Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 356 - Ημερομηνία 29-04-2010

+23
giouli_edem
CineFreak
annaki
Goofy!
geod
nicole
aggeliki
manthaki-loukanoraki
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
Cancoon
LYDIA
$ofi@ loukakos + nora
nikidanis
DESPOINA
Ezantakou
evanna
hionati
Ntinaki1
Καρ-Mik
Izabella29
anastasia20
loukitsa
Clarabelle
27 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 356 - Ημερομηνία 29-04-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap4%Επεισόδιο 356 - Ημερομηνία 29-04-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 4% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 356 - Ημερομηνία 29-04-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap25%Επεισόδιο 356 - Ημερομηνία 29-04-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 25% 
[ 13 ]
Επεισόδιο 356 - Ημερομηνία 29-04-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap24%Επεισόδιο 356 - Ημερομηνία 29-04-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 24% 
[ 12 ]
Επεισόδιο 356 - Ημερομηνία 29-04-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap14%Επεισόδιο 356 - Ημερομηνία 29-04-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 14% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 356 - Ημερομηνία 29-04-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap16%Επεισόδιο 356 - Ημερομηνία 29-04-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 16% 
[ 8 ]
Επεισόδιο 356 - Ημερομηνία 29-04-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap17%Επεισόδιο 356 - Ημερομηνία 29-04-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 17% 
[ 9 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 51
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 356 - Ημερομηνία 29-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 356 - Ημερομηνία 29-04-2010

Δημοσίευση από giouli_edem Παρ Απρ 30, 2010 12:41 pm

Τί να πώ κι εγώ για το χτεσινό.... Βαρεμάρα .....
Πόσες κουλαμάρες θα δούμε και θα ακούσουμε πια ??? ....

Βλέπουμε την Νταιζάρα να απειλεί και να θέλει στο πιάτο τη ζωή της Νόρας και του Λουκά. Από που κι ως που συνεχίζει να ζητάει λεφτά και με τί μπορεί πλέον να τους απειλήσει ??? Το παιδί αφού το παραχώρησε στον Οδυσσέα με χαρτιά δε μπορεί να το πάρει και να φύγει γιατί θα την κυνηγάνε !! Γιατί συνεχίζουν να μας δείχνουν ότι "την φοβούνται" με τους εκβιασμούς της ?? ΕΛΕΟΣ !!! Δηλαδή αν τη διαολοστείλουν και δεν της δώσουν μία, τί θα τους κάνει ???? Fskl

Και λέει και τη "θεϊκή" ατάκα ότι ο Άρης έχασε την οικογενειακή του θαλπωρή !!! Αυτή τη θαλπωρή μαντάμ την είχε πάντα με τον Οδυσσέα που τον μεγάλωσε και μαζί του παραμένει, άρα τί ακούμε Χριστέ μου ?? Fskl

Από την άλλη βλέπουμε τα Απόλυτα Γελοία 15χρονα να βολτάρουν στους κήπους και ακούμε την γελοιοδέστατη σαχλοκούδουνη να λέει στο Στέφανο ότι η Νεφελίτσα μετά από 1 λεπτό που τον είδε την προηγούμενη μέρα τον συμπάθησε και τον συνήθισε !! Fskl
Μας περνάνε για χάπατα τελείως, δεν εξηγείται !!
Αλλά όχι, συγνώμη, η κα. Ακρίτα έγραψε χτες ότι μας σέβεται !! sss

Άλλο κουλό είναι που ο Χρήστος είχε δει ότι η Δάφνη δεν κρατούσε τίποτα όταν μπήκε !!!! Άρα πώς να φυτέψει το όπλο, που το είχε κρυμμένο, στο σουτιέν ?? gelio

Το άλλο που γέλασα είναι όταν έμαθε ο Στέφανος ότι συνέλαβαν την Διαβολομανούλα, που καθίμενος στο σκαλοπατάκι της βιλάρας του (πολύ καλός ο Σταύρου σε αυτή τη σκηνή) μονολόγησε και είπε:

"Όχι, δε θα μου τρελάνετε εσείς τη μάνα"

Συγνώμη αλλά για θυμήστε μου ποιός έλεγε λίγα επεισόδια πριν στη μανούλα "Καλά, είσαι τελείως τρελή !!" και " Έχεις τρελαθεί τελείως ??" gelio

Και το άλλο που παρατήρησα είναι, πόσο αστείος είναι ο Σταύρου όταν τρέχει ????? lol!

Αυτό που μου άρεσε ήταν μόνο η Νόρα με το Λουκάκο, η Ευάρα που έλαμψε όταν άκουσε για τη δουλειά του Μάνου και η σκηνή με όλη την παρέα μαζεμένη που πλέον θα τις απολαμβάνω όσο δεν πάει .... ((

Έτσι κι αλλιώς 1,5 μήνας έμεινε ακόμα για τα Μυστικά που ξέραμε εμείς...Ειλικρινά κάντε ένα καλό σε όλους μας κ. σεναριογράφοι και τελειώστε μια και καλή τα Μυστικά στη δεύτερη σεζόν !! Η τρίτη θα είναι άσκοπο να βγεί στον αέρα αφού δε θα υπάρχει παρέα ....
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 356 - Ημερομηνία 29-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 356 - Ημερομηνία 29-04-2010

Δημοσίευση από Ezantakou Παρ Απρ 30, 2010 12:56 pm

giouli_edem έγραψε:Τί να πώ κι εγώ για το χτεσινό.... Βαρεμάρα .....
Πόσες κουλαμάρες θα δούμε και θα ακούσουμε πια ??? ....

Βλέπουμε την Νταιζάρα να απειλεί και να θέλει στο πιάτο τη ζωή της Νόρας και του Λουκά. Από που κι ως που συνεχίζει να ζητάει λεφτά και με τί μπορεί πλέον να τους απειλήσει ??? Το παιδί αφού το παραχώρησε στον Οδυσσέα με χαρτιά δε μπορεί να το πάρει και να φύγει γιατί θα την κυνηγάνε !! Γιατί συνεχίζουν να μας δείχνουν ότι "την φοβούνται" με τους εκβιασμούς της ?? ΕΛΕΟΣ !!! Δηλαδή αν τη διαολοστείλουν και δεν της δώσουν μία, τί θα τους κάνει ???? Fskl

Και λέει και τη "θεϊκή" ατάκα ότι ο Άρης έχασε την οικογενειακή του θαλπωρή !!! Αυτή τη θαλπωρή μαντάμ την είχε πάντα με τον Οδυσσέα που τον μεγάλωσε και μαζί του παραμένει, άρα τί ακούμε Χριστέ μου ?? Fskl

Από την άλλη βλέπουμε τα Απόλυτα Γελοία 15χρονα να βολτάρουν στους κήπους και ακούμε την γελοιοδέστατη σαχλοκούδουνη να λέει στο Στέφανο ότι η Νεφελίτσα μετά από 1 λεπτό που τον είδε την προηγούμενη μέρα τον συμπάθησε και τον συνήθισε !! Fskl
Μας περνάνε για χάπατα τελείως, δεν εξηγείται !!
Αλλά όχι, συγνώμη, η κα. Ακρίτα έγραψε χτες ότι μας σέβεται !! sss

Άλλο κουλό είναι που ο Χρήστος είχε δει ότι η Δάφνη δεν κρατούσε τίποτα όταν μπήκε !!!! Άρα πώς να φυτέψει το όπλο, που το είχε κρυμμένο, στο σουτιέν ?? gelio

Το άλλο που γέλασα είναι όταν έμαθε ο Στέφανος ότι συνέλαβαν την Διαβολομανούλα, που καθίμενος στο σκαλοπατάκι της βιλάρας του (πολύ καλός ο Σταύρου σε αυτή τη σκηνή) μονολόγησε και είπε:

"Όχι, δε θα μου τρελάνετε εσείς τη μάνα"

Συγνώμη αλλά για θυμήστε μου ποιός έλεγε λίγα επεισόδια πριν στη μανούλα "Καλά, είσαι τελείως τρελή !!" και " Έχεις τρελαθεί τελείως ??" gelio

Και το άλλο που παρατήρησα είναι, πόσο αστείος είναι ο Σταύρου όταν τρέχει ????? lol!

Αυτό που μου άρεσε ήταν μόνο η Νόρα με το Λουκάκο, η Ευάρα που έλαμψε όταν άκουσε για τη δουλειά του Μάνου και η σκηνή με όλη την παρέα μαζεμένη που πλέον θα τις απολαμβάνω όσο δεν πάει .... ((

Έτσι κι αλλιώς 1,5 μήνας έμεινε ακόμα για τα Μυστικά που ξέραμε εμείς...Ειλικρινά κάντε ένα καλό σε όλους μας κ. σεναριογράφοι και τελειώστε μια και καλή τα Μυστικά στη δεύτερη σεζόν !! Η τρίτη θα είναι άσκοπο να βγεί στον αέρα αφού δε θα υπάρχει παρέα ....

**Άλλο κουλό είναι που ο Χρήστος είχε δει ότι η Δάφνη δεν κρατούσε τίποτα όταν μπήκε !!!! Άρα πώς να φυτέψει το όπλο, που το είχε κρυμμένο, στο σουτιέν ?? gelio

Και να πείς οτι η Δάφνη έχει στήθος τύπου Άντερσον να το καταλάβω αλλά η Δάφνη....????

**Το άλλο που γέλασα είναι όταν έμαθε ο Στέφανος ότι συνέλαβαν την Διαβολομανούλα, που καθίμενος στο σκαλοπατάκι της βιλάρας του (πολύ καλός ο Σταύρου σε αυτή τη σκηνή) μονολόγησε και είπε:

"Όχι, δε θα μου τρελάνετε εσείς τη μάνα"

Συγνώμη αλλά για θυμήστε μου ποιός έλεγε λίγα επεισόδια πριν στη μανούλα "Καλά, είσαι τελείως τρελή !!" και " Έχεις τρελαθεί τελείως ??" gelio


Ο Στέφανος ήθελε να πέι την ήδη τρελαμένη μάνα.. Σεναριακό λάθος πάλι lol!

Καλά οι σχολιασμοί σας σήμερα θα με στείλουνε..
Γιούλη καταπληκτικός σχολιασμός και συμφωνώ σε όλα : respect :
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 356 - Ημερομηνία 29-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 356 - Ημερομηνία 29-04-2010

Δημοσίευση από Lyn Παρ Απρ 30, 2010 1:23 pm

giouli_edem έγραψε:
:
Άλλο κουλό είναι που ο Χρήστος είχε δει ότι η Δάφνη δεν κρατούσε τίποτα όταν μπήκε !!!! Άρα πώς να φυτέψει το όπλο, που το είχε κρυμμένο, στο σουτιέν ?? gelio


Εγώ σκέφτηκα στο βρακι. gelio
Lyn
Lyn
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Εδώ!
Ασχολίες : Λίγο απ' όλα. Λίγο όμως, όχι πολύ.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 356 - Ημερομηνία 29-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 356 - Ημερομηνία 29-04-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Παρ Απρ 30, 2010 1:26 pm

Lyn έγραψε:
giouli_edem έγραψε:
:
Άλλο κουλό είναι που ο Χρήστος είχε δει ότι η Δάφνη δεν κρατούσε τίποτα όταν μπήκε !!!! Άρα πώς να φυτέψει το όπλο, που το είχε κρυμμένο, στο σουτιέν ?? gelio


Εγώ σκέφτηκα στο βρακι. gelio

Εγω θυμήθηκα την Τζούλια lol!
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 356 - Ημερομηνία 29-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 356 - Ημερομηνία 29-04-2010

Δημοσίευση από KonstantinaA Παρ Απρ 30, 2010 4:57 pm

Δεν αντεχω να βλεπω τη Μελιτα με αυτα τα κοκκαλακια μπροστα στα μαλλια να αλληθωριζει, να γελα σαν χαζη, να ζητα συγκατοικηση και ημαρτον!!!!!!!!!!! να λεει οτι το Νεφελακι της συνηθισε το Στεφανο, ποτε καλε προλαβε να τον γνωρισει το παιδι?

Και εσυ χαζοχαρουμενε μην χασεις θες να την παρεις και στο Παρισι, αλλα για το δικο του παιδι με την Ευα δεν λεμε τιποτα, το ξεχασαμε αυτο. Πως αγαπανε ετσι οι αντρες βρε παιδι μου, τοσα χρονια ζουσε με την αναμνηση της, βασανιζοταν για την αγαπη της και που του την πηρε ο Μανος, της χαλασε το γαμο, της εταζε τον ουρανο με τ' αστρα και πως δεν θελει να πληγωθεις και μολις ειδε και φιλησε την αλληθωρη πριγκιπησσα τα ξεχασε ολα με μιας. Αυτη η σταθεροτητα με πεθαινει λεμε.

Η Δαφνη η καημενη εμεινε καλη ατακα "εσεις μαζι με τα ρουχα του παιδιου αντι για πιπιλες βαζετε οπλα?" με τη λησταρχινα τη γιαγια που εχει το παιδι Δαφνη μου παλι καλα που βρηκες μονο οπλο. Η Ευα παγωσε το αιμα της κοπελας, εναν αντρα της προκοπης δεν βρισκει ολοι πιστολερο ειναι.

Αντιγονη τι πρεμουρα ειναι αυτη που σε επισε? το εχεις διαπραξει το εγκλημα κακουργα και σε βλεπω 2η φορα στη στενη. Ωπα Στεφανε χαλαρωσε, ολο συνομωσιες βλεπεις και εσυ, μα βεβαια με την Αγια Αντιγονη που εχεις για μητερα σιγουρα καποιος της εστησε παγιδα και ποιος ειναι ο πιο ικανος απο ολους? Η Δαφνη βρε!!!!!!!!!!

Καλα απο μυαλο απαιχτο λεμε, και η Ευα καλε μαζι το στησανε μιλαμε για οργανωμενο εγκλημα τωρα.

Κυριακο καλα τα μασησες απο την Αμαλιτσα αλλα λιγα βρε αγορι μου, ειδες τι κανει η κριση? ακομα και το Ρουσσο χτυπησε, κακομοιρη μου θα σε μαδησει η Αμαλια τωρα που σε πηρε πρεφα.

Ο Λουκας ανασανε που δεν τους θελει ο Μπελλος να και ενα καλο. Λουκακο σπαμε τη διατροφη? 2 κουταλιες ζαχαρη? να μου πεις τοσα φαρμακια καπως πρεπει να γλυκαθεις και εσυ.

Τσακιστε την κοταρα τη Νταιζη, ολο με τον εκβιασμο στο στομα ειναι, αμαν βρε Λουκα που πηγε το μυαλο σου και σενα που θα την αφησεις να σε κανει χωμα? στο πηρε η κοκκινομαλα τεννιστρια? καλο το κ&*ο αλλα το πολυ πειραζει να το προσεξεις.

Τζινακι κουκλος ο Χρησταρας σου και πολυ μαγκας.

KonstantinaA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 356 - Ημερομηνία 29-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 356 - Ημερομηνία 29-04-2010

Δημοσίευση από panda Παρ Απρ 30, 2010 6:07 pm

Επιτέλους 1 εξαιρετικό επεισόδιο ύστερα από μια περίοδο μόνιμης ξηρασίας στην σειρά runaround affraid Scandal. Από το Χριστουγενιάτικο είχα να δω τόσο καλό επεισόδιο άντε και σε ακόμα καλύτερα επεισόδια στο μέλλον woohoo.

Ακόμα και η σκηνή με το "τηλεμεταφερόμενο μπουμ" που έμπαινε στο πλάνο μου άρεσε lol gelio :
Επεισόδιο 356 - Ημερομηνία 29-04-2010 - Σελίδα 3 313386w

Πάω να διαβάσω τι έχετε γράψει μέχρι στιγμής και επιστρέφω.

Εννοείται τέλειο ψήφισα : juhu :.

panda
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 356 - Ημερομηνία 29-04-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 356 - Ημερομηνία 29-04-2010

Δημοσίευση από kelly Παρ Απρ 30, 2010 6:12 pm

Θα προσπαθήσω να σχολιάσω σήμερα(και να παραβλέψω τα όσα γίνονται και που δυστυχώς με έχουν επηρεάσει και εμένα)γιατί σαν επεισόδιο το βρήκα καλό και μου άρεσαν και ορισμένες σκηνές!

Δάφνη-Εύα: Πολύ όμορφη σκηνή!Το Δαφνούλι που είπε η Εύα στη Δάφνη έδειχνε πολύ οικείο και το ότι για την Εύα το φορμάκι αυτό που ήταν το πρώτο δώρο του μωρού της ήταν τόσο σημαντικό συγκίνησε τη Δάφνη και μαζί και έμενα..Οι δύο φίλες φαίνεται να ξεπερνάνε σιγά σιγά τα όσα τους χώριζαν(και λέω σιγά σιγά διότι η Δάφνη δεν το έχει αποβάλλει τελείως από μέσα της αυτό που έγινε τότε με τον Νικόλα και λογικό είναι)και να νοιάζονται ουσιαστικά η μια για την άλλη..

Μάνος-Κατερίνα(γραμματέας):Ας με διορθώσει κάποιος αν κάνω λάθος το όνομα της κοπέλας αλλά νομίζω πως έτσι την λένε..Ήταν η πιό σύντομη σκηνή του επεισοδίου και όμως για μένα η ομορφότερη και συγκινητικότερη!Εκτός του ότι είμαι επηρεασμένη με την αποχώρηση,συνεπώς βλέπω όλες τις σκηνές και κινήσεις του Μάνου ως τις πιο σημάντικές,στη συγκεκριμένη έδειξε τέτοια λαχτάρα για την νέα του ζωή,φάνηκαν στα μάτια του κοιτάζοντας το άδειο γραφείο τα όνειρα,οι επιθυμίες του,η όρεξη για δουλειά..Ο Μάνος αισθάνεται ότι κάτι αρχίζει να αλλάζει και πως αυτή η προσφορά για μια καινούρια δουλειά φάνηκε σαν να αρχίζει ο Θεός να του χαμογελάει μετά απ τα όσα δεινά του έχουν συμβεί,τα περισσότερα φυσικά εξαιτίας του δικού του χαρακτήρα.. Snif

Αντιγόνη γενικώς:Να πω ότι ΛΑΤΡΕΨΑ την ερμηνεία της κυρίας Παπαδημητρίου σήμερα!Λάτρεψα όμως!!!Η γυναίκα μου μετέδωσε όλη την αγωνία της,την απόγνωσή της,το μυστήριο,τον πόνο της σύλληψής της!!Οι σκηνές της ήταν όλες ανεξαιρέτως καταπληκτικές..Μπορεί να μην την συμπαθώ σαν ρόλο,όμως τα μάτια της όταν βουρκώνουν ή όταν βυθίζεται στις σκέψεις της με κάνουν να σκέφτομαι πως όσο κακιά γυναίκα και αν φαίνεται ίσως έχει περάσει μια δύσκολη ζωή με πολύ έντονες στιγμές και οδυνηρές..Ανεξάρτητα απ το ότι μπορεί να είναι και εκείνη υπαίτια για όλο αυτό..

Απόλυτοι: Βαριέμαιιιιιιιιιιιιι..... Sleep Αλλά το ωραίο είναι πως μέσα στη βαρεμάρα των σκηνών τους λένε και καμία σαχλαμαρίτσα που σκάει πάνω μου ως σοβάς και τινάζομαι!
πχ. ΜΕΛΙΤΑ: "Εγώ δεν θα το έκανα ποτέ αυτό στη Νεφέλη" το καταλάβαμε μανδαμ(ο Θεός να σας κάνει)Δεν είστε Εύα!Μας έχετε ταράξει τα νεύρα εσείς και ο απόλυτός σας να μας το θυμίζετε μήνες τώρα!Το παραδεχτήκαμε και εμείς!Ούτε στο μικρό της δαχτυλάκι δεν την φτάνετε όχι να είστε και ίδιες!Ξεχνάτε όμως εύκολα τις νύχτες που ξημεροβραδιαζόσασταν με τον απόλυτο σπίτι σας,που "κρεβατωνόσασταν" και το παιδί ήταν στο διπλανό δωμάτιο,αυτά τα κάνατε,στο Παρίσι όμως δεν πάτε,ε?Ε βέβαια..Αυτό θα ήταν πολύ σκληρό για ένα παιδί..
ΜΕΛΙΤΑ:"η μικρή έχει αρχίσει και σε συνηθίζει"Πότε καλή μου τον συνήθισε???Τη μια μέρα που τον είδε,την έκανε αεροπλανάκι και της έδωσε ένα φιλί??Μου φαίνεται ότι θέλετε με έμμεσο τρόπο να μας πείσετε ότι το παιδί μοιάζει εξολοκλήρου στη μαμά του που της αρκούν 2 πατώματα και ένα κρεβάτι γι να δεθεί κόμπος και να βροντοφωνάζει τον έρωτά της όπου βρεθεί και όπου σταθει! TutTut

Αγγέλα-Μαρίλια:Μου άρεσε πολύ και αυτή η σκηνή!Πολύ ρεαλιστική!Η Αγγέλα είπε στο παιδί της όσα κάθε μάνα θα έλεγε στο δικό της που το βλέπει τόσο πιεσμένο και μπουχτισμένο!Καλά κάνουν και μας δείχνουν αρκετές σκηνές που περιστρέφονται γύρω από τις εξετάσεις της Μαρίλιας διότι οι στόχοι της είναι πολύ υψηλοί και καθοριστικοί για τη ζωή της..Θα ήθελα αρκετές σκηνές και του Μάνου με τη Μαρίλια να της δηλώνει εμπράκτως τη στήριξή του..

Παρέα: Λατρεύω σκηνές παρέας..Ακόμα και αν είναι για άκυρους λόγους εγώ λατρεύω..Θέλω να τους απολαύσω όσο περισσότερο γίνεται..Θέλω ουσιαστικές σκηνές μεταξύ τους και όσο το δυνατόν περισσότερο χαρούμενες στιγμές.. Snif

Δάφνη-Στέφανος: Έκανε ένα διάλειμμα ο κύριος απ τα εμετικά του σιρόπια με την κιουρία και από εραστής δυτικών(?)προαστίων μας το παίζει τώρα αστυνομικός!Συνομοσία μυρίζεται ο μύτος του αγαπημένου μας απολύτου και αρχίζει τις επισκέψεις για να απειλήσει να φωνάξει και να γυαλίσει το μάτι του..Βρε άντε από δω..Η μόνη έννοια της Δάφνης και της Εύας είσαι εσύ και η Καρταλομανούλα σου...

Αυτά από μένα για σήμερα..Περιμένω εξελίξεις γιατί πλήξαμε!!!
kelly
kelly
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης