Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 392 - Ημερομηνία 21-06-2010

+45
edem4ever
CineFreak
margel
nicole
Foulitsa
Vasouli
Dioni
lizzie
goldy24
rachel
maraki_ch
LIBRA
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
sofia
katerina--noraloukakos
loukasnora
kontoula
aggeliki
katerinakii93
Cancoon
filitsa
FieryRed
Ezantakou
sarita
diam rena
ksanthi
nikidanis
Ανυπέρ-Βλήτο
konst@ntin@
evanna
vagvard
Pennaki.......!!
tsampika090909
xristina79
dream_on
pasxalitsa
KatsaroYpotheto
fanlouknor
Izabella29
Καρ-Mik
anna_loukonoriki4ever!!
anastasia20
loukitsa
anna90
Clarabelle
49 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 11 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 392 - Ημερομηνία 21-06-2010 Vote_lcap10%Επεισόδιο 392 - Ημερομηνία 21-06-2010 Vote_rcap 10% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 392 - Ημερομηνία 21-06-2010 Vote_lcap18%Επεισόδιο 392 - Ημερομηνία 21-06-2010 Vote_rcap 18% 
[ 12 ]
Επεισόδιο 392 - Ημερομηνία 21-06-2010 Vote_lcap13%Επεισόδιο 392 - Ημερομηνία 21-06-2010 Vote_rcap 13% 
[ 9 ]
Επεισόδιο 392 - Ημερομηνία 21-06-2010 Vote_lcap21%Επεισόδιο 392 - Ημερομηνία 21-06-2010 Vote_rcap 21% 
[ 14 ]
Επεισόδιο 392 - Ημερομηνία 21-06-2010 Vote_lcap29%Επεισόδιο 392 - Ημερομηνία 21-06-2010 Vote_rcap 29% 
[ 20 ]
Επεισόδιο 392 - Ημερομηνία 21-06-2010 Vote_lcap9%Επεισόδιο 392 - Ημερομηνία 21-06-2010 Vote_rcap 9% 
[ 6 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 68
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 392 - Ημερομηνία 21-06-2010 Empty Επεισόδιο 392 - Ημερομηνία 21-06-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Δευ Ιουν 21, 2010 6:23 pm


Πώς σας φάνηκε το σημερινό επεισόδιο;
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 392 - Ημερομηνία 21-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 392 - Ημερομηνία 21-06-2010

Δημοσίευση από anna90 Δευ Ιουν 21, 2010 8:02 pm

Θα συμφωνήσω με το Λουκάκο...Η-Λ-Ι-Θ-Ι-Α , Η-Λ-Ι-Θ-Ι-Α!!!
Ετσι Λουκάκο...Δώσε..Και για να μην κατηγορηθώ για εμπάθεια ηλίθιος είναι όποιος πίνει και οδηγεί βάζει σε κίνδυνο και τον εαυτό του και όποιον καημένο άτυχο βρεθεί στο δρόμο του.
Και κάπως έτσι τρέχουν όλοι να σώσουν την μπεκροκανάτα...
Βάω μου συγγνώμη κιόλας αλλά η Αμαλίτσα σου με εκνεύρισε.. Ε σιγά λέει τι έκανε το παιδί???Σιγά,,,???Την οικογένεια του ανθρώπου που χτύπησε να ρωτήσεις Αμαλίτσα μου να σου πει τι έκανε η πριγκίπισσα σου.
Φόρτσα Πετράν...!!!!Δίκαιος και αυστηρός με όλους...
Ο Μπέλλος λέει θέλει να χαζέψει....Πόσο ακόμα βρε αγόρι μου???Ντιπ καταντιπ στουρνάρι είσαι...Φυτό θα καταντήσεις άμα χαζέψεις κι άλλο..
Η Νόρα και ο Λουκάς τα 2 από τα 6 μέλη της συμμορίας γιατί τρέχουν για τη vileda?Ας μου εξηγήσει κάποιος...
Ο Μάνος γιατί πήγε να τη δει και να της πάει για καφέ?Γιατί της φέρονται με το γάντι όλοι και με συγχίζουν...??
Και η Μελίτα που ακριβώς πηγέ το ειρωνικό και μέσα στο τουπέ υφάκι που είχε πάντα από τότε που αντικατέστησε τον Μάνο με τον καινούργιο παρτενερ της Εύας???Που είναι η ειρωνεία σου κοπέλα μου?Πεθαίνω να την δω..Το ζητάει ο οργανισμός μου...
Η Αμαλίτσα γιατί γκαρίζει έτσι...?Μανταμ υπάρχει και ένα παιδάκι που κοιμάται πάνω??Και στην τελική που είναι το τακτ σου?
Ο Στέφανος είπε σιχαμένη τη Νταίζη? Palamakia Palamakia
Κατά τα άλλα η σκηνή Στέφανου-Αντιγόνης πολύ δυνατή όπως πάντα..
A ρε Νόρα πολύ καλή δεν είσαι για μέλος συμμορίας??
Αυτό που κάθεται ΚΑΙ η Εύα και η Δάφνη και νοιάζονται για τον πόνο της Μελίτας..Με στέλνει λέμεεε...Μα να θέλει η κοπέλα να τα περνάει όλα μόνη της και όλοι να την νοιάζονται...Τι κακό και αυτό??
Μ άρεσε πολύ η σκηνή Ξυλά-Ζουγανέλη... : respect : Πολύ καλή...
Και έτσι λοιπόν ο Μανωλάκης έσωσε τη vileda ...Καλή μου vileda, από δω και πέρα δεν σας οφείλει τίποτα ο Μανωλάκης..Κατέθεσε για σας, σας βοήθησε τέλος..Μην του βγάλεις ξανα την χολή σου τώρα που θα σταματήσεις τα σφουγγαρίσματα...
Δεν μ άρεσαν οι προτροπές του Μανωλάκη για να φτιάξει η Εύα τη ζωή της και η δήλωση ότι μπορεί να φτιάξει και αυτός τη δική του... Αν γυρίσει στο 3ο κύκλο κάποια στιγμή ας μην μας έρθει παντρεμένος και πολύτεκνος... fight
Καλό το επεισόδιο από μένα..
anna90
anna90
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καβάλα-Έδεσσα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 392 - Ημερομηνία 21-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 392 - Ημερομηνία 21-06-2010

Δημοσίευση από loukitsa Δευ Ιουν 21, 2010 8:03 pm

Ασπάστηκα
1.Λουκάς-Νόρα-Ρούσσος:
Πέτρος:<<δεν εβλεπε την τυφλα της!>> xaxa Καλα Ρούσσο με στειλες λεμε!!
Πες τα Λουκά αυτό για τα μεθυσια και το τιμονι!Αχ δειτε τους ποσο ανησυχουν για τη Μελιτα που πριν λιγες μερες τους είπε να κοψουν το λαιμό τους και δεν τη νοιάζει γι αυτούς!Παλι η <<συμμορια>> θα τη σωσει τη θλιμμένη πριγκίπισσα
2.Αστυνομια:<<Ντροπη και ειστε η κορη του Πέτρου Ρούσσου>> το υφος του ηταν τρομερο προς τη Μελίτα!
3.Ρούσσος-Αμαλία:Ρισπέκτ Πετρο να της το βγαλεις το μαλλί!
4.Αδερφια στην Εδέμ:Ο Νικολας την πήρε βαρέως τη φυγη του Μάνου…Κι όμως η Μελίτα πίνει Δαφνη…..
5.Αμαλί-Μελιτα-Ρούσσος:Κοπελια πως θα τον δεις τον άνθρωπο κινδυνεύεις να μπεις μεσα ισοβίως! Το Βόσπορο ήπιε Αμαλια το παιδί και όχι λιγο παραπάνω! Η Αμαλια μιλά σα σε δεκαπεντάχρονο και ο Πετρος σαν σε ενηλικο άτομο αυτή είναι η ουσιωδης διαφορά!
6.Αμαλια-Ρουσσος-Λουκάς-Νόρα: Η ειρωνεία στην Αμαλία όλα τα λεφτά! Η Μελιτα ειδοποίησε την αστυνομία ή δεν άκουσα καλά? Το λευκό ποινικό της μητρώο μαύρισε τωρα! Αντε Μελιτακι πάλι καθαρη θα τη βγαλεις και τους αναστατωσες όλους!
7.Μελίτα-Μάνος:Πολύ ωραία σκηνη αν και δεν περιμενα να το πω! Το Νεφελακι τωρα το σκεφτηκες καλη μου? Παλι η <<συμμορία>> διπλα στη Μελιτα
8.Πετρςο-Αμαλία:Άστραψε και βρόντηξε ο Ρούσσος. Πως καλέ να ναι περιποιημένο το παιδι σου ακροβατεί να μπει μεσα για πολλα χρονάκια
9.Μανος-Λουκάς:<<Πηγαινε στον πνευματικό σου να εξομολογηθείς!!!>> Ατακαρα του Λουκά!!!!!!
11.Δαφνη-Ευα:Φωνάζατε αλλα δεν ακούει τη <<συμμορία>> η Μελίτα! Αχ λιώνω κοντινό στο μωρακι!!!!!!Να πληρώσει φυσικά αλλα όχι μονο αυτός…
12.Σταυριδης-Ευα-μωρακι:Σκλαβώθηκα με τη σκηνή τους! Αγριεύτηκα καλέ τι θα ξεκουραστεί για τα καλά λεει στην Ευα! Γλυκιά Ευούλα που να ξέρες για τη γυναίκα του!!!
13.Μελιτα-Νεφελη-Ρουσσέικο-Μάνος:Πες ένα ευχαριστώ ρε Αμαλί! Η Νόρα και ο Λουκας την υπερασπίστηκαν ήταν οι δικηγόροι της μονάκριβης σου.
12.Λουκάς-Νόρα-Σταυρίδης:Λουκα με τρομαζεις με τα ξεσπάσματα που λες!

Σπάστηκα
1.Αμαλί-Οικιακη βοηθος:Εν καιρω κρισης πάλι άλλαξαν οικιακη βοηθό!
2.Πατσοζευγαρο:Ναι να πάτε καπου ησυχα να σας φανε τα φίδια..Ωχ θα πάρει και τον Αρη μαζί καημενούλη Άρη..Καλα αυτό το πανω από όλα ειμαι μάνα με έστειλε!!! Μπελλος Τελος αμην και πότε!Αλλα δεν το κοβω να γινεται συντομα δυστυχως
3.Μιμικος-Οικιακη ΒοηθοςΑμαλία: Φωτιες βγαζει η Αμαλια μολις τον βλέπει το Στεφανο! Κριση Αυτογνωσιας από την Αμαλία τωρα είναι αργα!
4.Πατσοζευγαρο:Το αγαπημενο μου τραγουδι Κορασον μαγαριστηκε από δαυτους! Τη μια το μπιλιαρδο και τωρα αυτό το κομμάτιιιιι??? vomit vomit vomitΑυτά επρεπε να τα βλεπουμε από Λουκα Νόρα και όχι από τους γελοιους!
5.Mιμικος-Αντιγοναρα:Και συ φταίς Μιμικο όχι μονο η μαμακα σου! Αχ τι ωραια που τα λεει ο Στεφανος:<<Νταιζη αυτό το σιχαμένο πλάσμα!>> Μου αρεσει η τρελα που κουβαλάει η Αντιγοναρα!
6.Μελίτα-Νόρα:Ούτε και γω περίμενα να ρθει έτσι όπως τους φέρθηκες αλλά έχε χάρη! Καλέ μας κάνει τη δύσκολη η ηθική Μελίτα, εδώ δεν ξέρουμε τι είναι αλήθεια και τι ψέμα αντι να πει και ευχαριστω! Αντε το είπε όταν εφευγε η Νόρα
7.Οχιά-Αντιγοναρα:Έφαγες άκυρο κάμπια από την Αντιγοναρα!


Ψηφιζω άσχημο λιγο το πατσοζευγαρο που μου μαγάρισε ένα απ τα αγαπημενα μου κομμάτια, λιγο η Μελίτα που προσπαθούσε να κλάψει αλλα δεν….λιγο η Αμαλια που εκανε σαν να μιλά στην εφηβη κόρη της…Απογοήτευση πλήρης!
Δεν ψηφιζω παρα κατω γιατι το σωσαν οι ερμηνείες Κατρανιδη,Πετρακη,Δρακουλάκη,Παπαδημητριου

Υγ1. Θέλω και εγώ Λουκανορική μπέμπα!

Υγ2. Η ΟΧΙΑ ΚΟΥΡΑΣΕ ΠΟΛΥ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ ΛΟΥΚΑ ΚΑΙ ΝΟΡΑ!
ΑΠΑΛΛΑΞΤΕ ΜΑΣ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ

Υγ3. Απαλλάξτε μας από το πατσοζευγαρο!!!Μόνο να κουρασουν μπορουν τίποτε άλλο

Υγ4.Μάλλον δεν με ακούει κανείς…έχουμε αλλεργία στις οχιές ξαναλέωωω δεν τις αντεχουμε


Με αγάπη και Λουκονορικά φιλιά
loukitsa
🇳🇴
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 392 - Ημερομηνία 21-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 392 - Ημερομηνία 21-06-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Δευ Ιουν 21, 2010 8:09 pm

η μελίτα ο ορέστης μακρής....μέχρι και ένεση καφείνης της έκαναν...αφού σε πίνει βρε μελίτα τι το πίνεις....ο χριστιανός φτηνά τη γλίτωσε....ενα σπασμένο πόδι ένα χέρι κάτι πλευρά...εντάξει βρε περδίκι είσαι.....μην ανησυχείς... gelio

μάνος-μελίτα:βρε απόβρασμα της κοινωνίας..γιατί δεν πάτουσε εσένα με το αυτοκίνητο να γλιτώναμε;;;;;;της τα έλεγες εσύ ε;;;;πόσο κάθαρμα είναι ο καρτάλης ε;;;;
βλέπεις τη μητέρα του παιδιού σου να είναι σε κακά χάλια ξέρεις την αλήθεια για τον στέφανο και δε μιλάς.....κατα τ'αλλα έχεις άλλαξει...πρς το χειρότερο σίγουρα....γιατί το καλύτερο για σένα είναι άγνωστη λέξη..... cake

στέφανος-αμαλία:οχι...ρε...αμαλία....μην τα λες αυτά....δεν ξέρει τίποτα ο άνθρωπος....αλήθεια σου λέει.....δεν φταίει αυτός που η μητέρα του είναι ο δον κορλεόνε....
<έβγαζα τα μάτια μου ενώ εσύ έβγαζες τα μάτια σου με την κόρη μου> gelio αλλά ρε αμαλία δεν τα έβγαζαν...ρώτα και εμάς τους τηλεθεατές έχουμε να τους δούμε πόσο καιρό να τα βγάζουν...άσε πονεμένη ιστορία....
ο στέφανος έφυγε για να πάει να δει τη μελίτα...και ενώ λέω θα δούμε σκηνή ξημερώνει και ο στέφανος γυρίζει σπιτί...
που ήταν ο στέφανος αυτές τις ώρες οεο;;;;
και αυτό θα το φανταστούμε;;;;;

αντιγόνη-στέφανος:
αντιγόνη:εγώ φταίω για όλες τις συμφορές....
εγώ:ναι μαρή εσύ φταίς...οι 7 πληγές είσαι και οι 7 θανάσιμες πεθερές σε μία...κακούργα...
στέφανε σε παρακαλώ σκότωσε την....σου το ζήτησε και εκείνη....δε χαλάμε χατίρι στη μητερούλα.....

λουκάς-μάνος:η μελίτα μέθυσε γιατί ο μάνος φεύγει..... gelio δεν μπορώώώ σήμερα.... gelio

δάφνη-εύα:καλέ δείρτε τη δάφνη τώρα.....τι είναι τούτη;;;;τι χολή βγάζει συνέχεια..... Fskl <αν όντως είναι ερωτευμένη>όχι μωρή δεν είναι έτσι το έκανε επειδή ζηλεύει την εύα.....
δεν το πιστεω ότι έχω φτάσει σε σημείο να συμπαθώ περισσότερο την εύα από τη δάφνη.....
αυτή ή φοβάται το ενδεχόμενο η εύα να μείνει μόνη της μην ξανατραβήξει τα ίδια με το νικόλα και βλέπει ότι ο στέφανος είναι ερωτευμένος με τη μελίτα-και θεωρεί την μελίτα υπεύθυνη- ο μάνος φεύγει και λέει κάτσε να την έχω από κοντά την εύα να της μπλέκω το εγκώμιο συνέχεια μην μου κάνει στραβή...
δεν εξηγείται τέτοια αγάπη προς τη εύα και τέτοιο δηλητήριο προς την μελίτα.....

μετά το δικαστήριο:εντάξει μάνο σε ευχαριστούμε αλλά άδειασε μας τη γωνιά μήπως εμφανιστεί ο στέφανος....
ο στέφανος πήγε στο δικαστήριο αλλά εμείς πάλι θα το φανταστούμε....<φαντασία μου πλανεύτρα είσαι η πιο μεγάλη ψεύτρα>

μελίτα-στέφανος: Wow δεν είναι δυνατόν... έκοψαν τη σκηνή για να δούμε το σταυρίδη;;;;Grrr δε φτάνει που φανταζόμασταν το στέφανο να πηγαίνει στο κελί...το στέφανο να πηγαίνει στο δικαστήριο και να περιμένει τώρα έκοψαν και τη σκηνή....ΕΛΕΟΣ.... gmt
περιμένω το αυριανό ελπίζω όμως να μην είναι καμιά σκηνή του δευτερολέπτου...
όσο για τη σκηνή μόλις του είπε η μελίτα<σ'άκουσα...φύγε>χλώμιασε ο στέφανος....αχαχαχαχαχα....
μου αρέσει το ειρωνικό της παπά....
αναμένω τη σκηνή αύριο για να κρίνω.....

και γενικά για μπέλλο-νταίζη:μια χαρά περνάει ο μπέλλος....ο μόνος που χαίρεται εκεί μέσα......την καλύτερη δουλειά κάνει....όχι σαν τους δικούς μας που έχουν πλαντάξει στο κλάμα...
anastasia20
anastasia20
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 392 - Ημερομηνία 21-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 392 - Ημερομηνία 21-06-2010

Δημοσίευση από anna_loukonoriki4ever!! Δευ Ιουν 21, 2010 8:10 pm

loukitsa έγραψε:Ασπάστηκα
1.Λουκάς-Νόρα-Ρούσσος:
Πέτρος:<<δεν εβλεπε την τυφλα της!>> xaxa Καλα Ρούσσο με στειλες λεμε!!
Πες τα Λουκά αυτό για τα μεθυσια και το τιμονι!Αχ δειτε τους ποσο ανησυχουν για τη Μελιτα που πριν λιγες μερες τους είπε να κοψουν το λαιμό τους και δεν τη νοιάζει γι αυτούς!Παλι η <<συμμορια>> θα τη σωσει τη θλιμμένη πριγκίπισσα
2.Αστυνομια:<<Ντροπη και ειστε η κορη του Πέτρου Ρούσσου>> το υφος του ηταν τρομερο προς τη Μελίτα!
3.Ρούσσος-Αμαλία:Ρισπέκτ Πετρο να της το βγαλεις το μαλλί!
4.Αδερφια στην Εδέμ:Ο Νικολας την πήρε βαρέως τη φυγη του Μάνου…Κι όμως η Μελίτα πίνει Δαφνη…..
5.Αμαλί-Μελιτα-Ρούσσος:Κοπελια πως θα τον δεις τον άνθρωπο κινδυνεύεις να μπεις μεσα ισοβίως! Το Βόσπορο ήπιε Αμαλια το παιδί και όχι λιγο παραπάνω! Η Αμαλια μιλά σα σε δεκαπεντάχρονο και ο Πετρος σαν σε ενηλικο άτομο αυτή είναι η ουσιωδης διαφορά!
6.Αμαλια-Ρουσσος-Λουκάς-Νόρα: Η ειρωνεία στην Αμαλία όλα τα λεφτά! Η Μελιτα ειδοποίησε την αστυνομία ή δεν άκουσα καλά? Το λευκό ποινικό της μητρώο μαύρισε τωρα! Αντε Μελιτακι πάλι καθαρη θα τη βγαλεις και τους αναστατωσες όλους!
7.Μελίτα-Μάνος:Πολύ ωραία σκηνη αν και δεν περιμενα να το πω! Το Νεφελακι τωρα το σκεφτηκες καλη μου? Παλι η <<συμμορία>> διπλα στη Μελιτα
8.Πετρςο-Αμαλία:Άστραψε και βρόντηξε ο Ρούσσος. Πως καλέ να ναι περιποιημένο το παιδι σου ακροβατεί να μπει μεσα για πολλα χρονάκια
9.Μανος-Λουκάς:<<Πηγαινε στον πνευματικό σου να εξομολογηθείς!!!>> Ατακαρα του Λουκά!!!!!!
11.Δαφνη-Ευα:Φωνάζατε αλλα δεν ακούει τη <<συμμορία>> η Μελίτα! Αχ λιώνω κοντινό στο μωρακι!!!!!!Να πληρώσει φυσικά αλλα όχι μονο αυτός…
12.Σταυριδης-Ευα-μωρακι:Σκλαβώθηκα με τη σκηνή τους! Αγριεύτηκα καλέ τι θα ξεκουραστεί για τα καλά λεει στην Ευα! Γλυκιά Ευούλα που να ξέρες για τη γυναίκα του!!!
13.Μελιτα-Νεφελη-Ρουσσέικο-Μάνος:Πες ένα ευχαριστώ ρε Αμαλί! Η Νόρα και ο Λουκας την υπερασπίστηκαν ήταν οι δικηγόροι της μονάκριβης σου.
12.Λουκάς-Νόρα-Σταυρίδης:Λουκα με τρομαζεις με τα ξεσπάσματα που λες!

Σπάστηκα
1.Αμαλί-Οικιακη βοηθος:Εν καιρω κρισης πάλι άλλαξαν οικιακη βοηθό!
2.Πατσοζευγαρο:Ναι να πάτε καπου ησυχα να σας φανε τα φίδια..Ωχ θα πάρει και τον Αρη μαζί καημενούλη Άρη..Καλα αυτό το πανω από όλα ειμαι μάνα με έστειλε!!! Μπελλος Τελος αμην και πότε!Αλλα δεν το κοβω να γινεται συντομα δυστυχως
3.Μιμικος-Οικιακη ΒοηθοςΑμαλία: Φωτιες βγαζει η Αμαλια μολις τον βλέπει το Στεφανο! Κριση Αυτογνωσιας από την Αμαλία τωρα είναι αργα!
4.Πατσοζευγαρο:Το αγαπημενο μου τραγουδι Κορασον μαγαριστηκε από δαυτους! Τη μια το μπιλιαρδο και τωρα αυτό το κομμάτιιιιι??? vomit vomit vomitΑυτά επρεπε να τα βλεπουμε από Λουκα Νόρα και όχι από τους γελοιους!
5.Mιμικος-Αντιγοναρα:Και συ φταίς Μιμικο όχι μονο η μαμακα σου! Αχ τι ωραια που τα λεει ο Στεφανος:<<Νταιζη αυτό το σιχαμένο πλάσμα!>> Μου αρεσει η τρελα που κουβαλάει η Αντιγοναρα!
6.Μελίτα-Νόρα:Ούτε και γω περίμενα να ρθει έτσι όπως τους φέρθηκες αλλά έχε χάρη! Καλέ μας κάνει τη δύσκολη η ηθική Μελίτα, εδώ δεν ξέρουμε τι είναι αλήθεια και τι ψέμα αντι να πει και ευχαριστω! Αντε το είπε όταν εφευγε η Νόρα
7.Οχιά-Αντιγοναρα:Έφαγες άκυρο κάμπια από την Αντιγοναρα!


Ψηφιζω άσχημο λιγο το πατσοζευγαρο που μου μαγάρισε ένα απ τα αγαπημενα μου κομμάτια, λιγο η Μελίτα που προσπαθούσε να κλάψει αλλα δεν….λιγο η Αμαλια που εκανε σαν να μιλά στην εφηβη κόρη της…Απογοήτευση πλήρης!
Δεν ψηφιζω παρα κατω γιατι το σωσαν οι ερμηνείες Κατρανιδη,Πετρακη,Δρακουλάκη,Παπαδημητριου

Υγ1. Θέλω και εγώ Λουκανορική μπέμπα!

Υγ2. Η ΟΧΙΑ ΚΟΥΡΑΣΕ ΠΟΛΥ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ ΛΟΥΚΑ ΚΑΙ ΝΟΡΑ!
ΑΠΑΛΛΑΞΤΕ ΜΑΣ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ

Υγ3. Απαλλάξτε μας από το πατσοζευγαρο!!!Μόνο να κουρασουν μπορουν τίποτε άλλο

Υγ4.Μάλλον δεν με ακούει κανείς…έχουμε αλλεργία στις οχιές ξαναλέωωω δεν τις αντεχουμε


Με αγάπη και Λουκονορικά φιλιά
loukitsa
🇳🇴
oscar συμφωνώ απόλυτα Αριάδνη μου!
anna_loukonoriki4ever!!
anna_loukonoriki4ever!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 392 - Ημερομηνία 21-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 392 - Ημερομηνία 21-06-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Δευ Ιουν 21, 2010 8:12 pm


To σημερινό ίσως είναι το πιο βαρετό επεισόδιο που έχω δει τα δύο χρόνια της προβολής της σειράς.
Στην πλοκή τίποτα απλά όλοι γυρνούσαν γύρω γύρω και δικαιολογούσαν το Μελιτόνι που σούρωσε σαν λιμενεργάτης και πήρε κόσμο στο λαιμό του
Α ξέχασα......
Μας έλεγαν οτι η Εύα θα ερωτευτεί ξανά για να μας χρυσώσουν το χάπι που η κατσαρή μουχρίτσα της τσάκισε τη ζωή. Αφού δεν το σηκώνει τι το πίνει; Και την παραμονή του γάμου του Μάνου πάλι ντίρλα ήταν. Το άλλο το καλό που μας έλεγαν η Μελίτα δεν πίνει το ακούσατε; Εγώ γιατί τη θυμάμαι να σκέφτεται τον απόλυτο και να πίνει το βόσπορο; Α ξέρω βρε για μπύρες μιλούσε το κορίτσι έπινε πιο ευγενή ποτά
Πάντως ο Μανωλάκης εξόφλησε. Τη γλύτωσε την κουρούνα.Δεν την αφήνανε μέσα λίγο να γλιτώσουμε τη μίρλα της.
Η μοναδική σκηνή που άξιζε να δει κανείς ήταν η Εύα με το Σταυρίδη
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 392 - Ημερομηνία 21-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 392 - Ημερομηνία 21-06-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Δευ Ιουν 21, 2010 8:12 pm

Aς πω σε γενικές γραμμές γιατι έχω και δουλίτσα

Κατρανίδης-Πεφάνη:

Κέντησαν σήμερα... Η Αμαλί με τις ατάκες τις, και ο Κατρανίδης με την εκφραστικότητα του. Εκεί που πήγε να δει το καμάρι του, έβγαλε κάθε συναίσθημα που έπρεπε.
Ντροπή, πόνο, στεναχώρια....

Νόρα-Λουκάς:
Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω γιατί πρέπει ή προσφέρθηκαν να ψευδομαρτυρήσουν για χάρη της Μελίτας. Αυτό δεν είναι νόμιμο, και σιγουρα δεν αξίζει να το κάνουν για κάποια που τους είπε λίγο καιρο πριν ''να κόψουν τον λαιμό τους''

Ευα:
Τελικά η Ευα πρέπει να ναι γκαντέμα. Είπε στον Σταυρίδη να πάει να δώσει χαιρετίσματα στην Ανθή
Σπόιλερ:

Αγγελος:
Ποσο γλυκούλικο και πανέμορφο είναι αυτό το μωρο

Μάνος:
Πολύ καλά έκανε ο Μάνος. Οσο και να μην συμπαθώ το Μελιτόνι-μπυρόνι, της το χρωστάει όπως και πολλά άλλα

Μάνος-Μελίτα:

(Και τωρα ΣτεφανοΜελιτικές και ΜανοΕυικές μισήστε με)
Πειράζει που όταν τους βλέπω μαζί, μου βγάζουν χημεία?
Γιατι να μην άφηναν αυτούς ζευγάρι ?

Αμαλία - Μάνος:
Επεισόδιο 392 - Ημερομηνία 21-06-2010 397896 Επεισόδιο 392 - Ημερομηνία 21-06-2010 397896 Επεισόδιο 392 - Ημερομηνία 21-06-2010 397896

Νταίζη-Μπέλλος:
ΛΥΠΗΘΕΙΤΕ ΜΑΣ!!! Επεισόδιο 392 - Ημερομηνία 21-06-2010 482288
Εχω πρόβλημα με το στομάχι Επεισόδιο 392 - Ημερομηνία 21-06-2010 960514



Eίναι mini ο σχολιασμός, για αρχή, έχουμε και δουλειές Επεισόδιο 392 - Ημερομηνία 21-06-2010 397896

YΓ: Τα παπούτσια της Νταίζης ΘΕΙΚΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Mik στις Δευ Ιουν 21, 2010 8:16 pm, 1 φορά
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 392 - Ημερομηνία 21-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 392 - Ημερομηνία 21-06-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Δευ Ιουν 21, 2010 8:14 pm

Μ'άρεσε το επεισόδιο!!Επιτέλους άρχισα πάλι να βλέπω κανονικά μετά από τόσο καιρό! :cheers:

-Η σκηνή Ρούσσου-Αμαλίας-Μελίτας με άγγιξε πολύ.Ο σκληρός πατέρας που όμως καταβάθος πονάει και η κλασική μανουλίτσα που δίνει πάντα ελαφρυντικά στο παιδί της.

-Υποτίθεται πως το σημερινό μήνυμα του επεισοδίου ήταν "δεν οδηγώ υπό την επήρεια αλκοόλ".Καλή προσπάθεια αλλά Εδέμ και μηνύματα δεν πάνε μαζί.Ας μην αναλογιστώ τι μηνύματα μας έχουν δώσει εως τώρα για πολλά θέματα(μητρότητα,φιλία κτλ) γιατί θα κάνω εμετό!

-Ο Μάνος δίστασε να πει ψέματα για καλό σκοπό!Οι ατάκες του Λουκά και το ύφος του σ'αυτό το σημείο μ'άρεσαν πολύ!Ακούς εκεί να θιχτεί κιόλας ο Μάνος επειδή θα έλεγε ψέματα! gelio

-Η Δάφνη δεν ενδιαφέρθηκε σχεδόν καθόλου και ήταν το τελευταίο άτομο που περίμενα να δείξει τόση απάθεια.Για τον Νικόλα δεν λέω τίποτα, γιατί φέτος η μόνη του έγνοια είναι αν θα κοιμηθεί,πώς θα κοιμηθεί,από ποιό πλευρό θα κοιμηθεί,αλλά η Δάφνη μου χτύπησε πολύ άσχημα.Μόνο η Νόρα και ο Λουκάς ασχολήθηκαν,πολύ περισσότερο βέβαια λόγω Ρούσσου παρά για χάρη της Μελίτας,αλλά και πάλι ενδιαφέρθηκαν σε αντίθεση με άλλους.Βασική απορία για του δικηγόρους μας: ποτέ δεν πληρώνονται αυτοί?Τι κακό συνήθειο είναι αυτό??
Τουλάχιστον τους είδαμε να δουλεύουν,κάτι το οποίο είχα ξαχάσει πως κάνουν...

-Η σκηνή με το Νεφελάκι ήταν τέλεια Love!

-Η ατάκα της ημέρα και μάλιστα από το στόμα της Νταίζης ήταν το "Πάνω από όλα είμαι μάνα"!!!
Ακόμα και από την Εύα να το άκουγα θα το δεχόμουν(μετά δυσκολίας βέβαια),αλλά ειδικά να το λέει η Νταίζη...ΤΟ γέλιο! cake gelio


Συμπέρασμα επεισοδίου: Μόνο η Νταίζη και ο Μπέλλος περνάνε καλά σ'αυτή τη σειρά!Όταν όλοι τρέχουν,κλαίνε,υποφέρουν, τα πιτσουνάκια κάνουν ρομαντικό δείπνο και βόλτα στην παραλία! vomit
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 392 - Ημερομηνία 21-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 392 - Ημερομηνία 21-06-2010

Δημοσίευση από loukitsa Δευ Ιουν 21, 2010 8:15 pm

Clarabelle έγραψε:
To σημερινό ίσως είναι το πιο βαρετό επεισόδιο που έχω δει τα δύο χρόνια της προβολής της σειράς.
Στην πλοκή τίποτα απλά όλοι γυρνούσαν γύρω γύρω και δικαιολογούσαν το Μελιτόνι που σούρωσε σαν λιμενεργάτης και πήρε κόσμο στο λαιμό του
Α ξέχασα......
Μας έλεγαν οτι η Εύα θα ερωτευτεί ξανά για να μας χρυσώσουν το χάπι που η κατσαρή μουχρίτσα της τσάκισε τη ζωή. Αφού δεν το σηκώνει τι το πίνει; Και την παραμονή του γάμου του Μάνου πάλι ντίρλα ήταν. Το άλλο το καλό που μας έλεγαν η Μελίτα δεν πίνει το ακούσατε; Εγώ γιατί τη θυμάμαι να σκέφτεται τον απόλυτο και να πίνει το βόσπορο; Α ξέρω βρε για μπύρες μιλούσε το κορίτσι έπινε πιο ευγενή ποτά
Πάντως ο Μανωλάκης εξόφλησε. Τη γλύτωσε την κουρούνα.Δεν την αφήνανε μέσα λίγο να γλιτώσουμε τη μίρλα της.
Η μοναδική σκηνή που άξιζε να δει κανείς ήταν η Εύα με το Σταυρίδη

Αστα Κλαραμπελ Σε μια φαση σκεφτηκα βρε μπας να το γυρισω κάρμα?Αλλα ττε εκανε κοντινο στον Αγγελούκο και το γλυτωσαν door
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 392 - Ημερομηνία 21-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 392 - Ημερομηνία 21-06-2010

Δημοσίευση από fanlouknor Δευ Ιουν 21, 2010 8:15 pm

Θα μπορούσαν να έδειχναν τη δίκη...
Θα μπορούσαν να μας δείξουν τη Νόρα με τον Λουκά λίγο ήρεμους στο γραφείο αγκαλιά και χαρούμενους για την έκβαση της δίκης...
Θα μπορούσαν να μην έδειχναν το ζευγάρι της συμφοράς στην παραλία...
Τελικά το μόνο που θέλουν είναι να μας μείνει η πικρή γεύση της φυγής του Μάνου από τη σειρά. Έλεος... Τι πάθανε οι σεναριογράφοι;;;Μετά την οικονομική κρίση ήρθε και η κρίση στις ιδέες για καλά σενάρια;Ωραία κρατάνε το κοινό στο τέλος...Ψήφισα για πρώτη φορά Άσχημο
fanlouknor
fanlouknor
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 392 - Ημερομηνία 21-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 392 - Ημερομηνία 21-06-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Δευ Ιουν 21, 2010 8:16 pm


Όλη η καϊλα της Μελίτας ήταν που φεύγει ο Μάνος ΣΤΟΠ. gelio
Η Αντιγόνη φταίει που η κατσαρή ήπιε το Βόσπορο ΣΤΟΠ. gelio
Μπέλλος-Νταίζη σε εστιατόρια και παραλίες σε τρυφερά τετ α τετ ΣΤΟΠ. gelio
Στέφανος και Αντιγόνη ξαναααααα μανά να λένε τα ίιιιιδια και τα γίδια ΣΤΟΠ. gelio
Η Αμαλία φοράει γόβες και αναρωτιόταν τι συνολάκι πάει για το δικαστήριο για την κατηγορουμένη ΣΤΟΠ. gelio

ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΣΤΟΠ.

Άσχημο από μένα, μια και Κατρανίδης-Ξυλά-Ζουγανέλης-Γιαννακόπουλος και Γεωργόνη το έσωσαν από τον απόπατο ΣΤΟΠ.

Πιο συναρπαστικό? ΓΙΝΕΤΑΙ
Πιο βαρετό? ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ!!!

Δεν περιγράφω άλλο!
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 392 - Ημερομηνία 21-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 392 - Ημερομηνία 21-06-2010

Δημοσίευση από pasxalitsa Δευ Ιουν 21, 2010 8:18 pm

ΠΟλύ καλό από εμένα για τις ερμηνείες!!!!

Ο Τυφώνας Ρούσσος τα πήρε όλα και έφυγε. Έδωσε Ρέστα, μέτρου, ερμηνείας, ατάκας και μας χάρισε ακόμα ένα ερμηνευτικό κέντημα. Μαζί με την Αμαλία, απέδειξαν ότι είναι Γονείς που νοιάζονται και όταν χρειαστεί αναγνωρίζουν τα λάθη τους.

ΑΝτιγόνη-Στέφανος, εξαιρετική σκηνή όπως πάντα. Χώσε Αντιγόνη να το σώσουμε το παιδί από την Πιθηκούλα. Του αξίζουν τα καλύτερα. Το Στέφανο (χωρίς βέρα στο πλάνο, σήμερα) τον ένοιαξε περισσότερο που θα τον απομακρύνει η Εύα από το παιδί παρά η "απόλυτη"? ή μου φάνηκε?

Νόρα-Λουκάς σε μαθήματα Δικηγορίας και Ανωτερότητας. Γιατί πήγαν να ξελασπώσουν την ΗΛΙΘΙΑ....

Σταυρίδης-Εύα σε μια πολύ γλυκιά σκηνή, με τον πρίγκιπα να τους κλέβει την παράσταση!!!

Και για φινάλε, Η Μπεκρούλα, Κατινούλα. Πως το καταφέρνει αυτή η γυνάικα και κλαίει χωρίς δάκρυ, ας μου το πει να το κάνω και εγώ. Καταρχάς μετάνοιωσε για το ατύχημα, πίνουμε πρώτα και μετά το μετανιώνουμε. Για την Σκηνή με τους Γονείς, δεν σχολιάζω, τη σβήσανε Πεφάνη-Κατρανίδης. Εδώ ό κόσμος χάνεται, μικρή αθώα, ΜΕλίτα και εσύ έχεις καυμό για το φευγίο του Μάνου? Φαντάζομαι ότι και με το Μάνο έχεις ζήσει μεγάλο πάθος και τώρα που σε πίκρανε ο Στέφανος τον ήθελες πίσω?
Εκεί που γέλασα όμως πολύ ήταν όταν μπήκε στο σπίτι και ζήτησε το παιδί της. Να μείνει μόνη με το παιδί της και να παίξει μαζί του. Όταν έπαιζε το γιατρό με τον καρτάλη, δεν την ενδιέφεραι το παιδί της που κοιμόταν στο διπλανό δωμάτιο?
Η σκηνή με τον Καρτάλη χάλια. Δεν σου πάει αγόρι μου να την παρακαλάς, Αξίζεις πολύ καλύτερα. Τράβα να διορθώσεις την κατάσταση με τη γυναίκα σου και το παιδί σου, να είμαστε όλοι καλύτερα!!!

Κατρανίδης-ΠΕφάνη-Ξυλά-Ζουγανέλης-Μπουγιούρης- Παπαδημητρίου-Σταύρου-Δρακουλάκη-Πετράκης oscar

Εν αναμονή....
pasxalitsa
pasxalitsa
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΕ θέα το Πέλαγο
Ασχολίες : Θέατρο, Λογοτεχνία, Σινεμά, Τηλεόραση

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 392 - Ημερομηνία 21-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 392 - Ημερομηνία 21-06-2010

Δημοσίευση από loukitsa Δευ Ιουν 21, 2010 8:20 pm

Βαρεμάρα τρομερη σημερα!!!!!
Εσφιξαν και οι ζεστες ας μας λυπηθεί κάποιος!!!!!!!!! vomit vomit
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 392 - Ημερομηνία 21-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 392 - Ημερομηνία 21-06-2010

Δημοσίευση από dream_on Δευ Ιουν 21, 2010 8:20 pm

Καλησπέρα...

Μελίτα: Πάρα πολύ καλύτερες οι σκηνές της σήμερα από ότι στο επεισόδιο της Παρασκευής. Η κα Παππά έχει τέτοια εκφραστικότητα και τέτοια χροιά φωνής που κανονικά θα πρέπει να τα εκμεταλλεύοναι στο έπακρον οι δημιουργοί της σειράς. Μην την αδικείτετε την κοπέλα pleeease

Νόρα - Μελίτα: Νοράκι σε συμπαθώ, αλλά το ποια ρήμαξε πρώτη τη ζωή ποιας είναι μια πονεμένη ιστορία. Βλέπαμε και πέρσι τη σειρά, ξέρετε.

Εύα - Δάφνη: Έτσι για να μην ξεχνόμαστε τι έχει κάνει και η Εύα στη Δάφνη.

Μάνος: Κοίτα που θα το παίξει και υπεράνω. Ο Μεσσίας, τρομάρα του. Αντί να πει την αλήθεια, την αφήνει να υποφέρει και κάνει και κήρυγμα από πάνω wall
Άσε που αφήνει και ένα παιδί να μεγαλώσει χωρίς πατέρα.

Νταίζη - Μπέλλος: Λ-Υ-Π-Η-Θ-Ε-Ι-Τ-Ε Μ-Α-Σ !!!!

Αυτά από μένα...

dream_on
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 392 - Ημερομηνία 21-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 392 - Ημερομηνία 21-06-2010

Δημοσίευση από loukitsa Δευ Ιουν 21, 2010 8:21 pm

pasxalitsa έγραψε:ΠΟλύ καλό από εμένα για τις ερμηνείες!!!!

Ο Τυφώνας Ρούσσος τα πήρε όλα και έφυγε. Έδωσε Ρέστα, μέτρου, ερμηνείας, ατάκας και μας χάρισε ακόμα ένα ερμηνευτικό κέντημα. Μαζί με την Αμαλία, απέδειξαν ότι είναι Γονείς που νοιάζονται και όταν χρειαστεί αναγνωρίζουν τα λάθη τους.

ΑΝτιγόνη-Στέφανος, εξαιρετική σκηνή όπως πάντα. Χώσε Αντιγόνη να το σώσουμε το παιδί από την Πιθηκούλα. Του αξίζουν τα καλύτερα. Το Στέφανο (χωρίς βέρα στο πλάνο, σήμερα) τον ένοιαξε περισσότερο που θα τον απομακρύνει η Εύα από το παιδί παρά η "απόλυτη"? ή μου φάνηκε?

Νόρα-Λουκάς σε μαθήματα Δικηγορίας και Ανωτερότητας. Γιατί πήγαν να ξελασπώσουν την ΗΛΙΘΙΑ....

Σταυρίδης-Εύα σε μια πολύ γλυκιά σκηνή, με τον πρίγκιπα να τους κλέβει την παράσταση!!!

Και για φινάλε, Η Μπεκρούλα, Κατινούλα. Πως το καταφέρνει αυτή η γυνάικα και κλαίει χωρίς δάκρυ, ας μου το πει να το κάνω και εγώ. Καταρχάς μετάνοιωσε για το ατύχημα, πίνουμε πρώτα και μετά το μετανιώνουμε. Για την Σκηνή με τους Γονείς, δεν σχολιάζω, τη σβήσανε Πεφάνη-Κατρανίδης. Εδώ ό κόσμος χάνεται, μικρή αθώα, ΜΕλίτα και εσύ έχεις καυμό για το φευγίο του Μάνου? Φαντάζομαι ότι και με το Μάνο έχεις ζήσει μεγάλο πάθος και τώρα που σε πίκρανε ο Στέφανος τον ήθελες πίσω?
Εκεί που γέλασα όμως πολύ ήταν όταν μπήκε στο σπίτι και ζήτησε το παιδί της. Να μείνει μόνη με το παιδί της και να παίξει μαζί του. Όταν έπαιζε το γιατρό με τον καρτάλη, δεν την ενδιέφεραι το παιδί της που κοιμόταν στο διπλανό δωμάτιο?
Η σκηνή με τον Καρτάλη χάλια. Δεν σου πάει αγόρι μου να την παρακαλάς, Αξίζεις πολύ καλύτερα. Τράβα να διορθώσεις την κατάσταση με τη γυναίκα σου και το παιδί σου, να είμαστε όλοι καλύτερα!!!

Κατρανίδης-ΠΕφάνη-Ξυλά-Ζουγανέλης-Μπουγιούρης- Παπαδημητρίου-Σταύρου-Δρακουλάκη-Πετράκης oscar

Εν αναμονή....

Συμφωνώ μαζι σου και με το Υποθετάκι oscar
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 392 - Ημερομηνία 21-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 392 - Ημερομηνία 21-06-2010

Δημοσίευση από xristina79 Δευ Ιουν 21, 2010 8:21 pm

Mik έγραψε:

Μάνος:
Πολύ καλά έκανε ο Μάνος. Οσο και να μην συμπαθώ το Μελιτόνι-μπυρόνι, της το χρωστάει όπως και πολλά άλλα

Μάνος-Μελίτα:

(Και τωρα ΣτεφανοΜελιτικές και ΜανοΕυικές μισήστε με)
Πειράζει που όταν τους βλέπω μαζί, μου βγάζουν χημεία?
Γιατι να μην άφηναν αυτούς ζευγάρι ?


Θεωρώ απαράδεκτο να μας σερβίρουν ότι ο Μάνος ξεπλήρωσε σήμερα για όσα έχει κάνει στη Μελίτα. Αν μη τι άλλο ο ξυλοδαρμός δεν ξεπληρώνεται.... υποθέτω ότι μιας και φεύγει θέλουν να μας δείξουν να έχει κλείσει τους λογαριασμούς του με όλους αλλά.... έλεος! Κατά τα άλλα συμφωνώ με όσους λένε ότι η αλλαγή του Μάνου δεν πείθει, αφού δεν αποκαλύπτει την αλήθεια για τον Στέφανο (τόσο για την Μελίτα όσο και για την Εύα). Εξάλλου Μάνος και υπέρβαση δεν πάνε μαζί.....

Μάνος-Μελίτα είχαν και έχουν χημεία, φάνηκε και σήμερα..... κρίμα που το χάλασαν αυτό το ζευγάρι.... θα μπορούσαν να δημιουργήσουν και ενδιαφέρουσα ιστορία γύρω από αυτό.
xristina79
xristina79
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 392 - Ημερομηνία 21-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 392 - Ημερομηνία 21-06-2010

Δημοσίευση από tsampika090909 Δευ Ιουν 21, 2010 8:22 pm

ΑΣ ΜΟΥ ΛΥΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ: ΔΕ ΘΑ ΗΤΑΝ ΠΙΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΝΑ ΒΛΕΠΑΜΕ ΤΗ ΔΙΚΗ? ΟΛΑ ΥΠΟΘΕΤΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΕΙΡΑ? ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΑΣ ΕΔΕΙΧΝΑΝ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΜΙΑ ΔΙΚΗ. 3 ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ, ΔΙΚΗ ΔΕ ΒΛΕΠΟΥΜΕ!
tsampika090909
tsampika090909
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : rodos
Ασχολίες : ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 392 - Ημερομηνία 21-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 392 - Ημερομηνία 21-06-2010

Δημοσίευση από pasxalitsa Δευ Ιουν 21, 2010 8:23 pm

loukitsa έγραψε:
pasxalitsa έγραψε:ΠΟλύ καλό από εμένα για τις ερμηνείες!!!!

Ο Τυφώνας Ρούσσος τα πήρε όλα και έφυγε. Έδωσε Ρέστα, μέτρου, ερμηνείας, ατάκας και μας χάρισε ακόμα ένα ερμηνευτικό κέντημα. Μαζί με την Αμαλία, απέδειξαν ότι είναι Γονείς που νοιάζονται και όταν χρειαστεί αναγνωρίζουν τα λάθη τους.

ΑΝτιγόνη-Στέφανος, εξαιρετική σκηνή όπως πάντα. Χώσε Αντιγόνη να το σώσουμε το παιδί από την Πιθηκούλα. Του αξίζουν τα καλύτερα. Το Στέφανο (χωρίς βέρα στο πλάνο, σήμερα) τον ένοιαξε περισσότερο που θα τον απομακρύνει η Εύα από το παιδί παρά η "απόλυτη"? ή μου φάνηκε?

Νόρα-Λουκάς σε μαθήματα Δικηγορίας και Ανωτερότητας. Γιατί πήγαν να ξελασπώσουν την ΗΛΙΘΙΑ....

Σταυρίδης-Εύα σε μια πολύ γλυκιά σκηνή, με τον πρίγκιπα να τους κλέβει την παράσταση!!!

Και για φινάλε, Η Μπεκρούλα, Κατινούλα. Πως το καταφέρνει αυτή η γυνάικα και κλαίει χωρίς δάκρυ, ας μου το πει να το κάνω και εγώ. Καταρχάς μετάνοιωσε για το ατύχημα, πίνουμε πρώτα και μετά το μετανιώνουμε. Για την Σκηνή με τους Γονείς, δεν σχολιάζω, τη σβήσανε Πεφάνη-Κατρανίδης. Εδώ ό κόσμος χάνεται, μικρή αθώα, ΜΕλίτα και εσύ έχεις καυμό για το φευγίο του Μάνου? Φαντάζομαι ότι και με το Μάνο έχεις ζήσει μεγάλο πάθος και τώρα που σε πίκρανε ο Στέφανος τον ήθελες πίσω?
Εκεί που γέλασα όμως πολύ ήταν όταν μπήκε στο σπίτι και ζήτησε το παιδί της. Να μείνει μόνη με το παιδί της και να παίξει μαζί του. Όταν έπαιζε το γιατρό με τον καρτάλη, δεν την ενδιέφεραι το παιδί της που κοιμόταν στο διπλανό δωμάτιο?
Η σκηνή με τον Καρτάλη χάλια. Δεν σου πάει αγόρι μου να την παρακαλάς, Αξίζεις πολύ καλύτερα. Τράβα να διορθώσεις την κατάσταση με τη γυναίκα σου και το παιδί σου, να είμαστε όλοι καλύτερα!!!

Κατρανίδης-ΠΕφάνη-Ξυλά-Ζουγανέλης-Μπουγιούρης- Παπαδημητρίου-Σταύρου-Δρακουλάκη-Πετράκης oscar

Εν αναμονή....

Συμφωνώ μαζι σου και με το Υποθετάκι oscar

Αριάδνη μου σε ευχαριστώ καταρχάς, και εγώ συμφωνώ και με τη δικό σου σχολιάσμό και με της Τζίνας και με της Άννας!!!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την pasxalitsa στις Δευ Ιουν 21, 2010 8:24 pm, 1 φορά
pasxalitsa
pasxalitsa
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΕ θέα το Πέλαγο
Ασχολίες : Θέατρο, Λογοτεχνία, Σινεμά, Τηλεόραση

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 392 - Ημερομηνία 21-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 392 - Ημερομηνία 21-06-2010

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Δευ Ιουν 21, 2010 8:23 pm

tsampika090909 έγραψε:ΑΣ ΜΟΥ ΛΥΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ: ΔΕ ΘΑ ΗΤΑΝ ΠΙΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΝΑ ΒΛΕΠΑΜΕ ΤΗ ΔΙΚΗ? ΟΛΑ ΥΠΟΘΕΤΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΕΙΡΑ? ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΑΣ ΕΔΕΙΧΝΑΝ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΜΙΑ ΔΙΚΗ. 3 ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ, ΔΙΚΗ ΔΕ ΒΛΕΠΟΥΜΕ!
Πολυ θα χαιρομουν να δω επιτελους μια δικη!!Ολο δικες ακουμε,δικες δεν βλεπουμε!!!!!!!!!!!
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 392 - Ημερομηνία 21-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 392 - Ημερομηνία 21-06-2010

Δημοσίευση από vagvard Δευ Ιουν 21, 2010 8:24 pm

Απ: Επεισόδιο 392 - Ημερομηνία 21-06-2010

Δημοσίευση από anastasia20 Today at 8:09 pm
δάφνη-εύα:καλέ δείρτε τη δάφνη τώρα.....τι είναι τούτη;;;;τι χολή βγάζει συνέχεια..... Fskl <αν όντως είναι ερωτευμένη>όχι μωρή δεν είναι έτσι το έκανε επειδή ζηλεύει την εύα.....
δεν το πιστεω ότι έχω φτάσει σε σημείο να συμπαθώ περισσότερο την εύα από τη δάφνη.....
αυτή ή φοβάται το ενδεχόμενο η εύα να μείνει μόνη της μην ξανατραβήξει τα ίδια με το νικόλα και βλέπει ότι ο στέφανος είναι ερωτευμένος με τη μελίτα-και θεωρεί την μελίτα υπεύθυνη- ο μάνος φεύγει και λέει κάτσε να την έχω από κοντά την εύα να της μπλέκω το εγκώμιο συνέχεια μην μου κάνει στραβή...
δεν εξηγείται τέτοια αγάπη προς τη εύα και τέτοιο δηλητήριο προς την μελίτα.....
kyma
μια χαρά περνάει ο μπέλλος....ο μόνος που χαίρεται εκεί μέσα.....
Το θέμα είναι... η Ντέζυ δουέύει τον Μπέλλο ή το αντίθετο,γιατί δεν κάνει για τόσο βλάκα σαν άτομο. *


Έχει επεξεργασθεί από τον/την vagvard στις Δευ Ιουν 21, 2010 8:26 pm, 1 φορά
vagvard
vagvard
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 392 - Ημερομηνία 21-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 392 - Ημερομηνία 21-06-2010

Δημοσίευση από evanna Δευ Ιουν 21, 2010 8:26 pm

Δεν μου αρεσε το σημερινο επεισοδιο!Βαρεθηκα Sleep αλλα επειδη ειμαι επιεικης το ψηφισα μετριο και πολυ του ειναι!

Η μονη σκηνη που μου αρεσε και μου κινησε καπως το ενδιαφερον ηταν αυτη του αστυνομου και της Ευας!Ηταν πολυ ωραιοι και οι δυο σε αυτη τη σκηνη! : respect :
Κατα τ'αλλα Λουκας & Νορα ετρεχαν μονιμως να ξεμπλεξουν τη κατσαρη μουχριτσα που οπως και να εχει εφταιγε!Δεν της χρωστανε για μενα τιποτα αλλα ειναι προς τιμην τους που τη βοηθησαν!Το ιδιο και ο Μανος!!!
Αντιγονη και Στεφανος οσο υπεροχα και αν δενουν εχω κουραστει να ακουω τα ιδια και τα ιδια και οι σκηνες τους να κινουνται συνεχως στο ιδιο μοτιβο!
Νταιζη και Μπελλος με εκνευρισαν απιστευτα!Δεν φτανει που τους ειδαμε να δειπνουν και ακουσαμε το αμιμητο ''Πανω απ'ολα ειμαι μανα'' δια στοματος Νταιζης,τους ειδαμε και σε ρομαντικη σκηνη στην παραλια που αναλογη δεν εχουμε δει με κανεναν ζευγαρι απο τα τρια της παρεας! wall

Τελος στη σκηνη του Μανου και της Ευας ειλικρινα εγινα εξαλλη!Δεν φτανει που 5 επεισοδια πριν το τελος τους βλεπω ενα λεπτο και κατι,σημερα τι ειπανε!?Οτι οκ εγινε οτι εγινε,σιγα ας συνεχισει ο καθενας τη προσωπικη του ζωη!Προσπαθουν να μας περασουν αναιμακτα την εισοδο του ''Λευτερη'' δηλαδη!Λυπαμαι αλλα επειδη βλεπω απο το πρωτο επεισοδιο δεν πειθομαι!Μεχρι και τον Ηλια επιστρετευσαν!Ελεος........! Kotsides

Αυτα απο εμενα!Κριμα που βλεπουμε τοσο ανουσια επεισοδια λιγο πριν το τελος! Rolling Eyes

Υ.Γ Τζινα το αβαταρ σου τα σπαει! Thumbs up
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 392 - Ημερομηνία 21-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 392 - Ημερομηνία 21-06-2010

Δημοσίευση από anna90 Δευ Ιουν 21, 2010 8:26 pm

pasxalitsa έγραψε:
loukitsa έγραψε:
pasxalitsa έγραψε:ΠΟλύ καλό από εμένα για τις ερμηνείες!!!!

Ο Τυφώνας Ρούσσος τα πήρε όλα και έφυγε. Έδωσε Ρέστα, μέτρου, ερμηνείας, ατάκας και μας χάρισε ακόμα ένα ερμηνευτικό κέντημα. Μαζί με την Αμαλία, απέδειξαν ότι είναι Γονείς που νοιάζονται και όταν χρειαστεί αναγνωρίζουν τα λάθη τους.

ΑΝτιγόνη-Στέφανος, εξαιρετική σκηνή όπως πάντα. Χώσε Αντιγόνη να το σώσουμε το παιδί από την Πιθηκούλα. Του αξίζουν τα καλύτερα. Το Στέφανο (χωρίς βέρα στο πλάνο, σήμερα) τον ένοιαξε περισσότερο που θα τον απομακρύνει η Εύα από το παιδί παρά η "απόλυτη"? ή μου φάνηκε?

Νόρα-Λουκάς σε μαθήματα Δικηγορίας και Ανωτερότητας. Γιατί πήγαν να ξελασπώσουν την ΗΛΙΘΙΑ....

Σταυρίδης-Εύα σε μια πολύ γλυκιά σκηνή, με τον πρίγκιπα να τους κλέβει την παράσταση!!!

Και για φινάλε, Η Μπεκρούλα, Κατινούλα. Πως το καταφέρνει αυτή η γυνάικα και κλαίει χωρίς δάκρυ, ας μου το πει να το κάνω και εγώ. Καταρχάς μετάνοιωσε για το ατύχημα, πίνουμε πρώτα και μετά το μετανιώνουμε. Για την Σκηνή με τους Γονείς, δεν σχολιάζω, τη σβήσανε Πεφάνη-Κατρανίδης. Εδώ ό κόσμος χάνεται, μικρή αθώα, ΜΕλίτα και εσύ έχεις καυμό για το φευγίο του Μάνου? Φαντάζομαι ότι και με το Μάνο έχεις ζήσει μεγάλο πάθος και τώρα που σε πίκρανε ο Στέφανος τον ήθελες πίσω?
Εκεί που γέλασα όμως πολύ ήταν όταν μπήκε στο σπίτι και ζήτησε το παιδί της. Να μείνει μόνη με το παιδί της και να παίξει μαζί του. Όταν έπαιζε το γιατρό με τον καρτάλη, δεν την ενδιέφεραι το παιδί της που κοιμόταν στο διπλανό δωμάτιο?
Η σκηνή με τον Καρτάλη χάλια. Δεν σου πάει αγόρι μου να την παρακαλάς, Αξίζεις πολύ καλύτερα. Τράβα να διορθώσεις την κατάσταση με τη γυναίκα σου και το παιδί σου, να είμαστε όλοι καλύτερα!!!

Κατρανίδης-ΠΕφάνη-Ξυλά-Ζουγανέλης-Μπουγιούρης- Παπαδημητρίου-Σταύρου-Δρακουλάκη-Πετράκης oscar

Εν αναμονή....

Συμφωνώ μαζι σου και με το Υποθετάκι oscar

Αριάδνη μου σε ευχαριστώ καταρχάς, και εγώ συμφωνώ και με τη δικό σου σχολιάσμό και με της Τζίνας και με της Άννας!!!
Ευχαριστώ πολύ και εγώ και ανταποδίδω...
Και κοίτα βρε παιδί μου και εγώ ακριβώς με τους ίδιους σχολιασμούς συμφωνώ... oscar
anna90
anna90
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καβάλα-Έδεσσα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 392 - Ημερομηνία 21-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 392 - Ημερομηνία 21-06-2010

Δημοσίευση από konst@ntin@ Δευ Ιουν 21, 2010 8:27 pm

anna_loukonoriki4ever!! έγραψε:
loukitsa έγραψε:Ασπάστηκα
1.Λουκάς-Νόρα-Ρούσσος:
Πέτρος:<<δεν εβλεπε την τυφλα της!>> xaxa Καλα Ρούσσο με στειλες λεμε!!
Πες τα Λουκά αυτό για τα μεθυσια και το τιμονι!Αχ δειτε τους ποσο ανησυχουν για τη Μελιτα που πριν λιγες μερες τους είπε να κοψουν το λαιμό τους και δεν τη νοιάζει γι αυτούς!Παλι η <<συμμορια>> θα τη σωσει τη θλιμμένη πριγκίπισσα
2.Αστυνομια:<<Ντροπη και ειστε η κορη του Πέτρου Ρούσσου>> το υφος του ηταν τρομερο προς τη Μελίτα!
3.Ρούσσος-Αμαλία:Ρισπέκτ Πετρο να της το βγαλεις το μαλλί!
4.Αδερφια στην Εδέμ:Ο Νικολας την πήρε βαρέως τη φυγη του Μάνου…Κι όμως η Μελίτα πίνει Δαφνη…..
5.Αμαλί-Μελιτα-Ρούσσος:Κοπελια πως θα τον δεις τον άνθρωπο κινδυνεύεις να μπεις μεσα ισοβίως! Το Βόσπορο ήπιε Αμαλια το παιδί και όχι λιγο παραπάνω! Η Αμαλια μιλά σα σε δεκαπεντάχρονο και ο Πετρος σαν σε ενηλικο άτομο αυτή είναι η ουσιωδης διαφορά!
6.Αμαλια-Ρουσσος-Λουκάς-Νόρα: Η ειρωνεία στην Αμαλία όλα τα λεφτά! Η Μελιτα ειδοποίησε την αστυνομία ή δεν άκουσα καλά? Το λευκό ποινικό της μητρώο μαύρισε τωρα! Αντε Μελιτακι πάλι καθαρη θα τη βγαλεις και τους αναστατωσες όλους!
7.Μελίτα-Μάνος:Πολύ ωραία σκηνη αν και δεν περιμενα να το πω! Το Νεφελακι τωρα το σκεφτηκες καλη μου? Παλι η <<συμμορία>> διπλα στη Μελιτα
8.Πετρςο-Αμαλία:Άστραψε και βρόντηξε ο Ρούσσος. Πως καλέ να ναι περιποιημένο το παιδι σου ακροβατεί να μπει μεσα για πολλα χρονάκια
9.Μανος-Λουκάς:<<Πηγαινε στον πνευματικό σου να εξομολογηθείς!!!>> Ατακαρα του Λουκά!!!!!!
11.Δαφνη-Ευα:Φωνάζατε αλλα δεν ακούει τη <<συμμορία>> η Μελίτα! Αχ λιώνω κοντινό στο μωρακι!!!!!!Να πληρώσει φυσικά αλλα όχι μονο αυτός…
12.Σταυριδης-Ευα-μωρακι:Σκλαβώθηκα με τη σκηνή τους! Αγριεύτηκα καλέ τι θα ξεκουραστεί για τα καλά λεει στην Ευα! Γλυκιά Ευούλα που να ξέρες για τη γυναίκα του!!!
13.Μελιτα-Νεφελη-Ρουσσέικο-Μάνος:Πες ένα ευχαριστώ ρε Αμαλί! Η Νόρα και ο Λουκας την υπερασπίστηκαν ήταν οι δικηγόροι της μονάκριβης σου.
12.Λουκάς-Νόρα-Σταυρίδης:Λουκα με τρομαζεις με τα ξεσπάσματα που λες!

Σπάστηκα
1.Αμαλί-Οικιακη βοηθος:Εν καιρω κρισης πάλι άλλαξαν οικιακη βοηθό!
2.Πατσοζευγαρο:Ναι να πάτε καπου ησυχα να σας φανε τα φίδια..Ωχ θα πάρει και τον Αρη μαζί καημενούλη Άρη..Καλα αυτό το πανω από όλα ειμαι μάνα με έστειλε!!! Μπελλος Τελος αμην και πότε!Αλλα δεν το κοβω να γινεται συντομα δυστυχως
3.Μιμικος-Οικιακη ΒοηθοςΑμαλία: Φωτιες βγαζει η Αμαλια μολις τον βλέπει το Στεφανο! Κριση Αυτογνωσιας από την Αμαλία τωρα είναι αργα!
4.Πατσοζευγαρο:Το αγαπημενο μου τραγουδι Κορασον μαγαριστηκε από δαυτους! Τη μια το μπιλιαρδο και τωρα αυτό το κομμάτιιιιι??? vomit vomit vomitΑυτά επρεπε να τα βλεπουμε από Λουκα Νόρα και όχι από τους γελοιους!
5.Mιμικος-Αντιγοναρα:Και συ φταίς Μιμικο όχι μονο η μαμακα σου! Αχ τι ωραια που τα λεει ο Στεφανος:<<Νταιζη αυτό το σιχαμένο πλάσμα!>> Μου αρεσει η τρελα που κουβαλάει η Αντιγοναρα!
6.Μελίτα-Νόρα:Ούτε και γω περίμενα να ρθει έτσι όπως τους φέρθηκες αλλά έχε χάρη! Καλέ μας κάνει τη δύσκολη η ηθική Μελίτα, εδώ δεν ξέρουμε τι είναι αλήθεια και τι ψέμα αντι να πει και ευχαριστω! Αντε το είπε όταν εφευγε η Νόρα
7.Οχιά-Αντιγοναρα:Έφαγες άκυρο κάμπια από την Αντιγοναρα!


Ψηφιζω άσχημο λιγο το πατσοζευγαρο που μου μαγάρισε ένα απ τα αγαπημενα μου κομμάτια, λιγο η Μελίτα που προσπαθούσε να κλάψει αλλα δεν….λιγο η Αμαλια που εκανε σαν να μιλά στην εφηβη κόρη της…Απογοήτευση πλήρης!
Δεν ψηφιζω παρα κατω γιατι το σωσαν οι ερμηνείες Κατρανιδη,Πετρακη,Δρακουλάκη,Παπαδημητριου

Υγ1. Θέλω και εγώ Λουκανορική μπέμπα!

Υγ2. Η ΟΧΙΑ ΚΟΥΡΑΣΕ ΠΟΛΥ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ ΛΟΥΚΑ ΚΑΙ ΝΟΡΑ!
ΑΠΑΛΛΑΞΤΕ ΜΑΣ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ

Υγ3. Απαλλάξτε μας από το πατσοζευγαρο!!!Μόνο να κουρασουν μπορουν τίποτε άλλο

Υγ4.Μάλλον δεν με ακούει κανείς…έχουμε αλλεργία στις οχιές ξαναλέωωω δεν τις αντεχουμε


Με αγάπη και Λουκονορικά φιλιά
loukitsa
🇳🇴
oscar συμφωνώ απόλυτα Αριάδνη μου!

Συμφωνώ μαζί σου με τη μόνη διαφορά ότι βρήκα τη σκηνή Σταυρίδη-Εύας πολύ συγκινητική. Snif Snif
Της είπε να προσέχει το μωρό της αυτός δεν μπόρεσε να κάνει με την Ανθή του γιατί κάποιοι τη σκότωσαν..Ήξερα όταν έλεγε ότι θα κάνει διακοπές ότι θα αυτοκτονούσε και η Εύα του έλεγε ευχαριστώ για όλα σα να ήξερε ότι δεν θα τον δει ξανά....
Τώρα που της τέλιωσε ο Στέφανος της Μελίτας είμαι σίγουρη πως τον Μάνο γλυκοκοιτάζει πάλι...Αυτή η γυναίκα να μη μπορεί να συγχρονιστεί λίγο με τα δεδομένα...Είναι η μόνη περίπτωση που χαίρομαι που θα φύγει ο Μάνος γιατί δεν θα ζήσω το ίδιο με Μάνο-Εύα-Μελίτα(γιατί σίγουρα τα ίδια θα είχαμε,δεν θα άφηνε η Μελίτα την Εύα ευτυχισμένη με τον Μάνο ενώ θα είναι μόνη της)....
konst@ntin@
konst@ntin@
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καρδίτσα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 392 - Ημερομηνία 21-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 392 - Ημερομηνία 21-06-2010

Δημοσίευση από Ανυπέρ-Βλήτο Δευ Ιουν 21, 2010 8:29 pm

xristina79 έγραψε:
Mik έγραψε:

Μάνος:
Πολύ καλά έκανε ο Μάνος. Οσο και να μην συμπαθώ το Μελιτόνι-μπυρόνι, της το χρωστάει όπως και πολλά άλλα

Μάνος-Μελίτα:

(Και τωρα ΣτεφανοΜελιτικές και ΜανοΕυικές μισήστε με)
Πειράζει που όταν τους βλέπω μαζί, μου βγάζουν χημεία?
Γιατι να μην άφηναν αυτούς ζευγάρι ?


Θεωρώ απαράδεκτο να μας σερβίρουν ότι ο Μάνος ξεπλήρωσε σήμερα για όσα έχει κάνει στη Μελίτα. Αν μη τι άλλο ο ξυλοδαρμός δεν ξεπληρώνεται.... υποθέτω ότι μιας και φεύγει θέλουν να μας δείξουν να έχει κλείσει τους λογαριασμούς του με όλους αλλά.... έλεος! Κατά τα άλλα συμφωνώ με όσους λένε ότι η αλλαγή του Μάνου δεν πείθει, αφού δεν αποκαλύπτει την αλήθεια για τον Στέφανο (τόσο για την Μελίτα όσο και για την Εύα). Εξάλλου Μάνος και υπέρβαση δεν πάνε μαζί.....

Μάνος-Μελίτα είχαν και έχουν χημεία, φάνηκε και σήμερα..... κρίμα που το χάλασαν αυτό το ζευγάρι.... θα μπορούσαν να δημιουργήσουν και ενδιαφέρουσα ιστορία γύρω από αυτό.


οντως μπορει η ιστορια του Μανου και της Μελιτας να μην αρεσει στο κοινο οσο Μελιτας Στεφανου και Μανου Ευας αλλα ο Σταυρου εχει καλυτερη χημεια με την Ξυλα και ο Μπουγιουρης με την Παππα δενου φοβερα γενικα ο Μανος και η Μελιτα μου εβγαλαν τρυφερα συναισθηματα τη νοιαζεται και την αγαπαει και οχι μονο για τι εχουν ενα παιδι αλλα εχουν περασει 6 χρονια μαζι
ηταν για oscar οι δυο τους στη σκηνη μεταξυ τους σημερα εκει ηταν που η Παππα με επεισε


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Alexandra96 στις Δευ Ιουν 21, 2010 8:30 pm, 1 φορά
Ανυπέρ-Βλήτο
Ανυπέρ-Βλήτο
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Ζακυνθος
Ασχολίες : κοιμάμαι σαν το Νικόλα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 392 - Ημερομηνία 21-06-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 392 - Ημερομηνία 21-06-2010

Δημοσίευση από Izabella29 Δευ Ιουν 21, 2010 8:30 pm

xristina79 έγραψε:Θεωρώ απαράδεκτο να μας σερβίρουν ότι ο Μάνος ξεπλήρωσε σήμερα για όσα έχει κάνει στη Μελίτα. Αν μη τι άλλο ο ξυλοδαρμός δεν ξεπληρώνεται.... υποθέτω ότι μιας και φεύγει θέλουν να μας δείξουν να έχει κλείσει τους λογαριασμούς του με όλους αλλά.... έλεος! Κατά τα άλλα συμφωνώ με όσους λένε ότι η αλλαγή του Μάνου δεν πείθει, αφού δεν αποκαλύπτει την αλήθεια για τον Στέφανο (τόσο για την Μελίτα όσο και για την Εύα). Εξάλλου Μάνος και υπέρβαση δεν πάνε μαζί.....

Μάνος-Μελίτα είχαν και έχουν χημεία, φάνηκε και σήμερα..... κρίμα που το χάλασαν αυτό το ζευγάρι.... θα μπορούσαν να δημιουργήσουν και ενδιαφέρουσα ιστορία γύρω από αυτό.

Καλά ναι ξεπλήρωσε ο Μάνος τώρα!Εγώ πείστηκα! cake
Και αφου θέλουν να μας δείξουν πως άλλαξε μπας και πειστεί κανείς άμοιρος τηλεθεατής,γιατί μας έδειξαν πως γνωρίζει την αλήθεια?Σήμερα ειδικώς είπε ψέματα με μέγιστη ευκολία και στην Μελίτα και στην Εύα!Όταν την επισκέφτηκε στο κελί και την είδε σ'αυτή την άθλια κατάσταση,αντί να της πει την αλήθεια,έριξε λαδι στη φωτιά με τα γνωστά "στα έλεγα εγώ".Πολύ θράσος!
Και μετά στην Εύα που έλεγε πως έχει αλλάξει και τα ψέματα είναι παρελθόν γι'αυτόν?Καλύτερα που φεύγει γιατί να αλλάξει ποτέ δεν επρόκειτο...

Σχετικά με την χημεία τους,είναι ολοφάνερο πως διαθέτουν μπόλικη Wink
Izabella29
Izabella29
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Ασχολίες : Πολλές και διάφορες!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 11 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης