Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Παναγιωτης Πετρακης - Σχόλια

+72
tzibirdika
loukasnora
stellinalove
ale3ia_eva&nora!!!
evaki16
ProudMaslowqueen
Dimitraaa
trelli petrakitsa
NoRaKiLouKaKoS
afroditi_norakii
veronica1757
christina123
marakii
ειρηνη7
noraki_love_97
Manos_7
margaret10
stella-annalena
annoula!
loulouditsa
anna-maria
koukoumfkos
Persa
k@terinio-loukonoraki
Candy Candy
maeveline
ebelina2007
Vaso20
ch-bl
ioannaa
volos
Elsa*
soso
Clarabelle
rim20
nora19
Mikaella
konst@ntin@
mariannitaki
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
konthom
elenitsa_loukonoraki
dadela
ellileo
tinaki18
Katrin
Aggelaki
katerina--noraloukakos
xristinaki_noraloukofan
filitsa
mina
Καρ-Mik
Ntinaki Agapaei Petraki
$ofi@ loukakos + nora
KonstantinaA
Pennaki.......!!
KatsaroYpotheto
PrincessRachel
lalou
Marina
elena-7-
loukitsa
ath
mimi
NATALITSA_LOUKITSA
zwi
feggaropetra
helenaki_edem
annamaria
sifantid
evanna
konstantina
76 απαντήσεις

Σελίδα 4 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

πως σας φαινεται??

Παναγιωτης Πετρακης - Σχόλια - Σελίδα 4 Vote_lcap61%Παναγιωτης Πετρακης - Σχόλια - Σελίδα 4 Vote_rcap 61% 
[ 145 ]
Παναγιωτης Πετρακης - Σχόλια - Σελίδα 4 Vote_lcap13%Παναγιωτης Πετρακης - Σχόλια - Σελίδα 4 Vote_rcap 13% 
[ 30 ]
Παναγιωτης Πετρακης - Σχόλια - Σελίδα 4 Vote_lcap9%Παναγιωτης Πετρακης - Σχόλια - Σελίδα 4 Vote_rcap 9% 
[ 22 ]
Παναγιωτης Πετρακης - Σχόλια - Σελίδα 4 Vote_lcap17%Παναγιωτης Πετρακης - Σχόλια - Σελίδα 4 Vote_rcap 17% 
[ 39 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 236
 
 

Παναγιωτης Πετρακης - Σχόλια - Σελίδα 4 Empty Απ: Παναγιωτης Πετρακης - Σχόλια

Δημοσίευση από ioannaa Πεμ Ιουλ 29, 2010 7:03 pm

volos έγραψε:Για τον Πετράκη η γνώμη μου είναι πάνω κάτω η ίδια με αυτή για τη Δρακουλάκη. Μόνο ατακα δε φτάνει. Ευτυχώς του περιόρισαν τις δραματικές σκηνές

τι εννοεις???
ioannaa
ioannaa
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παναγιωτης Πετρακης - Σχόλια - Σελίδα 4 Empty Απ: Παναγιωτης Πετρακης - Σχόλια

Δημοσίευση από loukitsa Σαβ Ιουλ 31, 2010 3:24 am

soso έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Νομίζω οτι είναι ο ηθοποιός που δούλεψε περισσότερο
Έχει μια τεράστια βελτίωση απο την πρώτη σεζόν στη δεύτερη.


Εχεις απόλυτο δίκιο!
Ανέβηκε δεκα κατηγορίες σε μια σεζόν το αγόρι!
Η διαφορά είναι τεράστια,κι επειδή από πέρυσι το 'χε το σουξέ,η βελτίωση λέει πολλά και για τον επαγγελματισμό του!..
Ο ρόλος του ειναι μακράν κατ'εμέ ο πιο συμπαθής, έχει συνέπεια,ειναι αβανταδόρικος,οι ατακες που του δίνονται ας πούμε,είναι με διαφορά οι πιο πνευματωδεις..,αλλά ξερει και τις απογειώνει!Όλο και καλυτερευει!Όλο και καλυτερευει (που θα λεγε κι ο ίδιος)! lol!
Αν συνυπολογίσεις στο πακέτο και φωναρα και κορμάρα,έχεις έναν performer με τρελό μέλλον!
Του το ευχομαι ολόψυχα!(κι ακόμη δεν έχω αξιωθεί να τον δώ!Φτου μου!)
Και στην τελική όταν καποιος σαρωνει,είναι κομματακι μικρόψυχο να το εξηγείς ως τηλεοπτικός κριτικός!Και να στεκεσαι σε τυχόν ενστασεις!
Σαρωνει και τελος!

Συμφωνω απόλυτα τα χει όλα και συνεχως προοδεύει! Palamakia
Μπραβο του!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παναγιωτης Πετρακης - Σχόλια - Σελίδα 4 Empty Απ: Παναγιωτης Πετρακης - Σχόλια

Δημοσίευση από Ntinaki Agapaei Petraki Σαβ Ιουλ 31, 2010 11:07 am

volos έγραψε:Για τον Πετράκη η γνώμη μου είναι πάνω κάτω η ίδια με αυτή για τη Δρακουλάκη. Μόνο ατακα δε φτάνει. Ευτυχώς του περιόρισαν τις δραματικές σκηνές
Τι λες ρε???Μαθε πρωτα να κρινεις την υποκριτικη και μετα μιλα
Ntinaki Agapaei Petraki
Ntinaki Agapaei Petraki
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στον δικο μου Πετρακικο κοσμο!!!
Ασχολίες : Παναγιώτης Πετράκης<3 I love dreams,music,theatre,life,cinema and books<3

https://www.facebook.com/PanPetrakisFanClub

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παναγιωτης Πετρακης - Σχόλια - Σελίδα 4 Empty Απ: Παναγιωτης Πετρακης - Σχόλια

Δημοσίευση από ch-bl Σαβ Ιουλ 31, 2010 7:15 pm

Bρε παιδιά,συγγνώμη κιόλας που επεμβαίνω, Παναγιωτης Πετρακης - Σχόλια - Σελίδα 4 Icon_wink αλλά επειδή έχει κάποιος διαφορετική γνώμη,μην τα παίρνετε κιόλας.Οκ,κι εγώ διαφωνώ μαζί του προφανώς αλλά ο καθένας έχει την άποψή του..
ch-bl
ch-bl
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παναγιωτης Πετρακης - Σχόλια - Σελίδα 4 Empty Απ: Παναγιωτης Πετρακης - Σχόλια

Δημοσίευση από nora19 Σαβ Ιουλ 31, 2010 8:16 pm

ch-bl έγραψε:Bρε παιδιά,συγγνώμη κιόλας που επεμβαίνω, Παναγιωτης Πετρακης - Σχόλια - Σελίδα 4 Icon_wink αλλά επειδή έχει κάποιος διαφορετική γνώμη,μην τα παίρνετε κιόλας.Οκ,κι εγώ διαφωνώ μαζί του προφανώς αλλά ο καθένας έχει την άποψή του..

συμφωνω Wink
nora19
nora19
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : παντού και πουθενά

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παναγιωτης Πετρακης - Σχόλια - Σελίδα 4 Empty Απ: Παναγιωτης Πετρακης - Σχόλια

Δημοσίευση από Pennaki.......!! Σαβ Ιουλ 31, 2010 8:26 pm

ntina_loukas+nora4ever έγραψε:
volos έγραψε:Για τον Πετράκη η γνώμη μου είναι πάνω κάτω η ίδια με αυτή για τη Δρακουλάκη. Μόνο ατακα δε φτάνει. Ευτυχώς του περιόρισαν τις δραματικές σκηνές
Τι λες ρε???Μαθε πρωτα να κρινεις την υποκριτικη και μετα μιλα
Ντινακι μου,δεν χρειαζεται να εξαπτεσαι!!!Ο καθενας εχει την αποψη του και δεν μπορει κανεις να την αλλαξει.... ☀ ☀
Pennaki.......!!
Pennaki.......!!
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σε μία...... Ρόζ Φούσκα!!!!!
Ασχολίες : Να ακούω τα προβλήματα των άλλων και ποτέ να μην λύνω τα δικά μου!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παναγιωτης Πετρακης - Σχόλια - Σελίδα 4 Empty Απ: Παναγιωτης Πετρακης - Σχόλια

Δημοσίευση από Ntinaki Agapaei Petraki Κυρ Αυγ 01, 2010 11:55 am

Pennaki.......!! έγραψε:
ntina_loukas+nora4ever έγραψε:
volos έγραψε:Για τον Πετράκη η γνώμη μου είναι πάνω κάτω η ίδια με αυτή για τη Δρακουλάκη. Μόνο ατακα δε φτάνει. Ευτυχώς του περιόρισαν τις δραματικές σκηνές
Τι λες ρε???Μαθε πρωτα να κρινεις την υποκριτικη και μετα μιλα
Ντινακι μου,δεν χρειαζεται να εξαπτεσαι!!!Ο καθενας εχει την αποψη του και δεν μπορει κανεις να την αλλαξει.... ☀ ☀
Μα καποιοι δεν εχουν ουτε ιερο ουτε οσιο
Ntinaki Agapaei Petraki
Ntinaki Agapaei Petraki
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στον δικο μου Πετρακικο κοσμο!!!
Ασχολίες : Παναγιώτης Πετράκης<3 I love dreams,music,theatre,life,cinema and books<3

https://www.facebook.com/PanPetrakisFanClub

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παναγιωτης Πετρακης - Σχόλια - Σελίδα 4 Empty Απ: Παναγιωτης Πετρακης - Σχόλια

Δημοσίευση από ch-bl Κυρ Αυγ 01, 2010 5:56 pm

Το ότι κάποιοι διαφωνούν δεν είναι περίεργο.Δεν μπορούμε να συμφωνούμε όλοι σε όλα.Αν λέμε τη γνώμη μας ευγενικά,δεν υπάρχει λόγος για νεύρα.. Παναγιωτης Πετρακης - Σχόλια - Σελίδα 4 692872
ch-bl
ch-bl
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παναγιωτης Πετρακης - Σχόλια - Σελίδα 4 Empty Απ: Παναγιωτης Πετρακης - Σχόλια

Δημοσίευση από Vaso20 Δευ Αυγ 02, 2010 1:46 pm

Αρκετα καλος ειναι!Τον προτιμω στις κωμικες σκηνες!
Στις δραματικες δεν με πυθει!

Vaso20
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Παντου κ παντα!
Ασχολίες : μαμ-κακα-tv-pc κ νανι!!!Α κ σχολη οποτε θυμαμαι!!Εχουμε κ δουλειες!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παναγιωτης Πετρακης - Σχόλια - Σελίδα 4 Empty Απ: Παναγιωτης Πετρακης - Σχόλια

Δημοσίευση από ioannaa Δευ Αυγ 02, 2010 2:13 pm

εγω πιστευω οτι οταν εκτιθεσαι θα εχεις και αρνητικες και θετικες αποψεις καλο ομως θα ηταν να μην υπεκφευγουμε....!!!!
ioannaa
ioannaa
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παναγιωτης Πετρακης - Σχόλια - Σελίδα 4 Empty Απ: Παναγιωτης Πετρακης - Σχόλια

Δημοσίευση από ebelina2007 Τρι Αυγ 10, 2010 12:07 pm

Απιστευτος...απο οπου και να το δεις ειναι τελειος
Υποκλινομαι Παναγιωτης Πετρακης - Σχόλια - Σελίδα 4 949897 Παναγιωτης Πετρακης - Σχόλια - Σελίδα 4 949897 Παναγιωτης Πετρακης - Σχόλια - Σελίδα 4 949897
ebelina2007
ebelina2007
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Ιωαννινα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παναγιωτης Πετρακης - Σχόλια - Σελίδα 4 Empty Απ: Παναγιωτης Πετρακης - Σχόλια

Δημοσίευση από maeveline Τετ Αυγ 11, 2010 9:38 pm

λοιπον...στον πρωτο κυκλο για μενα ηταν μετριος με καλες στιγμες και πολλες φορες μετριος προς κακος ηθοποιος...ειχε πολυ στομφο και η φωνη του και η κινηση του πολλες φορες με χαλαγε...το βλεμμα που πολλες φορες γουρλωνε τα ματια επισης...
ειδικα στις δραματικες σκηνες φαινοταν πως ηθελε πολυ δουλεια και το αποτελεσμα δεν εβγαινε και τοσο καλο...
και αυτος ηταν ενας λογος επιπλεον που η χημεια του με την δρακουλακη ηταν τοσο κραυγαλεα...μαζι της σε συναισθηματικες σκηνες υπηρχε βελτιωση και εβγαζε ενα παλμο στην οθονη...
ομως στις αβανταδορικες ατακες ηταν και ειναι φοβεροοοος...

και τωρα ερχεται η αλλαγη...
δευτερος κυκλος και παρατηρω μια φοβερη εξελιξη...
δεν ειναι πως για μενα εγινε ξαφνικα φωστηρας της υποκριτικης τεχνης...ακομα μετριο τον θεωρω σε πολλες στιγμες και σκηνες...αλλα σε δραματικες σκηνες εγινε πολυ καλυτερος...η κινηση του εγινε πιο φυσικη...και γενικοτερα υπηρξε μια εμφανης βελτιωση...
επιπλεον στις ερωτικες σκηνες ειναι πολυ φυσικος και οτι βγαινει στην οθονη ειναι πολυ δυνατο...και αυτο δεν ειναι μονο με την δρακουλακη ..γιατι και με την πολυχρονιδη ειχε χημεια σε τετοιες σκηνες(οχι οση με την αντιγονη αλλα μην ξεχναμε πως η νορα και ο λουκας εχουν μια ιστορια και ταγμενο κοινο και η νταιζη ειναι ιδιαιτερως αντιπαθης αλλα σαν πετρακης και πολυχρονιδη εβγαζαν αυτο που επρεπε να βγει στις μεταξυ τους σκηνες)
ακομα υπηρχαν κωμικες σκηνες οπως αυτη στην ορεινη αρκαδια που ηταν απλα υπεροχος...απολυτα ικανος για κωμικες σκηνες και προζα..

παρατηρω λοιπον πως ο ανθρωπος προσπαθει...βελτιωνεται..εξελισσεται...προσπαθει να καλυψει αδυναμιες και λαθη και δουλευει αδιαλλειπτα γι αυτο...
αυτο μου δειχνει πως εχει σεβασμο και προς την δουλεια του που εμφανως αγαπαει αλλα και προς το κοινο που τον ακολουθει...και αυτο ειναι κατι ιδιαιτερα σπουδαιο και αξιο θαυμασμου..
γι αυτο και μονο του βγαζω το καπελο...
μπορει σαν ηθοποιος εμενα να μην με κερδιζει 100% αλλα η προσπαθεια του με κερδιζει πολυ περισσοτερο...

τελος αυτο στο οποιο θεωρω πως εχει μεγαλο ταλεντο ειναι η μουσικη...εχει υπεροχη φωνη με μεγαλο βεληνεκες...
απο συνεντευξεις και δημοσιευσεις του εχω δει μπορω να πω επισης πως εχει μια ιδιαιτερη μουσικη παιδεια επισης κατι αξιο σεβασμου και συνδυασμενο με τις φωνητικες του ικανοτητες μπορει να τον παει πολυ ψηλα γιατι εχει αποδειξει πως την σκληρη δουλεια δεν την φοβαται...
μπραβο του...
maeveline
maeveline
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παναγιωτης Πετρακης - Σχόλια - Σελίδα 4 Empty Απ: Παναγιωτης Πετρακης - Σχόλια

Δημοσίευση από Candy Candy Σαβ Αυγ 28, 2010 5:06 pm

Ο Πανούλης είναι ένα τόσο ιδιαίτερο και αξιολάτρευτο πλάσμα που έχει το τάλεντο να σε κερδίζει και να σε κάνει να τον ακολουθείς σε κάθε του βήμα.. το καταφέρνει αυτό με την ευγένεια του, την σεμνότητα και την απλότητα που έχει. Είναι ένα παράδειγμα για τους καλλιτέχνες της νέας γενιάς που θα έπρεπε όλους να μας κάνει περήφανους...Είναι ένας άνθρωπος που έχει παλεψει πάρα πολύ να φτάσει ως εδώ μόνο με το τάλεντο, την αξιοπρέπεια και την αξία του, μετά από σκληρή και κοπιαστική δουλειά... γι' αυτό και είναι πραγματικά κρίμα να γίνεται βορά στους κακοήθεις ... δεν του αξίζει.
Ακόμη και τα άτομα που τυγχάνει να μην αρέσει θα πρέπει να παραδεχθούν και να αναγνωρίσουν τις αξιόλογες σπουδές και την κατάρτιση πάνω σε όποιο αντικείμενο αποφασίσει να καταπιαστεί... το όποιο πάντα φέρνει εις πέρας, στην πιο τελειοποιημένη μορφή του και ανυψώνει την τέχνη...
Μ' αυτή την απίστευτη φωνή που μας μαγεύει μπορεί να απογειώσει κάθε κομμάτι γιατί πάνω απ' όλα τραγουδάει με συναίσθημα και με την καρδιά και αυτό διακρίνεται στην καθαρότητα του βλέμματος του... Συνδυάζει με τον καλύτερο τρόπο το χορό και το τραγούδι αυτό το τόσο απαιτητικό είδος... φοβερός χορευτής... και ένας ηθοποιός που μπορεί να ανταπεξέλθει σε κάθε είδος εξίσου καλά...
Όσον αφορά την 1η, 2η και 3η αισίως σεζόν και τις παρτενέρ του, για την Μαριάννα έχω να πω ότι δεν έβλεπα κάποια χημεία μεταξύ τους, ούτε αισθητικά σαν εικόνα μου άρεσαν σαν ζευγάρι... τώρα δεν ξέρω τι μπορεί να έφταιγε... και σημειωτέον ότι όσον αφορά την κοπέλα στις ερωτικές σκηνές δεν έβγαινε το απαιτούμενο πάθος ούτε φυσικότητα στις εκφράσεις... το αποτέλεσμα ήταν λίγο <<παγωμένο και ανέκφραστο>> χωρίς να θέλω να πω ότι γενικότερα στο ρόλο της Μαργαρίτας δεν είναι καλή... Με το Αντιγόνακι απ' την άλλη είναι αχτύπητο δίδυμο και βγάινουν όλα τόσο όμορφα εξαιτίας του ότι είναι τόσο ταιριαστοί... δεν έπρεπε να είχε χαθεί χρόνος με την σχέση τους , έπρεπε να βγει στην επιφάνεια εξ' αρχής. Δεν χορταίνω να τους βλέπω μαζί , μας δείχνουν τον έρωτα με την πιο όμορφη όψη του... Πανούλη μου είσαι ένα αστέρι που λάμπει και θα λάμπει πάντα... έχουμε πολλά ακόμη να δούμε και να περιμένουμε από σενα... και είμαι πεπεισμένη ότι και την τρίτη σεζόν θα μας εκπλήξεις και πάλι ευχάριστα με τον δικό σου μοναδικό τρόπο... Να χαμογελάς πάντα να φωτίζεις τον κόσμο... Σ' ευχαριστούμε που μας συντροφεύεις και θέλω να ξέρεις ότι θα' μαι πάντα δίπλα σου και κοντά σου σε κάθε σου βήμα... ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ...ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩΩΩΩ ΤΟΣΟ ΜΑ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥ ΨΥΧΟΥΛΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!! Flkia

Candy Candy
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παναγιωτης Πετρακης - Σχόλια - Σελίδα 4 Empty Απ: Παναγιωτης Πετρακης - Σχόλια

Δημοσίευση από sifantid Σαβ Αυγ 28, 2010 10:32 pm

Καλώς μας ήρθες Candy Candy! ole
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παναγιωτης Πετρακης - Σχόλια - Σελίδα 4 Empty Απ: Παναγιωτης Πετρακης - Σχόλια

Δημοσίευση από k@terinio-loukonoraki Κυρ Αυγ 29, 2010 12:52 am

Δεν το συζητώ καθόλου για το τι ψήφησα! Wink
Αυτός ο άνθρωπος ,sorry ο θεός, δεν υπάρχει !!! Δεν φτάνει που είναι Πανέμορφος inlove είναι και πάρα πολύ καλός άνθρωπος και επίσης με φαντάσιο χιούμορ ..!
Ηθοποιάρα inlove Χορευτάρα inlove και Μανάρα xaxa ...!!!!!!!!!
Είναι ο ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΘΕΟΣ ..!
k@terinio-loukonoraki
k@terinio-loukonoraki
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Στην δικιά μου Εδέμ ♥
Ασχολίες : Mυστικά της Εδέμ , Συγχρονισμένη κολύμβηση, Θέατρο, Τηλεόραση, Κινηματογράφο, Σχολείο (πφφ.)

http://tamystikathsedem.forumotion.com/profile.forum?mode=viewpr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παναγιωτης Πετρακης - Σχόλια - Σελίδα 4 Empty Απ: Παναγιωτης Πετρακης - Σχόλια

Δημοσίευση από Persa Κυρ Αυγ 29, 2010 8:27 pm

Ο Παναγιώτης έχει τόσο συμπαθητική και φιλική φατσούλα που δε θα μπορούσε να μη με έχει κερδίσει. Μοιάζει σαν να μπορεί να γίνει φίλος όλων μας, μπορεί να φταίει και ο ρόλος που δίνει αυτήν την εντύπωση όμως ειδικά για αυτόν πιστεύω πως το έχει και στην προσωπική του ζωή.
Είναι και ωραίος άντρας αλλά νομίζω πως το χιούμορ το έχει στα αλήθεια όχι μόνο στις ατάκες του ρόλου του.
Εύχομαι και σε αυτόν καλή επιτυχία και μεγαλύτερες ακόμα επιτυχίες σε ότι επιθυμεί πιο πολύ στο τραγούδι ή στην ηθοποιία αφού ξέρω πως είναι και τραγουδιστής και αγαπά εξίσου αυτήν του την ιδιότητα.

Persa


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παναγιωτης Πετρακης - Σχόλια - Σελίδα 4 Empty Απ: Παναγιωτης Πετρακης - Σχόλια

Δημοσίευση από KonstantinaA Τετ Σεπ 01, 2010 4:20 am

Παναγιωτης Πετρακης.........Τι μπορει να πει κανεις για τον Παναγιωτη μας?
Να ξεκινησω οτι ειναι ενας εξαιρετικος ανθρωπος, εχει καρδια μικρου παιδιου, ειναι πολυ γλυκος και τρυφερος.Εξαιρετικος καλλιτεχνης, με αγαπη , συνεπεια και παθος για την δουλεια του γι' αυτο αλλωστε και το αποτελεσμα ειναι μοναδικο καθε φορα.

Ταλαντουχος!!!!!!! Φωνη που σε μαγευει και σε ταξιδευει.....
Να τον ευχαριστησω προσωπικα για οσα εχει κανει για εμενα και να πω οτι τον εκτιμω και τον αγαπω πολυ!!!!!!!!!!!

KonstantinaA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παναγιωτης Πετρακης - Σχόλια - Σελίδα 4 Empty Απ: Παναγιωτης Πετρακης - Σχόλια

Δημοσίευση από koukoumfkos Τετ Σεπ 01, 2010 10:03 pm

Είναι ένας πραγματικά ταλαντούχος άνθρωπος με αξίες!Μπράβο του να συνεχίσει έτσι!
koukoumfkos
koukoumfkos
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Άντρας Τόπος : Σύρος και αιωρούμαι σε Καρδίτσα και Τρίκαλα
Ασχολίες : μουσική,internet,θέατρο,σχολείο-_- και ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παναγιωτης Πετρακης - Σχόλια - Σελίδα 4 Empty Απ: Παναγιωτης Πετρακης - Σχόλια

Δημοσίευση από anna-maria Παρ Σεπ 03, 2010 2:55 am

ΘΕΟΣ - ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ - ΓΛΥΚΟΥΛΗΣ
ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΤΤΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΠΕΤΡΑΚΗΗΗ!!!!!!!
Opados1 Miam Flkia Opados Heart2
anna-maria
anna-maria
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Στο Λουκονορικο κοσμο μου..
Ασχολίες : --->Μαζευω τα σαλια που μου τρεχουν οταν βλεπω τον παναγιωτη...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παναγιωτης Πετρακης - Σχόλια - Σελίδα 4 Empty Απ: Παναγιωτης Πετρακης - Σχόλια

Δημοσίευση από Candy Candy Σαβ Σεπ 04, 2010 1:37 pm

ΤΟ ΑΠΟΛΥΤΟ ΑΡΣΕΝΙΚΟ, Ο ΤΕΛΕΙΟΣ ΑΝΤΡΑΣ ΠΟΥ ΘΑ ΗΘΕΛΕ Η ΚΑΘΕ ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΤΟ ΠΛΑΙ ΤΗΣ, ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΣΟ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΜΕ ΤΗΝ ΤΡΥΦΕΡΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΟΣΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΣΧΕΙ, ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΜΙΑ ΖΩΗ ΓΕΜΑΤΗ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ, ΜΕ ΓΕΛΙΟ, ΧΑΡΑ, ΜΙΑ ΖΩΗ ΠΑΡΑΘΥΘΕΝΙΑ...ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΚΑΙ Ο ΠΙΟ ΔΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΤΡΟΦΟΣ ΚΑΙ ΣΥΝΑΜΑ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΣΟΥ ΦΙΛΟΣ..ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΥΘΟΡΜΗΤΟΣ ΚΑΙ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΣ ΠΟΥ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΠΛΗΞΕΙΣ ΠΟΤΕ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΤΟ ΧΙΟΥΜΟΡ ΚΑΙ ΤΗΝ ΖΕΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΘΑ ΣΟΥ ΕΠΙΦΥΛΑΣΣΕΙ ΜΙΑ ΕΚΠΛΗΞΗ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΞΕΧΑΣΤΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΕΙΣ ΞΑΝΑ ΓΙΑΤΙ ΓΙΑ ΚΕΙΝΟΝ Η ΖΩΗ ΧΩΡΙΣ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΞΙΑ..ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΠΕΡΝΑΕΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΓΥΡΩ ΤΟΥ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ ΤΟΥ..ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΝΟΥΛΗ ΟΝΤΑΣ ΣΥΝΤΡΟΦΟΣ ΤΗΣ ΓΥΝΑΙΚΑΣ ΠΟΥ ΘΑ ΔΙΑΛΕΓΕ ΘΑ ΕΧΕΙ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΤΗΝ <<ΥΠΟΧΡΕΩΣΗ>> ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΟΥ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΣ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ ΜΙΑ ΟΣΟ ΤΟ ΔΥΝΑΤΟΝ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΗ ΖΩΗ ΣΤΟΛΙΣΜΕΝΗ ΜΕ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΤΟΥΣ..ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΣΥΝΤΡΟΦΟΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΦΟΝΤΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΝΑΣ ΣΤΟΡΓΙΚΟΣ ΚΑΙ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΤΙΚΟΣ ΠΑΤΕΡΑΣ.......Σ' ΑΓΑΠΑΩ Μ' ΑΚΟΥΣ???? Παναγιωτης Πετρακης - Σχόλια - Σελίδα 4 58481 ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΩ ΟΣΟΥΣ ΘΕΛΕΤΕ ΤΥΧΟΝ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΣΕΤΕ ΤΗΝ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΙΛΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΥΠΟΚΕΙΜΕΝΙΚΑ..ΜΙΛΩ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΣΑ ΑΛΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΝΟΥΛΗ ....ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΣΠΑΝΙΟ ΠΛΑΣΜΑ ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΕΠΙ ΓΗΣ....!!!!

Candy Candy
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παναγιωτης Πετρακης - Σχόλια - Σελίδα 4 Empty Απ: Παναγιωτης Πετρακης - Σχόλια

Δημοσίευση από Ntinaki Agapaei Petraki Σαβ Σεπ 04, 2010 1:46 pm

Συμφωνω μαζι σου με 1000 ο Παναγιωτης ειναι ενα αστερι και αγαπαει παρα πολυ τα παιδακια!!!
Ntinaki Agapaei Petraki
Ntinaki Agapaei Petraki
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στον δικο μου Πετρακικο κοσμο!!!
Ασχολίες : Παναγιώτης Πετράκης<3 I love dreams,music,theatre,life,cinema and books<3

https://www.facebook.com/PanPetrakisFanClub

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παναγιωτης Πετρακης - Σχόλια - Σελίδα 4 Empty Απ: Παναγιωτης Πετρακης - Σχόλια

Δημοσίευση από Candy Candy Κυρ Σεπ 05, 2010 1:20 pm

O ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΜΠΑΜΠΑΣ ΘΑ ΓΙΝΟΤΑΝ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ ΚΑΙ ΚΕΙΝΟΣ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΡΟΜΑΝΤΙΚΟΣ ΚΑΙ ΕΥΑΙΣΘΗΤΟΣ...ΜΑΤΑΚΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΣ ΣΟΥ ΑΞΙΖΕΙ ΚΑΘΕ ΕΥΤΥΧΙΑ!!!! LOVE YA!!!! Παναγιωτης Πετρακης - Σχόλια - Σελίδα 4 531955

Candy Candy
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παναγιωτης Πετρακης - Σχόλια - Σελίδα 4 Empty Απ: Παναγιωτης Πετρακης - Σχόλια

Δημοσίευση από loulouditsa Πεμ Σεπ 23, 2010 9:47 pm

einai fantastikos me kanei n gelaw para poly einai poly kalos s auto p kanei..............Mravo Panagiwtakh........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!einai teleiosss,api8anos kai alla polla...

loulouditsa

Θηλυκό Ασχολίες : vlepw fanatika mystika ths edem!!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παναγιωτης Πετρακης - Σχόλια - Σελίδα 4 Empty Απ: Παναγιωτης Πετρακης - Σχόλια

Δημοσίευση από loukitsa Πεμ Σεπ 23, 2010 10:22 pm

loulouditsa έγραψε:einai fantastikos me kanei n gelaw para poly einai poly kalos s auto p kanei..............Mravo Panagiwtakh........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!einai teleiosss,api8anos kai alla polla...

Edit by loukitsa
Καλώς ήρθες στο φόρουμ και καλά ποστ
Θα σε παρακαλέσω να διαβάσεις τους κανόνες
Η γλώσσα που χρησιμοποιούμε είναι η Ελληνική
Ευχαριστώ
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παναγιωτης Πετρακης - Σχόλια - Σελίδα 4 Empty Απ: Παναγιωτης Πετρακης - Σχόλια

Δημοσίευση από annoula! Πεμ Σεπ 23, 2010 11:03 pm

Π.Πετρακης=θεος!!!!!!!!!!!!!!!πολλα oscar

annoula!
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 4 από 6 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης