Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 356-Ημερομηνία 29/4/2010

+4
annetaki
evanna
edem4ever
nikidanis
8 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 356-Ημερομηνία 29/4/2010 Empty Επεισόδιο 356-Ημερομηνία 29/4/2010

Δημοσίευση από nikidanis Πεμ Απρ 22, 2010 11:38 am

Η Δάφνη, ψάχνοντας για το φορμάκι του παιδιού ,βρίσκει ένα όπλο στο συρτάρι. Το λέει στην Εύα και το αναφέρει και στην υπόλοιπη παρέα. Ο αστυνόμος , σε μια απροσδόκητη επίσκεψη συμβουλεύει την Εύα να προσέχει τον εαυτό της και το παιδί της. Οι αστυνομικοί, έπειτα από έρευνα στο σπίτι του Στέφανου, βρίσκουν το όπλο του φόνου και συλλαμβάνουν την Αντιγόνη.

απο MEGA
Η Εύα ζητάει από την Δάφνη να πάνε μαζί στο σπίτι τού Στέφανου, για να πάρουν ένα φορμάκι για το παιδί που ξέχασε εκεί και έχει συναισθηματική αξία για εκείνη. Η Δάφνη, ψάχνοντας για το φορμάκι, βρίσκει ένα όπλο σ' ένα συρτάρι. Το λέει στην Εύα και το αναφέρει και στην υπόλοιπη παρέα. Η Αντιγόνη βρίσκει αργότερα το ίδιο όπλο και προβληματίζεται, καθώς ο Χρήστος την διαβεβαιώνει ότι δεν είναι δικό του. Ο αστυνόμος, σε μια απροσδόκητη επίσκεψη, συμβουλεύει την Εύα να προσέχει τον εαυτό της και το παιδί της. Αυτά τα λόγια την ταράζουν αρκετά. Ο Μάνος δέχεται την πρόταση τού Μπέλλου, για τη δουλειά. Οι αστυνομικοί, έπειτα από έρευνα στο σπίτι τού Στέφανου, βρίσκουν το όπλο τού φόνου και συλλαμβάνουν την Αντιγόνη.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την nikidanis στις Πεμ Απρ 22, 2010 11:44 pm, 1 φορά
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 356-Ημερομηνία 29/4/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 356-Ημερομηνία 29/4/2010

Δημοσίευση από edem4ever Πεμ Απρ 22, 2010 12:21 pm

nikidanis έγραψε:Η Δάφνη, ψάχνοντας για το φορμάκι του παιδιού ,βρίσκει ένα όπλο στο συρτάρι. Το λέει στην Εύα και το αναφέρει και στην υπόλοιπη παρέα. Ο αστυνόμος , σε μια απροσδόκητη επίσκεψη συμβουλεύει την Εύα να προσέχει τον εαυτό της και το παιδί της. Οι αστυνομικοί, έπειτα από έρευνα στο σπίτι του Στέφανου, βρίσκουν το όπλο του φόνου και συλλαμβάνουν την Αντιγόνη.
Τι ξερει αυτος μου λετε;;;;
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 356-Ημερομηνία 29/4/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 356-Ημερομηνία 29/4/2010

Δημοσίευση από evanna Πεμ Απρ 22, 2010 2:33 pm

Αυτο αναρωτιεμαι και εγω Γιαννα!Απ'οτι ξερουμε και η Ευα και το παιδι θα κινδυνεψουν και ο αστυνομος την πληροφορει σχετικα με αυτο λιγες μερες πριν!Δεν ειναι καπως υποπτο το ολο σκηνικο??? 😕
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 356-Ημερομηνία 29/4/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 356-Ημερομηνία 29/4/2010

Δημοσίευση από edem4ever Πεμ Απρ 22, 2010 2:44 pm

evanna έγραψε:Αυτο αναρωτιεμαι και εγω Γιαννα!Απ'οτι ξερουμε και η Ευα και το παιδι θα κινδυνεψουν και ο αστυνομος την πληροφορει σχετικα με αυτο λιγες μερες πριν!Δεν ειναι καπως υποπτο το ολο σκηνικο??? 😕

Οχι μονο τι ξερει αλλα και απο που;;; Απο την Αντιγονη; Απο το Χρηστο; Απο τον Κυριακο; Υπαρχει και μια ακομα εκδοχη βεβαια... να ηξερε ο Χατζηβασιλειου και αγνωστο πως να εμαθε και ο Σταυριανιδης....
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 356-Ημερομηνία 29/4/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 356-Ημερομηνία 29/4/2010

Δημοσίευση από evanna Πεμ Απρ 22, 2010 2:49 pm

edem4ever έγραψε:
evanna έγραψε:Αυτο αναρωτιεμαι και εγω Γιαννα!Απ'οτι ξερουμε και η Ευα και το παιδι θα κινδυνεψουν και ο αστυνομος την πληροφορει σχετικα με αυτο λιγες μερες πριν!Δεν ειναι καπως υποπτο το ολο σκηνικο??? 😕

Οχι μονο τι ξερει αλλα και απο που;;; Απο την Αντιγονη; Απο το Χρηστο; Απο τον Κυριακο; Υπαρχει και μια ακομα εκδοχη βεβαια... να ηξερε ο Χατζηβασιλειου και αγνωστο πως να εμαθε και ο Σταυριανιδης....
Ο Σταυριανιδης ηταν στο Παρα πεντε καλε,εδω εχουμε το Σταυριδη! gelio

Κατα τ'αλλα εχω και εγω μπερδευτει πολυ με την ολη κατασταση και απο το που βρισκει τοσες πληροφοριες ο αστυνομος!Υπομονη και βλεπουμε! :wink2:
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 356-Ημερομηνία 29/4/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 356-Ημερομηνία 29/4/2010

Δημοσίευση από edem4ever Πεμ Απρ 22, 2010 2:51 pm

evanna έγραψε:
edem4ever έγραψε:
evanna έγραψε:Αυτο αναρωτιεμαι και εγω Γιαννα!Απ'οτι ξερουμε και η Ευα και το παιδι θα κινδυνεψουν και ο αστυνομος την πληροφορει σχετικα με αυτο λιγες μερες πριν!Δεν ειναι καπως υποπτο το ολο σκηνικο??? 😕

Οχι μονο τι ξερει αλλα και απο που;;; Απο την Αντιγονη; Απο το Χρηστο; Απο τον Κυριακο; Υπαρχει και μια ακομα εκδοχη βεβαια... να ηξερε ο Χατζηβασιλειου και αγνωστο πως να εμαθε και ο Σταυριανιδης....
Ο Σταυριανιδης ηταν στο Παρα πεντε καλε,εδω εχουμε το Σταυριδη! gelio

Κατα τ'αλλα εχω και εγω μπερδευτει πολυ με την ολη κατασταση και απο το που βρισκει τοσες πληροφοριες ο αστυνομος!Υπομονη και βλεπουμε! :wink2:

lol! lol! Και το ηξερα οτι κατι δεν εγραφα σωστα.... slap
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 356-Ημερομηνία 29/4/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 356-Ημερομηνία 29/4/2010

Δημοσίευση από annetaki Πεμ Απρ 22, 2010 11:31 pm

Στο δικό της συρτάρι βρίσκει η Δάφνη το όπλο?? Καλααααα ο,τι να ναι.....Έχω μπερδευτεί πάρα πολυ...Άκρη δεν βγάζω...... /S
annetaki
annetaki

Θηλυκό Τόπος : Στον δικό μου Πετρακικό κόσμο!!!
Ασχολίες : Καμμένη με τα μυστικά & τον Λουκάκο;)

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 356-Ημερομηνία 29/4/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 356-Ημερομηνία 29/4/2010

Δημοσίευση από giouli_edem Παρ Απρ 23, 2010 11:03 am

Εγώ να ρωτήσω κάτι βρε παιδιά ? Αφού η Εύα στο σημερινό επεισόδιο "γυρίζει" στο σπίτι της πεθερούλας, γιατί λέει η περίληψη ότι ζητάει από τη Δάφνη να πάνε να πάρουν το φορμάκι ??? Ξαναφεύγει μέχρι την άλλη βδομάδα ?? .... scratch
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 356-Ημερομηνία 29/4/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 356-Ημερομηνία 29/4/2010

Δημοσίευση από nikidanis Παρ Απρ 23, 2010 11:11 am

giouli_edem έγραψε:Εγώ να ρωτήσω κάτι βρε παιδιά ? Αφού η Εύα στο σημερινό επεισόδιο "γυρίζει" στο σπίτι της πεθερούλας, γιατί λέει η περίληψη ότι ζητάει από τη Δάφνη να πάνε να πάρουν το φορμάκι ??? Ξαναφεύγει μέχρι την άλλη βδομάδα ?? .... scratch



μαλλον ξαναφευγει!! θα δουμε απο σημερα κιολας δεν ξερουμε αν ο Στεφανος γυρισει πισω
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 356-Ημερομηνία 29/4/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 356-Ημερομηνία 29/4/2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Παρ Απρ 23, 2010 11:30 am

Παιδιά δεν γυρίζει για να μείνει, ούτε και πρόκειται, απλώς θέλει να ανακαλύψει τι γίνεται!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 356-Ημερομηνία 29/4/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 356-Ημερομηνία 29/4/2010

Δημοσίευση από nikidanis Παρ Απρ 23, 2010 11:43 am

nikidanis έγραψε: Η Αντιγόνη βρίσκει αργότερα το ίδιο όπλο και προβληματίζεται, καθώς ο Χρήστος την διαβεβαιώνει ότι δεν είναι δικό του. .


αμα δεν ειναι του Χρηστου το οπλο και η Αντιγονη το παιζει αθωα περιστερα ποιανου ειναι το οπλο..???
μηπως Στεφανακο το χεις κρυφα το οπλο απο την μανουλα??? προσεχε θα σε κανει ντα .. Threat gelio
μονο αυτη εχει το δικαινωμα να σκοτωνει
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 356-Ημερομηνία 29/4/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 356-Ημερομηνία 29/4/2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Παρ Απρ 23, 2010 11:53 am

nikidanis έγραψε:
nikidanis έγραψε: Η Αντιγόνη βρίσκει αργότερα το ίδιο όπλο και προβληματίζεται, καθώς ο Χρήστος την διαβεβαιώνει ότι δεν είναι δικό του. .


αμα δεν ειναι του Χρηστου το οπλο και η Αντιγονη το παιζει αθωα περιστερα ποιανου ειναι το οπλο..???
μηπως Στεφανακο το χεις κρυφα το οπλο απο την μανουλα??? προσεχε θα σε κανει ντα .. Threat gelio
μονο αυτη εχει το δικαινωμα να σκοτωνει

Mπα την Αντιγόνη μέχρι στιγμής την έχω κόψει κατά της βίας! Μάλλον θα του κόψει το χαρτζιλίκι αλλα μετά πώς θα παίρνει νερό και τυρόπιτα στο διάλλειμα που θα μιλάει με την απόλυτη??? Και πάει στο καλό η τυρόπιτα θα τους μαγειρεύει η Αμαλίτσα τηγανιτές πατάτες, το νερό όμως κρίνεται ΑΠΟΛΥΤΩΣ απαραίτητο στην περίπτωσή τους gelio

Κατά τα άλλα δεν ξέρουμε ότι το όπλο ΔΕΝ είναι της Αντιγόνης, άλλωστε μπορεί να το παίζει αθώα! Παντως κι εγω Στέφανο ψηφίζω!!!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 356-Ημερομηνία 29/4/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 356-Ημερομηνία 29/4/2010

Δημοσίευση από Ezantakou Παρ Απρ 23, 2010 11:57 am

nikidanis έγραψε:
Η Εύα ζητάει από την Δάφνη να πάνε μαζί στο σπίτι τού Στέφανου, για να πάρουν ένα φορμάκι για το παιδί που ξέχασε εκεί και έχει συναισθηματική αξία για εκείνη. Η Δάφνη, ψάχνοντας για το φορμάκι, βρίσκει ένα όπλο σ' ένα συρτάρι. Το λέει στην Εύα και το αναφέρει και στην υπόλοιπη παρέα. Η Αντιγόνη βρίσκει αργότερα το ίδιο όπλο και προβληματίζεται, καθώς ο Χρήστος την διαβεβαιώνει ότι δεν είναι δικό του. Ο αστυνόμος, σε μια απροσδόκητη επίσκεψη, συμβουλεύει την Εύα να προσέχει τον εαυτό της και το παιδί της. Αυτά τα λόγια την ταράζουν αρκετά. Ο Μάνος δέχεται την πρόταση τού Μπέλλου, για τη δουλειά. Οι αστυνομικοί, έπειτα από έρευνα στο σπίτι τού Στέφανου, βρίσκουν το όπλο τού φόνου και συλλαμβάνουν την Αντιγόνη.

*Εγώ τώρα που κόλλησα στο φορμάκι του μωρού είμαι καλά..??

*Καλά το όπλο τι δουλειά έχει στο συρτάρι της Εύας; Απο την άλλη η Δάφνη μπορεί να έψαξε λάθος συρτάρι αλλά και πάλι είναι περίεργο να βρίσκεται το όπλο σε κοινή θέα.. Μήπως το έβαλε κάποιος επίτηδες εκεί..?? zip

*Για να προβλημετίζεται η Αντιγόνη σημαίνει οτι δεν είναι δικό της το όπλο.. Βέβαια η γυναίκα αυτή ξέρει να εκβιάζει συναισθηματικά τον ίδιο της τον γιό, στον Χρήστο θα κολλήσει..??

*Αυτός ο αστυνόμος πολλά ξέρει... Αλλά είναι παράξενο που ξέρει και για τις απόπειρες που θα γίνουν εναντίον της Εύας... Μάλλον έχει και άλλες πηγές εκτός απο τον Κυριάκο....

*Ο Μάνος θα δουλέψει για τον Μπέλλο; Τώρα εγώ να χαρώ για τον Μάνο ή να εκνευριστώ με τον Μπέλλο...??

*Να και κάτι σωστό που κάνει η αστυνομία... Η σύλληψη της Αντιγόνης θα φέρει πολλά στο φώς και κυρίως για την περιβόητη διαθήκη..
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 356-Ημερομηνία 29/4/2010 Empty Απ: Επεισόδιο 356-Ημερομηνία 29/4/2010

Δημοσίευση από maria* Παρ Απρ 23, 2010 2:12 pm

Λογικά, όποιος έβαλε το πιστόλι στο συρτάρι έχει άμεση επαφή με το σπίτι. Αν τυχόν είναι έτσι οι ύποπτοι είναι λίγοι. Εύα (που αποκλείεται), Αντιγόνη, Στέφανος, Χρήστος.

Την Αντιγόνη για όλα την έχω ικανή γιατί μ'αυτή τη διαθήκη δε στέκει καλά στα μυαλά της!

Ο Στέφανος πιστεύω, ακόμα και αν ήταν ηθικός αυτουργός και είχε αναθέσει σε κάποιον άλλον το φόνο δε θα κρατούσε το πιστόλι στο σπίτι του.

Ο Χρήστος (ο οποίος θα μπορούσε να δουλεύει για χάρη είτε του Στέφανου είτε της Αντιγόνης), θα μπορούσε να το βάλει, αλλά δε μου φαίνεται για άνθρωπος που θα το έκανε αυτό...

slap
maria*
maria*
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης