Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Λουκάς Βενέτης

+77
MarCia
aglaitsa
Caroline
maraki love nora+louka
maeveline
JESSIE
evaki16
LaurelRose
dm10811
noraki_love_97
ProudMaslowqueen
Kornilia_Petrakitsa
despinam
Καρ-Mik
marakii
ειρηνη7
Rafaella+Manos=EdemReee.G
amoust
mary32
jim7
MARIANNALEX
anneliz_333
Mikaella
tweetyedem
maria_sab
ellileo
MaryLoo
margaret10
zouzounaki
Ezantakou
aprild20
ioannaa
feggaropetra
fay
Katerinaki47
ch-bl
Ανυπέρ-Βλήτο
sunrise
maria15
Ntinaki Agapaei Petraki
st@cy
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
κικκο
vs116117
Pennaki.......!!
mariannitaki
ellie
loukasnora
elenitsa_loukonoraki
dafnoulaki-nikolakos
ouki_loukanorikhgiamiazwh
FieryRed
filitsa
xristinaki_noraloukofan
lana
Aggelaki
$ofi@ loukakos + nora
loukakos
PrincessRachel
KonstantinaA
eva-margarita
elena-7-
loukitsa
sofia_edem_fanatic
annamaria
zwi
xara
konstantina
Clarabelle
valia
madolato
Kika
sifantid
NATALITSA_LOUKITSA
evanna
KatsaroYpotheto
Vampirela
81 απαντήσεις

Σελίδα 10 από 14 Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Λουκάς Βενέτης - Σελίδα 10 Empty Απ: Λουκάς Βενέτης

Δημοσίευση από noraki_love_97 Παρ Ιουλ 22, 2011 9:33 pm

για μενα ο Λουκας ειναι ο αντρας που θα ηθελα....αν και ειμαι μικρη, χαρη σε αυτον τον ρολο καταφερα να ονειρευτο πραγματα......αρχισα να καταλαβαινω για την αλιθηνη αγαπη για των ερωτα αλλα και για την πραγματικη φιλια(σε αυτο συνεβαλλε φυσικα και η υπολειπη παρεα)....
ο Λουκας μαλλον θα ηταν ο τελειος αντρας αν υπηρχε και μακαρι να υπαρχει και θα ηθελα πολυ κι εγω να γνωρισω τον Λουκα μου..... Λουκάς Βενέτης - Σελίδα 10 811901
noraki_love_97
noraki_love_97
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : στον δικο μου τον πλανητη!!!!!
Ασχολίες : να ονειρευομαι.....

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λουκάς Βενέτης - Σελίδα 10 Empty Απ: Λουκάς Βενέτης

Δημοσίευση από ειρηνη7 Τρι Ιουλ 26, 2011 11:45 am

Εμενα παντως ο λουκας ειναι μακραν ο αγαπημενος μου αντρικος χαρακτηρας, αλλα και γενικα σαν ρολος , θεωρω οτι ειναι απλα μοναδικκος φιλος υπεροχος αντρας εχειι σταθει σε ολους και εχει ξεχωρισει, εγω τον λατρεψα για αυτο που εκανε τοτε με τον στελιο, και νομιζω οτι δεν το κανει ο καθενας, πολλη τυχερη η νορα παντως... ))
ειρηνη7
ειρηνη7
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : κρητη
Ασχολίες : μουσικη βιβλιο και σερφαρισμα!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λουκάς Βενέτης - Σελίδα 10 Empty Απ: Λουκάς Βενέτης

Δημοσίευση από ProudMaslowqueen Τετ Ιουλ 27, 2011 11:01 am

Kornilia_Petrakitsa έγραψε:Γιατί δε σου άρεσε Ζωή; Νομίζω οτι και σαν χαρακτήρας εξελίχθηκε ο Λουκάς στους επόμενους κύκλους.. Οι σκηνές του με την Νόρα ήταν πάντα μία και μία. Τι δε σου άρεσε;

Και εμενα μου την σπαει τοταν η Ζωη μου κατηγορει τον Θεο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ο Λουκας ειναι ο καλυτερος εκει μεσα απο ολους!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΤΟΝ ΑΓΑΠΑΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Οσο για την ζωη Ελλη μου προτιμα τον ψυχακια τον Στελιο!!!!!!!!!!!!!!!Αλλα εφυγε απο τηνν μεση χαρη στον SuperPan!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! sm
ProudMaslowqueen
ProudMaslowqueen
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Palm Woods!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ασχολίες : Παναγιώτης Πετράκης-Βig Time Rush (James Maslow!)!!!!!!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λουκάς Βενέτης - Σελίδα 10 Empty Απ: Λουκάς Βενέτης

Δημοσίευση από zwi Τετ Ιουλ 27, 2011 2:34 pm

Nora Fwka έγραψε:
Kornilia_Petrakitsa έγραψε:Γιατί δε σου άρεσε Ζωή; Νομίζω οτι και σαν χαρακτήρας εξελίχθηκε ο Λουκάς στους επόμενους κύκλους.. Οι σκηνές του με την Νόρα ήταν πάντα μία και μία. Τι δε σου άρεσε;

Και εμενα μου την σπαει τοταν η Ζωη μου κατηγορει τον Θεο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ο Λουκας ειναι ο καλυτερος εκει μεσα απο ολους!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΤΟΝ ΑΓΑΠΑΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Οσο για την ζωη Ελλη μου προτιμα τον ψυχακια τον Στελιο!!!!!!!!!!!!!!!Αλλα εφυγε απο τηνν μεση χαρη στον SuperPan!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! sm
Τον "Στέλιο" τον προτιμούσα σαν ηθοποιό και όχι σαν ρόλο...όσο για τον Λουκά απλά δεν μ'αρέσε...ο καθένας έχει την αποψή του και είναι αποδεκτή....
zwi
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λουκάς Βενέτης - Σελίδα 10 Empty Απ: Λουκάς Βενέτης

Δημοσίευση από evaki16 Τετ Ιουλ 27, 2011 3:18 pm

Ο Λουκάς είναι ό άνθρωπος που θα κάνει τα πάντα για τους φίλους του.... Είναι πάντα απίκο σε ό,τι και να χρειαστούν και για να είναι καλά η Εύα ο Νικόλας η Δάφνη ο Μάνος(όταν ήταν εκεί) και το Νοράκι του δεν τον πείραζε να είναι χάλια αυτός!!! Στους δύο πρώτους κύκλους ειλικρινά τον λάτρεψα.... Στον 3ο κύκλο μου τα χάλασε λιγάκι όταν ανέλαβε την Αντιγόνη ξέροντας πως εκείνη είναι υπεύθυνη για τις απόπειρες δολοφονίας κατά της Εύας (της κολλητής του)... Επίσης μου έσπασε αρκετά τα νεύρα όταν για το δίκο του όφελος (να του αποκαλύψει δηλαδή η Αντιγόνη που είναι θαμένος ο Αραβαντινός) ήθελε να υπερασπιστεί ξανά την Αντιγόνη που γνώριζε καλά τότε πως αυτή σκότωσε τον θετό πατέρα της αδερφής του!!! Δεν το περίμενα αυτό απ'τον Λουκα.... πάλι καλά που η Αντιγόνη δεν δέχτηκε....
evaki16
evaki16
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Καλαμάτα
Ασχολίες : ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ ♥ ♥ ♥

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λουκάς Βενέτης - Σελίδα 10 Empty Απ: Λουκάς Βενέτης

Δημοσίευση από dm10811 Τετ Ιουλ 27, 2011 7:27 pm

zwi έγραψε:
Nora Fwka έγραψε:
Kornilia_Petrakitsa έγραψε:Γιατί δε σου άρεσε Ζωή; Νομίζω οτι και σαν χαρακτήρας εξελίχθηκε ο Λουκάς στους επόμενους κύκλους.. Οι σκηνές του με την Νόρα ήταν πάντα μία και μία. Τι δε σου άρεσε;

Και εμενα μου την σπαει τοταν η Ζωη μου κατηγορει τον Θεο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ο Λουκας ειναι ο καλυτερος εκει μεσα απο ολους!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΤΟΝ ΑΓΑΠΑΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Οσο για την ζωη Ελλη μου προτιμα τον ψυχακια τον Στελιο!!!!!!!!!!!!!!!Αλλα εφυγε απο τηνν μεση χαρη στον SuperPan!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! sm
Τον "Στέλιο" τον προτιμούσα σαν ηθοποιό και όχι σαν ρόλο...όσο για τον Λουκά απλά δεν μ'αρέσε...ο καθένας έχει την αποψή του και είναι αποδεκτή....
Ενω προτιμω και τον λουκα σαν ρολο και τον Πετρακη σαν ηθοποιο η αληθεια ειναι οτι θα συμφωνησω με τη Ζωη...Ο καθενας λεει ο,τι θελει...Εγω ας πουμε συμφωνω με την Ειρηνη περισσοτερο(οκ αυτο που εκανε ο Λουκας με τον Στελιο νομιζω οτι ηταν ο,τι καλυτερο εχει κανει ποτε ο συγκεκριμενος χαρακτηρας- και γενικα πιστευω οτι αυτη η ιστορια απογειωνε την Νορα και τον Λουκα- αλλα αμα η Ζωη δεν πολυπαει τον Λουκα δικαιωμα της και εχει σιγουρα τους λογους της...
dm10811
dm10811
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λουκάς Βενέτης - Σελίδα 10 Empty Απ: Λουκάς Βενέτης

Δημοσίευση από zwi Τετ Ιουλ 27, 2011 7:29 pm

dm10811 έγραψε:
zwi έγραψε:
Nora Fwka έγραψε:
Kornilia_Petrakitsa έγραψε:Γιατί δε σου άρεσε Ζωή; Νομίζω οτι και σαν χαρακτήρας εξελίχθηκε ο Λουκάς στους επόμενους κύκλους.. Οι σκηνές του με την Νόρα ήταν πάντα μία και μία. Τι δε σου άρεσε;

Και εμενα μου την σπαει τοταν η Ζωη μου κατηγορει τον Θεο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ο Λουκας ειναι ο καλυτερος εκει μεσα απο ολους!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΤΟΝ ΑΓΑΠΑΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Οσο για την ζωη Ελλη μου προτιμα τον ψυχακια τον Στελιο!!!!!!!!!!!!!!!Αλλα εφυγε απο τηνν μεση χαρη στον SuperPan!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! sm
Τον "Στέλιο" τον προτιμούσα σαν ηθοποιό και όχι σαν ρόλο...όσο για τον Λουκά απλά δεν μ'αρέσε...ο καθένας έχει την αποψή του και είναι αποδεκτή....
Ενω προτιμω και τον λουκα σαν ρολο και τον Πετρακη σαν ηθοποιο η αληθεια ειναι οτι θα συμφωνησω με τη Ζωη...Ο καθενας λεει ο,τι θελει...Εγω ας πουμε συμφωνω με την Ειρηνη περισσοτερο(οκ αυτο που εκανε ο Λουκας με τον Στελιο νομιζω οτι ηταν ο,τι καλυτερο εχει κανει ποτε ο συγκεκριμενος χαρακτηρας- και γενικα πιστευω οτι αυτη η ιστορια απογειωνε την Νορα και τον Λουκα- αλλα αμα η Ζωη δεν πολυπαει τον Λουκα δικαιωμα της και εχει σιγουρα τους λογους της...
Θα συμφωνήσω απόλυτα μαζί σου Δήμητρα(?)...
zwi
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λουκάς Βενέτης - Σελίδα 10 Empty Απ: Λουκάς Βενέτης

Δημοσίευση από dm10811 Τετ Ιουλ 27, 2011 7:30 pm

zwi έγραψε:
dm10811 έγραψε:
zwi έγραψε:
Nora Fwka έγραψε:
Kornilia_Petrakitsa έγραψε:Γιατί δε σου άρεσε Ζωή; Νομίζω οτι και σαν χαρακτήρας εξελίχθηκε ο Λουκάς στους επόμενους κύκλους.. Οι σκηνές του με την Νόρα ήταν πάντα μία και μία. Τι δε σου άρεσε;

Και εμενα μου την σπαει τοταν η Ζωη μου κατηγορει τον Θεο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ο Λουκας ειναι ο καλυτερος εκει μεσα απο ολους!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΤΟΝ ΑΓΑΠΑΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Οσο για την ζωη Ελλη μου προτιμα τον ψυχακια τον Στελιο!!!!!!!!!!!!!!!Αλλα εφυγε απο τηνν μεση χαρη στον SuperPan!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! sm
Τον "Στέλιο" τον προτιμούσα σαν ηθοποιό και όχι σαν ρόλο...όσο για τον Λουκά απλά δεν μ'αρέσε...ο καθένας έχει την αποψή του και είναι αποδεκτή....
Ενω προτιμω και τον λουκα σαν ρολο και τον Πετρακη σαν ηθοποιο η αληθεια ειναι οτι θα συμφωνησω με τη Ζωη...Ο καθενας λεει ο,τι θελει...Εγω ας πουμε συμφωνω με την Ειρηνη περισσοτερο(οκ αυτο που εκανε ο Λουκας με τον Στελιο νομιζω οτι ηταν ο,τι καλυτερο εχει κανει ποτε ο συγκεκριμενος χαρακτηρας- και γενικα πιστευω οτι αυτη η ιστορια απογειωνε την Νορα και τον Λουκα- αλλα αμα η Ζωη δεν πολυπαει τον Λουκα δικαιωμα της και εχει σιγουρα τους λογους της...
Θα συμφωνήσω απόλυτα μαζί σου Δήμητρα(?)...
Ναι σωστα Δημητρα!!!!Το εχω προσεξει οτι πολυ συχνα συμφωνουμε!!!!!! Wink
dm10811
dm10811
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λουκάς Βενέτης - Σελίδα 10 Empty Απ: Λουκάς Βενέτης

Δημοσίευση από marakii Δευ Αυγ 01, 2011 7:50 am

Ο Λουκάς είναι ο αγαπημένος μου αντρικός ρόλος και νομίζω είναι κατανοητό το γιατί...Είναι πάντα δίπλα στους φίλους του ,ξέρει να αγαπάει αληθινά και πολύ βαθυά τη Νόρα του ,είναι ρομαντικός και έχει χιούμορ....γενικά θα μπορούσα να τον αποκαλέω τον τέλειο άντρα για πολλά όσα έχει κάνει <<όπως το να κουβαλήσει άμμο στη Νόρα και να της πει αυτά που της είπε>> ..Βέβαια ορισμένες φορές κάνει λάθη και η αλήθεια είναι σε εκείνα τα επεισόδια προ δίκης με είχε νευριάσει που φερόταν τόσο απαίσια στη Νόρα.....



Ο Πετράκης θεωρώ είναι εξαιρετικός σε ότι και να κάνει ηθοποιία , τραγούδι ,χορός.....ταλαντούχο και γλυκύτατο πλάσμαΛουκάς Βενέτης - Σελίδα 10 226538 .....και όσον αφορά το ρόλο του Λουκά έχει βελτιωθεί στις δραματικές του σκηνές μιας και τον συνηθίζουμε περισσότερο σε κωμικές....
marakii
marakii
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λουκάς Βενέτης - Σελίδα 10 Empty Απ: Λουκάς Βενέτης

Δημοσίευση από Ntinaki Agapaei Petraki Τρι Αυγ 02, 2011 2:58 pm

Ο Λουκας ειναι ο αγαπημενος μου ρολος μαζι με την Νορα.Οσο για τις αρνητικες κριτικες απλα δεν θα τις σχολιασω..Ειναι ενας καλος ανθρωπος που βοηθαει τους φιλους την κορακλα την γυναικα του με χιουμορ και πολλη αγαπη!!!
Ntinaki Agapaei Petraki
Ntinaki Agapaei Petraki
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στον δικο μου Πετρακικο κοσμο!!!
Ασχολίες : Παναγιώτης Πετράκης<3 I love dreams,music,theatre,life,cinema and books<3

https://www.facebook.com/PanPetrakisFanClub

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λουκάς Βενέτης - Σελίδα 10 Empty Απ: Λουκάς Βενέτης

Δημοσίευση από ProudMaslowqueen Παρ Αυγ 05, 2011 4:50 pm

ntina_loukas+nora4ever έγραψε:Ο Λουκας ειναι ο αγαπημενος μου ρολος μαζι με την Νορα.Οσο για τις αρνητικες κριτικες απλα δεν θα τις σχολιασω..Ειναι ενας καλος ανθρωπος που βοηθαει τους φιλους την κορακλα την γυναικα του με χιουμορ και πολλη αγαπη!!!

Πες τα ρε Ντινακι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Αντε γιατι μερικες μερικες νομιζουν οτι ο καλυτερος ειναι ο Στελαρας ο Τρελαρας!(Βλεπε Νανουρης)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! lmao lmao lmao lmao
ProudMaslowqueen
ProudMaslowqueen
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Palm Woods!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ασχολίες : Παναγιώτης Πετράκης-Βig Time Rush (James Maslow!)!!!!!!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λουκάς Βενέτης - Σελίδα 10 Empty Απ: Λουκάς Βενέτης

Δημοσίευση από zwi Παρ Αυγ 05, 2011 4:53 pm

Nora Fwka έγραψε:
ntina_loukas+nora4ever έγραψε:Ο Λουκας ειναι ο αγαπημενος μου ρολος μαζι με την Νορα.Οσο για τις αρνητικες κριτικες απλα δεν θα τις σχολιασω..Ειναι ενας καλος ανθρωπος που βοηθαει τους φιλους την κορακλα την γυναικα του με χιουμορ και πολλη αγαπη!!!

Πες τα ρε Ντινακι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Αντε γιατι μερικες μερικες νομιζουν οτι ο καλυτερος ειναι ο Στελαρας ο Τρελαρας!(Βλεπε Νανουρης)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! lmao lmao lmao lmao
Γιατί σε μερικές-μερικές τους αρέσει ο Νανούρης....γι'αυτό....είναι γνώμη και αφού εκφράζετε χωρίς να προσβάλει κανέναν είναι και αποδεκτή...
zwi
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λουκάς Βενέτης - Σελίδα 10 Empty Απ: Λουκάς Βενέτης

Δημοσίευση από dm10811 Παρ Αυγ 05, 2011 9:41 pm

Nora Fwka έγραψε:
ntina_loukas+nora4ever έγραψε:Ο Λουκας ειναι ο αγαπημενος μου ρολος μαζι με την Νορα.Οσο για τις αρνητικες κριτικες απλα δεν θα τις σχολιασω..Ειναι ενας καλος ανθρωπος που βοηθαει τους φιλους την κορακλα την γυναικα του με χιουμορ και πολλη αγαπη!!!

Πες τα ρε Ντινακι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Αντε γιατι μερικες μερικες νομιζουν οτι ο καλυτερος ειναι ο Στελαρας ο Τρελαρας!(Βλεπε Νανουρης)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! lmao lmao lmao lmao
Συγγνωμη δε καταλαβα απαγορευεται καποιος να διαφωνει ή να αντιπαθει τον Λουκα;;;;;;; imarton
dm10811
dm10811
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λουκάς Βενέτης - Σελίδα 10 Empty Απ: Λουκάς Βενέτης

Δημοσίευση από zwi Παρ Αυγ 05, 2011 9:48 pm

dm10811 έγραψε:
Nora Fwka έγραψε:
ntina_loukas+nora4ever έγραψε:Ο Λουκας ειναι ο αγαπημενος μου ρολος μαζι με την Νορα.Οσο για τις αρνητικες κριτικες απλα δεν θα τις σχολιασω..Ειναι ενας καλος ανθρωπος που βοηθαει τους φιλους την κορακλα την γυναικα του με χιουμορ και πολλη αγαπη!!!

Πες τα ρε Ντινακι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Αντε γιατι μερικες μερικες νομιζουν οτι ο καλυτερος ειναι ο Στελαρας ο Τρελαρας!(Βλεπε Νανουρης)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! lmao lmao lmao lmao
Συγγνωμη δε καταλαβα απαγορευεται καποιος να διαφωνει ή να αντιπαθει τον Λουκα;;;;;;; imarton
Αυτό είπα και εγώ...και αφού η γνώμη γίνεται χωρίς να προσβάλει ή να εκθέτει κάποιον...ας γίνεται αποδεκτή...
zwi
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λουκάς Βενέτης - Σελίδα 10 Empty Απ: Λουκάς Βενέτης

Δημοσίευση από dm10811 Παρ Αυγ 05, 2011 10:54 pm

evaki16 έγραψε:Ο Λουκάς είναι ό άνθρωπος που θα κάνει τα πάντα για τους φίλους του.... Είναι πάντα απίκο σε ό,τι και να χρειαστούν και για να είναι καλά η Εύα ο Νικόλας η Δάφνη ο Μάνος(όταν ήταν εκεί) και το Νοράκι του δεν τον πείραζε να είναι χάλια αυτός!!! Στους δύο πρώτους κύκλους ειλικρινά τον λάτρεψα.... Στον 3ο κύκλο μου τα χάλασε λιγάκι όταν ανέλαβε την Αντιγόνη ξέροντας πως εκείνη είναι υπεύθυνη για τις απόπειρες δολοφονίας κατά της Εύας (της κολλητής του)... Επίσης μου έσπασε αρκετά τα νεύρα όταν για το δίκο του όφελος (να του αποκαλύψει δηλαδή η Αντιγόνη που είναι θαμένος ο Αραβαντινός) ήθελε να υπερασπιστεί ξανά την Αντιγόνη που γνώριζε καλά τότε πως αυτή σκότωσε τον θετό πατέρα της αδερφής του!!! Δεν το περίμενα αυτό απ'τον Λουκα.... πάλι καλά που η Αντιγόνη δεν δέχτηκε....
Σε γενικες γραμμες συμφωνω...Ειδικα στο θεμα της Αντιγονης οπου κατα τη γνωμη μου ειχε απολυτο αδικο...
Πραγματικα ειναι πολυ καλος φιλος αλλα καποιες φορες ακομα και στον πρωτο κυκλο δε νομιζω οτι φερθηκε σωστα...Με ειχε πειραξει παρα πολυ που αφου καταλαβε οτι ο Μανος ειχε προδωσει το μυστικο του Φωτη ηθελε να φυγει ειδικα στη δεδομενη φαση...Αν θυμαμαι καλα τη χρονικη στιγμη ηταν λιγο μετα τον βιασμο της Νορας...Της ειπε οτι θα τη κανει να χαμογελασει ξανα(σε μια απιστευτη σκηνη!!!) και μετα απο λιγο καιρο της ελεγε τη μια "Φευγω γιατι δεν θελω να σε δω να καταρρεεις'' και απο την αλλη ''Φευγω γιατι δε θελω να σας βλεπω μπροστα μου''...Προφανως δεν το εννοουσε αλλα νομιζω οτι συγκεκριμενα τη Νορα πιο πολυ τη πληγωσε ο βιασμος παρα η προδωσια του Μανου...Επισης καπως δυσκολο να τη κανει να ξαναχαμογελασει εξ αποστασεως...Επισης νομιζω οτι ηταν πολυ ασχημες οι πλακες που της εκανε οταν φοβοταν και του ζητουσε να μεινει σπιτι της...Ας της ελεγε οτι δεν θελει αν δεν ηθελε ή να καθοταν αν ηθελε...Θα μπορουσε να σεβαστει το γεγονος οτι την αρπαξε απο το σπιτι της - απο το ιδιο σπιτι που καποτε της ειχε βαλει καμερες ο Στελιος - και οτι ακομα ο απαγεωγεας κυκλοφορουσε ελευθερος...Και μαλιστα ειχαν σωθει χαρη στο δικο της σχεδιο...Προσωπικα στη θεση της Νορας θα ειχα σπαστει πολυ και με εκνευρισε που ποτε δεν του ειπε κατι...
dm10811
dm10811
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λουκάς Βενέτης - Σελίδα 10 Empty Απ: Λουκάς Βενέτης

Δημοσίευση από Ntinaki Agapaei Petraki Σαβ Αυγ 06, 2011 1:56 pm

Εγω την γνωμη μου εγραψα δεν ειπα τιποτα για τον Νανουρη
Ntinaki Agapaei Petraki
Ntinaki Agapaei Petraki
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στον δικο μου Πετρακικο κοσμο!!!
Ασχολίες : Παναγιώτης Πετράκης<3 I love dreams,music,theatre,life,cinema and books<3

https://www.facebook.com/PanPetrakisFanClub

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λουκάς Βενέτης - Σελίδα 10 Empty Απ: Λουκάς Βενέτης

Δημοσίευση από evaki16 Σαβ Αυγ 06, 2011 7:08 pm

dm10811 έγραψε:
evaki16 έγραψε:Ο Λουκάς είναι ό άνθρωπος που θα κάνει τα πάντα για τους φίλους του.... Είναι πάντα απίκο σε ό,τι και να χρειαστούν και για να είναι καλά η Εύα ο Νικόλας η Δάφνη ο Μάνος(όταν ήταν εκεί) και το Νοράκι του δεν τον πείραζε να είναι χάλια αυτός!!! Στους δύο πρώτους κύκλους ειλικρινά τον λάτρεψα.... Στον 3ο κύκλο μου τα χάλασε λιγάκι όταν ανέλαβε την Αντιγόνη ξέροντας πως εκείνη είναι υπεύθυνη για τις απόπειρες δολοφονίας κατά της Εύας (της κολλητής του)... Επίσης μου έσπασε αρκετά τα νεύρα όταν για το δίκο του όφελος (να του αποκαλύψει δηλαδή η Αντιγόνη που είναι θαμένος ο Αραβαντινός) ήθελε να υπερασπιστεί ξανά την Αντιγόνη που γνώριζε καλά τότε πως αυτή σκότωσε τον θετό πατέρα της αδερφής του!!! Δεν το περίμενα αυτό απ'τον Λουκα.... πάλι καλά που η Αντιγόνη δεν δέχτηκε....
Σε γενικες γραμμες συμφωνω...Ειδικα στο θεμα της Αντιγονης οπου κατα τη γνωμη μου ειχε απολυτο αδικο...
Πραγματικα ειναι πολυ καλος φιλος αλλα καποιες φορες ακομα και στον πρωτο κυκλο δε νομιζω οτι φερθηκε σωστα...Με ειχε πειραξει παρα πολυ που αφου καταλαβε οτι ο Μανος ειχε προδωσει το μυστικο του Φωτη ηθελε να φυγει ειδικα στη δεδομενη φαση...Αν θυμαμαι καλα τη χρονικη στιγμη ηταν λιγο μετα τον βιασμο της Νορας...Της ειπε οτι θα τη κανει να χαμογελασει ξανα(σε μια απιστευτη σκηνη!!!) και μετα απο λιγο καιρο της ελεγε τη μια "Φευγω γιατι δεν θελω να σε δω να καταρρεεις'' και απο την αλλη ''Φευγω γιατι δε θελω να σας βλεπω μπροστα μου''...Προφανως δεν το εννοουσε αλλα νομιζω οτι συγκεκριμενα τη Νορα πιο πολυ τη πληγωσε ο βιασμος παρα η προδωσια του Μανου...Επισης καπως δυσκολο να τη κανει να ξαναχαμογελασει εξ αποστασεως...Επισης νομιζω οτι ηταν πολυ ασχημες οι πλακες που της εκανε οταν φοβοταν και του ζητουσε να μεινει σπιτι της...Ας της ελεγε οτι δεν θελει αν δεν ηθελε ή να καθοταν αν ηθελε...Θα μπορουσε να σεβαστει το γεγονος οτι την αρπαξε απο το σπιτι της - απο το ιδιο σπιτι που καποτε της ειχε βαλει καμερες ο Στελιος - και οτι ακομα ο απαγεωγεας κυκλοφορουσε ελευθερος...Και μαλιστα ειχαν σωθει χαρη στο δικο της σχεδιο...Προσωπικα στη θεση της Νορας θα ειχα σπαστει πολυ και με εκνευρισε που ποτε δεν του ειπε κατι...

Το γεγονός με την Νόρα το είχα ξεχάσει.... ναι έχεις απόλυτο δίκιο... μου είχε σπάσει αρκετά τα νεύρα και εμένα... και κυρίως όταν μιλούσε άσχημα στο Νοράκι... αλλά μωρέ είναι τόσο στοργικός... πάντα ενδιαφερόταν για την Νόρα και οι σκηνές του με την Εύα είναι τόσο τέλειες... βγάζουν μια τρυφερότητα!!! Ο Λουκάκος έχει κάνει λάθη όπως όλοι τους αλλά πάντα βρίσκει έναν τρόπο να τα διορθώνει!!!
evaki16
evaki16
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Καλαμάτα
Ασχολίες : ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ ♥ ♥ ♥

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λουκάς Βενέτης - Σελίδα 10 Empty Απ: Λουκάς Βενέτης

Δημοσίευση από ProudMaslowqueen Δευ Αυγ 08, 2011 5:46 pm

zwi έγραψε:
dm10811 έγραψε:
Nora Fwka έγραψε:
ntina_loukas+nora4ever έγραψε:Ο Λουκας ειναι ο αγαπημενος μου ρολος μαζι με την Νορα.Οσο για τις αρνητικες κριτικες απλα δεν θα τις σχολιασω..Ειναι ενας καλος ανθρωπος που βοηθαει τους φιλους την κορακλα την γυναικα του με χιουμορ και πολλη αγαπη!!!

Πες τα ρε Ντινακι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Αντε γιατι μερικες μερικες νομιζουν οτι ο καλυτερος ειναι ο Στελαρας ο Τρελαρας!(Βλεπε Νανουρης)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! lmao lmao lmao lmao
Συγγνωμη δε καταλαβα απαγορευεται καποιος να διαφωνει ή να αντιπαθει τον Λουκα;;;;;;; imarton
Αυτό είπα και εγώ...και αφού η γνώμη γίνεται χωρίς να προσβάλει ή να εκθέτει κάποιον...ας γίνεται αποδεκτή...

Και εγω δεν εβρισα τον Ναουρη!Τοον ρολο του εβρισα!Γιατι μου την εδωσε που αντιπαθουν τον Θεο μου!(Βλ.Παναγιωτης Πετρακης)
ProudMaslowqueen
ProudMaslowqueen
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Palm Woods!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ασχολίες : Παναγιώτης Πετράκης-Βig Time Rush (James Maslow!)!!!!!!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λουκάς Βενέτης - Σελίδα 10 Empty Απ: Λουκάς Βενέτης

Δημοσίευση από ειρηνη7 Τρι Αυγ 09, 2011 11:20 am

νομιζω οτι καποιος μπορει ελευθερα φυσικα να συμπαθει η οχι εναν ηρωα, απλα εγω δεν καταλαβαινω γιατι εφοσον καποιοι δεν το συμπαθουν γιατι μπαινουν στον κοπο και το γραφουν εδφω, νομιζω το καταλαβαμε ολοι πια...Και εγω δεν συμπαθω τοσο τη νορα η αλλους ηρωες οπως και τον στελιο, που ομως πια δεν ζει, αλλα δεν θα μπω στο τοπικ εκεινων να τους κατηγορω...Συγγνωμη κιολας, απλα αυτη η συζητηση μου φανηκε ανουσια, καποιος μπορει να εχει αντιθετη γνωμη, απλα αυτο το θεμα εχει ξεχειλωσει πια...Καθενας εχει τη γνωμη του, αλλα οπως ειπα, τους ηρωες που δεν πολυσυμπαθω δεν ασχολουμαι κιολας... Wink
ειρηνη7
ειρηνη7
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : κρητη
Ασχολίες : μουσικη βιβλιο και σερφαρισμα!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λουκάς Βενέτης - Σελίδα 10 Empty Απ: Λουκάς Βενέτης

Δημοσίευση από JESSIE Παρ Αυγ 12, 2011 9:19 pm


Θέλω να γράψω κάτι που δεν σχετίζεται με το χαρακτήρα του "Λουκά" αλλά με τον Παναγιώτη Πετράκη.....
Εβλεπα σήμερα μιά παλιά γαλλική ταινία, " les Mysteres de Paris", με πρωταγωνιστή τον στάρ της εποχής εκείνης, τον JEAN MARAIS!
Κι έλεγα μα ποιόν μου θυμίζει, ποιόν μου θυμίζει, και ξαφνικά μου ήρθε η απάντηση: Τον Παναγιώτη Πετράκη! Εχουν το ίδιο στύλ, παράστημα, χαρακτηριστικά προσώπου, γέλιο, τα πάντα! Επιπλέον, έχουν και οι δύο αυτό το καθαρό, το συμπαθητικό, το αγαπησιάρικο, που τους ξεχωρίζει και κάνει αδύνατη την απόδοση ενός "κακού" ρόλου απ'αυτούς.... Η διαφορά εμφανισιακά είναι οτι ο Μαραί ήταν καστανόξανθος και ο Πετράκης μελαχροινός, αλλά κατά τα άλλα είναι ίδιοι!
Βέβαια οι νεαρώτεροι ίσως δεν έχουν ιδέα ποιός ήταν ο Ζάν Μαραί, αλλά όσοι βλέπουν παλιές ταινίες θα τον ξέρουν σίγουρα, ήταν ενας μεγάλος στάρ και έκανε θραύση στην εποχή του, ήταν πολύ δημοφιλής στο κοινό....
Δεν έχω κάτι άλλο να προσθέσω, απλά το σκέφτηκα και είπα να το γράψω!
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λουκάς Βενέτης - Σελίδα 10 Empty Απ: Λουκάς Βενέτης

Δημοσίευση από dm10811 Δευ Αυγ 29, 2011 4:18 pm

JESSIE έγραψε:
Θέλω να γράψω κάτι που δεν σχετίζεται με το χαρακτήρα του "Λουκά" αλλά με τον Παναγιώτη Πετράκη.....
Εβλεπα σήμερα μιά παλιά γαλλική ταινία, " les Mysteres de Paris", με πρωταγωνιστή τον στάρ της εποχής εκείνης, τον JEAN MARAIS!
Κι έλεγα μα ποιόν μου θυμίζει, ποιόν μου θυμίζει, και ξαφνικά μου ήρθε η απάντηση: Τον Παναγιώτη Πετράκη! Εχουν το ίδιο στύλ, παράστημα, χαρακτηριστικά προσώπου, γέλιο, τα πάντα! Επιπλέον, έχουν και οι δύο αυτό το καθαρό, το συμπαθητικό, το αγαπησιάρικο, που τους ξεχωρίζει και κάνει αδύνατη την απόδοση ενός "κακού" ρόλου απ'αυτούς.... Η διαφορά εμφανισιακά είναι οτι ο Μαραί ήταν καστανόξανθος και ο Πετράκης μελαχροινός, αλλά κατά τα άλλα είναι ίδιοι!
Βέβαια οι νεαρώτεροι ίσως δεν έχουν ιδέα ποιός ήταν ο Ζάν Μαραί, αλλά όσοι βλέπουν παλιές ταινίες θα τον ξέρουν σίγουρα, ήταν ενας μεγάλος στάρ και έκανε θραύση στην εποχή του, ήταν πολύ δημοφιλής στο κοινό....
Δεν έχω κάτι άλλο να προσθέσω, απλά το σκέφτηκα και είπα να το γράψω!
Δεν το ξερω τον συγκεκριμενο ηθοποιο αλλα θα τον ψαξω γιατι τωρα μου κινησες τη περιεργεια!!!!!
Συμφωνω σε αυτο που γραφεις οτι ειναι λιγο δυσκολο να φανταστεις τον Πετρακη ''κακο''(το λεω καθαρα επειδη εχει αυτο που λεμε ''ευγενικο παρουσιαστικο'' και γενικα ειναι πολυ συμπαθης και ως ανθρωπος και οχι σε σχεση με το ταλεντο του το οποιο εχει αποδειξει)...Ομως, νομιζω οτι αν το τολμουσε σε καποιο καλογραμμενο σεναριο θα εσκιζε!!!!Μη σου πω οτι εχω υποψη και καποια σεναρια που εχουν γραψει τα παιδια εδω και δεν εχουν τιποτα να ζηλεψουν απο τα σηριαλ της τηλεορασης!!!!
dm10811
dm10811
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λουκάς Βενέτης - Σελίδα 10 Empty Απ: Λουκάς Βενέτης

Δημοσίευση από dm10811 Δευ Αυγ 29, 2011 4:24 pm

ειρηνη7 έγραψε:νομιζω οτι καποιος μπορει ελευθερα φυσικα να συμπαθει η οχι εναν ηρωα, απλα εγω δεν καταλαβαινω γιατι εφοσον καποιοι δεν το συμπαθουν γιατι μπαινουν στον κοπο και το γραφουν εδφω, νομιζω το καταλαβαμε ολοι πια...Και εγω δεν συμπαθω τοσο τη νορα η αλλους ηρωες οπως και τον στελιο, που ομως πια δεν ζει, αλλα δεν θα μπω στο τοπικ εκεινων να τους κατηγορω...Συγγνωμη κιολας, απλα αυτη η συζητηση μου φανηκε ανουσια, καποιος μπορει να εχει αντιθετη γνωμη, απλα αυτο το θεμα εχει ξεχειλωσει πια...Καθενας εχει τη γνωμη του, αλλα οπως ειπα, τους ηρωες που δεν πολυσυμπαθω δεν ασχολουμαι κιολας... Wink
Σε γενικες γραμμες συμφωνω...Αλλα νομιζω οτι ειναι πιο περιεργο να σχολιαζεις αρνητικα για παραδειγμα σε ενα βιντεο παρα σε ενα τοπικ...Απλα εδω κατι θα πει καποιος θα απαντησει καποιος αλλος και θα γινει συζητηση...Νομιζω πως ο,τι γραφτηκε γραφτηκε σε αυτο το στυλ...
dm10811
dm10811
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λουκάς Βενέτης - Σελίδα 10 Empty Απ: Λουκάς Βενέτης

Δημοσίευση από evaki16 Τρι Αυγ 30, 2011 3:07 pm



Αφειερωμένο στον Λουκάκο μας!!! Που είναι ακόμα παιδί και δεν λέει να μεγαλώσει με τίποτα...!!!
evaki16
evaki16
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Καλαμάτα
Ασχολίες : ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ ♥ ♥ ♥

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λουκάς Βενέτης - Σελίδα 10 Empty Απ: Λουκάς Βενέτης

Δημοσίευση από ειρηνη7 Τρι Αυγ 30, 2011 4:36 pm

dm10811 έγραψε:
ειρηνη7 έγραψε:νομιζω οτι καποιος μπορει ελευθερα φυσικα να συμπαθει η οχι εναν ηρωα, απλα εγω δεν καταλαβαινω γιατι εφοσον καποιοι δεν το συμπαθουν γιατι μπαινουν στον κοπο και το γραφουν εδφω, νομιζω το καταλαβαμε ολοι πια...Και εγω δεν συμπαθω τοσο τη νορα η αλλους ηρωες οπως και τον στελιο, που ομως πια δεν ζει, αλλα δεν θα μπω στο τοπικ εκεινων να τους κατηγορω...Συγγνωμη κιολας, απλα αυτη η συζητηση μου φανηκε ανουσια, καποιος μπορει να εχει αντιθετη γνωμη, απλα αυτο το θεμα εχει ξεχειλωσει πια...Καθενας εχει τη γνωμη του, αλλα οπως ειπα, τους ηρωες που δεν πολυσυμπαθω δεν ασχολουμαι κιολας... Wink
Σε γενικες γραμμες συμφωνω...Αλλα νομιζω οτι ειναι πιο περιεργο να σχολιαζεις αρνητικα για παραδειγμα σε ενα βιντεο παρα σε ενα τοπικ...Απλα εδω κατι θα πει καποιος θα απαντησει καποιος αλλος και θα γινει συζητηση...Νομιζω πως ο,τι γραφτηκε γραφτηκε σε αυτο το στυλ...
συγγνωμη αλλα ειπα και εγω την αποψη μου, εσεις μπορειτε να μην συμπαθειτε τον λουκα οπως και εγω πχ την νορα η τον στελιο, απλα δεν μπηκα στο τοπικ τους, να πω ειδικα για αυτο το λογο οτι δεν τους συμπαθω, αυτο εννοουσα, φυσικα κατα τα αλλα ο καθενας εχει την γνωμη του...
ειρηνη7
ειρηνη7
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : κρητη
Ασχολίες : μουσικη βιβλιο και σερφαρισμα!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λουκάς Βενέτης - Σελίδα 10 Empty Απ: Λουκάς Βενέτης

Δημοσίευση από dm10811 Τρι Αυγ 30, 2011 9:24 pm

ειρηνη7 έγραψε:
dm10811 έγραψε:
ειρηνη7 έγραψε:νομιζω οτι καποιος μπορει ελευθερα φυσικα να συμπαθει η οχι εναν ηρωα, απλα εγω δεν καταλαβαινω γιατι εφοσον καποιοι δεν το συμπαθουν γιατι μπαινουν στον κοπο και το γραφουν εδφω, νομιζω το καταλαβαμε ολοι πια...Και εγω δεν συμπαθω τοσο τη νορα η αλλους ηρωες οπως και τον στελιο, που ομως πια δεν ζει, αλλα δεν θα μπω στο τοπικ εκεινων να τους κατηγορω...Συγγνωμη κιολας, απλα αυτη η συζητηση μου φανηκε ανουσια, καποιος μπορει να εχει αντιθετη γνωμη, απλα αυτο το θεμα εχει ξεχειλωσει πια...Καθενας εχει τη γνωμη του, αλλα οπως ειπα, τους ηρωες που δεν πολυσυμπαθω δεν ασχολουμαι κιολας... Wink
Σε γενικες γραμμες συμφωνω...Αλλα νομιζω οτι ειναι πιο περιεργο να σχολιαζεις αρνητικα για παραδειγμα σε ενα βιντεο παρα σε ενα τοπικ...Απλα εδω κατι θα πει καποιος θα απαντησει καποιος αλλος και θα γινει συζητηση...Νομιζω πως ο,τι γραφτηκε γραφτηκε σε αυτο το στυλ...
συγγνωμη αλλα ειπα και εγω την αποψη μου, εσεις μπορειτε να μην συμπαθειτε τον λουκα οπως και εγω πχ την νορα η τον στελιο, απλα δεν μπηκα στο τοπικ τους, να πω ειδικα για αυτο το λογο οτι δεν τους συμπαθω, αυτο εννοουσα, φυσικα κατα τα αλλα ο καθενας εχει την γνωμη του...

Nαι το καταλαβα οτι ειπες την αποψη σου...Απλα προσπαθησα να σου εξηγησω γιατι εγινε αυτη η συζητηση...Νομιζω απλα οτι ειναι αλλο να πεις οτι δεν συμπαθεις εναν ηρωα και τους λογους και αλλο να κατηγορεις εναν ηρωα...
dm10811
dm10811
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 10 από 14 Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης