Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 457 - Ημερομηνία 09-12-2010

+17
edem4ever
Lyn
verile_mistika
nikidanis
margaret10
oriana
Καρ-Mik
Cancoon
nefelik
fay
fay66
JESSIE
$ofi@ loukakos + nora
pasxalitsa
loukitsa
Νίκος
Clarabelle
21 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 457 - Ημερομηνία 09-12-2010 Vote_lcap7%Επεισόδιο 457 - Ημερομηνία 09-12-2010 Vote_rcap 7% 
[ 3 ]
Επεισόδιο 457 - Ημερομηνία 09-12-2010 Vote_lcap21%Επεισόδιο 457 - Ημερομηνία 09-12-2010 Vote_rcap 21% 
[ 9 ]
Επεισόδιο 457 - Ημερομηνία 09-12-2010 Vote_lcap37%Επεισόδιο 457 - Ημερομηνία 09-12-2010 Vote_rcap 37% 
[ 16 ]
Επεισόδιο 457 - Ημερομηνία 09-12-2010 Vote_lcap16%Επεισόδιο 457 - Ημερομηνία 09-12-2010 Vote_rcap 16% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 457 - Ημερομηνία 09-12-2010 Vote_lcap5%Επεισόδιο 457 - Ημερομηνία 09-12-2010 Vote_rcap 5% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 457 - Ημερομηνία 09-12-2010 Vote_lcap14%Επεισόδιο 457 - Ημερομηνία 09-12-2010 Vote_rcap 14% 
[ 6 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 43
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 457 - Ημερομηνία 09-12-2010 Empty Επεισόδιο 457 - Ημερομηνία 09-12-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Δεκ 09, 2010 6:36 pm


Πώς σας φάνηκε το σημερινό επεισόδιο;
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 457 - Ημερομηνία 09-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 457 - Ημερομηνία 09-12-2010

Δημοσίευση από Νίκος Πεμ Δεκ 09, 2010 8:03 pm

Επιτέλους πήρε μπρος η πλοκή. Εσείς το ξέρατε οτι ο Αποστόλης ήταν αδερφός του Μπέλλου; Τώρα το έμαθα εγώ πάντως.

Νίκος

Άντρας Τόπος : Χαλκιδική

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 457 - Ημερομηνία 09-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 457 - Ημερομηνία 09-12-2010

Δημοσίευση από loukitsa Πεμ Δεκ 09, 2010 8:04 pm

Λουκάς-Ρούσσος:Μου άρεσε που ο Λουκάς στριμωξε τον Πετρο..έμπαινε αγορι μου!

Η οχια είπε λαμόγιο τον Μπέλλο γενικα ακουσα πολλα ανεκδοτα απο το στοματακι της σημερα...Πότε ειπαμε θα την ξεφορτωθουμε? Κουραζει απιστευτα πολυ

Τα λόγια του Νικολα στη Δαφνη ήταν πολυ όμορφα όπως και η σκηνη τους!

Ο Λουκάς ψάχνει να βρε αρρωστια και να ξεφορτωθεί τη δικη ο καλος μου!

Κοριτσοπαρεα στο γυμναστηριο να συζητουν για τις γιορτες και το Λουκακο αχ!

Θεαρα και Ρούσσος η επιτομη του στυλ ειναι Τέλεια αυτη η γυναίκα!

Η Μπεκρου θα δουλεψει καμια ωρα? Που καταντησαμε εργοδοτης να διωχνει εργαζομενο για να στολισει δεντρο ΕΛΕΟΣ!
κΑΡΑΓΚΙΟΖΙΛΙΚΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΥΣΑΡΙΣΜΑ ΤΗΣ ΜΠΕΚΡΟΥΣ!

Ο Λουκας να δουλευει ψιλο γαζί την οχια

Στεφανος και Εριέττα αν και μικρη σκηνη εδεσαν πολυ καλά..Τα οκ και τα ενταξει δεν αρμόζουν σε εναν Σταυρου λυπάμαι...Και σαν να μην εφταναν
όλα αυτα η αρχικατιναρα Μπεκρουλιτα αρχισε τις ζηλειες και τις γκρίνιες..ετσι ετσι να σε σουταρει μια ωρα αρχυτερα...

Ευα το Αγγελουκο είναι δικο μασ υποκοριστικο του φορουμ...μη ξεχνιομαστε!

Μου άρεσε που όλοι στολισαν δεντρακια και στολισαν και για το Λουκάκο

Σκηνη που εδωσαν ρεσιταλ ήταν αυτη της Θεαρας και του Στεφανου..μανα γιος με τα βλέμματα και τα συναισθηματα επλεξαν καταπληκτικο γαιτανακι

Δαφνη-Μαριουλης-Λουκάς και μετα ο Λουκας μονος στο δεντρο του με συγκινησαν

Σαν κατι να βλέπω στον ορίζοντα
σαν να βελτιωνονται τα πραγματα
γιατι με λιγα πραγματακια σπαστηκα σημερα.
Θα ψηφισω Καλο για τη σκηνη Παπαδημητρίου-Σταυρου
και για Παναγιωτη Πετρακη

Με αγαπη
loukitsa


Yγ. Νίκο ναι εχει ειπωθει και παλιοτερα
Nyxia
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 457 - Ημερομηνία 09-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 457 - Ημερομηνία 09-12-2010

Δημοσίευση από pasxalitsa Πεμ Δεκ 09, 2010 8:13 pm

[quote="loukitsa"][color=red]

Σκηνη που εδωσαν ρεσιταλ ήταν αυτη της Θεαρας και του Στεφανου..μανα γιος με τα βλέμματα και τα συναισθηματα επλεξαν καταπληκτικο γαιτανακι

Για αυτή και μόνο τη σκηνή ψηφίζω καλό. Αυτός είναι ο Αλέξανδρος Σταύρου που αγαπώ. Μετά από πολύ καιρό σε αυτή τη σειρά έκλαψα και δεν ήταν από τα νεύρα μου!!! Love!

Για τα λοιπά αργότερα

΄Αρια oscar
pasxalitsa
pasxalitsa
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΕ θέα το Πέλαγο
Ασχολίες : Θέατρο, Λογοτεχνία, Σινεμά, Τηλεόραση

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 457 - Ημερομηνία 09-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 457 - Ημερομηνία 09-12-2010

Δημοσίευση από $ofi@ loukakos + nora Πεμ Δεκ 09, 2010 8:20 pm

ρε λουκα τωρα προσπαθεις να αποφυγεις την δικη οταν στο προτινε το νορακι ειπες οχι
$ofi@ loukakos + nora
$ofi@ loukakos + nora
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην χώρα του CINEMA!
Ασχολίες : cinema, θεατρο,

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 457 - Ημερομηνία 09-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 457 - Ημερομηνία 09-12-2010

Δημοσίευση από JESSIE Πεμ Δεκ 09, 2010 8:33 pm

Και για μένα αυτή η σκηνή της Αντιγόνης με το Στέφανο ήταν η καλύτερη του επεισοδίου. Αυτοί οι δύο είναι σαν πραγματικοί μάνα και γιός, δάκρυσαν και οι δύο, και με έκαναν και μένα να δακρύσω... Αυτή είναι χημεία, παιδιά, τι να λέμε τώρα!

Κατά τα άλλα καλό ήταν το επεισόδιο, μπήκαμε στο πνεύμα των
Χριστουγέννων, και στο πνεύμα της δίκης που ξεκινάει από αύριο... Ο Νικόλας, όπως και οι Νόρα, είναι τελείως άσχετοι με το στόλισμα του δέντρου, πώς έβαζε έτσι άγαρμπα τα φώτα ο ένας και πώς έριχνε όπου νάναι τις γιρλάντες η άλλη! Πάντως τον φρόντισαν και το Λουκάκο, του έφτιαξαν το δέντρο του, να μην γυρίσει σ'ενα σκοτεινό σπίτι και μελαγχολήσει....

Μ'άρεσε που ο Μπέλλος φαίνεται να κάνει παιχνίδι πίσω από την πλάτη του Λευτέρη, γιατί δεν συγκρίνω αυτους τους δύο σε οποιοδήποτε επίπεδο, ο Λευτέρης μου φαίνεται πιό ευθύς τύπος, ενώ ο Μπέλλος πολύ πιό ύπουλος. Μάθαμε και οτι ο Αποστόλης, που δεν ξέρουμε από ποιόν σκοτώθηκε ήταν ο αδελφός του Μπέλλου... Μήπως τελικά η Νταίζη έχει δίκιο σ'όσα έγραψε στο σημείωμα που ....η ίδια έστειλε στον εαυτό της? Και φυσικά ούτε ο Στέφανος τον εμπιστεύεται, από τις δοσοληψίες που είχε μαζί του παλιότερα....

Η σκηνή Εριέττας Νταίζης και Λουκά Νταίζης πολύ καλές, της φέρθηκαν και οι δύο όπως της άξιζε.... Ο Στέφανος πάλι με την Εριέττα , μόνο παρηγορητικά λόγια μπορει να προσφέρει, η δίκη είναι πάνω απ'όλα στο μυαλό του τώρα, μ'αρεσε όμως που δεν έκρυψε απ'τη Μελίτα που ήταν, προσπαθεί να την κάνει να καταλάβει οτι η Εριέττα βρίσκεται στη ζωή του και θα μείνει.
Η άλλη βέβαια ξύνισε, ώς συνήθως, να δούμε ώς πότε θα αντέξει....

Ολα , οι συζητήσεις, οι εξηγήσεις, οι αποκαλύψεις, αναβάλλονται για μετά τη δίκη ... Ας περιμένουμε λοιπον....
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 457 - Ημερομηνία 09-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 457 - Ημερομηνία 09-12-2010

Δημοσίευση από fay66 Πεμ Δεκ 09, 2010 8:44 pm

Ηρεμία πριν την καταιγίδα!
Αυτό μου άρεσε απόψε.
Ήρεμες σκηνές,εκτός από την Νταίζη , που πλέον έχει γίνει πολλή κουραστική.

fay66
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 457 - Ημερομηνία 09-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 457 - Ημερομηνία 09-12-2010

Δημοσίευση από fay Πεμ Δεκ 09, 2010 8:50 pm

Μετά από καιρό ψήφισα και ψήφισα καλό. Βλέπω επιτέλους κάτι να κινείται στον ορίζοντα. Ξαναβλέπω σκηνές της παρέας, βλέπω ότι το Λουκά δεν τον ξέχασαν οι φίλοι του, βλέπω ακόμη και τη Νόρα να έχει την έννοια του να μη μείνει μόνος τέτοιες μέρες. Οι σημερινές σκηνές τους μου έφεραν στο μυαλό παρόμοιες σκηνές από τους δύο προηγούμενους κύκλους και το σημερινό επεισόδιο είχε αρκετή γεύση από τα αυθεντικά Μυστικά και σαφώς δεν έμοιαζε με τις πρόσφατες αθλιότητες που είδαμε. Τολμώ να ελπίσω ότι τα επεισόδια θα βελτιωθούν σύντομα και μακάρι να μην κρατήσει αυτό μόνο για τις γιορτές. Πιάσαμε πάτο αλλά επιτέλους αρχίσαμε να ανεβαίνουμε. Καιρός ήταν. ΄
Καλό από μένα για τις σκηνές της παρέας και κυρίως γιατί συγκινήθηκα με την έκπληξη του Λουκάκου όταν βρήκε το δέντρο που του στόλισαν οι φίλοι του. Αυτή είναι η παρέα που αγαπήσαμε.
fay
fay
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Σε μια δική μου ουτοπία.
Ασχολίες : Διάβασμα, Μουσική, Κλασσικό σινεμά.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 457 - Ημερομηνία 09-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 457 - Ημερομηνία 09-12-2010

Δημοσίευση από nefelik Πεμ Δεκ 09, 2010 10:18 pm

Έχει κανείς καμμια ιδέα τι γίνεται με το web tv του Mega; Προσπαθώ εδώ και ώρα να δω το επεισόδιο, αλλά δεν...

nefelik
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 457 - Ημερομηνία 09-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 457 - Ημερομηνία 09-12-2010

Δημοσίευση από Cancoon Πεμ Δεκ 09, 2010 10:23 pm

Τα προηγούμενα τρία επεισόδια ήταν εξαιρετικά δυνατά. Το σημερινό ήταν κάπως υποτονικό. Λογικό βέβαια γιατί ήταν εισαγωγικό της σειράς των επεισοδίων που θα ασχοληθούν με την δίκη και τα οποία περιμένω πώς και πώς!!
Από το σημερινό ξεχώρισα:

Τον Μπέλλο. Τελικά ο Αποστόλης ήταν αδερφός του και τα δυο αδέρφια ξέπλεναν το βρώμικο χρήμα του λαθρεμπορίου διαμαντιών. Έφαγε λεφτά και από τον Στέφανο και από τον Μάνο. Με το DVD πάει να διπλώσει την Νταίζη σε μια κόλλα χαρτί. Με όλα αυτά ο Μπέλλος αποδεικνύεται ραδιούργος και ετοιμοπόλεμος και πιστεύω ότι η Νταίζη έχει δίκιο ως προς τις κατηγορίες που του προσάπτει. Πάντως η Νταίζη μπορεί να αλλάξει την μεταξύ τους ισορροπία χρησιμοποιώντας το σημείωμα που η ίδια έφτιαξε. Θα δούμε αύριο.

Τον Στέφανο. Αυτός αγαπάει μία μόνο γυναίκα, την Μελίτα. Ο ρόλος της Εριέττας στη ζωή του περιορίζεται σε αυτόν του συνεργάτη. Από τη στιγμή λοιπόν που τα έχει βρει με τον εαυτό του και που είναι όλα εντάξει με την Μελίτα του, δείχνει να μην τον ανησυχεί τίποτα.
Τα πράγματα όμως δεν είναι έτσι. Καμία γυναίκα δεν αντιδρά χαλαρά στην σκέψη ότι ο σύντροφός της συναντιέται έστω και επαγγελματικά με την πρώην του. Το ότι η Μελίτα μαγκώθηκε είναι απολύτως φυσιολογικό και ο Στέφανος πρέπει να δείξει μια ευαισθησία σε αυτό το θέμα.
Για την δε Εριέττα είναι να απορεί κανείς που αντί να προσπαθεί να ξεπεράσει τον Στέφανο συνεχίζει να τριβελίζει το μυαλό της με αυτόν, δεδομένου ότι ο Στέφανος είναι πολύ ξεκάθαρος και αποστασιοποιημένος απέναντί της.

Την Αντιγόνη. Ήταν πολύ συγκινητική η σκηνή που είχε με τον Στέφανο της. Είναι αλήθεια πως σε αυτήν την κρίσιμη στιγμή της ζωής της θα πορευτεί μόνη και η συνειδητοποίηση της μοναξιάς της και των λαθών που την οδήγησαν σε αυτό το σημείο, την κάνει να αναθεωρεί και την παρουσία της ως μητρική φιγούρα. Είναι να αναρωτιέσαι αν η γυναίκα που μεγάλωσε τον Στέφανο με σκοπό να εκδικηθεί τους ανθρώπους που την πλήγωσαν, έχει κάποια σχέση με την σημερινή μητέρα που χάιδευε το μάγουλο του γιού της.

Το Ρουσσέικο. Ρούσσος – Αμαλία δίνουν πάντα το δικό τους show. Πολύ τρυφερή οικογενειακή στιγμή, αυτή που άναψαν τον δέντρο.

Το εορταστικό κλίμα που ήταν διάχυτο σε όλο το επεισόδιο ήταν πολύ ωραίο. Θα έχουμε πολύ ωραίες σκηνές και περιμένω ιδιαίτερα αυτές του Στεφάνου και της Μελίτας Love! .
Cancoon
Cancoon
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 457 - Ημερομηνία 09-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 457 - Ημερομηνία 09-12-2010

Δημοσίευση από Καρ-Mik Πεμ Δεκ 09, 2010 10:26 pm

Cancoon έγραψε:
Τα πράγματα όμως δεν είναι έτσι. Καμία γυναίκα δεν αντιδρά χαλαρά στην σκέψη ότι ο σύντροφός της συναντιέται έστω και επαγγελματικά με την πρώην του.

Στέφανος-Μελίτα Επεισόδιο 457 - Ημερομηνία 09-12-2010 111438 Μεταμεσονύχτιες ανάσες Επεισόδιο 457 - Ημερομηνία 09-12-2010 111438 ενώ είναι παντρεμένος με την Ευα Επεισόδιο 457 - Ημερομηνία 09-12-2010 111438 και δίνει σκαστά φιλάκια Επεισόδιο 457 - Ημερομηνία 09-12-2010 111438 στέλνει σ'αγαπώ Επεισόδιο 457 - Ημερομηνία 09-12-2010 111438
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 457 - Ημερομηνία 09-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 457 - Ημερομηνία 09-12-2010

Δημοσίευση από oriana Παρ Δεκ 10, 2010 5:32 am

nefelik έγραψε:Έχει κανείς καμμια ιδέα τι γίνεται με το web tv του Mega; Προσπαθώ εδώ και ώρα να δω το επεισόδιο, αλλά δεν...

και εγω το ιδιο...μηπως ξερει κανεις που αλλου μπορω να το δω??
oriana
oriana
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : uk

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 457 - Ημερομηνία 09-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 457 - Ημερομηνία 09-12-2010

Δημοσίευση από margaret10 Παρ Δεκ 10, 2010 9:20 am

Α......... δεν τα ηξερα αυτα τα κολπα, την επομενη φορα θα πω και εγω στη μαμα μου να ερθει να με παρει απο την δουλεια να παμε να στολισουμε το δεντρο, το σπιτι, τις αυλες xoxo

Fskl Αμαλια που πας και ζητας να απαλλαξουν την βλαμενη κορη σου επειδη εχετε στολισμο σπιτιου.
Fskl Μελιτα γιατι αντι να βαλεις στη θεση της τη μανα σου και να δειξεις επιτελους ωριμη και πως εκεινη την ωρα δουλευεις και δεν μπορεις να φευγεις οποτε σου καπνισει συνεχιζεις να κανεις τις ηλιθιοτητες που μεχρι τωρα ηξερες και εκανες, μονο αυτα μπορεις να
κανεις με επιτυχια.

Επισης τον Στεφανο την τον καλεις καθε τρεις και λιγο? με το παιδι σου και την οικογενεια σου θα στολισεις, ο ξενερωτας δεν σου ειναι τιποτα, αλλα ξεχασα πρεπει να τσεκαρεις κιολας.

Fskl Νορα που δεν μπορεις να αντισταθεις στην Αμαλια και να πεις εχουμε δουλεια και που επισης δεν τριζεις τα δοντια στην ξενερωτη πως εκει ειναι δουλεια και οχι καφετερια να μπαινει και να βγαινει οποτε γουσταρει.

Κα Παπαδημητριου και Αλεξανδρος Σταυρου : respect : : respect : : respect : μπορει να ειχαν μικρη σκηνη αλλα συγκλονιστικη, αλλα αν εχεις να κανεις με τετοιους "ΗΘΟΠΟΙΟΥΣ"σιγουρα εχεις τετοιο αποτελεσμα.

Η κινηση του Νικολα με συγκινησε που γυρισε ο Λουκας σπιτι και του το ειχε στολισει.

Ο στολισμος στο ατελιε δεν ειχε κανενα ενδιαφερον, πλεον δεν γελαω με αυτα τα χαζα ουτε με τις ατακες του Λουκα.

Ο Νικολας μου αρεσε στο χθεσινο επεισοδιο αρκετα.

Νταιζη απαραδεκτη, δεν κινει κανενα ενδιαφερον με τις ιντριγκες της και εχει γινει ανυποφορα βαρετη, γενικα μια απο τα ιδια χαλια, τι να πω?

Λυπαμαι για την Ευα γιατι ανυπαρκτη και εκεινη.

Επισης λυπαμαι γιατι βλεπω πως πανε να καταντησουν κατινα την Εριεττα, δεν μπορει να κοιμηθει, δεν την χωραει το κρεββατι επειδη λειπει ο Στεφανος? λες και τον ειχε χρονια και εκεινη στο κρεββατι της?
Τι τρελλα ειναι αυτα τωρα? Απο μια δυναμικη γυναικα, με μυστηριο, με στυλ με χαρακτηρα ξαφνικα γινεται μια αδυναμη γυναικα που καθε λιγο τηλεφωνει και εκεινη στο Στεφανο και δεν μπορει χωρις αυτον? ΕΛΕΟΣ!!!!!!!!!!!!!


Ποσο ακομα θα "ΣΠΡΩΧΝΕΤΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!" αυτο που οσο και να σπρωξεις προκοπη δεν προκειται να δει?
margaret10
margaret10
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : AΘΗΝΑ
Ασχολίες : ΓΥΜΝΑΣΤΡΙΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 457 - Ημερομηνία 09-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 457 - Ημερομηνία 09-12-2010

Δημοσίευση από JESSIE Παρ Δεκ 10, 2010 10:03 am

Επισης λυπαμαι γιατι βλεπω πως πανε να καταντησουν κατινα την Εριεττα, δεν μπορει να κοιμηθει, δεν την χωραει το κρεββατι επειδη λειπει ο Στεφανος? λες και τον ειχε χρονια και εκεινη στο κρεββατι της?
Τι τρελλα ειναι αυτα τωρα? Απο μια δυναμικη γυναικα, με μυστηριο, με στυλ με χαρακτηρα ξαφνικα γινεται μια αδυναμη γυναικα που καθε λιγο τηλεφωνει και εκεινη στο Στεφανο και δεν μπορει χωρις αυτον? ΕΛΕΟΣ

Margaret10, συμφωνώ με όλα όσα έγραψες, αλλά σ'αυτό το σημείο, νομίζω οτι δεν υπάρχει θέμα να καταντήσουν κατίνα και την Εριέττα.... Αλλο να υποφέρει γι'αυτόν, όταν είναι μόνη της αφού τον αγαπάει, κι άλλο να κάνει κατινιές σαν τη Μελίτα. Του τηλεφωνεί για θέματα που αφορούν τη συνεργασία τους και τη κοινή τους έρευνα, κι όχι για να του λέει σ'αγαπώ και μου λείπεις κλπ. όπως που έλεγε η Μελίτα στο Στέφανο όταν είχε παντρευτεί την Εύα... Είναι δυναμική, είναι αυτάρκης, αλλά συγχρόνως είναι μιά ερωτευμένη γυναίκα, έχει ανάγκη το Στέφανο, το θέμα είναι οτι μέχρι τώρα δεν του έχει κάνει την παραμικρή ερωτική νύξη όταν τον βλέπει. Κι αυτό είναι που την ξεχωρίζει απ'τη Μελίτα....
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 457 - Ημερομηνία 09-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 457 - Ημερομηνία 09-12-2010

Δημοσίευση από nikidanis Παρ Δεκ 10, 2010 12:23 pm

oriana έγραψε:
nefelik έγραψε:Έχει κανείς καμμια ιδέα τι γίνεται με το web tv του Mega; Προσπαθώ εδώ και ώρα να δω το επεισόδιο, αλλά δεν...

και εγω το ιδιο...μηπως ξερει κανεις που αλλου μπορω να το δω??

Eχει διορθωθει το προβλημα μπορειτε να δειτε το επεισοδιο.
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 457 - Ημερομηνία 09-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 457 - Ημερομηνία 09-12-2010

Δημοσίευση από verile_mistika Παρ Δεκ 10, 2010 12:37 pm

Πολυ χριστουγενιατικο επεισοδιο μου αρεσε σαν θεμα και το κλιμα..

Ενταξει Στεφανος : respect : : respect : στη σκηνη με την Αντιγονη δειχνει ποιος ειναι και ποσο μα ποσο ταλεντο εχει αλλα αλλου το χανουμε το εχουμε πει αλλα συνεχιζουν τι να πω ...

Μ'αρεσε σκηνη των κοριτσιων ..ειδικα η Νορα με το ψυχουλακι αχ αχ αχ!!! inlove

Δαφνη ξεχναω ποσο με εχεις νευριασει μονο και μονο για υπεροχη σποντα που πεταξες ..Αλλα τα πιο σημαντικα ουτε που τους δινουνμε σημασια ..

Αρχιζουν να φτιαχνουν τα επεισοδια αλλα με πολυ αργους ρυθμους

verile_mistika
verile_mistika
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

https://www.youtube.com/user/verileMistika

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 457 - Ημερομηνία 09-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 457 - Ημερομηνία 09-12-2010

Δημοσίευση από Lyn Παρ Δεκ 10, 2010 2:24 pm

Καλά, η Νταίζη από κει που πήγε και έστησε αυτί τα άκουσε όλα όσα λεγαν Μπέλλος-Λευτέρης??

Ρε παιδιά, όλοι την ίδια μέρα βρήκαν να στολίσουν δέντρο? Τι σύμπτωση κι αυτή...

Στέφανος - Αντιγόνη και κατά συνέπεια Στάυρου - Παπαδημητρίου : respect :

Καλό γιατί είμαι στις καλές μου σήμερα...
Lyn
Lyn
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Εδώ!
Ασχολίες : Λίγο απ' όλα. Λίγο όμως, όχι πολύ.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 457 - Ημερομηνία 09-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 457 - Ημερομηνία 09-12-2010

Δημοσίευση από nefelik Παρ Δεκ 10, 2010 2:41 pm

nikidanis έγραψε:
oriana έγραψε:
nefelik έγραψε:Έχει κανείς καμμια ιδέα τι γίνεται με το web tv του Mega; Προσπαθώ εδώ και ώρα να δω το επεισόδιο, αλλά δεν...

και εγω το ιδιο...μηπως ξερει κανεις που αλλου μπορω να το δω??

Eχει διορθωθει το προβλημα μπορειτε να δειτε το επεισοδιο.
Το είδα, ευχαριστούμε! Καλό το επεισόδιο... Άντε να δούμε τι θα γίνει στη δίκη...

nefelik
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 457 - Ημερομηνία 09-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 457 - Ημερομηνία 09-12-2010

Δημοσίευση από edem4ever Παρ Δεκ 10, 2010 2:48 pm

"Πως να στολισετε το δεντρο σας"


Βημα 1ο. Στηνουμε τη βαση και τοποθετουμε τα κλαδια

Τα υπολοιπα δεν προλαβαινετε γιατι η συζυγος πρεπει να τρεξει στη δουλεια! Χωρις βαση και γενικα χωρις δεντρο δεν μπορειτε να προχωρησετε παρακατω...
Ο Λουκας ψαχνει τροπο να γλιτωσει τη δικη αλλα και η μ@λ@κινση δεν νομιζω να τον σωσει, Λουκα μου τωρα που το εστησες στολιζε και μη μιλας....!
Ο μπαμπας, η μαμα και ο νονος του Μαριου στολισαν τελικα ολοι μαζι το δεντρακι, ο πιτσιρικας αν καταλαβα καλα δεν ηθελε αγκαλιες και επαναστατησε! Τι κουκλι που ειναι μωλε! inlove Θα μου πειτε τι να κανει κι αυτο το ερμο περιμενε να αναψουν τα φωτακια και ο νονος με το μπαμπα παιδιαριζαν, το γεωμετρικο στολισμο δεν τον γλυτωσαμε παντως!
Την αποκαλυψη τωρα τη γλυτωσαμε βεβαια, η σποντιτσα της Δαφνης μεταφραστηκε διαφορετικα, παλι καλα ειπαμε να ξεστραβωθει να του το πει η Νορα! Efxi


Βημα 2ο Βαλτε τα φωτακια

Προσοχη καλο θα ηταν να μην ειναι τοποθετημενα στην πριζα για αποφυγη ατυχηματων! Τα δικα μου δυστυχως τα αναψε η Μελιτα! Δεν φτανει που σνομπαρει τους πελατες ερχεται και φευγει οποτε της καπνισει! Ηρθε η Αμαλια ειπε φευγουμε και εχει μεινει η Νορα μ@λ@κ@ς και κοιταει, οχι αμα σε παιρνει πες οχι! Ουτε στο σχολειο δε μπορει να μπει η μαμα στην αιθουσα και να παρει το παιδακι με το ετσι θελω, χωρις να εξηγησει στη δασκαλα και πηγε η Αμαλια να παρει τη Μελιτα απο τη δουλεια για να κανουν το σπιτι λουναπαρκ με τα λεφτα του μπαμπα;
Η Μελιτα πηρε το Στεφανο τηλεφωνο για να του πει...τι; Μηπως ηθελε να τον καλεσει να στολισουν ολοι μαζι; Ο παππους, η γιαγια, η μαμα και ο γκομενος της; Για σεμνα... Impatient
Το στολισαμε και το δεντρο της Νεφελης! Love! Τι γλυκουλα που ειναι η μικρη και σε τι τρελοσογο εχει μπλεξει!


Βημα 3ο Τοποθετηστε τα στολιδια

Μπορει να ειναι επιλεγμενα θεματικα, να ταιριαζουν στο προσωπικο σας στυλ ή με τι διακοσμιση του σπιτιου! Αν επιλεξετε να βαλετε οτι να'ναι δεν εγκιοματσε τιποτα για το αποτελεσμα....
Τον τελευταιο καιρο θα επερνα ορκο οτι η Νορα ανηκει στην τελευταια κατηγορια του "οτι να'ναι" αλλα χθες εξεπλαγει ευχαριστα! Πηγε στη γιατρο της η οποια της ειπε οτι ολα πανε καλα και "οπως τα εχουμε πει" αυτο το τελευαταιο το αντιπαρερχομαι! Πηγε μετα μετα απο τα κοριτσια και τους ειπε οτι δεν θα την παρει απο κατω γιατι δεν θελει να κανει το παιδι της καταθλιπτικο απο την κουνια.... imarton Το πνευμα των Χριστουγεννων της εδωσε φωτιση! Και συνεχιζει και ρωταει ή μαλλον ζηταει να κανουν κατι και για το Λουκα! Νορα μου που ησουν κοριτσι μου, καλως ηρθες! Love!
Τελικα ηρθαν οι τρελες, συγγνωμη με τις γιρλαντες κυκλοφορουσαν στο δρομο και στολισαν και το δεντρο της Νορας γιατι αν καταλαβα καλα πριν ειχαν στολισει αυτο του Λουκα! Τι καλουλι μωλε.... Aww
! Με συγκινησαν τα σκασμενα... !


Βημα 4ο Τοποθετηστε την κορυφη

Μπορειτε να χρησιμοποιησετε της κλασσικες κορυφαιες ή να της αντικαταστισετε με εναν αγγελο!
Τι χαρα ηταν αυτη χθες με τη σκηνη Στεφανου Αντιγονης! Οχι καλε δεν χαρομουν με το δραμα της κατηγορουμενης αλλα με το γεγονος οτι επιτελους ειπαν κατι διαφορετικο απο αυτα που τους ειχαμε συνηθισει, γιατι οπως και να το κανουμε κακο πραγμα η συνηθεια! Με συγκινησαν, ηταν μια πολυ καλη σκηνη! Aww


Βημα 5ο Αναψτε τα λαμπακια

Μπας και δουμε λιγο φως... Καμενα ειναι απο οτι φαινεται... Οχι οτι περιμενα να βγαλω ακρη απο τα χθεσινα αλλα τελος παντων...
Ο Ρουσσος δεν μας ειπε και τιποτα και η μονο καινουριο που μαθαμε ηταν οτι ο Αποστολης ηταν αδερφος του Μπελλου και οτι ο Μπελλος συνεργαζοταν με τον Στεφανο εν αγνοια του Λευτερη... Συγγνωμη πατε να μας βγαλετε το Μητσουλα Το μυαλο ου τους δουλευει ολους, θα τρελαθουμε τελειως...; Kotsides


Tip

Ζητηστε απο τα παιδια να γραψουν γραμμα στον Αη Βασιλη και ενταξτε το στο στολισμο του δεντρου

Τι ειναι πιο λογικο να γραφεις γραμμα στο Αη Βασιλη ή στον εαυτο σου; Η Νταιζη παντως εκανε το δευτερο, το τι γελιο εριξα με το γραμματακι δε λεγεται! Πρωτον μου φανηκε γελοιο ως συνταξη! Δευτερον η Νταιζη αποφασισε να το βγαλει περιοδεια και απορω γιατι το εδειξε σε ολους αλλα οχι στο Μητσο.... Και τριτον η περιοδεια αυτη καθαυτη ειχε τρελο γελιο! Η Εριεττα σιχτηριζε την τυχη της και εγω γελαγα lmao Που να ξερες κακομοιρα, τοτε θα σιχτηριζες το σοϊ σου ολο! Καλα στο γραφειο του Ρουσσου μιλαμε ρεσιταλ! sisi Ειδικα οταν ο Λουκας ειπε στη Νταιζη οτι ξερει ποιος εστειλε το γραμμα και η Νταιζη μενει σαν το παιδακι που του ειπαν οτι ο Αη βασιλης μενει στο Βορειο Πολο -ειναι γνωστο τοις πασι οτι ο Αη Βασιλης μενει στη Κασσαρεια Siga... - δεν μπορω να πω το χαρηκα... Πλεον αντιμετωπιζω τη νταιζη ως ανεκδοτο και εχει μεγαλυτερη επιτυχια ως ρολος!


Επεισόδιο 457 - Ημερομηνία 09-12-2010 Lens14667921_1287953741christmas_tree_ornament_pΤο επεισοδιο ειχε αρωμα Χριστουγεννων, μονο ο Αγγελος εχει μεινει χωρις δεντρο αντε να δουμε...! Εγω στολισα της θειας, το δικο μας, της γιαγιας, τους σεναριογραφους δεν θα τους στολισω σημερα το επεισοδιο ηταν "Καλο" και αν δεν μου εκοβαν το Λουκα στο δεντρο για να μου δειξουν τις πομπες της Νταιζης ισως εβαζα και κατι παραπανω!
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 457 - Ημερομηνία 09-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 457 - Ημερομηνία 09-12-2010

Δημοσίευση από evanna Παρ Δεκ 10, 2010 3:03 pm

Καλο και απο εμενα το επεισοδιο μετα απο παρα πολυ καιρο! Angel Και αυτο εξαιτιας......
Του οτι δεν ειχαμε ουτε μια σκηνη απολυτων pillow
Του γιορτινου Mood του επεισοδιου!
Της κοριτσοπαρεας που παντα μ'αρεσει! Hug
Των πλανων του λατρεμενου Μαριουλη!Ειναι απιστευτος! inlove
Της ομορφης σκηνης Στεφανου-Αντιγονης! : respect :
Και της εκπληκτικης σκηνης με το συναισθηματικο Λουκακο οταν αντικρυσε το δεντρο! Love! Πολυ συγκινητικη σκηνουλα!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 457 - Ημερομηνία 09-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 457 - Ημερομηνία 09-12-2010

Δημοσίευση από Foulitsa Παρ Δεκ 10, 2010 3:11 pm

edem4ever έγραψε:"Πως να στολισετε το δεντρο σας"


Βημα 1ο. Στηνουμε τη βαση και τοποθετουμε τα κλαδια

Τα υπολοιπα δεν προλαβαινετε γιατι η συζυγος πρεπει να τρεξει στη δουλεια! Χωρις βαση και γενικα χωρις δεντρο δεν μπορειτε να προχωρησετε παρακατω...
Ο Λουκας ψαχνει τροπο να γλιτωσει τη δικη αλλα και η μ@λ@κινση δεν νομιζω να τον σωσει, Λουκα μου τωρα που το εστησες στολιζε και μη μιλας....!
Ο μπαμπας, η μαμα και ο νονος του Μαριου στολισαν τελικα ολοι μαζι το δεντρακι, ο πιτσιρικας αν καταλαβα καλα δεν ηθελε αγκαλιες και επαναστατησε! Τι κουκλι που ειναι μωλε! inlove Θα μου πειτε τι να κανει κι αυτο το ερμο περιμενε να αναψουν τα φωτακια και ο νονος με το μπαμπα παιδιαριζαν, το γεωμετρικο στολισμο δεν τον γλυτωσαμε παντως!
Την αποκαλυψη τωρα τη γλυτωσαμε βεβαια, η σποντιτσα της Δαφνης μεταφραστηκε διαφορετικα, παλι καλα ειπαμε να ξεστραβωθει να του το πει η Νορα! Efxi


Βημα 2ο Βαλτε τα φωτακια

Προσοχη καλο θα ηταν να μην ειναι τοποθετημενα στην πριζα για αποφυγη ατυχηματων! Τα δικα μου δυστυχως τα αναψε η Μελιτα! Δεν φτανει που σνομπαρει τους πελατες ερχεται και φευγει οποτε της καπνισει! Ηρθε η Αμαλια ειπε φευγουμε και εχει μεινει η Νορα μ@λ@κ@ς και κοιταει, οχι αμα σε παιρνει πες οχι! Ουτε στο σχολειο δε μπορει να μπει η μαμα στην αιθουσα και να παρει το παιδακι με το ετσι θελω, χωρις να εξηγησει στη δασκαλα και πηγε η Αμαλια να παρει τη Μελιτα απο τη δουλεια για να κανουν το σπιτι λουναπαρκ με τα λεφτα του μπαμπα;
Η Μελιτα πηρε το Στεφανο τηλεφωνο για να του πει...τι; Μηπως ηθελε να τον καλεσει να στολισουν ολοι μαζι; Ο παππους, η γιαγια, η μαμα και ο γκομενος της; Για σεμνα... Impatient
Το στολισαμε και το δεντρο της Νεφελης! Love! Τι γλυκουλα που ειναι η μικρη και σε τι τρελοσογο εχει μπλεξει!


Βημα 3ο Τοποθετηστε τα στολιδια

Μπορει να ειναι επιλεγμενα θεματικα, να ταιριαζουν στο προσωπικο σας στυλ ή με τι διακοσμιση του σπιτιου! Αν επιλεξετε να βαλετε οτι να'ναι δεν εγκιοματσε τιποτα για το αποτελεσμα....
Τον τελευταιο καιρο θα επερνα ορκο οτι η Νορα ανηκει στην τελευταια κατηγορια του "οτι να'ναι" αλλα χθες εξεπλαγει ευχαριστα! Πηγε στη γιατρο της η οποια της ειπε οτι ολα πανε καλα και "οπως τα εχουμε πει" αυτο το τελευαταιο το αντιπαρερχομαι! Πηγε μετα μετα απο τα κοριτσια και τους ειπε οτι δεν θα την παρει απο κατω γιατι δεν θελει να κανει το παιδι της καταθλιπτικο απο την κουνια.... imarton Το πνευμα των Χριστουγεννων της εδωσε φωτιση! Και συνεχιζει και ρωταει ή μαλλον ζηταει να κανουν κατι και για το Λουκα! Νορα μου που ησουν κοριτσι μου, καλως ηρθες! Love!
Τελικα ηρθαν οι τρελες, συγγνωμη με τις γιρλαντες κυκλοφορουσαν στο δρομο και στολισαν και το δεντρο της Νορας γιατι αν καταλαβα καλα πριν ειχαν στολισει αυτο του Λουκα! Τι καλουλι μωλε.... Aww
! Με συγκινησαν τα σκασμενα... !


Βημα 4ο Τοποθετηστε την κορυφη

Μπορειτε να χρησιμοποιησετε της κλασσικες κορυφαιες ή να της αντικαταστισετε με εναν αγγελο!
Τι χαρα ηταν αυτη χθες με τη σκηνη Στεφανου Αντιγονης! Οχι καλε δεν χαρομουν με το δραμα της κατηγορουμενης αλλα με το γεγονος οτι επιτελους ειπαν κατι διαφορετικο απο αυτα που τους ειχαμε συνηθισει, γιατι οπως και να το κανουμε κακο πραγμα η συνηθεια! Με συγκινησαν, ηταν μια πολυ καλη σκηνη! Aww


Βημα 5ο Αναψτε τα λαμπακια

Μπας και δουμε λιγο φως... Καμενα ειναι απο οτι φαινεται... Οχι οτι περιμενα να βγαλω ακρη απο τα χθεσινα αλλα τελος παντων...
Ο Ρουσσος δεν μας ειπε και τιποτα και η μονο καινουριο που μαθαμε ηταν οτι ο Αποστολης ηταν αδερφος του Μπελλου και οτι ο Μπελλος συνεργαζοταν με τον Στεφανο εν αγνοια του Λευτερη... Συγγνωμη πατε να μας βγαλετε το Μητσουλα Το μυαλο ου τους δουλευει ολους, θα τρελαθουμε τελειως...; Kotsides


Tip

Ζητηστε απο τα παιδια να γραψουν γραμμα στον Αη Βασιλη και ενταξτε το στο στολισμο του δεντρου

Τι ειναι πιο λογικο να γραφεις γραμμα στο Αη Βασιλη ή στον εαυτο σου; Η Νταιζη παντως εκανε το δευτερο, το τι γελιο εριξα με το γραμματακι δε λεγεται! Πρωτον μου φανηκε γελοιο ως συνταξη! Δευτερον η Νταιζη αποφασισε να το βγαλει περιοδεια και απορω γιατι το εδειξε σε ολους αλλα οχι στο Μητσο.... Και τριτον η περιοδεια αυτη καθαυτη ειχε τρελο γελιο! Η Εριεττα σιχτηριζε την τυχη της και εγω γελαγα lmao Που να ξερες κακομοιρα, τοτε θα σιχτηριζες το σοϊ σου ολο! Καλα στο γραφειο του Ρουσσου μιλαμε ρεσιταλ! sisi Ειδικα οταν ο Λουκας ειπε στη Νταιζη οτι ξερει ποιος εστειλε το γραμμα και η Νταιζη μενει σαν το παιδακι που του ειπαν οτι ο Αη βασιλης μενει στο Βορειο Πολο -ειναι γνωστο τοις πασι οτι ο Αη Βασιλης μενει στη Κασσαρεια Siga... - δεν μπορω να πω το χαρηκα... Πλεον αντιμετωπιζω τη νταιζη ως ανεκδοτο και εχει μεγαλυτερη επιτυχια ως ρολος!


Επεισόδιο 457 - Ημερομηνία 09-12-2010 Lens14667921_1287953741christmas_tree_ornament_pΤο επεισοδιο ειχε αρωμα Χριστουγεννων, μονο ο Αγγελος εχει μεινει χωρις δεντρο αντε να δουμε...! Εγω στολισα της θειας, το δικο μας, της γιαγιας, τους σεναριογραφους δεν θα τους στολισω σημερα το επεισοδιο ηταν "Καλο" και αν δεν μου εκοβαν το Λουκα στο δεντρο για να μου δειξουν τις πομπες της Νταιζης ισως εβαζα και κατι παραπανω!

Μπορεί να μην έχω δει επεισόδια τελευταία αλλά ο Χριστουγεννιάτικος σχολιασμός ήταν απίστευτος Γιάννα!
Και του χρόνου, και χαρα στο κουράγιο σου!
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 457 - Ημερομηνία 09-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 457 - Ημερομηνία 09-12-2010

Δημοσίευση από elenp Παρ Δεκ 10, 2010 5:20 pm

Το επεισόδιο ήταν πολύ ωραίο. Είχε πολύ ωραίες σκηνές σε όλο το επεισόδιο και δεν βαρέθηκα καθόλου. Ειδικά οι σκηνές με την παρέα. Τα κορίτσια στόλιζαν το δέντρο της Νόρας, αφού είχαν στολίσει πρώτα το δέντρο του Λουκά. Μετά Δάφνη και Νικόλας μαζί με τον Μάριο που είναι γλύκας, και τον Λουκά στολίσαν το δικό τους! Επίσης δέντρο στόλισε και η Καρτάλαινα σε μία υπέροχη σκηνή με τον Στέφανο. Επίσης και η Μελίτα στόλισε μαζί με την Νεφέλη και τους γονείς της. Η Εύα είπε θα στολίσει το δικό της για τον άνδρα της και η Δάφνη κατάλαβε τον Λευτέρη. Είχε πλάκα αυτό όπως και η αναφορά στο μωρό του Λουκά και της Νόρας. Επίσης είδαμε και τον Λευτέρη σε ωραία κουβέντα με τον Μπέλλο. Η σκηνή με την Νταίζη να δείχνει σε Εριέττα και Λουκά και Ρούσσο το σημείωμα μου άρεσε επίσης. Γενικά το επεισόδιο μου άρεσε πολύ και το ψηφίζω πολύ καλό.
elenp
elenp
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 457 - Ημερομηνία 09-12-2010 Empty Απ: Επεισόδιο 457 - Ημερομηνία 09-12-2010

Δημοσίευση από ebelina2007 Παρ Δεκ 10, 2010 6:12 pm

Αρκετα καλο το σημερινο...
Δεν ειχαμε απολυτους σε κοινες σκηνες και ηρεμησαν λιγο τα ματακια μας..
Με ενοχλησε που η Αμαλια περνει την μπεκρου οποτε θελει απο το γραφειο ....και η Νορα δεν ξερει πως να το χειρηστη...και απο την αλλη η μπεκρου να μην βγαζεει λεξει...
Το πνευμα των εορτων ηταν εντονο...και ολοι στολιζαν....
Ο Λουκακος με ελιωσε ετσι οπως κοιταγε το δεντρο που του εστησαν οι φιλοι του...
Η Ευα δεν ειναι πουθενα και οταν ειναι πρεπει να λεει τετοιες ατακες..
(Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΧΑΖΟΜΠΑΜΠΑΣ) που καλε? σε αλλο εργο?
Ρε τον Μπελλο βγαζει και DVD...Παγωτο εμεινα η Νταιζουλα....να φανταστω και αυτη θα του δειξει το γραμμα που της ηρθε απο την ιδια χιχιχ
Η δικη ξεκινα... αντε να τελειωσει να δουμε τι θα δουμε...
Ποσο μου αρεσει η Ερι...ποναει κλαιει ειναι ερωτευμενη.... αλλα μονο η ψυχη τηςτο ξερει....
ebelina2007
ebelina2007
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Ιωαννινα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης