Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Παναγιώτης Πετράκης «Με εξέπληξε και εμένα η επιτυχία των Μυστικών της Εδέμ»17.8.2010~yupi.gr

+12
ebelina2007
sofia
vs116117
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
tatiana<3<3
nikidanis
ntinafer
Ntorita
loukasnora
Antigoni!
xristina tamystikatisedem
loukitsa
16 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Παναγιώτης Πετράκης «Με εξέπληξε και εμένα η επιτυχία των Μυστικών της Εδέμ»17.8.2010~yupi.gr Empty Παναγιώτης Πετράκης «Με εξέπληξε και εμένα η επιτυχία των Μυστικών της Εδέμ»17.8.2010~yupi.gr

Δημοσίευση από loukitsa Τετ Αυγ 18, 2010 2:14 am

17.08.2010 23:09

Αστέρης Κασιμάτης

Παναγιώτης Πετράκης
Αποκλειστικό: «Με εξέπληξε και εμένα η επιτυχία των Μυστικών της Εδέμ»

Μετά από ένα μικρό διάλειμμα για διακοπές οι συντελεστές των «Μυστικών της Εδέμ» επέστρεψαν στο πλατό και σήμερα έκαναν το πρώτο τους γύρισμα καθώς πρέπει να ολοκληρώσουν τα πρώτα δέκα επεισόδια.

Σήμερα το πρώτο τους γύρισμα αμέσως μετά τις διακοπές τους έκαναν ο Παναγιώτης Πετράκης, η Αντιγόνη Δρακουλάκη, ο Αλέξανδρος Σταύρου, η Φαίη Ξυλά και η άρτι αφιχθείσα Μάντυ Λάμπου.

Λίγα λεπτά μετά την ολοκλήρωση των γυρισμάτων του ο Παναγιώτης Πετράκης μίλησε στο yupi για τον ρόλο του Λουκά.

Τι εκπλήξεις να περιμένουμε από τον ήρωας που υποδύεστε;
Ο Λουκάς θα αρχίσει να θέλει να κάνει με τη Νόρα (Αντιγόνη Δρακουλάκη) οικογένεια, να αποκτήσουν ένα παιδί.

Θα παντρευτούν λοιπόν φέτος;
Αυτό δεν το ξέρω, το σενάριο που έχω εγώ στα χέρια μου δεν αναφέρει κάτι τέτοιο.

Αλήθεια η Νταίζη (Μαριάννα Πολυχρονίδη) θα σας αφήσει στην ησυχία σας;
Έπεται και συνέχεια από την Νταίζη, είναι σαν Ερινύα, δεν σταματάει το κυνήγι. Από την αρχή των επεισοδίων θα δείτε ότι μπαίνουμε πολύ δυνατά και θα συμβούν πολλές ανατροπές.

Όταν είπατε το ναι περιμένατε ότι η σειρά θα γνώριζε τόση επιτυχία;
Υπήρχαν τα εχέγγυα καθώς η Έλενα Ακρίτα και ο Γιώργος Κυρίτσης έχουν κάνει πολλές επιτυχίες, αλλά δεν φανταζόμουν ότι τα "Μυστικά της Εδέμ" θα έκαναν τόσο μεγάλη επιτυχία, με εξέπληξε και εμένα
.


http://www.yupi.gr/gossip/c20624/Panagiwths_Petrakhs.html

Παναγιώτης Πετράκης «Με εξέπληξε και εμένα η επιτυχία των Μυστικών της Εδέμ»17.8.2010~yupi.gr 400____________________44_large
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παναγιώτης Πετράκης «Με εξέπληξε και εμένα η επιτυχία των Μυστικών της Εδέμ»17.8.2010~yupi.gr Empty Απ: Παναγιώτης Πετράκης «Με εξέπληξε και εμένα η επιτυχία των Μυστικών της Εδέμ»17.8.2010~yupi.gr

Δημοσίευση από xristina tamystikatisedem Τετ Αυγ 18, 2010 11:01 am

ευχαριστουμε πολυ : thanks : τωρα πεταω ψιλα με την αλλαγη του ρολου που θελει να αποκτησουν παιδι : juhu : runaround woohoo
xristina tamystikatisedem
xristina tamystikatisedem
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καρδιτσα και ενιοτε Θεσσαλονικη
Ασχολίες : πολλες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παναγιώτης Πετράκης «Με εξέπληξε και εμένα η επιτυχία των Μυστικών της Εδέμ»17.8.2010~yupi.gr Empty Απ: Παναγιώτης Πετράκης «Με εξέπληξε και εμένα η επιτυχία των Μυστικών της Εδέμ»17.8.2010~yupi.gr

Δημοσίευση από Antigoni! Τετ Αυγ 18, 2010 11:03 am

αααααααααααα δεν ειμαι καλα δεν εχω μυαλο!!
Antigoni!
Antigoni!
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Εδέμ!!
Ασχολίες : Τα μυστικά της εδέμ! Θρίλερ και εξωσχολικά βιβλία!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παναγιώτης Πετράκης «Με εξέπληξε και εμένα η επιτυχία των Μυστικών της Εδέμ»17.8.2010~yupi.gr Empty Απ: Παναγιώτης Πετράκης «Με εξέπληξε και εμένα η επιτυχία των Μυστικών της Εδέμ»17.8.2010~yupi.gr

Δημοσίευση από loukasnora Τετ Αυγ 18, 2010 11:13 am

xristina tamystikatisedem έγραψε:ευχαριστουμε πολυ : thanks : τωρα πεταω ψιλα με την αλλαγη του ρολου που θελει να αποκτησουν παιδι : juhu : runaround woohoo

Που την βλεπεις την αλλαγη του ρολου του Λουκα;Δεν ειπε ποτε οτι δεν θελει να κανει παιδι με την Νορα ασχετα αν εκανε τον αδιαφορο οταν του μιλαγε η Νορα για αυτο.Μη σου πω οτι ολο αυτο το θελει περισσοτερο απο την Νορα.

Ευχαριστουμε πολυ Αριαδνη μου.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παναγιώτης Πετράκης «Με εξέπληξε και εμένα η επιτυχία των Μυστικών της Εδέμ»17.8.2010~yupi.gr Empty Απ: Παναγιώτης Πετράκης «Με εξέπληξε και εμένα η επιτυχία των Μυστικών της Εδέμ»17.8.2010~yupi.gr

Δημοσίευση από Ntorita Τετ Αυγ 18, 2010 11:21 am

Σ'ευχαριστούμε πολύ!

Ntorita
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παναγιώτης Πετράκης «Με εξέπληξε και εμένα η επιτυχία των Μυστικών της Εδέμ»17.8.2010~yupi.gr Empty Απ: Παναγιώτης Πετράκης «Με εξέπληξε και εμένα η επιτυχία των Μυστικών της Εδέμ»17.8.2010~yupi.gr

Δημοσίευση από ntinafer Τετ Αυγ 18, 2010 11:32 am

αχ τελεια!!!!!!!!! Παναγιώτης Πετράκης «Με εξέπληξε και εμένα η επιτυχία των Μυστικών της Εδέμ»17.8.2010~yupi.gr 0667 Παναγιώτης Πετράκης «Με εξέπληξε και εμένα η επιτυχία των Μυστικών της Εδέμ»17.8.2010~yupi.gr 0667 Παναγιώτης Πετράκης «Με εξέπληξε και εμένα η επιτυχία των Μυστικών της Εδέμ»17.8.2010~yupi.gr 0667 Παναγιώτης Πετράκης «Με εξέπληξε και εμένα η επιτυχία των Μυστικών της Εδέμ»17.8.2010~yupi.gr 0667 Παναγιώτης Πετράκης «Με εξέπληξε και εμένα η επιτυχία των Μυστικών της Εδέμ»17.8.2010~yupi.gr 0667 Παναγιώτης Πετράκης «Με εξέπληξε και εμένα η επιτυχία των Μυστικών της Εδέμ»17.8.2010~yupi.gr 0667 Παναγιώτης Πετράκης «Με εξέπληξε και εμένα η επιτυχία των Μυστικών της Εδέμ»17.8.2010~yupi.gr 0667 πολυ χαιρομαι που το θελει και ο λουκας!!!!!!!! Παναγιώτης Πετράκης «Με εξέπληξε και εμένα η επιτυχία των Μυστικών της Εδέμ»17.8.2010~yupi.gr 892164 Παναγιώτης Πετράκης «Με εξέπληξε και εμένα η επιτυχία των Μυστικών της Εδέμ»17.8.2010~yupi.gr 892164 Παναγιώτης Πετράκης «Με εξέπληξε και εμένα η επιτυχία των Μυστικών της Εδέμ»17.8.2010~yupi.gr 892164 Παναγιώτης Πετράκης «Με εξέπληξε και εμένα η επιτυχία των Μυστικών της Εδέμ»17.8.2010~yupi.gr 892164 Παναγιώτης Πετράκης «Με εξέπληξε και εμένα η επιτυχία των Μυστικών της Εδέμ»17.8.2010~yupi.gr 892164 Παναγιώτης Πετράκης «Με εξέπληξε και εμένα η επιτυχία των Μυστικών της Εδέμ»17.8.2010~yupi.gr 892164
ntinafer
ntinafer
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παναγιώτης Πετράκης «Με εξέπληξε και εμένα η επιτυχία των Μυστικών της Εδέμ»17.8.2010~yupi.gr Empty Απ: Παναγιώτης Πετράκης «Με εξέπληξε και εμένα η επιτυχία των Μυστικών της Εδέμ»17.8.2010~yupi.gr

Δημοσίευση από loukitsa Τετ Αυγ 18, 2010 12:29 pm

Το θέλει και το λέει!!!!!!!
Αυτά είναι!!!!!!!!!!!!
Επιτελους να τους δουμε γονεις να ξεδιπλωσουν κι αλλο το πολυπλευρο ταλεντο τους! Palamakia
Παρακαλω κορίτσια μου :wink2:
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παναγιώτης Πετράκης «Με εξέπληξε και εμένα η επιτυχία των Μυστικών της Εδέμ»17.8.2010~yupi.gr Empty Απ: Παναγιώτης Πετράκης «Με εξέπληξε και εμένα η επιτυχία των Μυστικών της Εδέμ»17.8.2010~yupi.gr

Δημοσίευση από nikidanis Τετ Αυγ 18, 2010 12:38 pm

Aντε αντε αφου το θελει ο Παναγιωτης να κανει τον ρολο του γονιου περιμενουμε να γραφτει στο σεναριο για να το δουμε !!! Ευχαριστουμε Αριαδνη!!!
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παναγιώτης Πετράκης «Με εξέπληξε και εμένα η επιτυχία των Μυστικών της Εδέμ»17.8.2010~yupi.gr Empty Απ: Παναγιώτης Πετράκης «Με εξέπληξε και εμένα η επιτυχία των Μυστικών της Εδέμ»17.8.2010~yupi.gr

Δημοσίευση από tatiana<3<3 Τετ Αυγ 18, 2010 12:44 pm

αχ τι ωραια θα κανουνε παιδακι σε ευχαριστουμε πολυ αριαδνη θα δουμε τον λουκακο μπαμπακα και την νορα μανουλα inlove
tatiana<3<3
tatiana<3<3
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μακρυχωρι-Λαρισας
Ασχολίες : υπολογιστης, μουσικη, βολτες τηλεοραση, σχολειο

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παναγιώτης Πετράκης «Με εξέπληξε και εμένα η επιτυχία των Μυστικών της Εδέμ»17.8.2010~yupi.gr Empty Απ: Παναγιώτης Πετράκης «Με εξέπληξε και εμένα η επιτυχία των Μυστικών της Εδέμ»17.8.2010~yupi.gr

Δημοσίευση από loukitsa Τετ Αυγ 18, 2010 12:53 pm

Αχ ναι αυτο που όλοι περιμεναμε τόσο καιρο φαίνεται να κοντοζυγωνει!!!!!! Palamakia
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παναγιώτης Πετράκης «Με εξέπληξε και εμένα η επιτυχία των Μυστικών της Εδέμ»17.8.2010~yupi.gr Empty Απ: Παναγιώτης Πετράκης «Με εξέπληξε και εμένα η επιτυχία των Μυστικών της Εδέμ»17.8.2010~yupi.gr

Δημοσίευση από ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ Τετ Αυγ 18, 2010 1:44 pm

Χμ πολύ κάλο αυτο
Ευχαριστούμε πολυ !
: thanks :
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παναγιώτης Πετράκης «Με εξέπληξε και εμένα η επιτυχία των Μυστικών της Εδέμ»17.8.2010~yupi.gr Empty Απ: Παναγιώτης Πετράκης «Με εξέπληξε και εμένα η επιτυχία των Μυστικών της Εδέμ»17.8.2010~yupi.gr

Δημοσίευση από vs116117 Τετ Αυγ 18, 2010 1:58 pm

Έρχεται;;; Snif
Έρχεται η Λουκανορική μπεμπούλα;;; Snif


( : juhu : Klap Gioupi runaround woohoo )
vs116117
vs116117
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παναγιώτης Πετράκης «Με εξέπληξε και εμένα η επιτυχία των Μυστικών της Εδέμ»17.8.2010~yupi.gr Empty Απ: Παναγιώτης Πετράκης «Με εξέπληξε και εμένα η επιτυχία των Μυστικών της Εδέμ»17.8.2010~yupi.gr

Δημοσίευση από sofia Τετ Αυγ 18, 2010 3:02 pm

Το παιδι μιλησε επιτελους (για τον Λουκα λεω)
Το ακουσαμε και αυτο ο Λουκας να θελει παιδι με την Νορα!!!
Τωρα κανονικα η Νορα θα πρεπει να το παιξει λιγο τρελλιτσα.
Αντε και νομιζω οτι για τους Λουκνορικους θα αρχισει καλα η σεζον ελπιζω μονο να συνεχιστει κιολας ετσι

sofia
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονικη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παναγιώτης Πετράκης «Με εξέπληξε και εμένα η επιτυχία των Μυστικών της Εδέμ»17.8.2010~yupi.gr Empty Απ: Παναγιώτης Πετράκης «Με εξέπληξε και εμένα η επιτυχία των Μυστικών της Εδέμ»17.8.2010~yupi.gr

Δημοσίευση από xristina tamystikatisedem Τετ Αυγ 18, 2010 7:46 pm

loukasnora έγραψε:
xristina tamystikatisedem έγραψε:ευχαριστουμε πολυ : thanks : τωρα πεταω ψιλα με την αλλαγη του ρολου που θελει να αποκτησουν παιδι : juhu : runaround woohoo

Που την βλεπεις την αλλαγη του ρολου του Λουκα;Δεν ειπε ποτε οτι δεν θελει να κανει παιδι με την Νορα ασχετα αν εκανε τον αδιαφορο οταν του μιλαγε η Νορα για αυτο.Μη σου πω οτι ολο αυτο το θελει περισσοτερο απο την Νορα.

Ευχαριστουμε πολυ Αριαδνη μου.

οταν ειπα για αλλαγη στο ρολο δεν εννοω οτι θα αλλαξει 180 μοιρες,αλλα θα αρχισει να ξανασκεφτεται πιο σοβαρα το θεμα του πατερα.οσο για αυτο που λες οτι το θελει πιο πολυ απο τη νορα το παιδι θα συμφωνησω απολυτα.ελπιζω να εγινα κατανοητη...
xristina tamystikatisedem
xristina tamystikatisedem
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καρδιτσα και ενιοτε Θεσσαλονικη
Ασχολίες : πολλες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παναγιώτης Πετράκης «Με εξέπληξε και εμένα η επιτυχία των Μυστικών της Εδέμ»17.8.2010~yupi.gr Empty Απ: Παναγιώτης Πετράκης «Με εξέπληξε και εμένα η επιτυχία των Μυστικών της Εδέμ»17.8.2010~yupi.gr

Δημοσίευση από xristina tamystikatisedem Τετ Αυγ 18, 2010 7:48 pm

οσο για αυτο που λεει η sofia οτι η σεζον θα αρχισει καλα για τους λουκανορικους θα συμφωνησω και εδω...
xristina tamystikatisedem
xristina tamystikatisedem
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καρδιτσα και ενιοτε Θεσσαλονικη
Ασχολίες : πολλες

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παναγιώτης Πετράκης «Με εξέπληξε και εμένα η επιτυχία των Μυστικών της Εδέμ»17.8.2010~yupi.gr Empty Απ: Παναγιώτης Πετράκης «Με εξέπληξε και εμένα η επιτυχία των Μυστικών της Εδέμ»17.8.2010~yupi.gr

Δημοσίευση από ebelina2007 Τετ Αυγ 18, 2010 9:43 pm

Παναγιώτης Πετράκης «Με εξέπληξε και εμένα η επιτυχία των Μυστικών της Εδέμ»17.8.2010~yupi.gr 189890 Επιτελους και κατι ευχαριστω Παναγιώτης Πετράκης «Με εξέπληξε και εμένα η επιτυχία των Μυστικών της Εδέμ»17.8.2010~yupi.gr 943463 ...αντε να ασχοληθουμε λιγο και με την παρεα της φεγγαροπετρας..αρκετα με τους ασχετους. Παναγιώτης Πετράκης «Με εξέπληξε και εμένα η επιτυχία των Μυστικών της Εδέμ»17.8.2010~yupi.gr 89794
Ευχαριστουμε... Παναγιώτης Πετράκης «Με εξέπληξε και εμένα η επιτυχία των Μυστικών της Εδέμ»17.8.2010~yupi.gr 7235
ebelina2007
ebelina2007
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Ιωαννινα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παναγιώτης Πετράκης «Με εξέπληξε και εμένα η επιτυχία των Μυστικών της Εδέμ»17.8.2010~yupi.gr Empty Απ: Παναγιώτης Πετράκης «Με εξέπληξε και εμένα η επιτυχία των Μυστικών της Εδέμ»17.8.2010~yupi.gr

Δημοσίευση από mina Τετ Αυγ 18, 2010 10:01 pm

Αχ τι ωραία! Μακάρι να έρθει γρήγορα μια μπεμπούλα!!! Palamakia Jump runaround
Ευχαριστούμε πολύ Loukitsa! : thanks :
mina
mina
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Σε έναν ονειρικό και φανταστικό πλανήτη κάπου μακρια!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παναγιώτης Πετράκης «Με εξέπληξε και εμένα η επιτυχία των Μυστικών της Εδέμ»17.8.2010~yupi.gr Empty Απ: Παναγιώτης Πετράκης «Με εξέπληξε και εμένα η επιτυχία των Μυστικών της Εδέμ»17.8.2010~yupi.gr

Δημοσίευση από ntinafer Τετ Αυγ 18, 2010 10:42 pm

χωρις να θελω να το χαλασω, ας μην προτερεχομε........ το ενδεχομενο να θελουν να κανουν παιδι και να μην μπορουν δεν παιζει???????? ελπιζω πως οχι Παναγιώτης Πετράκης «Με εξέπληξε και εμένα η επιτυχία των Μυστικών της Εδέμ»17.8.2010~yupi.gr 163940 , αλλα ποτε δεν ξερεις με τους σεναριογραφους......

παντως το γεγονος οτι θα το θελει ο λουκας σημαινει σχεδια για το μελλον και λογικα καμια συζητησουλα που περιμενουμε πως και πως.......!!!!!! Παναγιώτης Πετράκης «Με εξέπληξε και εμένα η επιτυχία των Μυστικών της Εδέμ»17.8.2010~yupi.gr Icon_cheers
ntinafer
ntinafer
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παναγιώτης Πετράκης «Με εξέπληξε και εμένα η επιτυχία των Μυστικών της Εδέμ»17.8.2010~yupi.gr Empty Απ: Παναγιώτης Πετράκης «Με εξέπληξε και εμένα η επιτυχία των Μυστικών της Εδέμ»17.8.2010~yupi.gr

Δημοσίευση από l_aquila Τετ Αυγ 18, 2010 11:14 pm

Π. Πετράκης:«Με εξέπληξε και εμένα η επιτυχία της Εδέμ» ~ Tv Nea
Ανάρτηση από -Γιάννης Ταξίδης 18 Αυγ 2010 13:36

Το πρώτο τους γύρισμα είχαν σήμερα οι συντελεστές των «Μυστικών της Εδέμ»,καθώς πρέπει να ολοκληρώσουν τα πρώτα δέκα επεισόδια.Σήμερα το πρώτο τους γύρισμα αμέσως μετά τις διακοπές τους έκαναν ο Παναγιώτης Πετράκης, η Αντιγόνη Δρακουλάκη, ο Αλέξανδρος Σταύρου, η Φαίη Ξυλά και η άρτι αφιχθείσα Μάντυ Λάμπου.
Λίγα λεπτά μετά την ολοκλήρωση των γυρισμάτων του ο Παναγιώτης Πετράκης μίλησε στο yupi για τον ρόλο του Λουκά.

Τι εκπλήξεις να περιμένουμε από τον ήρωας που υποδύεστε;
Ο Λουκάς θα αρχίσει να θέλει να κάνει με τη Νόρα (Αντιγόνη Δρακουλάκη) οικογένεια, να αποκτήσουν ένα παιδί.

Θα παντρευτούν λοιπόν φέτος;
Αυτό δεν το ξέρω, το σενάριο που έχω εγώ στα χέρια μου δεν αναφέρει κάτι τέτοιο.

Αλήθεια η Νταίζη (Μαριάννα Πολυχρονίδη) θα σας αφήσει στην ησυχία σας;
Έπεται και συνέχεια από την Νταίζη, είναι σαν Ερινύα, δεν σταματάει το κυνήγι. Από την αρχή των επεισοδίων θα δείτε ότι μπαίνουμε πολύ δυνατά και θα συμβούν πολλές ανατροπές.

Όταν είπατε το ναι περιμένατε ότι η σειρά θα γνώριζε τόση επιτυχία;
Υπήρχαν τα εχέγγυα καθώς η Έλενα Ακρίτα και ο Γιώργος Κυρίτσης έχουν κάνει πολλές επιτυχίες, αλλά δεν φανταζόμουν ότι τα "Μυστικά της Εδέμ" θα έκαναν τόσο μεγάλη επιτυχία, με εξέπληξε και εμένα.


l_aquila
l_aquila
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παναγιώτης Πετράκης «Με εξέπληξε και εμένα η επιτυχία των Μυστικών της Εδέμ»17.8.2010~yupi.gr Empty Απ: Παναγιώτης Πετράκης «Με εξέπληξε και εμένα η επιτυχία των Μυστικών της Εδέμ»17.8.2010~yupi.gr

Δημοσίευση από Ntinaki Agapaei Petraki Πεμ Αυγ 19, 2010 9:00 am

τελεια νεα περι Λουκα και παιδιου
Ntinaki Agapaei Petraki
Ntinaki Agapaei Petraki
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στον δικο μου Πετρακικο κοσμο!!!
Ασχολίες : Παναγιώτης Πετράκης<3 I love dreams,music,theatre,life,cinema and books<3

https://www.facebook.com/PanPetrakisFanClub

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παναγιώτης Πετράκης «Με εξέπληξε και εμένα η επιτυχία των Μυστικών της Εδέμ»17.8.2010~yupi.gr Empty Απ: Παναγιώτης Πετράκης «Με εξέπληξε και εμένα η επιτυχία των Μυστικών της Εδέμ»17.8.2010~yupi.gr

Δημοσίευση από fanlouknor Παρ Αυγ 20, 2010 11:08 pm

Δεν το πιστεύω!!!!!!!!!!
Πού είσαι Ειρήνη να το διαβάσεις;Αντε μακάρι!!! :bounce:
fanlouknor
fanlouknor
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης