τρυφερη και αληθηνη σκηνη με φιλακια και αγκαλιτσες.... Heart1 εκει που ειπε η νορα "εχω μια αληθεια σ'αγαπω" ελιωσα παιδια και μετα απο λιγο ο λουκας "εγω ποτε δεν θα παψω να σ'αγαπω" τι να πω δεν μπορω να τους χορτασω οσο και αν τους βλεπω Hugg ααα και το αλλο πρωινο φοβερο γελιο πραγματικα και σημερα απολαυστικοι και οι 2..

μελιτα στο καρταλοσπιτο
πες τα ρε μελιτα πες τα που τα σουρει σε ολους καιι τα δικα της δεν τα λεει σε κανεναν εε φυσικα η καμηλα δεν βλεπει την δικια την καμπουρα μονο τον αλλο.... στεφανε Fskl ποπο αγορι μου πολυ εξυπνος εισαι ακουσε την μανουλα σου..ΕΛΕΟΣ

νορα-λουκας γραφειο Τελος!
ποπο ορεξουλες το παιδι μας δεν του εφτασε το χθεσινο ηθελε και αλλο... ναι και η νορα αλλο που δεν θελει την καταπιεζει ο λουκακος... αχχχ εισαι εσυ μια ουτε σπασμενο χερι δεν σε σταματα

μπελλος-νορα
ααχχ ηρθε ο μπουλης ααχχ με λουλουδακια ααχχ τι βλακειες εκανε ρε παιδια .... ποσο πιο χαμηλα θα συρθει αφου το βλεπει δεν τραβαει γιατι δεν αρπαζει την νταιζη που του το ειπε κιολας και μας εχει πριξει τα...σηκοτια εννοειται gelio αντε ξεκουβαλα αγορι μου...

αγγελα-αμαλια
χωστα αγγελα πες τα εξω απο τα δοντια εσυ το εδιωξες το παιδι σου οταν ακανε βλακεια ενω η αμαλιτσα τι εκανε της εκανε πλατες...

γραφειο ρουσσου
απολαυστηκη σκηνη οι ατακες να εναλασωνται σαν βροχη και αποκορηφωμα ολης αυτης της παροδιας οτι ο λουκας πηγε να βγαλει το σωβρακο του gelio επισης γελασα πολυ εκει που ειπε ο πετραν "δεν φευγετε αν δεν μου εξηγησετε τι ειναι αυτο με το σωβρακο και την ποδια"

λουκας-νορα-νικολας-δαφνη
ααχχ θα σας μαλωσω μην μου τον κοροιδευτε τον λουκα.... αχχ παλι ειχε αγκαλιτσες και φιλακια αυτη η σκηνουλα....


αυτα τα λιγα και απο εμενα

ααα ξεχασα ΤΕΛΕΙΟ το επεισοδιο για τις ανεπαναληπτες σκηνες Λουκα Νορας!!!!!!!!!
$ofi@ loukakos + nora
$ofi@ loukakos + nora
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην χώρα του CINEMA!
Ασχολίες : cinema, θεατρο,

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 344 - Ημερομηνία 13-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 344 - Ημερομηνία 13-04-2010

Δημοσίευση από kelly Τρι Απρ 13, 2010 7:58 pm

Πολύ καλό και σήμερα απο μένα το επεισόδιο!!Πολύ χαίρομαι που τα τελευταία επεισόδια έχουν πολύ ενδιαφέρον από πλευράς εξελίξεων και καταπληκτικών ερμηνειών!Αναλυτικότερα:

Μάνος-Στέφανος : Πότε επιτέλους θα καταλάβουν αυτοί οι δύο ότι δεν παίζουν stratego??Μιλάμε για ανθρώπους και όχι αντικείμενα!Όλα αυτά που αναφέρουν"μου πήρες","δεν θα μου πάρεις","μην κάνεις κίνηση","τα κατάφερες","με ισοπέδωσες",κτλ που λένε κατα καιρούς οι κύριοι μεταξύ τους,μόνο αυτό μου θυμίζουν και με εκνευρίζουν!Μάνο μου,αφού έχεις αρχίσει να δείχνεις δείγματα αλλαγής,γιατί με τον εγωισμό σου δεν τα αφήνεις να βγούν προς τα έξω??Βέβαια δικαιολογημένα αυτά που του είπε,διότι ένας άνθρωπος σαν τον Μάνο μπορεί να καταλάβει και να παραξενευτεί με όλα αυτά τα δεινά που συμβαίνουν στις ζωές των αγαπημένων του προσώπων και που κατά τύχη προέρχονται από τον ίδιο άνθρωπο!

Παρέα(σπίτι της Νόρας) : Δικαιολογημένοι κατ'εμέ οι φόβοι της Εύας!Δεν είμαι πλήρως ενημερωμένη πάνω στο θέμα της επιλόχειου κατάθλιψης,όμως φαντάζομαι πως είναι μια τρομέρη ασθένεια που εν προκειμένω στέρησε απο την Εύα τη χαρά της πρώτης της εγγυμοσύνης.Η ανασφάλεια για το ότι πάλι θα γεννήσει ένα παιδί χωρίς τη στήρηξη του πατέρα του,προδωμένη από τον ίδιο και με το φόβο ότι εξαιτίας της κατάστασης και των επιλογών της μπορεί το παιδί της να μεγαλώσει δυστυχισμένο μόνο αυτές τις αναμνήσεις μπορούν να της φέρουν στο μυαλό!Η παρέα και πάλι παρούσα να προσπαθεί να της δώσει πατήματα και στέρεο έδαφος δείχνοντάς της έτσι ότι αυτή τη φορά τα πράγματα είναι διαφορετικά.Η Εύα έχει ανθρώπους δίπλα της που την αγαπάνε ειλικρινά!

Μελίτα-Στέφανος-Αντογόνη : Θα γίνω κουραστική..Ας της πει κάποιος της Μελίτας ότι δεν είναι ζευγάρι με τον απόλυτό της και ότι εκείνος δεν έχει και καμία όρεξη να γίνουν να σταματήσει επιτέλους να μας ζαλίζει που δεν την υπολογίζει και δεν την παίρνει τηέφωνο!!! wallΌσο για τη σκηνή στο σπίτι του Στέφανου,την αλήθεια μου θα την πω!Πολύ χάρηκα που τα άκουσε επιτέλους η Καρταλομάνα!!!Άκυρη όμως η στιγμή Μελιτάκι αφού όταν θέλουμε να προστατέψουμε κάποιον και να του φανερώσουμε μια αλήθεια το κάνουμε αφενός νωρίτερα και αφετέρου όχι όποτε μας συμφέρει για να αντικρούσουμε το "γύναιο"!Έχεις ένα θέμα εσύ με τις αλήθειες και τις στιγμές που επιλέγεις να τις ξεφουρνήσεις! lol!

Νόρα-Λουκάς : Άλλη μια πολύ γλυκειά σκηνή!!Πέθανα στα γέλια με τον Λουκά και τη θεία Νταίζη!Μου άρεσε πολύ και η σκηνή στο σαλόνι που ο Λουκάς σκεφτόταν την Εύα και τα ψέματα στις μεταξύ τους σχέσεις..Νομίζω πως ο Λουκάκος σκεφτόταν και το δικό του ψέμα προς τη Νόρα διότι το ενδεχόμενο να θυμώσει μαζί του και να την χάσει,είναι αυτό που φοβάται περισσότερο απ'όλα!

Νικόλας-Δάφνη :"Δάφνη κοιμάσαι?" gelio gelio gelio Νικόλας θεόοοοοοοοοοοοοοοοοοος!!Έτσι Νικόλα μου,πάρε το αίμα σου πίσω!!Λύσε κ εσύ μια φορά το Μεσανατολικό ξημερώματα!!Η Δαφνούλα όμως δεν χαμπάριασε!Σκεπτόμενη τον Λουκά τσιτσίδι στους διαδρόμους το'παθε το νευρικό το γέλιο!

Εύα-Αγγέλα : woohoo Αυτή την Εύα θέλουμε!!!Που δεν χαμπαριάζει από χαστούκια!Άλλο ένα ήταν και θα περάσει ο πόνος που αφήνει(συνειδητοποιημένη φυσικά ξέρει ότι δεν θα είναι εύκολο)Δεν αξίζει να κρυφτεί εκείνη όπως πολύ σωστά είπε!!!Δεν είναι άρρωστη!!Πληγωμένη είναι αλλά θα περάσει και αυτό!Μπράβο Ευάκι!! Klap

Τέλος μου άρεσε πολύ η σκηνή με τον Μάνο και την Εύα που παρόλο που ούτε καν κοιτάχτηκαν μετέδωσαν πολλά συναισθήματα!!

Αυτά από μένα! Wink
kelly
kelly
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 344 - Ημερομηνία 13-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 344 - Ημερομηνία 13-04-2010

Δημοσίευση από Lyn Τρι Απρ 13, 2010 7:58 pm

Ezi_loukno έγραψε:Λουκάς: Αυτό το συνολάκι σώβρ@κο-ποδιά θα φορεθεί φέτος;[/b] ΘΕΟΣ.. : respect :
Πάντως για να ρωτάει ακόμα και ο Ρούσσος για τη σωβρ@κο-ποδιά, θα πρέπει να βρίσκεται σε μεγάλη απόγνωση.. Η Αμαλία θα περάσει καλά μου φαίνεται...


Izabella29 έγραψε:
Ένα ακόμα γεγονός είναι η Δαφνοποίηση του Νικόλα! Ποιός να το περίμενε ότι και εκείνος κόλλησε αυπνίες τώρα??


atreidhs έγραψε:Ρώτησε ο Μπέλος για την ποδιά;
Ύποπτα τα πράματα...
Ρε μπας και ο Μπέλος δεν έχει ονειρευτεί την τενίστρια αλλά το μεγαλοδικηγόρο;

:lol:

Καλα με πεθανατε μλαμε!!! Ακομα γελαω!!! gelio gelio gelio
Και επειδη βλέπω παίζει πολύ σήμερα στο φόρουμ, πάρτε από ένα oscar oscar oscar
Lyn
Lyn
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Εδώ!
Ασχολίες : Λίγο απ' όλα. Λίγο όμως, όχι πολύ.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 344 - Ημερομηνία 13-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 344 - Ημερομηνία 13-04-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τρι Απρ 13, 2010 7:59 pm

Clarabelle έγραψε:
•••• Αγγέλα είσαι φάουλ! Δεν έχει κάνει μόνο η Μελίτα κακό στην κόρη σου αλλα και η κόρη σου στην Μελίτα. Πάνω απο όλα είσαι μάνα και όπως εσύ δικαιολογείς την κάθε κοτσάνα που κάνει η κορούλα σου, έτσι και η Τιτανομέγιστη θα δικαιολογεί την δική της. Αν θέλει ας τα χώσει στην Μελίτα, και όχι στην Αμαλία. Αντε, που στεναχώρησε και το είδωλο... Μην χάσει και τις ατάκες της δηλαδη!!!!


Διαφωνώ καθέτως!!!!!!!
Η Αγγέλα όταν η κόρη της διέλυε το γάμο της Μελίτας την έβριζε και προσπαθούσε να τη σταματήσει, και όταν η Μελίτα διέλυσε το γάμο της Εύας με το Μάνο ούτε μίλησε ούτε κατηγόρησε τη Μελίτα. Κατηγόρησε το Μάνο και όχι εκείνη. Είναι η δεύτερη στραβή της Μελίτας και μετά από όσα της καταλόγιζε πέρσυ η Αμαλία ήταν φυσικό να της ανταποδώσει.
Της φέρθηκε με αξιοπρέπεια και εδώ που τα λέμε έλεγε την αλήθεια. Η Αμαλία όχι δεν είπε κουβέντα στη Μελίτα αλλά τη σιγοντάριζε για να μη σου πω οτι παρέδιδε με το μοναδικό της στυλ μαθήματα κατινιάς.

Οταν η Ευα διέλυε το γάμο της Μελίτας, η Αγγέλα έβριζε και προσπαθούσε να το σταματήσει οπως είπες...ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΤΗΣ.. Την κόρη της να κουμαντάρει και να κράξει, και όχι την μάνα αλληνής κόρης.
Οταν η Μελίτα διέλυσε τον γάμο της Ευας, τι θα μπορούσε η Αγγέλα να της πει? Να της ζητήσει και τα ρέστα δηλαδη? Της Ευας τότε αυτό, της άξιζε.
Το προβλημά μου, δεν είναι να κράξει η Αγγέλα, το πρόβλημά μου είναι να κράξει την Αμαλία... Και όχι επειδή είναι η Αμαλία, αλλα επειδη δεν το έκανε η Αμαλία αλλα η κόρη της .
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 344 - Ημερομηνία 13-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 344 - Ημερομηνία 13-04-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Απρ 13, 2010 8:04 pm

Mik έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
•••• Αγγέλα είσαι φάουλ! Δεν έχει κάνει μόνο η Μελίτα κακό στην κόρη σου αλλα και η κόρη σου στην Μελίτα. Πάνω απο όλα είσαι μάνα και όπως εσύ δικαιολογείς την κάθε κοτσάνα που κάνει η κορούλα σου, έτσι και η Τιτανομέγιστη θα δικαιολογεί την δική της. Αν θέλει ας τα χώσει στην Μελίτα, και όχι στην Αμαλία. Αντε, που στεναχώρησε και το είδωλο... Μην χάσει και τις ατάκες της δηλαδη!!!!


Διαφωνώ καθέτως!!!!!!!
Η Αγγέλα όταν η κόρη της διέλυε το γάμο της Μελίτας την έβριζε και προσπαθούσε να τη σταματήσει, και όταν η Μελίτα διέλυσε το γάμο της Εύας με το Μάνο ούτε μίλησε ούτε κατηγόρησε τη Μελίτα. Κατηγόρησε το Μάνο και όχι εκείνη. Είναι η δεύτερη στραβή της Μελίτας και μετά από όσα της καταλόγιζε πέρσυ η Αμαλία ήταν φυσικό να της ανταποδώσει.
Της φέρθηκε με αξιοπρέπεια και εδώ που τα λέμε έλεγε την αλήθεια. Η Αμαλία όχι δεν είπε κουβέντα στη Μελίτα αλλά τη σιγοντάριζε για να μη σου πω οτι παρέδιδε με το μοναδικό της στυλ μαθήματα κατινιάς.

Οταν η Ευα διέλυε το γάμο της Μελίτας, η Αγγέλα έβριζε και προσπαθούσε να το σταματήσει οπως είπες...ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΤΗΣ.. Την κόρη της να κουμαντάρει και να κράξει, και όχι την μάνα αλληνής κόρης.
Οταν η Μελίτα διέλυσε τον γάμο της Ευας, τι θα μπορούσε η Αγγέλα να της πει? Να της ζητήσει και τα ρέστα δηλαδη? Της Ευας τότε αυτό, της άξιζε.
Το προβλημά μου, δεν είναι να κράξει η Αγγέλα, το πρόβλημά μου είναι να κράξει την Αμαλία... Και όχι επειδή είναι η Αμαλία, αλλα επειδη δεν το έκανε η Αμαλία αλλα η κόρη της .


Τώρα σε ποιόν τα λέωlol!
Μήπως θυμάσαι τις επισκέψεις της Αμαλίας στην Αγγέλα στη Μαρίλια κλπ. κλπ. ;
Και δεν ήταν ούτε τόσο συγκρατημένες όσο της Αγγέλας ούτε τόσο ευγενικές

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 344 - Ημερομηνία 13-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 344 - Ημερομηνία 13-04-2010

Δημοσίευση από masoul Τρι Απρ 13, 2010 8:04 pm

anna90 έγραψε:Μάνος-Στέφανος:Τι ματι αυτός ο Μπουγιού???Τι αγριεμένο στυλάκι είναι αυτό??Μπου-γιου...Μπου-γιου... Opados
Ο Μπουλίνος επιμένει...Τι αγώνας είναι αυτός πια για την Εύα??Αφήστε αγόρια... Πρόκοψε μαζί σας...Μην πλακώνεστε άλλο...
Παρέα -Μπουγιού:Μην φοβάσαι Ευάκι...Μάζεψε δυνάμεις πάρε και ένα τσεκούρι και ΠΑΡΕ ΚΕΦΑΛΙΑΑΑ....Πολύ την χαίρομαι αυτή τη παρέα πάντως..
Νταίζη-Μπέλλος:Μην τις το δένεις βρε κοτομήτσουλα το φόρεμα...Λύστο εκεί πέρα κάντε κανένα παιδάκι εκεί πέρα να τελειώνουμε...
Τι σκέφτεται ρε παιδιά το γαρύφαλλο?? Και ο Μπέλλος κάθεται ΚΑΙ την ακούει ΚΑΙ έχει και απορίες για το βαμβάκι και το χρώμα της ποδιάς... wall
Eυάκι back home:Ψυχάρα η Δαφνάρα λέμε...Τι γλυκιά που ήταν με το Ευάκι.. Οικογενειακές στιγμές...
Νόρα-Λουκάς: Ζουζουνιές βλέπω... Heart2
"Ο μεγάλος πόνος μπλοκάρει τα πάντα".. Φοβερή ανάλυση ψυχοσύνθεσης ο Λουκάκος μας..
Θυμίστε μου γιατί η Νόρα δεν έχει διαολοστείλει ακόμα τον κοτομήτσουλα? Και αυτουνού ποιος του έχει δώσει το δικαίωμα να μπουκάρει έτσι στις ξένες κρεβατοκάμαρες??
Υ.Γ: Μετά τις ποδιές ζήσαμε να δούμε τον Λουκά και ξανθομαλλούσα...
Εύα-Αγγέλα:Ax bρε Ευάκι...Δεν μπορώ να την βλέπω να πονάει...
Μελίτα-Αμαλία:Αχ μωρέ του κουταβιού κανείς δεν του μιλάει...Μα απορώ γιατί??Τέτοια καλόψυχη κοπέλα...Τέτοια Φίλη?
Νικόλας-Δάφνη: "Ζήσαμε να τα ακούσουμε και αυτό..." gelio
Πολύ γέλιο η σκηνή...!!!
Μελίτα-Στέφανος:Έτσι βαράνε τις πόρτες Μελίτα μου στα καλά τα σπίτια??Νοιάζεται λέει η Μελίτα για την υγεία της Εύας και του παιδιού...
Πόσες ΧΑΣΤΟΥΚΑΡΕΣ θα φάει πια αυτό το κουτάβι??Δεν το λυπάστε??Δεν μπορεί ούτε δάκρυ να ρίξει....
Νόρα-Λουκάς: Τι τρυφερή σκηνούλα...?Τι αγαπησιάρικη? Heart2
Και στον αμέσως επόμενο τόνο άρχισαν και οι καβγάδες..
"Τον ξεζούμισε" ακούω?? Πολύ κράτησε η αποχή του Λουκάκου βρε...Δεν κρατιέται το παληκάρι μας...
Εύα-Αγγέλα: Δυναμική την ακούω...Και ναιιιιιιιιι, χαίρομαι...!!Στάσου στα πόδια και πάρε κεφάλια.ΕΥΑΡΑ...ΕΥΑΡΑ... Cheer
Νταίζη-Μπελλος:Όχι, πάλι...Ποια θυσία? Ποιο παιδί?? Αχ μην μας τρελαίνεις.. Άντε καλό μου αρπακτικό πάρτα όλα και ξεκουμπίδια..Του την έπεσε λίιιιιιιγο ή είναι ιδέα μου??
Νόρα-Λουκάς-Μανος:Επιτέλους χορταίνουμε φιλάκια και ζουζουνιές..
Και όπως πάντα κάποιος του διέκοψε...Αμάν βρε Μανωλάκη, αμάν..
Τους διαολόστειλε κιόλας...Βρίσκει ευκαιρία τώρα που για 1η φορά δεν φταίει.. Και βγάζει και γλώσσα...
Καρταλόσπιτο:Είπε μια σωστή κουβέντα και ο Μπουλίνος... Η ΕΥΑΡΑ μας η ΘΕΑΡΑ μας ήταν παντα υπεράνω χρημάτων...Έτσι...
Δάφνη-Εύα-Μάνος: Αχ, είδαμε και λίγο κοιλίτσα...Πάντα το Ευάκι μας καταλάβαινε και αγαπούσε τον Λουκάκο..
Αχ βρε Μανωλάκη καλά τα πας μπορώ να πω...Πέσε και στα γόνατα σύρσου λίγο..Παρακάλα και βλέπουμε..
Νόρα-Λουκάς-Μήτσουλας: Την κάρφωσε ο Μήτσουλας την Νταιζάρα..
Βλέμμα Λουκάκο,, όλα τα ευράααααα...!!!
Αμαλία-Αγγέλα: ΑΓΓΕΛΑΡΑ ΘΕΑ λέμε...! Την Αμαλίτσα πολύ ήρεμη την είδα και απορώ.. Η καλύτερη σκηνή του επεισοδίου...!
Γραφείο Ρούσσου: Αχ αυτή η Νταίζη με βάζει σε δίλημμα...Δεν μπορώ να αποφασίσω ποια αντιπαθώ περισσότερο :Αυτήν ή την Μελίτα?
Μέγα ερώτημα...
Τα πήρε όλα και έφυγε. Η απορία του Πετράν όλα τα λεφτά...
Μελίτα-Μάνος: Τι σου είπε βρε κούταβε και τα πήρες?? Που είναι το παράλογο?Να μην έρθει ο Στέφανος σε επαφή με την Νεφέλη..Παιδί του Μάνου είναι νομίζω...Και σε αυτό έχει δίκιο..Δεν μπορεί το παιδί να γνωρίζει τον κάθε διαφορετικό έρωτα της ζωής σου..

Συγγνώμη επειδή δεν κατάλαβα καλά αύριο ο κούταβος θα περιφέρει το ανύπαρκτο δάκρυ του ΚΑΙ στο σπίτι της Εύας??Αι μαρί από δω...Σιχτιρ επιτέλους.
Πολύ καλό το σημερινό...

Συγνώμη για το οφ τόπικ αλλά δεν μπορώ να μην το σχολιάσω!!!! Άννα μου καταπληκτική η υπογραφή σου!!!! Δεν χορταίνω να τη βλέπω!!!! lol! lol! lol!
masoul
masoul
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 344 - Ημερομηνία 13-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 344 - Ημερομηνία 13-04-2010

Δημοσίευση από panda Τρι Απρ 13, 2010 8:05 pm

Izabella29 έγραψε:Ευχαριστώ για το oscar !
Πραγματικά η λυκοφιλία της τσακμακόπτρας σκοτώνει.Και αύριο να αγιάσει το στοματάκι του Μπέλλου που πάνω στα νεύρα του την λέει στην Νόρα και μιλάει πολύ σωστά για την άγια παρέα!

Αυτή είναι η σκηνή που περιμένω αύριο πως και πως :twisted: . Θα αστράψει και θα βροντήξει ο Αζώρ αύριο gelio .

Καλά την σκηνή στο Καρταλέϊκο αύριο δεν την σχολιάζω zip αλλά μάλλον θα είναι το σήμα καταθέν της λυκοφιλίας " πάω - στήνομαι - βρίζω και φεύγω " κοτ κοτ κοτ κοτ κοτ κοτ.

Και επιτέλους τον έχουν που τον έχουν καταχαντακώσει τον ρόλο της Εύας ας την ξυπνήσουν και λίγο και ΟΧΙ όταν εννοώ ξύπνημα δεν μιλάω για τα σημερινά ξεφτιλίκια και αρλούμπες που έλεγε. Σιγά ρε εξολοθρεύτρια κόψε και κάτι. Τσάκω και εσύ την κάρτα σου KKarta .

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 344 - Ημερομηνία 13-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 344 - Ημερομηνία 13-04-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τρι Απρ 13, 2010 8:06 pm

Clarabelle έγραψε:

Τώρα σε ποιόν τα λέωlol!
Μήπως θυμάσαι τις επισκέψεις της Αμαλίας στην Αγγέλα στη Μαρίλια κλπ. κλπ. ;
Και δεν ήταν ούτε τόσο συγκρατημένες όσο της Αγγέλας ούτε τόσο ευγενικές


Δεν είπα ποτέ οτι συμφωνώ με τις τότε επισκέψεις της Αμαλίας!!! lol! Tongue
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 344 - Ημερομηνία 13-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 344 - Ημερομηνία 13-04-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τρι Απρ 13, 2010 8:06 pm

anna90 έγραψε:Μάνος-Στέφανος:Τι ματι αυτός ο Μπουγιού???Τι αγριεμένο στυλάκι είναι αυτό??Μπου-γιου...Μπου-γιου... Opados
Ο Μπουλίνος επιμένει...Τι αγώνας είναι αυτός πια για την Εύα??Αφήστε αγόρια... Πρόκοψε μαζί σας...Μην πλακώνεστε άλλο...
Δυο γάιδαροι μαλώνανε σε ξένο αχυρώνα το ξέρεις που το λένε??? Και όχι Μπου-γιου...Μπου-γιου...

ΚΟΥ-ΤΟΥ-ΛΙΑ !!!

ΚΟΥ-ΤΟΥ-ΛΙΑ!!! Opados


anna90 έγραψε:Παρέα -Μπουγιού:Μην φοβάσαι Ευάκι...Μάζεψε δυνάμεις πάρε και ένα τσεκούρι και ΠΑΡΕ ΚΕΦΑΛΙΑΑΑ....Πολύ την χαίρομαι αυτή τη παρέα πάντως..
Έτσι κι εγώ μαζί της και είπαμε να ξεκινήσει απο το μπουκλωτό που όχι μόνο το έπαιζε φίλη συνεχίζει (ανεπιτυχώς πάντοτε) να το παίζει οσία περιστερά!

anna90 έγραψε:Νταίζη-Μπέλλος:Μην τις το δένεις βρε κοτομήτσουλα το φόρεμα...Λύστο εκεί πέρα κάντε κανένα παιδάκι εκεί πέρα να τελειώνουμε...
Τι σκέφτεται ρε παιδιά το γαρύφαλλο?? Και ο Μπέλλος κάθεται ΚΑΙ την ακούει ΚΑΙ έχει και απορίες για το βαμβάκι και το χρώμα της ποδιάς... wall
Ο Μπέλλος είναι χάπατο εντελώς, τον σιχάθηκα πλέον, τόση βλακεία.. έλεος σταμάτησε να βγάζει γέλιο! Περιμένω να δω πώς και πότε θα ξυπνήσει ειλικρινά! Κατά τα άλλα μην ξεχνιόμαστε παρκαλώ η Νταίζη είναι του Χρήστου μου!!!

Σημείωση: Μου άρεσε το πουκαμισάκι του Μπέλλου στο γραφείο


anna90 έγραψε:Eυάκι back home:Ψυχάρα η Δαφνάρα λέμε...Τι γλυκιά που ήταν με το Ευάκι.. Οικογενειακές στιγμές...
Όντως πολύ ψυχάρα η Δάφνη και πολύ όμορφη η αγκαλιά της Εύας με τη Μαρίλια και μετά που τις έλεγε για τα μαθήματα! Περιμένω να δω μια δυνατή σκηνή ανάμεσα στις δύο! Περιμένω!!

anna90 έγραψε:Νόρα-Λουκάς: Ζουζουνιές βλέπω... Heart2
"Ο μεγάλος πόνος μπλοκάρει τα πάντα".. Φοβερή ανάλυση ψυχοσύνθεσης ο Λουκάκος μας..
Θυμίστε μου γιατί η Νόρα δεν έχει διαολοστείλει ακόμα τον κοτομήτσουλα? Και αυτουνού ποιος του έχει δώσει το δικαίωμα να μπουκάρει έτσι στις ξένες κρεβατοκάμαρες??
Υ.Γ: Μετά τις ποδιές ζήσαμε να δούμε τον Λουκά και ξανθομαλλούσα...
Αχχ ναι ζουζουνιές και σκοντάματα!!! Καταπληκτικός ο κος Πετράκης στην ανάλυση περί πόνου! Και ο Λουκάς επίσης!!!

Η Νόρα στο Μήτσο μια φορά δικαίωμα να μπουκάρει έτσι δεν έδωσε Αννούλα ασχετα που δεν του έχει δωσει ακόμα τα παπούτσια στο χέρι και κακώς! Μην είσαι κότα Νόρα στείλτον στον αγύριστο τον φτυσμένο!!!

Ο Λουκάς ξανθομαλλούσα όλα τα λεφτά, έλιωσα στο γέλιο!!!


anna90 έγραψε:Εύα-Αγγέλα:Aχ βρε Ευάκι...Δεν μπορώ να την βλέπω να πονάει...
Ούτε εγώ Snif

anna90 έγραψε:Μελίτα-Αμαλία:Αχ μωρέ του κουταβιού κανείς δεν του μιλάει...Μα απορώ γιατί??Τέτοια καλόψυχη κοπέλα...Τέτοια Φίλη?
Ασχολίαστο χαχα τα συγχαρίκια αργησαν μια μέρα.. συγχαρίκια δεν περίμενε? χαχαχαχαχαχαχαχα

anna90 έγραψε:Νικόλας-Δάφνη: "Ζήσαμε να τα ακούσουμε και αυτό..." gelio
Πολύ γέλιο η σκηνή...!!!
Η Γεωργόνη έδωσε ρέστα! Μιλάμε ήταν καταπληκτική η γυναίκα στο κρεβάτι!!! Το γέλιο της με τη θύμιση του Λουκά όλα τα λεφτά! Όταν είδα δε το Νικόλα να ξενυχτάει χτυπιόμουνα στα γέλια!!!

anna90 έγραψε:Μελίτα-Στέφανος:Έτσι βαράνε τις πόρτες Μελίτα μου στα καλά τα σπίτια??Νοιάζεται λέει η Μελίτα για την υγεία της Εύας και του παιδιού...
Πόσες ΧΑΣΤΟΥΚΑΡΕΣ θα φάει πια αυτό το κουτάβι??Δεν το λυπάστε??Δεν μπορεί ούτε δάκρυ να ρίξει....
Καλά δεν σχολιάζω θράσσος! Μια στο μύριο να είχε φέρει πίσω ο Στέφανος την Εύα στο σπίτι πώς μπουκάρεις έτσι κατιναριο? Και δεν σου έκατσε το γλυκό βλέπεις και τον Στέφανο κοτ κοτ κοτ κοτ κοτ κι αποφάσισες να βγάλεις όλη σου την κακία στην Αντιγονάρα ε? Αμ σου έχω νέα! Όοοοτι και να έκανε η Αντιγονίτσα δεν φταίει αυτή για την κατάντια σου, φταις εσύ και μόνο! Αρπα τη χαστούκα λοιπόν (Να ζήσεις Αντιγονάρα μου!!!) και μουγκωστο!!! Και τελικά εσύ έφυγες κι ο απόλυτος έμεινε με τη μαμάκα!!! Είστε ΑΠΟΛΥΤΩΣ γελοίοι!!!

anna90 έγραψε:Νόρα-Λουκάς: Τι τρυφερή σκηνούλα...?Τι αγαπησιάρικη? Heart2
Και στον αμέσως επόμενο τόνο άρχισαν και οι καβγάδες..
"Τον ξεζούμισε" ακούω?? Πολύ κράτησε η αποχή του Λουκάκου βρε...Δεν κρατιέται το παληκάρι μας...
Όντως τρομερή σκηνή! Αν και...που βρήκε ο Λουκάς τα ρούχα οεο? χαχα Πάντως ήταν κουκλοι και οι δυό τους ντυμένοι άψογα και μου άρεσε παρα πολύ η σκηνή! Πάρα πολύ!!!

anna90 έγραψε:Εύα-Αγγέλα: Δυναμική την ακούω...Και ναιιιιιιιιι, χαίρομαι...!!Στάσου στα πόδια και πάρε κεφάλια.ΕΥΑΡΑ...ΕΥΑΡΑ... Cheer
Και βέβαια δυναμική!!! Θα ξυπνήσει η παλιά καλή Εύα και προβλέπω να κόβει κεφάλια!!! Γουστάρω λέμε!!!

anna90 έγραψε:Νταίζη-Μπελλος:Όχι, πάλι...Ποια θυσία? Ποιο παιδί?? Αχ μην μας τρελαίνεις.. Άντε καλό μου αρπακτικό πάρτα όλα και ξεκουμπίδια..Του την έπεσε λίιιιιιιγο ή είναι ιδέα μου??
Του την έπεσε και ΔΕΝ είναι ιδέα σου!!!

Πόσο πανεμορφη ήταν η κα Πολυχρονίδη σε αυτή τη σκηνή?? Πόσο???


anna90 έγραψε:Νόρα-Λουκάς-Μανος:Επιτέλους χορταίνουμε φιλάκια και ζουζουνιές..
Και όπως πάντα κάποιος του διέκοψε...Αμάν βρε Μανωλάκη, αμάν..
Τους διαολόστειλε κιόλας...Βρίσκει ευκαιρία τώρα που για 1η φορά δεν φταίει.. Και βγάζει και γλώσσα...
Ασε μια το τηλέφωνο μια το κουδούνι και συνεχώς ο Μάνος όλο φτουυυυυυυυυυ λέμε! Πάντως εγω φιλιά και αγκαλιές στο γραφείο δεν θέλω, φοβόμουν μην τους πιάσουνε! χιχι
Καλά ο Μάνος στον κόσμο του..


anna90 έγραψε:Καρταλόσπιτο:Είπε μια σωστή κουβέντα και ο Μπουλίνος... Η ΕΥΑΡΑ μας η ΘΕΑΡΑ μας ήταν παντα υπεράνω χρημάτων...Έτσι...
Εννοείται! Η Αντιγόνη έχει μείνει λίγο πίσω για αυτό έσπευσε το αγόρι μου που την ξέρει απο παλιά να το επιβεβαιώσει! Σε αντίθεση με άλλες (γκουχ Αμαλία γκουχ) εμείς δεν είμαστε προς πώληση αγαπητή! Η Εύα πάει, μείνε με την κατσαρή αμανάτι τώρα!!!

anna90 έγραψε:Δάφνη-Εύα-Μάνος: Αχ, είδαμε και λίγο κοιλίτσα...Πάντα το Ευάκι μας καταλάβαινε και αγαπούσε τον Λουκάκο..
Αχ βρε Μανωλάκη καλά τα πας μπορώ να πω...Πέσε και στα γόνατα σύρσου λίγο..Παρακάλα και βλέπουμε..
Καταρχήν ΘΕΑ και ΚΟΥΚΛΑ η Ευα σε αυτή τη σκηνή or what? Θα επανέλθω με φωτο εννοείται!!! Κατά τα άλλα μου άρεσε η εξομολόγηση στη Δάφνη και ήθελα να συνεχιστεί η κουβέντα και όχι να τους διακόψουν! Μου άρεσε που η Εύα μέσα στη στεναχώρια της σκέφτεται πάντα τους φίλους της και μου άρεσε τρελά ο τρόπος που μίλησε ο Μάνος! Μπουγιούρης και Ξυλά καταπληκτικοί και συγχαρητήρια στο σκηνοθετικό team για το πλάνο με τους δυό τους!!!

anna90 έγραψε:Νόρα-Λουκάς-Μήτσουλας: Την κάρφωσε ο Μήτσουλας την Νταιζάρα..
Βλέμμα Λουκάκο,, όλα τα ευράααααα...!!!
Το μόνο που μου άρεσε ηταν στο τέλος ο Μπέλλος που παρακάλαγε και έτρεχε απο πίσω, κατά τα άλλα μας τον παρουσιάζουν τόσο πολυ ηλίθιο που με συγχύζει πια!

anna90 έγραψε:Αμαλία-Αγγέλα: ΑΓΓΕΛΑΡΑ ΘΕΑ λέμε...! Την Αμαλίτσα πολύ ήρεμη την είδα και απορώ.. Η καλύτερη σκηνή του επεισοδίου...!
Η Αμαλίτσα ήξερε ότι η Αγγέλα είχε δίκιο οπότε τι να πει? Συγνώμη που η κόρη μου δεύτερη φορά χαλάει το γάμο της Εύας αλλα ο πρώτος που της "πήρα" πτώχευσε και θέλαμε τον πλούσιο?? χαχαχαχαχαχαχαχα

Η Αγγέλα είπε πολλές αλήθειες και πόνεσε η Αμαλίτσα! Έτσι είναι Αμαλίτσα, εσύ πέρισυ πώς έκανες τουρνέ την αθωότητα της κόρης σου? Καλύτερα να μάσαγες παρά να μίλαγες ε? Εμ... Λουσου τα τώρα! Γιατί η κοράκλα σου δεύτερη φορά κάνει τα ίδια στην ίδια γυναίκα, ήταν ώρα να τα ακούσεις κι εσύ κάποια στιγμή!!! Θεά η Αγγέλα!!!!! "Εγω την Εύα όταν έκανε την βλακεία με το Νικόλα την έδιωξα απο το σπίτι" Βρε Αγγέλα μου δεν γινόταν να κάνει η Αμαλιώ τέτοιο πράγμα θα χάνανε τον γαμπρό κελεπούρι (μετα το Μπέλλο βεβαίως βεβαίως) φατον στη μάπα Αμαλίτσα τώρα να δούμε θα σου αρέσει αν μείνει αφράγκου?

Η Αγγέλα ΘΕΑ!!! Τα ξανάπα!


anna90 έγραψε:Γραφείο Ρούσσου: Αχ αυτή η Νταίζη με βάζει σε δίλημμα...Δεν μπορώ να αποφασίσω ποια αντιπαθώ περισσότερο :Αυτήν ή την Μελίτα?
Μέγα ερώτημα...
Τα πήρε όλα και έφυγε. Η απορία του Πετράν όλα τα λεφτά...
Μελίτα δαγκωτό! Η πολυχρονίδου δίνει ρέστα καλέ τι συζητάς τώρα??? Άκυρο το δίλλημα Αννούλα!!!

Κατά τα άλλα ο Κατρανίδης ΘΕΟΣ! Το ύφος με το οποίο εξεδήλωσε την απορία του με έστειλε! Λέω τώρα θα πει πείτε μου για την Εύα και ρωτάει για τα σώβρακα! ΘΕΟΣ ΛΕΜΕ!


anna90 έγραψε:Μελίτα-Μάνος: Τι σου είπε βρε κούταβε και τα πήρες?? Που είναι το παράλογο?Να μην έρθει ο Στέφανος σε επαφή με την Νεφέλη..Παιδί του Μάνου είναι νομίζω...Και σε αυτό έχει δίκιο..Δεν μπορεί το παιδί να γνωρίζει τον κάθε διαφορετικό έρωτα της ζωής σου..
Χαχα Αννούλα τι λες τώρα? Ποιος είναι ο Μάνος που θα μπει ανάμεσα στον απόλυτο?? Δεν είπαμε να ακούς τη Θεοπούλα? Αντε καλέ σιγά κόβεται το σεξ? Το πολύ πολύ θα του πατήσουμε μια μήνυση να τον βγάλουμε απο τη μέση gelio

anna90 έγραψε:Συγγνώμη επειδή δεν κατάλαβα καλά αύριο ο κούταβος θα περιφέρει το ανύπαρκτο δάκρυ του ΚΑΙ στο σπίτι της Εύας??Αι μαρί από δω...Σιχτιρ επιτέλους.
Πολύ καλό το σημερινό...
Ωωω ναι! Θα πάει να δει αν επέζησε η Εύα απο τα αποτελέσματα που επέφεραν οι πράξεις της (που πάντα γίνονται απο καλής καρδιάς μην ξεχνιόμαστε) Το έχει χάσει η κοπέλα! Προσπαθεί να ξανακερδίσει τους φίλους που δεν σεβάστηκε ποτέ, τον απόλυτο που δεν τη σεβάστηκε ποτέ και την αξιοπρέπεια που ποτέ δεν είχε! gelio

Πολύ καλό και απο εμένα για την Θεα εγκυμονούσα παίδαρο και οσονούπω κοψοκ..λισσα Εύα, για τον Μπουγιού που παρακάλαγε θεϊκά και για τον Πετράν με τις απορίες του!!!

Και εις άλλα με υγείαν!!!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την KatsaroYpotheto στις Τρι Απρ 13, 2010 8:10 pm, 1 φορά
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 344 - Ημερομηνία 13-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 344 - Ημερομηνία 13-04-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τρι Απρ 13, 2010 8:08 pm

panda έγραψε:
Izabella29 έγραψε:Ευχαριστώ για το oscar !
Πραγματικά η λυκοφιλία της τσακμακόπτρας σκοτώνει.Και αύριο να αγιάσει το στοματάκι του Μπέλλου που πάνω στα νεύρα του την λέει στην Νόρα και μιλάει πολύ σωστά για την άγια παρέα!

Αυτή είναι η σκηνή που περιμένω αύριο πως και πως :twisted: . Θα αστράψει και θα βροντήξει ο Αζώρ αύριο gelio .

Καλά την σκηνή στο Καρταλέϊκο αύριο δεν την σχολιάζω zip αλλά μάλλον θα είναι το σήμα καταθέν της λυκοφιλίας " πάω - στήνομαι - βρίζω και φεύγω " κοτ κοτ κοτ κοτ κοτ κοτ.

Και επιτέλους τον έχουν που τον έχουν καταχαντακώσει τον ρόλο της Εύας ας την ξυπνήσουν και λίγο και ΟΧΙ όταν εννοώ ξύπνημα δεν μιλάω για τα σημερινά ξεφτιλίκια και αρλούμπες που έλεγε. Σιγά ρε εξολοθρεύτρια κόψε και κάτι. Τσάκω και εσύ την κάρτα σου KKarta .

Αζορ???? (με ο ή ω γράφεται???)
Μπορεί να μην βρήκαμε την ράτσα, αλλα το όνομα είναι τέλειο!!! Ενα oscar για σένα !!!
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 344 - Ημερομηνία 13-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 344 - Ημερομηνία 13-04-2010

Δημοσίευση από anna90 Τρι Απρ 13, 2010 8:08 pm

kelly συμφωνώ απόλυτα με τον σχολιασμό σου! : respect :
Τζίνα μου : thanks : , περιμένουμε και τον δικό σου...!
masoul μου ούτε εγώ χορταίνω να την βλέπω...!!Φοβερή δημιουργία.. : thanks : Τζίνα και πάλι...!
anna90
anna90
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καβάλα-Έδεσσα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 344 - Ημερομηνία 13-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 344 - Ημερομηνία 13-04-2010

Δημοσίευση από Ezantakou Τρι Απρ 13, 2010 8:11 pm

Clarabelle έγραψε:
Mik έγραψε:Οταν η Ευα διέλυε το γάμο της Μελίτας, η Αγγέλα έβριζε και προσπαθούσε να το σταματήσει οπως είπες...ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΤΗΣ.. Την κόρη της να κουμαντάρει και να κράξει, και όχι την μάνα αλληνής κόρης.
Οταν η Μελίτα διέλυσε τον γάμο της Ευας, τι θα μπορούσε η Αγγέλα να της πει? Να της ζητήσει και τα ρέστα δηλαδη? Της Ευας τότε αυτό, της άξιζε.
Το προβλημά μου, δεν είναι να κράξει η Αγγέλα, το πρόβλημά μου είναι να κράξει την Αμαλία... Και όχι επειδή είναι η Αμαλία, αλλα επειδη δεν το έκανε η Αμαλία αλλα η κόρη της .


Τώρα σε ποιόν τα λέωlol!
Μήπως θυμάσαι τις επισκέψεις της Αμαλίας στην Αγγέλα στη Μαρίλια κλπ. κλπ. ;
Και δεν ήταν ούτε τόσο συγκρατημένες όσο της Αγγέλας ούτε τόσο ευγενικές


Απο πάντα δηλαδή είχε "χαμένο τάκτ" η Αμαλίτσα;

Δεν έβλεπα πρώτο κύκλο γιαυτό δεν ξέρω τι έκανε η Αμαλία αλλά Βάσω μου, η τιτανομέγιστη έχει αποδείξει την νοιάζει μόνο η κόρη της και κανένας άλλος..
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 344 - Ημερομηνία 13-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 344 - Ημερομηνία 13-04-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τρι Απρ 13, 2010 8:13 pm

Ezi_loukno έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Mik έγραψε:Οταν η Ευα διέλυε το γάμο της Μελίτας, η Αγγέλα έβριζε και προσπαθούσε να το σταματήσει οπως είπες...ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΤΗΣ.. Την κόρη της να κουμαντάρει και να κράξει, και όχι την μάνα αλληνής κόρης.
Οταν η Μελίτα διέλυσε τον γάμο της Ευας, τι θα μπορούσε η Αγγέλα να της πει? Να της ζητήσει και τα ρέστα δηλαδη? Της Ευας τότε αυτό, της άξιζε.
Το προβλημά μου, δεν είναι να κράξει η Αγγέλα, το πρόβλημά μου είναι να κράξει την Αμαλία... Και όχι επειδή είναι η Αμαλία, αλλα επειδη δεν το έκανε η Αμαλία αλλα η κόρη της .


Τώρα σε ποιόν τα λέωlol!
Μήπως θυμάσαι τις επισκέψεις της Αμαλίας στην Αγγέλα στη Μαρίλια κλπ. κλπ. ;
Και δεν ήταν ούτε τόσο συγκρατημένες όσο της Αγγέλας ούτε τόσο ευγενικές


Απο πάντα δηλαδή είχε "χαμένο τάκτ" η Αμαλίτσα;

Δεν έβλεπα πρώτο κύκλο γιαυτό δεν ξέρω τι έκανε η Αμαλία αλλά Βάσω μου, η τιτανομέγιστη έχει αποδείξει την νοιάζει μόνο η κόρη της και κανένας άλλος..

Δεν είναι και η μόνη μάνα εκεί μέσα που την νοιάζει μόνο το δικό της παιδί και κανένα άλλο.... (Ονοματα δεν λέμε...)
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 344 - Ημερομηνία 13-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 344 - Ημερομηνία 13-04-2010

Δημοσίευση από glgs Τρι Απρ 13, 2010 8:15 pm

Mik έγραψε:Στα πολύ γρήγορα....
••••Πέθανα στο γέλιο με τον Μπέλλο!!!! Αν είναι η Μελίτα το ανάποδο poodle, πως μπορούμε να λέμε τον Μπέλλο σε ράτσα σκυλιου????

beagle ίσως...κυνηγόσκυλο με όχι και ιδιαίτερη οξυδέρκεια ή αλλιώς μαθησιακή ικανότητα
αλλά είναι γλυκούλικο και με χαλάει λίγο
glgs
glgs
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Ασχολίες : Ύπνος-Καφές κλπ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 344 - Ημερομηνία 13-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 344 - Ημερομηνία 13-04-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τρι Απρ 13, 2010 8:18 pm

Anna μου σχολίασα πάνω στον δικό σου γιατί δεν προλαβαίνω περισσότερα!

Εζι για μια ακόμα φορά σούπερ μινι σχολιασμός!!!

Να δω τον Πέτρο με σώβρακο, ποδιά και αθλητικό και τι στον κόσμο! τί!!!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 344 - Ημερομηνία 13-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 344 - Ημερομηνία 13-04-2010

Δημοσίευση από nikidanis Τρι Απρ 13, 2010 8:19 pm

ο Μπελλος ειναι ρατσας boxer μοιαζουν σαν τα bulldog για τα δοντια και τη μουρη αλλα στο τελος σε κυνηγανε να σε γλειψουν!!!!!!! gelio
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 344 - Ημερομηνία 13-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 344 - Ημερομηνία 13-04-2010

Δημοσίευση από nikidanis Τρι Απρ 13, 2010 8:19 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:Anna μου σχολίασα πάνω στον δικό σου γιατί δεν προλαβαίνω περισσότερα!

Εζι για μια ακόμα φορά σούπερ μινι σχολιασμός!!!

Να δω τον Πέτρο με σώβρακο, ποδιά και αθλητικό και τι στον κόσμο! τί!!!

αν δω τον Πετραν με σωβρακο πως τα λετε ετσι ελατε να με μαζευετε αμαχος πληθυσμος εδωωωωω
ηδη φουντωσα!!!!!!
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 344 - Ημερομηνία 13-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 344 - Ημερομηνία 13-04-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Απρ 13, 2010 8:21 pm

nikidanis έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:Anna μου σχολίασα πάνω στον δικό σου γιατί δεν προλαβαίνω περισσότερα!

Εζι για μια ακόμα φορά σούπερ μινι σχολιασμός!!!

Να δω τον Πέτρο με σώβρακο, ποδιά και αθλητικό και τι στον κόσμο! τί!!!

αν δω τον Πετραν με σωβρακο πως τα λετε ετσι ελατε να με μαζευετε αμαχος πληθυσμος εδωωωωω
ηδη φουντωσα!!!!!!


Αφού το είπε ο Λουκάς είναι μόδα θα φορεθεί πολύ. Πέσε εσύ και σε κρατάμε εμείς. lol!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 344 - Ημερομηνία 13-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 344 - Ημερομηνία 13-04-2010

Δημοσίευση από masoul Τρι Απρ 13, 2010 8:22 pm

KatsaroYpotheto έγραψε:
anna90 έγραψε:Μάνος-Στέφανος:Τι ματι αυτός ο Μπουγιού???Τι αγριεμένο στυλάκι είναι αυτό??Μπου-γιου...Μπου-γιου...
Ο Μπουλίνος επιμένει...Τι αγώνας είναι αυτός πια για την Εύα??Αφήστε αγόρια... Πρόκοψε μαζί σας...Μην πλακώνεστε άλλο...
Δυο γάιδαροι μαλώνανε σε ξένο αχυρώνα το ξέρεις που το λένε??? Και όχι Μπου-γιου...Μπου-γιου...

ΚΟΥ-ΤΟΥ-ΛΙΑ !!!

ΚΟΥ-ΤΟΥ-ΛΙΑ!!! Opados


anna90 έγραψε:Παρέα -Μπουγιού:Μην φοβάσαι Ευάκι...Μάζεψε δυνάμεις πάρε και ένα τσεκούρι και ΠΑΡΕ ΚΕΦΑΛΙΑΑΑ....Πολύ την χαίρομαι αυτή τη παρέα πάντως..
Έτσι κι εγώ μαζί της και είπαμε να ξεκινήσει απο το μπουκλωτό που όχι μόνο το έπαιζε φίλη συνεχίζει (ανεπιτυχώς πάντοτε) να το παίζει οσία περιστερά!

anna90 έγραψε:Νταίζη-Μπέλλος:Μην τις το δένεις βρε κοτομήτσουλα το φόρεμα...Λύστο εκεί πέρα κάντε κανένα παιδάκι εκεί πέρα να τελειώνουμε...
Τι σκέφτεται ρε παιδιά το γαρύφαλλο?? Και ο Μπέλλος κάθεται ΚΑΙ την ακούει ΚΑΙ έχει και απορίες για το βαμβάκι και το χρώμα της ποδιάς...
Ο Μπέλλος είναι χάπατο εντελώς, τον σιχάθηκα πλέον, τόση βλακεία.. έλεος σταμάτησε να βγάζει γέλιο! Περιμένω να δω πώς και πότε θα ξυπνήσει ειλικρινά! Κατά τα άλλα μην ξεχνιόμαστε παρκαλώ η Νταίζη είναι του Χρήστου μου!!!

Σημείωση: Μου άρεσε το πουκαμισάκι του Μπέλλου στο γραφείο


anna90 έγραψε:Eυάκι back home:Ψυχάρα η Δαφνάρα λέμε...Τι γλυκιά που ήταν με το Ευάκι.. Οικογενειακές στιγμές...
Όντως πολύ ψυχάρα η Δάφνη και πολύ όμορφη η αγκαλιά της Εύας με τη Μαρίλια και μετά που τις έλεγε για τα μαθήματα! Περιμένω να δω μια δυνατή σκηνή ανάμεσα στις δύο! Περιμένω!!

anna90 έγραψε:Νόρα-Λουκάς: Ζουζουνιές βλέπω... Heart2
"Ο μεγάλος πόνος μπλοκάρει τα πάντα".. Φοβερή ανάλυση ψυχοσύνθεσης ο Λουκάκος μας..
Θυμίστε μου γιατί η Νόρα δεν έχει διαολοστείλει ακόμα τον κοτομήτσουλα? Και αυτουνού ποιος του έχει δώσει το δικαίωμα να μπουκάρει έτσι στις ξένες κρεβατοκάμαρες??
Υ.Γ: Μετά τις ποδιές ζήσαμε να δούμε τον Λουκά και ξανθομαλλούσα...
Αχχ ναι ζουζουνιές και σκοντάματα!!! Καταπληκτικός ο κος Πετράκης στην ανάλυση περί πόνου! Και ο Λουκάς επίσης!!!

Η Νόρα στο Μήτσο μια φορά δικαίωμα να μπουκάρει έτσι δεν έδωσε Αννούλα ασχετα που δεν του έχει δωσει ακόμα τα παπούτσια στο χέρι και κακώς! Μην είσαι κότα Νόρα στείλτον στον αγύριστο τον φτυσμένο!!!

Ο Λουκάς ξανθομαλλούσα όλα τα λεφτά, έλιωσα στο γέλιο!!!


anna90 έγραψε:Εύα-Αγγέλα:Aχ βρε Ευάκι...Δεν μπορώ να την βλέπω να πονάει...
Ούτε εγώ

anna90 έγραψε:Μελίτα-Αμαλία:Αχ μωρέ του κουταβιού κανείς δεν του μιλάει...Μα απορώ γιατί??Τέτοια καλόψυχη κοπέλα...Τέτοια Φίλη?
Ασχολίαστο χαχα τα συγχαρίκια αργησαν μια μέρα.. συγχαρίκια δεν περίμενε? χαχαχαχαχαχαχαχα

anna90 έγραψε:Νικόλας-Δάφνη: "Ζήσαμε να τα ακούσουμε και αυτό..." gelio
Πολύ γέλιο η σκηνή...!!!
Η Γεωργόνη έδωσε ρέστα! Μιλάμε ήταν καταπληκτική η γυναίκα στο κρεβάτι!!! Το γέλιο της με τη θύμιση του Λουκά όλα τα λεφτά! Όταν είδα δε το Νικόλα να ξενυχτάει χτυπιόμουνα στα γέλια!!!

anna90 έγραψε:Μελίτα-Στέφανος:Έτσι βαράνε τις πόρτες Μελίτα μου στα καλά τα σπίτια??Νοιάζεται λέει η Μελίτα για την υγεία της Εύας και του παιδιού...
Πόσες ΧΑΣΤΟΥΚΑΡΕΣ θα φάει πια αυτό το κουτάβι??Δεν το λυπάστε??Δεν μπορεί ούτε δάκρυ να ρίξει....
Καλά δεν σχολιάζω θράσσος! Μια στο μύριο να είχε φέρει πίσω ο Στέφανος την Εύα στο σπίτι πώς μπουκάρεις έτσι κατιναριο? Και δεν σου έκατσε το γλυκό βλέπεις και τον Στέφανο κοτ κοτ κοτ κοτ κοτ κι αποφάσισες να βγάλεις όλη σου την κακία στην Αντιγονάρα ε? Αμ σου έχω νέα! Όοοοτι και να έκανε η Αντιγονίτσα δεν φταίει αυτή για την κατάντια σου, φταις εσύ και μόνο! Αρπα τη χαστούκα λοιπόν (Να ζήσεις Αντιγονάρα μου!!!) και μουγκωστο!!! Και τελικά εσύ έφυγες κι ο απόλυτος έμεινε με τη μαμάκα!!! Είστε ΑΠΟΛΥΤΩΣ γελοίοι!!!

anna90 έγραψε:Νόρα-Λουκάς: Τι τρυφερή σκηνούλα...?Τι αγαπησιάρικη? Heart2
Και στον αμέσως επόμενο τόνο άρχισαν και οι καβγάδες..
"Τον ξεζούμισε" ακούω?? Πολύ κράτησε η αποχή του Λουκάκου βρε...Δεν κρατιέται το παληκάρι μας...
Όντως τρομερή σκηνή! Αν και...που βρήκε ο Λουκάς τα ρούχα οεο? χαχα Πάντως ήταν κουκλοι και οι δυό τους ντυμένοι άψογα και μου άρεσε παρα πολύ η σκηνή! Πάρα πολύ!!!

anna90 έγραψε:Εύα-Αγγέλα: Δυναμική την ακούω...Και ναιιιιιιιιι, χαίρομαι...!!Στάσου στα πόδια και πάρε κεφάλια.ΕΥΑΡΑ...ΕΥΑΡΑ... Cheer
Και βέβαια δυναμική!!! Θα ξυπνήσει η παλιά καλή Εύα και προβλέπω να κόβει κεφάλια!!! Γουστάρω λέμε!!!

anna90 έγραψε:Νταίζη-Μπελλος:Όχι, πάλι...Ποια θυσία? Ποιο παιδί?? Αχ μην μας τρελαίνεις.. Άντε καλό μου αρπακτικό πάρτα όλα και ξεκουμπίδια..Του την έπεσε λίιιιιιιγο ή είναι ιδέα μου??
Του την έπεσε και ΔΕΝ είναι ιδέα σου!!!

Πόσο πανεμορφη ήταν η κα Πολυχρονίδη σε αυτή τη σκηνή?? Πόσο???


anna90 έγραψε:Νόρα-Λουκάς-Μανος:Επιτέλους χορταίνουμε φιλάκια και ζουζουνιές..
Και όπως πάντα κάποιος του διέκοψε...Αμάν βρε Μανωλάκη, αμάν..
Τους διαολόστειλε κιόλας...Βρίσκει ευκαιρία τώρα που για 1η φορά δεν φταίει.. Και βγάζει και γλώσσα...
Ασε μια το τηλέφωνο μια το κουδούνι και συνεχώς ο Μάνος όλο φτουυυυυυυυυυ λέμε! Πάντως εγω φιλιά και αγκαλιές στο γραφείο δεν θέλω, φοβόμουν μην τους πιάσουνε! χιχι
Καλά ο Μάνος στον κόσμο του..


anna90 έγραψε:Καρταλόσπιτο:Είπε μια σωστή κουβέντα και ο Μπουλίνος... Η ΕΥΑΡΑ μας η ΘΕΑΡΑ μας ήταν παντα υπεράνω χρημάτων...Έτσι...
Εννοείται! Η Αντιγόνη έχει μείνει λίγο πίσω για αυτό έσπευσε το αγόρι μου που την ξέρει απο παλιά να το επιβεβαιώσει! Σε αντίθεση με άλλες (γκουχ Αμαλία γκουχ) εμείς δεν είμαστε προς πώληση αγαπητή! Η Εύα πάει, μείνε με την κατσαρή αμανάτι τώρα!!!

anna90 έγραψε:Δάφνη-Εύα-Μάνος: Αχ, είδαμε και λίγο κοιλίτσα...Πάντα το Ευάκι μας καταλάβαινε και αγαπούσε τον Λουκάκο..
Αχ βρε Μανωλάκη καλά τα πας μπορώ να πω...Πέσε και στα γόνατα σύρσου λίγο..Παρακάλα και βλέπουμε..
Καταρχήν ΘΕΑ και ΚΟΥΚΛΑ η Ευα σε αυτή τη σκηνή or what? Θα επανέλθω με φωτο εννοείται!!! Κατά τα άλλα μου άρεσε η εξομολόγηση στη Δάφνη και ήθελα να συνεχιστεί η κουβέντα και όχι να τους διακόψουν! Μου άρεσε που η Εύα μέσα στη στεναχώρια της σκέφτεται πάντα τους φίλους της και μου άρεσε τρελά ο τρόπος που μίλησε ο Μάνος! Μπουγιούρης και Ξυλά καταπληκτικοί και συγχαρητήρια στο σκηνοθετικό team για το πλάνο με τους δυό τους!!!

anna90 έγραψε:Νόρα-Λουκάς-Μήτσουλας: Την κάρφωσε ο Μήτσουλας την Νταιζάρα..
Βλέμμα Λουκάκο,, όλα τα ευράααααα...!!!
Το μόνο που μου άρεσε ηταν στο τέλος ο Μπέλλος που παρακάλαγε και έτρεχε απο πίσω, κατά τα άλλα μας τον παρουσιάζουν τόσο πολυ ηλίθιο που με συγχύζει πια!

anna90 έγραψε:Αμαλία-Αγγέλα: ΑΓΓΕΛΑΡΑ ΘΕΑ λέμε...! Την Αμαλίτσα πολύ ήρεμη την είδα και απορώ.. Η καλύτερη σκηνή του επεισοδίου...!
Η Αμαλίτσα ήξερε ότι η Αγγέλα είχε δίκιο οπότε τι να πει? Συγνώμη που η κόρη μου δεύτερη φορά χαλάει το γάμο της Εύας αλλα ο πρώτος που της "πήρα" πτώχευσε και θέλαμε τον πλούσιο?? χαχαχαχαχαχαχαχα

Η Αγγέλα είπε πολλές αλήθειες και πόνεσε η Αμαλίτσα! Έτσι είναι Αμαλίτσα, εσύ πέρισυ πώς έκανες τουρνέ την αθωότητα της κόρης σου? Καλύτερα να μάσαγες παρά να μίλαγες ε? Εμ... Λουσου τα τώρα! Γιατί η κοράκλα σου δεύτερη φορά κάνει τα ίδια στην ίδια γυναίκα, ήταν ώρα να τα ακούσεις κι εσύ κάποια στιγμή!!! Θεά η Αγγέλα!!!!! "Εγω την Εύα όταν έκανε την βλακεία με το Νικόλα την έδιωξα απο το σπίτι" Βρε Αγγέλα μου δεν γινόταν να κάνει η Αμαλιώ τέτοιο πράγμα θα χάνανε τον γαμπρό κελεπούρι (μετα το Μπέλλο βεβαίως βεβαίως) φατον στη μάπα Αμαλίτσα τώρα να δούμε θα σου αρέσει αν μείνει αφράγκου?

Η Αγγέλα ΘΕΑ!!! Τα ξανάπα!


anna90 έγραψε:Γραφείο Ρούσσου: Αχ αυτή η Νταίζη με βάζει σε δίλημμα...Δεν μπορώ να αποφασίσω ποια αντιπαθώ περισσότερο :Αυτήν ή την Μελίτα?
Μέγα ερώτημα...
Τα πήρε όλα και έφυγε. Η απορία του Πετράν όλα τα λεφτά...
Μελίτα δαγκωτό! Η πολυχρονίδου δίνει ρέστα καλέ τι συζητάς τώρα??? Άκυρο το δίλλημα Αννούλα!!!

Κατά τα άλλα ο Κατρανίδης ΘΕΟΣ! Το ύφος με το οποίο εξεδήλωσε την απορία του με έστειλε! Λέω τώρα θα πει πείτε μου για την Εύα και ρωτάει για τα σώβρακα! ΘΕΟΣ ΛΕΜΕ!


anna90 έγραψε:Μελίτα-Μάνος: Τι σου είπε βρε κούταβε και τα πήρες?? Που είναι το παράλογο?Να μην έρθει ο Στέφανος σε επαφή με την Νεφέλη..Παιδί του Μάνου είναι νομίζω...Και σε αυτό έχει δίκιο..Δεν μπορεί το παιδί να γνωρίζει τον κάθε διαφορετικό έρωτα της ζωής σου..
Χαχα Αννούλα τι λες τώρα? Ποιος είναι ο Μάνος που θα μπει ανάμεσα στον απόλυτο?? Δεν είπαμε να ακούς τη Θεοπούλα? Αντε καλέ σιγά κόβεται το σεξ? Το πολύ πολύ θα του πατήσουμε μια μήνυση να τον βγάλουμε απο τη μέση gelio

anna90 έγραψε:Συγγνώμη επειδή δεν κατάλαβα καλά αύριο ο κούταβος θα περιφέρει το ανύπαρκτο δάκρυ του ΚΑΙ στο σπίτι της Εύας??Αι μαρί από δω...Σιχτιρ επιτέλους.
Πολύ καλό το σημερινό...
Ωωω ναι! Θα πάει να δει αν επέζησε η Εύα απο τα αποτελέσματα που επέφεραν οι πράξεις της (που πάντα γίνονται απο καλής καρδιάς μην ξεχνιόμαστε) Το έχει χάσει η κοπέλα! Προσπαθεί να ξανακερδίσει τους φίλους που δεν σεβάστηκε ποτέ, τον απόλυτο που δεν τη σεβάστηκε ποτέ και την αξιοπρέπεια που ποτέ δεν είχε! gelio

Πολύ καλό και απο εμένα για την Θεα εγκυμονούσα παίδαρο και οσονούπω κοψοκ..λισσα Εύα, για τον Μπουγιού που παρακάλαγε θεϊκά και για τον Πετράν με τις απορίες του!!!

Και εις άλλα με υγείαν!!!


Καλά δε χορταίνω να διαβάζω τις αναλύσεις σου!!!! Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου σε όλα!!!!!
Στο μόνο που θα σταθώ παραπάνω είναι ότι δεν υπάρχει δίλλημα ανάμεσα σε Νταίζη και Μελιτσούλα... εννοείται ότι αντιπαθούμε περισσότερο τη δεύτερη!!! Η άλλη σου δείχνει από την αρχή τον πραγματικό της εαυτό, αυτή μας το παίζει και κυρία μη χ...σω!!!!!! Ν' αγιάσει το χέρι της Αντιγονάρας σήμερα (αν και για λάθος λόγο)!!!! xastouki
masoul
masoul
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 344 - Ημερομηνία 13-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 344 - Ημερομηνία 13-04-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τρι Απρ 13, 2010 8:22 pm

kelly έγραψε:Πολύ καλό και σήμερα απο μένα το επεισόδιο!!Πολύ χαίρομαι που τα τελευταία επεισόδια έχουν πολύ ενδιαφέρον από πλευράς εξελίξεων και καταπληκτικών ερμηνειών!Αναλυτικότερα:

Μάνος-Στέφανος : Πότε επιτέλους θα καταλάβουν αυτοί οι δύο ότι δεν παίζουν stratego??Μιλάμε για ανθρώπους και όχι αντικείμενα!Όλα αυτά που αναφέρουν"μου πήρες","δεν θα μου πάρεις","μην κάνεις κίνηση","τα κατάφερες","με ισοπέδωσες",κτλ που λένε κατα καιρούς οι κύριοι μεταξύ τους,μόνο αυτό μου θυμίζουν και με εκνευρίζουν!Μάνο μου,αφού έχεις αρχίσει να δείχνεις δείγματα αλλαγής,γιατί με τον εγωισμό σου δεν τα αφήνεις να βγούν προς τα έξω??Βέβαια δικαιολογημένα αυτά που του είπε,διότι ένας άνθρωπος σαν τον Μάνο μπορεί να καταλάβει και να παραξενευτεί με όλα αυτά τα δεινά που συμβαίνουν στις ζωές των αγαπημένων του προσώπων και που κατά τύχη προέρχονται από τον ίδιο άνθρωπο!

Παρέα(σπίτι της Νόρας) : Δικαιολογημένοι κατ'εμέ οι φόβοι της Εύας!Δεν είμαι πλήρως ενημερωμένη πάνω στο θέμα της επιλόχειου κατάθλιψης,όμως φαντάζομαι πως είναι μια τρομέρη ασθένεια που εν προκειμένω στέρησε απο την Εύα τη χαρά της πρώτης της εγγυμοσύνης.Η ανασφάλεια για το ότι πάλι θα γεννήσει ένα παιδί χωρίς τη στήρηξη του πατέρα του,προδωμένη από τον ίδιο και με το φόβο ότι εξαιτίας της κατάστασης και των επιλογών της μπορεί το παιδί της να μεγαλώσει δυστυχισμένο μόνο αυτές τις αναμνήσεις μπορούν να της φέρουν στο μυαλό!Η παρέα και πάλι παρούσα να προσπαθεί να της δώσει πατήματα και στέρεο έδαφος δείχνοντάς της έτσι ότι αυτή τη φορά τα πράγματα είναι διαφορετικά.Η Εύα έχει ανθρώπους δίπλα της που την αγαπάνε ειλικρινά!

Μελίτα-Στέφανος-Αντογόνη : Θα γίνω κουραστική..Ας της πει κάποιος της Μελίτας ότι δεν είναι ζευγάρι με τον απόλυτό της και ότι εκείνος δεν έχει και καμία όρεξη να γίνουν να σταματήσει επιτέλους να μας ζαλίζει που δεν την υπολογίζει και δεν την παίρνει τηέφωνο!!! wallΌσο για τη σκηνή στο σπίτι του Στέφανου,την αλήθεια μου θα την πω!Πολύ χάρηκα που τα άκουσε επιτέλους η Καρταλομάνα!!!Άκυρη όμως η στιγμή Μελιτάκι αφού όταν θέλουμε να προστατέψουμε κάποιον και να του φανερώσουμε μια αλήθεια το κάνουμε αφενός νωρίτερα και αφετέρου όχι όποτε μας συμφέρει για να αντικρούσουμε το "γύναιο"!Έχεις ένα θέμα εσύ με τις αλήθειες και τις στιγμές που επιλέγεις να τις ξεφουρνήσεις! lol!

Νόρα-Λουκάς : Άλλη μια πολύ γλυκειά σκηνή!!Πέθανα στα γέλια με τον Λουκά και τη θεία Νταίζη!Μου άρεσε πολύ και η σκηνή στο σαλόνι που ο Λουκάς σκεφτόταν την Εύα και τα ψέματα στις μεταξύ τους σχέσεις..Νομίζω πως ο Λουκάκος σκεφτόταν και το δικό του ψέμα προς τη Νόρα διότι το ενδεχόμενο να θυμώσει μαζί του και να την χάσει,είναι αυτό που φοβάται περισσότερο απ'όλα!

Νικόλας-Δάφνη :"Δάφνη κοιμάσαι?" gelio gelio gelio Νικόλας θεόοοοοοοοοοοοοοοοοοος!!Έτσι Νικόλα μου,πάρε το αίμα σου πίσω!!Λύσε κ εσύ μια φορά το Μεσανατολικό ξημερώματα!!Η Δαφνούλα όμως δεν χαμπάριασε!Σκεπτόμενη τον Λουκά τσιτσίδι στους διαδρόμους το'παθε το νευρικό το γέλιο!

Εύα-Αγγέλα : woohoo Αυτή την Εύα θέλουμε!!!Που δεν χαμπαριάζει από χαστούκια!Άλλο ένα ήταν και θα περάσει ο πόνος που αφήνει(συνειδητοποιημένη φυσικά ξέρει ότι δεν θα είναι εύκολο)Δεν αξίζει να κρυφτεί εκείνη όπως πολύ σωστά είπε!!!Δεν είναι άρρωστη!!Πληγωμένη είναι αλλά θα περάσει και αυτό!Μπράβο Ευάκι!! Klap

Τέλος μου άρεσε πολύ η σκηνή με τον Μάνο και την Εύα που παρόλο που ούτε καν κοιτάχτηκαν μετέδωσαν πολλά συναισθήματα!!

Αυτά από μένα! Wink

kelly μου πολύ μου αρέσει που κάθε μερα σχολιαζεις έτσι αναλυτικά!

Συμφωνώ σε όλα βέβαια!!

Και καλά..πώς ξέχασα να σχολιάσω τη θεία Νταίζη! Τι τρομερή η φατσούλα του Λουκά που κρύφτηκε όταν είπε τη βλακεα? χαχα

Επίσης ...
Αυτή την Εύα θέλουμε!!!Που δεν χαμπαριάζει από χαστούκια!Άλλο ένα ήταν και θα περάσει ο πόνος που αφήνει(συνειδητοποιημένη φυσικά ξέρει ότι δεν θα είναι εύκολο)Δεν αξίζει να κρυφτεί εκείνη όπως πολύ σωστά είπε!!!Δεν είναι άρρωστη!!Πληγωμένη είναι αλλά θα περάσει και αυτό!Μπράβο Ευάκι!!

ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ!!!

Το σύνθημα της ημέρας νομίζω είναι ένα:

Εύα ξύπνα!
Κόψε τους το βήχα! Opados1

Εύα κουνήσου!
Δείξτους την πυγμή σου!!! Opados1

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 344 - Ημερομηνία 13-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 344 - Ημερομηνία 13-04-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τρι Απρ 13, 2010 8:23 pm

Clarabelle έγραψε:
nikidanis έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:Anna μου σχολίασα πάνω στον δικό σου γιατί δεν προλαβαίνω περισσότερα!

Εζι για μια ακόμα φορά σούπερ μινι σχολιασμός!!!

Να δω τον Πέτρο με σώβρακο, ποδιά και αθλητικό και τι στον κόσμο! τί!!!

αν δω τον Πετραν με σωβρακο πως τα λετε ετσι ελατε να με μαζευετε αμαχος πληθυσμος εδωωωωω
ηδη φουντωσα!!!!!!


Αφού το είπε ο Λουκάς είναι μόδα θα φορεθεί πολύ. Πέσε εσύ και σε κρατάμε εμείς. lol!

Πάντως μια προϋπηρεσία στα σώβρακα την έχει ο Πετράν...Μια εκείνο με τα ελεφαντάκια, μια του Λουκάκου, δεν μπορείτε να πείτε!!!
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 344 - Ημερομηνία 13-04-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 344 - Ημερομηνία 13-04-2010

Δημοσίευση από Ezantakou Τρι Απρ 13, 2010 8:24 pm

Mik έγραψε:
Ezi_loukno έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Mik έγραψε:Οταν η Ευα διέλυε το γάμο της Μελίτας, η Αγγέλα έβριζε και προσπαθούσε να το σταματήσει οπως είπες...ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΤΗΣ.. Την κόρη της να κουμαντάρει και να κράξει, και όχι την μάνα αλληνής κόρης.
Οταν η Μελίτα διέλυσε τον γάμο της Ευας, τι θα μπορούσε η Αγγέλα να της πει? Να της ζητήσει και τα ρέστα δηλαδη? Της Ευας τότε αυτό, της άξιζε.
Το προβλημά μου, δεν είναι να κράξει η Αγγέλα, το πρόβλημά μου είναι να κράξει την Αμαλία... Και όχι επειδή είναι η Αμαλία, αλλα επειδη δεν το έκανε η Αμαλία αλλα η κόρη της .


Τώρα σε ποιόν τα λέωlol!
Μήπως θυμάσαι τις επισκέψεις της Αμαλίας στην Αγγέλα στη Μαρίλια κλπ. κλπ. ;
Και δεν ήταν ούτε τόσο συγκρατημένες όσο της Αγγέλας ούτε τόσο ευγενικές


Απο πάντα δηλαδή είχε "χαμένο τάκτ" η Αμαλίτσα;

Δεν έβλεπα πρώτο κύκλο γιαυτό δεν ξέρω τι έκανε η Αμαλία αλλά Βάσω μου, η τιτανομέγιστη έχει αποδείξει την νοιάζει μόνο η κόρη της και κανένας άλλος..

Δεν είναι και η μόνη μάνα εκεί μέσα που την νοιάζει μόνο το δικό της παιδί και κανένα άλλο.... (Ονοματα δεν λέμε...)

Δεν έχεις και άδικο σ'αυτό... Αυτό το συνολάκι το έχουμε και σε αρσενικό να σου θυμήσω "Ηλίας" που συνεχώς δικαιολογεί τον Μάνο...

Τζίνα μου, σευχαριστώ πολύ..
Τι να κάνουμε αφού συνεχώς χάνω τους αναλυτικούς μου σχολιασμούς (σύνδρομο Μπέλλου έχω), ενώ οι "μίνι" μου κάθονται (ευτυχώς)...
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης