Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 440 - Ημερομηνία 16-11-2010

+24
paola
evanna
fay
BOUSS1975
loukanorofan
KatsaroYpotheto
nefelik
ebelina2007
Lisa Nova
DESPOINA
edem4ever
maroulaki_321
fantina
Cancoon
ntinafer
JESSIE
taradoula
annoula!
Caroline
Καρ-Mik
fay66
Lyn
loukitsa
Clarabelle
28 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 440 - Ημερομηνία 16-11-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap5%Επεισόδιο 440 - Ημερομηνία 16-11-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 5% 
[ 3 ]
Επεισόδιο 440 - Ημερομηνία 16-11-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap25%Επεισόδιο 440 - Ημερομηνία 16-11-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 25% 
[ 14 ]
Επεισόδιο 440 - Ημερομηνία 16-11-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap33%Επεισόδιο 440 - Ημερομηνία 16-11-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 33% 
[ 18 ]
Επεισόδιο 440 - Ημερομηνία 16-11-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap18%Επεισόδιο 440 - Ημερομηνία 16-11-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 18% 
[ 10 ]
Επεισόδιο 440 - Ημερομηνία 16-11-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap9%Επεισόδιο 440 - Ημερομηνία 16-11-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 9% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 440 - Ημερομηνία 16-11-2010 - Σελίδα 2 Vote_lcap9%Επεισόδιο 440 - Ημερομηνία 16-11-2010 - Σελίδα 2 Vote_rcap 9% 
[ 5 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 55
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 440 - Ημερομηνία 16-11-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 440 - Ημερομηνία 16-11-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τετ Νοε 17, 2010 12:18 am

Γιάννα είσαι απόλαυση! Οι σχολιασμοί σου πάντα τέλειοι! Απο ότι κατάλαβα να μην κάνω τον κόπο να δώ ΟΥΤΕ αυτό το επεισόδιο ε? Ξύλο που περίμενα δεν είχε (-_-), την Μελίτα ακόμα και στην ξεφτίλα της αρνούμαι να την παρακολουθήσω, κάτι για Λευτέρης - Εύα διάβασα.. αστο να πάει από κει χάμω..

Γιάννα είσαι ΘΕΑ! Το είπα??? Τσάκω το oscar

ΥΓ. @ Jessie μην συγκρίνουμε μήλα με πορτοκάλια σε παρακαλώ, έτσι βλέπω το Στράτος - Λουκάς. Καταρχήν γιατί ο Στράτος ήταν ένας και μοναδικός (άσχετο χαχα) και κατα δεύτερον γιατί ο Στράτος τη λαμογιά και την εξαπάτηση την είχε στο αίμα του, ο Λουκάς είναι ο πιο καθαρός από τους ήρωές μας, πέρασε και δεν ακούμπησε ))


KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 440 - Ημερομηνία 16-11-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 440 - Ημερομηνία 16-11-2010

Δημοσίευση από Lyn Τετ Νοε 17, 2010 12:32 am

Μελίτα το φλογερό κορίτσι?? lmao lmao
Και το χαϊδευτικό της είναι κουταβι?? lmao
Τυχαίο??

Μαργαρίτα η παρθένα!!! Απόλυτα ταιριαστό. δεν το συζητώ!! xoxo

Η Εύα της γειτονιάς είναι όλα τα λεφτά!! gelio

Και τα υπόλοιπα πολύ πετυχημένα αλλά με αυτά τα τρία έλιωσα!! gelio


Γενικά ο σχολιασμός σου Γιάννα (σωστά?) είναι και σήμερα κορυφαίος!! Η έμπνευσή σου απίστευτη!! Τα πήρες όλα και πάλι!! : respect :
Lyn
Lyn
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Εδώ!
Ασχολίες : Λίγο απ' όλα. Λίγο όμως, όχι πολύ.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 440 - Ημερομηνία 16-11-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 440 - Ημερομηνία 16-11-2010

Δημοσίευση από loukanorofan Τετ Νοε 17, 2010 1:13 am

εμενα μ' αρεσει που λεω οτι βλεπω μυστικα, αλλα εχω καταντησει την περισσοτερη ωρα να κανω zapping ή να ασχολουμαι με κατι αλλο...
ο δεικτης του ενδιαφεροντος μου κατρακυλαει επικινδυνα.... pff
-το ιδιο κ της υπομονης μου με τη Νορα.... ας τη σφαλιαρισει καποιος εκει μεσα μπας κ συνελθει.... δεν γινεται, καλη μου, να εχεις το Λουκα να σου λεει συνεχεια οτι σ'αγαπαει, να τρεχει κ να ενδιαφερεται για σενα , κ εσυ να το παραδεχεσαι οτι το ξερεις, κ να φερεσαι ετσι!!... Σε ποιον? στο ΛΟΥΚΑ!! ελεος πια!!! θα πηδηχτω απ το παραθυρο!! αλλες κ τι δεν θα εδιναν γι καποιον σαν το Λουκα, κ εσυ που τον εχεις στα ποδια σου...Ε.Τ. phone home!!
-την προσφατη αναισθητη-αντιΛουκαΝορικη σταση του Ρουσσου, την δικαιολογω.... κ για μενα ειναι αλλο ενα πειστηριο οτι ο αδερφος της Εριεττας ειναι ο Λουκας... - θεωρει σημαντικοτερο το να μην διαλυθει ο Λουκας αν το μαθει (γιατι σιγουρα θα διαλυθει.. ειδαμε πως ηταν τοτε για τον Αρη, φανταστειτε αν μαθει κατι τετοιο...) που τον εχει σαν γιο του, παρα τη κριση με τη Νορα- γιατι για το Ρουσσο που τους ξερει τοσο κριση πρεπει να ναι...
-η αλαζονικη σταση της Μελιτας απεναντι στο Στεφανο, οσο με εκνευρισε, αλλο τοσο ευχαριστηθηκα την ολη-δικια-της-χυλοπιτα που της εριξε.. και τι τρεχεις στη Νορα κοπελια?? για τι να σε πρωτοσφαλιαρισω πια?!? τοτε που την σκυλοβριζες κ την προσβελνες με το παιδι της Ευας, τα ξεχασες?? κ οσο κ να κλεγεσαι σ' εκεινη, εχεις πιασει πατο, παρτο χαμπαρι!
-μ'αρεσε το υφος κ οι αντιδρασεις της Αντιγονης οταν της ελεγε η Νταιζη τι θελει να κανει...
-ο Μπελλος μας βγηκε κ δαιμονιος ντετεκτιβ...
-χμ! ενδιαφερον (!!!) το τηλεφωνημα του Ηλια....
- σκηνες με Λευτερη Sleep ...
-Δαφνη-Νικολας....... δεν προκειται για βαρδια δουλειας, ουτε σκοπιας, ουτε ωραριο φυλαξης κατοικιδιου ή καμιας γριας θειας, για να το "παζαρευετε" ετσι... για το γιο σας προκειται!! λιγη ευχαριστηση κ να περασετε χρονο μαζι του, δεν βλαπτει...
- αν ειναι μετα απο δυο-τρεις μερες που μαχαιρωθηκε να μπορει να βολταρει η Νταιζη, να τη μαχαιρωνετε πιο συχνα.... υπαρχουν πολλοι στη σειρα, που θελουν να βγαλουν το αχτι τους....
-τσακαλι η Εριεττα, αμεσως εβγαλε ακρη με τον εφιαλτη... κ εριξε αμεσως δολωμα, κ ο γνωστος μεγαλοδικηγορος Π.Ρουσσος τσιμπησε σαν χανος....κ με πολυ διακριτικοτητα κ μυστικοτητα τους τσακωσαν... μα, συγγνμη κιολας, μονο προβολεα δεν ειχαν αναψει μεσα στην τζιπαρα οταν περιμεναν, κ η Αντιγονη περασε πιο διπλα και κ καλα δεν τους ειδε.... αν ειναι δυνατον! μην ειστε τοσο ρεαλιστες βρε παιδια... (η παρακολουθηση Νορας-Λουκα στον πρωτο κυκλο ηταν πολυ καλυτερη.. Mmm)(τι θυμηθηκα τωρα..)
.....
αυτα μου ερχονται να πω αυθορμητα μετα απο το επεισοδιο..... να ψηφισω, ....απαξιω....

υ.γ. Γιαννα ο σχολιασμος σου ολα τα λεφτα!!

loukanorofan
loukanorofan
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : στον κοσμο μου...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 440 - Ημερομηνία 16-11-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 440 - Ημερομηνία 16-11-2010

Δημοσίευση από Lyn Τετ Νοε 17, 2010 1:27 am

loukanorofan έγραψε:

- αν ειναι μετα απο δυο-τρεις μερες που μαχαιρωθηκε να μπορει να βολταρει η Νταιζη, να τη μαχαιρωνετε πιο συχνα.... υπαρχουν πολλοι στη σειρα, που θελουν να βγαλουν το αχτι τους....

Και εκτός σειράς μη σου πω... Ksilo Ksilo Ksilo


loukanorofan έγραψε:-τσακαλι η Εριεττα, αμεσως εβγαλε ακρη με τον εφιαλτη... κ εριξε αμεσως δολωμα, κ ο γνωστος μεγαλοδικηγορος Π.Ρουσσος τσιμπησε σαν χανος....κ με πολυ διακριτικοτητα κ μυστικοτητα τους τσακωσαν... μα, συγγνμη κιολας, μονο προβολεα δεν ειχαν αναψει μεσα στην τζιπαρα οταν περιμεναν, κ η Αντιγονη περασε πιο διπλα και κ καλα δεν τους ειδε.... αν ειναι δυνατον! μην ειστε τοσο ρεαλιστες βρε παιδια... (η παρακολουθηση Νορας-Λουκα στον πρωτο κυκλο ηταν πολυ καλυτερη.. Mmm)(τι θυμηθηκα τωρα..)
Μες στο ρεαλισμό, δεν το συζητώ!! Τσακάλια στις παρακολουθήσεις, τι να πεις!!
imarton
Lyn
Lyn
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Εδώ!
Ασχολίες : Λίγο απ' όλα. Λίγο όμως, όχι πολύ.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 440 - Ημερομηνία 16-11-2010 - Σελίδα 2 Empty ΝΟΡΑ-ΛΟΥΚΑΣ

Δημοσίευση από BOUSS1975 Τετ Νοε 17, 2010 10:11 am

ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΔΥΟ, ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ , ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΜΑΤΩΣΕΙ ΤΟ ΠΕΤΣΑΚΙ. ΟΤΑΝ ΜΙΑ ΣΕΙΡΑ ΞΕΜΕΝΕΙ ΑΠΟ ΘΕΜΑΤΑ, ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΤΙΠΟΤΑ. ΑΠΟ ΠΟΥ ΚΑΙ ΩΣ ΠΟΥ, ΕΦΤΑΣΕ ΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ? ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ ΑΠΟ ΤΟ ΤΙΠΟΤΑ. ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΟΤΙ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΛΥΘΕΙ ΜΕ ΜΙΑ ΑΠΛΗ ΕΞΗΓΗΣΗ, ΜΕ ΜΙΑ ΑΠΛΗ ΚΟΥΒΕΝΤΑ, ΑΥΤΟΙ ΟΛΟ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ, ΟΛΟ ΣΥΖΗΤΑΝΕ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΛΕΝΕ ΑΡΛΟΥΜΠΕΣ.
"ΜΕ ΔΙΑΜΑΝΤΙΑ ΠΛΗΡΩΝΕΙ Η ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΤΗΝ ΥΠΕΡΑΣΠΙΣΗ ΤΗΣ". ΚΑΙ ΤΟ ΖΩΟ Η ΝΟΡΑ, ΑΝΤΙ ΝΑ ΠΙΑΣΕΙ ΤΟΝ ΛΟΥΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΕΙ "ΟΧΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ, ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ, ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ, ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΠΕΣΑ ΤΟΣΟ ΕΞΩ, Ο ΛΟΥΚΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕ ΠΟΥΛΟΥΣΕ ΠΟΤΕ ΓΙΑ ΤΑ ΔΙΑΜΑΝΤΙΑ, Ο ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ ΒΕΝΕΤΗΣ ΜΠΟΡΕΙ". "ΝΟΡΑ, ΝΟΡΑ, ΔΕΝ ΘΕΣ ΕΜΕΝΑ, ΤΑ ΔΙΑΜΑΝΤΙΑ ΘΕΣ. ΤΙ ΛΕΣ ΤΩΡΑ, ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ. ΜΗΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΕ ΔΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΓΙΑΤΡΟΣ?" ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΔΙΚΗΓΟΡΩΝ. ΠΙΑΣ'ΤΟΝ ΜΩΡΗ ΚΑΙ ΡΩΤΑ ΤΟΝ. ΚΑΝΕ ΜΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΣΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟΣ. ΑΠΟΡΩ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΕΡΙΖΗΤΗΤΟΙ ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ.
ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΜΟΝΟ "Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ" ΗΤΑΝ ΤΟ ΣΗΡΙΑΛ ΠΟΥ ΑΠΕΥΘΥΝΟΤΑΝ ΣΕ ΗΛΙΘΙΟΥΣ. ΕΙΝΑΙ Η ΣΕΙΡΑ ΠΟΥ ΟΣΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΧΑΣΕΙ, ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΣΤΟ ΝΟΗΜΑ ΣΕ 30 ΔΕΥΤΕΡΑ. ΓΙ'ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΧΤΥΠΑΕΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΤΗΛΕΘΕΑΣΕΙΣ. Ο ΤΗΛΕΘΕΑΤΗΣ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΟΛΥΚΟΥΡΑΖΕΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΟΥ. ΤΑ ΘΕΛΕΙ ΟΛΑ ΜΑΣΗΜΕΝΑ. ΕΤΣΙ ΠΑΝΕ ΝΑ ΚΑΤΑΝΤΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ. ΜΕΧΡΙ ΕΝΑ ΣΗΜΕΙΟ, ΕΙΧΕ ΛΙΓΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ. ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ, ΤΙΠΟΤΑ.

ΚΟΥΡΑΣΑΝ ΠΟΛΥ!!!

BOUSS1975


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 440 - Ημερομηνία 16-11-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 440 - Ημερομηνία 16-11-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Νοε 17, 2010 10:47 am

JESSIE έγραψε: Κι η σχέση με το Στέφανο δεν της έφησε πληγή, γιατί ούτε η ίδια τον αγάπησε, σαν εναλλακτική λύση τον είδε, και ξέρει πως σαν πατέρας του Αγγελου θα είναι δίπλα της,


Εγώ πάλι κοιτα να δείς που θυμάμαι την Εύα στο χείλος του γκρεμού με τα καμώματα του συζύγου με τη μαλλιαρή του αγάπη
Βολεύει προφανώς να τα ξεχνάνε για να πάνε παρακάτω μια ηρωίδα με την οποία απέτυχαν παταγωδώς αλλά η Εύα μπήκε σ αυτό το γάμο με ελπίδες και βγήκε τσακισμένη οπότε πληγή υπάρχει όπως υπάρχει στη ζωή της ενα δεύτερο παιδί που ο πατέρας του το έχει γραμμένο.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 440 - Ημερομηνία 16-11-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 440 - Ημερομηνία 16-11-2010

Δημοσίευση από fay Τετ Νοε 17, 2010 10:56 am

KatsaroYpotheto έγραψε:Γιάννα είσαι απόλαυση! Οι σχολιασμοί σου πάντα τέλειοι! Απο ότι κατάλαβα να μην κάνω τον κόπο να δώ ΟΥΤΕ αυτό το επεισόδιο ε? Ξύλο που περίμενα δεν είχε (-_-), την Μελίτα ακόμα και στην ξεφτίλα της αρνούμαι να την παρακολουθήσω, κάτι για Λευτέρης - Εύα διάβασα.. αστο να πάει από κει χάμω..

Γιάννα είσαι ΘΕΑ! Το είπα??? Τσάκω το oscar

ΥΓ. @ Jessie μην συγκρίνουμε μήλα με πορτοκάλια σε παρακαλώ, έτσι βλέπω το Στράτος - Λουκάς. Καταρχήν γιατί ο Στράτος ήταν ένας και μοναδικός (άσχετο χαχα) και κατα δεύτερον γιατί ο Στράτος τη λαμογιά και την εξαπάτηση την είχε στο αίμα του, ο Λουκάς είναι ο πιο καθαρός από τους ήρωές μας, πέρασε και δεν ακούμπησε ))
: respect : : respect : : respect : : respect :
Συμφωνώ, επαυξάνω και προσυπογράφω. Μη συγκρίνετε παρακαλώ πολύ το Λουκάκο μου με το Στράτο της Βέρας.
fay
fay
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Σε μια δική μου ουτοπία.
Ασχολίες : Διάβασμα, Μουσική, Κλασσικό σινεμά.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 440 - Ημερομηνία 16-11-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 440 - Ημερομηνία 16-11-2010

Δημοσίευση από evanna Τετ Νοε 17, 2010 11:10 am

Kαλο απο μενα το επεισοδιο κυριως για τη φολα που εφαγε το ''Μελιτακι'' απο το Στεφανο! sisi
Νομιζε η κυρια(λεμε τωρα)οτι με μια της κινηση ο αλλος θα τρεξει απο πισω της μη χασει το δεκα το καλο και εφαγε τα μουτρα της!Καλα να παθει!Αυτη η παγωμαρα του Στεφανου στο φιλι και το ''Ας το,δεν λεει.....''με πεθαναν! lmao
Το γεγονος οτι πηγε στη ''φιλη'' της vomit τη Νορα και την επρηξε με τα δικα της χωρις να ρωτησει πως ειναι εκεινη εστω τυπικα ας μην το σχολιασω καλυτερα.............! wall

Απορησα με τη Νορα και με τον αποτομο τροπο που εδιωξε το Λουκα! Synelthe Ξεστραβωσου καλε,ο ανθρωπος λιωνει!

Βρηκα απαραδεκτη και παλι τη Δαφνη!Ειπε πως θα κανονισει τις βαρδιες της συμφωνα με το προγραμμα της κοπελας για να προσεχει το παιδι,στο Νικολα ομως τα γυρισε και απαιτησε να αποκτησει αυτος ωραριο!Πας καλα κοπελα μου,αν σου διαφευγει γιατρος ειναι ο ανθρωπος!Τι να κανει δηλαδη αν τυχει κατι εκτακτο,να πει στον ασθενη δεν μπορω πρεπει να ταϊσω το Μαριο φρουτοκρεμα!?Ημαρτον! imarton
Παρεπιπτοντως δεν καταλαβα που αποσκοπουσε η αναφορα στον αρρωστο φιλο του Ηλια,για τον οποιο δεν εχουμε ξανακουσει ποτε και που μαλιστα ηταν λογιστης του Λυτρα!Παραξενο.........! Rolling Eyes

Σχετικα με την Ευα περα του οτι για μενα εχει παραγκωνιστει πολυ,την ακουω να συζητα με το Λευτερη και εντυπωσιαζομαι που οσα της ειπε αυτος που στο κατω-κατω ξενος της ειναι δεν εχει βρεθει ενας τοσο καιρο απο τους υπολοιπους 4 να της τα πει! livani

Η Νταιζη ως συνηθως με εκνευριζει που το παιζει αθωα αλλα η σκηνουλα της με το Χρηστο μου αρεσε......! Thumbs up

Η Εριεττα μια κουκλα στο γραφειο του Ρουσσου!Αυτο που με μπερδευει στην ιστορια με τον εφιαλτη,ειναι πως εμενα οσες φορες το εχω δει μου φαινεται οτι ο Ρουσσος πυροβολει ομως
Σπόιλερ:
Clarabelle,Lyn,Βασω και Γιαννα δωσατε ρεστα! oscar
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 440 - Ημερομηνία 16-11-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 440 - Ημερομηνία 16-11-2010

Δημοσίευση από paola Τετ Νοε 17, 2010 3:54 pm

Clarabelle και Καρ-Mik ειστε και οι δυο υπεροχες lmao lmao
paola
paola

Θηλυκό Τόπος : Στον δικο μου κοσμο.
Ασχολίες : πολλα!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 440 - Ημερομηνία 16-11-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 440 - Ημερομηνία 16-11-2010

Δημοσίευση από amoust Τετ Νοε 17, 2010 3:59 pm

Με βαριά καρδιά και μετά απο καιρό να σχολιάσω κι εγώ το επεισόδιο, πιό πολύ για να ξεφύγει το μυαλό μου απο την δουλειά.
Τηλεφώνημα απο τον πρώην λογιστή του Λύτρα στον Ηλία. Κάτι θα μάθει ο Ηλίας και μάλλον θα έχει σχέση με την δολοφονία του πατέρα της Ερι και την περιουσία του. Κάπου διάβασα πως μπορεί και ο λογιστής αυτός να ήταν στην φωτογραφία αλλα μάλλον το αποκλείω.
Η Ερι με τον Στέφανο τείνουν να γίνουν ο Λουκάς και η Νόρα του τρίτου κύκλου αφού είναι οι μόνοι που προχωράνε την υπόθεση. Με θλίψη θυμάμαι ακόμα πως κάθονταν οι δυό τους ώρες ατελείωτες για να βρούν τον δολοφόνο του Χ'βασιλείου στον δεύτερο κύκλο και τώρα δεν μπορούν να συντάξουν σωστά μια πρόταση.
Και μια διαπίστωση. Πλησιάζουμε τα πρώτα πενήντα επεισόδια του τρίτου κύκλου και μοιάζουν όλα βαλτωμένα. Ελπίζω σύντομα να αλλάξει αυτό.

amoust
Τουρίστας
Τουρίστας

Άντρας

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 440 - Ημερομηνία 16-11-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 440 - Ημερομηνία 16-11-2010

Δημοσίευση από Foulitsa Τετ Νοε 17, 2010 4:24 pm

edem4ever έγραψε:"Αν οι ηρωες μας ηταν τηλενουβελες πως θα λεγονταν;"


"Μελιτα, το φλογερο κοριτσι"

Ειναι πραγματικη τηλενουβελα απο την Αργεντινη, ο πρωτοτυπος τιτλος ειναι Kachorra και σημαινει κουταβακι!
Καλε τη ξεφτιλα ηταν αυτη σημερα; lmao Ηταν πεπεισμενη η κιουρια οτι θα σφυραει και τρεχει απο πισω της ο Στεφανος αλλα "δεν λεει"! Η ΑΠΟΛΥΤΗ ΞΕΦΤΙΛΑ! Ποσο ποιο χαμηλα μπορει να πεσει το κουταβακι μου λετε; Και η κωμωδια συνεχιζεται με τη Μελιτα να πηγαινει στη Νορα να της εξηγει με τις ωρες ποσο χαμηλα επεσε... Ειχε αναγκη απο μια φιλη το τσαμενακι!!! gibbs
Η Αμαλια της τα γυρισε και η ξεφτιλα ξαφνου εγινε μεγαλυτερη... Τι φταιει η μανουλα αγαπη μου...; Εσυ ξεβρακωθηκες πριν δεις το ποταμι... Εισαι στην ερημο κι η αλλη φωναζει "νερο νερο" περιμενα μανουλα μου να το δεις πρωτα!


"Λευτερης, ο κουτσομπολης"

Το εστησε το αυτακι κανονικοτατα ο Τερης! Ειναι και διακριτικος τρομαρα του, λιγο αν εκανε το βλεμμα της Ευα προς το μερος του τον ειχε παρει χαμπαρι!
Δινει και συμβουλες το ζαβο και ενταξει στο Μπελλο να το καταλαβω αλλα στην Ευα; Γιατι; Γιατι ο μονος που βρεθηκε να πει αυτα που πρεπει στην Ευα ειναι ο Λευτερης; Γιατι; wall


"Εριεττα, η ορφανη κληρονομος"

Της εδωσε το λογο της τιμης του το παλικαρι κι αυτη τον πιστεψε! Να προσθεσω "χαζη" στον τιτλο μου; Οχι, μαλλον οχι! Γιατι η Κυρια τη σκηνη την εκανε στο Στεφανο γιατι νομιζε οτι μιλησε για τα διαμαντια και οχι για την κατινιες της απολυτης!
Μου αρεσε τρελα η Ερι οταν πηγε στο Πετρο και δεν λεω μονο το μαλλι! Μου εβγαλε ενα απιστευτο συναισθημα την ωρα που ρωτουσε τον Πετρο για τον αδερφο της Aww Νομιζω τελικα τη συμπαθω την Εριεττα!


"Μαργαριτα η παρθενα"

Νομιζω οτι δεν υπαρχει καλυτερος τιτλος για την Νταιζη που της ριχτηκε ο Χρηστος και αυτη παλεψε για την τιμη της! Ειχα βεβαια την αισθηση οτι θα παλευε και ο Μπελλος αλλα μαλλον κατι παρανοησα.... Οπως να 'χει η αθωωα παιδουλα εβαλε και τη μαμα στο κολπο η οποια δεν ειχε και πολλους ενδοιασμους να φλομωσει τον γαμπρουλη της! Θα μπορουσε βεβαια να ειναι λιγο πιο πιστικη, χαθηκε να βαλει μια φωνη κατι... Να το ευχαριστηθουμε βρε παιδι μου!
Η Νταιζαρα παντως μαχαιρωμενη ξεμαχαιρωμενη κατεβηκε στο λιμανι να βρει το παλικαρι και να του ζητησει συγγνωμη και ο Μπελλος απο πισω.... Καλα αυτος δουλεια δεν εχει;


"Τακτ, φινετσα και μυαλο"

Τακτ η Αμαλια -κλασσικα- Για ακομα μια φορα προσφερθηκε να βοηθησει τον αντρα της αλλα ΟΧΙ ο Ρουσσος θα παρει το μυστικο στον ταφο του, κουβεντα δεν του περνεις!
Φινετσα η Αντιγονη! Ντυθηκε στολιστηκε και πηγε στο Ρουσσο για να της πει τα μαντατα, θα την ταραξουν το ιδιο με το Ρουσσο ή σκορδοκαϊλα της;
Μυαλο ο Ρουσσος ο οποιος μου τα χαλαει τελευταια... Ναι κυριε χαλασε ο κοσμος! δεν καταλαβα απο ποτε ο Λουκονορικος Ρουσσος αντιμετωπιζει το σωρισμο Νορας Λουκα οπως αντιμετωπισε προχθες την κλοπη... Grrr Θα το ξαναπω και θα το λεω μεχρι να εισακουστω... Το καλο που σας θελω το μυστικο να αξιζει την ταλαιπωρια και το καψιμο που τρωμε στη μαπα... Το καλο που σας θελω να μην μεινω μ@λ@κ@ς και απορω γιατι ανεβηκα το γολγοθα αν δεν εχει ανασταση.... Το καλο που σας θελω να μην μου πεταχτει απο πουθενα ο Ασκληπιος γιατι δεν θα σας σωζει ουτε ο Ιπποκρατης... Το καλο που σας θελω.... Νομιζω εγινα σαφης! Ksilo


"Νοραλντα"

Τη θυμασται την τυφλη; Εχουμε νεα εξελιγμενη εκδοση, τη μουγγη! zip Τι να κανω, ταμα για να αξιωθει η Νορα να μιλησει; Τον βλεπεις τον αλλο τον δολιο ανησυχει ΓΙΑΤΙ δεν του λες την αληθεια; ΓΙΑ ΣΕΝΑ ηρθε ΓΙΑ ΣΕΝΑ ρωτησε και ξαναρωτησε για το παιδι δεν ξερει ΔΕΝ ΤΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕΣ, Σ'ΑΓΑΠΑΕΙ χαζο... ΜΙΛΑ επιτελους!!!! Synelthe
Επισης φαε και τιποτα.... Μην τρεχουμε ε;
Περα απο την υστερια που με εχει πιασει μου αρεσε πολυ η αγκαλια με την Ευα! Hug


"Δαφνη η ατιθαση"

Το γραψαμε κι αυτο! Ειπε εκεινος ο κακομοιρης ο Ηλιας οτι θελει να παει στα Γρεβενα να δει ενα φιλο του... Η Δαφνη εξ αυτου ορμομενη εκανε ολοκληρη σκηνη στο Νικολα κατηγορωντας τον ουτε λιγο ουτε πολυ οτι ειναι αδιαφορος πατερας... Ειναι δυνατον να φερνουν την καταστροφη για ενα τετοιο θεμα... Και να ρωτησω εγω τη Δαφνουλα τωρα που μου ηρθε, το Νικολα τον θελει εκει ή μπορει να παρει το Μαριο σπιτι του; Οσο να πεις το "Δυο και κατι αντρες" με Νικολα και Λουκα να πηγαινουν παλι για ψωνια αλλα μαζι με τον Μαριο θα ειχε περισσοτερο γελιο απο αυτο που βλεπουμε τωρα που ειναι για κλαματα.... Οχι δραματικο, για κλαματα!
Απο την ολη ιστορια το ζουμι ειναι οτι ο φιλος του Ηλια ηταν αρχιλογιστης του Λυτρα! Ο ολος χαμος πιστευω ηταν για να μαθουμε αυτο και τιποτα αλλο...! scratch


"Η Ευα της γειτονιας"

Η παρακατιανη βρε παιδι μου....! Το βλεπω, αναγνωριζω τα σημαδια! Μαγειρεψε στη Νορα και οταν ο Λουκας πηγε απο το σπιτι εφτιαχνε φρουτοκρεμα.... Αααααχ! Αχ και βαχ! Αληθεια στη φρουτοκρεμα εβαλε και μπισκοτο παρατηρησε κανεις; cake Συμμαζευομαι και συνεχιζω....
Ο Λευτερης εκανε δυο χρονια να συνειδιτοποιησει οτι πρεπει να συνεχισει τη ζωη του μετα το καψιμο της δολοφονημενης, η Ευα γιατι εχουμε την απαιτιση να ξεπερασει ΤΟΝ ερωτα, ΤΑ αδειασματα, ΤΙΣ προδοσιες μεσα σε λιγους μηνες; Γιατι το μονο που μπορει να δωσει υποσταση σε αυτη την ηρωιδα ειναι ο ερωτας; Γιατι οι φιλοι της απο στηριγματα εχουν γινει στηριζομενοι; Ειστε σιγουροι οτι καψατε τη Βερα; shy



* Προσυπογραφοντας τις διαφωτιστικοτατες αποριες της Μαριας προσθετω αλλη μια! Εχει καποιο νοημα αυτο που παρακολουθουμε; Οδηγει καπου, θα βρουμε μια λυση ή θα προσπαθουμε να καταλαβουμε πως μας προεκυψε το φιναλε; Καντε κατι, τσιγκλιστε με, κοιμαμαι..... Sleep
xoxoxo Γιαννα, η ξενερωμενη!

Ακόμα μια φορά έδωσες ρέστα..
Βαριέμαι τόσο να σχολιάζω επεισόδια..
Πάλι καλά που βλέπω τέτοιους σχολιασμούς και θυμάμαι γιατί ασχολούμαι με τη βλακεία(γιατί εχουμε και τακτ..) ακόμα..
Γιάννα RESPECT!!!!
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 440 - Ημερομηνία 16-11-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 440 - Ημερομηνία 16-11-2010

Δημοσίευση από MARINAKI_AGAPI_97 Τετ Νοε 17, 2010 5:30 pm

Χτες λογο αγγλικων δεν ειδα το επεισοδιο!! Τι ηθελα και μπηκα να το δω στο ιντερνετ?? pff

Η Μελιτα αφου υποτιθεται οτι ειναι η καλη φετος εμενα γιατι με εκνευριζει περισσοτερο??
Εβαλε η μανταμ κατι απλο,λιτο και απεριτο στο σπιτι της (που ολος ο υπολοιπος κοσμος φορςει φορμα αλλα οχι η Μελιτα ντυθηκε Μπετοβεν) και μας εδειξε οτι εκος απο εγωιστρια,κακομαθημενη,μαμοθρευτη και υπουλη επιτελους μας εδειξε και ποσο ψωναρα ειναι !! Μα κοπελα μου επικοινωνεις με το περιβαλον που κοντεψες να του ζητησεις και τα ρεστα του ανθρωπου επειδη σε παρακαλουσε να ειστε μαζι!! Σιγα μην τρεξει ο Στεφανος επειδη το θες εσυ!! Αυτο το παιρναει ο ερωτας απο την μια στιγμη στην αλλη !!! Χρονο θα κλεισετε!!! Που λεει ο λογος!! Και γιατι τοσος πανικος Στεφανε?? Ελα ντε? Οχι γιατι λες ψεματα οτι εχουν διαμαντια!!! "Αστο...δεν λει!!" Στεφανος .... Τι εγινε Μελιτα καλη η χυλοπιτα?? cake

Αμαλια μας επριξες με αυτες τις πατατουλες!!!

Καλα μετα στην Νορα... Την εβλεπε την Νορα που δεν ηταν καλα και δεν ανοιξε το στωμα της να ρωτησει "εσυ τι κανεις??" εκει να πεις τις δικες τις τις μ........ μην πω που στο κατω κατω η Νορα τωρα χωρισε οχι πριν απο ενα εξαμηνο!!
Ειναι φιλη της Νορας η Μελιτα!!!! lmao Καλο και συντομο!!!

Ρε Λευτερη τι θα γινει?? Impatient Αμαν συνεχεια με την Ευα!!
Δεν θελουμε χρυσε μου να εισαι καθε τρεις και λιγο να εισαι μαζι της!!! nteni Μπα κακο!!!

Δαφνη καλα στα λεει ο Νικολας ! Τι παει να πει Εσυ δημιουργησες την κατασταση ?? Δηλαδη οταν 2 ανθρωποι θελουν να χωρισουν πρεπει να σκεφτονται ποιες ωρες θα κρατανε το παιδι και αν βολευει τοτε να χωρισουν??

Ειχε κι μερικα που μου αρεσαν ομως πολυ...
Τελεια η σκηνη Ευας-Νορας!!!! : respect : Ετσι για να ξεχωριζουμε λιγο Νορα τις πραγματικες φιλες απο αυτες που το παιζουν φιλες!!! sfyr
Μια απο τα ιδια και η Σκηνη Λουκα-Ευας!!!
Πολυ ωραιες οι σκηνες Σρεφανου-Εριεττας inlove !!
Κατα εναν μυσιριο λογο μου αρεσε η σκηνη Νταιζης-Χρηστου!! imarton Την βρικα πολυ καλη!!!

Αυτα απο μενα!!! Αν στο σημερινο εναι τα νευρα μου στη θεση τους μπορει να μπω να σχολειασω!! Flkia
MARINAKI_AGAPI_97
MARINAKI_AGAPI_97
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Στη Θεσσαλονίκη μου....

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 440 - Ημερομηνία 16-11-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 440 - Ημερομηνία 16-11-2010

Δημοσίευση από MARINAKI_AGAPI_97 Τετ Νοε 17, 2010 5:34 pm

Clarabelle έγραψε:
Εγώ πάλι κοιτα να δείς που θυμάμαι την Εύα στο χείλος του γκρεμού με τα καμώματα του συζύγου με τη μαλλιαρή του αγάπη
Βολεύει προφανώς να τα ξεχνάνε για να πάνε παρακάτω μια ηρωίδα με την οποία απέτυχαν παταγωδώς αλλά η Εύα μπήκε σ αυτό το γάμο με ελπίδες και βγήκε τσακισμένη οπότε πληγή υπάρχει όπως υπάρχει στη ζωή της ενα δεύτερο παιδί που ο πατέρας του το έχει γραμμένο.

Αντε καλε γιατι το λες αυτο?? Αφου και ο Στεφανος και η Μελιτα ειναι υπεροχοι γονεις!!!! Περνανε τοσο χρονο με τα παιδια τους!!! xoxo
MARINAKI_AGAPI_97
MARINAKI_AGAPI_97
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Στη Θεσσαλονίκη μου....

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 440 - Ημερομηνία 16-11-2010 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 440 - Ημερομηνία 16-11-2010

Δημοσίευση από elenp Τετ Νοε 17, 2010 5:42 pm

Το επεισόδιο είχε κάποιες ενδιαφέρουσες σκηνές, αλλά λίγες. Ο Λουκάς ανησύχησε για την Νόρα και πήγε να δει τι κάνει, αλλά η Νόρα δεν του είπε κάτι. Μου άρεσε που του ζήτησε συγγνώμη που σκέφτηκε ότι θα μπορούσε αυτός να είχε πάρει τα διαμάντια ως αμοιβή από την Καρτάλαινα. Η Δάφνη με τον Νικόλα συνεχίζουν να μην είναι μαζί επειδή ζηλεύουν. Η Εύα βοηθάει την Νόρα στην εγκυμοσύνη, αν και εδώ που τα λέμε αυτό που της έφτιαξε για να φάει ούτε εγώ θα το έτρωγα. Ο Λουκάς ανησυχεί και ρωτάει την Εύα αν έχει κάτι η Νόρα αλλά ούτε αυτή του λέει κάτι. Ο Ρούσσος λέει στον Λουκά να συγκεντρωθεί στην υπόθεση, αντί να προσπαθήσει να τους τα φτιάξει με την Νόρα. Η Μελίτα πήγε και φίλησε τον Στέφανο και έφαγε χυλόπιτα. Νομίζω φάνηκε πιο καθαρά ότι ο Στέφανος δεν την αγάπησε και πολύ. Τουλάχιστον αυτό δείχνει. Η Εριέττα είπε την ιστορία στον Ρούσσο και αυτός έπεσε στην παγίδα που του έστησε.
Γενικά ωραίο επεισόδιο και το ψηφίζω καλό.
elenp
elenp
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης