Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Αντιγονη Δρακουλακη - Σχόλια

+76
evaki16
ifigeneia1
dm10811
Caroline
gxnel
christina123
afroditi_norakii
ale3ia_eva&nora!!!
Dimitraaa
anna-maria
marakii
ειρηνη7
noraki_love_97
stella-annalena
loulouditsa
Candy Candy
Persa
Nora&Loukas
KatsaroYpotheto
iris
Ersaki
Vaso20
kal
maeveline
ebelina2007
ioannaa
volos
Elsa*
olina
Mikaella
fanlouknor
mariannitaki
k@terinio-loukonoraki
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
ellileo
Katrin
MYRIA
Aggelaki
katerina--noraloukakos
manthaki-loukanoraki
tinaki18
konst@ntin@
Antigoni!
gastone
mina
Mary
Despinaki
filitsa
mariaki
mimi_loukas+nora
glgs
Καρ-Mik
$ofi@ loukakos + nora
Pennaki.......!!
xristinaki_noraloukofan
T2eNnh
loukakos
Ntinaki Agapaei Petraki
lalou
kalliopi
eva-margarita
loukitsa
ath
elena-7-
PrincessRachel
mimi
feggaropetra
Penny
zwi
manos+eva
loukasnora
helenaki_edem
annamaria
sifantid
evanna
konstantina
80 απαντήσεις

Σελίδα 9 από 9 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Πήγαινε κάτω

πως σας φαινεται??

Αντιγονη Δρακουλακη - Σχόλια - Σελίδα 9 Vote_lcap60%Αντιγονη Δρακουλακη - Σχόλια - Σελίδα 9 Vote_rcap 60% 
[ 164 ]
Αντιγονη Δρακουλακη - Σχόλια - Σελίδα 9 Vote_lcap12%Αντιγονη Δρακουλακη - Σχόλια - Σελίδα 9 Vote_rcap 12% 
[ 33 ]
Αντιγονη Δρακουλακη - Σχόλια - Σελίδα 9 Vote_lcap13%Αντιγονη Δρακουλακη - Σχόλια - Σελίδα 9 Vote_rcap 13% 
[ 35 ]
Αντιγονη Δρακουλακη - Σχόλια - Σελίδα 9 Vote_lcap15%Αντιγονη Δρακουλακη - Σχόλια - Σελίδα 9 Vote_rcap 15% 
[ 43 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 275
 
 

Αντιγονη Δρακουλακη - Σχόλια - Σελίδα 9 Empty Απ: Αντιγονη Δρακουλακη - Σχόλια

Δημοσίευση από dm10811 Κυρ Μάης 01, 2011 6:23 pm

ifigeneia1 έγραψε:
konstantina έγραψε::?:
Η Αντιγόνη είναι εκπληκτική ηθοποιός,ήταν αποκάλυψη για μένα και για χάρη της αρχισα να βλέπω και τη σειρά. Είναι η ηθοποιός που καταφέρνει ακόμα και το ασήμαντο να το κάνει σημαντικό και το λίγο να το κάνει πολύ,μην αφήνοντας να πέσει κάτω ούτε η παραμικρή λεπτομέρεια. Ο ρόλος της Νόρας μπορεί να ήταν δώρο γι' αυτήν, αλλά κατά τη γνώμη μου η Αντιγόνη ήταν δώρο για τη Νόρα. Μόνο μια ηθοποιός όπως η Αντιγόνη θα μπορούσε να αποδώσει τόσο εκπληκτικά έναν πολυεπίπεδο χαρακτήρα,όπως της Νόρας
Εχεις απολυτο δικιο.....Ο χαρακτηρας απο μονος του ειναι εξαιρετικα ενδιαφερον,καλογραμμενος και σφαιρικα δοσμενος αλλα ποτε αυτο απο μονο του δεν ειναι αρκετο.....Οταν ενας τετοιος ρολος ειναι στα χερια μιας ηθοποιοιυ του επιπεδου της Αντιγονης τοτε το αποτελεσμα μπορει να ειναι μονο εντυπωσιακο......Η Αντιγονη εδωσε πνοη στη Νορα και την εκανε τον χαρακτηρα που λατρευπυμε να βλεπουμε.......Κραταω τα λογια σου: Ο ρόλος της Νόρας μπορεί να ήταν δώρο γι' αυτήν, αλλά κατά τη γνώμη μου η Αντιγόνη ήταν δώρο για τη Νόρα. Μόνο μια ηθοποιός όπως η Αντιγόνη θα μπορούσε να αποδώσει τόσο εκπληκτικά έναν πολυεπίπεδο χαρακτήρα,όπως της Νόρας.......Συμφωνω και επαυξανω......
dm10811
dm10811
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντιγονη Δρακουλακη - Σχόλια - Σελίδα 9 Empty Απ: Αντιγονη Δρακουλακη - Σχόλια

Δημοσίευση από Dimitraaa Κυρ Μάης 01, 2011 7:32 pm

dm10811 έγραψε:
ifigeneia1 έγραψε:
konstantina έγραψε::?:
Η Αντιγόνη είναι εκπληκτική ηθοποιός,ήταν αποκάλυψη για μένα και για χάρη της αρχισα να βλέπω και τη σειρά. Είναι η ηθοποιός που καταφέρνει ακόμα και το ασήμαντο να το κάνει σημαντικό και το λίγο να το κάνει πολύ,μην αφήνοντας να πέσει κάτω ούτε η παραμικρή λεπτομέρεια. Ο ρόλος της Νόρας μπορεί να ήταν δώρο γι' αυτήν, αλλά κατά τη γνώμη μου η Αντιγόνη ήταν δώρο για τη Νόρα. Μόνο μια ηθοποιός όπως η Αντιγόνη θα μπορούσε να αποδώσει τόσο εκπληκτικά έναν πολυεπίπεδο χαρακτήρα,όπως της Νόρας
Εχεις απολυτο δικιο.....Ο χαρακτηρας απο μονος του ειναι εξαιρετικα ενδιαφερον,καλογραμμενος και σφαιρικα δοσμενος αλλα ποτε αυτο απο μονο του δεν ειναι αρκετο.....Οταν ενας τετοιος ρολος ειναι στα χερια μιας ηθοποιοιυ του επιπεδου της Αντιγονης τοτε το αποτελεσμα μπορει να ειναι μονο εντυπωσιακο......Η Αντιγονη εδωσε πνοη στη Νορα και την εκανε τον χαρακτηρα που λατρευπυμε να βλεπουμε.......Κραταω τα λογια σου: Ο ρόλος της Νόρας μπορεί να ήταν δώρο γι' αυτήν, αλλά κατά τη γνώμη μου η Αντιγόνη ήταν δώρο για τη Νόρα. Μόνο μια ηθοποιός όπως η Αντιγόνη θα μπορούσε να αποδώσει τόσο εκπληκτικά έναν πολυεπίπεδο χαρακτήρα,όπως της Νόρας.......Συμφωνω και επαυξανω......

Παιδιά ό,τι και να πω για την Αντιγόνη είναι λίγο! Δεν ξέρω αν σε αυτό το topic υποτίθεται ότι πρέπει να σχολιάζουμε κάποιον σαν ηθοποιό ή γενικότερα σαν άνθρωπο αλλά εγώ νιώθω την ανάγκη να κάνω και τα δύο! Είναι απλά θεά η κοπέλα.. Απερίγραπτη.. Σχετικά με κάποια σχόλια περί Τζένης Καρέζη, επιτρέψτε μου και μένα με τη σειρά μου να διαφωνήσω.. ίσως να υπάρχουν ομοιότητες γιατί υπάρχουν εκατομμύρια ηθοποιών στον κόσμο και σίγουρα ο καθένας έχει τον δικό του τρόπο! Απόλυτα λογικά να μοιάζουν κάποιοι, αλλά από απλή "τύχη", σίγουρα όχι επίτηδες! Μέσα από τους ρόλους της όλα αυτά τα χρόνια μας έχει αποδείξει ότι το αξίζει και με το παραπάνω. Ομολογώ πως επειδή δεν έδινα τόση βάση σε ηθοποιούς παλαιότερα, δεν την ήξερα πριν τα μυστικά, αλλά έχω δει αποσπάσματα απο διάφορες άλλες δουλειές στις οποίες συμμετείχε στο youtube και πραγματικά τη θαυμάζω. Με επιβεβαιώνει μέρα με τη μέρα, όλο και περισσότερο. Είναι ΤΑΛΕΝΤΑΡΑ... Πως άλλωστε να κρίνεις την τελειότητα;; Και στο θέατρο μοναδική. Το'χει λέμε... Αυτά... :) Τη λατρεύω όσο δεν πάααααει.. Love
Dimitraaa
Dimitraaa
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Athens city
Ασχολίες : https://www.youtube.com/watch?v=36kTFh60iyc <3 Levyrroni 4ever <3

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντιγονη Δρακουλακη - Σχόλια - Σελίδα 9 Empty Απ: Αντιγονη Δρακουλακη - Σχόλια

Δημοσίευση από evaki16 Πεμ Μάης 05, 2011 11:06 pm

Aπο τις καλυτερες της γενιας της (μαζι με Ξυλα και Οικονομακου) Ξερει να υποδυεται χωρις να βγαζει κατι το ψευτικο. Την εχω δει και στο θεατρο στις παραστασεις "το στραυοξυλο" και "μαιρη-μαιρη" και μπορω να πω πως ειχα μεινει εκπληκτη με το αποτελεσμα. Η κοπελα κενταει και εχει το πλεονεκτημα να απογειωνει την καθε σκηνη που συμμετασχει...
Με λιγα λογια ΑΠΛΑ ΘΕΑ
evaki16
evaki16
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Καλαμάτα
Ασχολίες : ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ ♥ ♥ ♥

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντιγονη Δρακουλακη - Σχόλια - Σελίδα 9 Empty Απ: Αντιγονη Δρακουλακη - Σχόλια

Δημοσίευση από Eya-8ea Πεμ Μάης 12, 2011 11:04 pm

Πολυ καλη ηθοποιος πραγματικα..Μου αρεσει πολυ ,γιατι χαιρεται το ρολο της και αυτο εχει φανει και σε καποιες συνεντευ3εις που εχει κανει...8εα πραγματικα... Αντιγονη Δρακουλακη - Σχόλια - Σελίδα 9 317424
Eya-8ea
Eya-8ea
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντιγονη Δρακουλακη - Σχόλια - Σελίδα 9 Empty Απ: Αντιγονη Δρακουλακη - Σχόλια

Δημοσίευση από ProudMaslowqueen Τετ Μάης 18, 2011 12:24 pm

ΑΥΤΗ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΙΧΤΗ ΚΑΙ θΕΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! : respect :
ProudMaslowqueen
ProudMaslowqueen
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Palm Woods!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ασχολίες : Παναγιώτης Πετράκης-Βig Time Rush (James Maslow!)!!!!!!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντιγονη Δρακουλακη - Σχόλια - Σελίδα 9 Empty Απ: Αντιγονη Δρακουλακη - Σχόλια

Δημοσίευση από noraki_love_97 Πεμ Μάης 19, 2011 10:54 am

φανταστικη!!!!!!!!!!!καταπληκτικη ηθοποιος!!!!την λατρευω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! : respect :
noraki_love_97
noraki_love_97
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : στον δικο μου τον πλανητη!!!!!
Ασχολίες : να ονειρευομαι.....

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντιγονη Δρακουλακη - Σχόλια - Σελίδα 9 Empty Απ: Αντιγονη Δρακουλακη - Σχόλια

Δημοσίευση από ale3ia_eva&nora!!! Παρ Ιουν 17, 2011 10:37 am

την λατρευωωωωωωω................
ειναι καταπληκτικη!!!
ale3ia_eva&nora!!!
ale3ia_eva&nora!!!
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ασχολίες : ΜΟΥΣΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντιγονη Δρακουλακη - Σχόλια - Σελίδα 9 Empty Απ: Αντιγονη Δρακουλακη - Σχόλια

Δημοσίευση από loukasnora Δευ Σεπ 12, 2011 8:06 pm

Δεν θυμάμαι τι είχα ψηφίσει!Παρόλα αυτά την θεωρώ μέτρια που φτάνει πολλές φορές στα όρια του χάλια!Είχε και έχει τις δυνατότητες να είναι πολύ καλή ( τα όμορφα εκφραστικά της μάτια είναι το μεγαλύτερο συν της ) αλλά πλέον έχει επαναπαυτεί και δεν προσπαθεί να είναι ούτε καν καλή!Ελπίζω να συνέλθει σύντομα γιατί όπως είπα έχει τις δυνατότητες να είναι πολύ καλή!Περιμένω καλύτερα πράγματα στο μέλλον!
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντιγονη Δρακουλακη - Σχόλια - Σελίδα 9 Empty Απ: Αντιγονη Δρακουλακη - Σχόλια

Δημοσίευση από tzibirdika Τρι Σεπ 13, 2011 10:38 pm

Πολυ καλη!! Εχει απιστευτα εκφραστικα ματια που σου περνανε ολα τα συναισθηματα της.....Μ'αρεσει πολυ στις δραματικες σκηνες ειδικα οταν τις κανουν κοντινα στο προσωπο...Απο τις καλυτερες στιγμες της στη σειρα η απαγωγη της απο το Στελιο!
tzibirdika
tzibirdika
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : οδος ονειρων 15

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντιγονη Δρακουλακη - Σχόλια - Σελίδα 9 Empty Απ: Αντιγονη Δρακουλακη - Σχόλια

Δημοσίευση από marakii Σαβ Οκτ 15, 2011 8:39 am

Dimitraaa έγραψε:
dm10811 έγραψε:
ifigeneia1 έγραψε:
konstantina έγραψε::?:
Η Αντιγόνη είναι εκπληκτική ηθοποιός,ήταν αποκάλυψη για μένα και για χάρη της αρχισα να βλέπω και τη σειρά. Είναι η ηθοποιός που καταφέρνει ακόμα και το ασήμαντο να το κάνει σημαντικό και το λίγο να το κάνει πολύ,μην αφήνοντας να πέσει κάτω ούτε η παραμικρή λεπτομέρεια. Ο ρόλος της Νόρας μπορεί να ήταν δώρο γι' αυτήν, αλλά κατά τη γνώμη μου η Αντιγόνη ήταν δώρο για τη Νόρα. Μόνο μια ηθοποιός όπως η Αντιγόνη θα μπορούσε να αποδώσει τόσο εκπληκτικά έναν πολυεπίπεδο χαρακτήρα,όπως της Νόρας
Εχεις απολυτο δικιο.....Ο χαρακτηρας απο μονος του ειναι εξαιρετικα ενδιαφερον,καλογραμμενος και σφαιρικα δοσμενος αλλα ποτε αυτο απο μονο του δεν ειναι αρκετο.....Οταν ενας τετοιος ρολος ειναι στα χερια μιας ηθοποιοιυ του επιπεδου της Αντιγονης τοτε το αποτελεσμα μπορει να ειναι μονο εντυπωσιακο......Η Αντιγονη εδωσε πνοη στη Νορα και την εκανε τον χαρακτηρα που λατρευπυμε να βλεπουμε.......Κραταω τα λογια σου: Ο ρόλος της Νόρας μπορεί να ήταν δώρο γι' αυτήν, αλλά κατά τη γνώμη μου η Αντιγόνη ήταν δώρο για τη Νόρα. Μόνο μια ηθοποιός όπως η Αντιγόνη θα μπορούσε να αποδώσει τόσο εκπληκτικά έναν πολυεπίπεδο χαρακτήρα,όπως της Νόρας.......Συμφωνω και επαυξανω......

Παιδιά ό,τι και να πω για την Αντιγόνη είναι λίγο! Δεν ξέρω αν σε αυτό το topic υποτίθεται ότι πρέπει να σχολιάζουμε κάποιον σαν ηθοποιό ή γενικότερα σαν άνθρωπο αλλά εγώ νιώθω την ανάγκη να κάνω και τα δύο! Είναι απλά θεά η κοπέλα.. Απερίγραπτη.. Σχετικά με κάποια σχόλια περί Τζένης Καρέζη, επιτρέψτε μου και μένα με τη σειρά μου να διαφωνήσω.. ίσως να υπάρχουν ομοιότητες γιατί υπάρχουν εκατομμύρια ηθοποιών στον κόσμο και σίγουρα ο καθένας έχει τον δικό του τρόπο! Απόλυτα λογικά να μοιάζουν κάποιοι, αλλά από απλή "τύχη", σίγουρα όχι επίτηδες! Μέσα από τους ρόλους της όλα αυτά τα χρόνια μας έχει αποδείξει ότι το αξίζει και με το παραπάνω. Ομολογώ πως επειδή δεν έδινα τόση βάση σε ηθοποιούς παλαιότερα, δεν την ήξερα πριν τα μυστικά, αλλά έχω δει αποσπάσματα απο διάφορες άλλες δουλειές στις οποίες συμμετείχε στο youtube και πραγματικά τη θαυμάζω. Με επιβεβαιώνει μέρα με τη μέρα, όλο και περισσότερο. Είναι ΤΑΛΕΝΤΑΡΑ... Πως άλλωστε να κρίνεις την τελειότητα;; Και στο θέατρο μοναδική. Το'χει λέμε... Αυτά... :) Τη λατρεύω όσο δεν πάααααει.. Αντιγονη Δρακουλακη - Σχόλια - Σελίδα 9 390118

Συμφωνώ μαζί σας κορίτσια όσο δεν πάει!...Πραγματικά εκπλικτική η ΑντιγόνηΑντιγονη Δρακουλακη - Σχόλια - Σελίδα 9 195890 η οποία έχει δώσει πολλά στη Νόρα η οποία για μένα είναι από τους πιο καλογραμμένους γυναικείους ρόλους της σειράς!...Έχει τη δυνατότητα να σε κάνει να γελάς και την άλλη στιγμή να κλαις ,είναι πραγματικά ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ και περνάει πολλά συναισθήματα συνέχεια σε κάθε σκηνή ,αυτός είναι και ο λόγος νομίζω έγινε από πολλούς η πιο αγαπητή από τη σειρά σε συνδυασμό βέβαια με την πρωσοπικότητα της που και μέσα από τις συνεντεύξεις της αλλά και αν έχεις την ευκαιρία να μιλήσεις λίγο μαζί της στο θέατρο καταλαβαίνεις για το τι άνθρωπος είναι!...Το χαμόγελο της είναι πάντα πηγαίο και ποτέ ψεύτικο και οι ματάρες τηα απόλυτα εκφραστικές!...
marakii
marakii
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντιγονη Δρακουλακη - Σχόλια - Σελίδα 9 Empty Απ: Αντιγονη Δρακουλακη - Σχόλια

Δημοσίευση από giwta007 Σαβ Νοε 05, 2011 1:12 pm

Είναι όμορφη γυναίκα με καλές υποκριτικές ικανότητες!!! Πιστεύω ομως πως το κωμικό της πάει πολύ καλύτερα απ΄το δραματικό!
giwta007
giwta007
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Πατρα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 9 από 9 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης