Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 461 - Ημερομηνία 15-12-2010

+27
sarita
Ezantakou
ειρηνη7
KatsaroYpotheto
hionati
Καρ-Mik
Cancoon
ebelina2007
fay66
Lyn
verile_mistika
soso
JESSIE
loukanorofan
pasxalitsa
jim7
afroditi_norakii
fanlouknor
Dimitraaa
Caroline
taradoula
FieryRed
nikidanis
nefelik
marakii
loukitsa
Clarabelle
31 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 461 - Ημερομηνία 15-12-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap5%Επεισόδιο 461 - Ημερομηνία 15-12-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 5% 
[ 3 ]
Επεισόδιο 461 - Ημερομηνία 15-12-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap49%Επεισόδιο 461 - Ημερομηνία 15-12-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 49% 
[ 29 ]
Επεισόδιο 461 - Ημερομηνία 15-12-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap31%Επεισόδιο 461 - Ημερομηνία 15-12-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 31% 
[ 18 ]
Επεισόδιο 461 - Ημερομηνία 15-12-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap12%Επεισόδιο 461 - Ημερομηνία 15-12-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 12% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 461 - Ημερομηνία 15-12-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap2%Επεισόδιο 461 - Ημερομηνία 15-12-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
Επεισόδιο 461 - Ημερομηνία 15-12-2010 - Σελίδα 3 Vote_lcap1%Επεισόδιο 461 - Ημερομηνία 15-12-2010 - Σελίδα 3 Vote_rcap 1% 
[ 1 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 59
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 461 - Ημερομηνία 15-12-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 461 - Ημερομηνία 15-12-2010

Δημοσίευση από soso Πεμ Δεκ 16, 2010 1:41 am

*Φιλική Συμβουλή Ημέρας :
Διόρθωσε το ποστ σου!
Συνολικά ξεπερνά κατά πολύ τον αριθμό τον επιτρεπόμενων σε όλους μας emoticons!
Μέχρι 14 τα ainta !
*Για τη προφανή διαφορά ανάμεσα στο Nyxia και το ainta (για το οποίο και προσωπικά έχει τύχει να σου επισημάνω ότι υποδηλώνει καθαρή αγένεια) με πρόλαβε η Καρ-μικ..της οποίας το ύφος ,αυτοί που επιθυμούν να ακολουθήσουν,χρειάζονται μια ΣΚΑΛΑ! (απ' τις ψηλές)
*Η ευγένεια αφορά στο ύφος της γραφής,ΙΔΙΩΣ όταν αυτή αφορά σε υπαρκτά πρόσωπα,και όχι σε προϊόντα μυθοπλασίας!
Και αυτοί που κρίνουν πότε εκφραζεται,προϋποτίθεται ότι στοιχειωδώς τη διαθέτουν ,έστω στις προσωπικές τους διαφωνίες!
Μεταξύ μας,εδώ,είναι γεγονός ότι δε μιλάμε σε αυτό το ύφος.. ainta
(για το σόι της Μιμής,δεν ξέρω)
Υγ. Heart2 Heart2 Heart2


soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 461 - Ημερομηνία 15-12-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 461 - Ημερομηνία 15-12-2010

Δημοσίευση από DESPOINA Πεμ Δεκ 16, 2010 8:34 am

Καλό το επεισόδιο.

Επιτέλους ξεκολλήσαμε.Η δίκη συνεχίζεται, εντάσεις, φονικά βλέμματα κ ένα Λουκά που τον λυπάται η ψυχή μου. Έμπλεξε το αγόρι κ μπαίνει όλο κ πιο βαθειά στο λάκκο. Κουράγιο Λουκά τα χειρότερα έρχονται.
Στέφανος-Εριέττα: Άναψαν κ εκεί τα αίματα.Ωραία σκηνή. Που το χάνεις που τον βρίσκεις στς Εριέττας για καφέ. Δεν πιστεύω στη φιλία μεταξύ ανδρών και γυναικών υπάρχει πάντα κάτι πιο βαθύ. Περιμένω να δω αν θα βγει στην επιφάνεια.

Λουκάς-Νόρα: Η σκηνή στην παραλία πολύ καλή με τον Πετράκη συγκλονιστικό.

Ο Νικόλας ξέρει τον Λουκά. Αυτή είναι η παρέα που αγαπώ εκεί που τρώνε τα μουστάκια τους εκεί αγκαλιάζονται.

Ο Ηλίας ήρθε κ έφερε μαντάτα. Άντε να δούμε.

Κ τέλος

Ήμουν είμαι κ θα είμαι Μανοευικη, αλλά ο Μάνος έφυγε κ βλέπω καλά που πάει η ιστορία, στον Λευτέρη.
Ωραία, αφήστε με να το χωνέψω, αφήστε με να το δεχτώ, αφήστε με να το δω.Δεν κάνουμε δουλεια με σκηνές ξεπέτας.
Αν δεν κάνω λάθος επιλογή σας δεν ήταν ο Λευτέρης; Δεν είστε επαγγελματίες; Δεν καταλαβαίνω τ λογική στηρίζω κ σπρώχνω μόνο τους ηθοποιούς που γουστάρω. Γιατί δεν παίρνετε μόνο αυτούς που γουστάρετε; Για να μην αναγκάζεστε κ εσείς να αδειάσετε ηθοποιούς που δεν πάτε. Επιλογή σας η Δρακουλάκη, η Ξυλά, ο Πετράκης, ο Σταυρου… Κ ο κόσμος επιλέγει τους ήρωες που θα αγαπήσει κ θα στηρίξει. Εδώ γίνεται ένας χαμός. Άλλους θέλει να δει ο κόσμος, άλλους βλέπει. Κατανοητό. Δικό σας το καρπούζι δικό σας κ το μαχαίρι, αλλά κρατήστε μια ισορροπία ή πάτε μέχρι τέλους ή αν δεν σας κάνει κάποιος φεύγει. Σου κάνω χάρη σε κρατάω στη σειρά κ σε δείχνω ένα λεπτό δεν μου λέει κάτι. Οι καταξιωμένοι ηθοποιοί δεν θέλουν χάρες ούτε κ το κοινό. Θέλω να δω Εύα-Λευτέρη σε ουσιαστικές σκηνές αλλιώς καθόλου. Η ξεπέτα δεν με καλύπτει.

DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 461 - Ημερομηνία 15-12-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 461 - Ημερομηνία 15-12-2010

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Δεκ 16, 2010 12:08 pm

DESPOINA (Πεμ Dec 16, 2010 8:34 am) έγραψε:

Ήμουν είμαι κ θα είμαι Μανοευικη, αλλά ο Μάνος έφυγε κ βλέπω καλά που πάει η ιστορία, στον Λευτέρη.
Ωραία, αφήστε με να το χωνέψω, αφήστε με να το δεχτώ, αφήστε με να το δω.Δεν κάνουμε δουλεια με σκηνές ξεπέτας.
Αν δεν κάνω λάθος επιλογή σας δεν ήταν ο Λευτέρης; Δεν είστε επαγγελματίες; Δεν καταλαβαίνω τ λογική στηρίζω κ σπρώχνω μόνο τους ηθοποιούς που γουστάρω. Γιατί δεν παίρνετε μόνο αυτούς που γουστάρετε; Για να μην αναγκάζεστε κ εσείς να αδειάσετε ηθοποιούς που δεν πάτε. Επιλογή σας η Δρακουλάκη, η Ξυλά, ο Πετράκης, ο Σταυρου… Κ ο κόσμος επιλέγει τους ήρωες που θα αγαπήσει κ θα στηρίξει. Εδώ γίνεται ένας χαμός. Άλλους θέλει να δει ο κόσμος, άλλους βλέπει. Κατανοητό. Δικό σας το καρπούζι δικό σας κ το μαχαίρι, αλλά κρατήστε μια ισορροπία ή πάτε μέχρι τέλους ή αν δεν σας κάνει κάποιος φεύγει. Σου κάνω χάρη σε κρατάω στη σειρά κ σε δείχνω ένα λεπτό δεν μου λέει κάτι. Οι καταξιωμένοι ηθοποιοί δεν θέλουν χάρες ούτε κ το κοινό. Θέλω να δω Εύα-Λευτέρη σε ουσιαστικές σκηνές αλλιώς καθόλου. Η ξεπέτα δεν με καλύπτει.



Πες τα χρυσόστομη
Έμεινα να παρακολουθώ αυτή τη σειρά για να δω την κατάληξη των ηρώων κι ας ήξερα οτι το παραμυθάκι είχε τελειώσει
Αντί γι αυτό βλέπω μια σειρά που γυρίζει γύρω απ όλους τους άσχετους και ξεπέτες για τους ήρωες που αγάπησα
Θέλουν να δείξουν Εύα με Λευτέρη; Έχεις δίκιο δικό τους το μαχαίρι δικό τους και το καρπούζι. Μπορεί να μου αρέσουν και μπορεί και όχι. Αλλά για να το αποφασίσω πρέπει να το δω. Με σκηνούλες μισόλεπτες δεν καλύπτομαι. Σε τελική ανάλυση εν μέσω οικονομικής κρίσης θα μπορούσαν να έχουν στείλει την Εύα με το Μάνο στην Αμερική και να προωθήσουν άλλες ιστορίες της προτίμησής τους χωρίς να επιβαρύνουν τον προυπολογισμό τους.
Αν πάλι ήθελαν την Εύα στη σειρά ας μου δείξουν μια ιστορία που να σχετίζεται με εκείνη κι ας με αφήσουν να κρίνω αν μου αρέσει ή όχι. Αυτό έκαναν πέρσι με το Στέφανο και τη Μελίτα.
Προφανώς όμως δεν στηρίζουν τις επιλογές τους έχεις δίκιο.

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 461 - Ημερομηνία 15-12-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 461 - Ημερομηνία 15-12-2010

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Πεμ Δεκ 16, 2010 12:41 pm

Συμφωνώ απόλυτα!!!

Ξέρουμε ότι η κεντρική ηρωίδα θα έχει το πιο ανατρεπτικό τέλος για σειρά, ΘΑ ΣΥΜΒΙΒΑΣΤΕΙ έτσι σκ@$ που τα έχουν κάνει και πάλι δεν βλέπουμε τίποτα!!! gibbs

Αλλα... δεν μιλάμε για τα παιδιά τα δικά "μας" gibbs

Πάντως εγώ πλέον δεν ψάχνω λογική σε όλο αυτό. Άλλωστε τα Μυστικά δεν είναι μια σειρά με συνεχή ροή και συνέπεια. Είναι μίνι ιστοριούλες μπουρδουκλωμένες μεταξύ τους οπου πότε πιανουμε το ένα θέμα και πότε το άλλο και πάντα αφήνουμε και 5-6-7-8-9 τρύπες στο πέρασμά μας gibbs

Εdit: ¨Ηθελα να προσθέσω ότι

1) ο Χρήστος ήταν τρομερός στο δικαστήριο και μου άρεσε πολύ το βλέμμα του Κασσανδρινού
2) απογοητεύομαι που για δεύτερη φορά η Νόρα επειδή κάτι τη συμφέρει για να κερδίσει μια δίκη δεν το ψάχνει παραπάνω. Το έχει κάνει και στο παρελθόν και τίποτα δεν έμαθε? Κομμάτι αριβίστρια είναι κι ας μην της το καταλογίζει ο Λουκάς, ξέρει αυτή τι μύγα έχει και μυγιάζεται χωρίς λόγο Wink

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 461 - Ημερομηνία 15-12-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 461 - Ημερομηνία 15-12-2010

Δημοσίευση από DESPOINA Πεμ Δεκ 16, 2010 1:01 pm

Clarabelle (Πεμ Dec 16, 2010 12:08 pm) έγραψε:
DESPOINA (Πεμ Dec 16, 2010 8:34 am) έγραψε:

Ήμουν είμαι κ θα είμαι Μανοευικη, αλλά ο Μάνος έφυγε κ βλέπω καλά που πάει η ιστορία, στον Λευτέρη.
Ωραία, αφήστε με να το χωνέψω, αφήστε με να το δεχτώ, αφήστε με να το δω.Δεν κάνουμε δουλεια με σκηνές ξεπέτας.
Αν δεν κάνω λάθος επιλογή σας δεν ήταν ο Λευτέρης; Δεν είστε επαγγελματίες; Δεν καταλαβαίνω τ λογική στηρίζω κ σπρώχνω μόνο τους ηθοποιούς που γουστάρω. Γιατί δεν παίρνετε μόνο αυτούς που γουστάρετε; Για να μην αναγκάζεστε κ εσείς να αδειάσετε ηθοποιούς που δεν πάτε. Επιλογή σας η Δρακουλάκη, η Ξυλά, ο Πετράκης, ο Σταυρου… Κ ο κόσμος επιλέγει τους ήρωες που θα αγαπήσει κ θα στηρίξει. Εδώ γίνεται ένας χαμός. Άλλους θέλει να δει ο κόσμος, άλλους βλέπει. Κατανοητό. Δικό σας το καρπούζι δικό σας κ το μαχαίρι, αλλά κρατήστε μια ισορροπία ή πάτε μέχρι τέλους ή αν δεν σας κάνει κάποιος φεύγει. Σου κάνω χάρη σε κρατάω στη σειρά κ σε δείχνω ένα λεπτό δεν μου λέει κάτι. Οι καταξιωμένοι ηθοποιοί δεν θέλουν χάρες ούτε κ το κοινό. Θέλω να δω Εύα-Λευτέρη σε ουσιαστικές σκηνές αλλιώς καθόλου. Η ξεπέτα δεν με καλύπτει.



Πες τα χρυσόστομη
Έμεινα να παρακολουθώ αυτή τη σειρά για να δω την κατάληξη των ηρώων κι ας ήξερα οτι το παραμυθάκι είχε τελειώσει
Αντί γι αυτό βλέπω μια σειρά που γυρίζει γύρω απ όλους τους άσχετους και ξεπέτες για τους ήρωες που αγάπησα
Θέλουν να δείξουν Εύα με Λευτέρη; Έχεις δίκιο δικό τους το μαχαίρι δικό τους και το καρπούζι. Μπορεί να μου αρέσουν και μπορεί και όχι. Αλλά για να το αποφασίσω πρέπει να το δω. Με σκηνούλες μισόλεπτες δεν καλύπτομαι. Σε τελική ανάλυση εν μέσω οικονομικής κρίσης θα μπορούσαν να έχουν στείλει την Εύα με το Μάνο στην Αμερική και να προωθήσουν άλλες ιστορίες της προτίμησής τους χωρίς να επιβαρύνουν τον προυπολογισμό τους.
Αν πάλι ήθελαν την Εύα στη σειρά ας μου δείξουν μια ιστορία που να σχετίζεται με εκείνη κι ας με αφήσουν να κρίνω αν μου αρέσει ή όχι. Αυτό έκαναν πέρσι με το Στέφανο και τη Μελίτα.
Προφανώς όμως δεν στηρίζουν τις επιλογές τους έχεις δίκιο.



Αν δεν μπορούν να μου το δώσουν σωστά να μη μου το δώσουν καθόλου.
Προχειρότητα δεν δέχομαι. Όχι, για την Εύα. Αυτά για Στέφανο-Μελίτα.Δεν θέλω σκηνές σεξ, θέλω σχέση ουσίας. Αν έχουν την μαγκιά ας μου δείξουν κάτι πειστικό.
DESPOINA
DESPOINA
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 461 - Ημερομηνία 15-12-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 461 - Ημερομηνία 15-12-2010

Δημοσίευση από sarita Πεμ Δεκ 16, 2010 2:06 pm

δυστυχως δεσποινα για να δωσουν κατι σημασιας στο ζευγαρι στεφ-μελ πρεπει να μπορει να το υποστηριξει και ερμηνευτικα και δυστυχως η μια δεν το εχει.Παντως ενα εχω να πω.Οσο και αν προσπαθησαν να εκδικηθουν τον μανο βγαζοντας τον απο τη σειρα και μας τον υπενθυμιζουν μονο σαν λαμογιο και τιποτα αλλο εχουν καταφερει το ακριβως αντιθετο να λειπει ο μανος πιο πολυ απο καθε φορα και να εχει καταληξει να ειναι ο πιο αληθινος γνησιος και με τσαγανο αντρας!
sarita
sarita
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 461 - Ημερομηνία 15-12-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 461 - Ημερομηνία 15-12-2010

Δημοσίευση από margaret10 Πεμ Δεκ 16, 2010 3:17 pm

Εγω να πω οτι ειναι ολοι για μουτζες εκει μεσα, ξεφτιλιστηκαν, και οι παλιοι καλοι ηθοποιοι αντε και προσπαθουν να το σωσουν, απο τους πιο καινουριους να πω πως ειναι πολυ αξιολογοι Σταυρου, Ξυλα, Λαμπου,Κασσανδρινος οι υπολοιποι κομπαρσαρια ολε soutien το εχουν καταντησει γελοιο πια, αλλα θα συμφωνησω και με τον Jim 7 η Αμαλια εχει καταντησει οχι απλως γραφικη... αντε μην πω την λεξη τωρα και με κοψει η λογοκρισια.

Δεν νομιζω πως θα δω κατι πλεον μου θα πω "ουαου.... τα μυστικα επανηλθαν" δεν τα εκαψαν απλως, σταχτη τα εκαναν.

S.O.S το μαλλιαρο κουταβι που λεει και μια ψυχη εδω μεσα, δεν μπορουν να το στειλουν διακοπες διαρκειας? να βρει τον αδερφο της να μεινει εκει να ησυχασουμε και εμεις??? ποσο ακομα??? ποσο??? ΣΠΡΩΞΕ!!!!!!!!!!!!!!!!
margaret10
margaret10
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : AΘΗΝΑ
Ασχολίες : ΓΥΜΝΑΣΤΡΙΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 461 - Ημερομηνία 15-12-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 461 - Ημερομηνία 15-12-2010

Δημοσίευση από edem4ever Πεμ Δεκ 16, 2010 3:33 pm

"Δραση-Αντιδραση"


Δραση: Η Αμαλια καταθετει! Αααα δε μπορω να πω απολαυστικοτατη! Και ως επι το πλειστον περιοριστηκε στα γεγονοτα! Ο Ρουσσος ζητουσε βοηθεια απο τον προεδρο -ο οποιος περιμενω απο στιγμη σε στιγμη να αναζητησει τη Μαρικα κι οποιος καταλαβε καταλαβε!-και η Νορα το απολαμβανε! sisi
Αντιδραση: Οχι οτι περιμενα να το καταπιει ευκολα ο Ρουσσος αλλα ομολογω οτι αφου δεν ανοιξε η γη να τον καταπιει τα διαχειριστηκε πολυ καλα! Βεβαια "ελατε κυρια Αμαλια να καθισουμε" και χερακι χερακι ε ειπαμε παιδια μην το παρατραβατε το σκοινι!


Δραση: Η Αντιγονη ακουσε την καταθεση την Αμαλιας και απορει που η συμπεθερα, της φερεται με αυτο τον τροπο!
Αντιδραση: Ο Στεφανος τη χαπακωνει και της υπενθυμιζει ποια δικαζεται για φονο! Thumbs up


Δραση: Η καταθεση του Χρηστου! Τι να πω, ετρεξε ενα δακρυ με τη συμπονετικη Αντιγονη, καπου σκεφτηκα οτι ουτε ο ιδιος ο Χρηστος δεν τα πιστευε αυτα που ελεγε! Παραδεχτηκα τη Νορα παντως, εστρωσε μια χαρα το χαλι για τη συνεχεια...
Αντιδραση: Καθυστερησε μεχρι να ολοκληρωθει η δραση...


Δραση: Η καταθεση του διαρρηκτη! Ουτε προταση δεν προλαβε να ολοκληρωσει ο τυπος τον εκοψε η Νορα και παρουσιασε τις φωτογραφιες... : respect :
Αντιδραση (εις): Ο Ρουσσος επαθε σοκ αλλα οχι σαν αυτο του Λουκα "Απο ποιον;": respect : Ε ρε γλεντια!
Ο Λουκας αναθεμετιζει την ωρα και τη στιγμη που ανελαβε την υποθεση... Τωρα να πω οτι εχει αδικο...;
Ο Ρουσσος καθησυχαζει το Λουκα, απο μενα θα το βρει αυτος!
Ο Στεφανος ομολογησε την αληθεια στη Μελιτα... Επαθα σοκ!
Η Αμαλια θαυμασε τη Νορα... Αλλο κακο να μη μας βρει!
Η Νορα θα επρεπε να καταγγειλει το Ρουσσο και το Λουκα αλλα δεν μπορει να το κανει αυτο στον πατερα του παιδιου της! Παλι καλα λεμε εδω;
Η Νορα αμφιβαλει... Γιατι κοριτσι μου;
Η Μελιτα προσπαθει να πεισει τη Νορα οτι ο Λουκας δεν ηξερε τιποτα livani
Ο Νικολας πιστευει το Λουκα! Δοξα το Θεο!
Η Αμαλια κραζει με τη σειρα Λουκα και Ρουσσο!
Ο Ρουσσος βαζει τις φωνες στην Αμαλια!
Η Αμαλια αποχωρει κυρια! : respect :
Ουφ.....
Η Νταιζη κατηγορει τον Στεφανο οτι εστειλε τις φωτο!
Η Αντιγονη τα χρειαζεται αφου βλεπει τη δικη να χανεται!


Δραση: Ο Στεφανος ειναι στης Εριεττας και παραδεχεται οτι η μανουλα του ειναι πολυ μεγαλη σουπια!
Αντιδραση: Η Εριεττα σιγουρευεται οτι η μανουλα του σκοτωσε τον μπαμπα της!
Δραση: Η Μελιτα παιρνει τηλεφωνο!
Αντιδραση: Αναμενεται, αλλα δεν θελει και πολυ φαντασια για να καταλαβουμε ποια θα ειναι αυτη! xm


Δραση: Ο Ηλιας επεστρεψε! Και ξερει πολλα!
Αντιδραση: Πλακα μου κανετε, να τα δειτε μονοι σας στη συνεχεια! Tongue


Δραση: Η Νταιζη τα μαζευει και φευγει απο το σπιτι!
Αντιδραση: Ο Μπελλος πολυ που χε****κε! sisi


Δραση: Η Νταιζη φερνει καφε για το αδερφουλη της, το μεγαλο....
Αντιδραση: Ο Στεφανος αλλαζει λουκι! sisi


Δραση: Ο Λουκας κοβει βολτες, η Νορα κοβει βολτες και τελικα συναντιουνται...
Αντιδραση: Το καλο που σας θελω να ειναι της προκοπης! Threat


Δραση: Παρακολουθησα το επεισοδιο!
Αντιδραση: Θελω να παρακολουθησω και το σημερινο! Αυτη ειναι μια αντιδραση που ειχε εξασθενισει τον τελευταιο καιρο... Γι'αυτο ενισχυστε τη!
Δραση: Το επεισοδιο το ψηφισα καλο!
Αντιδραση: "Οχι, καμια!"
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 461 - Ημερομηνία 15-12-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 461 - Ημερομηνία 15-12-2010

Δημοσίευση από JESSIE Πεμ Δεκ 16, 2010 4:28 pm

Πολύ ωραίος ο σχολιασμός, Γιάννα (αν θυμάμαι καλά)!!!
Εχω μιά απορία: Αυτός ο ταλαίπωρος διαρήκτης, που δεν μπόρεσε να πεί ούτε μιά κουβέντα , θα πρέπει τώρα να τα δώσει πίσω τα λεφτά στο Στέφανο, ή δικαιούται να τα κρατήσει επειδή φόρεσε κουστουμάκι κι εμφανίστηκε στο δικαστήριο??? Αραγε τι θα αποφανθεί η μεγάλη αυθεντία της δικηγορίας ο κος Πέτρος Ρούσσος επί του θέματος??? Γιατί άκουσα την Αμαλία να λέει, "τουλάχιστον δεν βγήκαν από τη τσέπη μας αυτά τα λεφτά!" Κι αυτή η σκέψη την έκανε να παρηγορηθεί λιγάκι απ'την ιερά αγανάκτηση που ένοιωσε για το ατόπημα του άνδρα της να δωροδοκεί μάρτυρες!
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 461 - Ημερομηνία 15-12-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 461 - Ημερομηνία 15-12-2010

Δημοσίευση από edem4ever Πεμ Δεκ 16, 2010 4:35 pm

JESSIE (Πεμ Dec 16, 2010 4:28 pm) έγραψε:Πολύ ωραίος ο σχολιασμός, Γιάννα (αν θυμάμαι καλά)!!!
Εχω μιά απορία: Αυτός ο ταλαίπωρος διαρήκτης, που δεν μπόρεσε να πεί ούτε μιά κουβέντα , θα πρέπει τώρα να τα δώσει πίσω τα λεφτά στο Στέφανο, ή δικαιούται να τα κρατήσει επειδή φόρεσε κουστουμάκι κι εμφανίστηκε στο δικαστήριο??? Αραγε τι θα αποφανθεί η μεγάλη αυθεντία της δικηγορίας ο κος Πέτρος Ρούσσος επί του θέματος??? Γιατί άκουσα την Αμαλία να λέει, "τουλάχιστον δεν βγήκαν από τη τσέπη μας αυτά τα λεφτά!" Κι αυτή η σκέψη την έκανε να παρηγορηθεί λιγάκι απ'την ιερά αγανάκτηση που ένοιωσε για το ατόπημα του άνδρα της να δωροδοκεί μάρτυρες!

Ευχαριστω πολυ! Μια χαρα θυμασαι!
Κοιτα απο οσο ξερω μετα την απομακρυνση εκ του ταμιου ουδεν λαθος αναγνωριζεται αρα μαλλον χαμενα πηγαν τα λεφτα! Ωχ ποιος ακουει τη Νταιζη τωρα.... sisi
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 461 - Ημερομηνία 15-12-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 461 - Ημερομηνία 15-12-2010

Δημοσίευση από elenp Πεμ Δεκ 16, 2010 5:16 pm

Το επεισόδιο μου άρεσε πάρα πολύ. Ο Λουκάς και η Νόρα τέλειοι στο δικαστήριο. Η Νόρα κατάφερε να πλασάρει ωραία τις φωτογραφίες ακυρώνοντας τις μαρτυρίες τόσο του Χρήστου, όσο και τον άλλον μάρτυρα. Η Αμαλία πολύ καλή και αυτή. Δάφνη και Νικόλας κράτησαν πολύ ωραία στάση και κατάλαβαν ότι ο Λουκάς δεν θα μπορούσε να πληρώσει τον μάρτυρα. Νομίζω ότι όλοι από την παρέα και η Εύα ξέρει πως ο Λουκάς δεν θα το έκανε αυτό.
Γενικά μου άρεσε πολύ το επεισόδιο και το ψηφίζω πολύ καλό.
elenp
elenp
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 461 - Ημερομηνία 15-12-2010 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 461 - Ημερομηνία 15-12-2010

Δημοσίευση από sarita Πεμ Δεκ 16, 2010 5:53 pm

ομορφη μου γιαννα τα λογια ειναι περιττα για τον σχολιασμο σου απλα
oscar Palamakia : respect : Klap Congrats Bow
sarita
sarita
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης