Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Αν δεν ήταν αυτός, ποιος θα ήταν?

+13
Δ.Μπέλλος
rachel
soso
LaurelRose
loukasnora
Καρ-Mik
JESSIE
trelli petrakitsa
MARINAKI_AGAPI_97
noraki_love_97
dm10811
marakii
Antigoni!
17 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Αν δεν ήταν αυτός, ποιος θα ήταν? - Σελίδα 2 Empty Απ: Αν δεν ήταν αυτός, ποιος θα ήταν?

Δημοσίευση από JESSIE Δευ Ιουν 27, 2011 10:30 pm

dm10811 έγραψε:
Ολοι οι celebrities κανουν ουρα για να παιξουν στα Μυστικα!!!! Razz

Τηρουμένων των αναλογιών, όντως κάνουν ουρά! Δεν νομίζω οτι θα υπάρχουν πολλοι ηθοποιοί στην Ελλάδα που θα ήταν αρνητικοί στο να παίξουν στα Μυστικά, αν φυσικά είχαν και μιά αξιοπρεπή αμοιβή!
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αν δεν ήταν αυτός, ποιος θα ήταν? - Σελίδα 2 Empty Απ: Αν δεν ήταν αυτός, ποιος θα ήταν?

Δημοσίευση από dm10811 Δευ Ιουν 27, 2011 10:33 pm

JESSIE έγραψε:
dm10811 έγραψε:
Ολοι οι celebrities κανουν ουρα για να παιξουν στα Μυστικα!!!! Razz

Τηρουμένων των αναλογιών, όντως κάνουν ουρά! Δεν νομίζω οτι θα υπάρχουν πολλοι ηθοποιοί στην Ελλάδα που θα ήταν αρνητικοί στο να παίξουν στα Μυστικά, αν φυσικά είχαν και μιά αξιοπρεπή αμοιβή!
Οντως!!!!Τα Μυστικα ειναι μια πολυ καλη παραγωγη που βοηθαει τους ηθοποιους να προβληθουν και να αποκτησουν υποσταση στον χωρο...Σιγουρα πολλοι θα ηθελαν να παιξουν σε αυτη τη σειρα!!!
dm10811
dm10811
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αν δεν ήταν αυτός, ποιος θα ήταν? - Σελίδα 2 Empty Απ: Αν δεν ήταν αυτός, ποιος θα ήταν?

Δημοσίευση από Καρ-Mik Δευ Ιουν 27, 2011 10:37 pm

JESSIE έγραψε:Καλά τη Julia Roberts πώς δεν την σκέφτηκα για Μελίτα, έχουν και το ίδιο χαμόγελο και το ίδιο νευρωτικό παίξιμο! (εδώ τελειώνουν οι ομοιότητες!!!)
Ο Jake Gylelhall δεν είναι κακή επιλογή για Νικόλας, αλλά είναι μάλλον "γλυκούλης", ενώ ο Νικόλας είναι πιό ζωηρούλης, είναι πειραχτήρι κλπ. , γι'αυτό σκέφτηκα τον McGregor που έχει πιό "σπίρτο"....
Αλλά , με τόσες επιλογές στη διάθεσή μας, (την παγκόσμια show business στην παλάμη μας) φυσικά και είναι δύσκολο να διαλέξουμε!

ΥΓ: Για Θάνο οι ιδέες μου τελείωσαν. Είναι ειδική περίπτωση και θέλει προσεκτική επιλογή.. Επίσης δεν έβαλα το Μπέλλο, θέλει σκέψη κι αυτός....

Για τον Θάνο, ε? Χμ... Θα ταιριαζε ο William Baldwin νομίζω Αν δεν ήταν αυτός, ποιος θα ήταν? - Σελίδα 2 621900

Μπέλλος? Sasha Cohen (Borat ) ή Ben Stiller / Adam Saddler Αν δεν ήταν αυτός, ποιος θα ήταν? - Σελίδα 2 621900 Αν δεν ήταν αυτός, ποιος θα ήταν? - Σελίδα 2 621900



ΥΓ: Τον Ορλάντο , (μπλουμ) μπορούμε να τον βάλουμε πουθενά? Αν δεν ήταν αυτός, ποιος θα ήταν? - Σελίδα 2 621900
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αν δεν ήταν αυτός, ποιος θα ήταν? - Σελίδα 2 Empty Απ: Αν δεν ήταν αυτός, ποιος θα ήταν?

Δημοσίευση από JESSIE Δευ Ιουν 27, 2011 10:43 pm


Τέλειος ο Baldwin για Θάνος!

Επίσης για Μπέλλος, Jim Carrey!

O ωραίος Orlando τώρα, τι θα μπορούσε να παίξει? Το βρήκα, θα είναι το αμόρε της Μαρίλιας, αφού ξεμπερδέψει με τον Θάνο! (Πήραμε φόρα, δημιουργούμε και νέους ρόλους.....)
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αν δεν ήταν αυτός, ποιος θα ήταν? - Σελίδα 2 Empty Απ: Αν δεν ήταν αυτός, ποιος θα ήταν?

Δημοσίευση από Antigoni! Δευ Ιουν 27, 2011 10:43 pm

Μπέλλος?

Εεεμμ Robin Williams? ΄΄Οχι?
Antigoni!
Antigoni!
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Εδέμ!!
Ασχολίες : Τα μυστικά της εδέμ! Θρίλερ και εξωσχολικά βιβλία!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αν δεν ήταν αυτός, ποιος θα ήταν? - Σελίδα 2 Empty Απ: Αν δεν ήταν αυτός, ποιος θα ήταν?

Δημοσίευση από Καρ-Mik Δευ Ιουν 27, 2011 10:44 pm

JESSIE έγραψε:
Τέλειος ο Baldwin για Θάνος!

Επίσης για Μπέλλος, Jim Carrey!

O ωραίος Orlando τώρα, τι θα μπορούσε να παίξει? Το βρήκα, θα είναι το αμόρε της Μαρίλιας, αφού ξεμπερδέψει με τον Θάνο! (Πήραμε φόρα, δημιουργούμε και νέους ρόλους.....)

Νομίζω οτι αυτός ο Baldwin έχει αυτό το γυφτουλοπέφτικο του Θάνου!!!!

Εχουμε παρει φόρα, πράγματι Αν δεν ήταν αυτός, ποιος θα ήταν? - Σελίδα 2 191984 Αν δεν ήταν αυτός, ποιος θα ήταν? - Σελίδα 2 191984
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αν δεν ήταν αυτός, ποιος θα ήταν? - Σελίδα 2 Empty Απ: Αν δεν ήταν αυτός, ποιος θα ήταν?

Δημοσίευση από LaurelRose Δευ Ιουν 27, 2011 10:47 pm

Η Ελένη Ράντου που αναφέρεται πιο πάνω έχει πολύ μικρή διαφορά με τη Νόρα!Δε θα μπορούσα να τη δω ως μητέρα της!Στο μόνο που θα ταίριαζαν θα ήταν στα μαλλιά! Razz
LaurelRose
LaurelRose
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : λογοτεχνικά βιβλία-μουσική-σινεμά-θέατρο-forum

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αν δεν ήταν αυτός, ποιος θα ήταν? - Σελίδα 2 Empty Απ: Αν δεν ήταν αυτός, ποιος θα ήταν?

Δημοσίευση από JESSIE Δευ Ιουν 27, 2011 10:52 pm


Βaldwin και Αλαφούζος, ένα και το αυτό!!!!

Ναί, σαν casting managers το έχουμε!

Και δεν αφήσαμε κανένα απ'έξω, παλιούς, νέους, κουρασμένους, όλους τους καλύψαμε!
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αν δεν ήταν αυτός, ποιος θα ήταν? - Σελίδα 2 Empty Απ: Αν δεν ήταν αυτός, ποιος θα ήταν?

Δημοσίευση από JESSIE Δευ Ιουν 27, 2011 11:02 pm

Antigoni! έγραψε:Μπέλλος?

Εεεμμ Robin Williams? ΄΄Οχι?

Θα ταίριαζε, αλλά είναι κάπως "ώριμος" έως έτοιμος να πέσει απ'το δέντρο! Οπότε ποιός την ακούει την Ιωάννα μας μετά! Και με το δίκιο της!
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αν δεν ήταν αυτός, ποιος θα ήταν? - Σελίδα 2 Empty Απ: Αν δεν ήταν αυτός, ποιος θα ήταν?

Δημοσίευση από Antigoni! Δευ Ιουν 27, 2011 11:21 pm

JESSIE έγραψε:
Antigoni! έγραψε:Μπέλλος?

Εεεμμ Robin Williams? ΄΄Οχι?

Θα ταίριαζε, αλλά είναι κάπως "ώριμος" έως έτοιμος να πέσει απ'το δέντρο! Οπότε ποιός την ακούει την Ιωάννα μας μετά! Και με το δίκιο της!

Ναι μάλλον έχεις δίκιο..

sisiΙωάννα σε παρακαλώ με με σκοτώσεις....
Για καλο το είπα.. Μου αρέσει πολύ ο Robin Williams γι' αυτό...
Antigoni!
Antigoni!
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Εδέμ!!
Ασχολίες : Τα μυστικά της εδέμ! Θρίλερ και εξωσχολικά βιβλία!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αν δεν ήταν αυτός, ποιος θα ήταν? - Σελίδα 2 Empty Απ: Αν δεν ήταν αυτός, ποιος θα ήταν?

Δημοσίευση από JESSIE Δευ Ιουν 27, 2011 11:26 pm


Και ξαφνικά θυμήθηκα οτι...... ξέχασα κάποιον, και μάλιστα από τους πιό αγαπημένους μου : Τον Ηλία! Επανορθώνω αμέσως....

ΗΛΙΑΣ: Είμαι μεταξύ Michael Caine ή Robert deNiro, με προτίμηση στον πρώτο.... Μάλιστα ο deNiro είναι και δεύτερη επιλογή για το ρόλο του Ρούσσου!
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αν δεν ήταν αυτός, ποιος θα ήταν? - Σελίδα 2 Empty Απ: Αν δεν ήταν αυτός, ποιος θα ήταν?

Δημοσίευση από soso Δευ Ιουν 27, 2011 11:41 pm

Πωωωωωωωωω..Jessie respect : respect :
To δε κορυφαίο είναι ότι για τον Ηλία που υποδύεται ο αγαπημενος μου μακράν απο τους μεγάλους ηθοποιούς είσαι μεταξύ των δύο αγαπημενων μου ηθοποιών παγκοσμίως και διαχρονικώς..!!!!!!!!!!!!!!!!!
(όχι μ'εχεις βάλει σε σοβαρό δίλημμα lol! )

Υγ.Να κάνει κι η Julianne Moore ένα γκεστ,παρακαλώ τώρα που είναι ζεστή η διαδικασία???
Υγ.Η Μαρίλια μόνο ως γονιδιακή συνέχεια ως 20κατι Scarlett Johansson που εχει παρει περισσότερα απ΄τη μανα της,μου κολλάει!!Την έχω πιο τσαμπουκο-Μανο- μελαχρινή στο μυαλό μου!
Υγ.Η νευρωτική όντως Roberts εχει βεβαια star quality, αν με εννοεί κανείς,..αλλά θα υποχωρήσω .. lol!
soso
soso
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : ΧΛΟΕΡΟΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αν δεν ήταν αυτός, ποιος θα ήταν? - Σελίδα 2 Empty Απ: Αν δεν ήταν αυτός, ποιος θα ήταν?

Δημοσίευση από JESSIE Τρι Ιουν 28, 2011 8:29 am

soso έγραψε:Πωωωωωωωωω..Jessie respect : respect :
To δε κορυφαίο είναι ότι για τον Ηλία που υποδύεται ο αγαπημενος μου μακράν απο τους μεγάλους ηθοποιούς είσαι μεταξύ των δύο αγαπημενων μου ηθοποιών παγκοσμίως και διαχρονικώς..!!!!!!!!!!!!!!!!!
(όχι μ'εχεις βάλει σε σοβαρό δίλημμα lol! )

Υγ.Να κάνει κι η Julianne Moore ένα γκεστ,παρακαλώ τώρα που είναι ζεστή η διαδικασία???
Υγ.Η Μαρίλια μόνο ως γονιδιακή συνέχεια ως 20κατι Scarlett Johansson που εχει παρει περισσότερα απ΄τη μανα της,μου κολλάει!!Την έχω πιο τσαμπουκο-Μανο- μελαχρινή στο μυαλό μου!
Υγ.Η νευρωτική όντως Roberts εχει βεβαια star quality, αν με εννοεί κανείς,..αλλά θα υποχωρήσω .. lol!

Soso, για μένα ο Micheal Caine είναι ένας απ'τους κορυφαίους εν ζωή ηθοποιούς, τον λατρεύω, είναι κοντά στην ψυχή μου, ενώ ο deNiro μου εμπνέει τον θαυμασμό περισσότερο, παρά την αγάπη... Τελικά για Ηλίας, ο Micheal Caine θα ήταν ιδανικός....
Εχεις δίκιο για τη Μαρίλια, οπότε θα κάνω σκάντζα και αφού βάλαμε την Roberts για Μελίτα, θα βάλω τη Natalie Portman για το ρόλο της Μαρίλιας. Νομίζω οτι δεν είναι κι άσχημα, η πιό πρόσφατη Academy Award Winner για το Μαριλιάκι μας!!! Οσο για τη Roberts, κι εγώ , αν πρόσεξες, είπα οτι εδώ σταματούν οι ομοιότητες, έχοντας υπ'όψει μου ακριβώς και τη δική σου επιφύλαξη....
Τώρα για γκέστ της Julianne, βλέπω αρχίσαμε και τα ρουσφέτια, δυστυχώς δεν διαθέτω κάτι άλλο, εκτός αν παίξει το ρόλο της φίλης της Νταίζης απ'τα παλιά!
Εχουμε να βολέψουμε και την Κατερίνα, για την οποία προτείνω το γλυκό μουτράκι της Drew Barrymore....
Εδώ αφήσαμε απ'έξω τον άλλο αγαπημένο, τον Ralph Fiennes, τον οποίο θα έβαζα ευχαρίστως στο ρόλο του Στέφανου, αλλά νομίζω έχει λίγο περάσει τα ηλικιακά πλαίσια....

Κι εδώ το έργο του casting από μένα τελείωσε, τώρα είναι καιρός να ρολλάρουν οι κάμερες!!!! lol!
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αν δεν ήταν αυτός, ποιος θα ήταν? - Σελίδα 2 Empty Απ: Αν δεν ήταν αυτός, ποιος θα ήταν?

Δημοσίευση από Καρ-Mik Τρι Ιουν 28, 2011 12:13 pm

Συγνώμη αλλα η Τζούλιαν Μορυ δεν πάει για Αμαλι?
Δεν είναι τόσο μικρή, ούτε τόσο μεγάλη για να μην κάνει!
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αν δεν ήταν αυτός, ποιος θα ήταν? - Σελίδα 2 Empty Απ: Αν δεν ήταν αυτός, ποιος θα ήταν?

Δημοσίευση από loukasnora Τρι Ιουν 28, 2011 12:23 pm

Να διαφωνήσω κάπου σχετικά με Caine & deNiro;Είναι δύο συγκλονιστικοί ηθοποιοί και οι δύο αλλά νομίζω πως ο Caine ταιριάζει περισσότερο στο προφίλ του Ρούσσου που είναι λίγο πιό ''ψυχρός'' σαν χαρακτήρας από ότι στον Ηλία που είναι βαθιά συναισθηματικός!Δηλαδή προτιμώ τον deNiro για Ηλία!

Η Julliane Moore θα μπορούσε άνετα να είναι η Αμαλία!
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αν δεν ήταν αυτός, ποιος θα ήταν? - Σελίδα 2 Empty Απ: Αν δεν ήταν αυτός, ποιος θα ήταν?

Δημοσίευση από JESSIE Τρι Ιουν 28, 2011 12:39 pm


Σίγουρα περισσότεροι από ένας ηθοποιοί μπορούν να ταιριάζουν σε κάθε ένα ρόλο.... Επίσης διαφέρει ο τρόπος που ο καθένας "βλέπει" έναν ηθοποιό....
Γιά μένα, ο M. Caine είναι πιό ανθρώπινος, πιό ευάλωτος απ'τον deNiro, ο οποίος έχει μιά εσωτερική δύναμη, σ'ό,τι κι αν παίξει...
Για την Αμαλία, που είναι μιά γλωσσοκοπάνα , με κοφτερό χιούμορ αλλά και καλωσύνη, επέλεξα την Σούζαν Σάραντον, γιατί έχει αυτά τα γνωρίσματα, και ταιριάζει ηλικιακά περισσότερο με τον Νίκολσον, που επέλεξα για Ρούσσο, και οι μεταξύ τους σκηνές θα μπορούσαν να είναι επίσης απολαυστικές. Η Μούρ είναι πολύ νεώτερη και θα ταίριαζε ίσως με κάποιον νεώτερο ηθοποιό στο ρόλο του Ρούσσου. Αν, πχ., βάζαμε τον R. Fiennes να κάνει το Ρούσσο, η Τζούλιαν Μούρ θα ήταν απόλυτα ταιριαστή! Αλλά πάλι, η Μούρ μητέρα της Τζούλιας Ρόμπερτς, δεν μου κολλάει!!!
Πάντως, είναι ωραίο να βγάζουμε και να βάζουμε ονόματα, μας βοηθάει να σχηματίσουμε και μιά καλύτερη αντίληψη των χαρακτηριστικών των διαφόρων ρόλων....
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αν δεν ήταν αυτός, ποιος θα ήταν? - Σελίδα 2 Empty Απ: Αν δεν ήταν αυτός, ποιος θα ήταν?

Δημοσίευση από rachel Τρι Ιουν 28, 2011 7:44 pm

JESSIE έγραψε:Σκέφτηκα πως αν ξαφνικά δεν υπήρχε θέμα budget, και μπορούσαμε να έχουμε οποιονδήποτε ηθοποιό θέλαμε για να παίξει στη σειρά μας, ποιοί θα ήταν αυτοί? Ετσι έκανα μιά λίστα με τους ηθοποιούς που θα μπορούσαν να κρατήσουν τους διάφορους κύριους ρόλους, σύμφωνα με τα γούστα μου:

ΕΥΑ : Charlize Theron
ΜΑΝΟΣ: Hugh Jackman
ΛΟΥΚΑΣ: Gerard Butler
ΝΟΡΑ: Kate Winslet
ΝΙΚΟΛΑΣ: Ewan McGregor
ΔΑΦΝΗ: Kate Hudson
ΡΟΥΣΣΟΣ: Jack Nicholson
ΑΜΑΛΙΑ: Suzan Sarandon
ΜΕΛΙΤΑ: Natalie Portman
ΣΤΕΦΑΝΟΣ: Colin Firth
ΕΡΙΕΤΤΑ: Rachel Weisz
ΧΡΗΣΤΟΣ: Jude Law
ΝΤΑΙΖΗ: Jennifer Connelly
ΛΕΥΤΕΡΗΣ: δεν βρίσκω κάποιον, πείτε καμμιά ιδέα!!!
Για τους υπόλοιπους, μια άλλη φορά!!!!

Jessie, τι καλοκαιρινος οιστρος ειναι αυτος???!!!!! Wow
Υπεροχες επιλογες ολοι!!!! : respect :

Διακρινω και μια μικρη αδυναμια σε British accent, κατι που επισης προσυπογραφω.... Thumbs up


Y.Γ. Colin Firth, Emma Thomson, Alan Rickman.... Ελπιζω να εχεις δει το “Love Actually”, την λατρευω αυτην την ταινια!!! inlove



rachel
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Chania

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αν δεν ήταν αυτός, ποιος θα ήταν? - Σελίδα 2 Empty Απ: Αν δεν ήταν αυτός, ποιος θα ήταν?

Δημοσίευση από JESSIE Τρι Ιουν 28, 2011 9:37 pm



Rachel, : thanks :
Προσπάθησα να ταιριάξω ηθοποιούς με ρόλους, όχι τόσο βάσει εμφάνισης, αλλά μάλλον με βάση τους χαρακτήρες και αυτό που " εκπέμπουν" οι ηθοποιοί σε μένα.... Βέβαια κι άλλες επιλογές είναι πιθανές....
Nαί, οι βρεττανοί μου αρέσουν..... Το Love Actually είναι μιά από τις αγαπημένες μου ταινίες, τη βλέπω συχνά για να μου φτιάχνει το κέφι και να μου ανεβάζει το ηθικό! Κρίμα που δεν μπόρεσα να βρώ ρόλο για τον γλύκα Hugh Grant, αν και για Λουκάς δεν θα ήταν και τόσο αταίριαστος, τώρα που το σκέπτομαι! Ο Colin Firth, άλλη μεγάλη αδυναμία μου, ήταν ο καλύτερος Darcy που έχω δεί ποτέ, και τα τελευταία χρόνια το ταλέντο του απογειώθηκε! Απέδειξε οτι είναι καλός και στην κωμωδία και στο δράμα! Tον Alan Rickman τον αγαπώ πολύ πριν γίνει γνωστός απ'τον Χάρρυ Πόττερ, και ό,τι και να πώ για την Emma Thomson είναι λίγο. Είναι υπέροχη!
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αν δεν ήταν αυτός, ποιος θα ήταν? - Σελίδα 2 Empty Απ: Αν δεν ήταν αυτός, ποιος θα ήταν?

Δημοσίευση από Δ.Μπέλλος Τρι Ιουν 28, 2011 11:22 pm

Antigoni! έγραψε:
JESSIE έγραψε:
Antigoni! έγραψε:Μπέλλος?

Εεεμμ Robin Williams? ΄΄Οχι?

Θα ταίριαζε, αλλά είναι κάπως "ώριμος" έως έτοιμος να πέσει απ'το δέντρο! Οπότε ποιός την ακούει την Ιωάννα μας μετά! Και με το δίκιο της!

Ναι μάλλον έχεις δίκιο..

sisiΙωάννα σε παρακαλώ με με σκοτώσεις....
Για καλο το είπα.. Μου αρέσει πολύ ο Robin Williams γι' αυτό...

Επ!!!!!!!!!!! Impatient Φρόνιμα με τον Μπέλλο!

Δε φτάνει που μου τον έδιωξαν θα μου τον αλλάξουν κιόλας;!!!!
Αφήστε που αν έβαζαν τον R.W. θα πήγαινε πρώτα από γεράματα και μετά από τη Νταίζη!sisi sisi sisi
Έχω μια αδυναμία στους ώριμους αλλά όχι κι έτσι!!!! lmao lmao lmao lmao lmao
Δ.Μπέλλος
Δ.Μπέλλος
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Άργος

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αν δεν ήταν αυτός, ποιος θα ήταν? - Σελίδα 2 Empty Απ: Αν δεν ήταν αυτός, ποιος θα ήταν?

Δημοσίευση από noraki_love_97 Τρι Ιουν 28, 2011 11:27 pm

Δ.Μπέλλος έγραψε:
Antigoni! έγραψε:
JESSIE έγραψε:
Antigoni! έγραψε:Μπέλλος?

Εεεμμ Robin Williams? ΄΄Οχι?

Θα ταίριαζε, αλλά είναι κάπως "ώριμος" έως έτοιμος να πέσει απ'το δέντρο! Οπότε ποιός την ακούει την Ιωάννα μας μετά! Και με το δίκιο της!

Ναι μάλλον έχεις δίκιο..

Αν δεν ήταν αυτός, ποιος θα ήταν? - Σελίδα 2 621900Ιωάννα σε παρακαλώ με με σκοτώσεις....
Για καλο το είπα.. Μου αρέσει πολύ ο Robin Williams γι' αυτό...

Επ!!!!!!!!!!! Αν δεν ήταν αυτός, ποιος θα ήταν? - Σελίδα 2 163940 Φρόνιμα με τον Μπέλλο!

Δε φτάνει που μου τον έδιωξαν θα μου τον αλλάξουν κιόλας;!!!!
Αφήστε που αν έβαζαν τον R.W. θα πήγαινε πρώτα από γεράματα και μετά από τη Νταίζη!Αν δεν ήταν αυτός, ποιος θα ήταν? - Σελίδα 2 621900 Αν δεν ήταν αυτός, ποιος θα ήταν? - Σελίδα 2 621900 Αν δεν ήταν αυτός, ποιος θα ήταν? - Σελίδα 2 621900
Έχω μια αδυναμία στους ώριμους αλλά όχι κι έτσι!!!! Αν δεν ήταν αυτός, ποιος θα ήταν? - Σελίδα 2 191984 Αν δεν ήταν αυτός, ποιος θα ήταν? - Σελίδα 2 191984 Αν δεν ήταν αυτός, ποιος θα ήταν? - Σελίδα 2 191984 Αν δεν ήταν αυτός, ποιος θα ήταν? - Σελίδα 2 191984 Αν δεν ήταν αυτός, ποιος θα ήταν? - Σελίδα 2 191984




δωσε Ιωαννα δωσε? αληθεια ποιος θα εκανε για τον Μπελλο?
noraki_love_97
noraki_love_97
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : στον δικο μου τον πλανητη!!!!!
Ασχολίες : να ονειρευομαι.....

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αν δεν ήταν αυτός, ποιος θα ήταν? - Σελίδα 2 Empty Απ: Αν δεν ήταν αυτός, ποιος θα ήταν?

Δημοσίευση από Δ.Μπέλλος Τρι Ιουν 28, 2011 11:30 pm

noraki_love_97 έγραψε:
δωσε Ιωαννα δωσε? αληθεια ποιος θα εκανε για τον Μπελλο?

Κανείς! rulesΓιατί όποιον και να έφερναν θα πλήρωνα εγώ να πάρουν τον γνήσιο!!! sm
Δ.Μπέλλος
Δ.Μπέλλος
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Άργος

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αν δεν ήταν αυτός, ποιος θα ήταν? - Σελίδα 2 Empty Απ: Αν δεν ήταν αυτός, ποιος θα ήταν?

Δημοσίευση από noraki_love_97 Τρι Ιουν 28, 2011 11:36 pm

Δ.Μπέλλος έγραψε:
noraki_love_97 έγραψε:
δωσε Ιωαννα δωσε? αληθεια ποιος θα εκανε για τον Μπελλο?

Κανείς! Αν δεν ήταν αυτός, ποιος θα ήταν? - Σελίδα 2 291103Γιατί όποιον και να έφερναν θα πλήρωνα εγώ να πάρουν τον γνήσιο!!! Αν δεν ήταν αυτός, ποιος θα ήταν? - Σελίδα 2 40334

ολοσωστη Ιωαννα! Μπελλος ειναι ενας ΤΕΛΟΣ!!!!Αν και εφυγε νωρις θα ειναι παντα στις καρδιες μας(στο πολυ βαθος ομως) Αν δεν ήταν αυτός, ποιος θα ήταν? - Σελίδα 2 191984
noraki_love_97
noraki_love_97
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : στον δικο μου τον πλανητη!!!!!
Ασχολίες : να ονειρευομαι.....

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αν δεν ήταν αυτός, ποιος θα ήταν? - Σελίδα 2 Empty Απ: Αν δεν ήταν αυτός, ποιος θα ήταν?

Δημοσίευση από gxnel Τετ Ιουν 29, 2011 12:52 pm

JESSIE έγραψε:Σκέφτηκα πως αν ξαφνικά δεν υπήρχε θέμα budget, και μπορούσαμε να έχουμε οποιονδήποτε ηθοποιό θέλαμε για να παίξει στη σειρά μας, ποιοί θα ήταν αυτοί? Ετσι έκανα μιά λίστα με τους ηθοποιούς που θα μπορούσαν να κρατήσουν τους διάφορους κύριους ρόλους, σύμφωνα με τα γούστα μου:

ΕΥΑ : Charlize Theron
ΜΑΝΟΣ: Hugh Jackman
ΛΟΥΚΑΣ: Gerard Butler
ΝΟΡΑ: Kate Winslet
ΝΙΚΟΛΑΣ: Ewan McGregor
ΔΑΦΝΗ: Kate Hudson
ΡΟΥΣΣΟΣ: Jack Nicholson
ΑΜΑΛΙΑ: Suzan Sarandon
ΜΕΛΙΤΑ: Natalie Portman
ΣΤΕΦΑΝΟΣ: Colin Firth
ΕΡΙΕΤΤΑ: Rachel Weisz
ΧΡΗΣΤΟΣ: Jude Law
ΝΤΑΙΖΗ: Jennifer Connelly
ΛΕΥΤΕΡΗΣ: δεν βρίσκω κάποιον, πείτε καμμιά ιδέα!!!
Για τους υπόλοιπους, μια άλλη φορά!!!!


καλε ο Hugh Jackman να ειναι στο cast....και τους αλλους τους βρισκουμε..... Αν δεν ήταν αυτός, ποιος θα ήταν? - Σελίδα 2 191984 Αν δεν ήταν αυτός, ποιος θα ήταν? - Σελίδα 2 191984

παντως πολυ καλες οι επιλογες σου! Αν δεν ήταν αυτός, ποιος θα ήταν? - Σελίδα 2 195890
gxnel
gxnel
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αν δεν ήταν αυτός, ποιος θα ήταν? - Σελίδα 2 Empty Απ: Αν δεν ήταν αυτός, ποιος θα ήταν?

Δημοσίευση από fay Τετ Ιουν 29, 2011 4:43 pm

Θα συμφωνήσω με την υποστηρίκτρια του Μπέλλου ότι κάποιους χαρακτήρες δεν θα μπορούσαν να τους ερμηνεύσουν άλλοι από αυτούς που ξέρουμε γιατί απλά είναι οι ιδανικοί. Το ίδιο πιστεύω κι εγώ για το Λουκά. Δε μπορώ να φανταστώ άλλον από τον Πετράκη σ΄αυτό το ρόλο. Άλλωστε και σε μια αγγλόφωνη βερσιόν όπως αυτή που έχετε φτιάξει με τόσους διάσημους θα μπορούσε να παίξει θαυμάσια με την εξαιρετική προφορά που έχει. Ο Παναγιώτης έχει κάνει το Λουκά εντελώς δικό του και κανείς άλλος δεν θα ταίριαζε. Πάντως εξαιρετικά ευφάνταστο το καστ. Αν δεν ήταν αυτός, ποιος θα ήταν? - Σελίδα 2 195890
fay
fay
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Σε μια δική μου ουτοπία.
Ασχολίες : Διάβασμα, Μουσική, Κλασσικό σινεμά.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αν δεν ήταν αυτός, ποιος θα ήταν? - Σελίδα 2 Empty Απ: Αν δεν ήταν αυτός, ποιος θα ήταν?

Δημοσίευση από ProudMaslowqueen Δευ Ιουλ 11, 2011 10:25 am

Για τον Λουκα και την Νορα δεν θα μπορουσα να φανταστω αλλους να παιζουν τους ρολους τους για τους αλλους εχω κατι...
ΜΑΝΟΣ-Γιαννης Παπαζησης
ΕΥΑ-Φιλιτσα Καλογερακου
ΝΙΚΟΛΑΣ-Χρηστος Πλαινης
ΔΑΦΝΗ-Αγγελικη Δαλιανη
ΜΕΛΙΤΑ-Αριελ Κωνσταντινιδη
ΣΤΕΦΑΝΟΣ-Κωνσταντινος Καζακος
ΕΡΙΕΤΤΑ-Μαριαννα Τουμασατου
ΡΟΥΣΟΣ-Τασος Κωστης
ΑΜΑΛΙΑ-Χρυσα Ρωπα
ΛΕΥΤΕΡΗΣ-Αλεξης Γεωργουλης
ΝΤΑΙΖΗ-Βαλερια Χριστοδουλιδου
ΧΡΗΣΤΟΣ-Θανασης Κουρλαμπας
ΑΝΤΙΓΟΝΗ-Αννα Παναγιωτοπουλου
ΣΤΕΛΛΑ-Μαρια Ανδρουτσου
ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ-Γιαννης Μπεζος
ΗΛΙΑΣ-Κωστας Καζακος
ProudMaslowqueen
ProudMaslowqueen
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Palm Woods!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ασχολίες : Παναγιώτης Πετράκης-Βig Time Rush (James Maslow!)!!!!!!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης