Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Παναγιωτης Πετρακης: Ξερω τι ειμαι,εχω βρεθει στο πλευρο του Μικη Θεοδωρακη. ~ Yupi.gr 29/10/2010

+11
black_cat
Nora&Loukas
sifantid
anna90
nora19
Clarabelle
ειρηνη7
nikidanis
loukitsa
loukasnora
Καρ-Mik
15 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Παναγιωτης Πετρακης: Ξερω τι ειμαι,εχω βρεθει στο πλευρο του Μικη Θεοδωρακη. ~ Yupi.gr 29/10/2010 Empty Παναγιωτης Πετρακης: Ξερω τι ειμαι,εχω βρεθει στο πλευρο του Μικη Θεοδωρακη. ~ Yupi.gr 29/10/2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Παρ Οκτ 29, 2010 12:09 pm

by loukasnora
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παναγιωτης Πετρακης: Ξερω τι ειμαι,εχω βρεθει στο πλευρο του Μικη Θεοδωρακη. ~ Yupi.gr 29/10/2010 Empty Απ: Παναγιωτης Πετρακης: Ξερω τι ειμαι,εχω βρεθει στο πλευρο του Μικη Θεοδωρακη. ~ Yupi.gr 29/10/2010

Δημοσίευση από loukasnora Παρ Οκτ 29, 2010 12:14 pm

Παναγιώτης Πετράκης
«Ξέρω τι είμαι, έχω βρεθεί στο πλευρό του Μίκη Θοδωράκη»

Στην κάμερα της εκπομπής «Πρωινό Mou» μίλησε ο Παναγιώτης Πετράκης για το «Just the two of us» αλλά και την κριτική που δέχεται.

«Δεν ενοχλήθηκα από την αυστηρότητα της κριτικής αυτής καθαυτής αλλά , ενοχλήθηκα όμως από τις διαστάσιες σοβαρότητας που έχει πάρει το παιχνίδι από την πλευρά της κριτικής επιτροπής αλλά και από την πλευρά των διαγωνιζόμενων. Εγώ ήρθα σʼ ένα παιχνίδι, πάρτι, για να περάσω καλά και να διασκεδάσω για έναν φιλανθρωπικό σκοπό. Αν αντιληφθώ πως υπάρχει ανταγωνισμός και πως η στάση όλων των υπολοίπων είναι διαφορετική θα αλλάξω και εγώ» εξήγησε ο Παναγιώτης Πετράκης εμφανώς ενοχλημένος για την στάση των συντελεστών της εκπομπής.

Αναφέρθηκε όμως και στο σχόλιο που δέχθηκε για την εμφάνιση του στο δεύτερο live show σχετικά με τις ενδυματολογικές επιλογές που είχε κάνει μαζί με την στιλίστρια του reality: «Όταν κάτι με προσβάλλει στην αισθητική μου δεν το φοράω. Αυτό που φόρεσα στο τελευταίο live δεν με ενόχλησε»

Τέλος σε ερώτηση του δημοσιογράφου αν ενοχλείται από τα αρνητικά σχόλια που ακούει, απάντησε: «Ξέρω τι είμαι, έχω βρεθεί στο πλευρό του Μίκη Θοδωράκη μαζί με την ορχήστρα του και ο κύριος Θοδωράκης μου έκανε ττις δικές του παρατηρήσεις. Δεν περιμένω να μάθω τώρα κάποια πράγματα»

http://www.yupi.gr/gossip/c22596/Panagiwths_Petrakhs.html

Υ.γ.Να τονισω βεβαια οτι στην τελευταια απαντηση του Παναγιωτη σχετικα με τον Μικη Θεοδωρακη η ερωτηση του δημοσιογραφου στο βιντεο δεν ακουστηκε ποτε και το παραδεχτηκε και ο ιδιος ο δημοσιογραφος.Ιδου και το βιντεακι.

https://www.youtube.com/watch?v=zHZ5WG7MxjQ
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παναγιωτης Πετρακης: Ξερω τι ειμαι,εχω βρεθει στο πλευρο του Μικη Θεοδωρακη. ~ Yupi.gr 29/10/2010 Empty Απ: Παναγιωτης Πετρακης: Ξερω τι ειμαι,εχω βρεθει στο πλευρο του Μικη Θεοδωρακη. ~ Yupi.gr 29/10/2010

Δημοσίευση από loukitsa Παρ Οκτ 29, 2010 12:47 pm

Ευχαριστουμε πολυ!
Είναι λογικο να αντιδρουν ετσι και ο Παναγιωτης και η Μαριάννα!
Τους καταλαβαινω απολυτα
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παναγιωτης Πετρακης: Ξερω τι ειμαι,εχω βρεθει στο πλευρο του Μικη Θεοδωρακη. ~ Yupi.gr 29/10/2010 Empty Απ: Παναγιωτης Πετρακης: Ξερω τι ειμαι,εχω βρεθει στο πλευρο του Μικη Θεοδωρακη. ~ Yupi.gr 29/10/2010

Δημοσίευση από nikidanis Παρ Οκτ 29, 2010 12:53 pm

Aλλωστε η εκπομπη ειναι για φιλανθρωπικο σκοπο ,δεν χρειαζεται η επιτροπη να τα παιρνει τοσα σοβαρα!!! Ο Παναγιωτης εχει ηδη και φορτωμενο προγραμμα πηγε γιατι το ηθελε οχι να του την λενε και απο πανω...
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παναγιωτης Πετρακης: Ξερω τι ειμαι,εχω βρεθει στο πλευρο του Μικη Θεοδωρακη. ~ Yupi.gr 29/10/2010 Empty Απ: Παναγιωτης Πετρακης: Ξερω τι ειμαι,εχω βρεθει στο πλευρο του Μικη Θεοδωρακη. ~ Yupi.gr 29/10/2010

Δημοσίευση από ειρηνη7 Παρ Οκτ 29, 2010 12:58 pm

Ετσι μπραβο, για να μπαινουν καποια πραγματα στη θεση τους...Μερικοι νομιζουν οτι ο παναγιωτης ειναι κανενας τυχαιος και του κανουν ασχετες παρατηρησεις!!!Δεν ειναι τυχαιο που συνεργαζεται με τοσο μεγαλα ονοματα και τον εμπιστευονται...Καλη ειναι και η κριτικη αλλα η καλοπιστη τεκμηριωμενη και με μονο στοχο να βελτιωνεται καποιος!!!Οχι, απλως για να πει καποιος κατι...Και φυσικα εχει απολυτο δικιο ο παναγιωτης σε οσα λεει για το παιχνιδι...! flower Ευχαριστουμε για το δημοσιευμα!!!
ειρηνη7
ειρηνη7
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : κρητη
Ασχολίες : μουσικη βιβλιο και σερφαρισμα!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παναγιωτης Πετρακης: Ξερω τι ειμαι,εχω βρεθει στο πλευρο του Μικη Θεοδωρακη. ~ Yupi.gr 29/10/2010 Empty Απ: Παναγιωτης Πετρακης: Ξερω τι ειμαι,εχω βρεθει στο πλευρο του Μικη Θεοδωρακη. ~ Yupi.gr 29/10/2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Παρ Οκτ 29, 2010 1:01 pm

Κοίταξτε, απο την στιγμή που πάει ως διαγωνιζόμενος, θα κριθεί. Δεν είπε κανείς να μην κριθεί.Αλλα για το τραγούδι, όχι για τα ρούχα του. Το Next top model και το Project runway είναι άλλες εκπομπες, αν τους διαφεύγει.

Οσο για το σχόλιο περι Μίκη Θεωδοράκη, είναι φανερό - άλλωστε το παραδέχτηκε ο ίδιος ο δημοσιογράφος μέσα στους γέλωτες - οτι μαγείρεψε τις ερωτο-απαντήσεις ώστε να προκαλέσει σχόλια ανευ λόγου...

Παναγιώτη προχώρα γερα Παναγιωτης Πετρακης: Ξερω τι ειμαι,εχω βρεθει στο πλευρο του Μικη Θεοδωρακη. ~ Yupi.gr 29/10/2010 943463
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παναγιωτης Πετρακης: Ξερω τι ειμαι,εχω βρεθει στο πλευρο του Μικη Θεοδωρακη. ~ Yupi.gr 29/10/2010 Empty Απ: Παναγιωτης Πετρακης: Ξερω τι ειμαι,εχω βρεθει στο πλευρο του Μικη Θεοδωρακη. ~ Yupi.gr 29/10/2010

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Οκτ 29, 2010 1:07 pm


Τελικά είναι νόμος
Η επιτυχία ενοχλεί
Τι να κάνουμε
Παναγιώτη γερά
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παναγιωτης Πετρακης: Ξερω τι ειμαι,εχω βρεθει στο πλευρο του Μικη Θεοδωρακη. ~ Yupi.gr 29/10/2010 Empty Απ: Παναγιωτης Πετρακης: Ξερω τι ειμαι,εχω βρεθει στο πλευρο του Μικη Θεοδωρακη. ~ Yupi.gr 29/10/2010

Δημοσίευση από nora19 Παρ Οκτ 29, 2010 1:14 pm

Καρ-Mik έγραψε:Κοίταξτε, απο την στιγμή που πάει ως διαγωνιζόμενος, θα κριθεί. Δεν είπε κανείς να μην κριθεί.Αλλα για το τραγούδι, όχι για τα ρούχα του. Το Next top model και το Project runway είναι άλλες εκπομπες, αν τους διαφεύγει.

Οσο για το σχόλιο περι Μίκη Θεωδοράκη, είναι φανερό - άλλωστε το παραδέχτηκε ο ίδιος ο δημοσιογράφος μέσα στους γέλωτες - οτι μαγείρεψε τις ερωτο-απαντήσεις ώστε να προκαλέσει σχόλια ανευ λόγου...

Παναγιώτη προχώρα γερα Παναγιωτης Πετρακης: Ξερω τι ειμαι,εχω βρεθει στο πλευρο του Μικη Θεοδωρακη. ~ Yupi.gr 29/10/2010 943463


συμφωνω σε ολα αλλα ειδικα σε αυτο στο bold . ας μην προσπαθουν να δημιουργουν ιντριγκα και θεμα απο εκει που δεν υπαρχει....και να μην μπλεκουν και τον παναγιωτη σε αυτο ο οποιος με ολη την καλη διαθεση πηγε στο σοου για να βοηθησει στον ευγενη σκοπο που υποτιθεται πως εχει το σοου αυτο. ειναι φανερο πως προσπαθουν να δημιουργησουν θορυβο και φασαριες για χαρη της τηλεθεασης....

ο παναγιωτης πολυ σωστα ειπε αυτα που που ειπε , εστω και αν ο δημοσιογραφος πηγε να τα εμφανισει καπως αλλιως-ηθελημενα ή οχι δεν ξερω-. κριτικη να του γινεται για τη φωνη την ερμηνεια του και οχι για τις μποτες ή για δηθεν περισσοτερη λαμψη που πρεπει να εχει. αν ειναι δυνατον.


ας χαλαρωσουν ολοι με αυτο το θεμα γιατι πανε να χασουν την ουσια. ενα παιχνιδι-σοου ειναι οπου δεν διακυβεβεται απολυτως τιποτα. ο μονος στοχος ειναι ο φιλανθρωπικος και ας το χαρουν ολοι το παιχνιδι . υποτιθεται πως δημιουργηθηκε και για να περασουμε καλα . ας αφησουν λοιπον τα υπολοιπα.


παναγιωτη καλο κουραγιο !
nora19
nora19
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : παντού και πουθενά

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παναγιωτης Πετρακης: Ξερω τι ειμαι,εχω βρεθει στο πλευρο του Μικη Θεοδωρακη. ~ Yupi.gr 29/10/2010 Empty Απ: Παναγιωτης Πετρακης: Ξερω τι ειμαι,εχω βρεθει στο πλευρο του Μικη Θεοδωρακη. ~ Yupi.gr 29/10/2010

Δημοσίευση από anna90 Παρ Οκτ 29, 2010 2:04 pm

Πολύ χαμός ρε παιδιά...
Όλοι όσοι πήγαν στο just the two of us αλλά και στο dancing with the stars είναι προς τιμήν τους... Κάνουν τις πρόβες τους, είναι εκεί, κουράζονται, προσπαθούν για έναν ΦΙΛΑΝΘΡΩΠΙΚΟ ΣΚΟΠΟ... Στην συνέχεια πορωνονται μερικοί ξεχνούν το λόγο για τον οποίο είναι εκεί και γίνονται ανταγωνιστικοί...
Τέλος πάντων, η κριτική είναι καλοδεχούμενη ΠΑΝΤΑ όσο γίνεται καλοπροαίρετα όμως....
Μην στεναχωριέστε Παναγιώτη, Μαριάννα... Εμείς ξέρουμε πολύ καλά τι αξίζετε..
anna90
anna90
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καβάλα-Έδεσσα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παναγιωτης Πετρακης: Ξερω τι ειμαι,εχω βρεθει στο πλευρο του Μικη Θεοδωρακη. ~ Yupi.gr 29/10/2010 Empty Απ: Παναγιωτης Πετρακης: Ξερω τι ειμαι,εχω βρεθει στο πλευρο του Μικη Θεοδωρακη. ~ Yupi.gr 29/10/2010

Δημοσίευση από sifantid Παρ Οκτ 29, 2010 2:22 pm

Δε φτάνει που ο άνθρωπος τρέχει σαν το Βέγγο του τη λένε και για τις... μπότες και από πάνω! Nyxia

Καλά τα λέει ο Παναγιώτης, όπως πάντα άλλωστε!
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παναγιωτης Πετρακης: Ξερω τι ειμαι,εχω βρεθει στο πλευρο του Μικη Θεοδωρακη. ~ Yupi.gr 29/10/2010 Empty Απ: Παναγιωτης Πετρακης: Ξερω τι ειμαι,εχω βρεθει στο πλευρο του Μικη Θεοδωρακη. ~ Yupi.gr 29/10/2010

Δημοσίευση από Nora&Loukas Παρ Οκτ 29, 2010 3:04 pm

Καλά δεν φτανει που δεν προλαμβαινει ούτε την πρόβα να κάνει θα έχει και ώρα να ασχοληθεί και με τα ρούχα. Συγνώμη αλλά την ενδυματολόγο τι την έχουν για διακόσμιση, υποτίθετε ότι είναι δική της δουλειά. Ο Παναγίωτης τα λέει μια χαρά!!!

Nora&Loukas
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Κύπρος

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παναγιωτης Πετρακης: Ξερω τι ειμαι,εχω βρεθει στο πλευρο του Μικη Θεοδωρακη. ~ Yupi.gr 29/10/2010 Empty Απ: Παναγιωτης Πετρακης: Ξερω τι ειμαι,εχω βρεθει στο πλευρο του Μικη Θεοδωρακη. ~ Yupi.gr 29/10/2010

Δημοσίευση από loukasnora Παρ Οκτ 29, 2010 3:23 pm

Στο «Just the 2 of us» τα «έχωσε» ο Παναγιώτης Πετράκης
Δημοσιεύθηκε: 29.10.10 15:00

Στη «χολή» των κριτών απάντησε ο Παναγιώτης Πετράκης, ο οποίος διαγωνίζεται στο μουσικό show "Just the two of us" με την Ελένη Φουρέιρα.
Με αφορμή την «επίθεση» που δέχθηκαν οι στιλιστικές του επιλογές από την κριτική επιτροπή, ο Παναγιώτης Πετράκης σε δηλώσεις που έκανε στην εκπομπή «Super Star», απάντησε όλο νόημα: «Συνεχίζω όλο αυτό να το βλέπω σαν παιδικό πάρτι. Αρνούμαι να το δω σαν κάτι περισσότερο από αυτό που πραγματικά είναι».
Όλα ξεκίνησαν όταν την περασμένη εβδομάδα κατά τη διάρκεια του live η κριτής Αθηναϊδα Νέγκα είπε στον ηθοποιό: «Παναγιώτη που βρήκες τη χρυσή μπότα;Που το βρήκες αυτό;πρέπει να προβάλλετε σθεναρή αντίσταση στα ρούχα, γιατί αυτό σήμερα είναι λίγο περίεργο» ήταν το «καυστικό» της σχόλιο, το οποίο δεν άφησε ασχολίαστο ο Παναγιώτης Πετράκης: «Δεν νομίζω ότι εμπίπτει στην κριτική τους το ενδυματολογικό, αλλιώς κάθε εβδομάδα θα έπρεπε να κρίνεται η ενδυματολόγος. Εμείς απλώς φοράμε αυτά που μας δίνουν.Αλλά εφ΄όσον γίνεται τόσος λόγος, θα λάβω και εγώ τα μέτρα μου».
Ωστόσο, δεν δίστασε να πει με σαφές υπονοούμενο: «και οι δυο εμφανίσεις μας ήταν άρτιες, άλλωστε πρέπει να είναι πιο extreme». πηγή:star

http://www.gossip-tv.gr/story/62128/sto-just-2-us-ta-ekhose-o-panagiotes-petrakes
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παναγιωτης Πετρακης: Ξερω τι ειμαι,εχω βρεθει στο πλευρο του Μικη Θεοδωρακη. ~ Yupi.gr 29/10/2010 Empty Απ: Παναγιωτης Πετρακης: Ξερω τι ειμαι,εχω βρεθει στο πλευρο του Μικη Θεοδωρακη. ~ Yupi.gr 29/10/2010

Δημοσίευση από loukasnora Παρ Οκτ 29, 2010 3:27 pm

Στο «Just the 2 of us» τα «΄χωσε» ο Παναγιώτης Πετράκης
Στη «χολή» των κριτών απάντησε ο Παναγιώτης Πετράκης, ο οποίος διαγωνίζεται στο δημοφιλές ριάλιτι με την Ελένη Φουρέιρα.

Με αφορμή την «επίθεση» που δέχθηκαν οι στιλιστικές του επιλογές από την κριτική επιτροπή, ο Παναγιώτης Πετράκης σε δηλώσεις που έκανε στην εκπομπή «Super Star», απάντησε όλο νόημα: «Συνεχίζω όλο αυτό να το βλέπω σαν παιδικό πάρτι. Αρνούμαι να το δω σαν κάτι περισσότερο από αυτό που πραγματικά είναι».

Όλα ξεκίνησαν όταν την περασμένη εβδομάδα κατά τη διάρκεια του live η κριτής Αθηναϊδα Νέγκα είπε στον ηθοποιό: «Παναγιώτη που βρήκες τη χρυσή μπότα;Που το βρήκες αυτό;πρέπει να προβάλλετε σθεναρή αντίσταση στα ρούχα, γιατί αυτό σήμερα είναι λίγο περίεργο» ήταν το «καυστικό» της σχόλιο, το οποίο δεν άφησε ασχολίαστο ο Παναγιώτης Πετράκης: «Δεν νομίζω ότι εμπίπτει στην κριτική τους το ενδυματολογικό, αλλιώς κάθε εβδομάδα θα έπρεπε να κρίνεται η ενδυματολόγος. Εμείς απλώς φοράμε αυτά που μας δίνουν.Αλλά εφ΄όσον γίνεται τόσος λόγος, θα λάβω και εγώ τα μέτρα μου».

Ωστόσο, δεν δίστασε να πει με σαφές υπονοούμενο: «και οι δυο εμφανίσεις μας ήταν άρτιες, άλλωστε πρέπει να είναι πιο extreme».

Δείτε τι δήλωσε ο Παναγιώτης Πετράκης…

http://www.star.gr/life_style/66283/
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παναγιωτης Πετρακης: Ξερω τι ειμαι,εχω βρεθει στο πλευρο του Μικη Θεοδωρακη. ~ Yupi.gr 29/10/2010 Empty Απ: Παναγιωτης Πετρακης: Ξερω τι ειμαι,εχω βρεθει στο πλευρο του Μικη Θεοδωρακη. ~ Yupi.gr 29/10/2010

Δημοσίευση από black_cat Παρ Οκτ 29, 2010 5:06 pm

Δεν ξέρω αν έχετε παρακολουθήσει το Dancing with the Stars,όμως σε εκείνο το "παιχνίδι",αν και στην κριτική επιτροπή υπήρχαν πολύ πιο ΣΧΕΤΙΚΑ άτομα απ' ότι στο Just the two of us(Ευαγγελινός,Γκελίκοβα,Κωστάλας-εκτός του Λάτσιου που εκπροσωπούσε καθαρά τον Αντ1),δεν έκριναν ποτέ με τον τρόπο της Νέγκα και της Παπαιωάννου(που ασχολούνται με το ραδιόφωνο και όχι με το τραγούδι.Σίγουρα η Μπεκατώρου δεν είπε το τραγούδι σαν την Γαρμπή και η Πολυχρονίδη σαν την Lady Gaga!!!).Eγώ είμαι υπέρ του Βλοντάκη,που τους τα χωσε κανονικά.
Τώρα όσον αφορά τον Παναγιώτη.Το παιδί δεν είπε "Μάγκες εμένα με εχει κρίνει ο Θεοδωράκης και δεν σηκώνω κριτική από κατώτερους του".Απλά διευκρίνησε πως δεν πέρνει δα το παιχνίδι τόσο σοβαρά.Κι εμένα αν με έβαζες στην κριτική επιτροπή θα έλεγα (πχ) στην Κορινθίου "Δεν μ' αρέσεις καθόλου,γιατί κτλ...".Δεν σημαίνει ούτε πως η κριτική μου ήταν σωστή,ΟΥΤΕ ΠΩΣ ΘΑ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΤΡΑΓΟΥΔΙΣΤΡΙΑ ΚΑΙ ΗΘΟΠΟΙΟ!Αυτό εννοούσε κι ο Παναγιώτης.Δέχεται κάθε κριτική γιατί είναι ένα show για φιλανθρωπικό σκοπό και τίποτα παραπάνω.Αν ήθελε κριτική για την δουλειά του,θα ρώταγε την Αλεξίου,όχι την Λυδία από το Mad!!!!!

Υ.Σ:Δεν διαφωνώ με τον Πετράκη αλλά,επειδή ακριβως είναι για φιλανθρωπικό σκοπό Η ΚΡΙΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΕΡΝΕΙ ΤΟΣΟ ΣΟΒΑΡΑ και με την σειρά τους οι συμμετέχοντες.Αν πήγαινε στο X-factor και διεκδικούσε 200 χιλιάρικα,καλύτερα θα του μιλάγανε.Πιο πολύ θα τους σεβόντουσαν!
black_cat
black_cat
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Στο άπειρο...κι ακόμα παραπέρα!
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες.I'm a bizzy bee! :p

https://s1184.photobucket.com/home/stellinaki_ch/index

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παναγιωτης Πετρακης: Ξερω τι ειμαι,εχω βρεθει στο πλευρο του Μικη Θεοδωρακη. ~ Yupi.gr 29/10/2010 Empty Απ: Παναγιωτης Πετρακης: Ξερω τι ειμαι,εχω βρεθει στο πλευρο του Μικη Θεοδωρακη. ~ Yupi.gr 29/10/2010

Δημοσίευση από anneliz_333 Παρ Οκτ 29, 2010 5:49 pm

loukitsa έγραψε:Ευχαριστουμε πολυ!
Είναι λογικο να αντιδρουν ετσι και ο Παναγιωτης και η Μαριάννα!
Τους καταλαβαινω απολυτα

συμφωνω μαζι σου!!!εχει ακουσει παρα πολλα...και απ οτι νιωθω θα ακουσει και αλλα δυστυχως..
anneliz_333
anneliz_333
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : εδω εκει κ παραπερα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παναγιωτης Πετρακης: Ξερω τι ειμαι,εχω βρεθει στο πλευρο του Μικη Θεοδωρακη. ~ Yupi.gr 29/10/2010 Empty Απ: Παναγιωτης Πετρακης: Ξερω τι ειμαι,εχω βρεθει στο πλευρο του Μικη Θεοδωρακη. ~ Yupi.gr 29/10/2010

Δημοσίευση από jim7 Παρ Οκτ 29, 2010 5:59 pm

Συγνώμη που το λέω αλλά τον Πετράκη τον γνωρίζουν εκατομμύρια άνθρωποι και από αυτούς πολλές δεκάδες χιλιάδες γνωρίζουν και την καρριέρα του πάνω στο τραγούδι, χορό, θέατρο, κλπ. Αυτές τις δύο της κριτικής επιτροπής εκτός από την μάνα τους τις ξέρει κανένας άλλος; lmao Η μία μάλιστα με το μπουκέτο στο κεφάλι xoxo έκανε κριτική για τα ρούχα του Πετράκη. Έλεος!!!!!!!!!!!!
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παναγιωτης Πετρακης: Ξερω τι ειμαι,εχω βρεθει στο πλευρο του Μικη Θεοδωρακη. ~ Yupi.gr 29/10/2010 Empty Απ: Παναγιωτης Πετρακης: Ξερω τι ειμαι,εχω βρεθει στο πλευρο του Μικη Θεοδωρακη. ~ Yupi.gr 29/10/2010

Δημοσίευση από Ntinaki Agapaei Petraki Παρ Οκτ 29, 2010 8:12 pm

Καλα τα λεει ο Παναγιωτης αντε γιατι ααα
Ntinaki Agapaei Petraki
Ntinaki Agapaei Petraki
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στον δικο μου Πετρακικο κοσμο!!!
Ασχολίες : Παναγιώτης Πετράκης<3 I love dreams,music,theatre,life,cinema and books<3

https://www.facebook.com/PanPetrakisFanClub

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Παναγιωτης Πετρακης: Ξερω τι ειμαι,εχω βρεθει στο πλευρο του Μικη Θεοδωρακη. ~ Yupi.gr 29/10/2010 Empty Απ: Παναγιωτης Πετρακης: Ξερω τι ειμαι,εχω βρεθει στο πλευρο του Μικη Θεοδωρακη. ~ Yupi.gr 29/10/2010

Δημοσίευση από Ezantakou Σαβ Οκτ 30, 2010 12:05 am

Δεν ξέρω κανέναν σ'αυτή την ζωή που να έφτασε στην "κορυφή" χωρίς να έχει προσπαθήσει πολύ γιαυτό... Ο Παναγιώτης έχει προσπαθήσει, με την αξία του βρίσκεται εδώ που βρίσκεται και αυτό το αποδεικνύει η πορεία του εώς τώρα στον χώρο...

Δε καταλαβαίνω τον λόγο που δέχεται τέτοια κριτική (γενικά αναφέρομαι, σε όλους αυτούς που τον κριτικάρουν) αλλά τι το συζητάμε?? Η επιτυχία "του άλλου" προφανώς ενοχλεί.... οπότε γερά Παναγιώτη... Klap
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης