Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Λευτέρης Πολίτης - Καλός ή κακός?

+23
ebelina2007
evanna
JESSIE
edem4ever
marilou.t
stella-annalena
Candy Candy
manos 4 ever!!
tzibirdika
Vaso20
Pennaki.......!!
mariannitaki
anneliz_333
KonstantinaA
sifantid
loukitsa
soso
maeveline
Χρύσα
loukasnora
Καρ-Mik
giouli_edem
KatsaroYpotheto
27 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

Πιστεύετε ότι ο Λευτέρης έρχεται με κακό σκοπό απέναντι στην παρέα ή θα αποδειχθεί πολύτιμος σύμμαχος?

Λευτέρης Πολίτης - Καλός ή κακός? - Σελίδα 2 Vote_lcap40%Λευτέρης Πολίτης - Καλός ή κακός? - Σελίδα 2 Vote_rcap 40% 
[ 40 ]
Λευτέρης Πολίτης - Καλός ή κακός? - Σελίδα 2 Vote_lcap60%Λευτέρης Πολίτης - Καλός ή κακός? - Σελίδα 2 Vote_rcap 60% 
[ 60 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 100
 
 

Λευτέρης Πολίτης - Καλός ή κακός? - Σελίδα 2 Empty Απ: Λευτέρης Πολίτης - Καλός ή κακός?

Δημοσίευση από evanna Κυρ Νοε 07, 2010 6:59 pm

marilou.t έγραψε:
evanna έγραψε:Σ'ενα απο τα τελευταια επεισοδια του προηγουμενου κυκλου ειδαμε την Αννα αφου εφυγε απο το γραφειο Νορας και Λουκα να συναντιεται μεσα σ'ενα αμαξι με το Μανο!Οτι γνωριζονταν ειναι γεγονος! Wink
Ναι οκ αυτό το ξέρω... αλλά από τότε που έφυγε ο Μάνος δεν είδαμε να έχει καμία περαιτέρω επικοινωνία μαζί του...ούτε φωνή ούτε ακρόαση!!!! Άρα γιατί να κρύβεται ο Μάνος πίσω από όλο αυτό?
Eγω προσωπικα δεν υποστηριζω κατι τετοιο απλως σου εξηγησα! )) Με αυτους τους σεναριογραφους βεβαια ποτε δεν ξερεις........! Wink
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λευτέρης Πολίτης - Καλός ή κακός? - Σελίδα 2 Empty Απ: Λευτέρης Πολίτης - Καλός ή κακός?

Δημοσίευση από marilou.t Κυρ Νοε 07, 2010 7:05 pm

evanna έγραψε:
marilou.t έγραψε:
evanna έγραψε:Σ'ενα απο τα τελευταια επεισοδια του προηγουμενου κυκλου ειδαμε την Αννα αφου εφυγε απο το γραφειο Νορας και Λουκα να συναντιεται μεσα σ'ενα αμαξι με το Μανο!Οτι γνωριζονταν ειναι γεγονος! Wink
Ναι οκ αυτό το ξέρω... αλλά από τότε που έφυγε ο Μάνος δεν είδαμε να έχει καμία περαιτέρω επικοινωνία μαζί του...ούτε φωνή ούτε ακρόαση!!!! Άρα γιατί να κρύβεται ο Μάνος πίσω από όλο αυτό?
Eγω προσωπικα δεν υποστηριζω κατι τετοιο απλως σου εξηγησα! )) Με αυτους τους σεναριογραφους βεβαια ποτε δεν ξερεις........! Wink

Καλά εννοείται!!! Μπορεί στην τελική να βγουν όλοι μεταξύ τους αδέρφια και να ψαχνόμαστε!!!!!
sisi lmao xoxo
marilou.t
marilou.t
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Λατρεμένη Θεσσαλονίκη!!!
Ασχολίες : (κάτσε να σκεφτώ...) :scratch:

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λευτέρης Πολίτης - Καλός ή κακός? - Σελίδα 2 Empty Απ: Λευτέρης Πολίτης - Καλός ή κακός?

Δημοσίευση από JESSIE Κυρ Νοε 07, 2010 7:19 pm



Μαριλού, δεν έγραψα οτι η Αννα είναι αδελφή της Εριέττας, αλλά της Βέρας (αυτής που σκοτώθηκε)...

Και η Αννα, σύμφωνα με το συλλογισμό μου, ενημερώνει το Μάνο με τον οποίο έχει σύνδεσμο, για όσα συμβαίνουν, κι εκείνος της είπε να πεί στην Κατερίνα να αφήσει το σημείωμα στο αυτοκίνητο της Μελίτας σχετικά με την Εριέττα. Κι αυτό γιατί είναι φυσικό ο Μάνος να θέλει να χαλάσει την επανασύνδεση της Μελίτας με το Στέφανο... Αλλωστε έκανε ό,τι μπορούσε για να στρέψει τη Μελίτα εναντίον του Στέφανου έως την τελευταία στιγμή πριν φύγει...
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λευτέρης Πολίτης - Καλός ή κακός? - Σελίδα 2 Empty Απ: Λευτέρης Πολίτης - Καλός ή κακός?

Δημοσίευση από marilou.t Κυρ Νοε 07, 2010 7:27 pm

JESSIE έγραψε:

Μαριλού, δεν έγραψα οτι η Αννα είναι αδελφή της Εριέττας, αλλά της Βέρας (αυτής που σκοτώθηκε)...

Και η Αννα, σύμφωνα με το συλλογισμό μου, ενημερώνει το Μάνο με τον οποίο έχει σύνδεσμο, για όσα συμβαίνουν, κι εκείνος της είπε να πεί στην Κατερίνα να αφήσει το σημείωμα στο αυτοκίνητο της Μελίτας σχετικά με την Εριέττα. Κι αυτό γιατί είναι φυσικό ο Μάνος να θέλει να χαλάσει την επανασύνδεση της Μελίτας με το Στέφανο... Αλλωστε έκανε ό,τι μπορούσε για να στρέψει τη Μελίτα εναντίον του Στέφανου έως την τελευταία στιγμή πριν φύγει...
emmm έχεις δίκιο, και ναι, έτσι στέκει , να είναι η Άννα αδελφή της Βέρας... οπότε θα στέκει και αυτό που είπα, ότι την έχει ρίξει ο Λευτέρης δίπλα στη Εριέττα για να κατασκοπεύει... Το άλλο με το σημείωμα όμως, πως ξές ότι το έβαλε η Κατερίνα;;; Έχω χάσει επεισόδια; Εγώ μόνο τη Μελίτα που το πήρε από το αμάξι της είδα !!! scratch pff Neutral
marilou.t
marilou.t
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Λατρεμένη Θεσσαλονίκη!!!
Ασχολίες : (κάτσε να σκεφτώ...) :scratch:

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λευτέρης Πολίτης - Καλός ή κακός? - Σελίδα 2 Empty Απ: Λευτέρης Πολίτης - Καλός ή κακός?

Δημοσίευση από JESSIE Κυρ Νοε 07, 2010 10:39 pm


Δεν είδαμε φυσικά την Κατερίνα να βάζει το σημείωμα στο αμάξι, αλλά ξέρουμε οτι η Κατερίνα ήταν πολύ αφωσιωμένη στο Μάνο, ο οποίος πριν φύγει, φρόντισε να τη βάλει γραμματέα κοντά στο Ρούσσο --για να τον ενημερώνει προφανώς για το τι γίνεται. Αφού λοιπον η Αννα κατασκοπεύει την Εριέττα και συνεργάζεται με το Μάνο, μπορεί η Αννα να τηλεφώνησε στην Κατερίνα εκείνο το πρωί για τά "νέα" περί Στέφανου Εριέττας και της είπε να αφήσει το σημείωμα στο αμάξι της Μελίτας, η οποία είχε πάει ακριβώς τότε να δεί τον πατέρα της. Το σημείωμα ήταν γραμμένο σε κομπιούτερ και αν θυμάσαι, έγινε κουβέντα οτι η Κατερίνα δεν ήταν στη θέση της για κάποια ώρα... 1 + 1 κάνει 2 λοιπον, γιατί η Κατερίνα ήταν η πιό κοντινή και εύκαιρη να βάλει το σημείωμα, και ήταν έμπιστη του Μάνου, αλλιώς ποιός ήξερε οτι η Μελίτα ήταν εκεί για να τρέξει να βάλει το σημείωμα. Μόνο κάποιος που την παρακολουθούσε επί 24ώρου βάσεως, πράγμα δύσκολο....
Ο Μάνος δεν θέλει το Στέφανο μαζί με τη Μελίτα, και κοντά στη Νεφέλη, και θα έκανε τα πάντα για να τους εμποδίσει να είναι μαζί... Αλλωστε το δήλωσε, το χέρι του θα είναι αρκετά μακρύ για να φτάνει μέχρι εδώ...
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λευτέρης Πολίτης - Καλός ή κακός? - Σελίδα 2 Empty Απ: Λευτέρης Πολίτης - Καλός ή κακός?

Δημοσίευση από marilou.t Κυρ Νοε 07, 2010 10:56 pm

Ναι αυτό που λες ότι η Κατερίνα έλειπε το θυμάμαι κι εγώ!!!!! Ουάου όμως...εμένα δε μου πέρασε καν από το μυαλό ότι μπορεί η Κατερίνα να έκανε κάτι ύποπτο...πωπω τώρα περιπλέκονται ακόμα περισσότερο τα πράγματα!!
marilou.t
marilou.t
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Λατρεμένη Θεσσαλονίκη!!!
Ασχολίες : (κάτσε να σκεφτώ...) :scratch:

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λευτέρης Πολίτης - Καλός ή κακός? - Σελίδα 2 Empty Απ: Λευτέρης Πολίτης - Καλός ή κακός?

Δημοσίευση από ebelina2007 Δευ Νοε 08, 2010 12:13 am

Και εμενα η Κατερινα να ειναι τα αυτια κ τα ματια του Μανου στην Ελλαδα μου φαινεται πολυ πιθανο...ειχαν μια πολυ δεμενη σχεσει κ ο Μανος την ηθελε παντα μαζι του δεν νομιζω να ειναι τυχαιοοο?
ebelina2007
ebelina2007
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Ιωαννινα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λευτέρης Πολίτης - Καλός ή κακός? - Σελίδα 2 Empty Απ: Λευτέρης Πολίτης - Καλός ή κακός?

Δημοσίευση από Irene44 Πεμ Απρ 28, 2011 2:56 pm

Ο ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΚΑΛΟΣ
ΑΛΛΛΑ ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΙΧΝΕΙ...ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΔΕ ΜΟΥ ΓΕΜΙΖΕ ΤΟ ΜΑΤΙ
ΚΑΙ ΤΟΝ ΘΕΩΡΟ ΚΑΚΟ ΣΤΗΝ ΥΠΟΘΕΣΗ..!!...
Irene44
Irene44

Θηλυκό Τόπος : ΠΑΝΤΟΥ..!!...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λευτέρης Πολίτης - Καλός ή κακός? - Σελίδα 2 Empty Απ: Λευτέρης Πολίτης - Καλός ή κακός?

Δημοσίευση από ntina fan Τρι Μάης 03, 2011 6:33 pm

Irene44 έγραψε:Ο ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΚΑΛΟΣ
ΑΛΛΛΑ ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΙΧΝΕΙ...ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΔΕ ΜΟΥ ΓΕΜΙΖΕ ΤΟ ΜΑΤΙ
ΚΑΙ ΤΟΝ ΘΕΩΡΟ ΚΑΚΟ ΣΤΗΝ ΥΠΟΘΕΣΗ..!!...
ntina fanΣΥΜΦΩΝΟ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ. ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΓΕΜΙΖΕΙ ΤΟ ΜΑΤΙ Ο ΤΕΡΗΣ.ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΛΕΟΝ ΟΤΙ ΟΙ ΣΕΝΑΡΙΟΓΡΑΦΟΙ ΣΚΟΠΕΥΟΥΝ ΝΑ ΕΠΑΝΑΦΕΡΟΥΝ ΤΟΝ ΜΑΝΟ. ΟΠΟΤΕ ΤΟΝ ΒΓΑΖΟΥΝ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΑ.
ntina fan
ntina fan
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΒΟΛΟΣ!!!!
Ασχολίες : ΜΟΥΣΙΚΗ, ΧΟΡΟΣ, ΘΕΑΤΡΟΦΙΛΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λευτέρης Πολίτης - Καλός ή κακός? - Σελίδα 2 Empty Απ: Λευτέρης Πολίτης - Καλός ή κακός?

Δημοσίευση από l_aquila Τρι Μάης 03, 2011 8:58 pm

ntina fan έγραψε:
Irene44 έγραψε:Ο ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΚΑΛΟΣ
ΑΛΛΛΑ ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΙΧΝΕΙ...ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΔΕ ΜΟΥ ΓΕΜΙΖΕ ΤΟ ΜΑΤΙ
ΚΑΙ ΤΟΝ ΘΕΩΡΟ ΚΑΚΟ ΣΤΗΝ ΥΠΟΘΕΣΗ..!!...
ntina fanΣΥΜΦΩΝΟ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ. ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΓΕΜΙΖΕΙ ΤΟ ΜΑΤΙ Ο ΤΕΡΗΣ.ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΛΕΟΝ ΟΤΙ ΟΙ ΣΕΝΑΡΙΟΓΡΑΦΟΙ ΣΚΟΠΕΥΟΥΝ ΝΑ ΕΠΑΝΑΦΕΡΟΥΝ ΤΟΝ ΜΑΝΟ. ΟΠΟΤΕ ΤΟΝ ΒΓΑΖΟΥΝ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΑ.

Δεν τον θεωρώ τον κακό της υπόθεσης. Αυτό που ήθελε ήταν να βρει ποιος σκότωσε τη γυναίκα του. Τον βρήκε έληξε εκεί. Ntina fan ο Μάνος δεν θέλει να ξαναγυρίσει.
l_aquila
l_aquila
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λευτέρης Πολίτης - Καλός ή κακός? - Σελίδα 2 Empty Απ: Λευτέρης Πολίτης - Καλός ή κακός?

Δημοσίευση από ntina fan Τρι Μάης 03, 2011 10:31 pm

σοφια υπαρχουν ατομα που δεν τον θεωρουν αυτο που φαινετε ο τερης. και ο μανος ειπε δεν θελει να ξαναγυρισει για ολα τα επεισοδια αν του ζητουσαν.
ntina fan
ntina fan
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΒΟΛΟΣ!!!!
Ασχολίες : ΜΟΥΣΙΚΗ, ΧΟΡΟΣ, ΘΕΑΤΡΟΦΙΛΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λευτέρης Πολίτης - Καλός ή κακός? - Σελίδα 2 Empty Απ: Λευτέρης Πολίτης - Καλός ή κακός?

Δημοσίευση από l_aquila Τρι Μάης 03, 2011 10:35 pm

ntina fan έγραψε:σοφια υπαρχουν ατομα που δεν τον θεωρουν αυτο που φαινετε ο τερης. και ο μανος ειπε δεν θελει να ξαναγυρισει για ολα τα επεισοδια αν του ζητουσαν.

Εγώ απλά είπα την άποψή μου. Δεν τον θεωρώ τον κακό της υπόθεσης. Δεν είπα ότι δεν υπάρχουν άτομα που πιστεύουν το αντίθετο ή κάτι άλλο.

Όσο για το Μάνο δεν πιστεύω ότι θα γυρίσει.
l_aquila
l_aquila
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λευτέρης Πολίτης - Καλός ή κακός? - Σελίδα 2 Empty Απ: Λευτέρης Πολίτης - Καλός ή κακός?

Δημοσίευση από ntina fan Τρι Μάης 03, 2011 10:39 pm

οκ αποψη σου. και εγω απλως ειπα την δικη μου αποψη
ntina fan
ntina fan
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΒΟΛΟΣ!!!!
Ασχολίες : ΜΟΥΣΙΚΗ, ΧΟΡΟΣ, ΘΕΑΤΡΟΦΙΛΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λευτέρης Πολίτης - Καλός ή κακός? - Σελίδα 2 Empty Απ: Λευτέρης Πολίτης - Καλός ή κακός?

Δημοσίευση από ouki_loukanorikhgiamiazwh Σαβ Μάης 07, 2011 6:53 pm

θα στηριξει τη παρεα ο θεος ενοειτε
ouki_loukanorikhgiamiazwh
ouki_loukanorikhgiamiazwh
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : RMS Titanic
Ασχολίες : polles

https://www.facebook.com/group.php?gid=128246800531083

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης