Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Τι μας απάντησε η Μαριάννα Πολυχρονίδη στην ερώτηση~tralala.gr 12..11.2010

2 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Τι μας απάντησε η Μαριάννα Πολυχρονίδη στην ερώτηση~tralala.gr 12..11.2010 Empty Τι μας απάντησε η Μαριάννα Πολυχρονίδη στην ερώτηση~tralala.gr 12..11.2010

Δημοσίευση από loukitsa Σαβ Νοε 13, 2010 2:59 am

Τι μας απάντησε η Μαριάννα Πολυχρονίδη στην ερώτηση...
Παρασκευή, 12 Νοεμβρίου 2010 21:51


Πιστεύεις ότι επειδή εσύ και ο Παναγιώτης είστε έτοιμοι τραγουδιστές, η επιτροπή κάνει τσιγκουνιές βαθμολογικά για να μην φανείτε παραπάνω από τους άλλους;



Και εγώ και ο Παναγιώτης στο ευρύ κοινό είμαστε γνωστοί ως ηθοποιοί! Το κανάλι με το οποίο συνεργαζόμαστε μας ζήτησε να έρθουμε σε αυτό το Show να βοηθήσουμε με τον τρόπο μας για αυτό το σκοπό! Εμείς ήρθαμε και το κάναμε κι αν στο τέλος του δρόμου υπήρχε ένα έπαθλο όπως για παράδειγμα ένα συμβόλαιο με μια δισκογραφική, τότε εγώ η ίδια πρώτη δε θα πήγαινα καθώς θα ήταν αδικία! Από εκεί και πέρα, αν μπορείς να προσφέρεις κάτι, κάντο!

Το τι θα βαθμό θα σου βάλουν και το τι θα γίνει δεν με νοιάζει γιατί κατάλαβα ότι παίζονται διάφορα παιχνίδια με τους βαθμούς! Δε θα ασχοληθώ και ούτε με νοιάζει απλά.. Με πείραξε την δεύτερη φορά, όταν είδα όμως ότι δεν υπάρχει κάποια ισορροπία εκεί, δεν ασχολούμαι ξανά και κοιτά να περνάω εγώ καλά!

Τι μας απάντησε η Μαριάννα Πολυχρονίδη στην ερώτηση~tralala.gr 12..11.2010 9261d993786a7cbb7943bd47156f6d17_L

http://www.tralala.gr/music-news/oi-kallitexnes-apantoun/item/8538-mariana-polixronidi-apandisi
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι μας απάντησε η Μαριάννα Πολυχρονίδη στην ερώτηση~tralala.gr 12..11.2010 Empty Απ: Τι μας απάντησε η Μαριάννα Πολυχρονίδη στην ερώτηση~tralala.gr 12..11.2010

Δημοσίευση από anneliz_333 Σαβ Νοε 13, 2010 7:12 pm

πολυ καλα τα ειπε η μαριαννα!!συμφωνω απολυτα!!!!μαριανα μην φοβασαι!!!εχεις εμας!!!!!ασε τους αλλους να λενε...
ευχαριστουμε αριαδνη!!!!
anneliz_333
anneliz_333
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : εδω εκει κ παραπερα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης