Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Π.Πετράκης: «Έχω νοιώσει την προδοσία» gossip tv 28/11/2010

+4
Ntinaki Agapaei Petraki
margaret10
l_aquila
nikidanis
8 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Π.Πετράκης: «Έχω νοιώσει την προδοσία» gossip tv 28/11/2010 Empty Π.Πετράκης: «Έχω νοιώσει την προδοσία» gossip tv 28/11/2010

Δημοσίευση από nikidanis Κυρ Νοε 28, 2010 1:08 pm

Π.Πετράκης: «Έχω νοιώσει την προδοσία»

Ο ηθοποιός Παναγιώτης Πετράκης παραδέχεται πως τα τελευταία τρία χρόνια έχουν γίνει αλλαγές στην ζωή του τόσο σε επαγγελματικό όσο και σε προσωπικό επίπεδο. Πέρυσι βρέθηκε σε μια σχέση όπου είναι μέχρι και σήμερα και η αλήθεια είναι πως περνάει πολύ καλά. Γι’ αυτό όμως που είναι ιδιαίτερα χαρούμενος είναι για την συμμετοχή του στα «Μυστικά της Εδέμ» αφού όπως λέει και ο ίδιος έγινε γνωστός σε πολύ περισσότερο κόσμο. «Τα τελευταία χρόνια έχω βιώσει αρκετή απογοήτευση από τους ανθρώπους. Οι μεγαλύτερες επενδύσεις μου είναι σε ανθρώπους και όταν αποδεικνύεται ότι είναι χωρίς αντίκρισμα, αυτό ποναέι»
Πηγή: Ok
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Π.Πετράκης: «Έχω νοιώσει την προδοσία» gossip tv 28/11/2010 Empty Απ: Π.Πετράκης: «Έχω νοιώσει την προδοσία» gossip tv 28/11/2010

Δημοσίευση από l_aquila Κυρ Νοε 28, 2010 2:11 pm

Παναγιώτης Πετράκης:έγινα γνωστός σε πολύ περισσότερο κόσμο απο τα Μυστικά της Εδέμ
Ανάρτηση από Tv nea © 28 Νοε 2010 13:22 ~ tvnea.blogspot.com

Ο ηθοποιός Παναγιώτης Πετράκης παραδέχεται πως τα τελευταία τρία χρόνια έχουν γίνει αλλαγές στην ζωή του τόσο σε επαγγελματικό όσο και σε προσωπικό επίπεδο. Πέρυσι βρέθηκε σε μια σχέση όπου είναι μέχρι και σήμερα και η αλήθεια είναι πως περνάει πολύ καλά.
Γι’ αυτό όμως που είναι ιδιαίτερα χαρούμενος είναι για την συμμετοχή του στα «Μυστικά της Εδέμ» αφού όπως λέει και ο ίδιος έγινε γνωστός σε πολύ περισσότερο κόσμο. «Τα τελευταία χρόνια έχω βιώσει αρκετή απογοήτευση από τους ανθρώπους...
Οι μεγαλύτερες επενδύσεις μου είναι σε ανθρώπους και όταν αποδεικνύεται ότι είναι χωρίς αντίκρισμα, αυτό ποναέι»
Πηγή: Ok

l_aquila
l_aquila
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Π.Πετράκης: «Έχω νοιώσει την προδοσία» gossip tv 28/11/2010 Empty Απ: Π.Πετράκης: «Έχω νοιώσει την προδοσία» gossip tv 28/11/2010

Δημοσίευση από margaret10 Κυρ Νοε 28, 2010 2:32 pm

Δεν μας λεει ομως ο Κος Πετρακης οτι συνηθως οτι δινεις παιρνεις, δεν μπορει να εισαι παντα αψογος σε ολα και σε ολους και σαν αντικρυσμα να λαμβανεις πικρια και αχαριστια. Παντα φταινε και οι δυο πλευρες ειτε εχει να κανει με προσωπικες σχεσεις ειτε με επαγγελματικες ειτε με κοινωνικες.Βεβαια καποιες φορες ναι θα βιωσεις και απογοητευση ενω δεν ευθυνεσαι απολυτα αλλα ξερω πως χρειαζονται 2 για να γινει το μπαμ που λεμε.

Οσο για την περιβοητη σχεση του που ηρθε απο το πουθενα τον εχουν ρωτησει επανελλειμενα εαν ειναι ερωτευμενος, σιωπα για λιγο και μετα απαντα "ειμαι καλα".Αυτο εμενα δεν μου κανει για σχεση, και αν ημουν η σχεση του θα ειχα παρεξηγηθει ειλικρινα.Συγνωμη απο τις λουκανορικες αλλα τον συγκεκριμενο ανθρωπο τον βρισκω υπερβολικο σε οτι και να κανει.
margaret10
margaret10
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : AΘΗΝΑ
Ασχολίες : ΓΥΜΝΑΣΤΡΙΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Π.Πετράκης: «Έχω νοιώσει την προδοσία» gossip tv 28/11/2010 Empty Απ: Π.Πετράκης: «Έχω νοιώσει την προδοσία» gossip tv 28/11/2010

Δημοσίευση από Ntinaki Agapaei Petraki Κυρ Νοε 28, 2010 2:43 pm

Aχ ο γλυκας μουυυ!!!!!!!!!!!!<3
Ntinaki Agapaei Petraki
Ntinaki Agapaei Petraki
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στον δικο μου Πετρακικο κοσμο!!!
Ασχολίες : Παναγιώτης Πετράκης<3 I love dreams,music,theatre,life,cinema and books<3

https://www.facebook.com/PanPetrakisFanClub

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Π.Πετράκης: «Έχω νοιώσει την προδοσία» gossip tv 28/11/2010 Empty Απ: Π.Πετράκης: «Έχω νοιώσει την προδοσία» gossip tv 28/11/2010

Δημοσίευση από nora19 Κυρ Νοε 28, 2010 2:46 pm

ο καθενας εχει το δικαιωμα να απανταει οπως αισθανεται καλυτερα για τα προσωπικα του και δεν νομιζω πως μας αφορα ή μπορουμε να κρινουμε το πώς υποθετικα αισθανεται η συντροφος του. Ο παναγιωτης κραταει χαμηλους τονους σε ολα του. Μας απασχολει μονο η δουλεια του και το ταλεντο του. Τα προσωπικα του αφορουν μονο τον ιδιο.

ευχαριστουμε πολυ! ))


Έχει επεξεργασθεί από τον/την nora19 στις Κυρ Νοε 28, 2010 3:04 pm, 6 φορές συνολικά
nora19
nora19
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : παντού και πουθενά

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Π.Πετράκης: «Έχω νοιώσει την προδοσία» gossip tv 28/11/2010 Empty Απ: Π.Πετράκης: «Έχω νοιώσει την προδοσία» gossip tv 28/11/2010

Δημοσίευση από ειρηνη7 Κυρ Νοε 28, 2010 2:47 pm

αΠΟΨΗ ΣΟΥ, ΕΓΩ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ Ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ, ΕΧΕΙ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΘΑ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ, ΕΙΝΑΙ ΣΕΜΝΟΤΑΤΟΣ ΚΑΙ ΓΛΥΚΥΤΑΤΟΣ, ΑΛΛΩΣΤΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΑΙΟ ΟΤΙ ΤΟΝ ΚΑΛΕΣΕ Ο ΜΟΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΚΑΙ ΣΕ ΣΥΝΑΥΛΙΕΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΚΠΟΜΠΗ ΤΟΥ ΠΟΥ ΠΑΛΙ ΔΙΕΠΡΕΨΕ!!!ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΠΟΥ Η ΑΧΑΡΙΣΤΙΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΠΟ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΠΛΕΥΡΑ, ΑΡΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΛΟΓΟ ΟΣΑ ΛΕΕΙ!!!μΠΡΑΒΟ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ, ΕΜΕΙΣ ΣΕ ΑΓΑΠΑΜΕ ΚΑΙ ΣΕ ΣΤΗΡΙΖΟΥΜΕ, ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΧΑΡΙΣΤΟΥΣ, ΔΕΝ ΑΞΙΖΟΥΝ ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ!!! sm Yess )) Palamakia Opados Congrats inlove
ειρηνη7
ειρηνη7
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : κρητη
Ασχολίες : μουσικη βιβλιο και σερφαρισμα!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Π.Πετράκης: «Έχω νοιώσει την προδοσία» gossip tv 28/11/2010 Empty Απ: Π.Πετράκης: «Έχω νοιώσει την προδοσία» gossip tv 28/11/2010

Δημοσίευση από nikidanis Κυρ Νοε 28, 2010 2:49 pm

θα σας παρακαλουσα η συζητηση για τα προσωπικα του Παναγιωτη Πετρακη να σταματησει εδω.
Ευχαριστω
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Π.Πετράκης: «Έχω νοιώσει την προδοσία» gossip tv 28/11/2010 Empty Απ: Π.Πετράκης: «Έχω νοιώσει την προδοσία» gossip tv 28/11/2010

Δημοσίευση από feggaropetra Κυρ Νοε 28, 2010 3:00 pm

συνηθως οτι δινεις παιρνεις, δεν μπορει να εισαι παντα αψογος σε ολα και σε ολους και σαν αντικρυσμα να λαμβανεις πικρια και αχαριστια.

Δυστυχώς υπάρχουν πολλών ειδών άνθρωποι και δυστυχώς συμβαίνει κι αυτό... Γενικά μιλώντας. Το ξέρω από προσωπική πείρα...

Γενικά μιλώντας πάλι, θεωρώ πως ο καθένας μπορεί να μιλάει για τα προσωπικά του μέχρι εκεί που κρίνει ο ίδιος,και τη στιγμή που κρίνει ο ίδιος. Ειδικά όταν είναι επώνυμος είναι διαφορετικά τα πράγματα και φυσικό είναι να σκέφτεται λίγο παραπάνω πριν πει κάτι... Άλλές φορές κάποια σχέση δεν την αποκαλύπτουμε αμέσως, είτε επειδή δεν είμαστε ακόμη σίγουροι για τα αισθήματά μας, είτε για οποιοδήποτε άλλο λόγο... Ίσως και μια κοπέλα που είναι δίπλα σε κάποιο δημόσιο και πολύ αγαπητό πρόσωπο, να μην ήθελε να γίνει γνωστή η σχέση της, αυτόματα θα είχε κι εκείνη μέρος της δημοσιότητας του αγαπημένου της και μπορεί να μην το ήθελε... Δεν μπορούμε να ξέρουμε και σίγουρα δεν μπορούμε να κρίνουμε κάποιον για το ποιο κομμάτι της ζωής του αποφασίζει να βγάλει προς τα έξω και πότε. flower

Ευχαριστούμε πολύ για τα δημοσιεύματα. : thanks :
Συγνώμη Νίκη που απάντησα. Δε μίλησα όμως για προσωπικά. valen

feggaropetra
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Π.Πετράκης: «Έχω νοιώσει την προδοσία» gossip tv 28/11/2010 Empty Απ: Π.Πετράκης: «Έχω νοιώσει την προδοσία» gossip tv 28/11/2010

Δημοσίευση από ebelina2007 Κυρ Νοε 28, 2010 3:27 pm

Ευχαριστουμε πολυ κοριτσια..
ebelina2007
ebelina2007
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Ιωαννινα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Π.Πετράκης: «Έχω νοιώσει την προδοσία» gossip tv 28/11/2010 Empty Απ: Π.Πετράκης: «Έχω νοιώσει την προδοσία» gossip tv 28/11/2010

Δημοσίευση από margaret10 Κυρ Νοε 28, 2010 3:54 pm

Ας μην ανοιξουμε τωρα κουβεντα για ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ και τι εχουν προσφερει.Ο καθενας εχει την αποψη του και ειναι σεβαστη.Επιτρεψτε μου ομως να διαφωνησω σε οτι εχετε ποσταρει εδω.
Απο εμενα κλεινει εδω το θεμα.
margaret10
margaret10
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : AΘΗΝΑ
Ασχολίες : ΓΥΜΝΑΣΤΡΙΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Π.Πετράκης: «Έχω νοιώσει την προδοσία» gossip tv 28/11/2010 Empty Απ: Π.Πετράκης: «Έχω νοιώσει την προδοσία» gossip tv 28/11/2010

Δημοσίευση από ειρηνη7 Κυρ Νοε 28, 2010 4:40 pm

Και απο εμενα θα ληξει, αλλα θα υπενθυμισω μονο οτι ατομα στην ηλικια και με το ιδιο επαγγελμα με τον παναγιωτη πολυ αμφιβαλλω αν ξερουν τι σημαινει μικης θεοδωρακης, και ποσο συγκλονιστικος ειναι παντα σε ολες τις ερμηνειες του, αλλωστε για να τον διαλεξει κατι θα ξερι ο μικης!!!Φυσικα και δεν μπορεις να αποτιμησεις την προσφορα ενος μικη 85 ετων με τοσους αγωνες αλλα σε συγκριση με ιδιας ηλικιας συναδερφους του η και μεγαλυτερους, εννοειτε οτι η πλαστιγγα γερνει σαφως υπερ του παναγιωτη, που δειχνει πως ενα σεμνος και γλυκος καλλιτεχνης μπορει να φτασει ψηλα!!!πολυ ψηλα!!! ;D )) Palamakia : respect : : respect :
ειρηνη7
ειρηνη7
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : κρητη
Ασχολίες : μουσικη βιβλιο και σερφαρισμα!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Π.Πετράκης: «Έχω νοιώσει την προδοσία» gossip tv 28/11/2010 Empty Απ: Π.Πετράκης: «Έχω νοιώσει την προδοσία» gossip tv 28/11/2010

Δημοσίευση από margaret10 Κυρ Νοε 28, 2010 8:02 pm

Κανεις δεν αμφισβητει εναν Μικη Θεοδωρακη, αλλα και αλλοι καλλιτεχνες σε νεαρη ηλικια εχουν τραγουδησει Μικη.Και ειναι χρονια σε αυτο το επαγγελμα με αξιοπρεπεια και ηθος.Ασχολουνται αποκλειστικα με την μουσικη τους σεμνα και ταπεινα.Δεν θα αναφερω παραδειγματα ειναι πολλοι και δεν θελω να αδικησω κανεναν.Ο Κος Πετρακης ειναι ενας καλος τραγουδιστης το εχω ξαναδηλωσει αλλα οχι για ολα τα ειδη τραγουδιου.Δεν τον γνωριζω προσωπικα και ουτε ενδιαφερομαι να τον γνωρισω. Απλα απο αυτα που βλεπω κρινω.
margaret10
margaret10
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : AΘΗΝΑ
Ασχολίες : ΓΥΜΝΑΣΤΡΙΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Π.Πετράκης: «Έχω νοιώσει την προδοσία» gossip tv 28/11/2010 Empty Απ: Π.Πετράκης: «Έχω νοιώσει την προδοσία» gossip tv 28/11/2010

Δημοσίευση από ειρηνη7 Κυρ Νοε 28, 2010 8:08 pm

γΙΑΤΙ, Ο Π0ΑΝΑΓΙΩΤΗς ΔΗΛΑΔΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΕΜΝΟς?κΑΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ Η ΕΜΠΑΘΕΙΑ ΟΠΡΟς ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΤΟΥ, ΟΥΤΕ ΣΚΑΝΔΑΛΑ ΠΡΟΞΕΝΗΣΕ, ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ!!!εΜΕΝΑ ΜΟΥ ΦΤΑΝΕΙ ΟΤΙ ΥΠΕΡΕΧΕΙ ΠΟΛΛΩΝ ΑΛΛΩΝ, ΕΙΝΑΙ ΑΡΙΣΤΟΣ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΕΙΔΗ ΜΟΥΣΙΚΗΣ, ΤΑ ΠΤΥΧΙΑΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΟΙ ΥΠΟΤΡΟΦΙΑ ΣΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΗ ΤΟ ΑΠΟΔΕΙΚΝΥΟΥΝ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΑΝΕΤΟΤΑΤΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΝΕΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΜΠΙΘΙΚΩΤΣΗΣ, ΜΕ ΤΗΝ ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΤΟ ΤΑΛΕΝΤΟ ΤΟΥ, ΚΑΙ ΤΗΝ ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΗ ΤΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΑ!!!ο ΜΙΚΗΣ ΤΑ ΕΙΔΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ, ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΡΟΤΙΜΑ!!!αΛΛΑ ΦΥΣΙΚΑ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΓΟΥΣΤΟΥ, ΤΙ ΑΡΕΣΕΙ ΣΤΟΝ ΚΑΘΕΝΑ,ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ, ΕΙΜΑΙ ΠΕΡΗΦΑΝΗ, ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΓΩΓΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΡΗΤΗ!!! soutien lol! Palamakia Love! : respect :
ειρηνη7
ειρηνη7
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : κρητη
Ασχολίες : μουσικη βιβλιο και σερφαρισμα!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης