Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009

+18
Mafalda
madolato
aggeliki
jim7
anna90
giouli_edem
mimi
zwi
lizzie
Kika
Jennifer
evanna
Doris_
marializ25
konstantina
sifantid
annamaria
Clarabelle
22 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογήστε το σημερινό επεισόδιο

Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap15%Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 15% 
[ 3 ]
Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap50%Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 50% 
[ 10 ]
Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap35%Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 35% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap0%Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009 - Σελίδα 2 Vote_lcap0%Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009 - Σελίδα 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 20
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Σεπ 30, 2009 8:12 pm


Kika συμφωνώ απόλυτα. Αυτός είναι άλλωστε ο λόγος που είπα οτι δεν καταλαβαίνω τι ακριβώς νοιώθει.
Με την Εύα είναι ξεκάθαρο. Μου πέρασε οτι τον αγαπάει αλλά πια δεν μπορεί να δεχτεί άλλο τίποτα. Οτι κάθε φορά θα υπάρχει στο πίσω μέρος του μυαλού της η προδοσία. Οτι δεν μπορεί να επιτρέψει στον εαυτό της να ξανακάνει τα ίδια.
Ο Μάνος δεν μου πέρασε συναισθήματα. Δεν κατάφερα να δω τι ακριβώς ζητάει

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009

Δημοσίευση από sifantid Τετ Σεπ 30, 2009 8:13 pm

evanna έγραψε:
sifantid έγραψε:
Clarabelle έγραψε:

Ο Λουκάκος έχει φαγούρα μου φαίνεται. Πάλι τη Νταίζη ονειρευόταν. Κοίτα καλά κακομοίρη μου μη τυχόν και την πρόταση στην κοκκινομάλλα την κάνεις σε κανένα παγκάκι σε σφάξαμε. Άκου σε παγκάκι.

Κάτσε να γίνουν ζευγάρι και βλέπουμε... Love! Ο Θεός βοηθός!!! :cheers: Όσο για το παγκάκι... Μην τολμήσει!!! maaaad Δεν περιμέναμε εμείς 2 χρόνια για να κάνει πρόταση γάμου στη Νόρα σε παγκάκι!!! Θέλω κάτι πολύ πιο ρομαντικό!!! Love!
Αχ παιδια μηπως προτρεχουμε λιγακι....λεω εγω τωρα μηπως?????
Άντε καλέ!!! gelio Love!
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009

Δημοσίευση από Doris_ Τετ Σεπ 30, 2009 8:16 pm

Kika έγραψε:Την σκηνή Εύας-Μάνου πάντως, την περίμενα πιό δυνατή συναισθηματικά.
Από την μεριά της Εύας ήταν. Όλα της τα συναισθήματα, αγάπη, μίσος,
απόγνωση, οργή, ούρλιαζαν και ξεχείλιζαν με κάθε λέξη, έκφραση και κίνηση της.
Ο Μάνος από την άλλη, μου φάνηκε υποτονικός και άνευρος.Δεν περίμενα να
ωρύεται και να χτυπιέται για να την πείσει. Ούτε και θα το ήθελα εξάλλου.
Περίμενα όμως, από την στιγμή που είχε την γυναίκα που αγαπάει μέσα σ'εκείνο
το σπίτι ή έστω το τρόπαιο που παλεύει να προσθέσει στη συλλογή του,
να προσπαθήσει με λόγια δυνατά και με πράξεις ουσιαστικές να την κάνει
να τον συγχωρήσει. Άσχετα από τον αν θα τον άκουγε ή όχι, ήθελα από αυτόν
περισσότερο πάθος, περισσότερο δυναμισμό, περισσότερη ένταση στο πρόσωπο,
στα λόγια και στις πράξεις του. Αντιθέτως και η γλώσσα του σώματος και
ο τρόπος που εξέφραζε τις λέξεις, ήταν λες και ήταν αλλού.
Δεν ξέρω αν τον ξάφνιασε η οργή της Εύας, που όσο περνούσε η ώρα γινόταν
και πιό έντονη, δεν ξέρω αν περίμενε ότι θα την καταφέρει με το καλημέρα σας,
αλλά κάπως αλλιώς φανταζόμουν τη στάση του απέναντί της.


ME KALYPSES APOLYTA!!!!!!DEN MOY ARESE SHMERA H ERMHNEIA TOY k.MPOYGIOYRH....SAN NA MHN DIEKDIKOYSE
THN GYNAIKA THS ZWHS TOY,ALLA KATI ANEF SHMASIAS...KATI APSYXO OPWS & STHN SKHNH TOY FINALE A'KYKLOS!!!!!!
Doris_
Doris_
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Στον Αλεξ - οκοσμο μου ... Kατω απο την Ακροπολη ειναι SUPER !!!
Ασχολίες : Καλλιτεχνης - Θεατρο -Μουσικη-Βερα με Τρελα ...ο mesie Kαρταλης

http://clubs.pathfinder.gr/Alexandros_Stavrou_

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009

Δημοσίευση από marializ25 Τετ Σεπ 30, 2009 8:26 pm

Ο ΜΑΝΟΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ ΤΟ ΜΕΛΟΣ EVANNA.... ΟΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΤΕΤΟΙΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΥΑ..ΓΙΑΤΙ 15 ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΝ ΕΚΑΝΕ ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΕ....ΤΗΣ ΠΟΥΛΟΥΣΕ ΑΓΑΠΕΣ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΔΕΧΟΤΑΝ ΤΑ ΠΑΝΤΑ..ΟΠΟΤΕ ΤΩΡΑ ΕΚΕΙΝΗ ΑΝΤΕΔΡΑΣΕ ΚΑΙ Ο ΜΑΝΟΣ ΨΙΛΟΣΟΚΑΡΙΣΤΗΚΕ...ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΝΑ ΤΟΥ ΠΕΙ : ΟΚ ΣΕ ΣΥΓΧΩΡΩ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΜΑΖΙ...

Η ΕΥΑ ΟΜΩΣ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΛΑΘΟΣ..ΤΟΥΛΑΧΙΣΟΤΝ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΔΙΟΤΙ ΤΟΝ ΑΓΑΠΑ ΑΚΟΜΑ.....

Ο ΜΑΝΟΣ ΜΟΝΟ ΣΠΑΣΜΩΔΙΚΕΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΚΑΝΕΙ...ΤΟΣΟ ΗΛΙΘΙΟΣ..( ΣΟΡΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΦΡΑΣΗ) ΘΕΛΕΙ ΠΙΣΩ ΤΟ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟ ..ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΑΚΙ ΤΟΥ....

marializ25
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Σεπ 30, 2009 8:26 pm


Πάντως παρακολουθώντας το επεισόδιο πληγώθηκα η τηλεθεάτρια.
Εμένα γιατί δεν μου μαγειρεύει κανείς;

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009

Δημοσίευση από evanna Τετ Σεπ 30, 2009 8:31 pm

Clarabelle έγραψε:
Πάντως παρακολουθώντας το επεισόδιο πληγώθηκα η τηλεθεάτρια.
Εμένα γιατί δεν μου μαγειρεύει κανείς;

Εμ...Δικιο εχεις και εσυ η δολια νοικοκυρα!Αλλα τι να κανουμε αυτα εχει ζωη! lol!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009

Δημοσίευση από Kika Τετ Σεπ 30, 2009 8:32 pm

Δεν ξέρω αν έφταιγε ότι την είχε για σιγουράκι και η οργή της τον αφόπλισε.
Ο Μάνος είναι μαθημένος στα δύσκολα και τα ζόρικα. Έχει μάθει να
τα αντιμετωπίζει και να μην υποχωρεί. Και οι οργισμένες και σε κατάσταση
υστερίας γυναίκες, ήταν τακτικά στο μενού του.
Ίσως να γίνεται σύγκρουση μέσα του. Ο εγωισμός συγκρούεται με την αγάπη
και η θέληση του για νίκη με την συμπόνοια για όσα της έκανε. Το θέμα είναι
ότι ακόμα κι αν γεννιούνται πρωτόγνωρα συναισθήματα μέσα του, εγώ δεν
κατάφερα να δω κανένα από αυτά. Κανένα δεν έφτασε ποτέ στα μέρη μου!
Σόρυ Μάνο μας!
Clarabelle, σε νιώθω, αλλά πόσοι Στέφανοι νομίζεις ότι υπάρχουν στην
ελληνική tv και στον κόσμο γενικά? ;/


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Kika στις Τετ Σεπ 30, 2009 8:34 pm, 1 φορά
Kika
Kika
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Βόρεια της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009

Δημοσίευση από marializ25 Τετ Σεπ 30, 2009 8:33 pm

Clarabelle έγραψε:
Πάντως παρακολουθώντας το επεισόδιο πληγώθηκα η τηλεθεάτρια.
Εμένα γιατί δεν μου μαγειρεύει κανείς;


σωσα αναρωτιεσαι αλλα απαντηση δε θα παρεις ((

marializ25
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Σεπ 30, 2009 8:34 pm


Αυτή η Ακρίτα άσπλαχνη τι να πω
Τη μια Αφρικάνικα την άλλη Γαλλική κουζίνα ο Μανος μάλλον Ελληνική, να μη ζηλέψω;

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009

Δημοσίευση από sifantid Τετ Σεπ 30, 2009 8:35 pm

Clarabelle έγραψε:
Πάντως παρακολουθώντας το επεισόδιο πληγώθηκα η τηλεθεάτρια.
Εμένα γιατί δεν μου μαγειρεύει κανείς;

Γιατί αγαπητή μου Clarabelle δυστυχώς άντρες σαν το Στέφανο και το Λουκάκο μόνο στον κινηματογράφο, στην τηλεόραση και στα παραμύθια γενικά υπάρχουν ως γνωστόν!!! Love! :oops: :( Πάντως αν βρείτε κανένα τέτοιο στείλτε και κατά 'δω κανένα αντίγραφο!
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009

Δημοσίευση από evanna Τετ Σεπ 30, 2009 8:36 pm

Clarabelle έγραψε:
Αυτή η Ακρίτα άσπλαχνη τι να πω
Τη μια Αφρικάνικα την άλλη Γαλλική κουζίνα ο Μανος μάλλον Ελληνική, να μη ζηλέψω;

Ελα ντε!Με τετοια ποικιλια και εγω ζηλευω!Μονο Κινεζικη κουζινα δεν εχουμε δει ακομα!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009

Δημοσίευση από sifantid Τετ Σεπ 30, 2009 8:38 pm

Σε κανέναν δεν έκανε εντύπωση αυτό που είπε η δικαστής στο τέλος στην Νταίζη ότι μέχρι να ενηλικιωθεί ο Άρης θα διαχειρίζεται εκείνη την περιουσία του? Ποια περιουσία ερωτώ εγώ ως απλή τηλεθεάτρια? :?:
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009

Δημοσίευση από evanna Τετ Σεπ 30, 2009 8:42 pm

sifantid έγραψε:Σε κανέναν δεν έκανε εντύπωση αυτό που είπε η δικαστής στο τέλος στην Νταίζη ότι μέχρι να ενηλικιωθεί ο Άρης θα διαχειρίζεται εκείνη την περιουσία του? Ποια περιουσία ερωτώ εγώ ως απλή τηλεθεάτρια? :?:
Nαι εχεις δικιο...τι περιουσια μπορει να εχει η νταιζη που ηταν αοιδος β' κατηγοριας!Μηπως κρυβει και τιποτα αλλο? :?:
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009

Δημοσίευση από lizzie Τετ Σεπ 30, 2009 8:46 pm

Κατηγορία μαγειρική: Στέφανος-Μάνος 1-0
Σχετικά με το επεισόδιο μου άρεσε πολύ ο Στέφανος με τη μητέρα του (γενικά μ' αρέσουν πολύ αυτοί οι δύο).
Ο Μάνος για μια ακόμα φορά απέδειξε πόσο ανώριμος είναι και πόσο ανάξιος για τους ανθρώπους γύρω του.
Η Δάφνη πια έλεος, για πόσο ακόμα θα ζει σ' άλλον πλανήτη και δεν θα βλέπει τα γεγονότα μπροστά στα μάτια της?
Νόρα-Λουκάς φοβεροί όπως πάντα, λατρεύω τις σκηνές με τους τσακωμούς τους
Μη με δείρετε αλλά μου άρεσε το flash back του Λουκά με τη Νταίζη. Γενικά έχει πολύ συμπαθητική φυσιογνωμία και νομίζω ότι είναι κόντρα ρόλος για την Μαριάννα αν και παίζει πολύ καλά την bitch.Α, και την Αμαλία την βλέπω σύντομα στο ψυχίατρο όταν δει τον Πέτρο να της τρώει τον άντρα, αλλά και αυτός ο Πέτρος...αμέσως να τσιμπήσει και τον είχα για έξυπνο.
M' αρεσε πολύ και ο Στέφανος που ανησυχούσε για την Εύα μας αλλά δεν καταλαβαίνω γιατί πλευρίζει και τη Μελίτα...υπάρχει άραγε κάποιος σκοπός????Νομίζω ότι αγαπάει την Εύα αλλά αν τον αδειάσει για άλλη μια φορά πιστέυω ότι τότε θα παιχτεί κάτι με Μελίτα. Πάντως ο Κυρίτσης σε συνέντευξή του είπε ότι αυτό ΑΝ γινει θα γίνει μακροπρόθεσμα, οπότε μπορούμε να ελπίζουμε..
Η Μελίτα έλεος όλο λέει ότι είναι κυρία και σαν κατίνα φέρεται
A! και το τελευταίο, προσέξατε το μίσος που έβγαζε ο Ηλίας στον Στέφανο? Δεν ξέρω για σας αλλά εγώ ένιωσα μια ψυχρασία (όπως λέει και ο Ζήκος).


Έχει επεξεργασθεί από τον/την lizzie στις Τετ Σεπ 30, 2009 8:57 pm, 1 φορά
lizzie
lizzie
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009

Δημοσίευση από evanna Τετ Σεπ 30, 2009 8:48 pm

Σε αυτο με τη Μελιτα θα συμφωνησω απολυτα!Σιγα μην ειναι ετσι οι κυριες!!!!!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009

Δημοσίευση από marializ25 Τετ Σεπ 30, 2009 8:49 pm

evanna έγραψε:
sifantid έγραψε:Σε κανέναν δεν έκανε εντύπωση αυτό που είπε η δικαστής στο τέλος στην Νταίζη ότι μέχρι να ενηλικιωθεί ο Άρης θα διαχειρίζεται εκείνη την περιουσία του? Ποια περιουσία ερωτώ εγώ ως απλή τηλεθεάτρια? :?:
Nαι εχεις δικιο...τι περιουσια μπορει να εχει η νταιζη που ηταν αοιδος β' κατηγοριας!Μηπως κρυβει και τιποτα αλλο? :?:

μηπως ρε παιδια ειναι καμια ΩΝΑΣΗ και μας το κρυβει ? και απλα ηθελε να κανει τη ζωη της σαν τραγουδιαρα...? λεω μηπως? οεο?

marializ25
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009

Δημοσίευση από zwi Τετ Σεπ 30, 2009 8:50 pm

ax o loukas akoma exei apo8hmeno me thn ntaizh
kakomoirh anoixe ta matia sou giati ton vlepw pali liwma sta patwmata

oso gia ton rousso ta exei xasei
zwi
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009

Δημοσίευση από marializ25 Τετ Σεπ 30, 2009 8:52 pm

evanna έγραψε:Σε αυτο με τη Μελιτα θα συμφωνησω απολυτα!Σιγα μην ειναι ετσι οι κυριες!!!!!

συμφωνω δεν ειναι ετσι οι κυριες αλλα ρε παιδια εμενα μου αρεσουν τρελα οι σκηνες μελιτα-στεφανου..

ειδικα σημερα ..τον εστειλε 3 φορες στο διαολο κι αυτος ακομα να παει....γιατι δεν τον στελνει πουθενα αλλου..? μπορει αυτη τη φορα να παει.....χαχα .....νομιζω ( προσωπικη γνωμη μου βεβαια) οτι εχουν θα εχουν ακομα πιο πολυ χημεια αυτοι οι δυο....

marializ25
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Σεπ 30, 2009 8:52 pm


Τη Μελίτα ειλικρινά δεν την καταλαβαίνω κάποιες φορές.
Αυτή η κοπέλα έχει και στήριξη και υγιή ανατροφή.
Ενώ αρχικά όταν έμαθε την κοροιδία του Μάνου αντέδρασε φυσιολογικά και έβαλε μπροστά το διαζύγιο, στη συνέχεια έπαθε ένα κόλλημα με το Μάνο παραβλέποντας τα πάντα.
Τα ίδια κάνει και η Εύα αλλά αυτή δεν είχε ακριβώς αυτό που λέμε φυσιολογική ζωή οπότε οι αφύσικες αντιδράσεις της έχουν κάποια λογική.
Σκέπτομαι μήπως τελικά η Μελίτα δεν ζητάει το Μάνο αλλά τη ρεβάνς.

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009

Δημοσίευση από sifantid Τετ Σεπ 30, 2009 8:53 pm

evanna έγραψε:
sifantid έγραψε:Σε κανέναν δεν έκανε εντύπωση αυτό που είπε η δικαστής στο τέλος στην Νταίζη ότι μέχρι να ενηλικιωθεί ο Άρης θα διαχειρίζεται εκείνη την περιουσία του? Ποια περιουσία ερωτώ εγώ ως απλή τηλεθεάτρια? :?:
Nαι εχεις δικιο...τι περιουσια μπορει να εχει η νταιζη που ηταν αοιδος β' κατηγοριας!Μηπως κρυβει και τιποτα αλλο? :?:
Και εγώ αυτό σκέφτομαι μωρέ... Μη μας πετάξει καμιά κατραπακιά από εκεί που δεν το περιμένουμε!!!
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009

Δημοσίευση από Kika Τετ Σεπ 30, 2009 8:56 pm

Εμένα πάντως μ'αρέσει ο τρόπος που αντιδρά η Μελίτα στον Στέφανο.
Δεν ξέρω τί σκοπούς έχει ο μεσιέ για την πρώην κ.Λύτρα, αλλά
όσο ευγενική κι αν είναι η στάση του απέναντί της(έστω κι αν
υποκρίνεται)και μόνο που τον βλέπει αυτή, ξυπνά μέσα της το ζώο!
Μήπως το Μελιτάκι, νιώθει κατά βάθος μιά περίεργη έλξη για
τη γαλλική κουλτούρα? Μπορεί βέβαια η Γαλλία να της κάνει
συνειρμό με τα κέρατα που της φορούσε ο Μάνος στο Παρίσι,
αλλά εγώ προτιμώ την πρώτη εκδοχή. Είναι πιό.. πιπεράτη!
Να ξεφύγει λίγο κι από τα τετριμένα με τον Μάνο, γιατί
κι εγώ τη βαρέθηκα να σούρνεται από τον ένα καναπέ
στον άλλο. Καιρός είναι να βάλει κανένα παπούτσι και
να βγει και καμμιά βόλτα.
Kika
Kika
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Βόρεια της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Σεπ 30, 2009 8:59 pm


Το θέμα είναι οτι το ίδιο έργο ''ξεκίνησα να εκδικηθώ και εν τέλει ερωτεύτηκα'' το έχουμε ξαναδεί.
Θα ήθελα να απεμπλακεί η Μελίτα απ το Μάνο αλλά το να μπλέξουν πάλι με την Εύα με τον ίδιο άντρα κάπως μου κάνει.

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009

Δημοσίευση από marializ25 Τετ Σεπ 30, 2009 9:04 pm

και γω τη μελιτα την βαρεθηκα..τελικα ειναι πολυ βαρετο να σαι τοοοσσσοοοοο πλουσιος και να μη κανεις τιποτα...ουτε με το παιδι της ασχολειται..τιποτα ομως...απαθης εντελως..με το που ερχεται ο στεφανος εκει καπως δουλευει το μυαλο ......
αντι να παρει την κορη της να παιξουνε...να κανουν βολτες..να της μαθει και 2-3 πραγματα σαν σωστη μανα τι κανει? καθεται στον ανετο καναπε με ενα περιοδικο στο χερι και μαθαινει τα κους -κους....

ελεος δλδ...ελεος.. xastouki

θυμηθηκα την αμαλια απο το παραπεντε που ειχε πει: η ζωη δεν ειναι μεσα στο γυαλι αλλα εξω απο αυτην...και εχει δικιο..γι αυτο η μελιτα πρεπει να δρασει λιγο

marializ25
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009

Δημοσίευση από Kika Τετ Σεπ 30, 2009 9:08 pm

Clarabelle έγραψε:
Το θέμα είναι οτι το ίδιο έργο ''ξεκίνησα να εκδικηθώ και εν τέλει ερωτεύτηκα'' το έχουμε ξαναδεί.
Θα ήθελα να απεμπλακεί η Μελίτα απ το Μάνο αλλά το να μπλέξουν πάλι με την Εύα με τον ίδιο άντρα κάπως μου κάνει.


Ναι, αλλά η Εύα δεν είναι ερωτευμένη με τον Στέφανο. Και μακροπρόθεσμα,
όπως είπε και ο κ.Κυρίτσης, κάπου πρέπει να γύρει κι αυτός το κεφάλι του.
Εντάξει, δεν το είπε ακριβώς έτσι, αλλά άμα τελειώσει με τα εκδικητικά του,
κρίμα κι άδικο δε θα είναι να μην έχει κι αυτός μιά γυναικούλα δίπλα του,
για να μοιράζεται τα χαβιάρια και τους αστακούς του?
Και έτσι όπως το κόβω, δεν νομίζω ότι αυτή θα είναι η Εύα.
Kika
Kika
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Βόρεια της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 206 Ημερομηνία 30-09-2009

Δημοσίευση από mimi Τετ Σεπ 30, 2009 9:20 pm

Kαλά δεν παίζεται ο Μάνος πως το καλό θέλει να την πείσει φωνάζοντας ;;; η έυα καταπληκτική έβγαζε ότι ένιωθε και κατά τη γνώμη μου εκεί που τη φίλησε λέω όπα εδώ την έριξε πάει όλη η αντίσταση η σκηνή με το όπλο καταπληκτική και στο αυριανό θα είναι ακόμα καλύτερες οι μεταξύ τους σκηνές ........η αμαλία τρελό γέλιο και ο ρούσσος καλά ολόκληρος άντρας έπεσα στα νύχια της πάπιας μα είναι δυνατόν καλά λένε ότι άντρες όταν ερωτεύονται χαζεύουν (ονόματα δεν λέμε ) η μελίτα πάλι με το στέφανο δεν μου κανέ καμία εντύπωση η νόρα και ο λουκάς τρελό γέλιο [
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης