Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Η Πολυχρονίδη λέει ότι δεν ήταν μαζί, ο Ουγγαρέζος επιμένει~ Gossip Tv 13.12.10

2 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Η Πολυχρονίδη λέει ότι δεν ήταν μαζί, ο Ουγγαρέζος επιμένει~ Gossip Tv  13.12.10 Empty Η Πολυχρονίδη λέει ότι δεν ήταν μαζί, ο Ουγγαρέζος επιμένει~ Gossip Tv 13.12.10

Δημοσίευση από l_aquila Δευ Δεκ 13, 2010 4:50 pm

Η Πολυχρονίδη λέει ότι δεν ήταν μαζί, ο Ουγγαρέζος επιμένει
Δημοσιεύθηκε: 13.12.10 14:37

Μάλλον το φυσάει και δεν κρυώνει ο Δημήτρης Ουγγαρέζος μετά την άρνηση της Μαριάννας Πολυχρονίδη να υποκύψει στο φλερτ του... Σε συνέντευξή της, η ηθοποιός τονίζει πως ουδέποτε ήταν μαζί και έκανε λόγο για φαιδρότητες, ενώ ο παρουσιαστής επιμένει πως κάτι παίχτηκε μεταξύ τους! «Γράφουν ανακρίβειες και φαιδρότητες για την προσωπική μου ζωή: για μια δήθεν σχέση μου με τον Δημήτρη Ουγγαρέζο, για χωρισμό με τον άνθρωπο που είμαι μαζί τα τελευταία χρόνια και για νέο δεσμό με τον Ησαΐα Ματιάμπα. Με έχει κουράσει όλο αυτό», δήλωσε η Μαριάννα στο «Έθνος της Κυριακής».
Αυτή τη δήλωση σκέφτηκαν να σχολιάσουν σήμερα στο «Πρωινό Μου», για να απαντήσει βρε παιδί μου και ο Δημήτρης μιας και έχει το βήμα εύκαιρο...
Αφού χτύπησε το χέρι στο τραπέζι -γιατί έτσι κάνει ο άντρας ο σωστός, ο πρόστυχος, ο μάγκας, ο πολλά βαρύς- ο Δημήτρης διερωτήθηκε: «γιατί φαιδρός; Λίγος της έπεφτα δηλαδή;»!
Μόνο που η ηθοποιός δεν χαρακτήρισε τον ίδιο φαιδρό αλλά όσα γράφονται για τα προσωπικά της, κάτι που του επεσήμαναν οι υπόλοιποι της παρέας...
Ο Γιώργος Λιάγκας έσπευσε να βάλει τα πράγματα στη θέση τους, λέγοντας πως ο Ουγγαρέζος ήταν εκείνος που παραδέχθηκε ότι υπήρξε φλερτ με την ηθοποιό. Αφορμή βρήκε η Φαίη για να ρωτήσει τον συνεργάτη της εκπομπής: «εσύ το ξεκίνησες;».
Κάπου εκεί ο Δημητράκης κατάπιε την γλώσσα του και, γεμάτος αμηχανία, είπε: «δεν θέλω να υπεισέλθω σε λεπτομέρειες. Δεν προκάλεσα εγώ τα σχόλια, κάπως θα μαθεύτηκε».
Σιγά μην μύρισαν τα νύχια τους τα περιοδικά για να γράψουν για σχέση Ουγγαρέζου - Πολυχρονίδη! Το θέμα είναι, πάντως, ότι ή κάποιου το δοντάκι ακόμα πονάει για κάποια ή δεν έχει χωνέψει ακόμα την απόρριψη... πηγή:star
l_aquila
l_aquila
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η Πολυχρονίδη λέει ότι δεν ήταν μαζί, ο Ουγγαρέζος επιμένει~ Gossip Tv  13.12.10 Empty Απ: Η Πολυχρονίδη λέει ότι δεν ήταν μαζί, ο Ουγγαρέζος επιμένει~ Gossip Tv 13.12.10

Δημοσίευση από l_aquila Δευ Δεκ 13, 2010 4:52 pm

Δευτέρα, 13 Δεκεμβρίου 2010
Δ. Ουγγαρέζος: ''Εγώ φλέρταρα την Μαριάννα Πολυχρονίδη. Αυτή πάει για γάμο΄΄ ... ~ news-piper.blogspot.com



Μάλλον το φυσάει και δεν κρυώνει ο Δημήτρης Ουγγαρέζος μετά την άρνηση της Μαριάννας Πολυχρονίδη να υποκύψει στο φλερτ του... Σε συνέντευξή της, η ηθοποιός τονίζει πως ουδέποτε ήταν μαζί και έκανε λόγο για φαιδρότητες, ενώ ο παρουσιαστής επιμένει πως κάτι παίχτηκε μεταξύ τους!

«Γράφουν ανακρίβειες και φαιδρότητες για την προσωπική μου ζωή: για μια δήθεν σχέση μου με τον Δημήτρη Ουγγαρέζο, για χωρισμό με τον άνθρωπο που είμαι μαζί τα τελευταία χρόνια και για νέο δεσμό με τον Ησαΐα Ματιάμπα. Με έχει κουράσει όλο αυτό», δήλωσε η Μαριάννα στο «Έθνος της Κυριακής».

Αυτή τη δήλωση σκέφτηκαν να σχολιάσουν σήμερα στο «Πρωινό Μου», για να απαντήσει βρε παιδί μου και ο Δημήτρης μιας και έχει το βήμα εύκαιρο...

Αφού χτύπησε το χέρι στο τραπέζι -γιατί έτσι κάνει ο άντρας ο σωστός, ο πρόστυχος, ο μάγκας, ο πολλά βαρύς- ο Δημήτρης διερωτήθηκε: «γιατί φαιδρός; Λίγος της έπεφτα δηλαδή;»!

Μόνο που η ηθοποιός δεν χαρακτήρισε τον ίδιο φαιδρό αλλά όσα γράφονται για τα προσωπικά της, κάτι που του επεσήμαναν οι υπόλοιποι της παρέας...

Ο Γιώργος Λιάγκας έσπευσε να βάλει τα πράγματα στη θέση τους, λέγοντας πως ο Ουγγαρέζος ήταν εκείνος που παραδέχθηκε ότι υπήρξε φλερτ με την ηθοποιό. Αφορμή βρήκε η Φαίη για να ρωτήσει τον συνεργάτη της εκπομπής: «εσύ το ξεκίνησες;».

Κάπου εκεί ο Δημητράκης κατάπιε την γλώσσα του και, γεμάτος αμηχανία, είπε: «δεν θέλω να υπεισέλθω σε λεπτομέρειες. Δεν προκάλεσα εγώ τα σχόλια, κάπως θα μαθεύτηκε».

Σιγά μην μύρισαν τα νύχια τους τα περιοδικά για να γράψουν για σχέση Ουγγαρέζου - Πολυχρονίδη! Το θέμα είναι, πάντως, ότι ή κάποιου το δοντάκι ακόμα πονάει για κάποια ή δεν έχει χωνέψει ακόμα την απόρριψη...
star


l_aquila
l_aquila
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η Πολυχρονίδη λέει ότι δεν ήταν μαζί, ο Ουγγαρέζος επιμένει~ Gossip Tv  13.12.10 Empty Απ: Η Πολυχρονίδη λέει ότι δεν ήταν μαζί, ο Ουγγαρέζος επιμένει~ Gossip Tv 13.12.10

Δημοσίευση από l_aquila Δευ Δεκ 13, 2010 4:54 pm

13.12.2010
12:54
Η Πολυχρονίδη λέει ότι δεν ήταν μαζί, ο Ουγγαρέζος επιμένει ~ Star.gr

Μάλλον το φυσάει και δεν κρυώνει ο Δημήτρης Ουγγαρέζος μετά την άρνηση της Μαριάννας Πολυχρονίδη να υποκύψει στο φλερτ του... Σε συνέντευξή της, η ηθοποιός τονίζει πως ουδέποτε ήταν μαζί και έκανε λόγο για φαιδρότητες, ενώ ο παρουσιαστής επιμένει πως κάτι παίχτηκε μεταξύ τους!

«Γράφουν ανακρίβειες και φαιδρότητες για την προσωπική μου ζωή: για μια δήθεν σχέση μου με τον Δημήτρη Ουγγαρέζο, για χωρισμό με τον άνθρωπο που είμαι μαζί τα τελευταία χρόνια και για νέο δεσμό με τον Ησαΐα Ματιάμπα. Με έχει κουράσει όλο αυτό», δήλωσε η Μαριάννα στο «Έθνος της Κυριακής».

Αυτή τη δήλωση σκέφτηκαν να σχολιάσουν σήμερα στο «Πρωινό Μου», για να απαντήσει βρε παιδί μου και ο Δημήτρης μιας και έχει το βήμα εύκαιρο...

Αφού χτύπησε το χέρι στο τραπέζι -γιατί έτσι κάνει ο άντρας ο σωστός, ο πρόστυχος, ο μάγκας, ο πολλά βαρύς- ο Δημήτρης διερωτήθηκε: «γιατί φαιδρός; Λίγος της έπεφτα δηλαδή;»!

Μόνο που η ηθοποιός δεν χαρακτήρισε τον ίδιο φαιδρό αλλά όσα γράφονται για τα προσωπικά της, κάτι που του επεσήμαναν οι υπόλοιποι της παρέας...

Ο Γιώργος Λιάγκας έσπευσε να βάλει τα πράγματα στη θέση τους, λέγοντας πως ο Ουγγαρέζος ήταν εκείνος που παραδέχθηκε ότι υπήρξε φλερτ με την ηθοποιό. Αφορμή βρήκε η Φαίη για να ρωτήσει τον συνεργάτη της εκπομπής: «εσύ το ξεκίνησες;».

Κάπου εκεί ο Δημητράκης κατάπιε την γλώσσα του και, γεμάτος αμηχανία, είπε: «δεν θέλω να υπεισέλθω σε λεπτομέρειες. Δεν προκάλεσα εγώ τα σχόλια, κάπως θα μαθεύτηκε».

Σιγά μην μύρισαν τα νύχια τους τα περιοδικά για να γράψουν για σχέση Ουγγαρέζου - Πολυχρονίδη! Το θέμα είναι, πάντως, ότι ή κάποιου το δοντάκι ακόμα πονάει για κάποια ή δεν έχει χωνέψει ακόμα την απόρριψη...

http://www.star.gr/life_style/72396/
l_aquila
l_aquila
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η Πολυχρονίδη λέει ότι δεν ήταν μαζί, ο Ουγγαρέζος επιμένει~ Gossip Tv  13.12.10 Empty Απ: Η Πολυχρονίδη λέει ότι δεν ήταν μαζί, ο Ουγγαρέζος επιμένει~ Gossip Tv 13.12.10

Δημοσίευση από l_aquila Δευ Δεκ 13, 2010 5:04 pm

Video: Δ. Ουγγαρέζος: ''Εγώ φλέρταρα την Μαριάννα Πολυχρονίδη. Αυτή πάει για γάμο΄΄
Δημοσιεύθηκε: 13.12.10 16:42 ~ Gossip Tv



Μάλλον το φυσάει και δεν κρυώνει ο Δημήτρης Ουγγαρέζος μετά την άρνηση της Μαριάννας Πολυχρονίδη να υποκύψει στο φλερτ του. Σε συνέντευξή της, η ηθοποιός τονίζει πως ουδέποτε ήταν μαζί και έκανε λόγο για φαιδρότητες, ενώ ο παρουσιαστής επιμένει πως κάτι παίχτηκε μεταξύ τους!
«Γράφουν ανακρίβειες και φαιδρότητες για την προσωπική μου ζωή: για μια δήθεν σχέση μου με τον Δημήτρη Ουγγαρέζο, για χωρισμό με τον άνθρωπο που είμαι μαζί τα τελευταία χρόνια και για νέο δεσμό με τον Ησαΐα Ματιάμπα. Με έχει κουράσει όλο αυτό», δήλωσε η Μαριάννα στο «Έθνος της Κυριακής».
Αυτή τη δήλωση σκέφτηκαν να σχολιάσουν σήμερα στο «Πρωινό Μου», για να απαντήσει βρει παιδί μου και ο Δημήτρης μιας και έχει το βήμα εύκαιρο.
Αφού χτύπησε το χέρι στο τραπέζι -γιατί έτσι κάνει ο άντρας ο σωστός, ο πρόστυχος, ο μάγκας, ο πολλά βαρύς- ο Δημήτρης διερωτήθηκε: «γιατί φαιδρός; Λίγος της έπεφτα δηλαδή; Μόνο που η ηθοποιός δεν χαρακτήρισε τον ίδιο φαιδρό αλλά όσα γράφονται για τα προσωπικά της, κάτι που του επεσήμαναν οι υπόλοιποι της παρέας. Ο Γιώργος Λιάγκας έσπευσε να βάλει τα πράγματα στη θέση τους, λέγοντας πως ο Ουγγαρέζος ήταν εκείνος που παραδέχθηκε ότι υπήρξε φλερτ με την ηθοποιό. Αφορμή βρήκε η Φαίη για να ρωτήσει τον συνεργάτη της εκπομπής: «εσύ το ξεκίνησες;». Κάπου εκεί ο Δημητράκης κατάπιε την γλώσσα του και, γεμάτος αμηχανία, είπε: «δεν θέλω να υπεισέλθω σε λεπτομέρειες. Δεν προκάλεσα εγώ τα σχόλια, κάπως θα μαθεύτηκε».
l_aquila
l_aquila
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Η Πολυχρονίδη λέει ότι δεν ήταν μαζί, ο Ουγγαρέζος επιμένει~ Gossip Tv  13.12.10 Empty Απ: Η Πολυχρονίδη λέει ότι δεν ήταν μαζί, ο Ουγγαρέζος επιμένει~ Gossip Tv 13.12.10

Δημοσίευση από ebelina2007 Δευ Δεκ 13, 2010 6:44 pm

Δεν ξερω γιατι αλλα την Μαριαννα πιστευω.... φαινεται να ειναι ευτυχισμενη με την σχεσει που εχει και δεν μου δειχνει ανθρωπο να το παιζει σε διπλο ταμπλο....Οποιος το εδωσε στους δημοσιογραφους ειναι για πολλες Fskl
Ευχαριστουμε Σοφια μου!
ebelina2007
ebelina2007
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Ιωαννινα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης