Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 543 - Ημερομηνία 8/4/2011

+22
nefelik
st@cy
gxnel
loukasnora
feggaropetra
l_aquila
zouz0unii
fay66
Ioanna T
Kornilia_Petrakitsa
Foulitsa
edem4ever
tsourdalitsa
roria
loukitsa
sifantid
JESSIE
ειρηνη7
evanna
Clarabelle
nikidanis
Καρ-Mik
26 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 3 1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 543 - Ημερομηνία 8/4/2011 Empty Επεισόδιο 543 - Ημερομηνία 8/4/2011

Δημοσίευση από Καρ-Mik Δευ Μαρ 21, 2011 8:13 pm

Ο Λουκάς αποκαλύπτει στον αστυνόμο ότι ο Διονύσης Αραβαντινός ήταν ο βιολογικός του πατέρας. Παράλληλα, του εξιστορεί όλα τα γεγονότα από τη βραδιά της δολοφονίας του, τις δουλειές που έκανε εκείνη η παρέα καθώς και την υπόθεση με τις παράνομες υιοθεσίες. Ο Πέτρος, συνειδητοποιώντας τον κίνδυνο, ζητάει και πάλι συμμαχία από την Αντιγόνη, αλλά εκείνη αρνείται. Επανέρχεται, όμως, στην αρχική της πρόταση, ζητώντας από τον Λουκά να την υπερασπιστεί στην επικείμενη δίκη της, με αντάλλαγμα να του πει πού είναι θαμμένο το πτώμα του πατέρα του. Η Δάφνη και ο Νικόλας ανησυχούν ότι ο Ρούσσος δεν θα κάτσει με σταυρωμένα χέρια και φοβούνται μήπως τελικά ο Λουκάς βγει χαμένος από την υπόθεση. Εκείνος, όμως, δείχνει αποφασισμένος να φτάσει στα άκρα και όλη η παρέα αποφασίζει να σταθεί στο πλευρό του. Η Στέλλα προσπαθεί να πείσει τη Νόρα να μην τα βάλουν με τον Πέτρο, γιατί θα καταστρέψουν το μέλλον τους. Η Νόρα, όμως, είναι ανένδοτη. Ο Πέτρος περνάει στην αντεπίθεση και φροντίζει να επισημάνει τόσο στον Στέφανο όσο και στον Νικόλα ότι, αν η καταγγελία αυτή πάρει διαστάσεις, θα καταστρέψει πολύ κόσμο. Ο Λουκάς μαθαίνει ότι ανώτερα στελέχη της αστυνομίας απομάκρυναν τον αστυνόμο από την υπόθεση του Ρούσσου.
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 543 - Ημερομηνία 8/4/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 543 - Ημερομηνία 8/4/2011

Δημοσίευση από nikidanis Δευ Μαρ 21, 2011 8:29 pm

Eυχαριστούμε Βάσω μου!!! ))
Λυπάμαι αλλά δεν θέλω να κάτσω να δω τη σύγκρουση Πέτρου-Λουκά...

Αφού αγιοποιήσαμε άλλους κάποιος πρέπει να βγει κακός σ αυτή τη σειρά
sfyr
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 543 - Ημερομηνία 8/4/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 543 - Ημερομηνία 8/4/2011

Δημοσίευση από Καρ-Mik Δευ Μαρ 21, 2011 8:30 pm

nikidanis έγραψε:Eυχαριστούμε Βάσω μου!!! ))
Λυπάμαι αλλά δεν θέλω να κάτσω να δω τη σύγκρουση Πέτρου-Λουκά...

Αφού αγιοποιήσαμε άλλους κάποιος πρέπει να βγει κακός σ αυτή τη σειρά
sfyr

Τίποτα Νικη μου!
Γιατί, καθεσαι ακόμα και βλέπεις??? sisi sisi

lmao
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 543 - Ημερομηνία 8/4/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 543 - Ημερομηνία 8/4/2011

Δημοσίευση από nikidanis Δευ Μαρ 21, 2011 8:36 pm

Καρ-Mik έγραψε:
nikidanis έγραψε:Eυχαριστούμε Βάσω μου!!! ))
Λυπάμαι αλλά δεν θέλω να κάτσω να δω τη σύγκρουση Πέτρου-Λουκά...

Αφού αγιοποιήσαμε άλλους κάποιος πρέπει να βγει κακός σ αυτή τη σειρά
sfyr

Τίποτα Νικη μου!
Γιατί, καθεσαι ακόμα και βλέπεις??? sisi sisi

lmao

Επειδή είμαι αισιόδοξη και ελπίζω ακόμη....?
Επειδή είμαι μαζόχα...?
Επειδή είμαι ηλί@@α...?
Υ.Γ. Ιδού η απορία.....
Υ.Γ.2 Κάθε απάντηση στο ερώτημα μου δεκτή lmao lmao lmao
nikidanis
nikidanis
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 543 - Ημερομηνία 8/4/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 543 - Ημερομηνία 8/4/2011

Δημοσίευση από Clarabelle Δευ Μαρ 21, 2011 8:37 pm


Eυχαριστούμε Βασούλα
Όταν πέσει στην αντίληψή σου καμιά περίληψη που να αφορά τους παλιούς ειδοποίησε να δούμε
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 543 - Ημερομηνία 8/4/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 543 - Ημερομηνία 8/4/2011

Δημοσίευση από evanna Δευ Μαρ 21, 2011 8:50 pm

Ευχαριστουμε για ολες τις περιληψεις Βασω! : thanks :

Προβλεπεται μια ακομα υπερβαρετη εβδομαδα!

Υ.Γ Μια ξανθια κοπελιτσα ονοματι Ευα τη θυμαστε?Ναι παιζει και αυτη στη σειρα,μονο που στο τελος θα την ξεχασουμε και εμεις αν συνεχισετε να τη δειχνετε 1 λεπτο το επεισοδιο! cake
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 543 - Ημερομηνία 8/4/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 543 - Ημερομηνία 8/4/2011

Δημοσίευση από Clarabelle Δευ Μαρ 21, 2011 8:57 pm

evanna έγραψε:Ευχαριστουμε για ολες τις περιληψεις Βασω! : thanks :

Προβλεπεται μια ακομα υπερβαρετη εβδομαδα!

Υ.Γ Μια ξανθια κοπελιτσα ονοματι Ευα τη θυμαστε?Ναι παιζει και αυτη στη σειρα,μονο που στο τελος θα την ξεχασουμε και εμεις αν συνεχισετε να τη δειχνετε 1 λεπτο το επεισοδιο! cake


Αυτή είναι πιο κουρασμένη κι απ το Μπουγιούρη
Εκείνος τουλάχιστον μαγείρευε κανένα κολοκυθάκι lmao
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 543 - Ημερομηνία 8/4/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 543 - Ημερομηνία 8/4/2011

Δημοσίευση από evanna Δευ Μαρ 21, 2011 9:05 pm

Μα πως στο καλο παθαινουν υπερκοπωση οι πρωταγωνιστες σε αυτη τη σειρα και δεν παθαινουν οι υπολοιποι που τους βλεπουμε 30 λεπτα ανα επεισοδιο δεν μπορω να το καταλαβω! sfyr
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 543 - Ημερομηνία 8/4/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 543 - Ημερομηνία 8/4/2011

Δημοσίευση από ειρηνη7 Δευ Μαρ 21, 2011 9:25 pm

Δεν θα σχολιασω καθολου, γιατι ειναι αναξια περαιτερω αναφορας απλα να ευχαριστησω παρα παρα πολυ για ολες τις περιληψεις, οπως παντα... : thanks : : thanks : : thanks :
ειρηνη7
ειρηνη7
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : κρητη
Ασχολίες : μουσικη βιβλιο και σερφαρισμα!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 543 - Ημερομηνία 8/4/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 543 - Ημερομηνία 8/4/2011

Δημοσίευση από JESSIE Δευ Μαρ 21, 2011 10:04 pm


Δεν τις διάβασα και πολύ προσεκτικά, χάνεσαι μέσα στις περιλήψεις, αλλά αυτό που κατάλαβα είναι οτι ο "ερωτας" Ρούσσου και Στέλλας είναι πλέον στα αζήτητα, κι αυτό είναι κάτι, όσο να πείς....
Η επιμονή του Λουκά κατά του Πέτρου είναι υπερβολική, αλλά ίσως έτσι βγούν κι άλλα μυστικά στο φώς, που ακόμη δεν ξέρουμε... Και δεν με πειράζει να ταρακουνηθεί λίγο ο Πέτρος, έχει πολλά χρεωστούμενα απ'το παρελθον, ας μην τη βγάλει και τελείως καθαρή ! Γλυκούλης είναι, αλλά καθαρματάκι κι αυτός, ας μη το ξεχνάμε.... Ασε που στο τέλος θα τα βρούνε με το Λουκά κι όλα μέλι γάλα θα είναι μεταξύ τους..

Ευχαριστούμε πολύ για τις περιλήψεις....
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 543 - Ημερομηνία 8/4/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 543 - Ημερομηνία 8/4/2011

Δημοσίευση από sifantid Δευ Μαρ 21, 2011 11:40 pm

Εγώ θέλω το δικό μας αστυνόμο! Siga...
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 543 - Ημερομηνία 8/4/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 543 - Ημερομηνία 8/4/2011

Δημοσίευση από loukitsa Τρι Μαρ 22, 2011 1:47 am

JESSIE έγραψε:
Δεν τις διάβασα και πολύ προσεκτικά, χάνεσαι μέσα στις περιλήψεις, αλλά αυτό που κατάλαβα είναι οτι ο "ερωτας" Ρούσσου και Στέλλας είναι πλέον στα αζήτητα, κι αυτό είναι κάτι, όσο να πείς....
Η επιμονή του Λουκά κατά του Πέτρου είναι υπερβολική, αλλά ίσως έτσι βγούν κι άλλα μυστικά στο φώς, που ακόμη δεν ξέρουμε... Και δεν με πειράζει να ταρακουνηθεί λίγο ο Πέτρος, έχει πολλά χρεωστούμενα απ'το παρελθον, ας μην τη βγάλει και τελείως καθαρή ! Γλυκούλης είναι, αλλά καθαρματάκι κι αυτός, ας μη το ξεχνάμε.... Ασε που στο τέλος θα τα βρούνε με το Λουκά κι όλα μέλι γάλα θα είναι μεταξύ τους..

Ευχαριστούμε πολύ για τις περιλήψεις....

Μακαρι να ειναι ετσι όπως τα λες καλη μου!
Ευχαριστούμε Βασω
Nyxia
loukitsa
loukitsa
Δημόσιες Σχέσεις
Δημόσιες Σχέσεις

Θηλυκό Τόπος : Σε δυάρι με το Λουκάκο μου και τον Turgenev
Ασχολίες : Ξεσκονίζω το Εδεμ-όσκαρ κολλήματος που πήρα! Παναγιώτης Πετράκης και ξερό ψωμί

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 543 - Ημερομηνία 8/4/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 543 - Ημερομηνία 8/4/2011

Δημοσίευση από roria Τρι Μαρ 22, 2011 2:43 am

JESSIE έγραψε:
Δεν τις διάβασα και πολύ προσεκτικά, χάνεσαι μέσα στις περιλήψεις, αλλά αυτό που κατάλαβα είναι οτι ο "ερωτας" Ρούσσου και Στέλλας είναι πλέον στα αζήτητα, κι αυτό είναι κάτι, όσο να πείς....
Η επιμονή του Λουκά κατά του Πέτρου είναι υπερβολική, αλλά ίσως έτσι βγούν κι άλλα μυστικά στο φώς, που ακόμη δεν ξέρουμε... Και δεν με πειράζει να ταρακουνηθεί λίγο ο Πέτρος, έχει πολλά χρεωστούμενα απ'το παρελθον, ας μην τη βγάλει και τελείως καθαρή ! Γλυκούλης είναι, αλλά καθαρματάκι κι αυτός, ας μη το ξεχνάμε.... Ασε που στο τέλος θα τα βρούνε με το Λουκά κι όλα μέλι γάλα θα είναι μεταξύ τους..

Ευχαριστούμε πολύ για τις περιλήψεις....
Συμφωνώ απόλυτα με την προσέγγισή σου, ιδιαίτερα σε ό,τι αφορά την τελευταία περίληψη. Ειδικά η τελευταία φράση με την απομάκρυνση του αστυνόμου λόγω των κοννέ του Ρούσσου είναι μια παρήγορη επιστροφή στην αληθοφάνεια. Ελπίζω επίσης να έχεις δίκιο για τον γεροντοέρωτα. Οι παιδαριωδίες για τη Νόρα και το Λουκά ασχολίαστες.
Να τολμήσω να γράψω ότι η Εριέττα και η Αντιγόνη είναι , από ό,τι θυμάμαι τουλάχιστον, οι μόνες γυναίκες στη σειρά που δεν έχουν ξεκατινιαστεί ή σε λίγο θα δούμε την Εριέττα να τρέχει στις ξεματιάστρες και την Αντιγόνη να πηγαίνει στην Πάνια να κλαφτεί για τα άσπλαχνα βλαστάρια της;
Ευχαριστούμε πολύ για τις περιλήψεις!
roria
roria
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 543 - Ημερομηνία 8/4/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 543 - Ημερομηνία 8/4/2011

Δημοσίευση από tsourdalitsa Τρι Μαρ 22, 2011 10:31 am

Μονομαχία στο Ελ Πάσο... Λουκάς vs Ρούσσου! ainta
Συλλέκτης Οστών... Πάλι με πτώματα θα ασχοληθούμε??? cake
Ευτυχώς που μαζί με την τηλεόραση δίνουν και αυτό το μικρό πραγματάκι που λέγεται τηλεκοντρόλ... Nyxia

: thanks :
tsourdalitsa
tsourdalitsa
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : όπου γης και πατρίς...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 543 - Ημερομηνία 8/4/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 543 - Ημερομηνία 8/4/2011

Δημοσίευση από edem4ever Τρι Μαρ 22, 2011 2:04 pm

Καρ-Mik έγραψε:Ο Λουκάς αποκαλύπτει στον αστυνόμο ότι ο Διονύσης Αραβαντινός ήταν ο βιολογικός του πατέρας. Παράλληλα, του εξιστορεί όλα τα γεγονότα από τη βραδιά της δολοφονίας του, τις δουλειές που έκανε εκείνη η παρέα καθώς και την υπόθεση με τις παράνομες υιοθεσίες.
Καλα το παει...
Καρ-Mik έγραψε:Ο Πέτρος, συνειδητοποιώντας τον κίνδυνο, ζητάει και πάλι συμμαχία από την Αντιγόνη, αλλά εκείνη αρνείται.
Σκασε και κολυμπα Ρουσσο!
Καρ-Mik έγραψε:Επανέρχεται, όμως, στην αρχική της πρόταση, ζητώντας από τον Λουκά να την υπερασπιστεί στην επικείμενη δίκη της, με αντάλλαγμα να του πει πού είναι θαμμένο το πτώμα του πατέρα του.
Δεν δεχομαστε κυρα μου... (ελπιζω)
Καρ-Mik έγραψε:Η Δάφνη και ο Νικόλας ανησυχούν ότι ο Ρούσσος δεν θα κάτσει με σταυρωμένα χέρια και φοβούνται μήπως τελικά ο Λουκάς βγει χαμένος από την υπόθεση. Εκείνος, όμως, δείχνει αποφασισμένος να φτάσει στα άκρα και όλη η παρέα αποφασίζει να σταθεί στο πλευρό του.
Αγαπω παρεα!
Καρ-Mik έγραψε:Η Στέλλα προσπαθεί να πείσει τη Νόρα να μην τα βάλουν με τον Πέτρο, γιατί θα καταστρέψουν το μέλλον τους. Η Νόρα, όμως, είναι ανένδοτη.
Παρακαλω;
Καρ-Mik έγραψε:Ο Πέτρος περνάει στην αντεπίθεση και φροντίζει να επισημάνει τόσο στον Στέφανο όσο και στον Νικόλα ότι, αν η καταγγελία αυτή πάρει διαστάσεις, θα καταστρέψει πολύ κόσμο. Ο Λουκάς μαθαίνει ότι ανώτερα στελέχη της αστυνομίας απομάκρυναν τον αστυνόμο από την υπόθεση του Ρούσσου.
Μαλιστα... Δεν μας τα λεει καλα ο Ρουσσος και δεν μου αρεσει...

Ευχαριστουμε Θεα!!!
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 543 - Ημερομηνία 8/4/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 543 - Ημερομηνία 8/4/2011

Δημοσίευση από Foulitsa Τρι Μαρ 22, 2011 3:20 pm

Ανοιχτός πόλεμος μεταξύ Ρούσσου και Λουκά λοιπόν...
Δεν με ενδιαφέρει καθόλου το θέμα..
Δεν με ενδιαφέρουν οι διαμάχες μιας συμμορίας συμφεροντολόγων που σκότωσε εναν άνθρωπο ετσι για πλάκα..
Αλλη ιστορία ξεκίνησς να παρακολουθώ και εκείνη ηθελα να δω να εξλισσεται..

Βασούλα ευχαριστούμε για όλες τις περιλήψεις!!!!!!
Foulitsa
Foulitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 543 - Ημερομηνία 8/4/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 543 - Ημερομηνία 8/4/2011

Δημοσίευση από Kornilia_Petrakitsa Τρι Μαρ 22, 2011 3:34 pm

Η παρέα ΑΦΑΝΤΗ...Και όσο για τη σύγκρουση Λουκά-Ρούσσου δε θα ασχοληθώ καν Mmm Mmm
Kornilia_Petrakitsa
Kornilia_Petrakitsa
Spamοφύλαξ
Spamοφύλαξ

Θηλυκό Τόπος : Κατερίνη
Ασχολίες : Πολλά και διάφορα..

http://www.twilightsagaforum.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 543 - Ημερομηνία 8/4/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 543 - Ημερομηνία 8/4/2011

Δημοσίευση από Ioanna T Τετ Μαρ 23, 2011 1:05 pm

Τι έγινε,πού πήγε η Εύα και το πρόβλημα με τη Μαρίλια?Λύθηκε αυτόματα?
Ioanna T
Ioanna T
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Σ'αεροπλάνα και βαπόρια...
Ασχολίες : Χορός,σινεμά,φίλοι,ταξίδια,Μυστικά

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 543 - Ημερομηνία 8/4/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 543 - Ημερομηνία 8/4/2011

Δημοσίευση από fay66 Παρ Μαρ 25, 2011 10:41 pm

[quote="Καρ-Mik"].............................. Ο Λουκάς μαθαίνει ότι ανώτερα στελέχη της αστυνομίας απομάκρυναν τον αστυνόμο από την υπόθεση του Ρούσσου.[/quote]

[color=violet]Λοιπόν φταίω τώρα η έρμη η τηλεθεάτρια να πω πάλι τις κακίες μου; Φταίω;
Ας γυρίσουμε μερικά χρόνια πίσω. 2006-2007 τότε που ήταν και ο τελευταίος κύκλος της Βέρας.Ο Στράτος έρχεται πλέον σε επαφή με τον αστυνόμο των Τρικάλων και κάνουν τη συμμαχία τους -ο καθένας για τους δικούς του λόγους -με σκοπό να χτυπήσουν τον Άγγελο .Του αστυνομικού του ΄παίρνουν υποθέσεις που έχουν σχέση με τον αγγελούκο.
2010-2011: Τα Μυστικά της Εδέμ πλέον , τρίτος κύκλος και εδώ.Ο Παναγιώτης αστυνόμος πλέον πλησιάζει αρκετά το Ρούσσο και του παίρνουν την υπόθεση.
25-3-2011 : πρόβλεψη: Ο Λουκάς θα συμμαχίσει με τον Παναγιώτη για να αποκαλυφτούν όλες οι βρωμοδουλειές της τότε παρέας , και κυρίως του Ρούσσου.
Μήπως σας θυμίζουν κάτι αυτές οι δυο ιστορίες;
or]

fay66
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 543 - Ημερομηνία 8/4/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 543 - Ημερομηνία 8/4/2011

Δημοσίευση από zouz0unii Σαβ Μαρ 26, 2011 1:14 am

[quote="fay66"]
Καρ-Mik έγραψε:.............................. Ο Λουκάς μαθαίνει ότι ανώτερα στελέχη της αστυνομίας απομάκρυναν τον αστυνόμο από την υπόθεση του Ρούσσου.[/quote]

[color=violet]Λοιπόν φταίω τώρα η έρμη η τηλεθεάτρια να πω πάλι τις κακίες μου; Φταίω;
Ας γυρίσουμε μερικά χρόνια πίσω. 2006-2007 τότε που ήταν και ο τελευταίος κύκλος της Βέρας.Ο Στράτος έρχεται πλέον σε επαφή με τον αστυνόμο των Τρικάλων και κάνουν τη συμμαχία τους -ο καθένας για τους δικούς του λόγους -με σκοπό να χτυπήσουν τον Άγγελο .Του αστυνομικού του ΄παίρνουν υποθέσεις που έχουν σχέση με τον αγγελούκο.
2010-2011: Τα Μυστικά της Εδέμ πλέον , τρίτος κύκλος και εδώ.Ο Παναγιώτης αστυνόμος πλέον πλησιάζει αρκετά το Ρούσσο και του παίρνουν την υπόθεση.
25-3-2011 : πρόβλεψη: Ο Λουκάς θα συμμαχίσει με τον Παναγιώτη για να αποκαλυφτούν όλες οι βρωμοδουλειές της τότε παρέας , και κυρίως του Ρούσσου.
Μήπως σας θυμίζουν κάτι αυτές οι δυο ιστορίες;
or]
Σαν τι να μας θυμιζουν...? εμενα δεν μου θυμιζει κατι... αλλα για να το λετε εσεις κατι θα ξερετε παραπανω....! Μπορω να μαθω κι εγω...? pleeease
zouz0unii
zouz0unii
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ♡ Σε ένα ροζ Συννεφάκι!! ♡
Ασχολίες : ✰ Να ονειρεύομαι..!! ♡

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 543 - Ημερομηνία 8/4/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 543 - Ημερομηνία 8/4/2011

Δημοσίευση από l_aquila Σαβ Μαρ 26, 2011 1:46 am

[quote="Renaki_Spirtoulis"]
fay66 έγραψε:
Καρ-Mik έγραψε:.............................. Ο Λουκάς μαθαίνει ότι ανώτερα στελέχη της αστυνομίας απομάκρυναν τον αστυνόμο από την υπόθεση του Ρούσσου.[/quote]

[color=violet]Λοιπόν φταίω τώρα η έρμη η τηλεθεάτρια να πω πάλι τις κακίες μου; Φταίω;
Ας γυρίσουμε μερικά χρόνια πίσω. 2006-2007 τότε που ήταν και ο τελευταίος κύκλος της Βέρας.Ο Στράτος έρχεται πλέον σε επαφή με τον αστυνόμο των Τρικάλων και κάνουν τη συμμαχία τους -ο καθένας για τους δικούς του λόγους -με σκοπό να χτυπήσουν τον Άγγελο .Του αστυνομικού του ΄παίρνουν υποθέσεις που έχουν σχέση με τον αγγελούκο.
2010-2011: Τα Μυστικά της Εδέμ πλέον , τρίτος κύκλος και εδώ.Ο Παναγιώτης αστυνόμος πλέον πλησιάζει αρκετά το Ρούσσο και του παίρνουν την υπόθεση.
25-3-2011 : πρόβλεψη: Ο Λουκάς θα συμμαχίσει με τον Παναγιώτη για να αποκαλυφτούν όλες οι βρωμοδουλειές της τότε παρέας , και κυρίως του Ρούσσου.
Μήπως σας θυμίζουν κάτι αυτές οι δυο ιστορίες;
or]
Σαν τι να μας θυμιζουν...? εμενα δεν μου θυμιζει κατι... αλλα για να το λετε εσεις κατι θα ξερετε παραπανω....! Μπορω να μαθω κι εγω...? pleeease

Μας θυμίζουν ωραίες εποχές. Εννοεί τη Βέρα στο δεξί. Τι περίμενες ότι θα έγραφαν κάτι καινούργιο ?
l_aquila
l_aquila
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 543 - Ημερομηνία 8/4/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 543 - Ημερομηνία 8/4/2011

Δημοσίευση από feggaropetra Πεμ Απρ 07, 2011 8:32 pm

: thanks :


feggaropetra
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 543 - Ημερομηνία 8/4/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 543 - Ημερομηνία 8/4/2011

Δημοσίευση από Καρ-Mik Πεμ Απρ 07, 2011 8:33 pm

Νόρα απόλυσε την υστέρω ΤΩΡΑ!!!

Ευχαριστούμε Στελλίνα!
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 543 - Ημερομηνία 8/4/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 543 - Ημερομηνία 8/4/2011

Δημοσίευση από loukasnora Πεμ Απρ 07, 2011 9:00 pm

Καρ-Mik έγραψε:Νόρα απόλυσε την υστέρω ΤΩΡΑ!!!

Ευχαριστούμε Στελλίνα!

Και εγω αυτο ειπα μολις το ειδα στην τηλεοραση.

Νορα απολυσε την ηλιθια ΤΩΡΑ!!!!

Ευχαριστουμε Στελλινα.
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 543 - Ημερομηνία 8/4/2011 Empty Απ: Επεισόδιο 543 - Ημερομηνία 8/4/2011

Δημοσίευση από gxnel Πεμ Απρ 07, 2011 9:06 pm

ΡΙΞΕ ΤΟ ΧΑΣΤΟΥΚΙ ΕΡΙ ΜΟΥ!!!!!!ΡΙΞΤΟ ΝΑ ΓΙΑΣΕΙ ΤΟ ΧΕΡΙ ΣΟΥ!!!!!


ΝΟΡΑ ΑΠΕΛΥΣΕ ΤΟ ΖΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!!


Επεισόδιο 543 - Ημερομηνία 8/4/2011 7235 Επεισόδιο 543 - Ημερομηνία 8/4/2011 7235
gxnel
gxnel
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 3 1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης