Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 513 - Ημερομηνία 25/02/2011

+17
edem4ever
Kornilia_Petrakitsa
fay66
ntina fan
kiko love nora
KatsaroYpotheto
tsourdalitsa
nefelik
Δ.Μπέλλος
sifantid
Ezantakou
black_cat
feggaropetra
kikitsa
mariab
JESSIE
Καρ-Mik
21 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 513 - Ημερομηνία 25/02/2011 Empty Επεισόδιο 513 - Ημερομηνία 25/02/2011

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τρι Φεβ 08, 2011 9:15 pm

Ο αρραβώνας του Λουκά και της Νόρας δίνει την αφορμή στην παρέα να ηρεμήσει και να διασκεδάσει, κάτι που όλοι το είχαν ανάγκη. Ο Στέφανος ζητάει από τη Νταίζη να μην πουλήσει τον πίνακα που έδωσε η Εριέττα εκ μέρους του, διότι σκοπεύει να τον αγοράσει για να τον επιστρέψει στην Εριέττα. Ο Χρήστος σκέφτεται να αγοράσει το μπαρ όπου συχνάζει η παρέα και η Νταίζη τον υποστηρίζει. Η Μελίτα προσπαθεί να προσεγγίσει την Αμαλία και να της ζητήσει συγνώμη, αλλά η Αμαλία την φέρνει για πρώτη φορά αντιμέτωπη με τις ευθύνες της. Η Αγγέλα ζητάει από την Εύα να είναι επιφυλακτική με τον Λευτέρη και να μην του έχει τυφλή εμπιστοσύνη, γιατί έχει περάσει πολλά και δεν συγχωρούνται πλέον άλλα λάθη. Η Στέλλα προσεγγίζει τον Πέτρο, προσπαθώντας να τον πείσει ότι πρέπει να γεφυρωθούν οι σχέσεις του με τον Λουκά.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Καρ-Mik στις Τρι Φεβ 08, 2011 9:38 pm, 1 φορά
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 513 - Ημερομηνία 25/02/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 513 - Ημερομηνία 25/02/2011

Δημοσίευση από JESSIE Τρι Φεβ 08, 2011 9:21 pm


Ο Χρήστος με τι λεφτά θα αγοράσει το Μπάρ? Με λεφτά της Νταίζης?
Δεν μας τα λέει καλά!!!

Θέλω πολύ να δώ την Αμαλία να τα βάζει για μιά φορά με τη Μελίτα!!!
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 513 - Ημερομηνία 25/02/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 513 - Ημερομηνία 25/02/2011

Δημοσίευση από mariab Τρι Φεβ 08, 2011 10:14 pm

Επιτέλους θα δούμε την παρέα σε όμορφες σκηνές!!!! (Ελπίζω...) Αυτό το κουλό με το Χρήστο πάλι τι είναι?!!!! Κι όσο για την Αμαλία νομίζω ότι θα την ευχαριστηθώ τη σκηνή που θα βάζει στη θέση της την κόρη της..... Yess Ααα... είδα και κάτι για τη Στέλλα και τον Πέτρο?!!!! ^^ ^^ ^^ Άρχισαν τα όργανα?!!!!!
mariab
mariab

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 513 - Ημερομηνία 25/02/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 513 - Ημερομηνία 25/02/2011

Δημοσίευση από kikitsa Τρι Φεβ 08, 2011 10:20 pm

να πω μια απορία που έχω σε όλο αυτό το σκηνικό το αρραβωνιασμένο ζευγάρι θα συνεχίσει να μένει ξεχωριστά??
kikitsa
kikitsa
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 513 - Ημερομηνία 25/02/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 513 - Ημερομηνία 25/02/2011

Δημοσίευση από feggaropetra Τρι Φεβ 08, 2011 10:24 pm

Μήπως παραείναι πολλές οι μέρες που μένουν χώρια η Νόρα κι ο Λουκάς; Υποψιάζομαι ότι αυτό θα συνεχιστεί μέχρι το γάμο... livani
Έχασε ο Λουκάκος την πρώτη κλωτσιά της μπέμπας, τον βλέπω να χάνει και τη δεύτερη, και την τρίτη, και πολλά άλλα... Κι εμείς επίσης... valen
Ευχαριστούμε για όλες τις περιλήψεις! flower

feggaropetra
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 513 - Ημερομηνία 25/02/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 513 - Ημερομηνία 25/02/2011

Δημοσίευση από black_cat Τρι Φεβ 08, 2011 10:30 pm

kikitsa έγραψε:να πω μια απορία που έχω σε όλο αυτό το σκηνικό το αρραβωνιασμένο ζευγάρι θα συνεχίσει να μένει ξεχωριστά??
ΠΡΙΝ ΤΟ ΓΑΜΟ ΘΑ ΜΕΝΟΥΝ ΜΑΖΙ???ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ kikitsa,MHΠΩΣ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ......???? Razz
Άσχετα που η Νόρα είναι έγκυος,το προγαμιαίο σεξ απαγορεύεται!Είναι παραδοσιακά αντισυμβατικό ζευγάρι!!!! Επεισόδιο 513 - Ημερομηνία 25/02/2011 610665
black_cat
black_cat
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Στο άπειρο...κι ακόμα παραπέρα!
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες.I'm a bizzy bee! :p

https://s1184.photobucket.com/home/stellinaki_ch/index

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 513 - Ημερομηνία 25/02/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 513 - Ημερομηνία 25/02/2011

Δημοσίευση από kikitsa Τρι Φεβ 08, 2011 10:38 pm

black_cat έγραψε:
kikitsa έγραψε:να πω μια απορία που έχω σε όλο αυτό το σκηνικό το αρραβωνιασμένο ζευγάρι θα συνεχίσει να μένει ξεχωριστά??
ΠΡΙΝ ΤΟ ΓΑΜΟ ΘΑ ΜΕΝΟΥΝ ΜΑΖΙ???ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ kikitsa,MHΠΩΣ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ......???? Razz
Άσχετα που η Νόρα είναι έγκυος,το προγαμιαίο σεξ απαγορεύεται!Είναι παραδοσιακά αντισυμβατικό ζευγάρι!!!! Επεισόδιο 513 - Ημερομηνία 25/02/2011 610665

αν δεν ήταν έγκυος είμαι σίγουρη ότι την πρώτη νύχτα του γάμου θα έβγαζαν και το σεντόνι... Πάντως περίμενα παραδοσιακά να δώσουν και λόγο πριν τον αρραβώνα
kikitsa
kikitsa
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 513 - Ημερομηνία 25/02/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 513 - Ημερομηνία 25/02/2011

Δημοσίευση από Ezantakou Τρι Φεβ 08, 2011 10:57 pm

Ελπίζω τουλάχιστον να δούμε ωραίες στιγμές με την παρέα μπάς και χαρούμε και εμείς λιγάκι....!!!!


Βασού σ'ευχαριστούμε πάααρα πολύ για όλες τις περιλήψεις... Matakia Love!
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 513 - Ημερομηνία 25/02/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 513 - Ημερομηνία 25/02/2011

Δημοσίευση από sifantid Τρι Φεβ 08, 2011 11:07 pm

Την είχα ξεχάσει τη Στέλλα... pff

Όσο για την παρέα που διασκεδάζει στον αρραβώνα... Τους έχει φοβηθεί το μάτι μου! Για τι διασκέδαση μιλάμε; Τι εμπνεύστηκαν πάλι οι αγαπητοί σεναριογράφοι;
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 513 - Ημερομηνία 25/02/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 513 - Ημερομηνία 25/02/2011

Δημοσίευση από Δ.Μπέλλος Τρι Φεβ 08, 2011 11:08 pm

Φανταστείτε τώρα το Χρήστο με το new look - αξύριστο στη μπάρα!!! inlove
Ευχαριστούμε για τις περιλήψεις : thanks :
Αν κι εγώ έχω χάσει τη μπάλα με όλα αυτά!!! emmm

(*Σε ποιο παγωμένο κελί σε κρύψανε καημένε Μπέλλοοοοο Snif Snif )
Δ.Μπέλλος
Δ.Μπέλλος
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Άργος

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 513 - Ημερομηνία 25/02/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 513 - Ημερομηνία 25/02/2011

Δημοσίευση από nefelik Τετ Φεβ 09, 2011 12:26 am

Καρ-Mik έγραψε:Ο αρραβώνας του Λουκά και της Νόρας δίνει την αφορμή στην παρέα να ηρεμήσει και να διασκεδάσει, κάτι που όλοι το είχαν ανάγκη.
Και κάτι ευχάριστο (όχι γελοίο ελπίζω), αν και τον αρραβώνα δεν τον καταλαβαίνω καθόλου...

Καρ-Mik έγραψε:Ο Στέφανος ζητάει από τη Νταίζη να μην πουλήσει τον πίνακα που έδωσε η Εριέττα εκ μέρους του, διότι σκοπεύει να τον αγοράσει για να τον επιστρέψει στην Εριέττα.
Αυτό να ακούσει η Μελίτα και την επόμενη φορά που ο Στέφανος θα χρειάζεται χρήματα θα πουλήσει μέχρι και τη Νεφέλη για να τα βρει...

Καρ-Mik έγραψε:Ο Χρήστος σκέφτεται να αγοράσει το μπαρ όπου συχνάζει η παρέα και η Νταίζη τον υποστηρίζει
Με δικά του λεφτά ελπίζω, όχι της Νταίζης.

Καρ-Mik έγραψε:Η Μελίτα προσπαθεί να προσεγγίσει την Αμαλία και να της ζητήσει συγνώμη, αλλά η Αμαλία την φέρνει για πρώτη φορά αντιμέτωπη με τις ευθύνες της.
Έκανε και κάτι σωστό η Αμαλία.

Καρ-Mik έγραψε:Η Αγγέλα ζητάει από την Εύα να είναι επιφυλακτική με τον Λευτέρη και να μην του έχει τυφλή εμπιστοσύνη, γιατί έχει περάσει πολλά και δεν συγχωρούνται πλέον άλλα λάθη.
Νωρίς το θυμήθηκε.

Καρ-Mik έγραψε:Η Στέλλα προσεγγίζει τον Πέτρο, προσπαθώντας να τον πείσει ότι πρέπει να γεφυρωθούν οι σχέσεις του με τον Λουκά.
Δεν τα βλέπω καλά τα πράγματα...

Ευχαριστούμε πολύ!

nefelik
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 513 - Ημερομηνία 25/02/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 513 - Ημερομηνία 25/02/2011

Δημοσίευση από kikitsa Τετ Φεβ 09, 2011 12:32 am

Η κυρα-Στέλλα πολύ κακές παρέες κάνει... δεν αφήνει τα πέρα δώθε μια στη Νταιζάρα μια στο Ρούσσο και να πάει να βρει κάνα σπίτι να αφήσει και τους αρραβωνιασμένους ήσυχους
kikitsa
kikitsa
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 513 - Ημερομηνία 25/02/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 513 - Ημερομηνία 25/02/2011

Δημοσίευση από tsourdalitsa Τετ Φεβ 09, 2011 12:57 am

Ελπίζω να δούμε καμιά καλή σκηνή με τον αρραβώνα, μη το κάψουν κι αυτό....
Η Αμαλίτσα θα τα ψάλει στο Μελιτάκι???????????????? Confused? Θαύμα!!!
tsourdalitsa
tsourdalitsa
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : όπου γης και πατρίς...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 513 - Ημερομηνία 25/02/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 513 - Ημερομηνία 25/02/2011

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τετ Φεβ 09, 2011 12:30 pm

Καρ-Mik έγραψε:Ο αρραβώνας του Λουκά και της Νόρας δίνει την αφορμή στην παρέα να ηρεμήσει και να διασκεδάσει, κάτι που όλοι το είχαν ανάγκη.

Όταν λέμε παρέα? Πρέπει να ρωτάμε μέχρι και τα αυτονόητα εδώ που έχουμε φτάσει...

Καρ-Mik έγραψε:Ο Στέφανος ζητάει από τη Νταίζη να μην πουλήσει τον πίνακα που έδωσε η Εριέττα εκ μέρους του, διότι σκοπεύει να τον αγοράσει για να τον επιστρέψει στην Εριέττα.

Και η Νταίζη το δέχεται γιατί ξέρει ότι την καούρα του μπορεί να την εκμεταλλευτεί για να του τα φάει και.... μας πήρε ο ύπνος πάλι!!!

Καρ-Mik έγραψε:Ο Χρήστος σκέφτεται να αγοράσει το μπαρ όπου συχνάζει η παρέα και η Νταίζη τον υποστηρίζει.

Ααα λίαν συντόμως δηλαδή θα αρχίσουν να έχουν σκηνές τα παιδιά στην καφετέρια παλι ε? Ο Χρήστος με τι λεφτά θα το αγοράσει??? Γιατί τον κατακρεουργείτε έτσι? Fskl Κι αυτό γιατί emoticon με τη συγκεκριμένη παλάμη που θέλω θα ισοδυναμούσε με μπαν!


Καρ-Mik έγραψε:Η Μελίτα προσπαθεί να προσεγγίσει την Αμαλία και να της ζητήσει συγνώμη, αλλά η Αμαλία την φέρνει για πρώτη φορά αντιμέτωπη με τις ευθύνες της.

Καλά μη φανταστείτε, άντε να της πει για το παιδι της που το έχει γραμμένο, κι αυτό γιατί της έθιξε την περιουσιούλα της, μυαλό η Αμαλία δεν βάζει! Πάντως λόγω ωθούμενης να περιμένετε κάνα 5λεπτο σκηνή! Τι είναι, η Εύα να είναι στην ξεπέτα? Ή μήπως καμμια ταλαντούχα να μη θέλει σπρώξιμο?

Καρ-Mik έγραψε:Η Αγγέλα ζητάει από την Εύα να είναι επιφυλακτική με τον Λευτέρη και να μην του έχει τυφλή εμπιστοσύνη, γιατί έχει περάσει πολλά και δεν συγχωρούνται πλέον άλλα λάθη.

Διότι όταν έφαγε δύο στραπάτσα έσπρωχνε την κόρη της να τα φτιάξει με τον Λευτέρη. Τώρα που τον ερωτεύτηκε θυμήθηκε να της πει να προσέχει!!! ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ!!! Ωραίες μάνες είστε όλες εσείς που γράφετε! Μια για δείγμα σωστή δεν υπάρχει εκεί μέσα! Και να προβάλεται τουλάχιστον...

Καρ-Mik έγραψε:Η Στέλλα προσεγγίζει τον Πέτρο, προσπαθώντας να τον πείσει ότι πρέπει να γεφυρωθούν οι σχέσεις του με τον Λουκά.

Αυτή η γυναίκα πόσο εκτός τόπου είναι??? Στο επόμενο βήμα παρακαλώ να προσπαθήσει να τα φτιάξει στη Νταίζη και την Εύα! Αν δεν γίνουν φιλενάδες η Εύα με αυτή που πήγε να τη σκοτώσει μαζί με το αγεννητο παιδί της με ποια θα γίνει??? Να μην ανακατεύεται εκεί που δεν την σπερνουν λέω εγώ. Λύσαμε όλα τα προβλήματά μας θα βλέπουμε έναν ακόμη άσχετο περισσότερο από την παρέα που αγαπάμε! Fskl
KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 513 - Ημερομηνία 25/02/2011 Empty giati xwrista 9a menoun???

Δημοσίευση από kiko love nora Τετ Φεβ 09, 2011 12:50 pm

kikitsa έγραψε:να πω μια απορία που έχω σε όλο αυτό το σκηνικό το αρραβωνιασμένο ζευγάρι θα συνεχίσει να μένει ξεχωριστά??
[justify]

kiko love nora


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 513 - Ημερομηνία 25/02/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 513 - Ημερομηνία 25/02/2011

Δημοσίευση από black_cat Τετ Φεβ 09, 2011 1:06 pm

Θέλω να τραγουδήσει το αγόρι μου(όπου "αγόρι μου",Πετράκης Razz )στον γάμο και στον αρραβώνα!!!!!!!!!!!!!!! Επεισόδιο 513 - Ημερομηνία 25/02/2011 317424
black_cat
black_cat
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Στο άπειρο...κι ακόμα παραπέρα!
Ασχολίες : Πολλές και διάφορες.I'm a bizzy bee! :p

https://s1184.photobucket.com/home/stellinaki_ch/index

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 513 - Ημερομηνία 25/02/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 513 - Ημερομηνία 25/02/2011

Δημοσίευση από Δ.Μπέλλος Τετ Φεβ 09, 2011 1:27 pm

black_cat έγραψε:Θέλω να τραγουδήσει το αγόρι μου(όπου "αγόρι μου",Πετράκης Razz )στον γάμο και στον αρραβώνα!!!!!!!!!!!!!!! Επεισόδιο 513 - Ημερομηνία 25/02/2011 317424
: respect : : respect : : respect : : respect :

Όλοι θέλουμε! Για τους σεναριογράφους δεν κόβω το κεφάλι μου όμως lmao
Δ.Μπέλλος
Δ.Μπέλλος
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Άργος

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 513 - Ημερομηνία 25/02/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 513 - Ημερομηνία 25/02/2011

Δημοσίευση από ntina fan Τετ Φεβ 09, 2011 1:30 pm

για ακομα μια φορα η ευα δεν εχει μυαλο. δικαιως ελεγε σε συνεντευξεις του ο κυριος Κυριτσης οτι η ευα δεν κανει σωστη επιλογη σε ανδρα ουτε και φετος, τον εμπιστευετε τυφλα τον τερη; η ευα επαθε αλλα τελικα δεν εμαθε. ποσο πατο εποιασε ο ρολος της. το ειπε σε μια συνεντευξη οταν μια δημοσιογραφος τον ρωτησε οτι η ευα επελεξε τον ερωτα της μετα επελεξε την λογικη με τον στεφανο και πληγωθηκε τωρα; και απαντησε η ευα δεν κανει σωστη επιλογη. και η δημοσιογραφος ρωτησε ο καινουργιος σκοτεινος θα ειναι; και απαντησε ναι.και τελικα εχω καταληξει ως ντινα διαβαζοντας το αρθρο η ευα εχει μυαλο νηπιου τελικα
ntina fan
ntina fan
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : ΒΟΛΟΣ!!!!
Ασχολίες : ΜΟΥΣΙΚΗ, ΧΟΡΟΣ, ΘΕΑΤΡΟΦΙΛΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 513 - Ημερομηνία 25/02/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 513 - Ημερομηνία 25/02/2011

Δημοσίευση από fay66 Τετ Φεβ 09, 2011 1:59 pm

Καρ-Mik έγραψε:........................ Η Στέλλα προσεγγίζει τον Πέτρο, προσπαθώντας να τον πείσει ότι πρέπει να γεφυρωθούν οι σχέσεις του με τον Λουκά..........

Το μόνο σίγουροο είναι ότι θα παραγεφυρωθούν οι δικες της σχέσεις με το Ρούσσο και η Αμαλία θα ανατινάξει όλες τις γέφυρες!!
Το πλέον βέβαιο!!!

fay66
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 513 - Ημερομηνία 25/02/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 513 - Ημερομηνία 25/02/2011

Δημοσίευση από Kornilia_Petrakitsa Τετ Φεβ 09, 2011 4:16 pm

Ευχαριστουμε για ολες τις περιληψεις!
Οσο για τα επεισοδια ΔΕΝ σχολιαζω αλλο γιατι θα βρισω και δε θελω!
Kornilia_Petrakitsa
Kornilia_Petrakitsa
Spamοφύλαξ
Spamοφύλαξ

Θηλυκό Τόπος : Κατερίνη
Ασχολίες : Πολλά και διάφορα..

http://www.twilightsagaforum.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 513 - Ημερομηνία 25/02/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 513 - Ημερομηνία 25/02/2011

Δημοσίευση από edem4ever Τετ Φεβ 09, 2011 9:58 pm

Καρ-Mik έγραψε:Ο αρραβώνας του Λουκά και της Νόρας δίνει την αφορμή στην παρέα να ηρεμήσει και να διασκεδάσει, κάτι που όλοι το είχαν ανάγκη.
Αμην....
Καρ-Mik έγραψε:Ο Στέφανος ζητάει από τη Νταίζη να μην πουλήσει τον πίνακα που έδωσε η Εριέττα εκ μέρους του, διότι σκοπεύει να τον αγοράσει για να τον επιστρέψει στην Εριέττα.
Κοιτα ο Στεφανος... Στη Μελιτα μην το πει μονο, δεν αντεχω την γκρινια της!
Καρ-Mik έγραψε:Ο Χρήστος σκέφτεται να αγοράσει το μπαρ όπου συχνάζει η παρέα και η Νταίζη τον υποστηρίζει.
Αποφασειστε επιτελους τι θελει ο Χρηστος...
Καρ-Mik έγραψε:Η Μελίτα προσπαθεί να προσεγγίσει την Αμαλία και να της ζητήσει συγνώμη, αλλά η Αμαλία την φέρνει για πρώτη φορά αντιμέτωπη με τις ευθύνες της.
Πωωω τι ειπες τωρα! Συγκλονιστικες στιγμες θα ζησουμε παλι... Αν και σωστοτερα θα ηταν ετσι...
Η Μελίτα προσπαθεί να προσεγγίσει την Αμαλία και να της ζητήσει συγνώμη, αλλά η Αμαλία την φέρνει επιτελους αντιμέτωπη με τις ευθύνες της. Δεν τρεφω πολλες ελιπδες οτι οι ευθυνες να αποδωθουν οπως πρεπει, αλλα μονο σε οτι εχει να κανει με τη σχεση της με το Στεφανο...
Καρ-Mik έγραψε:Η Αγγέλα ζητάει από την Εύα να είναι επιφυλακτική με τον Λευτέρη και να μην του έχει τυφλή εμπιστοσύνη, γιατί έχει περάσει πολλά και δεν συγχωρούνται πλέον άλλα λάθη.
Εδω θα συμφωνησω! ΔΕΝ ΣΥΓΧΩΡΟΥΝΤΑΙ ΠΛΕΟΝ ΑΛΛΑ ΛΑΘΗ!
Καρ-Mik έγραψε:Η Στέλλα προσεγγίζει τον Πέτρο, προσπαθώντας να τον πείσει ότι πρέπει να γεφυρωθούν οι σχέσεις του με τον Λουκά.
Μου ηθελες πεθερικα, φατα τωρα...
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 513 - Ημερομηνία 25/02/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 513 - Ημερομηνία 25/02/2011

Δημοσίευση από $ofi@ loukakos + nora Παρ Φεβ 11, 2011 9:20 pm

o αραβωνας ειναι μια μερα πριν τα γεννεθλια της νορας και περσυ τετοια εποχη θα παντρευοταν την νταιζη vomit
$ofi@ loukakos + nora
$ofi@ loukakos + nora
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην χώρα του CINEMA!
Ασχολίες : cinema, θεατρο,

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 513 - Ημερομηνία 25/02/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 513 - Ημερομηνία 25/02/2011

Δημοσίευση από evaki16 Σαβ Φεβ 12, 2011 12:27 am

Καρ-Mik έγραψε: Ο Στέφανος ζητάει από τη Νταίζη να μην πουλήσει τον πίνακα που έδωσε η Εριέττα εκ μέρους του, διότι σκοπεύει να τον αγοράσει για να τον επιστρέψει στην Εριέττα.

Αχ μωρε τι γλυκος!!! Μακαρι να καταληξει και μαζι με την Ερριετα στο τελος!!!!
evaki16
evaki16
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Καλαμάτα
Ασχολίες : ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ ♥ ♥ ♥

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 513 - Ημερομηνία 25/02/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 513 - Ημερομηνία 25/02/2011

Δημοσίευση από verile_mistika Δευ Φεβ 14, 2011 8:47 pm

Μακαρι να εχουμε ενα ωραιο αρραβωνα ..Η παρεα να διασκεδασει σε λογικα παντα πλαισια ελπιζω ετσι.. Πολλα ζηταω εεε?

Ο Στεφανος θελει να επειστρεψει ..Μακαρι να εχουμε κατι καλο απο αυτο ...
verile_mistika
verile_mistika
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

https://www.youtube.com/user/verileMistika

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 513 - Ημερομηνία 25/02/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 513 - Ημερομηνία 25/02/2011

Δημοσίευση από loukitsa Τρι Φεβ 15, 2011 8:34 pm

η παρεα στις περιληψεις αντε να δούμε!
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης