Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14/02/2011

+11
maria_sab
ntina fan
black_cat
Δ.Μπέλλος
nefelik
rafoni
nikidanis
sifantid
ebelina2007
evanna
Clarabelle
15 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14/02/2011 Empty Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14/02/2011

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Φεβ 02, 2011 9:35 am


Η μητέρα της Νόρας η Στέλλα έρχεται στην Αθήνα. Η Νταίζη γλυτώνει απο καθαρή τύχη απο τις σφαίρες των πληρωμένων δολοφόνων και ζητάει από τον Χρήστο και τον Στέφανο να την προστατέψουν. Στη συνάντηση όσων έχουν σχέση με τα διαμάντια, κανείς δεν φαίνεται πρόθυμος να συνεργαστεί και να πει την αλήθεια, αλλά ο Λευτέρης τους ενημερώνει οτι δεν θα σταματήσει να ψάχνει τον ένοχο. Ο Λουκάς εξηγεί στον Στέφανο ότι όλες οι φήμες για το σκληρό παρελθόν της Νταίζης είναι αληθινές, καθώς υπάρχουν καταγγελίες στους φακέλους της αστυνομίας. Η Στέλλα γνωρίζει την Αμαλία την Μελίτα και τον Στέφανο και ζητάει απο τη Νόρα να βρεθεί και με όλη την παρέα, να θυμηθούν τα παλιά. Στο μεταξύ, ο Λουκάς μετακομίζει προσωρινά στο παλιό σπίτι του Νικόλα και οι πρώτες γρίνιες, δεν θα αργήσουν να φανούν.
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14/02/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14/02/2011

Δημοσίευση από evanna Τετ Φεβ 02, 2011 9:42 am

Kαλα μονο η μαμα ερχεται?Ο Κυρ-Ευκλειδης!? scratch
Νταιζη......ζζζ Sleep
Clarabelle έγραψε:Στο μεταξύ, ο Λουκάς μετακομίζει προσωρινά στο παλιό σπίτι του Νικόλα και οι πρώτες γρίνιες, δεν θα αργήσουν να φανούν.
Οι πρωτες γκρινιες αναμεσα σε ποιον?.....Στο Λουκα και στο Νικολα δεν νομιζω αφου δεν θα μενουν στο ιδιο σπιτι......Αρα αναμεσα στο Λουκα και στη Νορα? scratch
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14/02/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14/02/2011

Δημοσίευση από ebelina2007 Τετ Φεβ 02, 2011 11:06 am

Τωρα για καλο ερχεται η μανουλα της Νορας η για να μας ταλαιπωρησει ?
ebelina2007
ebelina2007
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Ιωαννινα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14/02/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14/02/2011

Δημοσίευση από sifantid Τετ Φεβ 02, 2011 11:10 am

Σε ποιον αιώνα ζούμε; wall Απαγορεύονται και οι προγαμιαίες σχέσεις; cake Δεν ξέρω αν διαφεύγει της μανούλας, αλλά η Νόρα είναι ήδη έγκυος... Δε θα τα πάμε καλά μου φαίνεται! door
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14/02/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14/02/2011

Δημοσίευση από nikidanis Τετ Φεβ 02, 2011 11:19 am

Έχω μια απορία,είναι νωρίς βέβαια αλλά πιστεύω θα το διαπιστώσουμε στην πορεία, η Στέλλα είχε πάρει χαμπάρι κάποια από τα γεγονότα π.χ Φώτης ?
Γιατί προβληματίζομαι με το να θυμηθούνε τα παλιά??
scratch
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14/02/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14/02/2011

Δημοσίευση από sifantid Τετ Φεβ 02, 2011 11:28 am

nikidanis έγραψε:Έχω μια απορία,είναι νωρίς βέβαια αλλά πιστεύω θα το διαπιστώσουμε στην πορεία, η Στέλλα είχε πάρει χαμπάρι κάποια από τα γεγονότα π.χ Φώτης ?
Γιατί προβληματίζομαι με το να θυμηθούνε τα παλιά??
scratch
Μάλλον αυτό εννοεί... Τα εφηβικά χρόνια της παρέας... Το αναφέρει και παρακάτω... Πάντως δε νομίζω να προβληματιστούν και πολύ! Εδώ το βιασμό και τις απαγωγές της κόρης της δε φαίνεται να συζητά, για το Φώτη θα μιλήσουν;
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14/02/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14/02/2011

Δημοσίευση από rafoni Τετ Φεβ 02, 2011 11:33 am

Υποτίθεται πως δεν ξέρουν τίποτα οι γονείς της Νόρας για το θέμα του Φώτη. Το μόνο που θυμάμαι πολύ καλά είναι ότι ο πατέρας της Νόρας γνώριζε τον Λύτρα και κάνανε παρέα όταν ήτανε συμφοιτητές. Αυτό είχει πει μια φορά η Νόρα στο Λουκά. Αλλά φαντάζομαι πως θα γνωρίζονται με τα υπόλοιπα παιδιά και από την κατασκήνωση. Ελπίζω μόνο να μην εμπλέκονται κ οι γονείς της Νόρας σε ύποπτα θέματα γιατί είναι κ η μόνη με καθαρό παρελθόν από την παρέα και θα ναι κρίμα.

rafoni
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14/02/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14/02/2011

Δημοσίευση από nikidanis Τετ Φεβ 02, 2011 11:34 am

sifantid έγραψε:
nikidanis έγραψε:Έχω μια απορία,είναι νωρίς βέβαια αλλά πιστεύω θα το διαπιστώσουμε στην πορεία, η Στέλλα είχε πάρει χαμπάρι κάποια από τα γεγονότα π.χ Φώτης ?
Γιατί προβληματίζομαι με το να θυμηθούνε τα παλιά??
scratch
Μάλλον αυτό εννοεί... Τα εφηβικά χρόνια της παρέας... Το αναφέρει και παρακάτω... Πάντως δε νομίζω να προβληματιστούν και πολύ! Εδώ το βιασμό και τις απαγωγές της κόρης της δε φαίνεται να συζητά, για το Φώτη θα μιλήσουν;

Σωστό κι αυτό ,αλλά μην υποψιαστώ ότι οι γονείς της Νόρας δεν ήρθαν μόνο γαι το γάμο...
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14/02/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14/02/2011

Δημοσίευση από sifantid Τετ Φεβ 02, 2011 11:34 am

rafoni έγραψε:Ελπίζω μόνο να μην εμπλέκονται κ οι γονείς της Νόρας σε ύποπτα θέματα γιατί είναι κ η μόνη με καθαρό παρελθόν από την παρέα και θα ναι κρίμα.
To μόνο σίγουρο είναι ότι η Στέλλα, που θα μείνει μέχρι το τέλος, δε θα επιδοθεί στο πλέξιμο! Razz
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14/02/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14/02/2011

Δημοσίευση από sifantid Τετ Φεβ 02, 2011 11:36 am

nikidanis έγραψε:
sifantid έγραψε:
nikidanis έγραψε:Έχω μια απορία,είναι νωρίς βέβαια αλλά πιστεύω θα το διαπιστώσουμε στην πορεία, η Στέλλα είχε πάρει χαμπάρι κάποια από τα γεγονότα π.χ Φώτης ?
Γιατί προβληματίζομαι με το να θυμηθούνε τα παλιά??
scratch
Μάλλον αυτό εννοεί... Τα εφηβικά χρόνια της παρέας... Το αναφέρει και παρακάτω... Πάντως δε νομίζω να προβληματιστούν και πολύ! Εδώ το βιασμό και τις απαγωγές της κόρης της δε φαίνεται να συζητά, για το Φώτη θα μιλήσουν;

Σωστό κι αυτό ,αλλά μην υποψιαστώ ότι οι γονείς της Νόρας δεν ήρθαν μόνο γαι το γάμο...
Ισχύει η παραπάνω απάντηση! Nyxia
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14/02/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14/02/2011

Δημοσίευση από nefelik Τετ Φεβ 02, 2011 11:41 am

Την Αμαλία, τη Μελίτα και το Στέφανο πού τους γνώρισε όλους μαζί η μητέρα της Νόρας πριν προλάβει να συναντήσει τους υπόλοιπους; Επιδρομή στο γραφείο της Νόρας έκαναν ή επειδή είναι κολλητοί η Νόρα και ο Λουκάς τους είχαν καλέσει στο σπίτι για φαγητό;
Κατά τα άλλα συμφνωνώ μαζί σας.
Ευχαριστούμε πολύ για τις περιλήψεις!

nefelik
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14/02/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14/02/2011

Δημοσίευση από nikidanis Τετ Φεβ 02, 2011 11:44 am

sifantid έγραψε:
rafoni έγραψε:Ελπίζω μόνο να μην εμπλέκονται κ οι γονείς της Νόρας σε ύποπτα θέματα γιατί είναι κ η μόνη με καθαρό παρελθόν από την παρέα και θα ναι κρίμα.
To μόνο σίγουρο είναι ότι η Στέλλα, που θα μείνει μέχρι το τέλος, δε θα επιδοθεί στο πλέξιμο! Razz

Πολύ αμφιβάλλω !!!lmao lmao
Όλου και κάπου θα μπλέξει...
sisi sisi
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14/02/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14/02/2011

Δημοσίευση από Δ.Μπέλλος Τετ Φεβ 02, 2011 12:25 pm

Ξέρουμε ποια κυρία θα υποδυθεί τη Στέλλα;
Δ.Μπέλλος
Δ.Μπέλλος
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Άργος

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14/02/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14/02/2011

Δημοσίευση από nikidanis Τετ Φεβ 02, 2011 12:30 pm

Δ.Μπέλλος έγραψε:Ξέρουμε ποια κυρία θα υποδυθεί τη Στέλλα;


Ναι ,η Χριστίνα Θεοδωροπούλου
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14/02/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14/02/2011

Δημοσίευση από rafoni Τετ Φεβ 02, 2011 12:31 pm

Η Χριστίνα Θεοδωροπούλου. Πολύ καλή επιλογή. Είναι πολύ καλή ηθοποιός. Έχουνε και κοινα χαρακτηριστικά με τη Δρακουλάκη. :)

rafoni
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14/02/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14/02/2011

Δημοσίευση από black_cat Τετ Φεβ 02, 2011 12:34 pm

Clarabelle έγραψε:
Η μητέρα της Νόρας η Στέλλα έρχεται στην Αθήνα
ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΑ,διαλέξαν ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ όνομα για την μητέρα της Νόρας!!!ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ!!!!! Razz
Όχι επειδή με λένε έτσι,αλίμονο,αντικειμενικά,είναι ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΟ ΟΝΟΜΑ!!! Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14/02/2011 317424
black_cat
black_cat
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Στο άπειρο...κι ακόμα παραπέρα!
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες.I'm a bizzy bee! :p

https://s1184.photobucket.com/home/stellinaki_ch/index

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14/02/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14/02/2011

Δημοσίευση από rafoni Τετ Φεβ 02, 2011 12:38 pm

Στέλλα ισον αστέρι. χαχα ντάξει μωρέ καλούλικο είναι αλλό το δικό μου ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΑ είναι καλύτερο. ραφαέλα. ε?? χαχα

rafoni
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14/02/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14/02/2011

Δημοσίευση από black_cat Τετ Φεβ 02, 2011 12:48 pm

rafoni έγραψε:Στέλλα ισον αστέρι. χαχα ντάξει μωρέ καλούλικο είναι αλλό το δικό μου ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΑ είναι καλύτερο. ραφαέλα. ε?? χαχα
Λένε την ξαδέλφη μου και την μιση Κύπρο "Ραφαέλλα". Razz
Όλα τα ονόματα ωραία είναι... Wink Τώρα που έμαθα το όνομα της πεθεράς,ελπίζω η κυρία Στέλλα,να απαιτήσει να πάρει η έγγονα το όνομα της!! Razz (Στέλλα Βενέτη...Καλά έχω υπερψωνιστεί!!!)
black_cat
black_cat
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Στο άπειρο...κι ακόμα παραπέρα!
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες.I'm a bizzy bee! :p

https://s1184.photobucket.com/home/stellinaki_ch/index

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14/02/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14/02/2011

Δημοσίευση από rafoni Τετ Φεβ 02, 2011 12:56 pm

black_cat έγραψε:
rafoni έγραψε:Στέλλα ισον αστέρι. χαχα ντάξει μωρέ καλούλικο είναι αλλό το δικό μου ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΑ είναι καλύτερο. ραφαέλα. ε?? χαχα
Λένε την ξαδέλφη μου και την μιση Κύπρο Ραφαέλλα". Razz
Όλα τα ονόματα ωραία είναι... Wink Τώρα που έμαθα το όνομα της πεθεράς,ελπίζω η κυρία Στέλλα,να απαιτήσει να πάρει η έγγονα το όνομα της!! Razz (Στέλλα Βενέτη...Καλά έχω υπερψωνιστεί!!!)

χαχαχα...Λες ε?? Ο Λουκάς όμως θέλει όνομα θεάς. Καλά ασε..Κάτσε να μάθουμε το φύλο του παιδιού πρώτα. Γιατί αυτή η επιμονή του Λουκά ότι έιναι κορίτσι, πολύ με προβληματίζει. Λέτε να κάνει δίδυμα?? χαχα ένας Λουκάς κ μια Νόρα σε μινιατούρες, χαχαχα
Όντως τη μιση Κύπρο τη λένε Ραφαέλα πλέον. Είχα κ εγω ένα μοναδικό όνομα κ τώρα.. :( Δυστυχώς. Και εγώ απο Κύπρο είμαι αλλα ζω στην Αθήνα γιατι είμαι φοιτήτρια.

rafoni
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14/02/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14/02/2011

Δημοσίευση από ntina fan Τετ Φεβ 02, 2011 1:14 pm

nikidanis έγραψε:
Δ.Μπέλλος έγραψε:Ξέρουμε ποια κυρία θα υποδυθεί τη Στέλλα;


Ναι ,η Χριστίνα Θεοδωροπούλου
ntina fan η μαμα της νορας ειναι η Στελλα; που το γραφει αυτο;
ntina fan
ntina fan
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΒΟΛΟΣ!!!!
Ασχολίες : ΜΟΥΣΙΚΗ, ΧΟΡΟΣ, ΘΕΑΤΡΟΦΙΛΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14/02/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14/02/2011

Δημοσίευση από maria_sab Τετ Φεβ 02, 2011 2:54 pm

sifantid έγραψε:Σε ποιον αιώνα ζούμε; wall Απαγορεύονται και οι προγαμιαίες σχέσεις; cake Δεν ξέρω αν διαφεύγει της μανούλας, αλλά η Νόρα είναι ήδη έγκυος... Δε θα τα πάμε καλά μου φαίνεται! door

Φανταζομαι οτι μετακομιζει για να μην κοιμαται κανεις στον καναπε...τωρα που κσλαμαθε στο στρωμα ο Λουκακος,,,δεν του κανει ο καναπες;;;

Κοιτα να δεις που καναμε αμαν να ερθει η μανουλα...και τωρα θα κανουμε αμαν να την ξεφορτωθουμε...αν και προβλεπω να φευγει μετα τον γαμο

maria_sab
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14/02/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14/02/2011

Δημοσίευση από black_cat Τετ Φεβ 02, 2011 3:06 pm

maria_sab έγραψε:

Κοιτα να δεις που καναμε αμαν να ερθει η μανουλα...και τωρα θα κανουμε αμαν να την ξεφορτωθουμε...αν και προβλεπω να φευγει μετα τον γαμο
Η "μαμά Νόρας" θα μείνει μόνιμα στην Εδέμ!Δεν ήρθε για guest! Wink
rafoni έγραψε:
black_cat έγραψε:
rafoni έγραψε:Στέλλα ισον αστέρι.
χαχα ντάξει μωρέ καλούλικο είναι αλλό το δικό μου ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΑ είναι
καλύτερο. ραφαέλα. ε?? χαχα
Λένε την ξαδέλφη μου και την μιση Κύπρο Ραφαέλλα". Razz
Όλα τα ονόματα ωραία είναι... Wink Τώρα που έμαθα το όνομα της πεθεράς,ελπίζω η κυρία Στέλλα,να απαιτήσει να πάρει η έγγονα το όνομα της!! Razz (Στέλλα Βενέτη...Καλά έχω υπερψωνιστεί!!!)

χαχαχα...Λες
ε?? Ο Λουκάς όμως θέλει όνομα θεάς. Καλά ασε..Κάτσε να μάθουμε το φύλο
του παιδιού πρώτα. Γιατί αυτή η επιμονή του Λουκά ότι έιναι κορίτσι,
πολύ με προβληματίζει. Λέτε να κάνει δίδυμα?? χαχα ένας Λουκάς κ μια
Νόρα σε μινιατούρες, χαχαχα
Όντως τη μιση Κύπρο τη λένε Ραφαέλα
πλέον. Είχα κ εγω ένα μοναδικό όνομα κ τώρα.. :( Δυστυχώς. Και εγώ απο
Κύπρο είμαι αλλα ζω στην Αθήνα γιατι είμαι φοιτήτρια.
Offtopic,αλλά κι εγώ έχω καταγωγή από Κύπρο και ξέρω από τα μέρη σου!Πάω κι έρχομαι κάθε χρόνο!!! Wink
black_cat
black_cat
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Στο άπειρο...κι ακόμα παραπέρα!
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες.I'm a bizzy bee! :p

https://s1184.photobucket.com/home/stellinaki_ch/index

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14/02/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14/02/2011

Δημοσίευση από maria_sab Τετ Φεβ 02, 2011 3:20 pm

black_cat έγραψε:
maria_sab έγραψε:

Κοιτα να δεις που καναμε αμαν να ερθει η μανουλα...και τωρα θα κανουμε αμαν να την ξεφορτωθουμε...αν και προβλεπω να φευγει μετα τον γαμο
Η "μαμά Νόρας" θα μείνει μόνιμα στην Εδέμ!Δεν ήρθε για guest! Wink

Αρα επιτακτικη αναγκη να της βρουμε σπιτι...ο Νικολας με τη Δαφνη λογικα θα αρχισουν σιγα σιγα πακεταρισμα για το σπιτι του Νικολα...εκτος αν η κουμπαροαδερφη κανει το θαυμα της και παρει δωρο την Εδεμ...αν και για την αγορα της Εδεμ, αν δεν εκανε εικονικη αγορα ο Μπελλος και την εχει ο ιδιος...μηπως την αγορασε ο Ρουσσος...

Δεν γινεται καμια γειτονισσα της Νορας, να αποφασισει να μετακομισει...γιατι θα μαθει για μωρο και δεν αντεχει κλαμματα..ασε που εχει μπαφιασει απο καυγαδες ζευγους Razz ...και να παει η μαμα εκει;;


Έχει επεξεργασθεί από τον/την maria_sab στις Τετ Φεβ 02, 2011 3:22 pm, 1 φορά

maria_sab
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14/02/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14/02/2011

Δημοσίευση από tzibirdika Τετ Φεβ 02, 2011 3:21 pm

To oνομα Στελλα το σκεφτονταν πολυ?? Δεν εχω κατι με το ονομα...ισα ισα που μ'αρεσει πολυ!! Αλλα οχι για να βγαλουν τη μπεμπα...Φανταζεστε να τη βγαλουν Στελλα? Το θηλυκο ονομα του ΣΤΕΛΙΟΣ affraid Α πα πα πα.....
Βεβαια θυμηθηκα οτι ο Λουκας ειχε πει καποτε στην Ευα οτι ο Αγγελος της θα ειναι μαζι με το αστερι του.. Στελλα=αστερι.... Πολυ φοβαμαι οτι δε το γλιτωνουμε το ονομα...Μηπως να το αλλαζατε σε Αστεροπη?? Matakia valen
tzibirdika
tzibirdika
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : οδος ονειρων 15

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14/02/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 504 - Ημερομηνία 14/02/2011

Δημοσίευση από sifantid Τετ Φεβ 02, 2011 4:50 pm

tzibirdika έγραψε:To oνομα Στελλα το σκεφτονταν πολυ?? Δεν εχω κατι με το ονομα...ισα ισα που μ'αρεσει πολυ!! Αλλα οχι για να βγαλουν τη μπεμπα...Φανταζεστε να τη βγαλουν Στελλα? Το θηλυκο ονομα του ΣΤΕΛΙΟΣ affraid Α πα πα πα.....
Βεβαια θυμηθηκα οτι ο Λουκας ειχε πει καποτε στην Ευα οτι ο Αγγελος της θα ειναι μαζι με το αστερι του.. Στελλα=αστερι.... Πολυ φοβαμαι οτι δε το γλιτωνουμε το ονομα...Μηπως να το αλλαζατε σε Αστεροπη?? Matakia valen
Nyxia Έτσι όπως έχει ξεχαστεί ο πρώτος κύκλος ικανούς τους έχω! imarton Ο Θεός βοηθός!
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης