Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Φαίη Ξυλά "Ο σύζυγος μου με αγαπάει απόλυτα" ~ ΟΚ (1/12/2010)

+10
l_aquila
evanna
ebelina2007
KatsaroYpotheto
nikidanis
Foulitsa
Clarabelle
ειρηνη7
pasxalitsa
giouli_edem
14 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Φαίη Ξυλά "Ο σύζυγος μου με αγαπάει απόλυτα" ~ ΟΚ (1/12/2010) Empty Φαίη Ξυλά "Ο σύζυγος μου με αγαπάει απόλυτα" ~ ΟΚ (1/12/2010)

Δημοσίευση από giouli_edem Τετ Δεκ 01, 2010 4:42 pm

Φαίη Ξυλά "Ο σύζυγος μου με αγαπάει απόλυτα" ~ ΟΚ (1/12/2010) 6dcada84

Φαίη Ξυλά "Ο σύζυγος μου με αγαπάει απόλυτα" ~ ΟΚ (1/12/2010) JPG2-3

Φαίη Ξυλά "Ο σύζυγος μου με αγαπάει απόλυτα" ~ ΟΚ (1/12/2010) JPG3-2
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Φαίη Ξυλά "Ο σύζυγος μου με αγαπάει απόλυτα" ~ ΟΚ (1/12/2010) Empty Απ: Φαίη Ξυλά "Ο σύζυγος μου με αγαπάει απόλυτα" ~ ΟΚ (1/12/2010)

Δημοσίευση από giouli_edem Τετ Δεκ 01, 2010 4:42 pm

Φαίη Ξυλά "Ο σύζυγος μου με αγαπάει απόλυτα" ~ ΟΚ (1/12/2010) JPG4-2

Φαίη Ξυλά "Ο σύζυγος μου με αγαπάει απόλυτα" ~ ΟΚ (1/12/2010) JPG5-1
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Φαίη Ξυλά "Ο σύζυγος μου με αγαπάει απόλυτα" ~ ΟΚ (1/12/2010) Empty Απ: Φαίη Ξυλά "Ο σύζυγος μου με αγαπάει απόλυτα" ~ ΟΚ (1/12/2010)

Δημοσίευση από pasxalitsa Τετ Δεκ 01, 2010 4:46 pm


Κούκλα και ισορροπημένη!!!! Ο τέλειος συνδυασμός Love!
pasxalitsa
pasxalitsa
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΕ θέα το Πέλαγο
Ασχολίες : Θέατρο, Λογοτεχνία, Σινεμά, Τηλεόραση

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Φαίη Ξυλά "Ο σύζυγος μου με αγαπάει απόλυτα" ~ ΟΚ (1/12/2010) Empty Απ: Φαίη Ξυλά "Ο σύζυγος μου με αγαπάει απόλυτα" ~ ΟΚ (1/12/2010)

Δημοσίευση από ειρηνη7 Τετ Δεκ 01, 2010 4:48 pm

ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΗ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ, ΑΠΟ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΗ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΤΑΛΑΝΤΟΥΧΑ ΗΘΟΠΟΙΟ!!!εΠΙΠΛΕΟΝ, ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΤΑΙΡΙΑΣΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ ΜΕ ΤΟΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!εΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΗ!! : thanks : : thanks : : thanks :
ειρηνη7
ειρηνη7
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : κρητη
Ασχολίες : μουσικη βιβλιο και σερφαρισμα!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Φαίη Ξυλά "Ο σύζυγος μου με αγαπάει απόλυτα" ~ ΟΚ (1/12/2010) Empty Απ: Φαίη Ξυλά "Ο σύζυγος μου με αγαπάει απόλυτα" ~ ΟΚ (1/12/2010)

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Δεκ 01, 2010 4:53 pm


Υπέροχη στην όψη και στη σκέψη
Τα μαλλιά θυμίζουν Γκίλντα έτσι όπως τα έχει μαζέψειinlove inlove inlove
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Φαίη Ξυλά "Ο σύζυγος μου με αγαπάει απόλυτα" ~ ΟΚ (1/12/2010) Empty Απ: Φαίη Ξυλά "Ο σύζυγος μου με αγαπάει απόλυτα" ~ ΟΚ (1/12/2010)

Δημοσίευση από Foulitsa Τετ Δεκ 01, 2010 5:05 pm

Μια ΘΕΑ!!!!
Ειδικά με τα μαυρα εναι πανεμορφη!!
Πολύ γλυκιά η συνέντευξη, μιλάει για τον Κωνσταντίνο τόσο γλυκά..
"Είναι το κομμάτι που με ολοκληρώνει.." inlove
Μακάρι να είναι πάντα μαζί και αγαπημένοι!!!
Ευχαριστούμε πολύ Γιούλη!!
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Φαίη Ξυλά "Ο σύζυγος μου με αγαπάει απόλυτα" ~ ΟΚ (1/12/2010) Empty Απ: Φαίη Ξυλά "Ο σύζυγος μου με αγαπάει απόλυτα" ~ ΟΚ (1/12/2010)

Δημοσίευση από nikidanis Τετ Δεκ 01, 2010 5:10 pm

Θεα και καταπλητικος ανθρωπος !!!! Love!
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Φαίη Ξυλά "Ο σύζυγος μου με αγαπάει απόλυτα" ~ ΟΚ (1/12/2010) Empty Απ: Φαίη Ξυλά "Ο σύζυγος μου με αγαπάει απόλυτα" ~ ΟΚ (1/12/2010)

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τετ Δεκ 01, 2010 5:37 pm

Eκτός που μου έχει πέσει το σαγόνι με τις υπερθεικές φωτο που όντως θυμίζει Γκίλντα και είναι όπως πάντα πανέμορφη η συνέντευξη με ελιωσε!!! Μακάρι να είναι πάντα καλά, μαζί κι ευτυχισμένοι inlove

Ευχαριστούμε Γιούλη!!!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την KatsaroYpotheto στις Τετ Δεκ 01, 2010 5:37 pm, 1 φορά
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Φαίη Ξυλά "Ο σύζυγος μου με αγαπάει απόλυτα" ~ ΟΚ (1/12/2010) Empty Απ: Φαίη Ξυλά "Ο σύζυγος μου με αγαπάει απόλυτα" ~ ΟΚ (1/12/2010)

Δημοσίευση από ebelina2007 Τετ Δεκ 01, 2010 5:37 pm

Δεν υπαρχουν λογια να πω για μια τοσο υπεροχη κ ομορφη γυναικα.. μονο να τους ευχηθω να ειναι παντα αγαπημενοι κ τοσο ευτυχισμενοι
Ευχαριστουμε πολυ Γιουλη..
ebelina2007
ebelina2007
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Ιωαννινα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Φαίη Ξυλά "Ο σύζυγος μου με αγαπάει απόλυτα" ~ ΟΚ (1/12/2010) Empty Απ: Φαίη Ξυλά "Ο σύζυγος μου με αγαπάει απόλυτα" ~ ΟΚ (1/12/2010)

Δημοσίευση από evanna Τετ Δεκ 01, 2010 7:56 pm

Ποσο ΚΟΥΚΛΑ και σε αυτη τη φωτογραφηση!? oscar Θεα,θεα,ΘΕΑ! Matakia
Και συνεντευξη πολυ ωραια!Μακαρι να ειναι ετσι παντα με τον Κωνσταντινο γιατι ειναι μοναδικο ζευγαρι! inlove

Ευχαριστουμε πολυ Γιουλη! : thanks :
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Φαίη Ξυλά "Ο σύζυγος μου με αγαπάει απόλυτα" ~ ΟΚ (1/12/2010) Empty Απ: Φαίη Ξυλά "Ο σύζυγος μου με αγαπάει απόλυτα" ~ ΟΚ (1/12/2010)

Δημοσίευση από l_aquila Πεμ Δεκ 02, 2010 12:14 am

01.12.2010 | 15:58
Φ. Ξυλά: Παλιά δεν ησύχαζα, αν δεν ξόδευα όλα μου τα χρήματα! ~ Tlife.gr

Φαίη Ξυλά "Ο σύζυγος μου με αγαπάει απόλυτα" ~ ΟΚ (1/12/2010) Ksylah633451

Η Φαίη Ξυλά μιλάει στο περιοδικό ΟΚ! για την απόφασή της να γίνει ηθοποιός: ''Θέλω να νιώθω συναισθηματική ασφάλεια και την επιδιώκω αλλά είμαι άνθρωπος του ρίσκου. Βέβαια, μέχρι στιγμής στάθηκα πολύ τυχερή. Δεν χρειάστηκε για παράδειγμα φέτος να μειώσω τις αποδοχές μου. Αλλά ακόμα και σε περιόδους που απέρριπτα μία δουλειά, επειδή δεν μου άρεσε, χωρίς να έχω άλλη πρόταση, πάντα - έστω και τελευταία στιγμή - κάτι συνέβαινε και θα μου ερχόταν αυτό που θα με ικανοποιούσε και ονειρευόμουν να κάνω. Ζω από τη δουλειά μου, αλλά μου αρέσει να την αντιμετωπίζω ερασιτεχνικά''.

Πώς διαχειρίζεται τα οικονομικά της; ''Δυστυχώς, δεν είμαι άνθρωπος της οικονομίας. Τα τελευταία χρόνια προσπαθώ να μην είμαι τόσο σπάταλη γιατί μέχρι πρότινος δεν ησύχαζα αν δεν ξόδευα όλα τα χρήματα που είχα στην τσέπη μου. Αυτό έχω πάψει να το κάνω πια, όπως έχω κόψει τις πολλές σπατάλες. Ξέρεις πόσα ρούχα, είχα αγοράσει τα οποία έμεναν κρεμασμένα στη ντουλάπα επειδή όταν ημουν στο μαγαζί βαριόμουν να τα δοκιμάσω και όταν επέστρεφα σπίτι διαπίστωνα ότι δεν μου έκαναν;'', απαντά.

Για την αποχώρηση του Παναγιώτη Μπουγιούρη από τα Μυστικά της Εδέμ λέει: ''Μου ανακοίνωσε την απόφασή του και παρόλο που δεν μου άρεσε, του είπα ότι τη σέβομαι γιατί κι εγώ στη θέση του μπορεί να έκανα το ίδιο. Όταν ένας ηθοποιός νιώθει ότι πιέζεται κάνοντας μια δουλειά, είναι προτιμότερο να φύγει''.

Η Φαίη παραμένει πολύ ερωτευμένη με τον σύζυγό της, Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο και μιλάει για το αν έχει αλλάξει η σχέση τους μετά τον γάμο: ''Ευτυχώς, καθόλου. Και λέω ευτυχώς γιατί ζούσαμε πέντε χρόνια μαζί, όποτε ήταν σαν να ήμασταν παντρεμένοι. Αν σκεφτείς μάλιστα ότι συμβιώναμε από την πρώτη μέρα της σχέσης μας, καταλαβαίνεις ότι δεν θα μπορούσε ο γάμος να αλλάξει την καθημερινότητά μας''.

Όσο για το αν θα ήθελε να αποκτήσουν ένα παδί λέει: ''Δεν είναι κάτι που το σκεφτόμαστε ούτε εγώ ούτε ο Κωνσταντίνος. Αν έρθει στη ζωή μας ένα μωρό εννοείται ότι θα είναι καλοδεχούμενο, αλλά δεν μας αρέσει να προγραμματίζουμε τη ζωή μας''.

Διάβασε περισσότερα στο περιοδικό ΟΚ! που κυκλοφορεί.
l_aquila
l_aquila
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Φαίη Ξυλά "Ο σύζυγος μου με αγαπάει απόλυτα" ~ ΟΚ (1/12/2010) Empty Απ: Φαίη Ξυλά "Ο σύζυγος μου με αγαπάει απόλυτα" ~ ΟΚ (1/12/2010)

Δημοσίευση από l_aquila Πεμ Δεκ 02, 2010 2:16 am

01.12.2010
21:35
«Γιατί εγκατέλειψα τα ναυτιλιακά κι έγινα ηθοποιός» ~ Star.gr


Ότι η Φαίη Ξυλά είναι μία εξαιρετική ηθοποιός είναι γνωστό. Αυτό που ελάχιστοι γνωρίζουν είναι ότι η πρωταγωνίστρια από τα Μυστικά της Εδέμ εγκατέλειψε τις σπουδές της στα ναυτιλιακά για να γίνει ηθοποιός.

«Δεν το μετάνιωσα, γιατί έτσι κι αλλιώς δεν είμαι από αυτούς που τους αρέσει να βολεύονται. Θέλω να νιώθω συναισθηματική ασφάλεια και την επιδιώκω, αλλά είμαι άνθρωπος του ρίσκου. Βέβαια, μέχρι στιγμής στάθηκα πολύ τυχερή. Δεν χρειάστηκε, για παράδειγμα φέτος να μειώσω τις αποδοχές μου. Αλλά ακόμη και σε περιόδους που απέρριπτα μία δουλειά, επειδή δεν μου άρεσε, χωρίς να έχω άλλη πρόταση πάντα, έστω και την τελευταία στιγμή, κάτι θα συνέβαινε και θα μου ερχόταν αυτό που θα με ικανοποιούσε και ονειρευόμουν να κάνω. Ζω από την δουλειά μου, αλλά μου αρέσει να την αντιμετωπίζω ερασιτεχνικά», δήλωσε στο περιοδικό ΟΚ.


Σε ό,τι αφορά τον γάμο της με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο, η Φαίη Ξυλά δήλωσε ότι ευτυχώς η ζωή της δεν έχει αλλάξει καθόλου. «Και λέω ευτυχώς, γιατί ζούσαμε πέντε χρόνια μαζί, οπότε ήταν σα να είμαστε παντρεμένοι. Αν σκεφτείς μάλιστα ότι συμβιώναμε από την πρώτη ημέρα της σχέσης μας, καταλαβαίνεις ότι δεν θα μπορούσε ο γάμος να αλλάξει την καθημερινότητά μας».

Και συμπλήρωσε χαρακτηριστικά. «Ο Κωνσταντίνος είναι το κομμάτι που με ολοκληρώνει. Νιώθω ότι με αγαπάει απόλυτα όπως κι εγώ. Όταν είμαι μαζί του αισθάνομαι πλήρης».

Σε ό,τι αφορά τέλος τον Παναγιώτη Μπουγιούρη, η Φαίη Ξυλά αποκαλύπτει ότι της λείπει. «Με όλα τα παιδιά που ξεκινήσαμε μαζί έχουμε δεθεί και για οποιονδήποτε έφευγε θα αισθανόμουν το ίδιο. Αλλά καταλαβαίνω και σέβομαι την απόφασή του, γιατί όταν ένας ηθοποιός νιώθει ότι πιέζεται κάνοντας μία δουλειά, είναι προτιμότερο να φύγει».

http://www.star.gr/life_style/70857/
l_aquila
l_aquila
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Φαίη Ξυλά "Ο σύζυγος μου με αγαπάει απόλυτα" ~ ΟΚ (1/12/2010) Empty Απ: Φαίη Ξυλά "Ο σύζυγος μου με αγαπάει απόλυτα" ~ ΟΚ (1/12/2010)

Δημοσίευση από soso Πεμ Δεκ 02, 2010 2:58 am

giouli_edem έγραψε:Φαίη Ξυλά "Ο σύζυγος μου με αγαπάει απόλυτα" ~ ΟΚ (1/12/2010) JPG2-3

Αφενός δεν έχω λόγια,κλασικά : respect : : respect : : respect :
Είναι ΘΕΑ.-
Αγαπώωωωωωωωωω Heart2
Αφετέρου,μου κάνει τρομερή εντύπωση η τόσο άμεση στήριξή της στο Μπουγιού,ειδικά στο σημείο που λέει ότι και η ίδια θα φερόταν έτσι στη θέση του (δηλαδή,θα έφευγε)..
Μόνο που φοβάμαι,ότι η Χαρά της Συγγραφής και της Διανόησης, δε θα εκτιμήσει την συναδελφική της αλληλεγύη προς στον τέως συμπρωταγωνιστή της,και δεν 'θα χει ΚΑΝ σκηνές συντόμως.. (Μάνο ζεις,εσύ μας οδηγείς)
Καθότι,το αίσθημα αξιοκρατίας ή δικαίου δεν είναι και το φόρτε μας (ο πληθυντικός για ξεκαρφωμα)
Υγ. ΘΕΑ ,το πα;; inlove
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Φαίη Ξυλά "Ο σύζυγος μου με αγαπάει απόλυτα" ~ ΟΚ (1/12/2010) Empty Απ: Φαίη Ξυλά "Ο σύζυγος μου με αγαπάει απόλυτα" ~ ΟΚ (1/12/2010)

Δημοσίευση από loukasnora Πεμ Δεκ 02, 2010 12:58 pm

Ειναι καλλονη.Μια ΘΕΑ!!!!

Και η αγαπη που εχουν με τον Κωνσταντινο αξιοζηλευτη.Να ειναι παντα ετσι αγαπημενοι και ενωμενοι.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Φαίη Ξυλά "Ο σύζυγος μου με αγαπάει απόλυτα" ~ ΟΚ (1/12/2010) Empty Απ: Φαίη Ξυλά "Ο σύζυγος μου με αγαπάει απόλυτα" ~ ΟΚ (1/12/2010)

Δημοσίευση από maeveline Πεμ Δεκ 02, 2010 3:53 pm

φοβερο το αποτελεσμα της φωτογραφισης...
πρεπει να ειναι απο αυτες που εχει κανει και μου αρεσουν περισσοτερο...
και ο φωτισμος που αλλαζει την αποχρωση στα ματια της εβγαλε φοβερο αποτελεσμα....
maeveline
maeveline
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Φαίη Ξυλά "Ο σύζυγος μου με αγαπάει απόλυτα" ~ ΟΚ (1/12/2010) Empty Απ: Φαίη Ξυλά "Ο σύζυγος μου με αγαπάει απόλυτα" ~ ΟΚ (1/12/2010)

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Πεμ Δεκ 02, 2010 4:11 pm

maeveline έγραψε:φοβερο το αποτελεσμα της φωτογραφισης...
πρεπει να ειναι απο αυτες που εχει κανει και μου αρεσουν περισσοτερο...
και ο φωτισμος που αλλαζει την αποχρωση στα ματια της εβγαλε φοβερο αποτελεσμα....

Εμένα πάλι αυτό δεν μου άρεσε περισσότερο απο όλα. Γενικά είμαι υπερ της κόκκινο-κίτρινης απόχρωσης στις φώτο που δίνει έναν τόνο όχι ακριβως σέπια αλλα εποχής αν μπορώ να το πω έτσι αλλα πιστεύω ότι μέσα σε αυτό οι ματάρες της θα ξεχώριζαν ακόμα περισσότερο αν δεν τις πείραζαν τόσο πολύ.. Επίσης θεωρώ ότι η εικόνα ήθελε λίιιιγο λιγότερο κίτρινο ή λίιιιγο περισσότερο κυανό για να έχει ένα λίιιιγο πιο ισορροπημένο αποτέλεσμα..

ΥΓ. Έχει κρασάρει ο server και ασχολούμαι με το photoshop σορυ sisi
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Φαίη Ξυλά "Ο σύζυγος μου με αγαπάει απόλυτα" ~ ΟΚ (1/12/2010) Empty Απ: Φαίη Ξυλά "Ο σύζυγος μου με αγαπάει απόλυτα" ~ ΟΚ (1/12/2010)

Δημοσίευση από filitsa Παρ Δεκ 03, 2010 5:45 pm

Πραγματικαααα υπεροχη συνεντευξη μας ελιωσεεεε.Τους ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να ειναι παντα μαζι και ευτυχισμενοι...Καλα η Φαιη ειναι μια κουκλα οπως πανταααα
filitsa
filitsa
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Φαίη Ξυλά "Ο σύζυγος μου με αγαπάει απόλυτα" ~ ΟΚ (1/12/2010) Empty Απ: Φαίη Ξυλά "Ο σύζυγος μου με αγαπάει απόλυτα" ~ ΟΚ (1/12/2010)

Δημοσίευση από l_aquila Δευ Δεκ 06, 2010 11:06 pm

Φαίη Ξυλά
Η ζωή μιας διάσημης παντρεμένης! ~ Yupi.gr

Φαίη Ξυλά "Ο σύζυγος μου με αγαπάει απόλυτα" ~ ΟΚ (1/12/2010) 400xula1medium

Η πρώτη γνωριμία, ο έρωτας και ο γάμος με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο, η καινούρια τους ζωή,
Τα μυστικά της Εδέμ και... το μυστικό της ευτυχίας τους. Η Φαίη Ξυλά είναι σίγουρη ότι «η ζωή πολλές
φορές κάνει καλύτερες επιλογές από εμάς».

Ήταν έρωτας με την πρώτη ματιά;
Όχι. Με τον Κωνσταντίνο πρωτοσυναντηθήκαμε στο κάστινγκ για την ταινία της Όλγας Μαλέα Λουκουμάδες με μέλι. Σίγουρα πρόσεξε ο ένας τον άλλον, αλλά ερωτευτήκαμε όταν ξανασυναντηθήκαμε εκτός δουλειάς. Βέβαια, τώρα που το σκέφτομαι, θα μπορούσε να ήταν και έρωτας με την πρώτη ματιά και απλά να μην το είχα παραδεχτεί στον εαυτό μου.

Του μαγειρεύεις; Ασχολείσαι με τις δουλειές του σπιτιού;
Προσπαθώ, όσο προλαβαίνω, να μαγειρεύω στο σπίτι, γιατί όταν δουλεύουμε τόσο πολλές ώρες, πρέπει, αν μη τι άλλο, να τρεφόμαστε καλά. Κάποιες φορές είναι ταλαιπωρία να γυρνάς στο σπίτι στη μία το πρωί και να πρέπει να μπεις στην κουζίνα, αλλά με ευχαριστεί να το κάνω, όπως το κάνει και εκείνος για εμένα. Σπανιότερα, αλλά το κάνει. Εκείνος έχει αναλάβει κυρίως τα μαστορέματα στο σπίτι και το πλήρωμα των λογαριασμών. Εγώ, πάλι, έχω μανία με την καθαριότητα, μου αρέσει το σπίτι να είναι τακτικό και περιποιημένο. Εμένα οι δουλειές του σπιτιού με αποφορτίζουν κιόλας, οπότε όταν έχω ένταση θα κάνω γενική καθαριότητα. Είναι το καλύτερό μου.

Πότε ήταν η τελευταία φορά που σκεφτήκατε να γίνετε γονείς;
Δεν είναι κάτι που το σκεφτόμαστε, ούτε εγώ ούτε ο Κωνσταντίνος. Αν έρθει στη ζωή μας ένα μωρό, εννοείται ότι θα είναι καλοδεχούμενο, αλλά δεν μας αρέσει να προγραμματίζουμε τόσο πολύ τη ζωή μας. «Η ζωή πολλές φορές κάνει καλύτερες επιλογές από εμάς». Αυτό το μότο είναι κοινό και για τους δυο μας, γιατί αν αφήνεις τα πράγματα να έρθουν από μόνα τους, τα απολαμβάνεις κιόλας.
l_aquila
l_aquila
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης