Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισοδιο 516 - Ημερομηνία 2/3/2011

+14
ellie
gxnel
kapetanissa
ntina fan
KatsaroYpotheto
nefelik
ειρηνη7
tsourdalitsa
taradoula
Καρ-Mik
loukasnora
edem4ever
evanna
nikidanis
18 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

Επεισοδιο 516 - Ημερομηνία 2/3/2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισοδιο 516 - Ημερομηνία 2/3/2011

Δημοσίευση από nefelik Σαβ Φεβ 19, 2011 5:49 pm

JELSOMINA έγραψε:
Καρ-Mik έγραψε:
JELSOMINA έγραψε:
Καρ-Mik έγραψε:
JELSOMINA έγραψε:ειναι σίγουρο ότι τις φωτογραφιες τις στέλνει η άννα??? ειλικρινά δεν καταλαβαίνω τι λόγο έχει??
spa: έχει καταντήσει βαρετό.... όλα έχουν καταντήσει βαρετά... στη σειρά ευτυχώς που έχουμε τη νόρα με το λουκά...και το πολυπόθητο γάμο τους... διαφορετικά όλα μένουν ίδια.. περσινά ξινά σταφύλια!!!!

Ποιός άλλος έχει λόγο και πρόσβαση στο να τις στείλει?

την προσβαση ναι μόνο η άννα, τουλάχιστον απο όσο ξέρουμε^^ αλλά τι θα κερδίσει με αυτό??
να δει την πολυαγαπημένη της αφεντικίνα με το στέφανο?? απλά κάτι δεν μου κολάει...

Τι θα κερδίσει ? Αν αυτες οι φωτογραφίες βγουν, θα ξεφτυλιστεί η Εριέττα, και κυρίως στον Στέφανο. Ασε που ο Στέφανος θα μπορούσε να κατηγορήσει την Εριέττα οτι το έκανε.. Το μόνο που δεν θέλει η Εριέττα είναι να χάσει τον Στέφανο, με όποιον τρόπο.
Απο την άλλη, η Αννα με αυτές τις φώτο και για αυτόν τον λόγο θα μπορούσε να εκβιάσει την Εριέττα.

γιατί να ξεφτυλιστει η ερι αφού είναι παλιες!!!..... έχω την αίσθηση ότι όλο αυτό γίνεται για να χωρίσουν μελίτα στέφανο οι σεναριογράφοι ώστε να έχουμε πάλι δράματα.....καναπέδες και κλάψες καθώς και κατινιές αφού η μελ θα πάει στην εριέττα!!.......... δυστυχώς για μένα είναι σεναριακό κενό κ αυτό!! λόγοι για να χωρίσουν υπάρχουν..... δεν χρειάζονατι κι άλλοι, εκτός κ αν τις στέλνει η εριέττα ... η άννα πεθαίνει κι έτσι δεν έχει ενδιαφέρον να τις στέλνει εκείνη, ενώ αν είναι η ερι... θα υπάρχει μια πλοκή!
Επίσης, ας μην ξεχνάμε ότι η Άννα είχε στείλει στη Μελίτα και τις φωτογραφίες από το σπίτι στο βουνό. Τότε τί λόγο είχε;

Η Άννα εκβιάζει την Εριέττα και ίσως αυτή να είναι μια προειδοποίηση και να θέλει να της δείξει τί είναι ικανή να κάνει...

Όποιος και να της έστειλε όμως και για όποιον λόγο και να τις έστειλε, οι φωτογραφίες είναι παλιές και δεν αποδεικνύουν τίποτα. Το αν η Μελίτα θα πιστέψει τον Στέφανο ή αν θα τον αμφισβητήσει και θα φερθεί σαν κατίνα ακόμα μια φορά είναι δικό της πρόβλημα, όχι αυτού που έστειλε τις φωτογραφίες.

nefelik
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισοδιο 516 - Ημερομηνία 2/3/2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισοδιο 516 - Ημερομηνία 2/3/2011

Δημοσίευση από JELSOMINA Σαβ Φεβ 19, 2011 6:02 pm

η αννα είχε στείλει τις φωτογραφίες τοτε στο βουνό....?? αληθεια δε το θυμάμαι αυτο, πότε το είπαν? νόμιζα ότι είχε μείνει έτσι....!
καρ-μιλκ φυσικά και δεν θα μου άρεσε κάτι τέτοιο....... απλά στη σειρά δεν βρίσκω το λόγο να λογοδοτήσει η ερι για κάτι που είναι αναμενόμενο ότι συμβαίνει όταν υπάρχει σχέση....!! μάλλον δεν το έθεσα σωστά!!
JELSOMINA
JELSOMINA
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισοδιο 516 - Ημερομηνία 2/3/2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισοδιο 516 - Ημερομηνία 2/3/2011

Δημοσίευση από Καρ-Mik Σαβ Φεβ 19, 2011 6:06 pm

JELSOMINA έγραψε:η αννα είχε στείλει τις φωτογραφίες τοτε στο βουνό....?? αληθεια δε το θυμάμαι αυτο, πότε το είπαν? νόμιζα ότι είχε μείνει έτσι....!
καρ-μιλκ φυσικά και δεν θα μου άρεσε κάτι τέτοιο....... απλά στη σειρά δεν βρίσκω το λόγο να λογοδοτήσει η ερι για κάτι που είναι αναμενόμενο ότι συμβαίνει όταν υπάρχει σχέση....!! μάλλον δεν το έθεσα σωστά!!
Ναι, η Αννα τις είχε στείλει, και τότε πάλι δεν υπήρχε λόγος και καλά να το κάνει.

Η Εριέττα δεν θα λογοδοτήσει για το κοκό, αλλα αν μαθευτεί θα χρειαστέι να πει και αυτή πως βρέθηκαν και πως τραβήχτηκαν τέτοιες φώτο.

Το να βγούν προς τα εξω αυτές η φώτο μονο βλάπτει την Εριέττα. Και ξεφτύλα την κάνει, και αμέσως αυτή φαίνεται ύποπτη. Δεν είναι τόσο χαζή ωστε να βάλει τα χεράκια της και να βγάλει τα ματάκια της.
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισοδιο 516 - Ημερομηνία 2/3/2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισοδιο 516 - Ημερομηνία 2/3/2011

Δημοσίευση από JELSOMINA Δευ Φεβ 21, 2011 6:51 pm

καρ-μικ και νεφελικ μηπως θυμαστε σε ποιο επεισόδιο λένε ότι τις φωτος και το σημείωμα τα έστειλε η άννα στη μελίτα ?? κανένας γνωστός μου δεν το θυμάται....
εγώ είχα μείνει στην κουβέντα που είχε η ερι με στεφ και καλά ότι το κάνει αυτός που έχει τα διαμάντια και παρακολουθούσε τισ ζωές τους....!!!(τόσο πίσω δλδ)
ευχαριστώ
JELSOMINA
JELSOMINA
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισοδιο 516 - Ημερομηνία 2/3/2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισοδιο 516 - Ημερομηνία 2/3/2011

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τρι Φεβ 22, 2011 12:19 am

JELSOMINA έγραψε:καρ-μικ και νεφελικ μηπως θυμαστε σε ποιο επεισόδιο λένε ότι τις φωτος και το σημείωμα τα έστειλε η άννα στη μελίτα ?? κανένας γνωστός μου δεν το θυμάται....
εγώ είχα μείνει στην κουβέντα που είχε η ερι με στεφ και καλά ότι το κάνει αυτός που έχει τα διαμάντια και παρακολουθούσε τισ ζωές τους....!!!(τόσο πίσω δλδ)
ευχαριστώ

Το σημείωμα δεν το θυμάμαι, ίσως γιατί προσπερνάω τις σκηνές της Μελίτας όποτε μπορώ Επεισοδιο 516 - Ημερομηνία 2/3/2011 - Σελίδα 2 767325 .... Τις φωτογραφίες, νομίζω μας δείχνει και την Άννα να της βγάζει... Θα βρώ επεισόδιο, και θα σου πω...
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισοδιο 516 - Ημερομηνία 2/3/2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισοδιο 516 - Ημερομηνία 2/3/2011

Δημοσίευση από JELSOMINA Τρι Φεβ 22, 2011 10:39 am

Καρ-Mik έγραψε:
JELSOMINA έγραψε:καρ-μικ και νεφελικ μηπως θυμαστε σε ποιο επεισόδιο λένε ότι τις φωτος και το σημείωμα τα έστειλε η άννα στη μελίτα ?? κανένας γνωστός μου δεν το θυμάται....
εγώ είχα μείνει στην κουβέντα που είχε η ερι με στεφ και καλά ότι το κάνει αυτός που έχει τα διαμάντια και παρακολουθούσε τισ ζωές τους....!!!(τόσο πίσω δλδ)
ευχαριστώ

Το σημείωμα δεν το θυμάμαι, ίσως γιατί προσπερνάω τις σκηνές της Μελίτας όποτε μπορώ Επεισοδιο 516 - Ημερομηνία 2/3/2011 - Σελίδα 2 767325 .... Τις φωτογραφίες, νομίζω μας δείχνει και την Άννα να της βγάζει... Θα βρώ επεισόδιο, και θα σου πω...

θα περιμένω.... γιατί κ οι συναδέλφισές μου.... έχουν κενό μνήμης...!! όλοι έχουν την αίσθηση ότι αυτό δεν έχει ξεκαθαρίσει..
ευχαριστώ
JELSOMINA
JELSOMINA
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισοδιο 516 - Ημερομηνία 2/3/2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισοδιο 516 - Ημερομηνία 2/3/2011

Δημοσίευση από Dorina <3 Πέτρος Τρι Φεβ 22, 2011 10:18 pm

Περιμένω με πολύ αγωνία και τρελό ενδιαφέρον να δω το ύπουλο σχέδιο της Τιτανομέγιστης....!!!!τσι Αμαλίτσα μου....ο Ρούσσος είναι δικός σου και μόνοοοοοοο......!!!!!!!!!! lmao Love!
Dorina <3 Πέτρος
Dorina <3 Πέτρος
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Οικία Ρούσου

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης