Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Φωτογραφίες Παναγιώτης Πετράκης (Λουκάς)

+39
Despinaki
glgs
Ntinaki Agapaei Petraki
Καρ-Mik
$ofi@ loukakos + nora
ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
xristinaki_noraloukofan
νορακι
loukasnora
Dorina <3 Πέτρος
KonstantinaA
Pennaki.......!!
rafaella
elenaki_loukitsa
almaresi
elena-7-
eva-margarita
melitaki-evaki
feggaropetra
loukitsa
nikidanis
mimi
manos+eva
xara
seremela5
zwi
eleni_vissi
helenaki_edem
konstantina
annamaria
Kika
KatsaroYpotheto
giouli_edem
sifantid
Clarabelle
madolato
evanna
aggeliki
NATALITSA_LOUKITSA
43 απαντήσεις

Σελίδα 6 από 40 Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Φωτογραφίες Παναγιώτης Πετράκης (Λουκάς) - Σελίδα 6 Empty Απ: Φωτογραφίες Παναγιώτης Πετράκης (Λουκάς)

Δημοσίευση από giouli_edem Πεμ Οκτ 29, 2009 2:43 pm

Φωτογραφίες Παναγιώτης Πετράκης (Λουκάς) - Σελίδα 6 Gala1005200920246691628Φωτογραφίες Παναγιώτης Πετράκης (Λουκάς) - Σελίδα 6 Gala1005200920245211628Φωτογραφίες Παναγιώτης Πετράκης (Λουκάς) - Σελίδα 6 Gala1005200920243961628Φωτογραφίες Παναγιώτης Πετράκης (Λουκάς) - Σελίδα 6 Gala1005200920241811628Φωτογραφίες Παναγιώτης Πετράκης (Λουκάς) - Σελίδα 6 Gala1005200920240851627
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Φωτογραφίες Παναγιώτης Πετράκης (Λουκάς) - Σελίδα 6 Empty Απ: Φωτογραφίες Παναγιώτης Πετράκης (Λουκάς)

Δημοσίευση από NATALITSA_LOUKITSA Πεμ Οκτ 29, 2009 2:46 pm

χιχι στον φυσικο του χωρο..το παθος του μαζι με ολα τα αλλα που κανειιιι


εισαι υπεροχη ευχαριστουμε
NATALITSA_LOUKITSA
NATALITSA_LOUKITSA
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : στη δικη μου εδεμ με τον Αιμιλιο μουυυ και σε στιγμες χαλαρωσης και σκεψης στο λουκικοπετρακικο κοσμο μου, Πολυχρονίδη,Πετρακης και ever
Ασχολίες : το μωρο μου πανω απο ολα ,η δικη μας παρεουλα facebook και φυσικα τα παιδια μας και το μαριαννακιιι

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Φωτογραφίες Παναγιώτης Πετράκης (Λουκάς) - Σελίδα 6 Empty Απ: Φωτογραφίες Παναγιώτης Πετράκης (Λουκάς)

Δημοσίευση από evanna Πεμ Οκτ 29, 2009 4:43 pm

Αμαν βρε Γιουλη μου τι μας κανει με αυτες τις φωτο! lol!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Φωτογραφίες Παναγιώτης Πετράκης (Λουκάς) - Σελίδα 6 Empty Απ: Φωτογραφίες Παναγιώτης Πετράκης (Λουκάς)

Δημοσίευση από madolato Πεμ Οκτ 29, 2009 4:46 pm

Λυπήσου με Γιούλη κι είμαι και στη δουλειά!
Εκτίθεμαι!!!
geek
madolato
madolato
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Κατσαβίδια!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Φωτογραφίες Παναγιώτης Πετράκης (Λουκάς) - Σελίδα 6 Empty Απ: Φωτογραφίες Παναγιώτης Πετράκης (Λουκάς)

Δημοσίευση από xara Πεμ Οκτ 29, 2009 8:51 pm

: thanks : : thanks : ΤΕΛΕΙΕΣ ολες!!!!
xara
xara
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ηλιουπολη
Ασχολίες : θεατρο, τεννις, μουσικη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Φωτογραφίες Παναγιώτης Πετράκης (Λουκάς) - Σελίδα 6 Empty Απ: Φωτογραφίες Παναγιώτης Πετράκης (Λουκάς)

Δημοσίευση από zwi Πεμ Οκτ 29, 2009 9:28 pm

: thanks : : thanks :
zwi
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Φωτογραφίες Παναγιώτης Πετράκης (Λουκάς) - Σελίδα 6 Empty Απ: Φωτογραφίες Παναγιώτης Πετράκης (Λουκάς)

Δημοσίευση από giouli_edem Παρ Οκτ 30, 2009 3:03 pm

Φωτογραφίες Παναγιώτης Πετράκης (Λουκάς) - Σελίδα 6 Tamistikatisedem2263013iΦωτογραφίες Παναγιώτης Πετράκης (Λουκάς) - Σελίδα 6 22628102009053350142524Φωτογραφίες Παναγιώτης Πετράκης (Λουκάς) - Σελίδα 6 22628102009030788140808
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Φωτογραφίες Παναγιώτης Πετράκης (Λουκάς) - Σελίδα 6 Empty Απ: Φωτογραφίες Παναγιώτης Πετράκης (Λουκάς)

Δημοσίευση από giouli_edem Παρ Οκτ 30, 2009 3:04 pm

affraid affraid affraid Faint

Φωτογραφίες Παναγιώτης Πετράκης (Λουκάς) - Σελίδα 6 22628102009031493142013
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Φωτογραφίες Παναγιώτης Πετράκης (Λουκάς) - Σελίδα 6 Empty Απ: Φωτογραφίες Παναγιώτης Πετράκης (Λουκάς)

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Οκτ 30, 2009 3:05 pm


Γιούλη έχουμε και μικρά και τα βλέπω τη φωτογραφία να την κάνουν αφίσα. Οι μαμάδες τους δεν ξέρω τι θα λένε
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Φωτογραφίες Παναγιώτης Πετράκης (Λουκάς) - Σελίδα 6 Empty Απ: Φωτογραφίες Παναγιώτης Πετράκης (Λουκάς)

Δημοσίευση από giouli_edem Παρ Οκτ 30, 2009 3:35 pm

Εδώ βλέπουν όλο το επεισόδιο, που μπαίνει η Νταίζη στη ντουζιέρα, που αρχίζουν τα φιλάκια και κλείνει η κουρτίνα.... Αν περίμεναν από τη δική μου φώτο ..... Χι,χι !!
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Φωτογραφίες Παναγιώτης Πετράκης (Λουκάς) - Σελίδα 6 Empty Απ: Φωτογραφίες Παναγιώτης Πετράκης (Λουκάς)

Δημοσίευση από xara Παρ Οκτ 30, 2009 4:41 pm

Καλα εεε το ξαφνιασμενο υφος του Λουκα, ολα τα λεφτα...!!! : respect :
xara
xara
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ηλιουπολη
Ασχολίες : θεατρο, τεννις, μουσικη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Φωτογραφίες Παναγιώτης Πετράκης (Λουκάς) - Σελίδα 6 Empty Απ: Φωτογραφίες Παναγιώτης Πετράκης (Λουκάς)

Δημοσίευση από sifantid Παρ Οκτ 30, 2009 9:54 pm

Clarabelle έγραψε:
Γιούλη έχουμε και μικρά και τα βλέπω τη φωτογραφία να την κάνουν αφίσα. Οι μαμάδες τους δεν ξέρω τι θα λένε
Νομίζω ότι θα έρχονται όλο και πιο συχνά στο δωμάτιο για να τη θαυμάζουν... Δε μας συμφέρει! huhu
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Φωτογραφίες Παναγιώτης Πετράκης (Λουκάς) - Σελίδα 6 Empty Απ: Φωτογραφίες Παναγιώτης Πετράκης (Λουκάς)

Δημοσίευση από madolato Παρ Οκτ 30, 2009 11:32 pm

sifantid έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Γιούλη έχουμε και μικρά και τα βλέπω τη φωτογραφία να την κάνουν αφίσα. Οι μαμάδες τους δεν ξέρω τι θα λένε
Νομίζω ότι θα έρχονται όλο και πιο συχνά στο δωμάτιο για να τη θαυμάζουν... Δε μας συμφέρει! huhu

Πολύ προχώ μαμάδες Σοφάκι!

Clarabelle, αυτή η φωτογραφία σε πείραξε; Για την άλλη που είναι σχεδόν τελείως γυμνός δεν έχεις να πεις τίποτα; :cheers: geek
madolato
madolato
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Κατσαβίδια!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Φωτογραφίες Παναγιώτης Πετράκης (Λουκάς) - Σελίδα 6 Empty Απ: Φωτογραφίες Παναγιώτης Πετράκης (Λουκάς)

Δημοσίευση από Clarabelle Παρ Οκτ 30, 2009 11:36 pm

ariadne έγραψε:
sifantid έγραψε:
Clarabelle έγραψε:
Γιούλη έχουμε και μικρά και τα βλέπω τη φωτογραφία να την κάνουν αφίσα. Οι μαμάδες τους δεν ξέρω τι θα λένε
Νομίζω ότι θα έρχονται όλο και πιο συχνά στο δωμάτιο για να τη θαυμάζουν... Δε μας συμφέρει! huhu

Πολύ προχώ μαμάδες Σοφάκι!

Clarabelle, αυτή η φωτογραφία σε πείραξε; Για την άλλη που είναι σχεδόν τελείως γυμνός δεν έχεις να πεις τίποτα; :cheers: geek


Δεν με πείραξε πουλάκι μου έχω δει άλλωστε πολύ πιο αποκαλυπτικές απλά ένα σχολιάκι έκανα μη βαράτε.
Αν θέλετε κάντε τη και αφίσα και να σας βοηθήσω να την κολήσετε στην παραλιακή.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Φωτογραφίες Παναγιώτης Πετράκης (Λουκάς) - Σελίδα 6 Empty Απ: Φωτογραφίες Παναγιώτης Πετράκης (Λουκάς)

Δημοσίευση από xara Παρ Οκτ 30, 2009 11:39 pm

Αν την κολλησουμε στην παραλιακη Clarabelle μου, θα γινει χαμος... Θα στουκαρει το ενα αμαξι πισω απο το αλλο...!!! lol!
xara
xara
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ηλιουπολη
Ασχολίες : θεατρο, τεννις, μουσικη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Φωτογραφίες Παναγιώτης Πετράκης (Λουκάς) - Σελίδα 6 Empty Απ: Φωτογραφίες Παναγιώτης Πετράκης (Λουκάς)

Δημοσίευση από sifantid Σαβ Οκτ 31, 2009 1:27 am

xara έγραψε:Αν την κολλησουμε στην παραλιακη Clarabelle μου, θα γινει χαμος... Θα στουκαρει το ενα αμαξι πισω απο το αλλο...!!! lol!
Agree
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Φωτογραφίες Παναγιώτης Πετράκης (Λουκάς) - Σελίδα 6 Empty Απ: Φωτογραφίες Παναγιώτης Πετράκης (Λουκάς)

Δημοσίευση από giouli_edem Δευ Νοε 02, 2009 1:56 pm

Φωτογραφίες Παναγιώτης Πετράκης (Λουκάς) - Σελίδα 6 22729102009021230230443Φωτογραφίες Παναγιώτης Πετράκης (Λουκάς) - Σελίδα 6 22729102009069385144703
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Φωτογραφίες Παναγιώτης Πετράκης (Λουκάς) - Σελίδα 6 Empty Απ: Φωτογραφίες Παναγιώτης Πετράκης (Λουκάς)

Δημοσίευση από giouli_edem Δευ Νοε 02, 2009 1:57 pm

Φωτογραφίες Παναγιώτης Πετράκης (Λουκάς) - Σελίδα 6 22729102009036505231057Φωτογραφίες Παναγιώτης Πετράκης (Λουκάς) - Σελίδα 6 22830102009011749165645Φωτογραφίες Παναγιώτης Πετράκης (Λουκάς) - Σελίδα 6 22830102009011606165635Φωτογραφίες Παναγιώτης Πετράκης (Λουκάς) - Σελίδα 6 22729102009054026231217Φωτογραφίες Παναγιώτης Πετράκης (Λουκάς) - Σελίδα 6 22830102009027230165951
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Φωτογραφίες Παναγιώτης Πετράκης (Λουκάς) - Σελίδα 6 Empty Απ: Φωτογραφίες Παναγιώτης Πετράκης (Λουκάς)

Δημοσίευση από giouli_edem Δευ Νοε 02, 2009 1:58 pm

Φωτογραφίες Παναγιώτης Πετράκης (Λουκάς) - Σελίδα 6 22830102009029024170018Φωτογραφίες Παναγιώτης Πετράκης (Λουκάς) - Σελίδα 6 22830102009031773170238Φωτογραφίες Παναγιώτης Πετράκης (Λουκάς) - Σελίδα 6 22830102009031965170452Φωτογραφίες Παναγιώτης Πετράκης (Λουκάς) - Σελίδα 6 22830102009031993170457Φωτογραφίες Παναγιώτης Πετράκης (Λουκάς) - Σελίδα 6 22830102009057445170709
giouli_edem
giouli_edem
Paparazzi
Paparazzi

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Φωτογραφίες Παναγιώτης Πετράκης (Λουκάς) - Σελίδα 6 Empty Απ: Φωτογραφίες Παναγιώτης Πετράκης (Λουκάς)

Δημοσίευση από NATALITSA_LOUKITSA Δευ Νοε 02, 2009 4:34 pm

ti na po?
NATALITSA_LOUKITSA
NATALITSA_LOUKITSA
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : στη δικη μου εδεμ με τον Αιμιλιο μουυυ και σε στιγμες χαλαρωσης και σκεψης στο λουκικοπετρακικο κοσμο μου, Πολυχρονίδη,Πετρακης και ever
Ασχολίες : το μωρο μου πανω απο ολα ,η δικη μας παρεουλα facebook και φυσικα τα παιδια μας και το μαριαννακιιι

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Φωτογραφίες Παναγιώτης Πετράκης (Λουκάς) - Σελίδα 6 Empty Απ: Φωτογραφίες Παναγιώτης Πετράκης (Λουκάς)

Δημοσίευση από madolato Δευ Νοε 02, 2009 4:58 pm

Τι να πεις κι εσύ...;
Ό,τι και να πεις θα 'ναι λίγο!!! Love!
madolato
madolato
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Κατσαβίδια!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Φωτογραφίες Παναγιώτης Πετράκης (Λουκάς) - Σελίδα 6 Empty Απ: Φωτογραφίες Παναγιώτης Πετράκης (Λουκάς)

Δημοσίευση από Clarabelle Δευ Νοε 02, 2009 5:01 pm


Ψυχραιμία κορίτσια.
Δηλαδή αν δείτε και καμιά ερωτική σκηνή με Λουκά Νόρα που την περιμένετε τόσο καιρό τι θα κάνετε;
Ξέρω θα στέκεστε με ελαφριά ηρεμηστικάlol!
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Φωτογραφίες Παναγιώτης Πετράκης (Λουκάς) - Σελίδα 6 Empty Απ: Φωτογραφίες Παναγιώτης Πετράκης (Λουκάς)

Δημοσίευση από evanna Δευ Νοε 02, 2009 5:02 pm

Clarabelle έγραψε:
Ψυχραιμία κορίτσια.
Δηλαδή αν δείτε και καμιά ερωτική σκηνή με Λουκά Νόρα που την περιμένετε τόσο καιρό τι θα κάνετε;
Ξέρω θα στέκεστε με ελαφριά ηρεμηστικάlol!
Οχι καλε τι να μας κανουν τα ελαφρια...τα βαρια χρειαζομαστε εμεις! lol!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Φωτογραφίες Παναγιώτης Πετράκης (Λουκάς) - Σελίδα 6 Empty Απ: Φωτογραφίες Παναγιώτης Πετράκης (Λουκάς)

Δημοσίευση από madolato Δευ Νοε 02, 2009 5:58 pm

Clarabelle έγραψε:

Δηλαδή αν δείτε και καμιά ερωτική σκηνή με Λουκά Νόρα που την περιμένετε τόσο καιρό τι θα κάνετε;


Τι θα κάνουμε;
faint :bounce: :cheers: Palamakia : juhu : kyma Love

Σε κάλυψα; Razz
madolato
madolato
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Κατσαβίδια!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Φωτογραφίες Παναγιώτης Πετράκης (Λουκάς) - Σελίδα 6 Empty Απ: Φωτογραφίες Παναγιώτης Πετράκης (Λουκάς)

Δημοσίευση από Clarabelle Δευ Νοε 02, 2009 6:03 pm


Mε κάλυψες απόλυτα.
Επιτέλους το κατάλαβα
Θα πέσετε στα σκληρά
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 6 από 40 Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης