Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Φαίη Ξυλά: "Θέλω ένα παιδί" ~ Η Καθημερινή (15/10/2010)

+6
nikidanis
pasxalitsa
ebelina2007
loukitsa
evanna
giouli_edem
10 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Φαίη Ξυλά: "Θέλω ένα παιδί" ~ Η Καθημερινή (15/10/2010) Empty Φαίη Ξυλά: "Θέλω ένα παιδί" ~ Η Καθημερινή (15/10/2010)

Δημοσίευση από giouli_edem Τρι Οκτ 19, 2010 3:41 pm


Γυναίκα με χαρακτηριστικά αγγέλου ή άγγελος με χαρακτηριστικά γυναίκας; Κανείς δεν μπορεί να αμφισβητήσει την κρυστάλλινη ομορφιά της, ούτε και το ταλέντο της. Η Φαίη Ξυλά ξέρει καλά να διαχειρίζεται την εικόνα της και το παιχνίδι της δημοσιότητας. Άνθρωπος γελαστός, καθόλου σνομπ και αρκετά έξυπνη, ώστε να οδηγήσει την κουβέντα εκεί που θέλει.

Μπαινοβγαίνεις στα σπίτια μας από τη συχνότητα του Mega ως η γυναίκα που αγαπά πραγματικά και παράφορα. Έχει κοινά στοιχεία η τηλεοπτική «Εύα» με τη Φαίη;
Η «Εύα» είναι μία γυναίκα που αγαπά με πάθος, αυτό είναι και το κοινό στοιχείο μας, ωστόσο η αγάπη αυτή ερμηνεύεται με πολύ διαφορετικό τρόπο από τον δικό μου!

Η τηλεόραση προσφέρει στους ηθοποιούς πόντους στο παιχνίδι της δημοσιότητας. Το πιστεύεις αυτό;
Βέβαια, εάν τους ηθοποιούς ενδιαφέρει αυτό το παιχνίδι, σίγουρα τους το προσφέρει η τηλεόραση. Εάν δεν τους ενδιαφέρει δεν τους προσφέρει τίποτα απολύτως. Εγώ προσπαθώ να κρατηθώ μακριά, όσο μπορώ.

Όταν η δημοσιότητα παραμερίζει τα επαγγελματικά σας και ασχολείται με τα προσωπικά σας, αυτό σας ενοχλεί;
Δεν δίνω καμία σημασία, ούτως ή αλλιώς όσες φορές ασχολούνται κάποιοι με τα προσωπικά μου 99.9% δεν έχουν να κάνουν με την πραγματικότητα. Δεν ασχολούνται με κάτι που είπα αλλά με κάτι που έβαλαν στο στόμα μου. (Γέλια)

Τι δεν θα έκανες στη τηλεόραση;
Δεν το έχω σκεφτεί. Προς το παρόν κάνω τις επιλογές μου και προχωρώ.

Σε έχουμε συνηθίσει σε δραματικούς ρόλους, θα μας κάνεις την έκπληξη να σε δούμε σε κωμωδία;
Δεν θέλω να χαρακτηριστώ δραματική ηθοποιός, εάν μου προτείνουν ρόλο σε αξιόλογη κωμική σειρά δεν θα πω όχι.

Υπάρχει κάτι στη δουλειά σου που σου αρέσει τρελά ή σε ξενίζει;
Έχω μεγάλο πάθος με τη δουλειά μου, με εκφράζει απόλυτα. Εάν δεν ήμουν ηθοποιός, μπορεί να μην είχα βελτιωθεί μέσα μου και γενικώς να μην είχα εξελίξει κάποια πράγματα στον χαρακτήρα μου. Η δουλειά μου με έκανε καλύτερη.

Τι σε κάνει ευτυχισμένη;
Το να έχω γύρω μου ανθρώπους που αγαπάω και να με αγαπάνε!

Είσαι μία πάρα πολύ όμορφη γυναίκα… Ποια τα μυστικά για να διατηρείς την ομορφιά σου;
Όσο και εάν σου φαίνεται παράξενο, δεν δίνω πολύ χρόνο ώστε να περιποιηθώ την εμφάνισή μου. Εκτός από το να βάζω ενυδατική κρέμα όταν ξεβάφομαι και μάσκα στα μαλλιά μου, δεν κάνω τίποτα άλλο.

Ποια συνήθεια που έχεις θεωρείς ότι είναι κακή και δεν μπορείς να την κόψεις;
Έχω κατά καιρούς κακές συνήθειες με τη διατροφή μου, κολλάω με φαγητά ή γλυκά… Μπορεί να τρώω σοκολάτες συνέχεια ή να πίνω πολλούς καφέδες. Δεν μου αρέσουν οι εξαρτήσεις. Όπως εύκολα εξαρτώμαι από κάτι, τόσο γρήγορα καταφέρνω να απεξαρτηθώ από αυτό.

Πώς είναι αλήθεια ο έγγαμος βίος;
Περνάμε τέλεια. Αλήθεια δεν έχει αλλάξει τίποτα. Με τον άντρα μου είμαστε πολλά χρόνια μαζί, οπότε ο γάμος δεν άλλαξε το παραμικρό. Θα άλλαζε εάν δεν μέναμε μαζί και τώρα μένουμε ή εάν δεν είχαμε παιδί και τώρα έχουμε.

Πώς νιώθεις που συνεργάζεσαι με τον σύζυγό σου; Πόσο εύκολο ή δύσκολο είναι;
Νιώθω πιο καλά όταν περιτριγυρίζομαι από δικούς μου ανθρώπους διότι δεν χρειάζεται να σπάσει ο κώδικας για να γνωρίσεις τον άλλο. Του έχεις δυνατή εμπιστοσύνη και προχωράς καλά.

Ζηλεύεις εάν δεις τον Κωνσταντίνο σε ερωτική σκηνή;
Έχει να κάνει με τη θέληση και των δύο, με το πόσο αγαπάς και αγαπιέσαι, με τον χαρακτήρα. Ξέρουμε και οι δύο πως στις ερωτικές σκηνές δεν υπάρχει ερωτισμός, μάλλον για γέλια είναι, επομένως τι να ζηλέψουμε;

Η νέα τηλεοπτική σεζόν σε βρίσκει με δεύτερο παιδί… Τι γίνεται στην πραγματικότητα; Έχει κτυπήσει το βιολογικό σου ρολόι;
Σίγουρα θέλουμε ένα παιδί με τον Κωνσταντίνο. Ωστόσο δεν σχεδιάζουμε τα πράγματα, εάν μας συμβεί καλώς να ορίσει.

Δεν τα πας καλά με τον προγραμματισμό δηλαδή;
Δεν οργανώνω ποτέ… εκτός από την αυριανή μέρα και την εβδομάδα δεν κάνω σχέδια για το μέλλον, διότι πιστεύω ότι ανατρέπονται από τη ζωή.

Τι δεν θα έκανε ποτέ η Φαίη;
Ποτέ… αυτή η λέξη για μένα είναι απαγορευμένη! Όσες φορές την έχω πει έχω βγει ψεύτρα, γι’ αυτό καλύτερα την αποφεύγω. Είμαστε «ικανοί» για τα πάντα και καλά και κακά.

Ποιο είναι το μότο σου;
Σήμερα είναι μία καινούρια μέρα!
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Φαίη Ξυλά: "Θέλω ένα παιδί" ~ Η Καθημερινή (15/10/2010) Empty Απ: Φαίη Ξυλά: "Θέλω ένα παιδί" ~ Η Καθημερινή (15/10/2010)

Δημοσίευση από evanna Τρι Οκτ 19, 2010 3:55 pm

Τι ωραια συνεντευξη...! Thumbs up
Γυναίκα με χαρακτηριστικά αγγέλου ή άγγελος με χαρακτηριστικά γυναίκας;
Το δευτερο.....! Love!

Ευχαριστουμε! : thanks :
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Φαίη Ξυλά: "Θέλω ένα παιδί" ~ Η Καθημερινή (15/10/2010) Empty Απ: Φαίη Ξυλά: "Θέλω ένα παιδί" ~ Η Καθημερινή (15/10/2010)

Δημοσίευση από loukitsa Τρι Οκτ 19, 2010 4:16 pm

Εξαιιιιρετκη συνεντευξη!
Ευχαριστούμε
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Φαίη Ξυλά: "Θέλω ένα παιδί" ~ Η Καθημερινή (15/10/2010) Empty Απ: Φαίη Ξυλά: "Θέλω ένα παιδί" ~ Η Καθημερινή (15/10/2010)

Δημοσίευση από ebelina2007 Τρι Οκτ 19, 2010 4:23 pm

Aυτη η΄κοπελα ειναι πραγματικα ενας αγγελος.....
πολυ ωραια συνεντευξη...
Ευχαριστουμε πολυ...
ebelina2007
ebelina2007
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Ιωαννινα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Φαίη Ξυλά: "Θέλω ένα παιδί" ~ Η Καθημερινή (15/10/2010) Empty Απ: Φαίη Ξυλά: "Θέλω ένα παιδί" ~ Η Καθημερινή (15/10/2010)

Δημοσίευση από pasxalitsa Τρι Οκτ 19, 2010 7:00 pm


Υπέροχη όπως πάντα. Όμορφη και εσωτερικά και εξωτερικά!!!

Ό,τι καλύτερο γιατί της αξίζει!!!
pasxalitsa
pasxalitsa
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΕ θέα το Πέλαγο
Ασχολίες : Θέατρο, Λογοτεχνία, Σινεμά, Τηλεόραση

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Φαίη Ξυλά: "Θέλω ένα παιδί" ~ Η Καθημερινή (15/10/2010) Empty Απ: Φαίη Ξυλά: "Θέλω ένα παιδί" ~ Η Καθημερινή (15/10/2010)

Δημοσίευση από nikidanis Τρι Οκτ 19, 2010 7:11 pm

Eυχαριστουμε για τη συνεντευξη!!!
Περα απο ηθοποιαρα ειναι και καταπληκτικος ανθρωπος! Της ευχομαι τα καλυτερα!!!
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Φαίη Ξυλά: "Θέλω ένα παιδί" ~ Η Καθημερινή (15/10/2010) Empty Απ: Φαίη Ξυλά: "Θέλω ένα παιδί" ~ Η Καθημερινή (15/10/2010)

Δημοσίευση από filitsa Τρι Οκτ 19, 2010 7:30 pm

Αχ υπεροχη οπως πανταααααααα!!!!
filitsa
filitsa
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Φαίη Ξυλά: "Θέλω ένα παιδί" ~ Η Καθημερινή (15/10/2010) Empty Απ: Φαίη Ξυλά: "Θέλω ένα παιδί" ~ Η Καθημερινή (15/10/2010)

Δημοσίευση από anneliz_333 Τρι Οκτ 19, 2010 7:45 pm

τελεια η συνεντευξη!!!!μου αρεσε πολυ!!!ειδικα το μοτο της:σημερα ειναι μια καινουρια μερα!!(και εγω αυτο σκεφτομαι παντα!!)ευχαριστουμε!!!
anneliz_333
anneliz_333
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : εδω εκει κ παραπερα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Φαίη Ξυλά: "Θέλω ένα παιδί" ~ Η Καθημερινή (15/10/2010) Empty Απ: Φαίη Ξυλά: "Θέλω ένα παιδί" ~ Η Καθημερινή (15/10/2010)

Δημοσίευση από soso Τρι Οκτ 19, 2010 11:33 pm

Απο εδώ ήταν οι απίστευτες φωτό του Καλφαμανώλη;;;;;;;;;;;???????
Αυτή η γυναίκα τα 'χει όλα!Ταλέντο,ομορφιά και προσωπικότητα!
Υγ.Όλα τα λεφτά το "δίλημμα" του δημοσιογράφου!
Κι εγω σαφως το δευτερο διαλέγω!
inlove inlove inlove inlove
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Φαίη Ξυλά: "Θέλω ένα παιδί" ~ Η Καθημερινή (15/10/2010) Empty Απ: Φαίη Ξυλά: "Θέλω ένα παιδί" ~ Η Καθημερινή (15/10/2010)

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Οκτ 19, 2010 11:46 pm


Σούπερ η συνέντευξη
Τα λόγια συμβαδίζουν με τις πράξεις σε σχέση με το επικοινωνιακό παιχνίδι και αυτό μ αρέσει
Εγώ πάλι την προτιμώ γυναίκα με αγγελικό πρόσωπο
Γυναίκα με σάρκα οστά και γιατί όχι με τις ατέλειές τις ανθρώπινες
Ποτέ δεν τα πήγα καλά με τους τέλειους
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Φαίη Ξυλά: "Θέλω ένα παιδί" ~ Η Καθημερινή (15/10/2010) Empty Απ: Φαίη Ξυλά: "Θέλω ένα παιδί" ~ Η Καθημερινή (15/10/2010)

Δημοσίευση από soso Τετ Οκτ 20, 2010 1:05 am

soso έγραψε:Απο εδώ ήταν οι απίστευτες φωτό του Καλφαμανώλη;;;;;;;;;;;???????
Αυτή η γυναίκα τα 'χει όλα!Ταλέντο,ομορφιά και προσωπικότητα!
Υγ.Όλα τα λεφτά το "δίλημμα" του δημοσιογράφου!
Κι εγω σαφως το δευτερο διαλέγω!
inlove inlove inlove inlove
Eυχαριστούμε,Γιουλάκι!
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης