Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Νόρα - Λουκάς

+84
μπουγιουριτσα
elenh
evaggelia*
zo0zo0ni
LaurelRose
MARINAKI_AGAPI_97
Eya-8ea
ouki_loukanorikhgiamiazwh
k@terinio-loukonoraki
ifigeneia1
dm10811
κικκο
trelli petrakitsa
nadiap
ProudMaslowqueen
christina123
rinaki
charmie258
MarCia
space
aglaitsa
zeta88
xristinaki_noraloukofan
koalaki
Lisa Nova
mariannitaki
zwi
dream_on
Ανυπέρ-Βλήτο
koukoumfkos
Nora&Loukas
afroditi_norakii
mary32
Ezantakou
maeveline
Καρ-Mik
xalkate
loukanorofan
Dimitraaa
l_aquila
ειρηνη7
feggaropetra
MARIANNALEX
a!
anna92
Mikaella
zouz0unii
ellie
trelh gia nora-louka
Caroline
FieryRed
maria_sab
anna-maria
νοριτσα
Μάνος Λύτρας
Clarabelle
JESSIE
loukasnora
fanlouknor
tzibirdika
ntinafer
st@cy
loukitsa
ellileo
Antigoni!
tweetyedem
noraki_love_97
Kornilia_Petrakitsa
kikitsa
black_cat
sofia
fay
fantina
$ofi@ loukakos + nora
KatsaroYpotheto
noratius
taradoula
edem4ever
Despinaki
fay66
mariavenetifoka
rachel
marakii
sifantid
88 απαντήσεις

Σελίδα 10 από 39 Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 24 ... 39  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 10 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από sofia Παρ Μαρ 18, 2011 11:11 pm

Ειρηνη μου δεν ειναι θεμα χρηματων γενικα ειναι ενας αλλος Λουκας για μενα
Αν εβλεπα αυτον τον Λουκα που βλεπω τωρα τις προηγουμενες χρονιες τολμω να πω οτι δεν θα ηθελα να ειναι με τη Νορα.

sofia
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονικη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 10 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από tzibirdika Παρ Μαρ 18, 2011 11:16 pm

Εγω δεν μιλαω τοσο για τη δουλεια οσο για τις ανουσιες σκηνες που τον βαζουν να παιζει....Οχι πειτε μου ποιο το νοημα του τρακαρισματος εκτος απο το να γεμισει το επεισοδιο....Συμπεριφερεται σα παιδακι..και δε λεω ειναι χαριτωμενο αυτο αλλα δε μπορω να τον βλεπω σε καθε επεισοδιο να κανει πλακα με το Νικολα....Η πλακα εχει και τα ορια της...Μια σοβαρη σκηνη με τη Νορα δεν εχουν δειξει.....Υποτιθεται οτι ειναι εγκυος κι οτι θα επρεπε να συζητανε για το μελλον και να κανουν ονειρα για το παιδι τους αντ'αυτου βλεπω μια Νορα συνεχεια να συγχιζεται...και να κουραζεται και ο Λουκας να μην βοηθα και πολυ...Ε τι να κανω? Δε μ'αρεσει αυτο το θεαμα..με χαλαει...
Ευελπιστω σε καλυτερες σκηνες μεταξυ τους οταν απαγαγουν τη Στελλα....αν και πλεον δεν ελπιζω σε τιποτα...Περιμενω τη γεννα της μπεμπας μπας και....
tzibirdika
tzibirdika
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : οδος ονειρων 15

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 10 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από Ezantakou Παρ Μαρ 18, 2011 11:20 pm

tzibirdika έγραψε:
sofia έγραψε:Πειραζει που δεν μου αρεσει καθολου αυτος ο Λουκας που βλεπω?

Oυτε κι εμενα.....ελπιζω να επιστρψει συντομα πισω ο παλιος αλλιως....εχετε γεια βρυσουλες... Ee?
Επισης δε μ'αρεσει που αδιαφορουν ολοι για τη Νορα....αλλα δεν περιμενα και κατι παραπανω.... wall

Μαζί σας κορίστια....
Δεν με πειράζει που ο Λουκάς ΔΕΝ ασκεί την δικηγορία (για δικούς του λόγους), με πειράζει που τον παρουσιάζουν σαν έναν τεμπέλη που όλη την ημέρα τριγυρνάει απο σπίτι σε σπίτι και τα παίρνει όλα στην πλάκα...!!!!
Άρχισε να αδιαφορεί και για την Νόρα... δεν καταβάλλει καμία προσπάθεια να την βοηθήσει....!!!!

Όσο για την Νόρα, ειλικρινά δεν περίμενα τέτοια αδιαφορία πρός το πρόσωπο της και μάλιστα απο όλους....!!! Ee? Τέτοια???? όλοι έρχονται και κάνουν την ψυχοθεραπεία τους στο γραφείο της....!!!!
Η γυναίκα εγκυμονεί μωρό, όχι ψυχοθεραπευτικά χάπια....!!! pff
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 10 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από Kornilia_Petrakitsa Σαβ Μαρ 19, 2011 1:59 pm

Ezantakou έγραψε:
tzibirdika έγραψε:
sofia έγραψε:Πειραζει που δεν μου αρεσει καθολου αυτος ο Λουκας που βλεπω?

Oυτε κι εμενα.....ελπιζω να επιστρψει συντομα πισω ο παλιος αλλιως....εχετε γεια βρυσουλες... Ee?
Επισης δε μ'αρεσει που αδιαφορουν ολοι για τη Νορα....αλλα δεν περιμενα και κατι παραπανω.... wall

Μαζί σας κορίστια....
Δεν με πειράζει που ο Λουκάς ΔΕΝ ασκεί την δικηγορία (για δικούς του λόγους), με πειράζει που τον παρουσιάζουν σαν έναν τεμπέλη που όλη την ημέρα τριγυρνάει απο σπίτι σε σπίτι και τα παίρνει όλα στην πλάκα...!!!!
Άρχισε να αδιαφορεί και για την Νόρα... δεν καταβάλλει καμία προσπάθεια να την βοηθήσει....!!!!

Όσο για την Νόρα, ειλικρινά δεν περίμενα τέτοια αδιαφορία πρός το πρόσωπο της και μάλιστα απο όλους....!!! Ee? Τέτοια???? όλοι έρχονται και κάνουν την ψυχοθεραπεία τους στο γραφείο της....!!!!
Η γυναίκα εγκυμονεί μωρό, όχι ψυχοθεραπευτικά χάπια....!!! pff

Κι εγώ μαζί σας... Περιμέναμε 3 ολόκληρα χρόνια γι'αυτή τη στιγμή και τα χαλάνε όλα.. Η Νόρα και ο Λουκάς είναι από τα ζευγάρια που ξεχωρίζουν...Και το χαλάνε...Δεν θα έχει μείνει τίποτα μέχρι το τέλος της σειράς..Να μου το θυμηθήτε ainta
Kornilia_Petrakitsa
Kornilia_Petrakitsa
Spamοφύλαξ
Spamοφύλαξ

Θηλυκό Τόπος : Κατερίνη
Ασχολίες : Πολλά και διάφορα..

http://www.twilightsagaforum.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 10 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από marakii Σαβ Μαρ 19, 2011 2:55 pm

Ωραία η πλάκα και ωραίο το γέλιο , ναι γελάω με τις σκηνές Νικόλα και Λουκά αλλά δεν μπορούν να έχουν μόνο αυτές τις σκηνές....ο Λουκάς να το καταλάβω οτί πέρασε κάτι πολύ δύσκολο ανατράπηκε όλη η ζωή του και δεν θέλει να συνεχίσει ως δικηγόρος , θα μπορούσε όμως να βρει μια άλλη δουλειά ( ακόμη και ο Λουκάς της ''αμνησίας'' ήθελε να δουλέψει ως pizza boy ) Τέλως πάντων δεν θα το θίξω άλλο αυτό το θέμα απλώς ελπίζω ο Λουκάς να γυρίσει επαγγελματικά εκεί που ανήκει και αγαπά....Η Νόρα είναι έγκυος και το μόνο που κάνουν όλοι είναι να τη συνχίζουν ενώ θα έπρεπε να τη φροντίζουν και με το παραπάνω μάλιστα....Χάρηκα πολύ που παντρεύτηκαν τα παιδιά (επιτέλους) αλλά από τότε δεν έχουμε δει καμια (σχεδόν) δικιά τους σκηνή....Θέλω ΛουκαΝορικές σκηνές Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 10 13379 και θέλω να είναι σαν τις περσινές και τις προπέσινες........

Δώστε σκηνές στου πιο αγαπημένους και στους πιο καλογραμμένους ρόλους Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 10 482288 .......
marakii
marakii
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 10 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από fay66 Σαβ Μαρ 19, 2011 4:50 pm

Ο Λουκάς δεν είναι ο Λουκάς που ξέρουμε και βλέπουμε.Μπορεί και η Νόρα να πέρασε μια περίοδο άνεργη και τη συντηρούσε η οικογένειά της και ο Λουκάς , αλλά υπήρχε μια ειδοποιός διαφορά.Η Νόρα ήταν μόνη της , ενώ ο Λουκάς εδώ έχει υποχρεώσεις . Δεν είναι δυνατόν να υπάρχει δουλειά-το γραφείο της Νόρας εννοώ- να έχει φτάσει η κοιλιά της Νόρας στη μύτη της και να δουλεύει και αυτός να κάθεται. Τι και αν αναλάβει την αδερφή του , σιγά μη φτάσουν στα δικαστήρια την Έρι.Και να πάει τι πάει να πει ότι ξέρεις Νοράκι βοηθάω τη σίστερ κόψε το λαιμό σου και δούλευε;Παιδιά αυτή του η μετάλλαξη πόσο πια θα κρατήσει;
Θέλει να εκδικηθεί το Ρούσσο.Πώς;Στέλνοντας τα ερωτικά μηνύματα στην Αμαλία για να ζηλέψει; Δηλαδή πόσο πια χαμηλά θα πάει;Δεν έχει πάτο αυτή η ιστορία.Εκτός αν έχει βουτήξει τα διαμάντια , σκότωσε κανένα και ζει με αυτά.Και επειδή αυτό δεν το κόβω να έχει γίνει πόσο πια θα κατδέχεται να ζει και να παίρνει λεφτά από τη Νόρα.
Έρχεται και μια γέννα , ένα κοριτσάκι .Εκεί τι θα κάνει; Εκτός αν δούμε -μιας και είναι ανατρεπτικό ζευγάρι-τη Νόρα να δουλεύει και το Λουκά να μεγαλώνει το παιδί.Από αυτόν έτσι όπως τον έχουν κάνει κάπως έτσι θα καταλήξει.
Κρίμα , κρίμα , κρίμα.Και συμφωνώ πως αν ήταν ο Λουκάκος έτσι λίγο καιρό πιο πριν θα έλεγα της Νόρας να φύγει μακριά του με χίλια.Κηφήνες υπάρχουν πολλοί. Προστέθηκε και άλλος ένας.
Λυπάμαι πολύ γιατί προσωπικά βλέπω την Εδέμ για αυτούς.Και τώρα τον έχουν κάνει τελείως αγνώριστο!!!!!

fay66
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 10 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από ειρηνη7 Σαβ Μαρ 19, 2011 5:06 pm

Συγγνωμη, αλλα κηφηνας ειναι πολυ βαρια λεξη κασι σε αυτη την περιπτωση δεν ισχυει, ηθελα και να ηξερα παντως οποιος και να ηταν στη θεση του τωρα, τι θα εκανε...Δεν λεω να βρει μια δουλεια, πρωτα για τον εαυτο του και τη χαρα του να προσφερει...Αυτο δεν σημαινει οτι ακυρωνουμε οσα εδινε απλοχερα σε ολους, και χρηματα και αγαπη επειδη περναει μια φαση...Και φυσικα δεν ξεχναμε και τα λαθη της νορας, ουτε αυτη υπηρξε πανμτα αμεμπτη απεναντι του, κρυβοντας του τοσο καιρο το παιδι, πιθανοτατα εγω στη θεση του λουκα, να μην γυριζα τοσο ευκολα...Παντα καθε ζητημα εχει δυο οψεις...Δεν θα στειλω στο πυρ το εξωτερον το λουκα επειιδη περναει μια φαση...Μην ξεχναμε οτι ανεχοταν να τρωει στη μαπα τη στελλα και μετακομισε για χαρη της, πραγμα που δεν ειναι αυτονοητο...Εγω θυμαμαι οσα εχει κανει ο λουκας και εδινε σε ολη την παρεα 24 ωρες το 24ωρο, τωρα δηλαδη, γιατι δεν δικαιουται αυτη τη φαση?Τελος παντων πιστευω οτι θα φτιαξουν τα πραγματα, μακαρι να ηταν μονο αυτο το προβλημα, αλλα ειναι αλλα...
ειρηνη7
ειρηνη7
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : κρητη
Ασχολίες : μουσικη βιβλιο και σερφαρισμα!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 10 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από Caroline Σαβ Μαρ 19, 2011 5:24 pm

Εγώ πάλι θα συμφωνήσω με την fay66.
Ο Λουκάς δεν νοιάζεται για την δουλειά στο γραφείο παρά μόνο τον βλέπουμε να ζητιανεύει λέφτα από τον Νικόλα. Οκ θα υπερασπιστεί την αδερφή του αλλά δεν νομίζω να τον πληρώσει γιατί είναι αδερφή του. ainta
Οκ το δέχομαι ήταν μια δύσκολη φάση της ζωής του, όπως άλλωστε πέρασε και η Νόρα, αλλά εδώ και 70 επεισόδιο ο Λουκάς είναι άνεργος, κάθεται και δεν κάνει τίποτα ούτε για τον Ρούσσο που λέει ότι είναι η μόνη του υποχρέωση αλλά ούτε και με την δουλειά του.
Εγώ αυτό το λέω ανευθυνότητα!
Caroline
Caroline
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Wonderland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 10 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από ellie Σαβ Μαρ 19, 2011 5:26 pm

Θα συμφωνησω μαζι σας Fay66 AlexiaQ!! Πραγματικα και εγω δεν τον αναγνωριζω τον Λουκα, γιατι αλλιως τον εμαθα!!
Και επισης το θεμα οτι ειναι πλακατζης εχει παραγινει θεωρω. Δεν λεω καλο βγαινει και το λιγο κωμικο αλλα τα εχουμε ξαναπει, οχι γελοιο ainta Ελεος δηλαδη, εχουν ευτελισει τους ηρωες...
ellie
ellie
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Παντου και παντααααα.....Διπλα στον Ρομπεν!
Ασχολίες : Αφορητα πολλες!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 10 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από ειρηνη7 Σαβ Μαρ 19, 2011 8:46 pm

Ο καθενας εχει την αποψη του, για μερικους ο λουκας ειναι αγνωριστος, και συμφωνω και εγω οτι μερικες σκηνες, ειναι το λιγοτερο γελειες, οπως αυτο με την τρακα, αυτο δεν σημαινει οτι μηδενιζουμε ολα οσα εχει κανει, που ειναι και τα περισοτερα αλλωστε, το οτι τωρα επελεξαν να τον δειχνουν ανεργο, και περιπλανωμενο, σε καμια περιπτωση δεν θα με κανει να ξεχασω οτι εβαλε τη ζωη της νορας πανω απο τη δικη του στον πρωτο κυκλο...Και να το θεσω αλλιως, οπως βλεπουμε τον λουκα ετσι τωρα, μπορει να περασει απο αναλογη φαση και η νορα αργοτερα...Το θεμα ληγει για μενα εδω, συμπαθω και τους δυο το ιδιο εξισου, και συντομα θελω να δω τη μπεμπα να γεννιεται υγιης και ευτυχισμενη... Yess ))
ειρηνη7
ειρηνη7
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : κρητη
Ασχολίες : μουσικη βιβλιο και σερφαρισμα!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 10 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από Caroline Σαβ Μαρ 19, 2011 8:56 pm

Εγώ έχω αδυναμία στην Νόρα και δεν το κρύβω, παρ' ολά αυτά πρόσωπικα εγώ δεν αναιρώ από τον Λουκά όλα αυτά που έχει κάνει για την Νόρα -γιατί αυτά με νοιάζουν- απλώς σχολιάζω την συμπεριφόρα που έχει τώρα.
Caroline
Caroline
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Wonderland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 10 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από ellie Σαβ Μαρ 19, 2011 9:04 pm

Προφανως και κανεις δεν αναιρει αυτα που εχει κανει ο Λουκας.
Οι σεναριογραφοι αναιρουν αυτον τον υπεροχο ανιδιοτελη χαρακτηρα που επλασαν στους προηγουμενους κυκλους.
Εγω αυτο που μας ειχαν δειξει θελω να δω, και οχι αυτο που παρουσιαζουν τωρα.
ellie
ellie
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Παντου και παντααααα.....Διπλα στον Ρομπεν!
Ασχολίες : Αφορητα πολλες!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 10 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από ntinafer Σαβ Μαρ 19, 2011 9:17 pm

συμφωνω μαζι σας κοριτσια!!!!! ο λουκας που βλεπουμε τωρα τα παιρνει ολα στην πλακα και σπανια μιλαει σοβαρα κι αυτο μου τη δινει αφανατσα!!! Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 10 789620

πιστευω και ελπιζω τωρα με την απαγωγη της στελλας να σταθει διπλα στη νορα οπως πρεπει και να δουμε ξανα τον παλιο λουκα!!! Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 10 482288
ntinafer
ntinafer
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 10 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από fay66 Σαβ Μαρ 19, 2011 9:54 pm

[color=violet]Παιδιά δεν ξεχνά κανείς αυτά που έχει προσφέρει ο Λουκάς σε όλους. βεβαίως και τα έδινε όλα , βάζοντας τον εαυτό του σε δεύτερη μοίρα.
Αλλά εγώ προσωπικά επιμένω.Κάθεται από τα Χριστούγεννα.Σε λίγο καιρό έρχεται το Πάσχα.Πόσο πια θα πάρει και η δική του ενδοσκόπηση και ο αυτοπροσδιορισμός;
Και ας μην ξεχνάμε ότι ο Νικόλας,όντας παντρεμένος με μωρό , μόλις του πήραν την άδεια πήγε και έπιασε δουλειά ως ταξιτζής.Τούτος εδώ πια , πόσο θα του πέσει η μύτη; Και να σας πω μόλις πάει η Νόρα να ανοίξει τη συζήτηση , όλο και την αλλάζει.Αλλά δε θα είναι εισαεί έγκυος.Η μικρή έρχεται καθοδόν. Και καρός επιτέλους να πάρει τις αποφάσεις του.
Μπορεί να μην συμφωνείτε όλες μαζί μου , αλλά ειλικρινά αυτή του η στάση δεν αρμόζει στο Λουκά που ξέραμε.Ο χρόνος της ενδοσκόπησης έληξε, καιρός πια για έργα!!!!/color]

fay66
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 10 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από sifantid Σαβ Μαρ 19, 2011 10:00 pm

Αγαπώ (-ούσα) τη Νόρα και το Λουκά...Οι σεναριογράφοι όμως πλέον έχουν αλλάξει τους χαρακτήρες...
Ο Λουκάς που ήξερα θα χάιδευε έστω την κοιλιά της Νόρας, θα μιλούσε (όχι με χαζοχαρούμενο χαμόγελο, αλλά γλυκά) στην μπέμπα και θα έκανε σχέδια για το μέλλον...
Η Νόρα που ήξερα, που ήθελε τόσο ένα παιδί, σίγουρα θα ασχολούταν πιο πολύ με αυτό... Μόνη της να μου πείτε πλέον; Αφού όπως παρατηρήσατε κι εσείς κανένας δεν ενδιαφέρεται γι'αυτήν.
Κρίμα...
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 10 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από sifantid Σαβ Μαρ 19, 2011 10:03 pm

fay66 έγραψε:
Αλλά εγώ προσωπικά επιμένω.Κάθεται από τα Χριστούγεννα.Σε λίγο καιρό έρχεται το Πάσχα.Πόσο πια θα πάρει και η δική του ενδοσκόπηση και ο αυτοπροσδιορισμός;
Αν μας έδειχναν και αυτήν την ενδοσκόπηση, τον εσωτερικό διάλογο, τον προβληματισμό, πάει στο διάολο! Αντ'αυτού μας δείχνουν συνεχώς ένα Λουκά που όπως είπατε τα ρίχνει όλα στην πλάκα. Και μη μου πείτε ότι αυτή είναι η άμυνά του, γιατί άμυνα "3 μηνών" θεωρώ ότι είναι υπερβολική.
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 10 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από Caroline Σαβ Μαρ 19, 2011 10:57 pm

sifantid έγραψε:Η Νόρα που ήξερα, που ήθελε τόσο ένα παιδί, σίγουρα θα ασχολούταν πιο πολύ με αυτό... Μόνη της να μου πείτε πλέον; Αφού όπως παρατηρήσατε κι εσείς κανένας δεν ενδιαφέρεται γι'αυτήν.
Κρίμα...
Ακριβώς! Σε κάθε σκήνη της ασχολείτε με τα προβλήματα της Μελίτας, της Στέλλας, της Εύας, της Δάφνης, του Λουκά.....
Μπορεί κάποιος να ασχοληθεί επιτέλους με την Νόρα?
Caroline
Caroline
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Wonderland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 10 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από fay66 Κυρ Μαρ 20, 2011 12:46 am

Και το κακό είναι ότι από τις περιλήψεις θα ασχολούμαστε με άρες μάρες κουκουνάρες.
Προσωπικά με βλέπω στα βιντεάκια να τη βγάζω.Κάτι σαν το" περασμένα μεγαλεία και διηγώντας τα να κλαις ", ε , αυτό ένα πράγμα!!!!!!!

fay66
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 10 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από Mikaella Κυρ Μαρ 20, 2011 12:09 pm

Εγώ ένα έχω να πώ! Περιμένω την γέννηση της μπέμπας!
Mikaella
Mikaella
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : londino
Ασχολίες : xoros, ipnos...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 10 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από marakii Κυρ Μαρ 20, 2011 6:48 pm

Να πω και κάτι σχετικό -άσχετο....Πέρσι υπήρχαν τρέιλερ που είχαν μόνο Νόρα-Λουκά φέτος υπάρχουν τρέιλερ που δεν τους δίχνουν καν ???? Γιατίιιιιι ????
marakii
marakii
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 10 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από Caroline Κυρ Μαρ 20, 2011 7:24 pm

Ρε Μαρία τι λες? Να ασχοληθούμαι με το ζευγάρι που έχει τους περισσότερους θαυμαστές? Όχι βέβαια!
Εδώ έχουμε να ασχοληθούμε με όλες τις βλ@κείες. τόσα ενδιαφέροντα θέματα
1) Τον έρωτα της Μελίτας
2) Τα προβλήματα της Μελίτας
3) Τις ανησυχίες της Μελίτας
4) Τον χωρισμό της Μελίτας
5) Το φλερτ της Στέλλας
6) Την ενδοσκόπηση της Στελλας
7) Το ανακάτεμα της Στέλλας
8 ) Τους εκβιασμούς της Νταίζης
9) Τους φόβους της Νταίζης
10) Τις απειλές της Νταίζης

Δεν βλέπεις πόσα ενδιαφέροντα θέματα έχουμε να αναλύσουμε?
Θα ασχοληθούμε με Νόρα-Λουκά? Είσαι Καλά?
Caroline
Caroline
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Wonderland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 10 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από koukoumfkos Κυρ Μαρ 20, 2011 9:47 pm

Και εκτός αυτού το ζευγάρι πλέον δεν έχει να δείξει κάτι πέραν από παλιμπαιδισμούς και χαζομάρες του Λουκά που πολύ ωραία αναλύσατε όλες σε προηγούμενα ποστ.Μέχρι και η γέννηση της μπέμπας ξεπέτα θα είναι!
koukoumfkos
koukoumfkos
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Άντρας Τόπος : Σύρος και αιωρούμαι σε Καρδίτσα και Τρίκαλα
Ασχολίες : μουσική,internet,θέατρο,σχολείο-_- και ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 10 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από st@cy Κυρ Μαρ 20, 2011 9:59 pm

koukoumfkos έγραψε:Και εκτός αυτού το ζευγάρι πλέον δεν έχει να δείξει κάτι πέραν από παλιμπαιδισμούς και χαζομάρες του Λουκά που πολύ ωραία αναλύσατε όλες σε προηγούμενα ποστ.Μέχρι και η γέννηση της μπέμπας ξεπέτα θα είναι!
Ευχομαι τουλαχιστον εκεινη τη στιγμη να μη την κανουν οπως αυτα που βλεπουμε κατα καιρους τωρα..θα ειναι αδικο πανω απ'ολα δηλαδη και κριμα...
st@cy
st@cy
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : In one of all the gon joints in all the towns in all the world...
Ασχολίες : Σινεμα,θεατρο,φωτογραφια,tango

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 10 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από Caroline Κυρ Μαρ 20, 2011 10:01 pm

Έγω προσωπικά ελπίζω κα εύχομαι οι σεναριογράφοι να καταλάβουν τι διαμάντια είναι η Νόρα και ο Λουκάς και να τους δώσουν τις σκήνες που αξίζουν. Επίσης εύχομαι να ταξιδέψω στην New York.... Razz
Τέτοια θαύματα δεν γίνονται!
Caroline
Caroline
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Wonderland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Νόρα - Λουκάς - Σελίδα 10 Empty Απ: Νόρα - Λουκάς

Δημοσίευση από loukasnora Κυρ Μαρ 20, 2011 10:07 pm

Ολοκληρη η σειρα ειναι μια ξεπετα.Ο Λουκας και η Νορα μονο σας πειραξαν;
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 10 από 39 Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 24 ... 39  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης