Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011

+30
DESPOINA
tsourdalitsa
gxnel
loukasnora
tzibirdika
fantina
ebelina2007
annoula!
st@cy
sifantid
Cancoon
fay66
verile_mistika
KatsaroYpotheto
rodoula14
Καρ-Mik
nefelik
pasxalitsa
Vampirela
alkisti
nikidanis
Foulitsa
FieryRed
soso
marakii
stephanos13
MARINAKI_AGAPI_97
ntina fan
loukitsa
Clarabelle
34 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογηστε το σημερινο επεισοδιο

Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011 Vote_lcap0%Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011 Vote_lcap15%Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011 Vote_rcap 15% 
[ 10 ]
Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011 Vote_lcap47%Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011 Vote_rcap 47% 
[ 31 ]
Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011 Vote_lcap26%Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011 Vote_rcap 26% 
[ 17 ]
Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011 Vote_lcap3%Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011 Vote_rcap 3% 
[ 2 ]
Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011 Vote_lcap9%Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011 Vote_rcap 9% 
[ 6 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 66
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011 Empty Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Ιαν 27, 2011 6:49 pm


Πώς σας φάνηκε το σημερινό επεισόδιο;
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011

Δημοσίευση από loukitsa Πεμ Ιαν 27, 2011 8:02 pm

ΑΣΠΑΣΤΗΚΑ:

1.Τη λαβη του Λευτερη στον Κουνια-Μπέλλο ρε λαπαδοπαιδο της συμφορας
σε τα μας ρε θα το παίξεις Μαγκας?Παρε ενα Fskl απο μενα Κουνια-Μπέλλο

2.Λουκάς-Νόρα-Ευα:Πολυ καλη η συζητηση και οι προβληματισμοι για το αν
ενα σοκ θα τη συνεφερει τη Δαφνη μας.
Το Ευακι Εξομολογηθηκε τον ερωτα της για το Λευτερη και στα παιδια.

3.Νικόλας-Δαφνη:"Δυο ανθρωποι που αγαπιουνται τα μοιράζονται όλα" Love! : respect : Νικόλα γι αυτη του τη φραση

4.Μαριούλης-με την οικογενεια του και την Μπεκρουλιτα:Τα λογακια που είπε ο Μαριουλης με ελιωσαν
ασχετα αν δεν καταλαβα τι είπε, κατι για μια χελωνα!Η τρυφερη αγκαλια της μαμα του και τοιυ μπαμπα του ήταν ό,τι έπρεπε.
Καλο το ευχαριστω των παιδιων στη Μπεκρου αλλα όντως δεν έκανε τιποτα απο καναπε σε κελι και απο κελι σε καναπε ηταν
η Αμαλι τα έκανε όλα!

5.Ευα-Λευτερης-Λουκάς:Την Ευα γιατι τη βαζουν να μαζευει βαλίτσες μονιμως?
Είπε και την βομβα η Ευα στο Λευτερη και ο καημενουλης κοκκάλωσε μάλλον Love!
δεν το περιμενε τοσο συντομα απο την Ευα....

6.Νόρα-Στεφανος:"όλα ειναι εναντιον μου Νόρα γι αυτό"

7.Ευα-Λευτερης:Τωρα εμπλεξες στα χερια της Ευας και θα σε βαλει
στο σωστο δρομο Λευτερουκο!

8.Νικόλας-Δαφνη στην εδεμ:Μια κουκλα η Γεωργια είτε μακιγιαρισμενη είτε αμακιγιαριστη!
Και η αναδρομη στο παρελθον της παρεας που κοντευουμε να ξεχασουμε τον τελευταίο καιρο
πολυ συγκινητικη.Η αισιοδοξια του Νικολα κόντρα στην απαιδιοδοξια της Δαφνης πολυ καλο υπόβαθρο!


9.Ερη-Στεφανος:Πόσο μου έλειψαν μαζι? πόσο πολυ φωτησε το προσωπο τοπυ οταν της ειδε?
Αντε να είναι ξανα μαζι που δενουν τοσο αριστα μαζι!"Μου κανει πολυ καλο που σε βλεπω" Love!
ειπε ο Στεφανος στην Ερη εν αντιθέσει με την άλλη χθες που την εδιωξε κακειν κακως....
ώπα και η εξομολογηση γλυκαθηκαμε σημερα μια με την Ευα μια με την Ερη μας
Η γλυκητητα με την οποία μιλάνε μας λείπει παρα πολυυ

10.Λουκας-Νόρα- Ευα στο γραφείο: Της εξηγουν πως εχουν τα πραγματα με το Στεφανο
και η ίδια θέλει να τον δει.

11.Δαφνη-Λευτερης:Τα λόγια του μου άρεσαν πολυ, να καθαρισει απο την ιστορια αυτη με τα διαμαντια
"Την Ευα και τα ματια σου"

12.Νικόλας-Λουκάς:Η στηριξη στο Νικολα, είναι αυτο που πρέπει τωρα.Μπορει να δειχνει ψυχραιμος αλλα
η ψυχουλα του ξερει τι κουβαλάει.

13.Στεφανος στο κελί με υγρα μάτια ακόμα κι αν δεν είπε λέξη τα είπε όλα με τις κινησεις του
αν εχεις ταλεντο δεν χρειαζεται τιποτα!

14.Θεάρα-Ρούσσος:Ψαχνονται να βρουν απο που τα εμαθε η Οχιά ολα.Μαθαμε και ποιος
εδωσε την εντολη για το βουνο

15.Ευα-Λευτέρης:Τα έχασε το Ευακι με τα διαμαντιαConfused? και του διαρρηκτη του ετρεχαν τα σάλια
εγω γιατι θυμαμαι πως τα διαμαντια τα ειχε απεναντι απο το κρεββατι του
και οχι κατω απο την κουζινα ο Λευτέρης?



ΣΠΑΣΤΗΚΑ:

1.Ο διαρρηκτης δεν εκανε καμια προσπάθεια παραβίασης της πόρτας,
τσουπ μπηκε, ουτε κλειδια να ειχε για το γυμναστηριο.όταν έφυγε ο διαρρηκτης τα φωτα απο το σπιτι
και το γυμναστηριο ηταν κλειστά και όταν εδειχνε γενικα πλάνα μετα απ εξω εδειχνε αναμμενα φωτα παντου!

2.Πατσαδες να πλακωνονται διπλα στην πισινα υπο το βλέμμα της Θεαρας μου!

3.Θεαρα μου και Οχια:Απο το στομα σου και στου Θεου τ αυτι Θεαρα μου,
να τα φαει τα μουτρα της συντομα όμως να ησυχασουμε!Nyxia

4.Αφησε την προβιά πίσω της και έβαλε το σακακι του Στρατηγου, για κυρος...
Μπεκρου:Ραους τον Καρταλη θέλω να δω....
Αστυνόμος:Σορυ μανταμ σας εριξε χυλόπιτα ειστε ο πιο αδυναμος κρικος.. δρομοο!Nyxia

5.Ερη-Οχια:Το σπαθί και η οχια να προσπαθει να την πιεσει
και να την καλοπιασει ψυχολογικα λεγοντας της πως ειναι η καταλληλη για το Στεφανο
όχι πως εχει άδικο αλλά.... lmao

6.Μπεκρου-Αμαλί:Θα τρυπησει ο δόλιος ο καναπες απο το καθισιοοο
Κατσε και κλάψε την μοιρα σου, ενω η Ερη τα δινει όλα για το Στεφανο, αλλα δεν εισαι άξια για τιποτα
καναπες και πάλι καναπες αυτο σου αξιζει..Απο μονη σου να κανεις κατι όπως η ερη δεν μπορεις ε? lmao


Σημερα θα ψηφισω Καλό

Μου άρεσαν σημερα Σταυρου,Παπαδημητριου, Γιαννακόπουλος,Πετράκης, Ξυλά, Γεωργόνη, Δρακουλάκη
Μπισμπίκης και Μαριούλης!!!!!!


YΓ1.Θέλω επιτέλους να πληρώσει η Μελίτα και να χωρίσει από τον Στέφανο!
Θέλω να σταματήσει ο χαρακτήρας της είναι στο απυρόβλητο!!!
ΥΓ2.Απαλλαγη από την οχια Νταίζη είναι αηδιαστικά κουραστικη ΕΛΕΟΣ
Υγ3.Θελω να δω Λουκονορικο υπέρηχο!!!!!!!!!!!
Υγ4.Να φυγει απο το γραφειο της Νόρας η ακαματα Μπεκρουλιτα!


Φιλικά
loukitsa
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011

Δημοσίευση από ntina fan Πεμ Ιαν 27, 2011 8:05 pm

ΑΠΑΛΕΥΤΟ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ!!!!!!!!!!! ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ ΒΛΕΠΩ; παλι βλεπω την μελιτα να κλαει για τον στεφανο. ΣΕ ΑΝΤΙΘΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΑ ΠΟΥ ΜΕΣΑ ΣΕ ΤΡΕΙΣ ΜΗΝΕΣ ΞΕΧΑΣΕ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟ ΕΡΩΤΑ ΤΗΣ ΤΟΝ ΜΑΝΟ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗΣΕ ΤΟΝ ΛΕΥΤΕΡΗ; ΘΑ ΜΑΣ ΤΡΕΛΑΝΕΤΕ; Η ΣΚΗΝΗ ΕΥΑ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΑΔΙΑΦΟΡΗ ΑΧΡΩΜΗ ΘΑΡΕΙΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΗΓΑΙΝΑΝ ΓΙΑ ΣΦΑΞΙΜΟ ΤΗΝ ΕΥΑ. ΠΟΣΟ ΕΞΕΥΤΕΛΙΣΤΗΚΕ Ο ΡΟΛΟΣ ΤΗΣ. η δαφνη απαλευτη τελειως. δωσε την ευα στον τερη δαφνη απαλευτη. αυτη ειναι αδερφη του μανου; ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΠΑ ΜΑΝΟΣ. ΑΧ ΜΑΝΟΣ ΣΟΥΠΕΡ Η ΣΚΗΝΗ ΠΟΥ ΘΥΜΗΘΗΚΕ Η ΔΑΦΝΗ Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΦΕΓΓΑΡΟΠΕΤΡΑΣ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΑΓΑΠΗΣΑ ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ.Ερριετα προσκυνω. αυτος ειναι ερωτας. δωστε ερριετα με στεφανο μαζι. να μια σωστη λεξη της νταιζης κριμα που δεν βλεπει ο αδερφος μου ποσο ταιριαζει μαζι σου. προσκυνω Ερριετα. ΘΕΛΩ ΑΠΑΛΛΑΓΗ ΕΥΑ ΑΠΟ ΛΕΥΤΕΡΗ. ΦΕΡΤΕ ΤΗΝ ΑΠΟΛΥΤΗ ΑΝΑΤΡΟΠΗ ΜΕ ΤΗΝ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΤΟΥ ΜΑΝΑΡΟΥ ΑΡΓΟΤΕΡΑ. ΘΕΛΩ ΜΑΝΟΣ ΕΥΑ ΜΑΖΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ


Έχει επεξεργασθεί από τον/την ntina fan στις Πεμ Ιαν 27, 2011 8:23 pm, 1 φορά
ntina fan
ntina fan
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΒΟΛΟΣ!!!!
Ασχολίες : ΜΟΥΣΙΚΗ, ΧΟΡΟΣ, ΘΕΑΤΡΟΦΙΛΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011

Δημοσίευση από MARINAKI_AGAPI_97 Πεμ Ιαν 27, 2011 8:12 pm

Από το σημερινό η σκηνή που ξεχώρισα ήταν με διαφορα η σκηνή Στέφανου-Εριέττας!!! Τι να ξαναπώ για αυτούς τους δυο? Το έχουν όλο το πακέτο και κυρίος Χημεία!! Αν και σπάνια πλέον αλλά χαίρεσαι να βλέπεις σκηνές με αυτούς δεν λες "πότε θα τελειώσει?" sfyr
Η Δάφνη μέχρι ένα σημείο είναι απόλυτα κατανοητό το ότι δεν είναι καλά αλλά νομίζω πως έχει κταντήσει λίγο κουραστικό τι σκηνικό κανείς δεν με καταλαβαίνει και σε όλους είμαι βάρος!! Εντάξη δεν λέω δίκιο έχει να είναι έτσι αλλα καταντάει και λίγο υπερβολικό!! Ο Νικόλας όμως σκέτη γλύκα inlove
Επιτέλους να ξεκαθαρίσει ο Λευτέρης τα πράγματα και από εκεί και πέρα η Εύα να ξέρει να κινηθεί ανάλογα για το μέλλον της!

Υ.γ. Στα προσεχώς αυτός που έβαλε η Νταίζη να παρακολουθεί το σπίτι, τι της είπε " Δες την ιστορία θα σου φύγει το κλαπετο" ? Ή εγώ κουφάθηκα από το μπουκωμα?
MARINAKI_AGAPI_97
MARINAKI_AGAPI_97
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Στη Θεσσαλονίκη μου....

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011

Δημοσίευση από stephanos13 Πεμ Ιαν 27, 2011 8:21 pm

Δεν ξέρω για εσάς αλλά εμένα μου άρεσε και ψηφίζω Πολύ καλό.

Δεν μπορεί να είναι κάθε επεισόδιο τέλειο ,υπάρχουν και επεισόδια που είναι μεταβατικά για την εξέλιξη της ιστορίας.
stephanos13
stephanos13
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011

Δημοσίευση από marakii Πεμ Ιαν 27, 2011 8:21 pm

Σήμερα το επεισόδιο είχε κάποιες πάρα πολύ δυνατές σκηνές και μερικές που δεν με συγκίνησαν ιδιαίτερα......Ψηφίζω Καλό γιατί μου άρεσε

Νόρα-Λουκάς : δεν είχαν κάποια σκηνή μόνοι τους τα 2 τους ..... για αυτό θα σταθώ σε 2 σημεία ....1) στην αγκαλιά που της έκανε ο Λουκάς και στο φιλί που της έδωσε στα μαλλάκια ♥️ όταν ήταν στο σπίτι 2) στο γραφείο που σηκώθηκε από την καρέκλα και της είπε <<Κάτσε αγάπη μου>> και η Νόρα έλεγε <<Δεν είναι ανάγκη>> ♥️ επίσης μου άρεσε η Νόρα που λέει <<Ανασταση>> μόλις άκουσε για την Εύα.....

Λάτρεψα Δάφνη-Νικόλα και στη σκηνή στο σπίτι με αυτά που της έλεγε ο Νικόλας αλλά και στη σκηνή στην παραλία...τι όμορφη εικόνα τα νερά της θάλασσας και τι γλυκιές οι αναμνήσεις της Δάφνης κοιτάζοντας την εδέμ ΤΟΥΣ !!! Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011 195890

Νόρα-Στέφανος:Μου άρεσε πολύ αυτή η σκηνή με το Στέφανο να απελπίζεται και τη Νόρα να προσπαθεί να του πει πως αν πει την αλήθεια κατά κάποιον τρόπο θα προσπαθήσουν να τον σώσουν...Πόσο δυναμισμό έχει αυτή η γυναίκα !!! ♥️

Ερριέτα-Στέφανος: πολύ όμορφη και δυνατή σκηνή και η Έρι τόσο καλό παιδί...βγάζουν πολύ όμορφη χημεία Λάμπου-Σταύρου

ΑΓΑΠΩ Μαριούκο....αγαπώ φασολάκι.... τι γλυκούλης μωε ...και τι ζουζούνι όταν μίλησε...(κάτι για μια χελώνα έπιασα Razz )

Αμαλία Ρούσσου----------> Εγγύηση ...ΘΕΑ ♥️

Λουκάς-Νικόλας:πολύ όμορφη σκηνή με τον Νικόλα να λέει στον κολητό του πάλι καλά που έχει και αυτόν και ο Λουκάκος να θέλει να τα πάρει πάλι στην πλάκα αλλά συχρόνως να είναι και σοβαρός για να βοηθήουν τη Δαφνούλα

Εύα-Λευτέρης:οι πρώτες σκηνές ήταν όμορφες και δεν μπορώ να πω ανάλαφρες...έφτιαχναν μια ανακούφιση στα όλα γεγονότα....η τελευταία σκηνή δεν μου άρεσε καθόλου μου φάνηκε κάπως αδιάφοροι και βαρετή , δεν βρήκα κάτι το ενδιαφέρον ούτε καν στις εκφράσεις των ηθοποιών......

Ερριέτα-Νταίζη: βρε βρε τη Νταίζη...θέατρο παραλόγου το έχει κάνει...... τι να πω από τη μια γελάω και από την άλλη την βαριέμαι...

Ρούσσος-Λαζαρίδαινα: μου άρεσε ο δυναμισμός του Ρούσσου που έλεγε πως δεν φταίει για την εντολή στο βουνό

Λαζαρίδη-Νταίζη: Γατόνι η Λαζαρίδη !!!! ΓΑΤΟΝΙ


Νομίζω αυτά από μένα.....

Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011 11556 Δρακουλάκη , Πετράκης, Γεωργόνη, Γιαννακόπουλος

ΘΕΛΩ ΛΟΥΚΑΝΟΡΙΚΕΣ ΣΚΗΝΕΣ-που έχουν ε3αφανιστεί-ΤΩΡΑ !!!
marakii
marakii
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011

Δημοσίευση από soso Πεμ Ιαν 27, 2011 8:33 pm

Aυτό που βάζουν στο καπάκι σκηνή Ερι-Στέφανου μετά τη χθεσινή ,για καλό το κάνουν;;;??? livani
Τι να πρωτοσυγκρίνεις;;
Χημεία Λάμπου-Σταυρου με Παπά-Σταύρου;;; livani
Ερμηνεία Λάμπου με ερμηνεία(sic) Παπά;;; livani livani
Χαρακτήρα Ερις με χαρακτήρα Μελίτας;;; livani livani

*Το ότι ΟΛΟΙ είναι αθωοι και θύματα των περιστάσεων κι ο Μπέλλος-Καραμήτρος ο ΜΟΝΟΣ κακός τι λέει;;;
Πόσο ανέμπνευστο και τραγικό;;;
*Το ότι η Εύα είπε "Σ'ΑΓΑΠΩ" wall στο Λευτέρη τι λέει;;;
Προφανώς έγινε αποκλειστικά και μόνο,για να επιταθεί το άδειασμα ν.909877 στη συγκεκριμένη ηρωίδα (κλασσική σεναριακή ηδονή),αλλά μου φάνηκε εξαιρετικά υπερβολικό,εξαιρετικά βεβιασμένο κι εξαιρετικά άκαιρο! livani
Ελεος,δηλαδή..
Είπαμε να καταπιούμε το δημόσιο κι επώνυμο δουλεμα περί ενός χρόνου και τεσσάρων μηνων,αντε να ΣΚΙΣΤΕΙ να την κάνει ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ αυτός ευτυχισμένη,προσωπικά μ'αρεσει πολύ κι ο Μπίσμπι soutien ,αλλά ΕΛΕΟΣ δις..δίνεται τόσο άγαρμπα και ξεπετέ..που θα καταντησει γελοίο σε λίγο ainta
*Νικόλας Love
Καλά πηγαμε σήμερα,άπλά κακό!
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011

Δημοσίευση από ntina fan Πεμ Ιαν 27, 2011 8:40 pm

MARINAKI_AGAPI_97 έγραψε:Από το σημερινό η σκηνή που ξεχώρισα ήταν με διαφορα η σκηνή Στέφανου-Εριέττας!!! Τι να ξαναπώ για αυτούς τους δυο? Το έχουν όλο το πακέτο και κυρίος Χημεία!! Αν και σπάνια πλέον αλλά χαίρεσαι να βλέπεις σκηνές με αυτούς δεν λες "πότε θα τελειώσει?" sfyr
Η Δάφνη μέχρι ένα σημείο είναι απόλυτα κατανοητό το ότι δεν είναι καλά αλλά νομίζω πως έχει κταντήσει λίγο κουραστικό τι σκηνικό κανείς δεν με καταλαβαίνει και σε όλους είμαι βάρος!! Εντάξη δεν λέω δίκιο έχει να είναι έτσι αλλα καταντάει και λίγο υπερβολικό!! Ο Νικόλας όμως σκέτη γλύκα inlove
Επιτέλους να ξεκαθαρίσει ο Λευτέρης τα πράγματα και από εκεί και πέρα η Εύα να ξέρει να κινηθεί ανάλογα για το μέλλον της!

Υ.γ. Στα προσεχώς αυτός που έβαλε η Νταίζη να παρακολουθεί το σπίτι, τι της είπε " Δες την ιστορία θα σου φύγει το κλαπετο" ? Ή εγώ κουφάθηκα από το μπουκωμα?
ntina fan . ΚΑΛΑ ΑΚΟΥΣΕΣ ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΕΤΣΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΙΠΕ
ntina fan
ntina fan
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΒΟΛΟΣ!!!!
Ασχολίες : ΜΟΥΣΙΚΗ, ΧΟΡΟΣ, ΘΕΑΤΡΟΦΙΛΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011

Δημοσίευση από FieryRed Πεμ Ιαν 27, 2011 8:47 pm

soso έγραψε:
*Το ότι η Εύα είπε "Σ'ΑΓΑΠΩ" Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011 905116 στο Λευτέρη τι λέει;;;
Προφανώς έγινε αποκλειστικά και μόνο,για να επιταθεί το άδειασμα ν.909877 στη συγκεκριμένη ηρωίδα (κλασσική σεναριακή ηδονή),αλλά μου φάνηκε εξαιρετικά υπερβολικό,εξαιρετικά βεβιασμένο κι εξαιρετικά άκαιρο! Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011 763297
Ελεος,δηλαδή..
Είπαμε να καταπιούμε το δημόσιο κι επώνυμο δουλεμα περί ενός χρόνου και τεσσάρων μηνων,αντε να ΣΚΙΣΤΕΙ να την κάνει ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ αυτός ευτυχισμένη,προσωπικά μ'αρεσει πολύ κι ο Μπίσμπι Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011 13379 ,αλλά ΕΛΕΟΣ δις..δίνεται τόσο άγαρμπα και ξεπετέ..που θα καταντησει γελοίο σε λίγο Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011 735655

Και εμένα μου φάνηκε εξαιρετικά βεβιασμένο το Σ'αγαπώ... Γιατί θέλουν όλοι οι πρωταγωνιστές να έχουν διακόπτη "γκλιτς γκλιτς";;
Ούτε καν ζυμώθηκε ως ζευγάρι, κανα δυό καφεδάκια και ένας τουρτοπόλεμος τους έκανε να δεθούν τόσο πολύ; Αυτό ο έρμος ο αιώνιος έκανε 1 χρόνο να ξαναπείσει τον έρωτά του να είναι μαζί έστω και λίγο πριν φύγει.... Για να μην πω άλλα ζευγάρια που έκαναν χρόνια!!! Τώρα που είπα άλλα ζευγάρια..Αλήθεια υπάρχουν και άλλα ζευγάρια εκεί μέσα ναι σας λέω! τα είδα φευγαλέα...
FieryRed
FieryRed
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : in the Lalaland
Ασχολίες : Working like a maniac

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011

Δημοσίευση από Foulitsa Πεμ Ιαν 27, 2011 8:51 pm

Δεν ξέρω τι να το ψηφίσω...
Εκνευριστικό το πόσο τραβάνε τα θεματα τους απο τα μαλλιά..
Εκνευριστικός ο Μπελλος γενικώς..
Εκνευριστικό να βλέπω τη Νταίζη σε ρόλο Αλ Καπόνε..
Εκνευριστικό να μας δείχνουν τόσο καρφωτά οτι η Ευα πάλι θα φάει σκ@τα.. Μου θυμισε σκηνικό με ποδίτσα να πηγαινει περιχαρής να ανοίξει την πόρτα στο Μελιτόνι πριν ακούσει τα αισχη.. Fskl

Ο Νικόλα τόοοοσο γλυκός με τη Δάφνη!!!

Αδιάφορο για αρχη και βλέπουμε...
ΥΓ. Μαργαρίτσα συγνώμη λέω για όλα εγωωωωω συγνώμη.....
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011

Δημοσίευση από soso Πεμ Ιαν 27, 2011 8:52 pm

FieryRed έγραψε:
soso έγραψε:
*Το ότι η Εύα είπε "Σ'ΑΓΑΠΩ" Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011 905116 στο Λευτέρη τι λέει;;;
Προφανώς έγινε αποκλειστικά και μόνο,για να επιταθεί το άδειασμα ν.909877 στη συγκεκριμένη ηρωίδα (κλασσική σεναριακή ηδονή),αλλά μου φάνηκε εξαιρετικά υπερβολικό,εξαιρετικά βεβιασμένο κι εξαιρετικά άκαιρο! Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011 763297
Ελεος,δηλαδή..
Είπαμε να καταπιούμε το δημόσιο κι επώνυμο δουλεμα περί ενός χρόνου και τεσσάρων μηνων,αντε να ΣΚΙΣΤΕΙ να την κάνει ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ αυτός ευτυχισμένη,προσωπικά μ'αρεσει πολύ κι ο Μπίσμπι Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011 13379 ,αλλά ΕΛΕΟΣ δις..δίνεται τόσο άγαρμπα και ξεπετέ..που θα καταντησει γελοίο σε λίγο Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011 735655

Και εμένα μου φάνηκε εξαιρετικά βεβιασμένο το Σ'αγαπώ... Γιατί θέλουν όλοι οι πρωταγωνιστές να έχουν διακόπτη "γκλιτς γκλιτς";;
Ούτε καν ζυμώθηκε ως ζευγάρι, κανα δυό καφεδάκια και ένας τουρτοπόλεμος τους έκανε να δεθούν τόσο πολύ; Αυτό ο έρμος ο αιώνιος έκανε 1 χρόνο να ξαναπείσει τον έρωτά του να είναι μαζί έστω και λίγο πριν φύγει.... Για να μην πω άλλα ζευγάρια που έκαναν χρόνια!!! Τώρα που είπα άλλα ζευγάρια..Αλήθεια υπάρχουν και άλλα ζευγάρια εκεί μέσα ναι σας λέω! τα είδα φευγαλέα...

Ετσι ακριβώς,όμως!
Όταν λες "αιώνιος";;; lol!
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Ιαν 27, 2011 8:54 pm



Σήμερα το επεισόδιο μου φάνηκε καλό.

Θα τα σχολιάσω ανακατεμένα με πρώτο αυτό που μου φάνηκε εξωφρενικό. Ο Ρούσσος που πέρσι έψαχνε μισή σεζόν να μάθει ποιός είναι ο Καρτάλης και αν ζει η μάνα του και η Αντιγόνη μέσα απ το ίδρυμα έκαναν φονικά και εμπορεύονταν πλαστούς πίνακες και διαμάντια. ΚΟ-ΠΗ-ΚΑ-ΤΕ;

Ο Μπέλλος τέλος πήγε να τρομοκρατήσει το Λευτέρη και καλά αλλά μόλις εκείνος του σπίκαρε δυό φωνήεντα έβαλε την ουρά κάτω απ τα σκέλια κι έφυγε. Είπαμε και ξύπνιος και εγκέφαλος και νταής κι όλα αυτά για γέλια.

Συνεχίσαμε βεβαίως με τον καημό της Μελίτας και το δράμα της Νταίζης

Έλεγα οτι μετά απο τόσο γερή δόση που πήραμε χθες θα μας λυπόντουσαν αλλά μπααααααα

Το μίρλικο πήγε στη φυλακή (όλες οι μέρες γι αυτήν αργίες είναι) δεν το δέχτηκε ο απολυτούλης και έριξε και ένα κλαούρισμα στη μαμά μη τυχόν και δεν την δούμε μια μέρα και πάθουμε στερητικό. Εγώ πάντως δυό ποτήρια νερό ήπια. Άκουγα το πλατς πλατς και δίψασα

Η φάουσα Νταίζη θέλει ΚΑΙ τα λεφτά απ την πώληση της Εδέμ θα πάρει κι απ την Έρι και πίνακες και μπόνους μετρητά. Κουράστηκα να τη βλέπω να γυρίζει γύρω γύρω να κουνάει τα χέρια της υστερικά και να μορφάζει κι όλο να ζητάει. Κουράστηκα να βλέπω όλους αυτούς που έχουν κάνει βρωμιές με το τσουβάλι να άγονται και να φαίρονται απ την πρώτη μικροαπατεώνισα μπουζουξού. Κάτι άλλο έχει το μενού;

Ο Στέφανος απ τη μεριά του κατάλαβε τώρα πόσο άσχημο είναι να μην έχεις κάνει κάτι και να μην έχεις ελπίδα να σε πιστέψει κανείς. Δοκιμάζει απ το φαγητό που σέρβιρε στο Μάνο και δεν του αρέσει. Δεν δικαιολογώ το Μάνο αλλά όταν βράζετε στο ίδιο καζάνι που πας ρε φίλε και τον κατηγορείς οτι είναι κομπιναδόρος και έχει βρώμικα λεφτά; Για να μη θέλει να αποκαλύψει τις μπίζνες του ούτε καν για να σώσει το τομάρι του σκεφτείτε πόσο καθαρές είναι.

Ευτυχώς που η σειρά δεν θα πάει επόμενη σεζόν. Πολύ τον έδειχναν τον τυπάκο με τις κάμερες και δεν αποκλειόταν να τον βλέπαμε πρωταγωνιστή αν είχαμε πολύ δρόμο. Σαν το Μπέλλο ένα πράγμα. Η παρακολούθηση άρχισε οπότε η Νταιζούλα θα μάθει σύντομα ποιός έχει τα διαμάντια και που τα κρύβει.

Τις τελευταίες μέρες θυμώνω με τις αντιδράσεις της Δάφνης. Τόση άρνηση και τέτοια παραίτηση απο μια γυναίκα που κατάφερε να ξεπεράσει το γεγονός οτι ο πατέρας της σκότωσε τη μάνα της δεν την περίμενα. Ζωγραφίζει στο νού της όλη της τη ζωή με μαύρα χρώματα. Δίπλα της ο Νικόλας έχει πελαγώσει. Έχει τη στήριξη των φίλων του βέβαια αλλά η σύντροφός του κατά κάποιον τρόπο και τον αρνείται και τον αμφισβητεί. Κρίμα γιατί ο Νικόλας στέκεται δίπλα της ακλόνητος και πασχίζει να την εμψυχώσει με υπέροχο τρόπο. Ο Γιαννακόπουλος και στην σκηνή της παραλίας και την ώρα που έσερνε το καροτσάκι κάνοντας ήχο αυτοκινήτου πολύ πολύ καλός.

Μέσα στον κακό χαμό η Ερι αποφάσισε να αποκαλύψει στο Στέφανο οτι τον αγαπάει. Αυτό που απέφυγε να πει όσο τον έβλεπε με τη Μελίτα το λέει τώρα που εκείνος είναι φυλακισμένος και απελπισμένος. Δεν ξέρω αλλά μου φάνηκε σαν ψήφος εμπιστοσύνης. Εκείνη ξέρει οτι έχει σκοτεινή πλευρά ξέρει με τι είδους μπίζνες ασχολείται και δεν την σοκάρει οπότε επειδή τον πιστεύει οτι δεν έχει ανάμιξη στην απαγωγή του Άγγελου τον στηρίζει ανεπιφύλακτα Μου άρεσε η σκηνή. Δεν βγάζουν μαζί αυτό το κάτι ξεχωριστό που έβγαζε με την Εύα ερμηνευτικά αλλά είναι σαφώς καλύτερες οι σκηνές τους απ τις αντίστοιχες Στέφανου Μελίτας. Απ την άλλη κρατάω επιφυλάξεις. Η Εριέττα μοιάζει τέλεια και οι τέλειοι πάντα με τρόμαζαν.

Μερικά επεισόδια πριν ανάμεσα στους εκβιασμούς της Νταίζης και το δράμα της Μελίτας είδα την Εύα να παραδέχεται στη Δάφνη οτι έχει αρχίσει να ερωτεύεται το Λευτέρη. Σήμερα την άκουσα να το επαναλαμβάνει στη Νόρα και το Λουκά οπότε είναι πια έτοιμη να πάρει μια ακόμη απογοήτευση. Κι ενώ η πρώτη σκηνή μου φάνηκε απόλυτα φυσική, η σημερινή ήταν εμφανέστατο ότι γυρίστηκε για να δώσει έμφαση στο επικείμενο άδειασμα. Και η Δάφνη που ξέρει και τα Λουκανοράκια που δεν ξέρουν χάρηκαν που η φίλη τους θα πάει τη ζωή της παρακάτω κι ελπίζω όταν μαθευτεί η εμπλοκή του Λευτέρη με τα διαμάντια να μην της καταλογίσουν ότι μπλέκει συνεχώς με λάθος άντρες.

Νομίζω οτι μετά απ όσα έχει περάσει η συγκεκριμένη ηρωίδα θα κρατούσε στάση αναμονής για πολύ πολύ καιρό αλλά επειδή η σειρά φτάνει στο τέλος της ήταν αναμενόμενο οτι θα την πήγαιναν παρακάτω αφού δυστυχώς δεν προνόησαν να το κάνουν νωρίτερα

Το βρήκα λογικό να αποδεχτεί τα αισθήματά της όταν ο Λευτέρης κινδύνεψε να πεθάνει. Απο εκεί και μετά για το χαρακτήρα της ήταν αναμενόμενο να το ομολογήσει και να μην κρυφτεί πίσω απ το δάχτυλό της. Η Εύα έχει μάθει να δίνει όταν αγαπάει κάποιον είτε αυτός είναι φίλος είτε είναι άντρας.

Ο Λευτέρης απ την πλευρά του φάνηκε να είναι κομένος στα δύο όταν η Εύα του μίλησε. Υποθέτω οτι αφού έχει πάρει απόφαση να κάνει αποκαλύψεις, το γεγονός οτι του μίλησε για έρωτα τον έφερε σε ακόμη δυσκολότερη θέση. Εκείνο που δεν κατάλαβα είναι γιατί της έδωσε τα κλειδιά του σπιτιού του. Μάλλον ελπίζει οτι εκείνη θα μείνει μαζί του ότι κι αν μάθει.

Στο φινάλε του επεισοδίου έφτασε η ώρα για αποκαλύψεις. Δεν ξέρω τι θα πει ο Λευτέρης και αν θα πει όλη την αλήθεια ή μισόλογα αλλά σημειώνω στα συν του δύο πράγματα.

Πρώτον δεν καθυστέρησε ούτε στο ελάχιστο να της αποκαλύψει την αλήθεια. Δεν κιότεψε.

Δεύτερον αυτό που δεν έκανε τόσα χρόνια για κανέναν το έκανε με την Εύα. Όχι απλά της έδειξε τα διαμάντια αλλά δεν δίστασε να της δείξει και που τα φυλάει. Μέχρι τώρα ανοιχτός και καθαρός μαζί της αλλά περιμένω το επόμενο επεισόδιο να δω πόσα θα της πει και αν θα πει αλήθειες.

Έτοιμοι και φύγαμε για την επόμενη σφαλιάρα στην Εύα. Γιατί δυόμισι χρόνια αυτό γίνεται δεν θα αλλάξουμε τώρα τα στάνταρ μας......
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011

Δημοσίευση από nikidanis Πεμ Ιαν 27, 2011 8:56 pm

Άθλιο και μια από τα ίδια πάλι να βλέπουμε τη Νταίζη να κάνει περιοδεία και να κατοχυρώνει τους εκβιασμούς της......
Μόνη Ό-Α-Σ-Η στο επεισόδιο ήταν η σκηνή Εριέττας-Στέφανου.Λάτρεψα τη σκηνή !!!!Λατρεύω τη χημεία αυτών των δυο!!!!!Love! Love! Love! Love! Love! Love! Love!


Υ.Γ. Σκεφτείτε το λίγο παραπάνω και αλλάξτε παρτενέρ στον Στέφανο!!!!
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011

Δημοσίευση από FieryRed Πεμ Ιαν 27, 2011 9:02 pm

soso έγραψε:
Ετσι ακριβώς,όμως!
Όταν λες "αιώνιος";;;

ο αιώνιος ερωτάς της καλέ, αυτός ο ξεχασμένος ο ξενιτεμένος Wink

εν τω μεταξύ να ξαναγυρίζω στα του επεισοδίου

~ Ερωτευμένη Εριέττα > Ερωτευμένη Μελίτα

~ Ωραία σκηνή αυτή με τον Στέφανο

~Νικόλας - Λουκάς πολύ μου αρέσουν παρέα!!!
FieryRed
FieryRed
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : in the Lalaland
Ασχολίες : Working like a maniac

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011

Δημοσίευση από soso Πεμ Ιαν 27, 2011 9:05 pm

FieryRed έγραψε:
soso έγραψε:
Ετσι ακριβώς,όμως!
Όταν λες "αιώνιος";;;

ο αιώνιος ερωτάς της καλέ, αυτός ο ξεχασμένος ο ξενιτεμένος Wink

εν τω μεταξύ να ξαναγυρίζω στα του επεισοδίου

~ Ερωτευμένη Εριέττα > Ερωτευμένη Μελίτα

~ Ωραία σκηνή αυτή με τον Στέφανο

~Νικόλας - Λουκάς πολύ μου αρέσουν παρέα!!!

Τον ίδιο λέμε!
Εγώ τον ξέρω "Καρμικό" Mmm ,γι αυτό απόρησα!Ναι,ένα χρόνο παρακάλαγε,κι ιδού τα αποτελέσματα!
Συμφωνώ! soutien


Έχει επεξεργασθεί από τον/την soso στις Πεμ Ιαν 27, 2011 9:07 pm, 1 φορά
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011

Δημοσίευση από alkisti Πεμ Ιαν 27, 2011 9:05 pm

Προχειρότης προχειροτήτων, τα πάντα προχειρότης.....
Η Μελίτα μέσα στη μιζέρια, η Δάφνη απαράδεκτα παραιτημένη, τη στιγμή μάλιστα που όλος ο ιατρικός σύλλογος τη διαβεβαιώνει ότι δεν έχει οργανικό πρόβλημα. Αν αυτό το παρουσίαζε η Εύα θα είχε μια βάση λαμ βάνοντας υπόψη το ιστορικό της. Η Δάφνη όμως, βράχος θέλησης και δύναμης.....είναι υπερβολικό.
Υπερβολική και η απληστία της Νταίζης- από πόσους θα τα φάει;
Υπερβολική και η απόδοση ευθυνών στην Αντιγόνη- υπάρχει εντολή θανάτου που να μην την έχει υπογράψει ή εκτελέσει; livani
Καλή η σκηνή Στέφανου Εριέτας και Νικόλα Δάφνης στην παραλία.
Με δεδομένη την προτίμησή μου στο συνδυασμό Εύας Στέφανου, η ξαφνική λατρεία της Εύας δε με συγκινεί.
alkisti
alkisti
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011

Δημοσίευση από ntina fan Πεμ Ιαν 27, 2011 9:05 pm

αυτο που κανουν στην ευα ειναι ακρως εξευτελιστικο. το οτι τελιωνει η σειρα ειναι μια φθηνη δικαιολογια. ειχαν απο περισι καιρο να ακυρωσουν τον ερωτα μανου ευας. ΑΝΤΙΘΕΤΑ Ο ΕΡΩΤΑΣ ΤΟΥΣ ΦΟΥΝΤΩΝΕ. αυτο πόυ εκαναν στην ευα λεγετε γρηγορη ξεπετα. περα του οτι λευτερης ευα χημΕΙΑα μηδεν. δεν ταιριαζουν. οτι πιο αθλιο ηταν η σημερινη σκηνη τους. ΑΣ ΠΡΟΣΕΧΑΝ ΟΙ ΣΕΝΑΡΙΟΓΡΑΦΟΙ. ΔΕΝ ΠΑΤΑΜΕ ΕΝΑ ΚΟΥΜΠΑΚΙ ΟΙ ΤΗΛΕΘΕΑΤΕΣ ΚΑΙ ΞΕΧΝΑΜΕ. ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΟΧΙ ΟΛΟΙ. ΦΕΡΤΕ ΤΟΝ ΜΑΝΟ ΠΙΣΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΑΓΑΠΗΤΟΙ ΣΕΝΑΡΙΟΓΡΑΦΟΙ ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΤΑ ΚΟΤΣΙΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ. ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΛΙΓΗ ΣΥΝΕΠΕΙΑ ΠΡΟΣ ΤΟΥΣ ΤΗΛΕΘΕΑΤΕΣ ΣΑΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΙ ΣΕΝΑΡΙΟΓΡΑΦΟΙ ΤΟ ΞΑΝΑΛΕΩ ΦΕΡΤΕ ΠΙΣΩ ΤΟΝ ΜΑΝΟ ΑΡΓΟΤΕΡΑ. Ο ΕΡΩΤΑΣ ΜΑΝΟΥ ΕΥΑΣ ΕΓΡΑΨΕ ΙΣΤΟΡΙΑ ΔΕΝ ΞΕΓΡΑΦΕΤΕ.
ntina fan
ntina fan
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΒΟΛΟΣ!!!!
Ασχολίες : ΜΟΥΣΙΚΗ, ΧΟΡΟΣ, ΘΕΑΤΡΟΦΙΛΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011

Δημοσίευση από Vampirela Πεμ Ιαν 27, 2011 9:22 pm


Μπέλλος - Λευτέρης : Χριστέ μου δεν το πιστεύω... Ο Μπέλλος - Τέλος εγκληματική φυσιογνωμία... Θα πεθάνω!!! Η επίσκεψη στο νοσοκομείο τύπου Αλ Καπόνε "Δώσε φίλε τα διαμάντια αλλιώς θα σε τσιμεντώσω..." με τρέλανε!!! Μαζεύτε τον καλέ και δεν το έχει και το δολοφονικό. Πιο καλός είναι σε σκηνές τύπου Γκιωνάκη παρά Αλ Πατσίνο.

Εύα - Λουκάς - Νόρα : (1ος γύρος) Ωραία σκηνή... Λίγο υπερβολή βέβαια η αντίδραση της Νόρας αλλά κατά τα άλλα μια πολύ φυσική σκηνή, μια κουβεντούλα ανάμεσα σε τρεις φίλους αδερφικούς.... Και κρίμα για τη χαρά της Εύας που την έβλεπα στη σκηνή και έλεγα από μέσα μου "Ε ρε και που να ήξερες τι σου ξημερώνει καημένη..."

Δάφνη - Νικόλας : Αχου το μωρέ... Το πως με τρέλανε ο Νικόλας σε αυτή τη σκηνή δεν λέγεται... Σκέτος γλύκας... Αλλά η Δάφνη πολύ ξεροκέφαλη ρε παιδάκι μου... Αφού το είπαμε μαντάμ είσαστε μια χαρά. Τι επιμονή κι αυτή με το αναπηρικό... Ο κατά φαντασίαν ασθενής πια...

(Το είπα και θα το ξαναπώ... Έχουνε θέμα να διαλέγουνε κομπάρσους... Χάλια το καστινγκ χάλια!!!)

Νικόλας - Δάφνη - Μελίτα : Τσάι και συμπάθεια... Αυτό μου έφερε στο μυαλό αυτή η σκηνή... Αλλά ο πιτσιρικάς γλύκας!!! Όνειρο!!!

Εύα - Λευτέρης - Λουκάς : Λουκάς ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!!! Στο "από τώρα καημένε κακομοίρη είχα πέσει κάτω και κράταγα την κοιλιά μου από τα γέλια... Το ύφος της Εύας επίσης all the money... Τύπου "Λες τώρα αυτό να αμολήσει καμιά και να ψαχνόμαστε πως θα τα μαζέψουμε μετά??? Μην πάρουν και τα μυαλά του Λευτεράκη αέρα..." Και μετά τα 2 τους τι ρομαντική σκηνή... Και επιτέλους βγήκε τόσο φυσικά η εξέλιξη... Τους είδες να περνάνε πράματα μαζί, να γνωρίζονται σιγά - σιγά και μετά στα δύσκολα να συνειδητοποιούν τι νιώθουν ο ένας για τον άλλον... Και όταν φτάνουμε στα δακρυβρεχτα λέμε και καμία μ@λ@κί@ για να μην μας πάρουν τα ζουμιά... Χαχαχαχα!!! Αυτά είναι...

Στέφανος - Νόρα : Αυτό είναι που λέμε έβαλα τα χεράκια μου και έβγαλα τα ματάκια μου... Σου λέμε φίλε την έχεις κάτσει τη βάρκα... Μίλα μπας και σώσουμε τίποτα! Που αυτός εκεί... Τα ίδια Παντελάκη μου τα ίδια Παντελή μου... Καλέ αυτός θα πάει σε λίγο μόνος του στο δικαστήριο και θα πει "Φυλακίστε με κύριε πρόεδρε.. Αμάρτησα για το παιδί μου...!!!" Ντεν Γκαταλαβαίνει, ντεν γκαταλαβαίνει...!!! Και αυτός είναι που μας φέρανε στην δεύτερη σεζόν για να φέρει τα πάνω κάτω... Που έστελνε αγκάθινα στεφάνια και μαύρα νυφικά. Που έκανε πλεκτάνες με παράνομους πίνακες... Δεν πάμε καλά ωρέέέέέέ!!!! Έτσι σηκώνουνε τα χέρια ψηλά οι μαφιόζοι και τα παρατάνε???

Νταίζη - Μπέλλος : Που πας ρε κατακαημένε ξυπόλητος στα αγκάθια για να μην πω τίποτα χειρότερο.... Αν και εδώ που τα λέμε πως μας προέκειψε το χάπατο μεγαλομαφιόζος και η τραγουδιάρα 2ας διαλογής εγκληματικός εγκέφαλος ακόμα δεν το έχω καταλάβει... Αλλά όπως και να το κάνεις είναι λίγο ηλίθιος ο τύπος... Οι βρωμοδουλειές πίσω από τη γραφειάρα και στην ασφάλεια της βιτρίνας καλά είναι Δημητράκη αλλά η μαντάμ από εκεί έχει βουτηχτεί στη λάσπη μέχρι τη μύτη (Και δεν την έβαλε και αυτή μέσα μόνο και μόνο γιατί κάπως πρέπει να αναπνέει...) πως πας εσύ τώρα να της τη βγεις από το στενό και με stop εεεε???? οεο??? Πλήρωνε τώρα για να μάθεις...

Εύα - Λευτέρης : (1η σκηνή) Μια γλυκιά σκηνή και τσαααακ να και τα κλειδιά!!! Γιούχου!!!
Νικόλας - Δάφνη : Έλεος κοπελιά με την ανασκόπηση... Περπατάς λέμε... Αλλά τουλάχιστον όλο και κάποιος να θυμάται τον Μάνο γιατί σαν να τον ξεχάσαμε όλοι μου φαίνεται...

Νταίζη - Αντιγόνη : Τα ίδια Παντελάκη μου τα ίδια Παντελή μου... Βαρέθηκα!

Εριέττα - Στέφανος : Άλλα λόγια να αγαπιόμαστε ο Στέφανος... Το έχει ρίξει στη τρελλίτσα... Κοπελιά το timing σου είναι άθλιο... Ερωτική εξομολόγηση στης φυλακής τα σίδερα που είναι για τους λεβέντες... Τι ρομαντικό!!!

Ευά - Λουκάς - Νόρα : (2ος γύρος) Ε βέβαια είναι μπλεγμένος κοπελιά για νέο μας το λες??? Λες και δεν το ξέραμε ότι οι δοσοληψίες του βρωμάνε περισσότερο από τους βόθρους στα χωριά...
Νικόλας - Λουκάς : Νικόλας απελπισμένος και Λουκάς προσπαθεί να μαζέψει τα ασυμάζευτα...

Και για άλλη μια φορά ΧΑΛΙΑ ΟΙ ΚΟΜΠΑΡΣΟΙ ΧΑΛΙΑ!!!

Εριέττα - Νταίζη : Βαρέθηκα την Νταίζη να γυρνάει από εδώ και από εκεί και να τρώει τα λεφτά όλων αυτών που υποτίθεται ότι είναι άνθρωποι περπατημένοι... Τι είναι ρε παιδιά η κοπέλα??? Και τι είναι δηλαδή και όλοι οι άλλοι για να τα χάφτουνε με τόσο εύκολο τρόπο???? Λεφτά από τον Μπέλλο που είναι και καλά αρχιμαφιόζος, περιουσία από την Αντιγόνη που έχει φάει και 5-6 και πίνακες από την Εριέττα που δεν είναι και καμιά χθεσινή... Έλεος δηλαδή!!!

Μελίτα - Αμαλία : Κλαψ - κλαψ, σνιφ - σνιφ... Άλλη μια που βαρέθηκα να την βλέπω να κάνει όλο το ίδιο πράμα... Να κλαίει! Και η Αμαλίτσα από δίπλα να προσπαθεί να παρηγορήσει την απαρηγόρητη κόρη που όλο της το κλάμα φαίνεται στην ανάσα αλά Βασίλης Καρράς γιατί δάκρυ δεν μπορεί να βγάλει πια... Στέρεψε...

Αντιγόνη - Ρούσσος : Καλά μιλάμε η ροή της σειράς πλησιάζει σε ταχύτητα τις σειρές του Φώσκολου... Όλοι γυρνάνε γύρω γύρω και λένε τα ίδια και τα ίδια... 2 σπουδαίοι ηθοποιοί με εκπληκτικές ερμηνείες που δεν μπορούμε να τους βλέπουμε γιατί λένε όλοι τα ίδια και τα ίδια...

Εύα - Λευτέρης : (2η σκηνή) Και εκεί που είμαστε τριαλαρή τριαλαρό καλά κάνει και δεν σου αρέσει το ύφος κοπελιά.... Και νταν!!! Να'την η κατραπακιά...

Αυτά και άλλα πολλά στις ειδήσεις των 8.

Vampirela
Vampirela
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

http://tamystikathsedem.forumotion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011

Δημοσίευση από pasxalitsa Πεμ Ιαν 27, 2011 9:43 pm

Καλό από εμένα

Για τη σκηνή Στέφανου-Εριέτας που για ακόμα μια φορά μας έδειξε τι θα πει αγάπη. ¨Οταν αγαπάς έναν άνθρωπο τον θες ευτυχισμένο και η έρι τον Αγαπά. Αγαπά και τη σκοτεινή πλευρά του και αυτός μαζί της είναι νομίζω ο εαυτός του. Χημεία και ταλέντο.

Η σκηνή με την Νόρα επίσης καλή, αν και αγαπημένε μου Στέφανε, δεν ξέρεις ότι στο γιατρό και το δικηγόρο τα λέμε όλα.

Η σκήνη στο κελί χωρίς λόγια, μόνο με βλέμματα, μου θύμισε ορισμένους απο τους λόγους που αγαπάω Love! αυτόν τον κύριο με τα μούσια, χρόνια τώρα και φουντώνω όταν βλέπω να τον ξεφτυλίζουν (και όποιος κατάλαβε, κατάλαβε)

Η Νταίζη συνεχίζει τη δήμευση, περιουσιών για χάρη των αποφυλακίσεων. Τουλάχιστον το κάνει με ταλέντο, και είναι και κούκλα.... Στη δε σκηνή με την Αντιγόνη, κλασσικά σαρώνουν

Το δάκρυ ούτε σήμερα βρήκε το δρόμο του, αντίθετα επανήλθαμε στα πλατς-πλατς, τόσο που νόμισα ότι γίνοταν διαρροή. Γελάσαμε πάντως, πάντα τέτοια....

Η Εύα με τον Λευτέρη βρήκαν τα γράδα τους, αλλά δυστυχώς δεν θα κρατήσει πολύ. Γιατί μετά την ετήσια εντατική, θα έρθει και η ετήσια φάπα στην Πρωταγωνίστρια, οι παραδόσεις τιμούνται, δεν πρέπει να έχουμε παράπονο...

Ρούσσος-Αντιγόνη σε μαθήματα Υποκριτικής και Δολοφονικής. Αυτό δε που η αντιγόνη έδινε εντολές ούσα μουγκή και στο ίδρυμα το βρήκα πολύ ευφηές!!!

Η Δάφνη όπως τη γνωρίσαμε, εξακολουθεί να αγνοείται. Πλήρης μετάλλαξη και αυτή η μίρλα δεν της ταιριάζει....

Μπέλο δε σχολιάζω, γιατί σχολιάζεται από μόνη η παρουσία και η υποκριτική του δεινότητα....

Να περνάμε όμορφα.... Love!

pasxalitsa
pasxalitsa
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΜΕ θέα το Πέλαγο
Ασχολίες : Θέατρο, Λογοτεχνία, Σινεμά, Τηλεόραση

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011

Δημοσίευση από nefelik Πεμ Ιαν 27, 2011 9:48 pm

Για μένα, η πιο δυνατή σκηνή του επεισοδίου ήταν η σκηνή Εριέττας – Στέφανου. Αν και η Εριέττα μέχρι χθες έλεγε ότι δεν θέλει ο Στέφανος να μάθει ποτέ την αλήθεια, σήμερα που τον είδε απελπισμένο αποφάσισε να του μιλήσει. Τον πιστεύει και δεν θα τον εγκαταλείψει και θα κάνει τα πάντα για να τον βοηθήσει, παρόλο που δεν περιμένει τίποτα. Αυτή είναι αληθινή αγάπη! Κι εκείνος παραδέχτηκε ότι του κάνει καλό να τη βλέπει και να ξέρει ότι υπάρχει κάποιος που τον πιστεύει, αλλά μετά άρχισε τα γνωστά: αν τα πράγματα ήταν αλλιώς... θα βρεθεί κάποιος που να της αξίζει πραγματικά... Ποτέ δεν είναι αργά πάντως να καταλάβει το λάθος που κάνει με τη Μελίτα! Efxi

Και μετά τη χθεσινή σκηνή, η αντίθεση ήταν ακόμα μεγαλύτερη. Σήμερα είδαμε πραγματική χημεία και πραγματικά καλές ερμηνείες. Και επιτέλους ο Σταύρου δεν έπαιζε μόνος του, όπως χθες. Αναρωτιέμαι αν αυτό θα το καταλάβουν ποτέ και οι σεναριογράφοι...

Κατά τα άλλα, μου άρεσαν πολύ οι σκηνές Εύας – Νόρας – Λουκά, Νικόλα – Δάφνης - ειδικά η σκηνή στην Εδέμ - και Λουκά – Νικόλα.

Πολύ γλυκός και ο Μαριούλης inlove , αν και στη συγκεκριμένη σκηνή δεν κατάλαβα αυτό το «δε με κούρασε καθόλου», που είπε η Μελίτα. Πώς θα γινόταν να την κουράσει, αφού δεν τον πρόσεχε εκείνη; ainta

Η Μελιτούλα, ως συνήθως, απαράδεκτη... Αφού πήγε στο Νικόλα και τη Δάφνη για να τους πάει το Μάριο, να το παίξει καλή φίλη που έβαλε τη μαμά της και την υπηρέτριά της να τον προσέχουν και να τους πει και τον πόνο της για το Στέφανο, πέρασε και από τη φυλακή, λες και δεν ήξερε από χθες ότι ο Στέφανος δεν θα δεχτεί να την δει, έτσι για να το επιβεβαιώσει. Και μετά πήγε και κάθησε στον καναπέ της που κοντεύει να βουλιάξει και άρχισε να κλαίγεται (λέμε τώρα). Ευτυχώς που έχει και τον μπαμπά, που τώρα τον θέλουμε, και τη μαμά για να τη βοηθήσει, γιατί μόνη της δεν μπορεί να κάνει τίποτα. Έγκριση Αμαλία Ρούσσου: Εγγύηση! lmao

Για πρώτη φορά στη ζωή μου θα συμφωνήσω με τη Νταίζη! Κρίμα που ο Στέφανος δεν μπορεί να καταλάβει ότι η Έρη είναι η σωστή γυναίκα για εκείνον...

Ρούσσος – Αντιγόνη, ενδιαφέρουσα σκηνή... Μάθαμε επιτέλους ποια έδωσε την εντολή θανάτου... Και ότι η Αντιγόνη που τότε ήταν άρρωστη, αν θυμάμαι καλά, έδινε εντολές, άντε να το δεχτώ... Και ο Χατζηβασιλείου με το Στέφανο ήταν συνεργάτες... Ο Ρούσσος πώς ακριβώς εμπλέκεται στη συγκεκριμένη υπόθεση (γιατί την εμπλοκή του με τους υπόλοιπους πριν από χρόνια την ξέρουμε), ακόμα δεν έχω καταλάβει... Πάντως ότι είναι μπλεγμένος όσο και οι άλλοι, είναι... Είναι που δεν έχει κάνει τίποτα και στο τέλος, απ’ ότι φαίνεται, θα μας τον παρουσιάσουν και σαν τον καλό της ιστορίας...

Για την Εύα που βρήκε την ώρα να πει στο Λευτέρη ότι τον αγαπάει, τι να πω... Είναι κι αυτό ένα από τα έξυπνα ευρήματα των σεναριογράφων... wall Περιμένω να δω την αντίδρασή της στο αυριανό επεισόδιο...

Υ.Γ. Θέλω ο Στέφανος να χωρίσει οριστικά από τη Μελίτα και να ξαναγυρίσει στην Εριέττα!!! pleeease

nefelik
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011

Δημοσίευση από Καρ-Mik Πεμ Ιαν 27, 2011 9:51 pm

nefelik έγραψε:

Πολύ γλυκός και ο Μαριούλης Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011 681539 , αν και στη συγκεκριμένη σκηνή δεν κατάλαβα αυτό το «δε με κούρασε καθόλου», που είπε η Μελίτα. Πώς θα γινόταν να την κουράσει, αφού δεν τον πρόσεχε εκείνη; Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011 735655

Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011 382640 Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011 382640 Αυτό ήθελα να πω και γω!
Πως να κουραστεί, αφού τον πρόσεχε η Αμαλία και η νταντά?

Μήπως η Δάφνη και ο Νικόλας να ευχαριστήσουν την Αμαλία ?


Η
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011

Δημοσίευση από rodoula14 Πεμ Ιαν 27, 2011 9:56 pm

Αθλιο........δεν μ΄αρεσε καθολουυυυυυυυυ

rodoula14
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Louka?? Agkalitsa!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Πεμ Ιαν 27, 2011 10:16 pm

FieryRed έγραψε:
soso έγραψε:
*Το ότι η Εύα είπε "Σ'ΑΓΑΠΩ" Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011 905116 στο Λευτέρη τι λέει;;;
Προφανώς έγινε αποκλειστικά και μόνο,για να επιταθεί το άδειασμα ν.909877 στη συγκεκριμένη ηρωίδα (κλασσική σεναριακή ηδονή),αλλά μου φάνηκε εξαιρετικά υπερβολικό,εξαιρετικά βεβιασμένο κι εξαιρετικά άκαιρο! Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011 763297
Ελεος,δηλαδή..
Είπαμε να καταπιούμε το δημόσιο κι επώνυμο δουλεμα περί ενός χρόνου και τεσσάρων μηνων,αντε να ΣΚΙΣΤΕΙ να την κάνει ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ αυτός ευτυχισμένη,προσωπικά μ'αρεσει πολύ κι ο Μπίσμπι Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011 13379 ,αλλά ΕΛΕΟΣ δις..δίνεται τόσο άγαρμπα και ξεπετέ..που θα καταντησει γελοίο σε λίγο Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011 735655

Και εμένα μου φάνηκε εξαιρετικά βεβιασμένο το Σ'αγαπώ... Γιατί θέλουν όλοι οι πρωταγωνιστές να έχουν διακόπτη "γκλιτς γκλιτς";;
Ούτε καν ζυμώθηκε ως ζευγάρι, κανα δυό καφεδάκια και ένας τουρτοπόλεμος τους έκανε να δεθούν τόσο πολύ; Αυτό ο έρμος ο αιώνιος έκανε 1 χρόνο να ξαναπείσει τον έρωτά του να είναι μαζί έστω και λίγο πριν φύγει.... Για να μην πω άλλα ζευγάρια που έκαναν χρόνια!!! Τώρα που είπα άλλα ζευγάρια..Αλήθεια υπάρχουν και άλλα ζευγάρια εκεί μέσα ναι σας λέω! τα είδα φευγαλέα...

Μαράκι ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ (όπως πολλά σε αυτή τη σειρά) ότι περνούν τα πρωινά τους μαζί στο γυμναστήριο από το καλοκαίρι, ότι βγαίναν πλατ(α)νικά για πόσο καιρό και ότι μετά με την επιστροφή του Λουκά από το Ναύπλιο ξεκίνησε το ειδύλλιο, όσο να πεις καιρός έχει περάσει απλώς όπως λέει και η soso κλασσικά μιλάμε για ΞΕΠΕΤΑ!!! Γιατί αν τα είχαμε δεί όλα αυτά ίσως να μας φαινόταν διαφορετικό!

Δεν με χαλάει το σ'αγαπώ με χαλάει που όλα τα ξεπετάμε σε σκηνές του λεπτό και την αΠΑΠΑλευτή την τρώμε στη μάπα δεκάλεπτα ολόκληρα να ρουθουνίζει μια και δεν μπορεί να κλάψει (ηθοποιός σου λέει μετά)

Η Ξυλά σε ότι έπρεπε να δώσει σήμερα μου άρεσε πάρα πολύ!!!

Επίσης μου άρεσε η Ερι με τον Στέφανο και συγκεκριμένα η πρώτη στη χαρά της που τον είδε, όπως και η Δάφνη στη σκηνή της με το Νικόλα αλλά και ο Μαριούλης που πήγε στη μαμά του λουλουδάκι και κάτι μουρμούραγε!

Τα υπόλοιπα αργότερα!

KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011

Δημοσίευση από verile_mistika Πεμ Ιαν 27, 2011 10:21 pm

Τι ΤΕΛΕΙΑ ΤΕΛΕΙΑ η σκηνη Στεφανου-Εριεττας.....Δν μπορω να καταλαβω αν δεν ειναι μαζι γιατι την εβαλαν να ειναι ερωτευμενη μαζι του ...Αν καταληξει μονη της τι να πω ..Αντε γειααα...

Οταν ο Στεφανος βλεπει της φυλακης τα σιδερα και η παρουσια της Εριεττας τον κανει να εχει χιουμορ δηλαδη ποσο πιο θετικα να λειτουργησει(η Εριεττα)στην ψυχη του ..Τον ηρεμει τον ανθρωπο ..
Εν τω μεταξυ το βλεμμα του(Στεφανου) ηταν σαν να ελεγε κοιτα (Εχω απεναντι μου το δεκατο τριτο καλο και κοιτα που πηγα και εμπλεξα)

Ερι inlove inlove

Ευα-Λευτερης =Μ'αρεσε υπερβολικα ο Λευτερης αυτο το βλεμμα του(( με ελιωσε .Ευα απλως τελεια και γλυκια μου βγαζει ακριβως οτι θελω ..

Αχ θα συνεχιστει αυτο με την Δαφνη wall ??..Δεν ειναι δυνατον να ξερουν οι φιλοι τις οτι ειναι τοσο δυνατη και θετικη και η Δαφνη παρολο αυτα να τα εχεις παρατησει τοσο ευκολα και να μην πειθεται και προσπαθει καθολου..

ΠΑΛΙ ΕΚΛΑΙΓΕ ? ΠΑΛΙ ....Που το βρισκει ηθελα να ηξερα ?Τουλαχιστον ΑΛΑΞΤΕ ΚΑΝΑΠΕ μουσκεμα εγινε ..

verile_mistika
verile_mistika
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

https://www.youtube.com/user/verileMistika

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011 Empty Απ: Επεισόδιο 492 - Ημερομηνία 27-01-2011

Δημοσίευση από fay66 Πεμ Ιαν 27, 2011 10:24 pm

Πάντως από το χθεσινό και κυρίως από το προχθεσινό με τις συγνώμες σαφώς ήταν καλύτερο.
Τι μου άρεσε;
Ο Νικόλας.Μπράβο του .Κοντά στη γυναίκα του και προσπαθεί ανά πάση στιγμή να την εμψυχώσει και να βρίσκεται δίπλα της. Μου άρεσε και το ξέσπασμά του στο Λουκά .Λογικές αντιδράσεις ενός ανθρώπου που προσπαθεί να το βοηθήσει τώρα που τον έχει ανάγκη. Η δε σκηνή στην παραλία πάρα πολύ όμορφη.
Σε αντίθεση με τη Δάφνη. Αν την ξέραμε διαφορετική , θα υποστηρίζαμε ότι η αντίδρασή της είναι απόλυτα φυσιολογική. Δεν είναι ότι και το πιο εύκολο τη μια να περπατάς και να τρέχεις και την άλλη να βρεθείς σε καροτσάκι. Αλλά εδώ η Δάφνη δεν είναι έτσι. Την ξέραμε σαφώς πιο δυναμική. Είναι μίζερη , κάτι που δεν της ταιριάζει. Η όλη της η συμπεριφορά κάθε άλλο φυσιολογική.Δεν υπάρχουν τα σκαμπανεβάσματα που λογικά έπρεπε να έχει. Δεν ακούει κανέναν , είναι δύσπιστη , απέναντι στους γιατρούς , στον άντρα της , στον πατέρα της στους φίλους της. Η ανασφάλεια να προέκυψε από τον πυροβολισμό; Τι να πω η γυναίκα! προσπαθώ να μπω στη λογική της συγγραφικής ομάδας , αλλά κάπου χάθηκα.
Νόρα -Λουκάς καμιά σκηνή μόνοι τους. Εντάξει τώρα , έλυσαν όλα τους προβλήματα , τρέχουν για τον έναν , τρέχουν για τον άλλον , πού χρόνος; Να΄ναι καλά το youtube και βλέπουμε παλιές καλές σκηνές , γιατί τώρα ξεραίλα!!!
Εύα: άντε ξαναμεταπάλι από την αρχή. Μια με το Μάνο , μια με το Στέφανο τώρα με το Λευτέρη , κάπου βαρεθήκαμε πια!!!
Νταίζη-Δημήτρης: όσο λιγότερο τους βλέπουμε , τόσο το καλύτερο. Κουράστηκα πια να τη βλέπω να πηγαίνει σε όλους για το παραδάκι. Όλα τα ξέρει , όλα τα γνωρίζει , όλα τα σφάζει. Αμάν!!!!
Μελίτα-εθνική σφουγγαρίστρα. Κούρασες κοπελιά. Είναι οι διάλογοί της χάλια , είναι και αυτή για τα σίδερα , βράστα. Λιγότερες , όσες γίνεται λιγότερες σκηνές. Ανάμεσα σε αυτήν και στην Νταίζη , προτιμώ την Νταίζη!!Η Πολυχρονίδη , άλλο επίπεδο.Άλλη θα ειχε κάνει το ρόλο κουρέλι. Αυτή το απογειώνει(παρόλο που δεν μου αρέσεουν οι πράξεις της , παίζει απίθανα η άτιμη)
Σε αντίθετη με τη σφουγγαρίστρα , η Εριέττα τέλεια. Παίζει πολύ ωραία η Λάμπου και με το Σταύρου απόψε κέντησαν και οι δυο. Απόλαυση να τους βλέπεις!!!! Με μια ματιά , με μιά λέξη , τα είπαν όλα(επευκαιρίας να του ζήσει και η μικρή μπουμπού του, πάντα χαρές με τη Μαριάννα)
Αμαλία : Ελληνίδα μάνα!!!!!! Κλασική Ελληνίδα μάνα!!!!!!!
Πέτρος: τώρα και να θες να τον πιστέψεις , ποιος μπορεί; Κατρανίδης πολύ καλός. Μόνο αφού δεν έχει και πολύ μεγάλους διαλόγους , ας καθίσει πια να τους μάθει. Αυτό το ότι κοιτάει μια ζωή στον υπολογιστή χάνει και είναι κρίμα!!!
Αντιγονάρα: πήραν φωτιά τα παντζάκια της . Εμ , κυρά μου κάποια στιγμή θα πληρώσεις και εσύ και ο Βούδας-Πέτρος για το παρελθόν.Όσο για αυτά που τραβάς από την Νταίζη , τις ευθύνες τις έχεις και μάλιστα είναι τεράστιες. Αυτό το τερατάκι είναι και δικός σου δημιούργημα.Οπότε , καλά ξεμπερδέματα!!
Σε γενικές γραμμές πολύ μέτριο.(και πολύ του βάζω)
Θα ξαναδούμε πάλι καλά επεισόδια όπως τα Χριστούγεννα; Μπα , μάλλον το Πάσχα πάλι!!!
Α , ξέχασα είναι και οι Αποκριές με τον τετριμμένο πάλι φαγητοτουρτοπόλεμο!!!!!!!

fay66
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης