Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 430 - Ημερομηνία 01-11-2010

+22
tzibirdika
ebelina2007
DESPOINA
evanna
giouli_edem
Foulitsa
margaret10
nellyjenn
KatsaroYpotheto
FieryRed
JESSIE
jim7
soso
LIBRA
sarita
Cancoon
annoula!
ellileo
Aria
pasxalitsa
loukitsa
Clarabelle
26 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 430 - Ημερομηνία 01-11-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap23%Επεισόδιο 430 - Ημερομηνία 01-11-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 23% 
[ 13 ]
Επεισόδιο 430 - Ημερομηνία 01-11-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap28%Επεισόδιο 430 - Ημερομηνία 01-11-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 28% 
[ 16 ]
Επεισόδιο 430 - Ημερομηνία 01-11-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap23%Επεισόδιο 430 - Ημερομηνία 01-11-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 23% 
[ 13 ]
Επεισόδιο 430 - Ημερομηνία 01-11-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap18%Επεισόδιο 430 - Ημερομηνία 01-11-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 18% 
[ 10 ]
Επεισόδιο 430 - Ημερομηνία 01-11-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap8%Επεισόδιο 430 - Ημερομηνία 01-11-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 8% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 430 - Ημερομηνία 01-11-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap0%Επεισόδιο 430 - Ημερομηνία 01-11-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 57
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 430 - Ημερομηνία 01-11-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 430 - Ημερομηνία 01-11-2010

Δημοσίευση από edem4ever Τρι Νοε 02, 2010 6:21 pm

"Η Λεγεωνα των Υπερηρωων" sm


"Superman"

Κανει βολτες απο γαλαξια σε γαλαξια με απιστευτη ταχυτητα, πολεμαει τους κακους, μοναδικη του αδυναμια η Ευα, η Μελιτα, η Εριεττα, η μανα του! Φωτιες του αναψε η Εριεττα του Στεφανου και τρεχει και δεν προλαβαινει... Περασε απο τη Δαφνη -ουδεν σχολιον, εγω ειμαι κυριος!-, περασε απο το Νικολα +1 στο παζλ, περασε απο τη μαμα, περασε απο την Αμαλια -στη οποια φυσικα δεν ειπε τιποτα, συγγνωμη η Αμαλια δεν θα μπορουσε να αναγνωρισει καποιον απο τους αντρες της φωτογραφιας;-, περασε απο το Ρουσσο και κατεληξε στην εριεττα για να της πει το συμπερασμα...! Συμπερασμα εμεις βεβαια δεν βγαλαμε, τους τεσσερις που μαθαμε τους ειχαμε υποθεσει ηδη!


"The Thing"

Ειχε πολυ κρασι η Δαφνη και ο Λευτερης ειπε να της το τελειωσει... *Απορια, το κρασι ηταν κοκκινο, λευκο, ή ροζε;* Της ειπε την δακρυβρεχτη ιστορια της ζωης του, παραλειποντας τα βασικοτερα, π.χ. οτι ηρθε για να μεινει και να εκδικηθει! gibbs Το κορυφαιο βεβαια ηταν το λελουδικο την επομενη μερα!Επεισόδιο 430 - Ημερομηνία 01-11-2010 - Σελίδα 2 Ax Μηπως να μαζευοσουν λιγο φιλε Τερη, αιντε γιατι σαν πολυ απλωσαμε τα ξερα μας!


"Ο γοργονος και το αγορι πεταλιδα!"

Διαμαντικο, καψες, ταπερακι και βιολογικο εργαστηριο... Αυτος ειναι γαμος, αυτη ειναι εμπιστοσυνη και αγαπη αναμεσα σε ενα ζευγαρι! Εξακολουθω να βρισκω γελοιο το καινουριο εαυτο του Μπελλου!


"Batman & Catwoman"

Η Αμαλια σημερα με το κουστουμακι στην εξωπορτα για πολλα γελια! lmao Κορυφη η γυναικα! Επισης κορυφαιος και ο Ρουσσος γενικα αλλα και στη μεταξυ τους συζητηση!
Ελπιζω να φτανουν δυο ξεφουσκωμενα λαστιχα για να τα βρουν! sisi
Παρατηρησεις! Ο Batman το ξερουμε εχει σκοτεινο παρελθον -αναλογα την ταινια που εχει δει ο καθενας!- αλλα αυτος ο Ρουσσος το παρακανε! Προσπαθει να προστατεψει την παρεα και αυτο φανηκε απο τη συζητηση με τον Ρομπιν -ο Ηλιας!- αλλα δεν ειμαι σιγουρη οτι η αθωωση της Αντιγονης ειναι ο καλυτερος τροπος...
Η Batgirl δεν εμφανιστηκε στο επεισοδιο! imarton Πραγματικα περιμενα να ξεπεταχτει στην επομενη σκηνη!


"Mr. Fantastic & Invisible Woman"

Απο ολα τα θεματα που μπορουσαν να να συζητησουν στο τραπεζι το πιο καιριο ηταν το αλατι στο φαγητο; Ee?
Τεσπα το προσπερναω... Ανατριχιασα με το χαδι στην πλατη! hihi Κορυφαια η απειροελαχιστη ερωτικη σκηνη! Love! Σε αυτους τους καιρους εχουμε μαθει να εκμεταλευομαστ καθε αχτιδα φωτος!
Νομιζω πως το δακρυ της Νορας ηταν απορια της απουσιας αποισδηποτε ουσιαστικης προσπαθειας επανασυνδεσης -εξαιρουμενης αυτης των 15"... Και ξημερωσε η αλλη μερα... Θεος ο Λουκας! : respect : Ειπε αυτα που περιμενα να πει! Η Νορα παλι οχι.... Στην ομαδικη ανασκοπιση της βραδιας, ο καθενας με την ομαδα του, ξανα μπαχαλοοο! Πλεον ουτε να τσαντιστω δεν μπορω....


"The Incredibles' Elastigirl"

Το κοριτσι λαχτιχο! Τη μια αναπολει τον Τερη ενω το παιδι παιζει με τα τουβλακια... Την αλλη ονειρευεται το Νικολα να της φερνει λουλουδια και να της ζηταει συγγνωμη... *πολυ χαρηκα που ο Νικολας ηταν απ'αξω, πολυ σπαστηκα που δεν μπηκε μεσα!* Και πριν αλεκτωρ λαλησει τρεις συγκινειται απο το λελουδικο του Τερη! cake Δαφνη καλη αποφασισε τι θες μπας και μπορεσω κι εγω να παρω θεση η γυναικα....


"Wonder Woman"

Λατρευω Ευαρα με το γιο της!!! inlove inlove Ηταν απιστευτα φυσικη η σκηνη τους και ο μπομπιρας ειναι γλυκητατος! Θελω οπωςδηποτε φωτο με τον Αγγελο να χαμολελαει φαφουτικα στη μαμα του! Περιττο να πω οτι εχω λιωσει!!!
Θελουμε κι αλλο Ευα λεμε! Και να δρομολογησει εκεινο το θεματακι με τα λουλουδια, απο το σωστο αποστολεα αυτη τη φορα!


"Καλο" το επεισοδιο απο μενα... Γελασα αρκετα!
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 430 - Ημερομηνία 01-11-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 430 - Ημερομηνία 01-11-2010

Δημοσίευση από kathleen Τρι Νοε 02, 2010 7:23 pm

nellyjenn έγραψε:
KatsaroYpotheto έγραψε:Ας πω κι εγώ δυο πράγματα για το χτεσινό επεισόδιο.

Συγκράτησα και έχω να πω τα εξής..

- Μου έμεινε μια απέραντη απογοήτευση που μάταια περίμενα σα ΜΑ#$%ΚΑΣ να δω το Χρήστο μια και ήταν στα προσεχώς! 3 επεισόδια και είναι άφαντος. Έλεος όμως!!! Λέγαμε κάτι για μια ισορροπία κάποτε, hello??? ainta Απαιτώ να παίζει τουλάχιστον 4/5 επεισόδια της βδομάδας σαν την κατσαρη, αν μη τι άλλο είναι καλύτερος!


Aria έγραψε:ΚΑΛΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ, ΤΡΙΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΧΩΡΙΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΙΝΟ;;;

ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΥΕΤΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ;

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΣΕΒΑΣΜΟΣ ΠΛΕΟΝ ΣΤΟΥΣ ΤΗΛΕΘΕΑΤΕΣ, Η ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΣΑΣ ΝΟΙΑΖΕΙ ΑΝ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟ ΒΛΕΠΟΥΜΕ;;;;

ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΟΣΟΙ ΠΟΥ ΤΟ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟ ΧΡΗΣΤΟ.
ΜΑΣ ΤΟΝ ΔΕΙΧΝΕΤΕ ΜΕ ΤΟ ΣΤΑΓΟΝΟΜΕΤΡΟ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΟΝ ΚΟΨΑΜΕ ΤΕΛΕΙΩΣ;;;;; ΣΑΝ ΝΑ ΠΑΡΑΠΗΓΕ ΤΟ ΑΣΤΕΙΑΚΙ...

ΑΙΣΧΟΣ!
[/size]

Δεν άντεξα, μπήκα κι εγώ να διαμαρτυρηθώ για το Χρήστο γιατί παραπήγε το κακό.
Πάλι καλά βλέπω οτι ένιωσαν και άλλοι το ίδιο με εμένα, επόμενο βέβαια ήταν αφού αυτό που συμβαίνει είναι απο τα αγραφα!!!!!!!!
Θα συμφωνήσω απόλυτα με τη Τζίνα αλλα και με την Aria για το θέμα της αδικαιολόγητης απουσίας του Χρήστου όπως και για το οτι είναι θέμα σεβασμού προς τον θεατή.

Έχουμε έναν ηθοποιό που είναι εκπληκτικά ταλαντούχος, φωτογενής και όμορφος και βλέπουμε οτι η αξιοποίησή του είναι δυσανάλογη προς τη δυναμική του. Ήδη ο ρόλος του είναι πολύ φτωχός, κάτι είδαμε να γίνεται στην αρχή της σαιζόν αλλα πάλι τον βάλαμε τον Χρηστάκη στη συντήρηση. Τελευταία έχουν περάσει κάποια επεισόδια που δεν εμφανίστηκε και έχουμε διαμαρτυρηθεί.

Στα τελευταία τρία επεισόδια όμως ο Χρήστος είναι άφαντος! Έχετε αγγίξει πιστεύω την υπερβολή και πλέον μιλάμε για ασυνειδησία απέναντι σε όλους τους θαυμαστές του Χρήστου που έχουν επανειλλημένα κάνει γνωστό οτι τον αγαπάνε πολύ και βλέπουνε τη σειρά για αυτόν.

Σαν να μην έφτανε αυτό, ενώ ήδη έχουμε καθήσει για δύο επεισόδια περιμένοντας να τον δούμε σαν τους μ%^&*ες και τελικά δεν τον βλέπουμε, μας τον δείχνετε την Παρασκευή στα προσεχώς, ενώ στο επεισόδιο της Δευτέρας ο Χρήστος και πάλι ήταν άφαντος και εμείς ακόμα περισσότερο μ%^&*%^&ες που καθήσαμε και πάλι για να τον δούμε.

Τα συμπεράσματα δικά σας.

Παρόλο τον εριστικό σας τόνο, θα συμφωνήσω μαζί σας συνάδελφοι τηλεθεάτριες και θαυμάστριες του Χρήστου.
Πράγματι πρόκειται για έναν πολύ ταλαντούχο ηθοποιό που έχει αδικηθεί πολύ σε αυτή τη σειρά.
Και πραγματικά δεν βλέπω τον λόγο να γίνονται περικοπες σε τετοιους ηθοποιούς που μας έχουν αποδείξει την αξία τους και μας έχουν χαρίσει πολλές όμορφες στιγμές με τις ερμηνείες τους.
Και θα συμφωνήσω οτι είναι αξιοσημείωτο και άξιο απορίας, μετά απο δύο επεισόδια χωρίς Χρήστο να δούμε και τρίτο πάλι χωρίς Χρήστο ενώ μάλιστα ήτανε στα προσεχως....! (αυτό είναι έως αστείο αλλα πάνω απο όλα είναι μια ανακρίβεια που δεν συγχωρείται στην εν λόγω παραγωγή που προβάλλεται ως πλούσια και προσεγμένη).

Κατα τα άλλα το επεισόδιο μου φάνηκε λίγο καλύτερο απο τα προηγούμενα μιας και κινήθηκε λίγο η υπόθεση με την έρευνα της Εριέττας για τον αδερφό της. Κινήθηκε με ρυθμό χελώνας βέβαια αλλα είναι η μόνη υπόθεση που προκαλεί το ενδιαφέρον μου σε αυτή τη φάση.
Η Μάντυ ήταν πολύ καλή, όπως και οι Σταύρου, Κατρανίδης, Πεφάνη, Παπαδημητρίου. Και η Ξυλά φυσικά αλλα δεν την αναφέρουμε πρώτη γιατί πλέον κάνει τον κομπάρσο (ελεος).



kathleen

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 430 - Ημερομηνία 01-11-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 430 - Ημερομηνία 01-11-2010

Δημοσίευση από MARINAKI_AGAPI_97 Τετ Νοε 03, 2010 12:05 am

Με εχετε σχοδον καλυψει αλλα εχω να κανω κατι παρατιρησεις...
Ο Στεφανος δεν ειναι Μανος...
Ο Στεφανος δεν ειναι Ευα...
Ο Στεφανος δεν ειναι Νταιζη...
Ο Στεφανος δεν ειναι η μανα του...
Ο Στεφανος δεν ειναι Ρουσος...
Ο Στεφανος δεν ειναι Μελιτα...
Και ναι ο Στεφανος...δεν ειναι ουτε Εριεττα!!!
Και τωρα το φιλοσοφικο ερωτιμα ... Τι ειναι ο Στεφανος? woohoo

Ο Λουκας και η Νορα σαν να ψαχνουν αφορμη για να μαλλωσουν μου φαινονται! Και η παριμια που τους ταιριαζει ειναι...
" Άλλα λεει η θεια μου άλλα ακούν τα αυτιά μου!!"... Αχ τωρα θα μαθει η Νορα οτι ειναι εγκυος?? inlove Μακαρι θα της ανεβει η διαθεση!!!

Δεν εδειξαν Μελίτα Confused? imarton .......
ΝΑΙ!!!!! Επιτέλους!!!!!!!!! Καταλαβαν τι θελει ο κοσμος!!! yey Palamakia

Γενικοτερα πολυ καλο το επεισοδιο και με ενδιαφερον!!! Ανυπομωνω να μαθω για την φωτογραφια και το τι εγινε τοτε γιατι πολλα ακουγονται και εχει ξεφηγει και η φαντασια μου με την σειρα που εμπλεξα!!! : jump :
Αυτα απο εμενα...
Flkia
MARINAKI_AGAPI_97
MARINAKI_AGAPI_97
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Στη Θεσσαλονίκη μου....

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 430 - Ημερομηνία 01-11-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 430 - Ημερομηνία 01-11-2010

Δημοσίευση από elenp Τετ Νοε 03, 2010 5:06 pm

Το επεισόδιο μου άρεσε αρκετά. Είχε πολύ γλυκιές σκηνές ανάμεσα σε Λουκά και Νόρα και ερωτική σκηνή, που αν και δεν έδειξαν πολύ ώρα ήταν υπέροχοι για ακόμα μια φορά και έδειξαν πόσο πολύ ταιριάζουν. Βέβαια μετά οι γκρίνιες εκατέρωθεν με κούρασαν, γιατί στην ουσία δεν έχουν λόγο να μαλώνουν. Η Δάφνη φάνηκε ότι αγαπάει τον Νικόλα αλλά πολύ πείσμα και αυτή. Η Εύα πολύ γλυκιά ως μαμά και με την Μαρίλια και με τον Άγγελο. Αυτό το ότι η Μαρίλια είδε τον Λευτέρη και τον ερωτεύτηκε αμέσως πολύ κουφό. Πέτρος και Αμαλία έδωσαν και πάλι σκηνές με πολύ γέλιο. Ο Στέφανος με την Εριέττα επίσης μου αρέσουν πολύ μαζί. Αυτή η υπόθεση με την φωτογραφία είναι πολύ ενδιαφέρουσα. Γενικά το βρήκα δυνατό το επεισόδιο.
Το ψηφίζω πολύ καλό.
elenp
elenp
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 430 - Ημερομηνία 01-11-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 430 - Ημερομηνία 01-11-2010

Δημοσίευση από loukitsa Τετ Νοε 03, 2010 6:36 pm

Γιουλη και edem4ever : respect : : respect :
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης