Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 357-Ημερομηνία 30/4/2010

+25
Ntinaki Agapaei Petraki
jim7
LYDIA
Goofy!
panda
verile_mistika
nora_oscar
T2eNnh
konst@ntin@
soso
tinaki18
annetaki
Black rose
evanna
rachel
mimi
nima
KatsaroYpotheto
edem4ever
loukasnora
giouli_edem
Jennifer
masoul
Καρ-Mik
nikidanis
29 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 357-Ημερομηνία 30/4/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 357-Ημερομηνία 30/4/2010

Δημοσίευση από Ntinaki Agapaei Petraki Σαβ Απρ 24, 2010 3:58 pm

απο εμενα με αγαπη στον στεφανο Fskl Fskl Fskl Fskl
Ntinaki Agapaei Petraki
Ntinaki Agapaei Petraki
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στον δικο μου Πετρακικο κοσμο!!!
Ασχολίες : Παναγιώτης Πετράκης<3 I love dreams,music,theatre,life,cinema and books<3

https://www.facebook.com/PanPetrakisFanClub

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 357-Ημερομηνία 30/4/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 357-Ημερομηνία 30/4/2010

Δημοσίευση από dadela Κυρ Απρ 25, 2010 6:34 pm

IQ ποντικιού ο Στέφανος!Η Δάφνη?Μόνο το φωτοστέφανο της λείπει!Πάντως συμφωνώ με τις προλαλήσαντες, δεν έχει περάσει και λίγα για να α φτάσει εδώ που έφτασε.Εγώ πάντως θέλω να εστιάσω σε κάτι άλλο,ο Σταυρίδης πιστεύει ότι η Αντιγόνη μπορεί να σκότωσε το Χατζηβασιλείου?Kotsides Το λέω αυτό, όχι πως δεν είχε κίνητρο, αλλά γιατί στην αρχή όταν είχαν πιάσει τον Στέφανο αυτή δεν είχε πάει να παραδωθεί και καλά?Τότε του κοψε και κατάλαβε πως έλεγε ψέματα.Τώρε δε μπορεί να πάρει καμιά στροφή να σκεφτεί ότι δε μπορεί να το έκανε αφού στην αρχή είχε πει ψέματα ότι το σκότωσε?Ποιος ξέρει, μπορεί να έκαψε καμιά φλάτζα, τόση σκέψη ποια, ούτε για να λύσει sudoku! study
dadela
dadela
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Athens
Ασχολίες : Κοιτάω τον ουρανό γιατί όπου να ναι θα πέσει στο κεφάλι μου

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 357-Ημερομηνία 30/4/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 357-Ημερομηνία 30/4/2010

Δημοσίευση από evitaemi Δευ Απρ 26, 2010 9:18 am

εγω μενω στο οτι τα αποτυπωματα της Αντιγονης βρεθηκαν πανω στο οπλο...εαν καποιος εκρυψε εκει το οπλο για να την παγιδευσει ειναι δευτερευων...εαν οντως δεν ειχε καμια σχεση η Αντιγονη γιατι δεν ειπε τιποτα οταν το βρηκε;

evitaemi
Τουρίστας
Τουρίστας

Τόπος : στην χώρα του Ποτέ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 357-Ημερομηνία 30/4/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 357-Ημερομηνία 30/4/2010

Δημοσίευση από fangirl Δευ Απρ 26, 2010 4:41 pm

αχ αυτος ο στεφανος....ολο τουσ αλλους ξερει να κατηγορει.....ελεος....εμ ολα αυτος τα σκατωσε στην εδεμ εμ βγενει και απο πανω....αντε δηλαδη μην νευριασω ας αλλαξει λιγο χαρακτηρα...ολα οι αλλοι τα κανουν αυτος και η μελιτα τα θυματα..... 🇳🇴 :twisted:

fangirl

Θηλυκό Τόπος : ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Ασχολίες : ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 357-Ημερομηνία 30/4/2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 357-Ημερομηνία 30/4/2010

Δημοσίευση από loukitsa Τρι Απρ 27, 2010 12:22 am

Ως άλλος ζορο θα ρθει να τιμωρησει...Ζυμαρούλη πάρε και τον Ψωμιάδη μαζι gelio gelio
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης