Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πετράκης: «Βλέπω το σόου σαν παιδικό αποκριάτικο πάρτι» ~ Star.gr

+6
ebelina2007
tatiana<3<3
ειρηνη7
evanna
loukitsa
l_aquila
10 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Πετράκης: «Βλέπω το σόου σαν παιδικό αποκριάτικο πάρτι» ~ Star.gr Empty Πετράκης: «Βλέπω το σόου σαν παιδικό αποκριάτικο πάρτι» ~ Star.gr

Δημοσίευση από l_aquila Τετ Νοε 24, 2010 6:23 pm

24.11.2010
15:47
Πετράκης: «Βλέπω το σόου σαν παιδικό αποκριάτικο πάρτι»

"Χείμαρρος" ήταν ο Παναγιώτης Πετράκης μιλώντας ζωντανά στην εκπομπή Super Star της Χριστίνας Λαμπίρη!

Ο τηλεοπτικός Λουκάς από «Τα μυστικά της Εδέμ» μίλησε για όλα: το «Just the two of us», την Ελένη Φουρέιρα και την κριτική που έχει δεχθεί από την επιτροπή του σόου ενώ δήλωσε ερωτευμένος χωρίς ωστόσο να αποκαλύπτει την ταυτότητα της «τυχερής»!

Ο γοητευτικός ηθοποιός ξεκαθάρισε πως παρά το πάθος που βγάζει στη σκηνή, δεν αντιμετωπίζει το σόου σαν διαγωνισμό αλλά σαν παιχνίδι που πρέπει κανείς να ευχαριστηθεί. Αυτός είναι και ο λόγος που –όπως τόνισε ο ίδιος- δεν το έχουν απασχολήσει οι καταγγελίες για στημένο παιχνίδι: «Δεν μπαίνω στη διαδικασία να το ψάξω καν γιατί δε θεωρώ το σόου διαγωνισμό, το θεωρώ παιχνίδι. Όταν είναι να φύγω θα φύγω με το καλό, μέχρι τότε θα δίνω τον καλύτερο μου εαυτό».

Ο Παναγιώτης Πετράκης άνετος και χαμογελαστός, τόνισε στη Χριστίνα Λαμπίρη ότι δεν πτοείται ούτε από την σκληρή κριτική της επιτροπής –και δη της Αθηναΐδας Νέγκα- για τις ενδυματολογικές του προτιμήσεις καθώς η αντιμετώπιση του σε αυτό το κομμάτι είναι σαν σε παιδικό αποκριάτικο πάρτι: «Δε με ενόχλησε καθόλου η κριτική» τόνισε ο νεαρός ηθοποιός και συνέχισε λέγοντας πως: «Δέχομαι την κριτική και δε με ενοχλεί. Ίσα ίσα την επεξεργάζομαι για να δω που στέκει και που όχι. Εξάλλου αντιμετωπίζω στο συγκεκριμένο τομέα το «Just the two of us» σαν ένα παιδικό αποκριάτικο πάρτι».

Ερωτώμενος για το περίφημο συμβάν με τη Μαριάννα Πολυχρονίδη και το ξέσπασμά της με δάκρυα μπροστά στην επιτροπή, ο ταλάντούχος ηθοποιός τόνισε ότι έχει μεγαλοποιηθεί η συγκεκριμένη ιστορία: «Η Μαριάννα Βρέθηκε σε στιγμή ευαίσθητη, ήταν πολύ κουρασμένη και με την όλη πίεση υπήρξε αυτή η στιγμή έκρηξης Αυτό και τίποτα περισσότερο. Δεν υπάρχει μένος μεταξύ της Μαριάννας και της επιτροπής, πολύ περισσότερο με την Αθηναΐδα».

Και αφού ο Παναγιώτης Πετράκης μίλησε «με το νι και με το σίγμα» για τα επαγγελματικά του ήρθε και η στιγμή της κρίσιμης ερώτησης για τα προσωπικά… Εκεί αν και ελαφρώς κρυψίνους αρχικά, ο νεαρός ηθοποιός εξομολογήθηκε όχι μόνο ότι είναι ερωτευμένος και ότι η κοπέλα είναι από το χώρο του, αλλά και το πρώτο γράμμα της «τυχερής»: «Είμαι καλά αυτή την περίοδο, πολύ καλά» τόνισε αρχικά ο Παναγιώτης Πετράκης για να συμπληρώσει λίγο μετά πως «την αγαπημένη την ξέρετε αλλά δε θα σας πω περισσότερα. Απλά ότι είναι “του χώρου” και το πρώτο της γράμμα αρχίζει από "Ε"». Και εκεί που όλο το πάνελ αναφώνησε «η Ελένη Φουρέιρα!» με τη χαρά ενός που «ξετυλίγει το κουβάρι» κάποιου φοβερού μυστικού, ο γοητευτικός ηθοποιός έσπευσε να διευκρινίσει αφενός ότι με την Φουρέιρα έχουν μια εξαιρετική επαγγελματική σχέση και αφετέρου ότι δεν είπε αν είναι το πρώτο γράμμα του ονόματος ή του επωνύμου της κοπέλας…!

Μα, γιατί, μας τυραννάς βρε Παναγιώτη; Θα ψάχνουμε τώρα όλο τον Χρυσό Οδηγό για ονόματα και επώνυμα που αρχίζουν από "Ε";


http://www.star.gr/life_style/69945/
l_aquila
l_aquila
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πετράκης: «Βλέπω το σόου σαν παιδικό αποκριάτικο πάρτι» ~ Star.gr Empty Απ: Πετράκης: «Βλέπω το σόου σαν παιδικό αποκριάτικο πάρτι» ~ Star.gr

Δημοσίευση από l_aquila Τετ Νοε 24, 2010 6:24 pm

Παναγιώτης Πετράκης: «Βλέπω το σόου σαν παιδικό αποκριάτικο πάρτι»
Δημοσιεύθηκε: 24.11.10 16:43 ~ Gossip -Tv

Χείμαρρος" ήταν ο Παναγιώτης Πετράκης μιλώντας ζωντανά στην εκπομπή Super Star της Χριστίνας Λαμπίρη! Ο τηλεοπτικός Λουκάς από «Τα μυστικά της Εδέμ» μίλησε για όλα: το «Just the two of us», την Ελένη Φουρέιρα και την κριτική που έχει δεχθεί από την επιτροπή του σόου ενώ δήλωσε ερωτευμένος χωρίς ωστόσο να αποκαλύπτει την ταυτότητα της «τυχερής»! Ο γοητευτικός ηθοποιός ξεκαθάρισε πως παρά το πάθος που βγάζει στη σκηνή, δεν αντιμετωπίζει το σόου σαν διαγωνισμό αλλά σαν παιχνίδι που πρέπει κανείς να ευχαριστηθεί. Αυτός είναι και ο λόγος που –όπως τόνισε ο ίδιος- δεν το έχουν απασχολήσει οι καταγγελίες για στημένο παιχνίδι: «Δεν μπαίνω στη διαδικασία να το ψάξω καν γιατί δε θεωρώ το σόου διαγωνισμό, το θεωρώ παιχνίδι. Όταν είναι να φύγω θα φύγω με το καλό, μέχρι τότε θα δίνω τον καλύτερο μου εαυτό».
Ο Παναγιώτης Πετράκης, άνετος και χαμογελαστός, τόνισε στη Χριστίνα Λαμπίρη ότι δεν πτοείται ούτε από την σκληρή κριτική της επιτροπής –και δη της Αθηναΐδας Νέγκα- για τις ενδυματολογικές του προτιμήσεις καθώς η αντιμετώπιση του σε αυτό το κομμάτι είναι σαν σε παιδικό αποκριάτικο πάρτι: «Δε με ενόχλησε καθόλου η κριτική» τόνισε ο νεαρός ηθοποιός και συνέχισε λέγοντας πως: «Δέχομαι την κριτική και δε με ενοχλεί. Ίσα ίσα την επεξεργάζομαι για να δω που στέκει και που όχι. Εξάλλου αντιμετωπίζω στο συγκεκριμένο τομέα το «Just the two of us» σαν ένα παιδικό αποκριάτικο πάρτι». Ερωτώμενος για το περίφημο συμβάν με τη Μαριάννα Πολυχρονίδη και το ξέσπασμά της με δάκρυα μπροστά στην επιτροπή, ο ταλάντούχος ηθοποιός τόνισε ότι έχει μεγαλοποιηθεί η συγκεκριμένη ιστορία: «Η Μαριάννα Βρέθηκε σε στιγμή ευαίσθητη, ήταν πολύ κουρασμένη και με την όλη πίεση υπήρξε αυτή η στιγμή έκρηξης Αυτό και τίποτα περισσότερο. Δεν υπάρχει μένος μεταξύ της Μαριάννας και της επιτροπής, πολύ περισσότερο με την Αθηναΐδα».
Και αφού ο Παναγιώτης Πετράκης μίλησε «με το νι και με το σίγμα» για τα επαγγελματικά του ήρθε και η στιγμή της κρίσιμης ερώτησης για τα προσωπικά… Εκεί αν και ελαφρώς κρυψίνους αρχικά, ο νεαρός ηθοποιός εξομολογήθηκε όχι μόνο ότι είναι ερωτευμένος και ότι η κοπέλα είναι από το χώρο του, αλλά και το πρώτο γράμμα της «τυχερής»: «Είμαι καλά αυτή την περίοδο, πολύ καλά» τόνισε αρχικά ο Παναγιώτης Πετράκης για να συμπληρώσει λίγο μετά πως «την αγαπημένη την ξέρετε αλλά δε θα σας πω περισσότερα. Απλά ότι είναι “του χώρου” και το πρώτο της γράμμα αρχίζει από "Ε"». Και εκεί που όλο το πάνελ αναφώνησε «η Ελένη Φουρέιρα!» με τη χαρά ενός που «ξετυλίγει το κουβάρι» κάποιου φοβερού μυστικού, ο γοητευτικός ηθοποιός έσπευσε να διευκρινίσει αφενός ότι με την Φουρέιρα έχουν μια εξαιρετική επαγγελματική σχέση και αφετέρου ότι δεν είπε αν είναι το πρώτο γράμμα του ονόματος ή του επωνύμου της κοπέλας…! πηγή: star
l_aquila
l_aquila
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πετράκης: «Βλέπω το σόου σαν παιδικό αποκριάτικο πάρτι» ~ Star.gr Empty Απ: Πετράκης: «Βλέπω το σόου σαν παιδικό αποκριάτικο πάρτι» ~ Star.gr

Δημοσίευση από l_aquila Τετ Νοε 24, 2010 6:25 pm

Τετάρτη, 24 Νοεμβρίου 2010
Παναγιώτης Πετράκης: "Είμαι ερωτευμένος" ...~ news-piper.blogspot.com

Ο Παναγιώτης Πετράκης μιλώντας στην Χριστίνα Λαμπίρη αποκάλυψε πως είναι ερωτευμένος και η σύντροφος του είναι γνωστή, αν και δεν θέλησε να ανεφέρει το όνομα της, παρά μόνο το αρχικό του μικρού της που είναι το "Ε"....


l_aquila
l_aquila
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πετράκης: «Βλέπω το σόου σαν παιδικό αποκριάτικο πάρτι» ~ Star.gr Empty Απ: Πετράκης: «Βλέπω το σόου σαν παιδικό αποκριάτικο πάρτι» ~ Star.gr

Δημοσίευση από loukitsa Τετ Νοε 24, 2010 7:13 pm

Καταπληκτικος ειναι μωρε!
Ευχαριστούμε
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πετράκης: «Βλέπω το σόου σαν παιδικό αποκριάτικο πάρτι» ~ Star.gr Empty Απ: Πετράκης: «Βλέπω το σόου σαν παιδικό αποκριάτικο πάρτι» ~ Star.gr

Δημοσίευση από evanna Τετ Νοε 24, 2010 8:12 pm

Γλυκας οπως παντα! Matakia Ευχαριστουμε Σοφια! ))
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πετράκης: «Βλέπω το σόου σαν παιδικό αποκριάτικο πάρτι» ~ Star.gr Empty Απ: Πετράκης: «Βλέπω το σόου σαν παιδικό αποκριάτικο πάρτι» ~ Star.gr

Δημοσίευση από ειρηνη7 Τετ Νοε 24, 2010 8:21 pm

Τι φατσουλα!!!Και τι ταλεντο!!!Μακαρι επισης να ειχανε ολοι το ηθος και την σεμνοτητα του!!! inlove inlove Ευχαριστουμε παρα πολυ!!! : thanks : : thanks :
ειρηνη7
ειρηνη7
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : κρητη
Ασχολίες : μουσικη βιβλιο και σερφαρισμα!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πετράκης: «Βλέπω το σόου σαν παιδικό αποκριάτικο πάρτι» ~ Star.gr Empty Απ: Πετράκης: «Βλέπω το σόου σαν παιδικό αποκριάτικο πάρτι» ~ Star.gr

Δημοσίευση από l_aquila Τετ Νοε 24, 2010 8:23 pm

Παρακαλώ κοριτσάκια μου. Δεν κάνει τίποτα ))
l_aquila
l_aquila
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πετράκης: «Βλέπω το σόου σαν παιδικό αποκριάτικο πάρτι» ~ Star.gr Empty Απ: Πετράκης: «Βλέπω το σόου σαν παιδικό αποκριάτικο πάρτι» ~ Star.gr

Δημοσίευση από tatiana<3<3 Τετ Νοε 24, 2010 8:55 pm

σε ευχαριστουμε πολυ σοφακι ))
τι γλυκια φατσουλα εχει Matakia
κουκλακι inlove
tatiana<3<3
tatiana<3<3
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μακρυχωρι-Λαρισας
Ασχολίες : υπολογιστης, μουσικη, βολτες τηλεοραση, σχολειο

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πετράκης: «Βλέπω το σόου σαν παιδικό αποκριάτικο πάρτι» ~ Star.gr Empty Απ: Πετράκης: «Βλέπω το σόου σαν παιδικό αποκριάτικο πάρτι» ~ Star.gr

Δημοσίευση από ebelina2007 Τετ Νοε 24, 2010 9:06 pm

Ειναι τρελλη φατσουλα ο Παναγιωτης ...
Ευχαριστουμε Σοφια...
ebelina2007
ebelina2007
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Ιωαννινα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πετράκης: «Βλέπω το σόου σαν παιδικό αποκριάτικο πάρτι» ~ Star.gr Empty Απ: Πετράκης: «Βλέπω το σόου σαν παιδικό αποκριάτικο πάρτι» ~ Star.gr

Δημοσίευση από ioannaa Τετ Νοε 24, 2010 10:01 pm

ειναιιι γλυκαςςς ο ατιμος τι να κανουμε εεεεεεεεε!!!!! Πετράκης: «Βλέπω το σόου σαν παιδικό αποκριάτικο πάρτι» ~ Star.gr 226538 Πετράκης: «Βλέπω το σόου σαν παιδικό αποκριάτικο πάρτι» ~ Star.gr 226538 Πετράκης: «Βλέπω το σόου σαν παιδικό αποκριάτικο πάρτι» ~ Star.gr 226538
ioannaa
ioannaa
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πετράκης: «Βλέπω το σόου σαν παιδικό αποκριάτικο πάρτι» ~ Star.gr Empty Απ: Πετράκης: «Βλέπω το σόου σαν παιδικό αποκριάτικο πάρτι» ~ Star.gr

Δημοσίευση από katerina--noraloukakos Πεμ Νοε 25, 2010 2:17 am

«Το όνομά της συντρόφου μου αρχίζει από "Ε"»

Στο «Super Star» μίλησε ο Παναγιώτης Πετράκης για τη συμμετοχή του στο «Just the 2 Of Us» αλλά και για την προσωπική του ζωή.



«Νομίζω πως έχει μεγαλοποιηθεί» είπε ο ηθοποιός σχετικά με το θέμα της κόντρας της Μαριάννας Πολυχρονίδη με την Αθηναΐδα Νέγκα. «Απλά, η Μαριάννα βρέθηκε σε μια ευαίσθητη στιγμή, λόγω έντονης πίεσης και κούρασης από τα πολύωρα γυρίσματα». Όσο για τις κριτικές που έχει ο ίδιος ακούσει από την επιτροπή: «Σαφώς δέχομαι την κριτική, δεν με ενοχλεί. (…) Δεν μπαίνω στη διαδικασία να το ψάξω γιατί δεν θεωρώ το σόου διαγωνισμό, αλλά παιχνίδι. Όταν είναι να φύγω, θα φύγω με το καλό. Μέχρι τότε θα δίνω τον καλύτερο εαυτό μου» είπε, ενώ σχετικά με τις επιλογές τής ενδυματολόγου του show, οι οποίες έχουν σχολιαστεί πολύ αρνητικά, εξήγησε: «Γενικά στο παιχνίδι έχω μια αίσθηση παιδικού αποκριάτικου πάρτι, οπότε δεν με ενοχλούν, εφόσον φυσικά δεν προσβάλλουν τη δική μου αισθητική».



Αργότερα, η συζήτηση πέρασε στην προσωπική ζωή του: «Θα σας πω μόνο ότι είμαι καλά» είπε αρχικά, ενώ στη συνέχεια παραδέχτηκε ότι έχει κάποια σχέση. Φυσικά, η δήλωση αυτή δεν έμεινε ασχολίαστη από τα μέλη του πάνελ του «Super Star», οι οποίοι ρωτούσαν επίμονα να μάθουν περισσότερες λεπτομέρειες: «Την ξέρετε. Και το όνομά της αρχίζει από "Ε". Είναι μέσα στο χώρο. Αλλά μέχρι εκεί», πρόσθεσε ο Παναγιώτης.

http://www.yupi.gr/gossip/c23398/Panagiwths_Petrakhs.html
katerina--noraloukakos
katerina--noraloukakos
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πετράκης: «Βλέπω το σόου σαν παιδικό αποκριάτικο πάρτι» ~ Star.gr Empty Απ: Πετράκης: «Βλέπω το σόου σαν παιδικό αποκριάτικο πάρτι» ~ Star.gr

Δημοσίευση από l_aquila Πεμ Νοε 25, 2010 3:49 pm

Ο Πετράκης δέχεται την κριτική
Πρώτη καταχώρηση: Πέμπτη, 25 Νοεμβρίου 2010, 09:24 ~ Zougla.gr

Ο Παναγιώτης Πετράκης, ο επιτυχημένος ηθοποιός που συμμετέχει στο μουσικό talent show του Mega, μίλησε στην εκπομπή της Χριστίνας Λαμπίρη «Super Star» τόσο για το παιχνίδι, όσο και για την προσωπική του ζωή.

Μιλώντας για το θέμα της κόντρας της Μαριάννας Πολυχρονίδη με την Αθηναΐδα Νέγκα, είπε: «Νομίζω πως έχει μεγαλοποιηθεί. Απλά, η Μαριάννα βρέθηκε σε μια ευαίσθητη στιγμή, λόγω έντονης πίεσης και κούρασης από τα πολύωρα γυρίσματα».

Όσο για τις κριτικές που έχει ο ίδιος ακούσει από την επιτροπή: «Σαφώς δέχομαι την κριτική, δεν με ενοχλεί. Δεν μπαίνω στη διαδικασία να το ψάξω γιατί δεν θεωρώ το show διαγωνισμό, αλλά παιχνίδι. Όταν είναι να φύγω, θα φύγω με το καλό. Μέχρι τότε θα δίνω τον καλύτερο εαυτό μου».

Άλλο ένα θέμα που έχει συζητηθεί πολύ είναι οι επιλογές των ρούχων που κάνει η ενδυματολόγος, οι οποίες δεν έχουν λάβει και τα καλύτερα σχόλια. Ο Παναγιώτης κλήθηκε να δώσει μια εξήγηση και για αυτό: «Γενικά στο παιχνίδι έχω μια αίσθηση παιδικού αποκριάτικου πάρτι, οπότε δεν με ενοχλούν, εφόσον φυσικά δεν προσβάλλουν τη δική μου αισθητική».

Όσο για την προσωπική του ζωή, αρκέστηκε μόνο να πει πως... είναι καλά και παραδέχτηκε ότι έχει μια σχέση με μια κοπέλα που το όνομα της αρχίζει από «Ε».

Εμείς του ευχόμαστε να είναι πάντα καλά...
l_aquila
l_aquila
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πετράκης: «Βλέπω το σόου σαν παιδικό αποκριάτικο πάρτι» ~ Star.gr Empty Απ: Πετράκης: «Βλέπω το σόου σαν παιδικό αποκριάτικο πάρτι» ~ Star.gr

Δημοσίευση από Ntinaki Agapaei Petraki Πεμ Νοε 25, 2010 4:55 pm

Φατσουλινι μου...Θεος
Ntinaki Agapaei Petraki
Ntinaki Agapaei Petraki
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στον δικο μου Πετρακικο κοσμο!!!
Ασχολίες : Παναγιώτης Πετράκης<3 I love dreams,music,theatre,life,cinema and books<3

https://www.facebook.com/PanPetrakisFanClub

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Πετράκης: «Βλέπω το σόου σαν παιδικό αποκριάτικο πάρτι» ~ Star.gr Empty Απ: Πετράκης: «Βλέπω το σόου σαν παιδικό αποκριάτικο πάρτι» ~ Star.gr

Δημοσίευση από nora19 Παρ Νοε 26, 2010 11:03 pm

γλυκυτατος και ορθος στις τοποθετησεις του οπως παντα! να σαι καλα παναγιωτη παντα επιτυχιες και με το χαμογελο παντα ετσι φωτεινο! ))


ευχαριστουμε! ))
nora19
nora19
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : παντού και πουθενά

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης