Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Εύα - Λευτέρης

+22
l_aquila
loukitsa
ntina fan
Caroline
JESSIE
evanna
maeveline
Antigoni!
Kornilia_Petrakitsa
Δ.Μπέλλος
soso
Clarabelle
KatsaroYpotheto
ntinafer
MARINAKI_AGAPI_97
noraki_love_97
MARKOS31
st@cy
ebelina2007
sarita
fanlouknor
loukasnora
26 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Πήγαινε κάτω

Εύα - Λευτέρης - Σελίδα 3 Empty Απ: Εύα - Λευτέρης

Δημοσίευση από loukitsa Τρι Μαρ 22, 2011 4:05 pm

Με τοσες λιγες σκηνες δευτερολέπτων, δεν ειμαι ικανοποιημενη!
Περσι τετοιο καιρο μας ειχανε μπουκωσει με τον ξενερωτα!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εύα - Λευτέρης - Σελίδα 3 Empty Απ: Εύα - Λευτέρης

Δημοσίευση από l_aquila Τρι Μαρ 22, 2011 4:23 pm

ntina fan έγραψε:το θεμα βιασμου το εχω εξαντλησει δεν μπορω να επαναλαμβανω τα ιδια βιασμος δεν ηταν κατα εμε. διοτι η ευα το ηθελε και το ειπε και στα κοριτσια και ο νικολας. η αγαπη η μεγαλη εχει πολλα λαθη σημασια εχει να τα αναγνωριζεις και ο μανος τα καταλαβε σε ολο το 2 κυκλο. ο λευτερης θεωρω οτι κρυβει πραγματα και θεωρω πως ο αστυνομος θα τα ξερει. αυτος που εμφανιζετε καλος δεν σημαινει πως ειναι κι ολας. θα δουμε στην πορεια. αυτη ειναι η αποψη μου

'Ηταν βιασμός, το είπε και η Εύα. Κάπου στο 0,36 του λέει "Θα με βιάσεις ΠΑΛΙ ?" που σημαίνει ότι την έχει ξαναβιάσει.



Πιστεύω ότι η Εύα πρέπει να μείνει με τον Λευτέρη.
l_aquila
l_aquila
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εύα - Λευτέρης - Σελίδα 3 Empty Απ: Εύα - Λευτέρης

Δημοσίευση από Caroline Τρι Μαρ 22, 2011 6:15 pm

ntinafan έγραψε: ntina fan .η αποψη μου δεν εχει να κανει επειδη συμπαθω τον μανο, ουτε ειμαι απο αυτες επειδη συμπαθω καποιον η καποια τον η την βλεπω τελεια. εχει να κανει πως δεν βιαζομαι να βγαλω καλο τον λευτερη επειδη λεει λογια αγαπης στην ευα. ο λευτερης ηρθε καποιος αλλος και δεν ενθουσιαζομαι ποτε στην ζωη μου αμεσως . ο χρονος θα το δειξει.
Εγώ το μόνο που βλέπω είναι το να κατακρίνεις τον Λευτέρη και να βγάζεις άγιο τον Μάνο για ότι έχει κάνει.
Προσωπικά λατρεύω Μπουγιούρη στο φουλ αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι δεν θα έχω αντικειμενική στάση απέναντι στις πράξεις του. Αντιθέτως εσύ προσπερνάς τα πάντα που έχει κάνει, και κατηγορείς τον Λευτέρη για όσα δεν έχει κάνει!
Caroline
Caroline
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Wonderland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εύα - Λευτέρης - Σελίδα 3 Empty Απ: Εύα - Λευτέρης

Δημοσίευση από koalaki Πεμ Μαρ 31, 2011 1:46 am

Η χειροτερη γνωμη!!!Δεν ειναι καθαρος,ειναι μπλεγμενος τρελα,κανει την Ευα μας να καρδιοχτυπαει καθε φορα μη μπει στη φυλακη!Εγω αυτο κραταω ----->ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΤΗΣ ΕΥΑΣ ΜΟΥ !
Εκανε την ΘΕΑ μου να τον ερωτευθει χωρις να της πει που ειναι μπλεγμενος!!!Την κυνηγαγε και μετα ηθελε να την κανει!!!Ουσιαστικα δε στεκεται στην Ευα ΑΛΛΑ της προσθετει και αλλα προβληματα
Εύα - Λευτέρης - Σελίδα 3 752185 Δε πλησιασε καθολου τυχαια το Ευακι και ηθελε να εκδικηθει ανθρωπους σημαντικους για εκεινη !!!
ΤΙ να πω..Ας σηκωθει να φυγει ,να μεινει η Ευα χωρις προβληματα και ΑΝ τελικα δε ειναι με το ΘΕΟ (Μανο ) ας ειναι τουλαχιστον με ενα ανθρωπο καθαρο ,που θα την πλησιασει ΧΩΡΙΣ ΔΟΛΟ και θα ειναι ο μεγαλυτερος του ερωτας !Διοτι αυτο αξιζει μονο στη θεα μου
Εύα - Λευτέρης - Σελίδα 3 681539 Εύα - Λευτέρης - Σελίδα 3 681539




ΕΥΑ ΣΕ ΑΓΑΠΑΩ Εύα - Λευτέρης - Σελίδα 3 630559
koalaki
koalaki
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εύα - Λευτέρης - Σελίδα 3 Empty Απ: Εύα - Λευτέρης

Δημοσίευση από Caroline Πεμ Μαρ 31, 2011 4:06 pm

koalaki έγραψε:Η χειροτερη γνωμη!!!Δεν ειναι καθαρος,ειναι μπλεγμενος τρελα,κανει την Ευα μας να καρδιοχτυπαει καθε φορα μη μπει στη φυλακη!Εγω αυτο κραταω ----->ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΤΗΣ ΕΥΑΣ ΜΟΥ !
Αντιθέτος ο Μάνος ήταν καθαρός και δεν είχε μπει ποτέ φυλάκη... gelio
Γιατί ρε παιδιά ο Λευτερής πότε μπήκες?

koalaki έγραψε:[/u]Εκανε την ΘΕΑ μου να τον ερωτευθει χωρις να της πει που ειναι μπλεγμενος!!!Την κυνηγαγε και μετα ηθελε να την κανει!!!Ουσιαστικα δε στεκεται στην Ευα ΑΛΛΑ της προσθετει και αλλα προβληματα [/b]Εύα - Λευτέρης - Σελίδα 3 752185[/b][/color]
Της το είπε και της είπε ότι θα φύγει, και [u]εκείνη τον παρακάλεσε να μείνει
koalaki έγραψε:Δε πλησιασε καθολου τυχαια το Ευακι και ηθελε να εκδικηθει ανθρωπους σημαντικους για εκεινη !!!
Ποιος ήταν σημαντικός για την Εύα? Ο Ρούσσος? Η Αντιγόνη?
Γιατί θυμάμαι πως ο Λευτέρης δεν έκανε κακό σε κανέναν.... Αντιθετά ο Μάνος Nyxia

koalaki έγραψε:[ΤΙ να πω..Ας σηκωθει να φυγει ,να μεινει η Ευα χωρις προβληματα και ΑΝ τελικα δε ειναι με το ΘΕΟ (Μανο ) ας ειναι τουλαχιστον με ενα ανθρωπο καθαρο ,που θα την πλησιασει ΧΩΡΙΣ ΔΟΛΟ και θα ειναι ο μεγαλυτερος του ερωτας !Διοτι αυτο αξιζει μονο στη θεα μου Εύα - Λευτέρης - Σελίδα 3 681539 Εύα - Λευτέρης - Σελίδα 3 681539[/b][/color]
Ο Λευτέρης τα σταμάτησε ΟΛΑ για την Εύα. Μην ξέχνας τα στοιχεία που δεν σε συμφέρουν και μην τον κατηγορείς για πράγματα που ΔΕΝ έχει κάνει.


Caroline
Caroline
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Wonderland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εύα - Λευτέρης - Σελίδα 3 Empty Απ: Εύα - Λευτέρης

Δημοσίευση από koalaki Πεμ Μαρ 31, 2011 4:39 pm

1)O Μανος μπηκε φυλακη για κατι που δεν εκανε ΑΝ 8υμασαι!!!!Για την υποθεση του Χατζηβασιλειου!!!!!!!!!Και προτιμησε να ΜΗ μιλησει για το καλο της Ευας!(ΕΞΑΛΛΟΥ Ο ΜΑΝΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΗΤΑΝ Ο ΙΔΙΟΣ!!!Η ΕΥΑ ΤΟΝ ΗΞΕΡΕ!) ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΛΗΣΙΑΣΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΥΧΑΙΑ!!!!


2) ΠΡΩΤΑ ΤΗΝ ΕΚΑΝΕ ΝΑ ΤΟΝ ΕΡΩΤΕΥΘΕΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΗΣ ΜΙΛΗΣΕ!!!!ΔΕ ΤΗΣ ΤΟ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ Ο ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΣ ΣΟΥ ΛΕΥΤΕΡΑΚΗΣ!!


3)ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΥΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ,ΠΟΥ ΤΥΧΑΙΝΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΤΕΡΑΣ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΤΗΣ!!

4)ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΗΓΟΡΩ ΑΓΑΠΗΤΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ,ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ!!!!!! ΟΚ??ΚΑΙ Ο ΜΑΝΟΣ ΤΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΥΑ ΚΑΙ ΑΛΛΑΞΕ ΤΕΛΕΙΩΣ!!!!ΑΝΤΙΘΕΤΑ ΑΥΤΟΣ ΑΝΑΠΑΣΑ ΣΤΙΓΜΗ Κ-Ι-Ν-Δ-Υ-Ν-Ε-Υ-Ε-Ι ΝΑ ΤΟΝ ΚΛΕΙΣΟΥΝ ΜΕΣΑ ΚΙ ΟΧΙ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ!!!!
Εύα - Λευτέρης - Σελίδα 3 7235
koalaki
koalaki
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εύα - Λευτέρης - Σελίδα 3 Empty Απ: Εύα - Λευτέρης

Δημοσίευση από koalaki Πεμ Μαρ 31, 2011 4:40 pm

* Ο ΜΑΝΟΣ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ ΠΛΗΣΙΑΣΕ ΤΗΝ ΕΥΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΑΓΑΠΗ ,ΟΧΙ ΤΥΧΑΙΑ!
koalaki
koalaki
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εύα - Λευτέρης - Σελίδα 3 Empty Απ: Εύα - Λευτέρης

Δημοσίευση από Caroline Πεμ Μαρ 31, 2011 4:49 pm

Όταν την βίαζε το έκανε τυχαία? Όταν την απατούσε το έκανε τυχαία? Όταν την απάτησε μια μέρα πριν τον γάμο τους το έκανε τυχαία? Όταν τις έλεγε ψέματα το έκανε τυχαία? Τυχαίο? Δεν νομίζω!!!

Ο Λευτέρης τι κακό είπαμε έκανε στον Στέφανο? Γιατί εγώ ελευθερό και ωραίο τον βλέπω....

Όταν την παράτησε και έφυγε στην Αμερική, τα έκανε ΟΛΑ για την Εύα!!!
Ο Λευτέρης γύρισε για να εκδικηθεί και σταματήσε ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΥΑ!!!

Και ο Λευτέρης δεν είναι ο αγαπημενος μου! Απλώς θέλω να είμαι αντικειμενική (εξαίρεση η Νόρα Nyxia )
Caroline
Caroline
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Wonderland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εύα - Λευτέρης - Σελίδα 3 Empty Απ: Εύα - Λευτέρης

Δημοσίευση από loukitsa Παρ Απρ 01, 2011 7:43 pm

Καλα αυτα τα εχουμε αναλυσει!
Δυστυχως ή ευτυχως ο Μανος σεναριακα μας τελειωσε και η Ευα προχωρα μπροστα!
Θελουμε όμως κ αλλες σκηνες τους
να τους μαθουμε όχι σκηνες δευτερολέπτων!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εύα - Λευτέρης - Σελίδα 3 Empty Απ: Εύα - Λευτέρης

Δημοσίευση από ouki_loukanorikhgiamiazwh Σαβ Μάης 07, 2011 9:05 pm

λατρευω ευα λευτερη βρηκε ενα σωστο ανθρωπο η θεαρα
ouki_loukanorikhgiamiazwh
ouki_loukanorikhgiamiazwh
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : RMS Titanic
Ασχολίες : polles

https://www.facebook.com/group.php?gid=128246800531083

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εύα - Λευτέρης - Σελίδα 3 Empty Απ: Εύα - Λευτέρης

Δημοσίευση από marakii Τετ Σεπ 07, 2011 9:18 am

Αρχικά οι σκηνούλες τους μου φαίνονταν κάπως ''κρύες'' και δε μου έβγαζαν κάτι το ιδιαίτερο που θα χαρώ να δω!..Όσο όμως περνούσε ο καιρός έδεσαν πολύ ωραία (και είμαι και εγώ από αυτούς που πιστεύω οτί η Ξυλά δένει καλύτερα με το Μπισμπίκη παρά με το Μπουγιούρη!)Μ'αρέσει που έχουν αρχίσει και χτίζουν μια σχέση στήριξης και πραγματικής αγάπης χωρίς ακραιότητες και ''αρρωστημένες'' πράξεις....ο Λευτέρης από την πλευρά του φαίνεται φουλ ερωτευμένος και θέλει πάντα να βοηθάει την Εύα όταν τον χρειάζεται (δε νομίζω άλλος να βοήθαγε την κοπέλα του να κατασρώσουν σχέδιο να την πέσει στο γκ*μενο της κόρης της!Εύα - Λευτέρης - Σελίδα 3 558573 )επίσης η Εύα φαίνεται να έχει βρει έναν άνθρωπο που εμπιστεύεται και ότι και αν γίνει τρέχει να του το πει!...Απλά μου φαίνεται ότι-ότι έδωσε η Εύα στους δυο προηγούμενους παρτενέρ της δε το δίνει στο Λευτέρη ,είναι επιφυλακτική κάπως και με τα δίκια της αλλά θέλω να δω την Εύα να δίνει όσο της δίνει και ο Λευτέρης!....η πιο όμορφη σκηνή τους για μένα ήταν η βουρ αγκαλιά της στο Λευτέρη που έκανε σα μωρό παιδί...
marakii
marakii
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εύα - Λευτέρης - Σελίδα 3 Empty Απ: Εύα - Λευτέρης

Δημοσίευση από evaki16 Πεμ Σεπ 08, 2011 12:36 am

Μακάρι να μπορέσει να κάνει την Εύα ευτιχισμένη.... το αξίζει....!!!!
evaki16
evaki16
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Καλαμάτα
Ασχολίες : ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ ♥ ♥ ♥

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης