Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Φαιη Ξυλα - Σχόλια

+68
stefanos
ale3ia_eva&nora!!!
Eya-8ea
sarita
feggaropetra
alenata
marakii
evaki16
noraki_love_97
Caroline
k@terinio-loukonoraki
Ersaki
stella-annalena
Candy Candy
Persa
xrys20
Ntinaki Agapaei Petraki
tatiana<3<3
kal
maeveline
ebelina2007
Vaso20
Elsa*
mariannitaki
fotinaki
ellileo
Pennaki.......!!
Izabella29
manos 4 ever!!
mina
Black rose
filitsa
konst@ntin@
soso
Καρ-Mik
athinoula
DESPOINA
T2eNnh
lalou
kalliopi
Marina
elena-7-
Laura
nana
zimotari
tinaki18
eva-margarita
stefanos-eva
loukitsa
reggina_k
Penny
KatsaroYpotheto
Clarabelle
KAZY
andy
manos+eva
jim7
zwi
Vampirela
anna90
mimi
helenaki_edem
annamaria
sifantid
zenia39
uponoia
evanna
konstantina
72 απαντήσεις

Σελίδα 5 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5

Πήγαινε κάτω

Πως σας φαινεται??

Φαιη Ξυλα - Σχόλια - Σελίδα 5 Vote_lcap54%Φαιη Ξυλα - Σχόλια - Σελίδα 5 Vote_rcap 54% 
[ 130 ]
Φαιη Ξυλα - Σχόλια - Σελίδα 5 Vote_lcap15%Φαιη Ξυλα - Σχόλια - Σελίδα 5 Vote_rcap 15% 
[ 37 ]
Φαιη Ξυλα - Σχόλια - Σελίδα 5 Vote_lcap14%Φαιη Ξυλα - Σχόλια - Σελίδα 5 Vote_rcap 14% 
[ 35 ]
Φαιη Ξυλα - Σχόλια - Σελίδα 5 Vote_lcap17%Φαιη Ξυλα - Σχόλια - Σελίδα 5 Vote_rcap 17% 
[ 40 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 242
 
 

Φαιη Ξυλα - Σχόλια - Σελίδα 5 Empty Απ: Φαιη Ξυλα - Σχόλια

Δημοσίευση από noraki_love_97 Κυρ Νοε 14, 2010 8:35 pm

ΕΙΝΑΙ ΤΑΛΕΝΤΑΡΑ Η ΚΟΠΕΛΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ!!!!!!!!!!!! ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ!!!!!
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΥΑ ΕΙΝΑΙ ΚΥΡΙΑ ΜΕ ΤΟ Κ ΚΕΦΑΛΑΙΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
noraki_love_97
noraki_love_97
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : στον δικο μου τον πλανητη!!!!!
Ασχολίες : να ονειρευομαι.....

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Φαιη Ξυλα - Σχόλια - Σελίδα 5 Empty Απ: Φαιη Ξυλα - Σχόλια

Δημοσίευση από evaki16 Κυρ Νοε 14, 2010 9:09 pm

latrevw faih ksyla!!!!!
evaki16
evaki16
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Καλαμάτα
Ασχολίες : ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ ♥ ♥ ♥

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Φαιη Ξυλα - Σχόλια - Σελίδα 5 Empty Απ: Φαιη Ξυλα - Σχόλια

Δημοσίευση από evaki16 Κυρ Νοε 14, 2010 9:33 pm

ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΤΑ!!! ΑΠΛΑ ΘΕΑ
evaki16
evaki16
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Καλαμάτα
Ασχολίες : ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ ♥ ♥ ♥

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Φαιη Ξυλα - Σχόλια - Σελίδα 5 Empty ΦΑΙΗ!!!

Δημοσίευση από evaki16 Κυρ Νοε 14, 2010 11:08 pm

ΛΑΤΡΕΥΩ ΤΗΝ ΞΥΛΑ!!! Yess
evaki16
evaki16
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Καλαμάτα
Ασχολίες : ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ ♥ ♥ ♥

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Φαιη Ξυλα - Σχόλια - Σελίδα 5 Empty Απ: Φαιη Ξυλα - Σχόλια

Δημοσίευση από marakii Σαβ Νοε 20, 2010 10:46 am

΄κάποιες φορές δεν μου βγάζει συναίσθημα στις σκηνές της
marakii
marakii
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Φαιη Ξυλα - Σχόλια - Σελίδα 5 Empty Απ: Φαιη Ξυλα - Σχόλια

Δημοσίευση από evaki16 Τρι Νοε 23, 2010 5:48 pm

καλα η γυναικα ειναι θεα!!!! δεν νομιζω να υπαρχει αμφιβολια!!!!
evaki16
evaki16
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Καλαμάτα
Ασχολίες : ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ ♥ ♥ ♥

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Φαιη Ξυλα - Σχόλια - Σελίδα 5 Empty Απ: Φαιη Ξυλα - Σχόλια

Δημοσίευση από alenata Τρι Νοε 30, 2010 3:24 pm

Ειναι πολυ καλη ηθοποιος ! Θα ηθελα να ρωτησω που μπορω να βρω το επεισοδιο <<Ιδιωτικη υποθεση>> του αστυνομου μπεκα οπου επαιξε η φαιη ??????

ευχαριστω ! Cool
alenata
alenata
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη !!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Φαιη Ξυλα - Σχόλια - Σελίδα 5 Empty Απ: Φαιη Ξυλα - Σχόλια

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Νοε 30, 2010 3:32 pm

alenata έγραψε:Ειναι πολυ καλη ηθοποιος ! Θα ηθελα να ρωτησω που μπορω να βρω το επεισοδιο <<Ιδιωτικη υποθεση>> του αστυνομου μπεκα οπου επαιξε η φαιη ??????

ευχαριστω ! Cool


Aν κάνεις λίγες ημέρες υπομονή θα το ανεβάσω
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Φαιη Ξυλα - Σχόλια - Σελίδα 5 Empty Απ: Φαιη Ξυλα - Σχόλια

Δημοσίευση από alenata Τρι Νοε 30, 2010 3:38 pm

Clarabelle έγραψε:
alenata έγραψε:Ειναι πολυ καλη ηθοποιος ! Θα ηθελα να ρωτησω που μπορω να βρω το επεισοδιο <<Ιδιωτικη υποθεση>> του αστυνομου μπεκα οπου επαιξε η φαιη ??????

ευχαριστω ! Cool


Aν κάνεις λίγες ημέρες υπομονή θα το ανεβάσω

Αχ σε ευχαριστω πολυ ! king
alenata
alenata
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη !!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Φαιη Ξυλα - Σχόλια - Σελίδα 5 Empty Απ: Φαιη Ξυλα - Σχόλια

Δημοσίευση από loukitsa Τρι Νοε 30, 2010 4:11 pm

Απίστευτα εκφραστικη με προοδο όσο περνα ο καιρος!
Την απολαμβανω!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Φαιη Ξυλα - Σχόλια - Σελίδα 5 Empty Απ: Φαιη Ξυλα - Σχόλια

Δημοσίευση από feggaropetra Πεμ Δεκ 02, 2010 1:18 pm

Η Φαίη Ξυλά είναι μια… πολύ εντυπωσιακή κοπέλα, είναι πολύ όμορφη, αλλά δε θα έλεγα ότι είναι η κουκλάρα πανέμορφη θεά, αλλά μια εντυπωσιακή παρουσία. flower Γενικά θεωρώ πως είναι πολύ καλή ηθοποιός, δε θα ξεχάσω ότι την είχα δει στο θέατρο και με έκανε να δακρύσω, εμένα που συγκινούμαι πάρα πολύ δύσκολα… Σαν Εύα θεωρώ πως ήταν πιο ενδιαφέρουσα η ιστορία της στον πρώτο κύκλο, πριν την αλλαγή. valen Θεωρώ όμως πως οι σκηνές που έχει τώρα τις πάνε περισσότερο, ειδικά με το Σταύρου έδεναν πολύ ωραία. Γενικά βλέπω πρόοδο. :)
Αυτό που γενικά δε μου αρέσει είναι ότι για μια γυναίκα τόσο… παθιασμένη όπως μας παρουσίασαν την Εύα, σε αρκετά σημεία ήταν αρκετά "ψυχρή"… Νομίζω δεν της βγαίνει τόσο το "ερωτικό κομμάτι" κυρίως, κάτι που στις συμπρωταγωνίστριές της φαίνεται πιο έντονα. Δε διέκρινα ιδιαίτερη χημεία με κανέναν από τους συμπρωταγωνιστές της, ούτε καν με το Μάνο. Αν ήταν άλλη ηρωίδα, θα έλεγα ότι οφείλεται στο ρόλο, αλλά την Εύα έτσι όπως παρουσιάστηκε την περίμενα κάπως αλλιώς… Ίσως κάνω και λάθος. Στις ανάλαφρες και λίγο πιο κωμικές και παρείστικες στιγμές μου αρέσει περισσότερο. Και στις "δυνατές" όπως πχ στην απαγωγή επίσης. flower

feggaropetra
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Φαιη Ξυλα - Σχόλια - Σελίδα 5 Empty Απ: Φαιη Ξυλα - Σχόλια

Δημοσίευση από Elsa* Πεμ Δεκ 30, 2010 1:58 am

ακουω πολλεσ φορεσ οτι ειναι η καλυτερη ηθοποιοσ τησ σειρασ...
σορρυ αλλα εδω ειστε λαθοσ...
αν η καλυτερη ηθοποιοσ τησ σειρασ ειναι η ξυλα, τοτε ο μεγαλοσ Δανησ Κατρανιδησ, και ο κορυφαιοσ Κωστασ Αρζογλου τι ειναι? τριτοδευτεροι?
οκ, μπορει να ακουστηκα επιθετικη, αλλα δεν ημουν...προσ θεου..απλα οταν ακουω κατι τετοια.... ειναι πολυ καλη ηθοποιοσ και μπορει να αποδωσει πολυ καλα οποιο ρολο κι αν τησ δωθει αλλα οχι πια κ η καλυτερη τησ σειρασ...!!!
αρκετα ομορφη, αλλα περισσοτερο εντυπωσιακη γυναικα!
Elsa*
Elsa*
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Νεα Φιλαδελφεια

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Φαιη Ξυλα - Σχόλια - Σελίδα 5 Empty Απ: Φαιη Ξυλα - Σχόλια

Δημοσίευση από Καρ-Mik Πεμ Δεκ 30, 2010 2:32 am

Elsa* έγραψε:ακουω πολλεσ φορεσ οτι ειναι η καλυτερη ηθοποιοσ τησ σειρασ...
σορρυ αλλα εδω ειστε λαθοσ...
αν η καλυτερη ηθοποιοσ τησ σειρασ ειναι η ξυλα, τοτε ο μεγαλοσ Δανησ Κατρανιδησ, και ο κορυφαιοσ Κωστασ Αρζογλου τι ειναι? τριτοδευτεροι?
οκ, μπορει να ακουστηκα επιθετικη, αλλα δεν ημουν...προσ θεου..απλα οταν ακουω κατι τετοια.... ειναι πολυ καλη ηθοποιοσ και μπορει να αποδωσει πολυ καλα οποιο ρολο κι αν τησ δωθει αλλα οχι πια κ η καλυτερη τησ σειρασ...!!!
αρκετα ομορφη, αλλα περισσοτερο εντυπωσιακη γυναικα!

Τότε μάλλον πρέπει να ξεχωρίσεις τα φύλα. Razz Razz
Η καλύτερη και ο καλύτερος έχουν διαφορά!

Προφανως όσοι αναφέρθηκαν, εννοούν στης γενιάς τους ....
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Φαιη Ξυλα - Σχόλια - Σελίδα 5 Empty Απ: Φαιη Ξυλα - Σχόλια

Δημοσίευση από Elsa* Πεμ Δεκ 30, 2010 2:41 am

Καρ-Mik έγραψε:
Elsa* έγραψε:ακουω πολλεσ φορεσ οτι ειναι η καλυτερη ηθοποιοσ τησ σειρασ...
σορρυ αλλα εδω ειστε λαθοσ...
αν η καλυτερη ηθοποιοσ τησ σειρασ ειναι η ξυλα, τοτε ο μεγαλοσ Δανησ Κατρανιδησ, και ο κορυφαιοσ Κωστασ Αρζογλου τι ειναι? τριτοδευτεροι?
οκ, μπορει να ακουστηκα επιθετικη, αλλα δεν ημουν...προσ θεου..απλα οταν ακουω κατι τετοια.... ειναι πολυ καλη ηθοποιοσ και μπορει να αποδωσει πολυ καλα οποιο ρολο κι αν τησ δωθει αλλα οχι πια κ η καλυτερη τησ σειρασ...!!!
αρκετα ομορφη, αλλα περισσοτερο εντυπωσιακη γυναικα!

Τότε μάλλον πρέπει να ξεχωρίσεις τα φύλα. Razz Razz
Η καλύτερη και ο καλύτερος έχουν διαφορά!

Προφανως όσοι αναφέρθηκαν, εννοούν στης γενιάς τους ....

παραδειγματα εφερα...γιατι και η κα. Χηναρη ειναι εξαιρετικα κορυφαια ηθοποιοσ...
αν οντωσ λενε για την γενια τουσ οκ, αλλα να μην το ισοπεδωνουμε κι ολα Razz
Elsa*
Elsa*
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Νεα Φιλαδελφεια

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Φαιη Ξυλα - Σχόλια - Σελίδα 5 Empty Απ: Φαιη Ξυλα - Σχόλια

Δημοσίευση από alenata Σαβ Ιαν 08, 2011 11:37 am

μηπως μπρειτε νανεβασετε το επεισοδιο του μπεκα που επαιζε η φαιη ???ευχαριστω Cool
alenata
alenata
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη !!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Φαιη Ξυλα - Σχόλια - Σελίδα 5 Empty Απ: Φαιη Ξυλα - Σχόλια

Δημοσίευση από sarita Δευ Ιαν 10, 2011 12:32 am

την φαιη την θεωρουσα παντα εκπληκτικη.Απο το φευγα ακομα που πιστευω οτι μακραν ξεχωριζε και φτανουμε στην εποχη των μυστικων που πραγματικα η κοπελα σαρωνει.Ειχα την τιμη και την χαρα να την δω και στο θεατρο και η γυναικα αρκει μια κινηση της ενα βλεμμα της να σε παρασυρει σε αυτα που νιωθει.ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ, Η καλυτερη της γενιας της!
sarita
sarita
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Φαιη Ξυλα - Σχόλια - Σελίδα 5 Empty Απ: Φαιη Ξυλα - Σχόλια

Δημοσίευση από Eya-8ea Πεμ Μάης 12, 2011 11:29 pm

Ειναι αδυναμια μου και η αγαπημενη μου η8οποιος...Δε 3ερω τι να πω για την κοπελα αυτη...Ειναι μια πανεμορφη γυναικα και ε3αιρετικα ταλαντουχα ...Στο φευγα ηταν υπεροχη ενα αστερι γεννιεται...Μετα στη σειρα με την Ανδριανου ε3ισου υπεροχη ..Στα επεισοδια του αστυνομου Μπεκα καταπληκτικη!!!Στην ταινια γαμηλιο παρτυ και γενικα σε ο,τι εχει κανει ειναι 8εα !!!Εχω καταντησει να επαναλαμβανομαι και δε 8ελω...Ειναι απλα γιατι την βρισκω τελεια ,δεν εχω αλλα λογια..Επισης μου αρεσει πολυ το πως μιλαει στις συνεντευ3εις!!!! Φαιη Ξυλα - Σχόλια - Σελίδα 5 785868 Φαιη Ξυλα - Σχόλια - Σελίδα 5 785868 Οσο για το στυλ της ειναι καταπληκτικο!!Μου αρεσουν παρα πολυ τα μα3ι φορεματα που φοραει το καλοκαιρι και τα βραχιολακια που τα συνδιαζει ..Τρελαινομαιι Φαιη Ξυλα - Σχόλια - Σελίδα 5 681539 Φαιη Ξυλα - Σχόλια - Σελίδα 5 681539 Φαιη Ξυλα - Σχόλια - Σελίδα 5 681539

Υ.Γ : ειναι τοσο γλυκεια οταν τραγουδαει...Οταν τραγουδησε το τραγουδι << εχω στεναχωρη καρδια>>στην εκπομπη του κ.Παπαδοπουλου ηταν μια γλυκαααααα ειχε ενα βλεματακι ολα τα λεφτα σα μικρου παιδιου Φαιη Ξυλα - Σχόλια - Σελίδα 5 811901
Eya-8ea
Eya-8ea
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Φαιη Ξυλα - Σχόλια - Σελίδα 5 Empty Απ: Φαιη Ξυλα - Σχόλια

Δημοσίευση από ale3ia_eva&nora!!! Παρ Ιουν 17, 2011 10:24 am

Την Φαιη εκτος απο την τηλεοραση και τον κινηματογραφο που την εχω δει ειχα την τυχη να την παρακολουθησω και στο θεατρο το οποιο με βοηθησε να σχιματισω μια ολοκληρωμενη αποψη. Η κοπελα ειναι καταπληκτικη ως ηθοποιος. Μια κινηση και ενα βλεμα της σε ταξιδευουν. Η σκηνικη της παρουσια ειναι αψογη. Απλα Θεα και ο ρολος της ως Ευα καταπληκτικος. Ναι εχω μια αδυναμια στην Ευα το ομολογω. Επισης εχει και φωναρα.....!!!!!
ale3ia_eva&nora!!!
ale3ia_eva&nora!!!
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ασχολίες : ΜΟΥΣΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Φαιη Ξυλα - Σχόλια - Σελίδα 5 Empty Απ: Φαιη Ξυλα - Σχόλια

Δημοσίευση από stefanos Δευ Ιουλ 04, 2011 2:06 am

Μετρια προς καλη ηθοποιος με δυνατοτητες...στο φευγα ειχε καλη ερμηνεια...στα μυστικα δεν μπορω να πω οτι καταφερε να με πεισει στο ρολο της Ευας...ισως να μην της ταιριαζε αυτος ο ρολος ή η ρουτινα του καθημερινου...

εχω την αισθηση οτι η καλη εξωτερικη της εμφανιση την περιοριζει σε συγκεκριμενους ρολους...

στις ερωτικες σκηνες, θελει δουλεια, δεν πειθει και βγαζει μια ψυχροτητα...ισως και η ιδια δεν νιωθει ανετα σε τετοιες σκηνες...

stefanos


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Φαιη Ξυλα - Σχόλια - Σελίδα 5 Empty Απ: Φαιη Ξυλα - Σχόλια

Δημοσίευση από loukasnora Δευ Σεπ 12, 2011 10:57 pm

Με λίγα λόγια καταπληκτική!Έχει τον τρόπο να σε μαγνητίζει ακόμα και αν δεν μιλήσει καθόλου!Ένα βλέμμα της αρκεί για να σε κάνει να νιώσεις ότι νιώθει!Θεωρώ πως από τις γυναίκες της σειράς έχει δώσει τις πιό δυνατές σκηνές π.χ. κραυγή στην παραλία!Έχει και πολύ ωραίο στυλάκι και ρυθμό και στις πιό χαλαρές και κωμικές σκηνές!
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Φαιη Ξυλα - Σχόλια - Σελίδα 5 Empty Απ: Φαιη Ξυλα - Σχόλια

Δημοσίευση από giwta007 Τρι Σεπ 13, 2011 7:02 pm

Ταλεντάρα μου!!! Αυτά τα υπέροχα μπλε μάτια σε σκλαβώνουν! Είναι ηθοποιός με όλη την σημασία της λέξης! Σε δραματικές σκηνες είναι τοπ! Επίσης σε όλες τις ερωτικές της σκηνές τόσο με τον Μάνο όσο και με τον Στέφανο ήταν ΘΕΑ! Για την κραυγή στον 1ο κύκλο δεν έχω να πω κάτι... μόνοΦαιη Ξυλα - Σχόλια - Σελίδα 5 195890 Φαιη Ξυλα - Σχόλια - Σελίδα 5 195890 Φαιη Ξυλα - Σχόλια - Σελίδα 5 195890
giwta007
giwta007
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Πατρα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Φαιη Ξυλα - Σχόλια - Σελίδα 5 Empty Απ: Φαιη Ξυλα - Σχόλια

Δημοσίευση από tzibirdika Τρι Σεπ 13, 2011 9:26 pm

Θα την χαρακτηριζα συμπαθητικη! Εχει εκφραστικα ματια και αντικειμενικα ειναι πολυ ομορφη βεβαια προσωπικα δε τη θεωρω και κουκλαρα...(γουστα ειναι αυτα). Δεν εχει τυχει να τη δω σε θεατρο την εχω δει ομως στο Φευγα οπου μ'αρεσε πολυ και στο γαμηλιο παρτυ (θεε μου τι πατατα ταινια...οποιος ειναι απο Χανια οπου και γυριστηκε καταλαβαινει το γιατι) sisi Ο ρολος της στην Εδεμ ωστοσω της δε μου αρεσε ποτε ιδιαιτερα...Ειδικα στο 1ο κυκλο μου εσπαγε τα νευρα..Μετα τα μισα του 2ου αρχισε να μ'αρεσει..Θεωρω πως δε το εχει και πολυ στις ερωτικες αλλα στις κωμικες και αναλαφρες σκηνες ειναι πολυ καλη...Ειδικα σε συζητησεις με την κοριτσοπαρεα ή με τον Λουκα...Btw με τον Πετρακη εχει πολυ καλη χημεια και ειναι οι μονοι χαρακτηρες αντιθετου φυλου που πειθουν ως φιλοι και οχι ως κατι παραπανω....
tzibirdika
tzibirdika
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : οδος ονειρων 15

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Φαιη Ξυλα - Σχόλια - Σελίδα 5 Empty Απ: Φαιη Ξυλα - Σχόλια

Δημοσίευση από dm10811 Τετ Οκτ 05, 2011 9:04 pm

Αρκετα καλη ηθποιος...Και αρκετα ομορφη γυναικα...Ως Ευα ενω στην αρχη την αντιπαθουσα πολυ τωρα τη συμπαθω...Αυτο ειναι σιγουρα στα συν...Θεωρω οτι ειναι πολυ καλυτερη στις κωμικες σκηνες...Στις δραματικες νομιζω οτι θα μπορουσε να το δουλεψει παραπανω...Ειδικα η σκηνη της κραυγης στη παραλια δεν μου αρεσε ιδιαιτερα...Ισως βεβαια επειδη γενικα αυτες οι σκηνες δυσκολα μου αρεσουν αλλα η συγκεκριμενη δεν μου εβγαλε αυτο που επρεπε...Δηλαδη να μπω στο δραμα της...Πιο πολυ μου εβγαλε κατι αβολο...Το ιδιο επαθα και με τη σκηνη κραυγης του Πετρακη και ομολογω οτι της Ξυλα ηταν καλυτερη...Μου αρεσε πολυ η χημεια της με τον Μπουγιουρη και καποιες απο τις ερωτικες τους σκηνες μου αρεσαν...Λατρευω ομως τη χημεια της με τη Δρακουλακη!!!Απιστευτο γυναικειο διδυμο και παντα υπεροχες σκηνες απο τις δυο κυριες!!!!!Απο τις καλες ηθοποιους της γενιας της...Ψηφισα πολυ καλη...
dm10811
dm10811
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Φαιη Ξυλα - Σχόλια - Σελίδα 5 Empty Απ: Φαιη Ξυλα - Σχόλια

Δημοσίευση από marakii Σαβ Οκτ 15, 2011 9:00 am

Γενικά να πω την αλήθεια οι δραματικές τις σκηνές δε μου άρεσαν πάρα πολύ στον πρώτο κύκλο και στο δεύτερο ορισμένες φορές μου έβγαζαν κάτι το υπερβολικό και το ψυχρό ,βέβαια η κραυγή στην παραλία ήταν εξαιρετική σκηνή και η Ξυλά την είχε χειριστεί υπέροχα!Στον τρίτο κύκλο στην απαγωγή του Άγγελου μου άρεσε πολύ ,πέρασε ακριβώς τα συναισθήματα που έπρεπε!Φαιη Ξυλα - Σχόλια - Σελίδα 5 145879 Στις πιο ανάλφρες-κωμικές σκηνούλες μ'αρέσει ακρετά και επίσης από τους παρτεναίρ της θεωρώ πως ταιριάζει πιο πολύ με τον Μπισμπίκη η σκηνη τους που μου έχει μείνει και είχα λατρέψει ήταν η ''βουρ'' αγκαλιά που του έκανε η Εύα!
marakii
marakii
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 5 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης