Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 577~578 - Ημερομηνία 30-05-2011

+52
nadiap
AmaliaPetros_fan1
κικκο
trelli petrakitsa
verile_mistika
tsourdalitsa
feggaropetra
Ezantakou
Lyn
tweetyedem
Eya-8ea
tamystikathsedem
taradoula
sarita
Antigoni!
Nora&Loukas
marakii
tzibirdika
maria*
Ioanna T
stabatmater
Ανυπέρ-Βλήτο
loukitsa
pasxalitsa
edem4ever
Καρ-Mik
Cancoon
scorpion_black
Clarabelle
Dimitraaa
DESPOINA
soso
roria
dm10811
st@cy
sifantid
loukanorofan
Mikaella
JESSIE
afroditi_norakii
gxnel
xristinaki_noraloukofan
fay66
ΣΨ1
evaggelia*
nefelik
eskimoos
fantina
evanna
ειρηνη7
ifigeneia1
mary32
56 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 577~578 - Ημερομηνία 30-05-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 577~578 - Ημερομηνία 30-05-2011

Δημοσίευση από Eya-8ea Πεμ Μάης 19, 2011 1:42 am

Πολυ ενδιαφερουσες ε3ελι3εις...Ευχαριστουμε πολυ για την περιληψη... Επεισόδιο 577~578 - Ημερομηνία 30-05-2011 - Σελίδα 3 7235
Eya-8ea
Eya-8ea
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 577~578 - Ημερομηνία 30-05-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 577~578 - Ημερομηνία 30-05-2011

Δημοσίευση από tweetyedem Πεμ Μάης 19, 2011 10:05 am

Μία από τις πιο ενδιαφέρουσες περιλήψεις που έχω διαβάσει για τα Μυστικά φέτος.
Το γεγονός ότι ο Λουκάς δε θα βρίσκεται στο πλευρό της Νόρας καθόλη τη διάρκεια της γέννας το περίμενα γιατί εξάλλου ήταν κάτι που είχαν αφήσει να εννοηθεί.
Η Νταίζη απειλεί με όπλο τον τύπο που πήρε τα διαμάντια, νομίζω ότι έχω καταλάβει ποιος τα έχει και σίγουρα είναι διαφορετικό πρόσωπο από αυτό που απειλεί την Αντιγόνη.
Η εμφάνιση του άγνωστου άντρα και η συνάντησή του με την Ερριέτα πυροδοτεί άσχημες εξελίξεις για το Ρούσσο. Ο άντρας είμαι σχεδόν σίγουρη ότι είναι ο Αραβαντινός και γι' αυτό έστελνε τα μηνύματα στην Αντιγόνη και της έλεγε να μην πει που είναι το πτώμα, εφόσον είναι ζωνατνός δεν υπάρχει και πτώμα. valen

tweetyedem
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 577~578 - Ημερομηνία 30-05-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 577~578 - Ημερομηνία 30-05-2011

Δημοσίευση από Lyn Πεμ Μάης 19, 2011 2:06 pm

Λοιπόν, αν το πάρουμε λογικά (xoxo xoxo), αυτός που έχει τα διαμάντια είναι όντως ο Χρήστος. Δεν μπορώ να σκεφτώ πως αλλιώς κατάλαβε η Νταίζη ποιος είναι. Ας αφήσουμε όμως τη λογική στην άκρη (δε μας έφταιξε και σε τίποτα η καημένη). Είναι γνωστό άλλωστε ότι το IQ της Νταίζης ξεπερνάει και αυτό του Chuck Noris (φοριέται πολύ τελευταία-λολ), να μη μιλήσουμε και για τις τρομερές ικανότητές της σε σχέση με τα όπλα! lmao
Το γεγονός ότι ο Λουκάς φτάνει στο τέλος της γέννας δε με πολυ-πειράζει, έχουμε δει και χειρότερα.

Η αλήθεια είναι πάντως οτι μια περιέργεια την έχω για να δω το συγκεκριμένο επεισόδιο, αν και έχω την αίσθηση ότι περισσότερες απορίες θα μου δημιουργηθούν παρά θα μου λυθούν. Και για να μη χάσω το λογαριασμό, έχουμε και λέμε:



Απορίες/μυστήρια/μυστικά που εκκρεμούν (αναλογικά με την περίληψη):

--> Τι είδους ατυχή γεγονότα εμποδίζουν το Λουκά να είναι παρών στη γέννηση της κόρης του?
Τελικά προλαβαίνει ή φτάνει μετά τη γέννηση?
-->Τι μπορεί να είναι αυτό που, κατά την άποψη της Αντιγόνης, προβληματίζει και μάλιστα έντονα την κόρη της? Μήπως είναι η οικονομική κρίση? Το φαινόμενο του θερμοκηπίου? Η τριχοφυία? Ανησυχεί για τη γέννηση της Νόρας? Οι τύψεις ίσως? Μπα.
-->Η Μελίτα πως και σηκώθηκε απ' τον καναπέ? Πως και δεν περίμενε να σαραντίσει η Νόρα (?) και το μωρό (?) για να πάνε αυτοί να την επισκεφτούν?
-->Η Μελίτα και η Αμαλία πέφτουν κυριολεκτικά πάνω στο Στέφανο και την Εριέττα?
-->Η Μελίτα γιατί εκμυστηρεύεται αυτήν την απόρρητη πληροφορία στην Αμαλία? Ποιο είναι το πρόβλημά της? Το να "χαρίσει" το Στέφανο στην Εριέττα συγκεκριμένα? Το να "χαρίσει" το Στέφανο γενικά? (Το άδειο της κεφάλι ίσως?) Δεν της αρέσει να χαρίζει "τα πράγματά της" γενικότερα ή μόνο με το Στέφανο κωλύεται? Θα δεχόταν, για παράδειγμα, να τον πουλήσει ή και να τον νοικιάσει στην Εριέττα έναντι κάποιου ποσού ή κάποιου άλλου αντικειμένου ίσης αξίας? Πότε θα μας αδειάσει τη γωνιά?
-->Ο Ρούσσος δεν έχει βαρεθεί να ζητάει από την Αντιγόνη να τον βοηθήσει?
Αυτή τη φορά η Αντιγόνη θα δεχτεί? Αν ναι, με ποιο τρόπο θα την κρατήσει εκτός φυλακής ο Ρούσσος?
-->Το τέλειο σχέδιο της Εύας γιατί δεν πέτυχε? Τι στο καλό πήγε στραβά? Μήπως δεν ήταν καλή η ανάλυση του βίντεο? Όταν λέμε απρόβλεπτες και ταυτόχρονα δραματικές καταστάσεις τι εννοούμε? Η Μαρίλια θα επιτεθεί στην Εύα? Θα θρηνήσουμε θύματα?
-->Τελικά η Μαρίλια θα χωρίσει με το Θάνο ή όχι?
-->Ποιος πήρε τα διαμάντια? Αυτός που τα έχει πάρει γιατί τα επισκέπτεται κάθε τρεις και λίγο? Υπάρχει λόγος?
-->Η Νταίζη πως βρήκε την κρυψώνα? Παρακολούθησε τον κλέφτη? Ακολούθησε τη μυρωδιά των διαμαντιών?
-->Πως ήξερε η Νταίζη ποιος είναι ο κλέφτης?
-->Που βρήκε η Νταίζη το πιστόλι? Αυτός που έκλεψε τα διαμάντια, όταν τα έκλεβε, γιατί δεν περίμενε κι αυτός τη Νταίζη με ένα όπλο στο χέρι? (ας τα λουστεί τώρα!) Ποιον καημένο θα κλάψουμε πάλι? Τι εννοεί αυτός που έγραψε την περίληψη όταν λέει ότι αυτή η κίνηση ανατρέπει τα πάντα?
-->Ο άγνωστος που θα συναντήσει η Εριέττα είναι άγνωστος μόνο για μας ή και για την ίδια? Το "τυχαία" είναι ειρωνικό ή ήταν όντως τυχαία η συνάντηση? Μήπως και ο άγνωστος είχε κάποιο συγγενικό πρόσωπο που επρόκειτο να γεννήσει? Μήπως ήταν απλώς περαστικός?
-->Ο άγνωστος την ξέρει την Εριέττα?
-->Ο άγνωστος μήπως θεωρούνταν νεκρός? Μήπως είναι ο Αραβαντινός? Ο Λαζαρίδης? Κάποιος άλλος πρώην πεθαμένος?
Θα μάθουμε φέτος ποιος είναι ή μπα?
-->Τι δραματικές συνέπειες θα έχει αυτή η συνάντηση για το Ρούσσο?
-->Η Δάφνη και ο Νικόλας που χάθηκαν?

Και επίσης (άσχετα με την περίληψη):
-->Ποιο θα είναι το όνομα της μπέμπας τελικά? Σε ποιον θα μοιάζει?
-->Ο Στέφανος θα μείνει με την Εριέττα? Θα γυρίσει στη Μελίτα? Θα βρει άλλη?
-->Η Νταίζη πόσο έξυπνη παίζει να είναι?
-->Η Μαρίλια θα συγχωρέσει την Εύα?
-->Η Εύα θα πέσει γονατιστή να ζητήσει κλαίγοντας συγνώμη απ' όλους επειδή γεννήθηκε?
-->Ποιος απ' όλους θα πάει φυλακή?
-->Ο Μάνος ζει?
.
.
.
(μπορώ να συνεχίσω μέχρι αύριο, αλλά βαρέθηκα)

Αυτές και άλλες πολλές απορίες με βασανίζουν. Υπομονή λοιπόν μπας και ξεκαθαρίσει το τοπίο.

Ευχαριστούμε πολύ για την περίληψη και γενικά για τις περιλήψεις όλης της χρονιάς!! : thanks :
Lyn
Lyn
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Εδώ!
Ασχολίες : Λίγο απ' όλα. Λίγο όμως, όχι πολύ.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 577~578 - Ημερομηνία 30-05-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 577~578 - Ημερομηνία 30-05-2011

Δημοσίευση από edem4ever Πεμ Μάης 19, 2011 2:45 pm

Lyn έγραψε:Λοιπόν, αν το πάρουμε λογικά (xoxo xoxo), αυτός που έχει τα διαμάντια είναι όντως ο Χρήστος. Δεν μπορώ να σκεφτώ πως αλλιώς κατάλαβε η Νταίζη ποιος είναι. Ας αφήσουμε όμως τη λογική στην άκρη (δε μας έφταιξε και σε τίποτα η καημένη). Είναι γνωστό άλλωστε ότι το IQ της Νταίζης ξεπερνάει και αυτό του Chuck Noris (φοριέται πολύ τελευταία-λολ), να μη μιλήσουμε και για τις τρομερές ικανότητές της σε σχέση με τα όπλα! lmao
Το γεγονός ότι ο Λουκάς φτάνει στο τέλος της γέννας δε με πολυ-πειράζει, έχουμε δει και χειρότερα.

Η αλήθεια είναι πάντως οτι μια περιέργεια την έχω για να δω το συγκεκριμένο επεισόδιο, αν και έχω την αίσθηση ότι περισσότερες απορίες θα μου δημιουργηθούν παρά θα μου λυθούν. Και για να μη χάσω το λογαριασμό, έχουμε και λέμε:
Όχι τον Chuck Noris να χαρείς κι εγώ θα απαντήσω -η προπσάιθει μετράει να το θυμάσε- στις ερωτήσεις-απορίες σου!!!

Lyn έγραψε:Απορίες/μυστήρια/μυστικά που εκκρεμούν (αναλογικά με την περίληψη):

--> Τι είδους ατυχή γεγονότα εμποδίζουν το Λουκά να είναι παρών στη γέννηση της κόρης του?
Τελικά προλαβαίνει ή φτάνει μετά τη γέννηση?
~ Νομίζω έχει να κάνει με πτώση μετεωρίτη στην Ευελπίδων και εκδήλωση τυφώνα στην Αλεξάνδρας!!!
Το δεύτερο μένει να το δούμε!
Lyn έγραψε:-->Τι μπορεί να είναι αυτό που, κατά την άποψη της Αντιγόνης, προβληματίζει και μάλιστα έντονα την κόρη της? Μήπως είναι η οικονομική κρίση? Το φαινόμενο του θερμοκηπίου? Η τριχοφυία? Ανησυχεί για τη γέννηση της Νόρας? Οι τύψεις ίσως? Μπα.
~ Νομίζω είναι ένας συνδιασμός... Θέλει να πάει στη γέννα της Νόρας αλλά λόγω οικονομικής κρίσης δεν έχει λεφτα να πάρει λακ και πήρε μία φτηνή η οποία καταστρέφει το περιβάλλον και ρίχνει τα μαλλιά! Το τελευταίο είναι ανέκδοτο! Άκου τύψεις!
Lyn έγραψε:-->Η Μελίτα πως και σηκώθηκε απ' τον καναπέ? Πως και δεν περίμενε να σαραντίσει η Νόρα (?) και το μωρό (?) για να πάνε αυτοί να την επισκεφτούν?
~ Γιατί ήξερε ότι θα πάει και η Εριέττα και ήθελε να δει τι δώρο πήρε στη μικρή για να πάρει καλύτερο!
Lyn έγραψε:-->Η Μελίτα και η Αμαλία πέφτουν κυριολεκτικά πάνω στο Στέφανο και την Εριέττα?
~ Η ακτινογραφία θα δείξει!
Lyn έγραψε:-->Η Μελίτα γιατί εκμυστηρεύεται αυτήν την απόρρητη πληροφορία στην Αμαλία? Ποιο είναι το πρόβλημά της? Το να "χαρίσει" το Στέφανο στην Εριέττα συγκεκριμένα? Το να "χαρίσει" το Στέφανο γενικά? (Το άδειο της κεφάλι ίσως?) Δεν της αρέσει να χαρίζει "τα πράγματά της" γενικότερα ή μόνο με το Στέφανο κωλύεται? Θα δεχόταν, για παράδειγμα, να τον πουλήσει ή και να τον νοικιάσει στην Εριέττα έναντι κάποιου ποσού ή κάποιου άλλου αντικειμένου ίσης αξίας? Πότε θα μας αδειάσει τη γωνιά?
~ Λύπαμαι αλλά η επιστημή και ο νεοσύστατος κλάδος της Μελιτολογίας δεν έχουν καταλήξει ακόμα σε κάποιο συμπέρασμα! Όλα δείχνουν ότι πρόκειται για μόνιμη εγκεφαλική βλάβη που ειρεάζει την κατανόηση των σχέσεων ιδιοκτησίας!
Lyn έγραψε:-->Ο Ρούσσος δεν έχει βαρεθεί να ζητάει από την Αντιγόνη να τον βοηθήσει?
Αυτή τη φορά η Αντιγόνη θα δεχτεί? Αν ναι, με ποιο τρόπο θα την κρατήσει εκτός φυλακής ο Ρούσσος?
~ Για τον Ρούσσο δεν ξέρω, θες να σου πω για μένα; Υπάρχεο πιθανότητα να τη στείλει στο τρελάδικο!
Lyn έγραψε:-->Το τέλειο σχέδιο της Εύας γιατί δεν πέτυχε? Τι στο καλό πήγε στραβά? Μήπως δεν ήταν καλή η ανάλυση του βίντεο? Όταν λέμε απρόβλεπτες και ταυτόχρονα δραματικές καταστάσεις τι εννοούμε? Η Μαρίλια θα επιτεθεί στην Εύα? Θα θρηνήσουμε θύματα?
~ Πως να στο θέσω να το καταλάβεις... Ποιο γεγονός έχει εντυμετωπιστεί πολλάκις στην Εδέμ ως εμπόδιο; Ποιο γεγονός αφορά δύο αλλά ο δεύτερος το μαθαίνει πάντα τελευταίος; Γιατί ο λουξκάς αντιμετωπίζει τυφώνες και κομήτες;
Lyn έγραψε:-->Τελικά η Μαρίλια θα χωρίσει με το Θάνο ή όχι?
~ Ένα σύννεφο μπήκε μπροστά μου....
Lyn έγραψε:-->Ποιος πήρε τα διαμάντια? Αυτός που τα έχει πάρει γιατί τα επισκέπτεται κάθε τρεις και λίγο? Υπάρχει λόγος?
~ Του αρέσσει η Παπαρίζου! Υπαρχει λόγος, θέλω να 'ρθείς έστω για λίγο!!!!
Lyn έγραψε:-->Η Νταίζη πως βρήκε την κρυψώνα? Παρακολούθησε τον κλέφτη? Ακολούθησε τη μυρωδιά των διαμαντιών?
~ Δεν καταλαβαίνω γιατί απορείς, μιλάμε για ανώτατο όργανο της Ελ.Ας!!!
Lyn έγραψε:-->Πως ήξερε η Νταίζη ποιος είναι ο κλέφτης?
~ Επαναλαμβάνω, προς τι η απορία; Το ατομο είναι έτη φωτός μακριά! Ο εγκέφαλος, γιατι ως παρουσία μας ταλανίζει ακόμα!
Lyn έγραψε:-->Που βρήκε η Νταίζη το πιστόλι? Αυτός που έκλεψε τα διαμάντια, όταν τα έκλεβε, γιατί δεν περίμενε κι αυτός τη Νταίζη με ένα όπλο στο χέρι? (ας τα λουστεί τώρα!) Ποιον καημένο θα κλάψουμε πάλι? Τι εννοεί αυτός που έγραψε την περίληψη όταν λέει ότι αυτή η κίνηση ανατρέπει τα πάντα?
~ Τα όπλα είναι σαν τις μύτες σε αυτό το σήριαλ όλοι έχουν από ένα!
Ίσως μπουζουριάζουν την Νταίζη! Δεν είναι αυτό ανατροπή;
Lyn έγραψε:-->Ο άγνωστος που θα συναντήσει η Εριέττα είναι άγνωστος μόνο για μας ή και για την ίδια? Το "τυχαία" είναι ειρωνικό ή ήταν όντως τυχαία η συνάντηση? Μήπως και ο άγνωστος είχε κάποιο συγγενικό πρόσωπο που επρόκειτο να γεννήσει? Μήπως ήταν απλώς περαστικός?
~ Το ενδεχόμενο να ήταν γιατρός το αποκλείουμε;
Lyn έγραψε:-->Ο άγνωστος την ξέρει την Εριέττα?
~ Μπορεί να την έχει δει στην τηλεόραση!
Lyn έγραψε:-->Ο άγνωστος μήπως θεωρούνταν νεκρός? Μήπως είναι ο Αραβαντινός? Ο Λαζαρίδης? Κάποιος άλλος πρώην πεθαμένος?
Θα μάθουμε φέτος ποιος είναι ή μπα?
~ Μπορούμε να μυρίσουμε τα νύχια μας!
Lyn έγραψε:-->Τι δραματικές συνέπειες θα έχει αυτή η συνάντηση για το Ρούσσο?
~ Τελικά μπορεί να έκανε το φόνο και να μην εξόντωσε τους μάρτυρες όπως νόμιζε!
Lyn έγραψε:-->Η Δάφνη και ο Νικόλας που χάθηκαν?
~Τρέχουν ανέμελοι στην Εδέμ!
Lyn έγραψε:Και επίσης (άσχετα με την περίληψη):
Πωωωωω....
Lyn έγραψε:-->Ποιο θα είναι το όνομα της μπέμπας τελικά? Σε ποιον θα μοιάζει?
~Θα την πούμε Σοράγια και θα μοιάζει στη Νταίζη!
Lyn έγραψε:-->Ο Στέφανος θα μείνει με την Εριέττα? Θα γυρίσει στη Μελίτα? Θα βρει άλλη?
~Ψηφίζουμε;
Lyn έγραψε:-->Η Νταίζη πόσο έξυπνη παίζει να είναι?
~Αααααα! Εξαρτάται από το σενάριο! Του χρόνου, προς το τέλος, για να τη γλυτώσουν από τη φυλακή οι σεναριογράφοι, μπορεί να τη στείλουν στη ΝΑΣΑ!
Lyn έγραψε:-->Η Μαρίλια θα συγχωρέσει την Εύα?
~ Του χρόνου τέτοιο καιρό υπάρχει μια πιθανότητα!
Lyn έγραψε:-->Η Εύα θα πέσει γονατιστή να ζητήσει κλαίγοντας συγνώμη απ' όλους επειδή γεννήθηκε?
~ Η πιθανότητες να γίνει αυτό είναι περισσότερες από να δούμε το προηγούμενο!
Lyn έγραψε:-->Ποιος απ' όλους θα πάει φυλακή?
~ Εγώ για ανθροποκτονία από πρόθεση!
Lyn έγραψε:-->Ο Μάνος ζει?
~ Έτσι λέμε...
.
.
.
Lyn έγραψε:(μπορώ να συνεχίσω μέχρι αύριο, αλλά βαρέθηκα)

Αυτές και άλλες πολλές απορίες με βασανίζουν. Υπομονή λοιπόν μπας και ξεκαθαρίσει το τοπίο.

Ευχαριστούμε πολύ για την περίληψη και γενικά για τις περιλήψεις όλης της χρονιάς!! : thanks :
Το πέρνω πίσω... Θες να πεις ένα ανέκδοτο με τον Chuck Noris; donti
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 577~578 - Ημερομηνία 30-05-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 577~578 - Ημερομηνία 30-05-2011

Δημοσίευση από soso Πεμ Μάης 19, 2011 3:09 pm

Lyn έγραψε:Είναι γνωστό άλλωστε ότι το IQ της Νταίζης ξεπερνάει και αυτό του Chuck Noris
lmao lmao lmao

Lyn έγραψε:Και επίσης (άσχετα με την περίληψη):
-->Ποιο θα είναι το όνομα της μπέμπας τελικά? Σε ποιον θα μοιάζει?
-->Ο Στέφανος θα μείνει με την Εριέττα? Θα γυρίσει στη Μελίτα? Θα βρει άλλη?
-->Η Νταίζη πόσο έξυπνη παίζει να είναι?
-->Η Μαρίλια θα συγχωρέσει την Εύα?
-->Η Εύα θα πέσει γονατιστή να ζητήσει κλαίγοντας συγνώμη απ' όλους επειδή γεννήθηκε?
-->Ποιος απ' όλους θα πάει φυλακή?
-->Ο Μάνος ζει ?


ΘΕΑ,όμως : respect : : respect : : respect :
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 577~578 - Ημερομηνία 30-05-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 577~578 - Ημερομηνία 30-05-2011

Δημοσίευση από Lyn Πεμ Μάης 19, 2011 3:21 pm

edem4ever σε κούρασα λίγο ε?? sisi
Κατατοπιστικότατες οι απαντήσεις πάντως!
Και τώρα πάμε στο ανέκδοτο:
Ο Chuck Noris μπορεί να κάνει τη Μελίτα να πλαντάξει στο κλάμα!! sisi

ΥΓ. Τώρα που μου λύθηκαν οι απορίες, μήπως τελικά να μη δω το επεισόδιο?
ΥΓ2: soso thanks red
Lyn
Lyn
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Εδώ!
Ασχολίες : Λίγο απ' όλα. Λίγο όμως, όχι πολύ.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 577~578 - Ημερομηνία 30-05-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 577~578 - Ημερομηνία 30-05-2011

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Μάης 19, 2011 3:27 pm


Εγώ που έχω πάρει μια ιδέα τι λένε τα σημερινά δημοσιεύματα να σας λύσω την απορία για το όνομα του μωρού της Νόρας;
Ρεγγίνα
ΚΟ-ΠΗ-ΚΑ-ΤΕ;
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 577~578 - Ημερομηνία 30-05-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 577~578 - Ημερομηνία 30-05-2011

Δημοσίευση από edem4ever Πεμ Μάης 19, 2011 3:30 pm

Lyn έγραψε:edem4ever σε κούρασα λίγο ε?? sisi
Κατατοπιστικότατες οι απαντήσεις πάντως!
Και τώρα πάμε στο ανέκδοτο:
Ο Chuck Noris μπορεί να κάνει τη Μελίτα να πλαντάξει στο κλάμα!! sisi

ΥΓ. Τώρα που μου λύθηκαν οι απορίες, μήπως τελικά να μη δω το επεισόδιο?
ΥΓ2: soso thanks red

lmao lmao lmao lmao lmao lmao Δεν υπάρχεις!!!! ΘΕΑ!!!

edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 577~578 - Ημερομηνία 30-05-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 577~578 - Ημερομηνία 30-05-2011

Δημοσίευση από marakii Πεμ Μάης 19, 2011 3:33 pm

Clarabelle έγραψε:
Εγώ που έχω πάρει μια ιδέα τι λένε τα σημερινά δημοσιεύματα να σας λύσω την απορία για το όνομα του μωρού της Νόρας;
Ρεγγίνα
ΚΟ-ΠΗ-ΚΑ-ΤΕ;

Ναι το διάβασα και εγώ ... Τελικά ισχύει ??
marakii
marakii
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 577~578 - Ημερομηνία 30-05-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 577~578 - Ημερομηνία 30-05-2011

Δημοσίευση από Lyn Πεμ Μάης 19, 2011 3:33 pm

Clarabelle έγραψε:
Εγώ που έχω πάρει μια ιδέα τι λένε τα σημερινά δημοσιεύματα να σας λύσω την απορία για το όνομα του μωρού της Νόρας;
Ρεγγίνα
ΚΟ-ΠΗ-ΚΑ-ΤΕ;

Πλάκα κάνεις!!!!! xoxo

Δεν ΚΟ-ΠΗ-ΚΑ ακόμα! Παράληψις! Τρέχω αμέσως να κοπωωωωωω!!!
Lyn
Lyn
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Εδώ!
Ασχολίες : Λίγο απ' όλα. Λίγο όμως, όχι πολύ.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 577~578 - Ημερομηνία 30-05-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 577~578 - Ημερομηνία 30-05-2011

Δημοσίευση από edem4ever Πεμ Μάης 19, 2011 3:36 pm

Clarabelle έγραψε:
Εγώ που έχω πάρει μια ιδέα τι λένε τα σημερινά δημοσιεύματα να σας λύσω την απορία για το όνομα του μωρού της Νόρας;
Ρεγγίνα
ΚΟ-ΠΗ-ΚΑ-ΤΕ;

Confused? Confused? Confused? Confused? Confused? Confused? ΡΕΓΓΙΝΑ;;;;;
Γιατί δεν το είδα να'ρχετε.. Γιατίιιιιιιιιι; Υπάρχει βασιλικότερο του βασιλέως;; Δεν υπάρχει..... wall wall

Υ.Γ. Ρίξτε μαχαίρι να κοπώ!!!
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 577~578 - Ημερομηνία 30-05-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 577~578 - Ημερομηνία 30-05-2011

Δημοσίευση από tzibirdika Πεμ Μάης 19, 2011 3:50 pm

προτεινω το 2ο να το βαφτισουν Ελσα και το 3ο Δωρα.... Επεισόδιο 577~578 - Ημερομηνία 30-05-2011 - Σελίδα 3 571703 Επεισόδιο 577~578 - Ημερομηνία 30-05-2011 - Σελίδα 3 571703
Ευχαριστουμε για τη διαφωτιση!!! Wink
tzibirdika
tzibirdika
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : οδος ονειρων 15

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 577~578 - Ημερομηνία 30-05-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 577~578 - Ημερομηνία 30-05-2011

Δημοσίευση από Antigoni! Πεμ Μάης 19, 2011 4:10 pm

Μαρία ευχαριστούμε!

Το Ρεγγίνα, σίγουρα είναι ένα πάρα πολύ ωραίο όνομα αλλά δεν μπορούσαν να βρουν κάτι που να (μην) είναι τόσο συνηθισμένο?
Μα που το έχω ξανακούσει.... Α ναι! Ένα τόσο συνηθισμένο όνομα το ακούς καθημερινά! Εγώ το ακούω στη λαϊκή κάθε παρασκευή! Εσώρουχα Ρεγγίνααααα... Σε όλα τα χρώματα , για όλα τα γούστα και όλα τα μεγέθη!


Υ.Γ Εγώ θα βγάλω το παιδί μου Μαρία, σαν και μένα, τη μαμά μου, τη γιαγιά μου, τις πέντε ξαδέρφες μου και τις δύο φίλες μου!
Antigoni!
Antigoni!
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Εδέμ!!
Ασχολίες : Τα μυστικά της εδέμ! Θρίλερ και εξωσχολικά βιβλία!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 577~578 - Ημερομηνία 30-05-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 577~578 - Ημερομηνία 30-05-2011

Δημοσίευση από Ezantakou Πεμ Μάης 19, 2011 5:17 pm

1)Η Νόρα θα γεννάει και ο Λουκάς θα κόβει βόλτες με το μηχανάκι του Λευτέρη... Μάλιστα... δεν περίμενα τίποτα διαφορετικό.... το αντίθετο θα μου έκανε εντύπωση...!!!
Προφανώς δεν έχουν όλοι το προνόμιο να ξεχωρίζουν το "γέλιο" απο την "γελοιότητα"....!!!
Το μόνο ενδιαφέρον του επεισοδίου θα είναι που θα δώ την φατσούλα της μπέμπας inlove (ελπίζω δηλαδή...)


2)Ο Χρήστος να πάει να κοιταχτεί.... Αν αυτό που έχουν με την Νταίζη το θεωρεί "ευτυχία", να αρχίσω να ανησυχώ για το μέλλον μου....!!!


3)Η Νταίζη αντιθέτως έχει βρεί την ευτυχία της....!! Άλλωστε δε θέλει και πολλά... "Ένα πιστόλι, λίγες σφαίρες και τα διαμάντια της"...


4)Η Μελίτα τι ακριβώς θεωρεί τον Στέφανο???
α.Ένα έργο τέχνης???
β.Ένα μπουκάλι ουϊσκι???
γ.Ένα κίντερ έκπληξη??? (αν και ιεροσυλία...)
δ.Ένα σακουλάκι φυστίκια???
ε.Καραμέλες Halls??
Πάντως άνθρωπο, με τον οποίον είναι και ερωτευμένη, δεν τον θεωρεί σίγουρα... Πρώτον, διότι οι άνθρωποι δεν είναι αντικείμενα και δεύτερον οι άνθρωποι που αγαπάμε θέλουμε να είναι ευτυχισμένοι ΓΕΝΙΚΑ.... είτε με μάς, είτε ΧΩΡΙΣ εμάς...!!!
Ψηφίζω halls btw....


5)Οι σχέσεις της Εύας με την Μαρίλια θα αποκατασταθούν όταν η Εύα γίνει γιαγιά και η Μαρίλια συγκινηθεί όταν δεί την γιαγιά (λέγε με και Εύα) να ταϊζει την εγγόνα της, που φοράει το πουλόβερ που της έχει πλέξει η πρόγιαγιά της, ενώ ταυτόχρονα της λέει ψυθηριστά το παραμύθι της Σταχτοπούτας...!!! Τι γλυκόοοο....!!!


6)Η Εριέττα ποιόν στο καλό θα δεί στο νοσκομείο??? και ΓΙΑΤΙ στο νοσοκομείο??? χάθηκαν τα σουπερμάρκετ και τα πεζοδρόμια???



Υ.γ--> Μόνο εγώ σκέφτηκα το ενδεχόμενο να έχει τα διαμάντια ο Κυριάκος?? Τελικά μου έχει λείψει πολύ....
Υ.γ.2--> Έλενα (Lyn) είσαι θεά... : respect :
Υ.γ.3--> ΑΓΑΠΩ μπέμπα-Ρεγγίνα.... (και απορώ τι άλλο θα ακούσω.... Ee? )
Υ.γ.4--> Ο Μάνος θα ευχηθεί στην Νόρα και τον Λουκά για την Ρεγγίνα ή είναι παρεξηγημένος που δεν επέλεξαν το "Ελσα"...??
Υ.γ.5--> Η Νταίζη γιατί είναι ακόμα εδώ?? τόσες κενές θέσεις εκπαιδευτικών υπάρχουν στα πανεπιστήμια εγκληματολογίας....
Ezantakou
Ezantakou
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 577~578 - Ημερομηνία 30-05-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 577~578 - Ημερομηνία 30-05-2011

Δημοσίευση από JESSIE Πεμ Μάης 19, 2011 5:23 pm


Ezantakou, συμφωνώ!!! Ιδίως για το πώς βλέπει η Μελίτα το Στέφανο , και φυσικά για το ΥΓ 4 , όντως ο Μάνος παίζει να προσβληθεί που δεν έδωσαν στο μωρό το όνομα της Ελσας! Ελπίζω να καταλάβει όμως , και να στείλει ένα συγχαρητήριο τηλεγράφημα τουλάχιστον!
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 577~578 - Ημερομηνία 30-05-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 577~578 - Ημερομηνία 30-05-2011

Δημοσίευση από evanna Πεμ Μάης 19, 2011 5:27 pm

Τι να στειλει ο Μανος,JESSIE...?Συγχαρητηριο τηλεγραφημα!? lmao Αμφιβαλλω αν ξερει οτι η παιδικη του φιλη ειναι εγκυος! Razz

Οσο για το ονομα της μικρης τι να πω....Δεν μπορουσαν να βρουν κατι λιγοτερο ''χτυπητο'' να αποφευχθουν και οι συνειρμοι! imarton Πληρης ελλειψη φαντασιας,εμπνευσης και ιδεων...πολυ κριμα! livani
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 577~578 - Ημερομηνία 30-05-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 577~578 - Ημερομηνία 30-05-2011

Δημοσίευση από soso Πεμ Μάης 19, 2011 6:08 pm

Clarabelle έγραψε:
Εγώ που έχω πάρει μια ιδέα τι λένε τα σημερινά δημοσιεύματα να σας λύσω την απορία για το όνομα του μωρού της Νόρας;
Ρεγγίνα
ΚΟ-ΠΗ-ΚΑ-ΤΕ;

Κοβόμαστε απο χθες ακαταπαύστως!
Μόνο βιβλία και αίμα θα βρείτε διπλα μου,πια!
Μετα την επιστήμη, ο ανθρωπος αποτεινειται στα Θεία παντως, όποτε "Ο Ιησούς Χρηστός σκορπά κι όλα τα κακά νικά/ΜΕΤΑΝΟΕΙΤΕ" livani livani livani
Υγ.Μη μου παρει και τον κλαδο η Νταιζη,ας ασχοληθεί με αλλες επιστημες πλην της εγκληματολογίας,παρακαλω!
Υγ.Δρ. και η Νταιζη!Και μάλιστα πριν απο μενα,όπως το κόβω!
Υγ.Αυτο-πυρ-πο-λού-μαι!
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 577~578 - Ημερομηνία 30-05-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 577~578 - Ημερομηνία 30-05-2011

Δημοσίευση από ΣΨ1 Πεμ Μάης 19, 2011 7:46 pm

Πωωωωωωωωωω τελειο το ονομα και απιστευτα ταιριαστο!!!!!!!!!!!!!!!!!Και εξηγω αμεσως τι εννοω με το ταιριαστο.Λουκας και Νορα σαν χαρακτηρες
φερνουν λιγο προς Ρεγγινα-Βερα μερια.Θυμαμαι που η Ρεγγινα της Βερας,
μεσα στην ατακα και το αστειο ηταν,βλεπε Λουκα και επισης ηταν και μια
πανεξυπνη γυναικα ,βλεπε και Λουκα και Νορα!!
Οποτε το μωρο τους ποιον θα εμοιαζε;;;;; gelio
Δεν παιζονται οι συνειρμοι μου σημερα!!!!

ΣΨ1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Πολλές

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 577~578 - Ημερομηνία 30-05-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 577~578 - Ημερομηνία 30-05-2011

Δημοσίευση από Clarabelle Πεμ Μάης 19, 2011 7:50 pm

ΣΨ1 έγραψε:Πωωωωωωωωωω τελειο το ονομα και απιστευτα ταιριαστο!!!!!!!!!!!!!!!!!Και εξηγω αμεσως τι εννοω με το ταιριαστο.Λουκας και Νορα σαν χαρακτηρες
φερνουν λιγο προς Ρεγγινα-Βερα μερια.Θυμαμαι που η Ρεγγινα της Βερας,
μεσα στην ατακα και το αστειο ηταν,βλεπε Λουκα και επισης ηταν και μια
πανεξυπνη γυναικα ,βλεπε και Λουκα και Νορα!!
Οποτε το μωρο τους ποιον θα εμοιαζε;;;;; gelio
Δεν παιζονται οι συνειρμοι μου σημερα!!!!


Θα μου επιτρέψεις να σου πω οτι η Ρεγγίνα κι ο Στράτος ήταν οι ακραίοι ήρωες της σειράς
Ο Λουκάς και η Νόρα αντίθετα είναι τα καλά παιδιά
Καμία σχέση
Μόνο το δικηγοριλίκι και η ιστορία που προσπάθησαν να δώσουν στην Νόρα την πρώτη σεζόν και πηγε άπατη μοιάζουν
Clarabelle
Clarabelle
Forum Team
Forum Team

Θηλυκό Τόπος : Πειραιάς

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 577~578 - Ημερομηνία 30-05-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 577~578 - Ημερομηνία 30-05-2011

Δημοσίευση από ΣΨ1 Πεμ Μάης 19, 2011 8:12 pm

Clarabelle έγραψε:
ΣΨ1 έγραψε:Πωωωωωωωωωω τελειο το ονομα και απιστευτα ταιριαστο!!!!!!!!!!!!!!!!!Και εξηγω αμεσως τι εννοω με το ταιριαστο.Λουκας και Νορα σαν χαρακτηρες
φερνουν λιγο προς Ρεγγινα-Βερα μερια.Θυμαμαι που η Ρεγγινα της Βερας,
μεσα στην ατακα και το αστειο ηταν,βλεπε Λουκα και επισης ηταν και μια
πανεξυπνη γυναικα ,βλεπε και Λουκα και Νορα!!
Οποτε το μωρο τους ποιον θα εμοιαζε;;;;; gelio
Δεν παιζονται οι συνειρμοι μου σημερα!!!!


Θα μου επιτρέψεις να σου πω οτι η Ρεγγίνα κι ο Στράτος ήταν οι ακραίοι ήρωες της σειράς
Ο Λουκάς και η Νόρα αντίθετα είναι τα καλά παιδιά
Καμία σχέση
Μόνο το δικηγοριλίκι και η ιστορία που προσπάθησαν να δώσουν στην Νόρα την πρώτη σεζόν και πηγε άπατη μοιάζουν

Πολυ σωστα,Ρεγγινα και Στρατος ηταν ακραιοι χαρακτηρες,οχι τοσο η Ρεγγινα βεβαια!
Αλλα και παλι επιμενω οτι εχουν κοινα χαρακτηριστικα οι 3 χαρακτηρες και φυσικα εννοω
Ρεγγινα-λουκα και Νορα και δεν ειναι μονον το δικηγοριλικι.Το χιουμορ και η εξυπναδα-
σπιρταδα τους διακρινει και τους 3.Γι αυτο και το ειπα!

ΣΨ1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Πολλές

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 577~578 - Ημερομηνία 30-05-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 577~578 - Ημερομηνία 30-05-2011

Δημοσίευση από feggaropetra Πεμ Μάης 19, 2011 8:22 pm

Μαίρη ευχαριστούμε για την τελευταία περίληψη της σεζόν! Και ευχαριστούμε όλα τα κορίτσια για όλες τις περιλήψεις όλον αυτόν τον καιρό! :)
Κρίμα που ο Λουκάς δε θα είναι δίπλα στη Νόρα σε όλη τη διαδικασία... Η αλήθεια είναι ότι το περίμενα με τόσες προοικονομίες, αλλά έτσι χάνουμε πολύτιμες Λουκανορικές στιγμές για άλλη μια φορά... Ακόμα και τώρα, στην πιο ευτυχισμένη τους στιγμή... Ούτε αυτή δε θα είναι ολοκληρωμένη... Θα περιμένω να δω όμως πώς θα δοθεί...
Τα υπόλοιπα δε μου κινούν ιδιαίτερα το ενδιαφέρον, αλλά θα είμαι εκεί στο τελευταίο επεισόδιο, από τηλεοπτική περιέργεια... valen Δε νομίζω πάντως να σκοτωθεί η Νταίζη... Τουλάχιστον όχι ακόμα... Αν και όλα τα ενδεχόμενα είναι ανοιχτά! Ίδωμεν! :)

feggaropetra
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 577~578 - Ημερομηνία 30-05-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 577~578 - Ημερομηνία 30-05-2011

Δημοσίευση από tsourdalitsa Πεμ Μάης 19, 2011 8:23 pm

Ευχαριστούμε mary32! ))

Κλασσικά πια, τσιτσίμπριο και αλεπουδιάστρα... τι επικό και εμπνευσμένο φινάλε! Fskl Fskl Fskl Fskl Fskl


υ.γ. και off topic: Γιάννα εξαιρετικό avatar, εξαιρετική υπογραφή!!!
tsourdalitsa
tsourdalitsa
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : όπου γης και πατρίς...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 577~578 - Ημερομηνία 30-05-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 577~578 - Ημερομηνία 30-05-2011

Δημοσίευση από verile_mistika Πεμ Μάης 19, 2011 8:58 pm

Τελικα προλαβαινει ο Λουκας να ειναι μαζι της ...?
Η Νταιζη παλι τα καταφερε και ομως ...
Η Μελιτα συνεχιζει να ειναι κολλημενη ..Καλη μου ανθρωπος ειναι οχι παιχνιδι ..Εχεις κουρασει απιστευτα ...
Ποιος συνανταει η Εριεττα επιτελους να δουμε ..?

Παντως ερωτηματικα στο φουλ θα μας αφησει αυτο το επεισοδιο..
verile_mistika
verile_mistika
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό

https://www.youtube.com/user/verileMistika

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 577~578 - Ημερομηνία 30-05-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 577~578 - Ημερομηνία 30-05-2011

Δημοσίευση από edem4ever Παρ Μάης 20, 2011 2:34 pm

Ezantakou έγραψε:
Υ.γ.4--> Ο Μάνος θα ευχηθεί στην Νόρα και τον Λουκά για την Ρεγγίνα ή είναι παρεξηγημένος που δεν επέλεξαν το "Ελσα"...??

Όπως πάντα μοναδικά τα σχόλια σου, αλλά κάπου εδώ ξεσήκωσα τη γειτονιά!!! lmao lmao
Και να συμπληρώσω, η Εριέττα θα δεχθεί να δώσει αυτό το όνομα στη βαφτιστήρα της;

Υ.Γ. και off topic! Φωτεινή, δεν σε είχα για χαριποτερικιά! Ευχαριστώ πολύ! ))
edem4ever
edem4ever
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Μετέωρη σε φάση διακτινισμού!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 577~578 - Ημερομηνία 30-05-2011 - Σελίδα 3 Empty Απ: Επεισόδιο 577~578 - Ημερομηνία 30-05-2011

Δημοσίευση από Καρ-Mik Παρ Μάης 20, 2011 2:40 pm

Kαι έχουμε και λέμε:
ο άντρας της Ελσας είναι ίδιος με τον παιδικό φίλο της Νόρας, τον Μάνο. Και ω τι τύχη, και ο άντρας της Ρεγγίνας είναι ίδιος με τον πρώην άντρα της Ευας-πρώην γκόμενο της Μελίτας και νυν γκόμενο της Εριέττας, που η Εριέττα μοιάζει, ω τι σύμπτωση με την Αλίκη,που είχε πατέρα( Winkτον Αγγελο που -ω τι σύμπτωση- μοιάζει τρομερά με τον Πέτρο Ρούσσο, που έχει φίλο τον Ηλία, που -ω τι σύμπτωση- μοιάζει τρομερά με τον Ιάκωβο, που ήταν αφεντικό του Ανδρέα (αυτού ντε, που είναι ίδιος ο Μάνος)

Επεισόδιο 577~578 - Ημερομηνία 30-05-2011 - Σελίδα 3 382640 Επεισόδιο 577~578 - Ημερομηνία 30-05-2011 - Σελίδα 3 382640 Επεισόδιο 577~578 - Ημερομηνία 30-05-2011 - Σελίδα 3 382640 Επεισόδιο 577~578 - Ημερομηνία 30-05-2011 - Σελίδα 3 382640


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Καρ-Mik στις Παρ Μάης 20, 2011 2:58 pm, 1 φορά
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης