Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ποιοι χαρακτήρες θα θέλατε να κάνουν την εμφάνιση τους?

+30
verile_mistika
Antigoni!
Mikaella
a!
nora19
helenaki_edem
Caroline
Vasouli
ειρηνη7
Vaso20
Candy Candy
koukoumfkos
anna-maria
manos 4 ever!!
Ezantakou
mina
Pennaki.......!!
KonstantinaA
sifantid
anneliz_333
loukitsa
nora1
ebelina2007
ioannaa
Clarabelle
soso
mariannitaki
KatsaroYpotheto
loukasnora
Καρ-Mik
34 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Ποιο χαρακτήρες θα θέλατε να κάνουν την εμφάνιση τους?

Ποιοι χαρακτήρες θα θέλατε να κάνουν την εμφάνιση τους? Vote_lcap49%Ποιοι χαρακτήρες θα θέλατε να κάνουν την εμφάνιση τους? Vote_rcap 49% 
[ 66 ]
Ποιοι χαρακτήρες θα θέλατε να κάνουν την εμφάνιση τους? Vote_lcap4%Ποιοι χαρακτήρες θα θέλατε να κάνουν την εμφάνιση τους? Vote_rcap 4% 
[ 5 ]
Ποιοι χαρακτήρες θα θέλατε να κάνουν την εμφάνιση τους? Vote_lcap27%Ποιοι χαρακτήρες θα θέλατε να κάνουν την εμφάνιση τους? Vote_rcap 27% 
[ 36 ]
Ποιοι χαρακτήρες θα θέλατε να κάνουν την εμφάνιση τους? Vote_lcap7%Ποιοι χαρακτήρες θα θέλατε να κάνουν την εμφάνιση τους? Vote_rcap 7% 
[ 10 ]
Ποιοι χαρακτήρες θα θέλατε να κάνουν την εμφάνιση τους? Vote_lcap7%Ποιοι χαρακτήρες θα θέλατε να κάνουν την εμφάνιση τους? Vote_rcap 7% 
[ 10 ]
Ποιοι χαρακτήρες θα θέλατε να κάνουν την εμφάνιση τους? Vote_lcap5%Ποιοι χαρακτήρες θα θέλατε να κάνουν την εμφάνιση τους? Vote_rcap 5% 
[ 7 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 134
 
 

Ποιοι χαρακτήρες θα θέλατε να κάνουν την εμφάνιση τους? Empty Ποιοι χαρακτήρες θα θέλατε να κάνουν την εμφάνιση τους?

Δημοσίευση από Καρ-Mik Παρ Αυγ 27, 2010 4:02 pm

Πείτε μας την γνώμη σας.
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιοι χαρακτήρες θα θέλατε να κάνουν την εμφάνιση τους? Empty Απ: Ποιοι χαρακτήρες θα θέλατε να κάνουν την εμφάνιση τους?

Δημοσίευση από loukasnora Παρ Αυγ 27, 2010 4:10 pm

Κακουργα Βασω τι ψηφοφορια ειναι αυτη;Εγω που βρισκομαι σε διλλημα και θελω και τους γονεις της Νορας ( για σκηνες απειρου καλλους του Λουκα με τα πεθερικα ) αλλα και τον Νικο τον πρωην της Νορας ( για σκηνες ζηλειαρη Λουκα που λατρευω ) τι να ψηφισω;;;;;;;;

Λοιπον το αποφασισα.Επειδη λογικα καποια στιγμη θα εμφανιστουν οι γονεις της Νορας θα ψηφισω τον Νικο πρωην της Νορας.Θελω να τον δω να φλερταρει ξανα την Νορα και τον Λουκα να σκαει απο την ζηλεια του.Θελω να ξαναζησω τις ενδοξες στιγμες της Ορεινης Αρκαδιας gelio
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιοι χαρακτήρες θα θέλατε να κάνουν την εμφάνιση τους? Empty Απ: Ποιοι χαρακτήρες θα θέλατε να κάνουν την εμφάνιση τους?

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Παρ Αυγ 27, 2010 4:12 pm

Ήμουν ανάμεσα σε δύο!

Στη φίλη της Αμαλίας που πιστεύω είχε να δώσει πολλά και στην πρώην του Μπέλλου!

Και στην πρώην του Μπέλλου. Γουστάρω να βρει και η Νταίζη απο κάπου ξεκούδουνα έναν άνθρωπο-εμπόδιο! Άσε που κρίνοντας από το πόσο χαπατο είναι ο Μπέλλος καλή καπάτσα είναι και η πρώην οπότε γουστάρω!!!

Ψήφισα το δεύτερο
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιοι χαρακτήρες θα θέλατε να κάνουν την εμφάνιση τους? Empty Απ: Ποιοι χαρακτήρες θα θέλατε να κάνουν την εμφάνιση τους?

Δημοσίευση από mariannitaki Παρ Αυγ 27, 2010 4:26 pm

Τους γονεις της νορας

Εδω και 2 χρονια γονεις της νορας ακουμε και γονεις δν βλεπουμε

Φανταζεσετ τι γελιο εχει να πεσει ειδικα αν η μητερα της ειναι οπως την φανταζομαι gelio
mariannitaki
mariannitaki
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Ονειρούπολη
Ασχολίες : Να ζω την κάθε στιγμή της ζωής :)

https://www.youtube.com/user/MrLoulou6930

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιοι χαρακτήρες θα θέλατε να κάνουν την εμφάνιση τους? Empty Απ: Ποιοι χαρακτήρες θα θέλατε να κάνουν την εμφάνιση τους?

Δημοσίευση από soso Παρ Αυγ 27, 2010 4:30 pm

Και εγώ,υποθετάκι αυτό το δίλημμα έχω!
Προτιμώ φίλη Αμαλίας όμως,πρώτον γιατί λατρευω το είδος Αμαλία και δευτερον γιατί θα ήταν ενδιαφέρουσα με το ίδιο στυλ μια αντίστροφη προσέγγιση (πιο φιλική σε μας lol! )
Δηλαδή θέλω Αμαλία vs φίλη-κλώνος Αμαλίας!
Υγ.Κλώνο Πεφανη,πάντως δεν βρίσκεις εύκολα!Το μόνο σίγουρο!
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιοι χαρακτήρες θα θέλατε να κάνουν την εμφάνιση τους? Empty Απ: Ποιοι χαρακτήρες θα θέλατε να κάνουν την εμφάνιση τους?

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Παρ Αυγ 27, 2010 4:34 pm

soso έγραψε:Και εγώ,υποθετάκι αυτό το δίλημμα έχω!
Προτιμώ φίλη Αμαλίας όμως,πρώτον γιατί λατρευω το είδος Αμαλία και δευτερον γιατί θα ήταν ενδιαφέρουσα με το ίδιο στυλ μια αντίστροφη προσέγγιση (πιο φιλική σε μας lol! )
Δηλαδή θέλω Αμαλία vs φίλη-κλώνος Αμαλίας!
Υγ.Κλώνο Πεφανη,πάντως δεν βρίσκεις εύκολα!Το μόνο σίγουρο!

Ενα σου λέω, σκέψου Πεφάνη vs Έρση Μαλικένζου! Πωωωω πόρωση!!!

Εμμένω στην πρώην του Μπελλου πάντως χαχα
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιοι χαρακτήρες θα θέλατε να κάνουν την εμφάνιση τους? Empty Απ: Ποιοι χαρακτήρες θα θέλατε να κάνουν την εμφάνιση τους?

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Αυγ 27, 2010 4:37 pm


Ψήφισα την πρώην του Μπέλλου
Για γκεστ μιλάμε κορίτσια οπότε αυτή άντε ένα άντε δύο επεισόδια μετά με τη Νταίζη που έμπλεξε θα τη φάει το μαύρο χώμα και πάπαλαgelio
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιοι χαρακτήρες θα θέλατε να κάνουν την εμφάνιση τους? Empty Απ: Ποιοι χαρακτήρες θα θέλατε να κάνουν την εμφάνιση τους?

Δημοσίευση από ioannaa Παρ Αυγ 27, 2010 4:45 pm

τους γονεις της νορας!
γιατι η νορα συνεχεια τους αναφαιρει και θα ηθελα να τους δω στην tv αλλα και την πρωην γυναικα του μπελλου θα ηθελα (γιαν αξεμαλιασει την νταιζει...) αλλα επειδη πρεπει να ψηφισουμε ενα ψηφιζω το 1!
ioannaa
ioannaa
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιοι χαρακτήρες θα θέλατε να κάνουν την εμφάνιση τους? Empty Απ: Ποιοι χαρακτήρες θα θέλατε να κάνουν την εμφάνιση τους?

Δημοσίευση από Καρ-Mik Παρ Αυγ 27, 2010 5:19 pm

Μου είναι πολύ δύσκολο να αποφασίσω !!!

(έβαλα και την ψηφοφορία τρομαρα μου)

Σίγουρα θα θελα τους γονείς της Νόρας, την Ελευθερίου

Χμ Ποιοι χαρακτήρες θα θέλατε να κάνουν την εμφάνιση τους? 115281 τους γονείς της Νόρας...

Εχουμε και ιδέα για το τους ποιούς θέλουμε.....
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιοι χαρακτήρες θα θέλατε να κάνουν την εμφάνιση τους? Empty Απ: Ποιοι χαρακτήρες θα θέλατε να κάνουν την εμφάνιση τους?

Δημοσίευση από ebelina2007 Παρ Αυγ 27, 2010 5:51 pm

Τον πρωην της Νορας....για να δουμε επειτελους απιστευτες ζηλιαρικες...τρυφερες σκηνες Λουκα-Νορα
ebelina2007
ebelina2007
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Ιωαννινα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιοι χαρακτήρες θα θέλατε να κάνουν την εμφάνιση τους? Empty Απ: Ποιοι χαρακτήρες θα θέλατε να κάνουν την εμφάνιση τους?

Δημοσίευση από nora1 Παρ Αυγ 27, 2010 5:53 pm

Είμαι ανάμεσα σε γονείς Νόρας και πρώην Νόρας.Για τους γονείς της ακούμε επί δύο χρόνια αλλά δεν τους έχουμε δει ποτέ και πιστεύω πως θα είχαν πολύ πλάκα οι σκηνές με τον Λουκά και τα πεθερικά του.Από την άλλη αν έρθει ο πρώην της Νόρας και αρχίσει να την φλερτάρει ο Λουκάς θα ζηλεύει πολύ και θα έχουμε κάτι ανάλογο των σκηνών που ζήλευε τον Δημήτρη.
Λοιπόν πιστέυω ότι τελικά θα ψηφίσω τον πρώην!

nora1
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιοι χαρακτήρες θα θέλατε να κάνουν την εμφάνιση τους? Empty Απ: Ποιοι χαρακτήρες θα θέλατε να κάνουν την εμφάνιση τους?

Δημοσίευση από loukitsa Παρ Αυγ 27, 2010 6:31 pm

Ήταν πολυ δυσκολο να απαντησω ηθελα σχεδον όλα αλλα ψηφισα δαγκωτό Ευκλειδη Φωκά και μαμα Νόρας!!!!!!!!!! Palamakia
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιοι χαρακτήρες θα θέλατε να κάνουν την εμφάνιση τους? Empty Απ: Ποιοι χαρακτήρες θα θέλατε να κάνουν την εμφάνιση τους?

Δημοσίευση από anneliz_333 Παρ Αυγ 27, 2010 7:59 pm

Κ εγω τους γονεις της Νορα θα ψηφισω!!ειμαι περιεργη να δω ποιοι ηθοποποιοι θα ενσαρκωναν αυτον τον ρολο!! ❤
anneliz_333
anneliz_333
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : εδω εκει κ παραπερα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιοι χαρακτήρες θα θέλατε να κάνουν την εμφάνιση τους? Empty Απ: Ποιοι χαρακτήρες θα θέλατε να κάνουν την εμφάνιση τους?

Δημοσίευση από sifantid Παρ Αυγ 27, 2010 9:37 pm

Λοιπόν... Ως κλασσική Λουκανορική ενδιαφέρομαι περισσότερο για τους χαρακτήρες γύρω από το ζευγάρι Νόρας-Λουκά -τι περίεργο- είναι η αλήθεια! Razz Οπότε ήμουν ανάμεσα στους γονείς της Νόρας και στον πρώην της Νόρας (λέγε με Νίκο).

Από τη μία, η γονείς της Νόρας θα πρόσφεραν σίγουρα γέλιο. Ειδικά έτσι όπως το έχουμε φανταστεί στα σενάρια με τη Χρυσούλα Διαβάτη ήταν ξεκαρδιστικό. Αυτό, όμως, που λείπει από τη Νόρα και το Λουκά δεν είναι οι τραγελαφικές καταστάσεις, αλλά μία καινούρια ΙΣΤΟΡΙΑ. Οπότε δεν ξέρω κατά πόσο οι γονείς θα μπορούσαν να την προσφέρουν. Εντάξει, να μου πείτε... Ποτέ δεν ξέρεις τι μπορεί να σκεφτούν οι σεναριογράφοι, αλλά έτσι όπως το έχω εγώ στο μυαλό μου, μού φαίνεται ότι έχουν περιορισμένες δυνατότητες. Όσο για μία συζήτηση μητέρας-κόρης (τόσα έγιναν και αυτή ούτε εμφανίστηκε)... Εδώ τη Λουκανορική περιμένουμε τόσο καιρό που είναι ιδιαίτερα σημαντική, τι να μας κάνει αυτή;

Οπότε καταλήγω στο Νίκο. Ναι μεν θα βλέπαμε ένα ζηλιάρη Λουκά στην αρχή, αλλά η επανεμφάνιση του Νίκου θα άνοιγε κεφάλαια στο παρελθόν, πράγμα σπάνιο στην Εδέμ, μιας και το παρελθόν, ειδικά της Νόρας και του Λουκά, από τη στιγμή που έγιναν ζευγάρι, έχει διαγραφεί. Οπότε εκτός του ότι θα μπορούσε ο χωρισμός του τότε με τη Νόρα να ήταν επεισοδιακός ή να έκρυβε άλλα πράγματα, να ξυπνήσει αναμνήσεις στην τελευταία.

Θα ήθελα να δω να δημιουργείται μία πλοκή γύρω από τη Νόρα και το Λουκά, και όχι να τους έχουν ως το ευχάριστο διάλειμμα, είτε αυτό απαιτεί την είσοδο των γονέων της Νόρας, είτε του Νίκου είτε οποιουδήποτε άλλου! :wink2:
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιοι χαρακτήρες θα θέλατε να κάνουν την εμφάνιση τους? Empty Απ: Ποιοι χαρακτήρες θα θέλατε να κάνουν την εμφάνιση τους?

Δημοσίευση από KonstantinaA Σαβ Αυγ 28, 2010 4:55 am

Εγω θελω τον πρωην της Νορας ετσι για να αναψουν λιγο τα αιματα του Λουκακου gelio

KonstantinaA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιοι χαρακτήρες θα θέλατε να κάνουν την εμφάνιση τους? Empty Απ: Ποιοι χαρακτήρες θα θέλατε να κάνουν την εμφάνιση τους?

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Σαβ Αυγ 28, 2010 9:57 pm

Γονεις της Νορας ακουω και γονεις της Νορας δεν βλεπω!!!!!!!!!!!
Θα ηθελα πολυ να τους δω καποια στιγμη!!!!!!!!!!!!!!
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιοι χαρακτήρες θα θέλατε να κάνουν την εμφάνιση τους? Empty Απ: Ποιοι χαρακτήρες θα θέλατε να κάνουν την εμφάνιση τους?

Δημοσίευση από mina Κυρ Αυγ 29, 2010 10:50 pm

Αν και βρέθηκα σε δίλλημα ψήφισα τελικά τον πρώην της Νόρας γιατί ο ερχομός του θα έκανε σίγουρα το Λουκά να ζηλέψει με αποτέλεσμα σκηνές απείρου κάλλους!
Και άλλωστε όταν ο Λουκάς ζηλεύει είναι ακόμα πιο καταπληκτικός! )) xixixi
mina
mina
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Σε έναν ονειρικό και φανταστικό πλανήτη κάπου μακρια!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιοι χαρακτήρες θα θέλατε να κάνουν την εμφάνιση τους? Empty Απ: Ποιοι χαρακτήρες θα θέλατε να κάνουν την εμφάνιση τους?

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Κυρ Αυγ 29, 2010 10:57 pm

mina έγραψε:Αν και βρέθηκα σε δίλλημα ψήφισα τελικά τον πρώην της Νόρας γιατί ο ερχομός του θα έκανε σίγουρα το Λουκά να ζηλέψει με αποτέλεσμα σκηνές απείρου κάλλους!
Και άλλωστε όταν ο Λουκάς ζηλεύει είναι ακόμα πιο καταπληκτικός! )) xixixi
Eιναι ο ατιμος απιστευτος οταν ζηλευει!!!Ομως δεν ειναι λιγο υπερβολικο να μας παιδεψει ακομα ενας στη σχεση Νορας-Λουκα??Τοσο καιρο,μας εσπαγαν τα νευρα Μπελλος και Νταιζη!!!!!!!!!! Aww
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιοι χαρακτήρες θα θέλατε να κάνουν την εμφάνιση τους? Empty Απ: Ποιοι χαρακτήρες θα θέλατε να κάνουν την εμφάνιση τους?

Δημοσίευση από mina Κυρ Αυγ 29, 2010 11:03 pm

Pennaki.......!! έγραψε:
mina έγραψε:Αν και βρέθηκα σε δίλλημα ψήφισα τελικά τον πρώην της Νόρας γιατί ο ερχομός του θα έκανε σίγουρα το Λουκά να ζηλέψει με αποτέλεσμα σκηνές απείρου κάλλους!
Και άλλωστε όταν ο Λουκάς ζηλεύει είναι ακόμα πιο καταπληκτικός! )) xixixi
Eιναι ο ατιμος απιστευτος οταν ζηλευει!!!Ομως δεν ειναι λιγο υπερβολικο να μας παιδεψει ακομα ενας στη σχεση Νορας-Λουκα??Τοσο καιρο,μας εσπαγαν τα νευρα Μπελλος και Νταιζη!!!!!!!!!! Aww

Ναι σ'αυτό πιστεύω πως έχεις δίκιο! Πρέπει κι αυτοί να βρουν λίγη γαλήνη! Δυστυχώς όμως δεν το βλέπω!!! ((
mina
mina
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Σε έναν ονειρικό και φανταστικό πλανήτη κάπου μακρια!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιοι χαρακτήρες θα θέλατε να κάνουν την εμφάνιση τους? Empty Απ: Ποιοι χαρακτήρες θα θέλατε να κάνουν την εμφάνιση τους?

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Κυρ Αυγ 29, 2010 11:08 pm

mina έγραψε:
Pennaki.......!! έγραψε:
mina έγραψε:Αν και βρέθηκα σε δίλλημα ψήφισα τελικά τον πρώην της Νόρας γιατί ο ερχομός του θα έκανε σίγουρα το Λουκά να ζηλέψει με αποτέλεσμα σκηνές απείρου κάλλους!
Και άλλωστε όταν ο Λουκάς ζηλεύει είναι ακόμα πιο καταπληκτικός! )) xixixi
Eιναι ο ατιμος απιστευτος οταν ζηλευει!!!Ομως δεν ειναι λιγο υπερβολικο να μας παιδεψει ακομα ενας στη σχεση Νορας-Λουκα??Τοσο καιρο,μας εσπαγαν τα νευρα Μπελλος και Νταιζη!!!!!!!!!! Aww

Ναι σ'αυτό πιστεύω πως έχεις δίκιο! Πρέπει κι αυτοί να βρουν λίγη γαλήνη! Δυστυχώς όμως δεν το βλέπω!!! ((
Συμφωνω απολυτως μαζι σου Μινα μου!!!!!!!!!!!
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιοι χαρακτήρες θα θέλατε να κάνουν την εμφάνιση τους? Empty Απ: Ποιοι χαρακτήρες θα θέλατε να κάνουν την εμφάνιση τους?

Δημοσίευση από sifantid Κυρ Αυγ 29, 2010 11:53 pm

Pennaki.......!! έγραψε:
mina έγραψε:Αν και βρέθηκα σε δίλλημα ψήφισα τελικά τον πρώην της Νόρας γιατί ο ερχομός του θα έκανε σίγουρα το Λουκά να ζηλέψει με αποτέλεσμα σκηνές απείρου κάλλους!
Και άλλωστε όταν ο Λουκάς ζηλεύει είναι ακόμα πιο καταπληκτικός! )) xixixi
Eιναι ο ατιμος απιστευτος οταν ζηλευει!!!Ομως δεν ειναι λιγο υπερβολικο να μας παιδεψει ακομα ενας στη σχεση Νορας-Λουκα??Τοσο καιρο,μας εσπαγαν τα νευρα Μπελλος και Νταιζη!!!!!!!!!! Aww
Δε γίνεται να δοθεί αυτός ο ήρωας πιο... κύριος; Να μην είναι ούτε χαζός, ούτε εκνευριστικός ή απύθμενα κακός! Να "σφάζει με το γάντι" ένα πράμα! Razz Αλλά να έχει και ζουμί η ιστορία! Μην είναι όλα μέλι γάλα! Όχι όμως τρίγωνο... Θα υπάρχει κάποιος άλλος τρόπος να δημιουργήσει ο Νίκος πρόβλημα.
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιοι χαρακτήρες θα θέλατε να κάνουν την εμφάνιση τους? Empty Απ: Ποιοι χαρακτήρες θα θέλατε να κάνουν την εμφάνιση τους?

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Κυρ Αυγ 29, 2010 11:59 pm

sifantid έγραψε:
Pennaki.......!! έγραψε:
mina έγραψε:Αν και βρέθηκα σε δίλλημα ψήφισα τελικά τον πρώην της Νόρας γιατί ο ερχομός του θα έκανε σίγουρα το Λουκά να ζηλέψει με αποτέλεσμα σκηνές απείρου κάλλους!
Και άλλωστε όταν ο Λουκάς ζηλεύει είναι ακόμα πιο καταπληκτικός! )) xixixi
Eιναι ο ατιμος απιστευτος οταν ζηλευει!!!Ομως δεν ειναι λιγο υπερβολικο να μας παιδεψει ακομα ενας στη σχεση Νορας-Λουκα??Τοσο καιρο,μας εσπαγαν τα νευρα Μπελλος και Νταιζη!!!!!!!!!! Aww
Δε γίνεται να δοθεί αυτός ο ήρωας πιο... κύριος; Να μην είναι ούτε χαζός, ούτε εκνευριστικός ή απύθμενα κακός! Να "σφάζει με το γάντι" ένα πράμα! Razz Αλλά να έχει και ζουμί η ιστορία! Μην είναι όλα μέλι γάλα! Όχι όμως τρίγωνο... Θα υπάρχει κάποιος άλλος τρόπος να δημιουργήσει ο Νίκος πρόβλημα.
Mακαρι Σοφακι μου να γινοταν κατι τετοιο αλλα, με την υπερβολη που επικρατει σε αυτο το σηριαλ καποιες φορες,χλωμο......
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιοι χαρακτήρες θα θέλατε να κάνουν την εμφάνιση τους? Empty Απ: Ποιοι χαρακτήρες θα θέλατε να κάνουν την εμφάνιση τους?

Δημοσίευση από sifantid Δευ Αυγ 30, 2010 12:04 am

Σε αυτό έχεις δίκιο Πένυ! :wink2:
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιοι χαρακτήρες θα θέλατε να κάνουν την εμφάνιση τους? Empty Απ: Ποιοι χαρακτήρες θα θέλατε να κάνουν την εμφάνιση τους?

Δημοσίευση από Ezantakou Δευ Αυγ 30, 2010 11:53 am

Ψίφησα τους "γονείς της Νόρας" εννοείται pillow

Ειδικά αν είναι έτσι όπως τους φανταζόμαστε (και με ηθοποιούς που φανταζόμαστε..), θα βοηθήσουν και στην πλοκή....
Η Νόρα θα κληθεί να τους δώσει εξηγήσεις για όλα αυτά που της συνέβησαν τα τελευταία 2 χρόνια και έτσι θα υπάρξει η ευκαιρία να τα πούν αυτά ΚΑΙ μεταξύ τους η Νόρα και ο Λουκάς...

Επίσης μου αρέσει και το ενδεχόμενο να εμφανιστεί η πρώην γυναίκα του Μπέλλου, ώστε να καταφέρει να κάνει την Νταίζη ainta Δεν θέλει και πολύ ο άνθρωπος, η Νταίζη θα την γλύτωνε???? Yess

Τείνω προς τους γονείς Νόρας πάντως Nyxia
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιοι χαρακτήρες θα θέλατε να κάνουν την εμφάνιση τους? Empty Απ: Ποιοι χαρακτήρες θα θέλατε να κάνουν την εμφάνιση τους?

Δημοσίευση από manos 4 ever!! Δευ Αυγ 30, 2010 11:58 am

Ο πρώην της Νόρας φυσικά!!!!!!!!!!!! yey yey yey Θέλουμε το Λουκάκο τρελό απ'τη ζήλια, να δει κι αυτός τη γλύκα...(και μάλιστα με κάποιον υπολογίσιμο αντίπαλο αυτή τη φορά, όχι σαν την άλλη, την υποψία του άντρα, το Δημήτριο..!!!!!!!!!!!!!!!!!!! lmao lmao lmao )
manos 4 ever!!
manos 4 ever!!
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Γη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης