Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 210 - Ημερομηνία 06-10-2009

+12
madolato
anna90
zwi
mimi
annamaria
sifantid
marializ25
evanna
sofaki
jim7
konstantina
Clarabelle
16 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογήστε το σημερινό επεισόδιο

Επεισόδιο 210 - Ημερομηνία 06-10-2009 Vote_lcap29%Επεισόδιο 210 - Ημερομηνία 06-10-2009 Vote_rcap 29% 
[ 5 ]
Επεισόδιο 210 - Ημερομηνία 06-10-2009 Vote_lcap47%Επεισόδιο 210 - Ημερομηνία 06-10-2009 Vote_rcap 47% 
[ 8 ]
Επεισόδιο 210 - Ημερομηνία 06-10-2009 Vote_lcap24%Επεισόδιο 210 - Ημερομηνία 06-10-2009 Vote_rcap 24% 
[ 4 ]
Επεισόδιο 210 - Ημερομηνία 06-10-2009 Vote_lcap0%Επεισόδιο 210 - Ημερομηνία 06-10-2009 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 210 - Ημερομηνία 06-10-2009 Vote_lcap0%Επεισόδιο 210 - Ημερομηνία 06-10-2009 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 17
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 210 - Ημερομηνία 06-10-2009 Empty Επεισόδιο 210 - Ημερομηνία 06-10-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Τρι Οκτ 06, 2009 5:23 pm


Πώς σας φάνηκε το σημερινό επεισόδιο;
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 210 - Ημερομηνία 06-10-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 210 - Ημερομηνία 06-10-2009

Δημοσίευση από konstantina Τρι Οκτ 06, 2009 6:49 pm

πολυ καλη η ευα σημερα!αληθινη!εδειξε πως αγαπαει ακομα τον μανο και οσο αν δεν το παραδεχεται θελει να ειναι καλα και να την νιωθει διπλα του..!πολυ ωραιες σκηνες και οι σκηνες νορα-λουκα της εκανε και ανεπισημα προταση γαμου Razz

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 210 - Ημερομηνία 06-10-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 210 - Ημερομηνία 06-10-2009

Δημοσίευση από konstantina Τρι Οκτ 06, 2009 7:04 pm

τι ομορφ που ηταν που ο μανος ειπε στην ευα σαγαπω! Love! και η ευα μετα που εκλαιγε και ειπε σιγανα κι εγω σαγαπαω αγαπη μου! Love! Love!
αχ λιωνω!τι ερωτας! Love!

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 210 - Ημερομηνία 06-10-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 210 - Ημερομηνία 06-10-2009

Δημοσίευση από jim7 Τρι Οκτ 06, 2009 7:19 pm

Μια και μπλέξαμε πάλι με νοσοκομεία, κρατάω από το σημερινό επεισόδιο τα εξής:
1. Ο Στέφανος την αγαπάει πραγματικά την Εύα.
2. Η Νταίζη που είναι της πιάτσας έχει καταλάβει τι τρέχει με Λουκά και Νόρα, αυτοί ακόμα να το καταλάβουν.
3. Στον διάλογο Μελίτας - Δάφνης, η Δάφνη παίζει καταπληκτικά ενώ η Μελίτα μία από τα ίδια, θα περίμενα πιο πολλά πολλά.
Αυτά για αρχή.
jim7
jim7
Forum Team
Forum Team

Άντρας Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 210 - Ημερομηνία 06-10-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 210 - Ημερομηνία 06-10-2009

Δημοσίευση από konstantina Τρι Οκτ 06, 2009 7:23 pm

jim7 έγραψε:Μια και μπλέξαμε πάλι με νοσοκομεία, κρατάω από το σημερινό επεισόδιο τα εξής:
1. Ο Στέφανος την αγαπάει πραγματικά την Εύα.
2. Η Νταίζη που είναι της πιάτσας έχει καταλάβει τι τρέχει με Λουκά και Νόρα, αυτοί ακόμα να το καταλάβουν.
3. Στον διάλογο Μελίτας - Δάφνης, η Δάφνη παίζει καταπληκτικά ενώ η Μελίτα μία από τα ίδια, θα περίμενα πιο πολλά πολλά.
Αυτά για αρχή.

Agree + του οτι η ξυλα ηταν καταπληκτικη σημερα..με συγκινησε σε πολλες σκηνες Snif

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 210 - Ημερομηνία 06-10-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 210 - Ημερομηνία 06-10-2009

Δημοσίευση από sofaki Τρι Οκτ 06, 2009 7:33 pm

ti episodeiara i simerini!!!! oi skines nora-louka itna apisteutes!!!! Palamakia kala to oti i nora einai kapsoura fainetai pistevw pleon!! apo tin alli o loukas akoma dn exei er8ei pio konta me tin romantiki pleura... eliwsa wstoso sto simeio p elege stin papia pws i nora einai ta pada gi afton!! axxx
upomoni padws mexri na er8ei to amore tis noras!! ante na zilepsei k o loukakos mas!!!

sofaki
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : κορινθος!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 210 - Ημερομηνία 06-10-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 210 - Ημερομηνία 06-10-2009

Δημοσίευση από evanna Τρι Οκτ 06, 2009 7:36 pm

Η Ευα σημερα καταπληκτικη!!!!!Το παιζει ψυχρη αλλα τελικα τον Μανο τον αγαπαει περισσοτερο απο ολους!Ακομα κορυφαιες σκηνες Νταιζη-Νορα.....καλα η Νορα απολαυστικη!!! και ακομα φανταστικες οι σκηνες της με το Λουκα!!!!!Περιμενω πως και πως το αυριανο επεισοδιο....κατασυγκινηθηκα με τη σκηνη Μανου-Ευας!!!Αχ τι ερωτας λιωνω! Love! Love
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 210 - Ημερομηνία 06-10-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 210 - Ημερομηνία 06-10-2009

Δημοσίευση από konstantina Τρι Οκτ 06, 2009 7:42 pm

ki ego!!!!!!!!!!!lionw!

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 210 - Ημερομηνία 06-10-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 210 - Ημερομηνία 06-10-2009

Δημοσίευση από evanna Τρι Οκτ 06, 2009 7:43 pm

konstantina έγραψε:ki ego!!!!!!!!!!!lionw!
Ωραια...Ουτε παγωτο να ειμασταν!!!!!!!! :D lol!
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 210 - Ημερομηνία 06-10-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 210 - Ημερομηνία 06-10-2009

Δημοσίευση από marializ25 Τρι Οκτ 06, 2009 7:45 pm

AX AX AX ..ΠΡΙΝ ΣΧΟΛΙΑΣΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ:

ΘΕΛΩ ΡΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΗΝ ΜΠΛΕ ΠΟΡΣΕ , ΤΗΝ ΣΠΙΤΑΡΟΝΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝΟ .....ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΟΛΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ...ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΜΟΝΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ Επεισόδιο 210 - Ημερομηνία 06-10-2009 390118



ΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ ΔΕ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΤΟ ΔΩ ΟΛΟ ..,ΕΧΑΣΑ ΑΡΚΕΤΕΣ ΣΚΗΝΕΣ...ΑΛΛΑ ΘΑ ΣΧΟΛΙΑΣΩ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΕΙΔΑ......ΛΟΙΠΟΝ

ΞΕΚΙΝΑΩ ..ΜΕΛΙΤΑ-ΕΥΑ: ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΤΥΧΗΜΑ ΤΟΥ ΜΑΝΟΥ ΤΙΣ ΕΚΑΝΕ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΝΕ ΑΛΗΘΕΙΕΣ ΕΙΤΕ ΠΡΟΣΩΠΟ ΜΕ ΠΡΟΣΩΠΟ ΕΙΤΕ ΚΡΥΦΑ Η ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ.....Η ΜΕΛΙΤΑ ΤΗΣ ΛΕΕΙ ΞΕΚΑΘΑΡΑ ΟΤΙ ΘΑ ΤΗΝ ΒΡΕΙ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΤΗΣ ΑΝ Η ΕΥΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ ΝΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΕΚΔΙΚΗΘΕΙ..ΧΜΧΜ ΔΕ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΩ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΕΙ..ΑΠΟ ΑΓΑΠΗ? ΑΠΟ ΑΠΟΓΝΩΣΗ ΟΤΙ ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ ΤΟΝ ΕΧΕΙ ΧΑΣΕΙ ΤΟΝ ΜΑΝΟ ? ΑΠΟ ΕΓΩΙΣΜΟ? ΔΕΝ ΔΙΑΦΩΝΩ ΟΤΙ ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΑΚΟΜΑ ΤΟΝ ΑΓΑΠΑ ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΕΙ ΜΕΣΑ ΤΗΣ ΒΑΘΕΙΑ ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΤΟΝ ΘΕΛΕΙ ΑΚΟΜΑ ΤΟΝ ΜΑΝΟ...
Η ΕΥΑ ΠΑΛΙ ΤΟΝ ΑΓΑΠΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΣΟ ΦΑΝΤΑΖΕΤΑΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ Η ΙΔΙΑ.....ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΕΤΑΙ ΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΚΑΙ ΜΟΝΟΛΟΓΕΙ...ΔΕΙΧΝΕΙ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΚΔΙΚΗΤΙΚΗ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΤΟΥ ΚΙ ΟΜΩΣ ΜΕΣΑ ΤΗΣ ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ ΑΝ ΤΟΝ ΠΟΝΕΣΕΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΚΕΙΝΗ ΘΑ ΠΟΝΕΣΕΙ ΔΙΠΛΑ ΚΑΙ ΤΡΙΠΛΑ....
ΕΠΕΙΔΗ ΔΕ ΣΧΟΛΙΑΣΑ ΤΟ ΧΘΕΣΙΜΟ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΠΙΚΡΑΘΗΚΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΓΙΝΕΙ ΚΑΛΑ Ο ΜΑΝΟΣ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ ΤΗΝ ΕΚΔΙΚΗΣΗ.ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΚΕΙΝΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΤΟΥ ΠΟΝΟΥ ΓΙΑ ΚΕΙΝΟΝ ΔΕ ΜΠΟΡΕΣΕ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΤΗΣ ΚΛΕΙΣΤΟ.....ΕΝΤΑΞΕΙ ΤΗΝ ΠΡΟΔΩΣΕ ΑΛΛΑ ΕΚΕΙΝΟΣ ΧΑΡΟΠΑΛΕΥΕ...ΤΕΣΠΑ...ΛΟΙΠΟΝ ΣΥΝΕΧΙΖΩ... ΜΕ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ..
Η ΜΑΡΙΛΙΑ ΤΕΛΙΚΑ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΝΟΙΑΖΕΤΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΤΗΣ..ΕΝΑ ΒΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΘΕΤΙΚΟ..ΤΕΛΙΚΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΑΝΤΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΣΥΓΧΩΡΟΥΝ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΣΤΟ ΕΛΑΧΙΣΤΟ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΤΟΥΣ.....ΒΕΒΑΙΑ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΑΝ ΔΕ ΘΥΣΙΑΖΟΤΑΝ Ο ΜΑΝΟΣ ΘΑ ΤΟΝ ΣΥΓΧΩΡΟΥΣΕ? ΧΜΧΜ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕ ΞΕΡΕΙ....

ΛΟΥΚΑΣ -ΝΟΡΑ....: ΑΡΧΙΖΩ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΛΑΤΡΕΥΩ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΔΥΟ ..ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΠΟΛΑΥΣΤΙΚΟΙ ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΑΝ ΜΙΛΑΝΕ ΤΡΥΦΕΡΑ Ο ΕΝΑΣ ΣΤΟΝ ΑΛΛΟ ..Ε ΚΑΙ ΠΕΤΑΝΕ ΚΑΝΕΝΑ ΒΛΑΜΜΕΝΟ ΚΑΙ ΧΑΖΟ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΠΟΙΚΙΛΙΑ.......Ο ΛΟΥΚΑΣ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΣΤΗ ΣΚΗΝΗ ΜΕ ΤΗΝ ΝΤΑΙΖΗ ΠΟΥ ΤΗΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΜΕ ΤΗΝ ΝΟΡΑ ΤΟΝ ΕΝΩΝΟΥΝ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ ΕΚΕΙΝΗ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙ....ΗΤΑΝΕ ΠΟΛΥ ΣΥΓΚΙΝΗΤΙΚΟ ΟΛΟ ΑΥΤΟ.....
Η ΝΟΡΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΤΡΕΛΑ ΟΤΑΝ ΜΙΛΑΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΝΤΑΙΖΗ ..ΠΩΣ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΞΕΜΑΛΛΙΑΣΕΙ ΑΚΟΜΑ ...ΑΠΟΡΩ....
Ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΩΡΑ....ΑΝΑΚΩΧΗ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΑΛΛΑ Ο ΣΤΟΧΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟΧΟΣ: ΤΟΝ ΜΑΝΟ ΦΥΛΑΚΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΥΑ ΔΙΚΙΑ ΤΟΥ.....ΑΣ ΕΛΠΙΣΟΥΜΕ ΟΤΙ ΘΑ ΤΗΝ ΔΙΕΚΔΙΚΗΣΕΙ ΜΕ ΗΘΙΚΑ ΜΕΣΑ.....-ΟΧΙ ΣΑΝ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΟΝΟΜΑΤΑ ΔΕ ΛΕΜΕ.....ΟΙ ΒΕΡΙΚΕΣ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΤΙ ΕΝΝΟΩ..
ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΤΗΝ ΑΓΑΠΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΗΝ ΕΥΑ ΑΠΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΠΟΙΟΣ Ο ΛΟΓΟΣ ΤΟΥ ΜΙΣΟΥΣ ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΜΑΝΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΡΟΥΣΣΟ......

ΧΜΧΜ ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ,...

marializ25
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 210 - Ημερομηνία 06-10-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 210 - Ημερομηνία 06-10-2009

Δημοσίευση από sifantid Τρι Οκτ 06, 2009 7:54 pm

:( ΤΩΡΑ ΜΕ ΚΑΝΕΤΕ ΝΑ ΖΗΛΕΥΩ!!! ΚΛΑΙΩ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ ΣΤΑ ΑΓΓΛΙΚΑ!!! ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ, ΔΕ ΘΑ ΑΝΕΒΕΙ? Grrr ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΩ ΝΟΡΑ-ΛΟΥΚΑ!!! Love
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 210 - Ημερομηνία 06-10-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 210 - Ημερομηνία 06-10-2009

Δημοσίευση από sifantid Τρι Οκτ 06, 2009 7:54 pm

konstantina έγραψε:πολυ καλη η ευα σημερα!αληθινη!εδειξε πως αγαπαει ακομα τον μανο και οσο αν δεν το παραδεχεται θελει να ειναι καλα και να την νιωθει διπλα του..!πολυ ωραιες σκηνες και οι σκηνες νορα-λουκα της εκανε και ανεπισημα προταση γαμου Razz
ΤΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ?????????????? Wow Faint
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 210 - Ημερομηνία 06-10-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 210 - Ημερομηνία 06-10-2009

Δημοσίευση από annamaria Τρι Οκτ 06, 2009 7:56 pm

sifantid έγραψε:
konstantina έγραψε:πολυ καλη η ευα σημερα!αληθινη!εδειξε πως αγαπαει ακομα τον μανο και οσο αν δεν το παραδεχεται θελει να ειναι καλα και να την νιωθει διπλα του..!πολυ ωραιες σκηνες και οι σκηνες νορα-λουκα της εκανε και ανεπισημα προταση γαμου Razz
ΤΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ?????????????? Wow Faint

na dw pote tha rthei kai h epishmh Love!
annamaria
annamaria
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : thessaloniki

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 210 - Ημερομηνία 06-10-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 210 - Ημερομηνία 06-10-2009

Δημοσίευση από konstantina Τρι Οκτ 06, 2009 7:58 pm

nai!!!!!!!!!της ειπε πλαγιστα οτι αν παθει κατι κακο(αρρωστια μαλλον)να του δωσει ευθανασια και εκεινος γαι ανταλλαγμα θα την παντρευτει!αλλα το πολυσηζητησαν το ολο θεμα... Love!

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 210 - Ημερομηνία 06-10-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 210 - Ημερομηνία 06-10-2009

Δημοσίευση από mimi Τρι Οκτ 06, 2009 9:07 pm

το επεισόδιο τέλειο νόρα λουκάς τέλειοι το ευχαριστήθηκα μετά η Μελιτα με κούρασε νταίζη απο τα χερια μου θα παει να μου το θυμηθείτε η ευα φοβερή και από τις σκηνές του επόμενου εκεί που δεν έχει και πολλές δυνάμεις και της λέει σ'αγαπάω και μετά αυτή κλαίει και λέει σ'αγαπάω και κάνω και μια παράκληση μανο γίνε καλά και φύγε απο το σπίτι της μελίτας pleeease pleeease pleeease pleeease
mimi
mimi
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : σε έναν κόσμο χωρίς ξυπνητήρια

http://twilightsaga.forum-motion.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 210 - Ημερομηνία 06-10-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 210 - Ημερομηνία 06-10-2009

Δημοσίευση από sifantid Τρι Οκτ 06, 2009 9:13 pm

annamaria έγραψε:
sifantid έγραψε:
konstantina έγραψε:πολυ καλη η ευα σημερα!αληθινη!εδειξε πως αγαπαει ακομα τον μανο και οσο αν δεν το παραδεχεται θελει να ειναι καλα και να την νιωθει διπλα του..!πολυ ωραιες σκηνες και οι σκηνες νορα-λουκα της εκανε και ανεπισημα προταση γαμου Razz
ΤΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ?????????????? Wow Faint

na dw pote tha rthei kai h epishmh Love!
Agree
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 210 - Ημερομηνία 06-10-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 210 - Ημερομηνία 06-10-2009

Δημοσίευση από konstantina Τρι Οκτ 06, 2009 9:22 pm

κι εγω συμφωνω με τις προλαλλισασες! Razz

konstantina
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 210 - Ημερομηνία 06-10-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 210 - Ημερομηνία 06-10-2009

Δημοσίευση από annamaria Τρι Οκτ 06, 2009 9:50 pm

konstantina έγραψε:κι εγω συμφωνω με τις προλαλλισασες! Razz

auto sou eleipe na diafoneis Razz Razz
annamaria
annamaria
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : thessaloniki

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 210 - Ημερομηνία 06-10-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 210 - Ημερομηνία 06-10-2009

Δημοσίευση από sifantid Τρι Οκτ 06, 2009 9:52 pm

annamaria έγραψε:
konstantina έγραψε:κι εγω συμφωνω με τις προλαλλισασες! Razz

auto sou eleipe na diafoneis Razz Razz
gelio Εννοείται!
sifantid
sifantid
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη
Ασχολίες : Latin Dancing, Ballroom, Theatre, Cinema, Drawing, Pop-up cards, Cooking, Photography, Grey's Anatomy, Private Practice, Τα Μυστικά της Εδέμ!

https://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126188997391368&amp

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 210 - Ημερομηνία 06-10-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 210 - Ημερομηνία 06-10-2009

Δημοσίευση από zwi Τρι Οκτ 06, 2009 10:02 pm

to shmerino htan teleio
mou aresan pio polu skhnes louka-nora,nora-ntaizh kai louka-ntaizh
htan super
zwi
zwi
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Σ'ένα σπίτι μαζί με τον Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο,τον Γιώργο Νανούρη,τον William Levy,τον Jensen Ackles,τον Ian Somerhalder και Rick Malambri μου!
Ασχολίες : Ποδήλατο,Skateboard,Κολύμβηση και πάνω από όλα πρώτος κύκλος των Μυστικά της Εδέμ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 210 - Ημερομηνία 06-10-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 210 - Ημερομηνία 06-10-2009

Δημοσίευση από anna90 Τετ Οκτ 07, 2009 12:04 am

teleio to epeisodio...teleies kai i skines noras-louka...foveres..eidika sto grafeio tis noras pou pige o loukas kai tin xaidepse..lew twra tha tin filisei..
kai telika emeina na perimenw...ELEOS..tha to paradextoun pote?????
aurio prominietai episi poli wraio epeisodio me mano kai eua..
ANTE NA DOUME...ta kalutera erxontai!!!!!!!! :cheers: :cheers: :cheers: Love
anna90
anna90
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Καβάλα-Έδεσσα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 210 - Ημερομηνία 06-10-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 210 - Ημερομηνία 06-10-2009

Δημοσίευση από madolato Τετ Οκτ 07, 2009 12:56 am

Με κουράζουν τα νοσοκομεία και ειδικά οι σκηνές/μονόλογοι στο προσκεφάλι του ετοιμοθάνατου τραυματία (βλ αυριανό)...

Από το σημερινό επεισόδιο κρατάω
*Νόρα-Λουκά στην παραλία --σούπερ η πρόταση γάμου και οι ατάκες μία και μία ("Η φίρμα της ευθανασίας!"),
*Νόρα-Λουκά στο γραφείο της Νόρας και ειδικά το τέλος της σκηνής, λίγο πριν βγει ο Λουκάς από το γραφείο --προς στιγμήν είχα μια ελπίδα ότι θα τη βουτήξει και θα τη φιλήσει,
*Νόρα-Λουκά στο σπίτι της Νόρας --φοβερό το ύφος του Λουκά στο μαξιλαροπόλεμο
και φυσικά,
*η all time classic Αμαλία! Ειδικά στην αρχή του επεισοδίου που κλαίει και θρηνεί για τη Μελίτα ενώ στο νοσοκομείο είναι ο Μάνος! Δεν έχω λόγια! :cheers:

Γενικά το βρήκα μέτριο το επεισόδιο, κι ελπίζω σε καλύτερες μέρες. Razz

Υ.Γ.1 Το Λουκά πολύ ψύχραιμο τον βρίσκω απέναντι στις εκρήξεις της Νόρας. Μήπως κατά βάθος τις απολαμβάνει τις ζηλίτσες; Λέω εγώ τώρα... Wink
Υ.Γ.2 Είναι ιδέα μου ή ο Λουκάς μετά από το βράδυ με τη Νταίζη ομόρφυνε -αν είναι δυνατό- ΑΚΟΜΑ περισσότερο;;;
madolato
madolato
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Κατσαβίδια!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 210 - Ημερομηνία 06-10-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 210 - Ημερομηνία 06-10-2009

Δημοσίευση από NATALITSA_LOUKITSA Τετ Οκτ 07, 2009 4:35 am

ti na pei κανεις παλι

νταιζη λουκας ....τελεια λογια περα απο την φιλια η ζωη του ολη...αντε σας πηρανε χαμπαρι αλλα εσεις ακομααααα

λουκας νορα..ολα τα λεφτα

και τελος ευα η αγαπη τα κερδιζει ολα ολα και ειναι πανω απο ολες τις εκδικησεις////ο μπουγιουρης υποκλινομαι επαιξε τελεια...σε αγαπωωω και εγω αγαπη μουυ.....
NATALITSA_LOUKITSA
NATALITSA_LOUKITSA
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : στη δικη μου εδεμ με τον Αιμιλιο μουυυ και σε στιγμες χαλαρωσης και σκεψης στο λουκικοπετρακικο κοσμο μου, Πολυχρονίδη,Πετρακης και ever
Ασχολίες : το μωρο μου πανω απο ολα ,η δικη μας παρεουλα facebook και φυσικα τα παιδια μας και το μαριαννακιιι

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 210 - Ημερομηνία 06-10-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 210 - Ημερομηνία 06-10-2009

Δημοσίευση από Clarabelle Τετ Οκτ 07, 2009 9:05 am


Tα νοσοκομεία δεν είναι το καλύτερό μου. Πάντα σχεδόν τα βαριέμαι.

Μέσα στο μπες βγες όμως είχε εξελίξεις το επεισόδιο.

Η Νταίζη εκνευρίζει Νόρα και Λουκά και μου φαίνεται οτι στην περίπτωσή τους θα λειτουργήσει σαν καταλύτης και θα δρομολογήσει το θέμα του ζευγαριού ικανοποιώντας όλους όσοι το περιμένουν πως και πως.

Είναι λίγο δύσκολο να χάνεις κάτι που ονειρεύεσαι ακριβώς τη στιγμή που νομίζεις οτι το έχεις κερδίσει. Αυτό ακριβώς έπαθε η Εύα στο γάμο και αυτό ακριβώς παθαίνει τώρα και ο Στέφανος. Πάντως χτες για πρώτη φορά τον είδα να χάνει την ψυχραιμία του. Μάλλον ο ήλιος της Μεσογείου επιδρά στο ταμπεραμέντο και των πιο μεθοδικών τι να πω.

Η συζήτηση Εύας Μελίτας προοικονομεί νομίζω. Η Εύα θα χτυπάει το Μάνο και η Μελίτα την Εύα, κάτι τέτοιο οσμίζομαι. Πάντως η συζήτηση των δυό τους δεν με κάλυψε. Η Μελίτα ξέρει ένα κομάτι της ιστορίας της Εύας με το Μάνο και αγνοεί σημαντικά πράγματα, οπότε μιλάει σαν οι δύο ιστορίες να είναι συγκρίσιμες. Θα ήθελα να δω κάποτε τη στάση της Μελίτας άν μάθει ολοκληρη την ιστορία της Εύας με το Μάνο, με όλες τις ανατριχιστικές λεπτομέρειες.

Σήμερα νομίζω τελειώνουμε με τα νοσοκομεία. Χαίρομαι.

Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 210 - Ημερομηνία 06-10-2009 Empty Απ: Επεισόδιο 210 - Ημερομηνία 06-10-2009

Δημοσίευση από KatsaroYpotheto Τετ Οκτ 07, 2009 9:29 am

jim7 έγραψε:
2. Η Νταίζη που είναι της πιάτσας έχει καταλάβει τι τρέχει με Λουκά και Νόρα, αυτοί ακόμα να το καταλάβουν.

Δεν έχω να πω και πολλά κι εγώ, με καλύψατε απλώς θα συνεχίσω να έχω τις ενστάσεις μου αναφορικά με το δικηγορικό ζεύγος.

Η συμπεριφορά αυτη όσο κι αν εμείς θέλουμε να την μεταφράσουμε διαφορετικά, δεν υποδεικνύει ντε και καλά ότι η όλη ζήλεια, γιατί περί ζήλειας πρόκειται, είναι ερωτική! Οι σεναριογράφοι ακούνε το κοινό τους οπότε πιστεύω ότι εκεί θα καταλήξουμε αλλά δεν συμφωνώ ότι η Νταίζη τα έπιασε όλα επειδή είναι της πιάτσας!

Απλώς η Νταίζη όπως έχει μεγαλώσει και τέτοιου είδους άνθρωπος που είναι, της πιάτσας, αυτή την κινητήρια δύναμη ξέρει μόνο! Κουκιά έφαγε, κουκιά μαρτυράει που λένε! Τι ξέρει από δυνατές φιλίες η Μαργαρίτα η Μαργαρω? ΤΙΠΟΤΑ! Ξέρει όμως τι...σέρνει καράβι, οπότε μεταφράζει τα γεγονότα βασισμένη σε όσα ξέρει! Τόσα ξέρει τόσα καταλαβαίνει!!!

Ο Λουκάς ήταν καταπληκτικός όταν της είπε ότι οι έρωτες έρχονται και φεύγουν και αυτό που έχουμε εμείς με τη Νόρα είναι δυνατότερο!!! Αυτή είναι η σωστότερη μετάφραση!

+++

Τέλος η φάτσα του Χρήστου όταν είπε "Έχω ζήσει εγώ τρελά σκηνικά με το ντουετάκι" ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ! Αχαχαχα


KatsaroYpotheto
KatsaroYpotheto
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στο δικό μου ροζ συννεφάκι :p
Ασχολίες : Playing referee between my heart and my mind..

https://www.facebook.com/PeriklisKassandrinos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 2 1, 2  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης