Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Γενικές συζητήσεις

+62
pruedens
k@terinio-loukonoraki
maeveline
black_cat
aglaitsa
tzibirdika
ilectra
edem4ever
pasxalitsa
sarita
anna90
ioannaki48
xalkate
ale3ia_eva&nora!!!
LaurelRose
zoi18koi77
zwi
nora19
marakii
theva
evanna
lizzie
giwta007
νοριτσα
DESPOINA
fay
ntinafer
KAKOS LYKOS
l_aquila
μπουγιουριτσα
ειρηνη7
taradoula
gxnel
Kornilia_Petrakitsa
soso
fay66
fantina
dm10811
zeta88
nadiap
aggeliki
amcy
stephanos13
loukasnora
Antigoni!
alex1
trelli petrakitsa
evaki16
KaTeRiNaM
ProudMaslowqueen
JESSIE
katie007
zo0zo0ni
roria
nefelik
ΣΨ1
meroula
Καρ-Mik
MARINAKI_AGAPI_97
Δ.Μπέλλος
noraki_love_97
Clarabelle
66 απαντήσεις

Σελίδα 35 από 40 Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 35 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από Καρ-Mik Σαβ Σεπ 10, 2011 4:38 pm

ΣΨ μου, δεν με διαβάζεις. Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 35 163940 Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 35 163940 ή κάνε διόρθωση το ποστ σου και γράψε οτι θες να πείς, ή περιμενε να απαντήσει κάποιος.
Το posthunting, δεν είναι επιτρεπτο.
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 35 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από KAKOS LYKOS Σαβ Σεπ 10, 2011 4:39 pm

fay έγραψε:
Αυτοί τα γράφουν, αυτούς να κατηγορείτε όλοι οι δυσαρεστημένοι με τις εξελίξεις. Το ίδιο έκαναν και πέρυσι πριν από σας άλλοι φαν άλλων χαρακτήρων. Εστρεψαν όλο το θυμό και την απογοήτευσή τους στη συγγραφική ομάδα. Δε φταίει λοιπόν ούτε η Μελίτα, ούτε η παρέα, ούτε η Νταίζη, ούτε η Αντιγόνη, ούτε όλοι όσοι είδαμε να κάνουν από βλακείες μέχρι εγκλήματα, φταίνε μόνο οι δημιουργοί τους.

Εχω ξαναπει οτι μ'αρεσουν οι ανθρωποι που ειναι αντικειμενικοι.(οσο γινεται φυσικα, γιατι ειμαστε ανθρωποι και οχι θεοι)
Ακομη και αν σε καποια σημεια-καποιες φορες, διαφωνω μαζι τους και το αναποδο, δεν γινεται να μην αναγνωρισω το αντικειμενικα σωστο. (κατα την προσωπικη μου αποψη)
Συμφωνω με την παραπανω αποψη, ειναι και δικη μου.
Και αν στην αρχη ο χαρακτηρας σερνεται, και εχεις την "επιλογη" να αναφερθεις στον χαρακτηρα...αυτο "παυει"στην πορεια, γιατι αλλοι εχουν το... προσταγμα.
KAKOS LYKOS
KAKOS LYKOS
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 35 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από ΣΨ1 Σαβ Σεπ 10, 2011 4:44 pm

Καρ-Mik έγραψε:ΣΨ μου, δεν με διαβάζεις. Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 35 163940 Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 35 163940 ή κάνε διόρθωση το ποστ σου και γράψε οτι θες να πείς, ή περιμενε να απαντήσει κάποιος.
Το posthunting, δεν είναι επιτρεπτο.

Κλαψ,κλαψ συγνωμη!!
Εκανα παραθεση στο κειμενο της jessie και μετα εγραψα το δικο μου.
Μαλλον κι αυτο δεν ειναι σωστο ε;;;
Εννοειται οτι σε διαβαζω!Ανελλιπως μαλιστα!

ΣΨ1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Πολλές

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 35 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από Καρ-Mik Σαβ Σεπ 10, 2011 4:50 pm

KAKOS LYKOS έγραψε:
Εχω ξαναπει οτι μ'αρεσουν οι ανθρωποι που ειναι αντικειμενικοι.(οσο γινεται φυσικα, γιατι ειμαστε ανθρωποι και οχι θεοι)
Ακομη και αν σε καποια σημεια-καποιες φορες, διαφωνω μαζι τους και το αναποδο, δεν γινεται να μην αναγνωρισω το αντικειμενικα σωστο. (κατα την προσωπικη μου αποψη)
Συμφωνω με την παραπανω αποψη, ειναι και δικη μου.
Και αν στην αρχη ο χαρακτηρας σερνεται, και εχεις την "επιλογη" να αναφερθεις στον χαρακτηρα...αυτο "παυει"στην πορεια, γιατι αλλοι εχουν το... προσταγμα.

Ναι αλλα δεν υιοθετείς αυτή την άποψη.

Και πριν ξεκινήσει ο λιθοβολισμός, ας πω τι εννοώ? (και δεν αναφέρομαι στο πρόσφατο ποστ σου, αλλα γενικα).
Συγκεκριμένα ΚΑΙ απο σένα, διάβασα και για τους ''ασπιλους και αμόλυντους'' συμμορίτες - που έχουν φερθεί ''ασχημα'' στη Μελιτούλα , για την Ευα και τα καπρίτσια της, και διάφορα ποστ, που αναφέρονται στα θεωρητικά ''κακά'' που έχει κάνει ο κάθε χαρακτήρας.

Απο την άλλη, σε όσα αρνητικά έχει κάνει η Μελίτα, οτι ευθύνονται μόνο οι σεναριογράφοι και δεν υπάρχει καμία κριτική προς την Μελίτα.

Για μένα, δεν έχει σημασία αν κάποιος θα ρίξει το φταίξιμο στον χαρακτήρα ή στον σεναριογράφο, αρκεί αυτό να γίνεται αντίστοιχα σε όλους τους χαρακτήρες και όχι συγκεκριμένα κατα το δοκούν.

Ή κρίνουμε ΟΛΟΥΣ για τις πράξεις του, παράλογες ή μη, ή κρίνουμε για όλους , τους σεναριογράφους για αυτό που τους βάζουν να κάνουν.
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 35 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από katie007 Σαβ Σεπ 10, 2011 5:24 pm

Ποτε δεν υπερηφανευθηκα για τις διαδυκτιακες μου γνωσεις.Κακε (καλε )μου λυκε ..Υπερηφανευομαι μονο για την ομορφη οικογενει,που με τοσο <αγωνα >εφτιαξα ...και δεν με εκφραζει καθολου το υφος σου και ουτε με ενδιαφερει αν επιασε αραχνες το οποιο μηνυμα .Δεν ασχολουμαι ...εχω ααααααλες φουρτουνες εγω...... ξημρρωνει η καινουργια .μερα.και δεν ξερω αν θα βραδιασθω....Τι μου λες τωρα.... Εμαθα οσα πρεπει οσο παταει η γατα ,που λενε .για να εχω προσβαση ΕΔΩ και να περναω< ξενοιαστα> και συντροφικα .αυτο το λιγο....οσο μου επιτρεπει ο χρονος..και ο καιρος..Να εισαι καλα.... γερη και δυνατη....ΑΡΚΕΤΑ.....υπερεβαλα εαυτον.....

katie007
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 35 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από evaki16 Κυρ Σεπ 11, 2011 12:40 am

Καρ-Mik έγραψε:
KAKOS LYKOS έγραψε:
Εχω ξαναπει οτι μ'αρεσουν οι ανθρωποι που ειναι αντικειμενικοι.(οσο γινεται φυσικα, γιατι ειμαστε ανθρωποι και οχι θεοι)
Ακομη και αν σε καποια σημεια-καποιες φορες, διαφωνω μαζι τους και το αναποδο, δεν γινεται να μην αναγνωρισω το αντικειμενικα σωστο. (κατα την προσωπικη μου αποψη)
Συμφωνω με την παραπανω αποψη, ειναι και δικη μου.
Και αν στην αρχη ο χαρακτηρας σερνεται, και εχεις την "επιλογη" να αναφερθεις στον χαρακτηρα...αυτο "παυει"στην πορεια, γιατι αλλοι εχουν το... προσταγμα.

Ναι αλλα δεν υιοθετείς αυτή την άποψη.

Και πριν ξεκινήσει ο λιθοβολισμός, ας πω τι εννοώ? (και δεν αναφέρομαι στο πρόσφατο ποστ σου, αλλα γενικα).
Συγκεκριμένα ΚΑΙ απο σένα, διάβασα και για τους ''ασπιλους και αμόλυντους'' συμμορίτες - που έχουν φερθεί ''ασχημα'' στη Μελιτούλα , για την Ευα και τα καπρίτσια της, και διάφορα ποστ, που αναφέρονται στα θεωρητικά ''κακά'' που έχει κάνει ο κάθε χαρακτήρας.

Απο την άλλη, σε όσα αρνητικά έχει κάνει η Μελίτα, οτι ευθύνονται μόνο οι σεναριογράφοι και δεν υπάρχει καμία κριτική προς την Μελίτα.

Για μένα, δεν έχει σημασία αν κάποιος θα ρίξει το φταίξιμο στον χαρακτήρα ή στον σεναριογράφο, αρκεί αυτό να γίνεται αντίστοιχα σε όλους τους χαρακτήρες και όχι συγκεκριμένα κατα το δοκούν.

Ή κρίνουμε ΟΛΟΥΣ για τις πράξεις του, παράλογες ή μη, ή κρίνουμε για όλους , τους σεναριογράφους για αυτό που τους βάζουν να κάνουν.

Συμφωνώ απολύτως!!! Επίσης θέλω να πω πως εγώ προσωπικά πιστεύω οτι όταν παρακολουθούμε μια σειρά δεν την λαμβάνουμε ως μια φανταστική ιστορία των σεναριογράφων... δεν σκεφτόμαστε καν ότι υπάρχουν σεναριογράφοι... βλέπουμε τη ζωή κάποιον ανθρώπων (πως τα περνάνε τι κάνουν κλπ) και μόνο! Κρίνουμε πχ τη Μελίτα και όχι την κα Ακρίτα που έδωσε στην Παπά έναν τέτοιο ρόλο!
evaki16
evaki16
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Καλαμάτα
Ασχολίες : ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ ♥ ♥ ♥

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 35 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από Καρ-Mik Κυρ Σεπ 11, 2011 1:10 am

evaki16 έγραψε:
Συμφωνώ απολύτως!!! Επίσης θέλω να πω πως εγώ προσωπικά πιστεύω οτι όταν παρακολουθούμε μια σειρά δεν την λαμβάνουμε ως μια φανταστική ιστορία των σεναριογράφων... δεν σκεφτόμαστε καν ότι υπάρχουν σεναριογράφοι... βλέπουμε τη ζωή κάποιον ανθρώπων (πως τα περνάνε τι κάνουν κλπ) και μόνο! Κρίνουμε πχ τη Μελίτα και όχι την κα Ακρίτα που έδωσε στην Παπά έναν τέτοιο ρόλο!
Mα ακόμα και αν γίνεται αυτό - κάτι με το οποίο ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ - το θέμα είναι να μην έχουμε δύο μέτρα και δύο σταθμά.
Αν φταει η Ακρίτα και η κάθε Ακρίτα που βάζει την Μελίτα να κάνει ότι κάνει, φταίει αντίστοιχα και για αυτά που έχει βάλει και στην Ευα, στην Νόρα, στον Λουκά, στην Νταίζη, στον Μάνο να κάνουν.

ή λοιπόν δεχόμαστε οτι αυτούς του χαρακτήρες μας προσφέρει, και τους κρίνουμε ανάλογα με το τι βλέπουμε, ή ρίχνουμε όλο το ''φταίξιμο'' στους σεναριογράφους, για ότι βάζουν τον καθένα να κάνει.

Δεν μπορεί η Ευα να είναι τρελάρω και κακή μάνα μου πήγε να αυτοκτονήσει με την κοιλιά τουρλα, και η Μελίτα να μην είναι τρελιάρω που δεν την νοιάζει η κόρη της, γιατί.... φταίει η Ακρίτα με αυτά που την βάζει να κάνει....
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 35 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από evaki16 Κυρ Σεπ 11, 2011 1:14 am

Καρ-Mik έγραψε:
evaki16 έγραψε:
Συμφωνώ απολύτως!!! Επίσης θέλω να πω πως εγώ προσωπικά πιστεύω οτι όταν παρακολουθούμε μια σειρά δεν την λαμβάνουμε ως μια φανταστική ιστορία των σεναριογράφων... δεν σκεφτόμαστε καν ότι υπάρχουν σεναριογράφοι... βλέπουμε τη ζωή κάποιον ανθρώπων (πως τα περνάνε τι κάνουν κλπ) και μόνο! Κρίνουμε πχ τη Μελίτα και όχι την κα Ακρίτα που έδωσε στην Παπά έναν τέτοιο ρόλο!
Mα ακόμα και αν γίνεται αυτό - κάτι με το οποίο ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ - το θέμα είναι να μην έχουμε δύο μέτρα και δύο σταθμά.
Αν φταει η Ακρίτα και η κάθε Ακρίτα που βάζει την Μελίτα να κάνει ότι κάνει, φταίει αντίστοιχα και για αυτά που έχει βάλει και στην Ευα, στην Νόρα, στον Λουκά, στην Νταίζη, στον Μάνο να κάνουν.

ή λοιπόν δεχόμαστε οτι αυτούς του χαρακτήρες μας προσφέρει, και τους κρίνουμε ανάλογα με το τι βλέπουμε, ή ρίχνουμε όλο το ''φταίξιμο'' στους σεναριογράφους, για ότι βάζουν τον καθένα να κάνει.

Δεν μπορεί η Ευα να είναι τρελάρω και κακή μάνα μου πήγε να αυτοκτονήσει με την κοιλιά τουρλα, και η Μελίτα να μην είναι τρελιάρω που δεν την νοιάζει η κόρη της, γιατί.... φταίει η Ακρίτα με αυτά που την βάζει να κάνει....

Ακριβώς!!! Είναι τελείως τρελό να ρίχνεις το φταίξιμο στην Εύα στη Νόρα στον Ρούσσο και στον καθε Ρούσσο για τις πράξεις τους και ότι αφορά τη Μελίτα "ΓΙΑ ΟΛΑ ΦΤΑΙΝΕ ΟΙ ΣΕΝΑΡΙΟΓΡΑΦΟΙ" Δεν στέκει!!!
evaki16
evaki16
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Καλαμάτα
Ασχολίες : ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ ♥ ♥ ♥

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 35 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από KAKOS LYKOS Κυρ Σεπ 11, 2011 2:41 am

katie007 έγραψε:Ποτε δεν υπερηφανευθηκα για τις διαδυκτιακες μου γνωσεις.Κακε (καλε )μου λυκε ..Υπερηφανευομαι μονο για την ομορφη οικογενει,που με τοσο <αγωνα >εφτιαξα ...και δεν με εκφραζει καθολου το υφος σου και ουτε με ενδιαφερει αν επιασε αραχνες το οποιο μηνυμα .Δεν ασχολουμαι ...εχω ααααααλες φουρτουνες εγω...... ξημρρωνει η καινουργια .μερα.και δεν ξερω αν θα βραδιασθω....Τι μου λες τωρα.... Εμαθα οσα πρεπει οσο παταει η γατα ,που λενε .για να εχω προσβαση ΕΔΩ και να περναω< ξενοιαστα> και συντροφικα .αυτο το λιγο....οσο μου επιτρεπει ο χρονος..και ο καιρος..Να εισαι καλα.... γερη και δυνατη....ΑΡΚΕΤΑ.....υπερεβαλα εαυτον.....

Kυρια Καtie007...δεν με αφορα καθολου αν σας εκφραζει ή οχι το υφος μου, το ιδιο συμβαινει και με εμενα.
Και δεν ειμαι εδω για να εκφραζω κανεναν πλην τον εαυτο μου.
Καντε μια ακομη "διαδυκτιακη" προσπαθεια αναμεσα στα τοσα ποστ σας...και ανοιξτε το π.μ που σας εσταλει εδω και 20 μερες ....γιατι θα αναγκαστω να κινηθω με αλλους τροπους που αφορουν προσωπικα δεδομενα....ελεος!!!!
Και αν χρειαστειτε βοηθεια απευθυνθειτε στην διαχειριστρια του φορουμ με προσωπικο μηνυμα παντα.
Ελπιζω να το τακτοποιησεται συντομα πια.
Ανταποδιδω τις ευχες...να ειστε επισης γερη και να χαιρεστε την οικογενεια σας.
KAKOS LYKOS
KAKOS LYKOS
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 35 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από Καρ-Mik Κυρ Σεπ 11, 2011 2:59 am

KAKOS LYKOS έγραψε:
Kυρια Καtie007...δεν με αφορα καθολου αν σας εκφραζει ή οχι το υφος μου, το ιδιο συμβαινει και με εμενα.
Και δεν ειμαι εδω για να εκφραζω κανεναν πλην τον εαυτο μου.
Καντε μια ακομη "διαδυκτιακη" προσπαθεια αναμεσα στα τοσα ποστ σας...και ανοιξτε το π.μ που σας εσταλει εδω και 20 μερες ....γιατι θα αναγκαστω να κινηθω με αλλους τροπους που αφορουν προσωπικα δεδομενα....ελεος!!!!
Και αν χρειαστειτε βοηθεια απευθυνθειτε στην διαχειριστρια του φορουμ με προσωπικο μηνυμα παντα.
Ελπιζω να το τακτοποιησεται συντομα πια.
Ανταποδιδω τις ευχες...να ειστε επισης γερη και να χαιρεστε την οικογενεια σας.

1)Aν η ίδια δεν μπορεί να γνωρίζει πως να διαβάζει ένα προσωπικό μήνυμα, πως γίνεται να της ζητάς να ζητήσει βοήθεια απο τους διαχειριστές με ............. προσωπικό μήνυμα?
Επίσης, καλό θα είναι απο την στιγμή που κάνεις υποδείξεις, να τις κάνεις σωστά. Η Katie εαν έχει πρόβλημα με τα μηνύματα, μπορεί κάλλιστα να ανοίξει ένα θέμα στο ΄'έρωτήσεις και βοηθεια'', μιας και γνωρίζει ήδη πως να χρησιμοποιεί διάφορετικά threads και ενότητες στο φόρουμ.
2) Είναι δικαίωμα της αν θέλει να διαβάσει ή οχι ή/και να απαντήσει στο οποιοδήποτε μήνυμα της έστειλε ο κάθε χρήστης.
3) Απογορεύεται ρητώς η δημοσίευση προσωπικών δεδομένων στο φόρουμ. Aν πάλι αφορά δικά σου δεδομένα όπως, facebook ή msn, υπάρχει το ανάλογο τόπικ.
4) Τέλος, δεν μπορείς να ζητάς απο κάποιον να καταβάλει προσπάθειες να γίνει πιο εξπέρ με την τεχνολογία όταν σε εσένα την ίδια χρειάστηκε 2 φορές να σου ζητηθεί να γράφεις με μικρά και όχι με κεφαλαία.
Δεν έχουν όλοι οι χρήστες την ίδια ευχαίρια με τους ηλεκτρονικούς υπολογιστές, και αυτό είναι κάτι που θα έπρεπε να σεβόμαστε όλοι. Η έχουμε υπομονή μέχρι να μάθουν, ή αποδεχόμαστε το γεγονός οτι έχουν περιορισμένες γνώσεις/χρόνο/θέληση για να μάθουν.

Αλοιμονο αν αρχίσω και γω να απαιτώ απο ΟΛΟΥΣ τους χρήστες πολλαπλές παραθέσεις Razz
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 35 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από roria Κυρ Σεπ 11, 2011 11:16 am

Με έχετε καλύψει στα περισσότερα. Προσωπικά θεωρώ ότι τους ηθοποιούς τους κρίνουμε για την υποκριτική τους δεινότητα και όχι για τα ρουθούνια, τα αφτιά, την περιφέρεια και τους αστραγάλους τους. Υπό αυτό το πρίσμα δεν με ξενίζει να διαβάσω για παράδειγμα ότι ο τάδε ηθοποιός είναι ατάλαντος κατά τη γνώμη κάποιου. Με τον ίδιο ακριβώς τρόπο που λέμε για κάποιον ότι δεν είναι καλός καθηγητής, γιατρός ή δικηγόρος. Για την πορεία των χαρακτήρων μιας σειράς ευθύνονται κατά κύριο λόγο οι σεναριογράφοι, αλλά και αυτοί δεν αποφασίζουν την εξέλιξη κάθε ήρωα αποκλειστικά με βάση τα χαρτιά τους, αλλά και με βάση τη δυναμική που αποκτά ένας ρόλος στην πράξη, από το παίξιμο του ηθοποιού που τον ενσαρκώνει και από την αλληλεπίδρασή του με τους άλλους ηθοποιούς. Για παράδειγμα έχει επανειλημμένα λεχθεί ότι ο ρόλος της Αντιγόνης προβλεπόταν να ολοκληρωθεί σε λίγα επεισόδια και τελικά κάλυψε τρεις σεζόν και ήταν και από τους πιο ενδιαφέροντες της σειράς. Δεν μπορούμε να ισχυριστούμε ότι η ηθοποιός που τον υποδύεται είναι αμέτοχη τελείως σε αυτή την εξέλιξη.
Σε ό,τι αφορά συγκεκριμένα τη Μελίτα ο ρόλος μέσα στα πλαίσια μιας ερωτικής σχέσης για μεγάλη μερίδα θεατών έχει προ πολλού λήξει, καθότι με κανέναν από τους τρεις άντρες με τους οποίους συνδέθηκε στη διάρκεια της ιστορίας δεν μοιράστηκε τίποτα πέρα από το κρεββάτι της και τίς δικές της (και μόνο) ανασφάλειες. Σχέση χωρίς μοίρασμα δεν υπάρχει. Από την άλλη, σύμφωνα με τα όσα διαβάζουμε για τον τέταρτο κύκλο, ο ρόλος της ηθοποιού δεν πρόκειται να μειωθεί, απλώς θα ακολουθήσει άλλη τροπή, πιο σύμφωνη με τα μέχρι τώρα δεδομένα. Το πώς αξιολογεί ο καθένας τέτοιες αποφάσεις έχει να κάνει με την άποψή του για κάθε ηθοποιό.
Ό,τι πιστεύω ότι ισχύει για τους ηθοποιούς, ισχύει και για τους υπόλοιπους συντελεστές, ασφαλώς και για τους σεναριογράφους. Είναι αναφαίρετο δικαίωμα οποιουδήποτε να τους χαρακτηρίσει και ατάλαντους ακόμα. Προσωπικά έχω διαφωνήσει με πολλές επιλογές τους κατά καιρούς, αλλά από τη στιγμή που όχι απλώς παρακολουθώ τις σειρές τους, αλλά έχω φθάσει σε σημείο να γράφω και σε φόρουμ για κάποια από αυτές, θα το θεωρούσα (για μένα και μόνο, το τονίζω) οξύμωρο και παράλογο να αφιερώνω χρόνο από τη ζωή μου για να ασχοληθώ με τα πονήματα κάποιων ατάλαντων.
Σε ό,τι αφορά τα τούρκικα: έχω ξαναγράψει ότι η αφ' υψηλού αντιμετώπισή τους από άτομα που ασχολούνται επαγγελματικά με τα τηλεοπτικά πράγματα και άστοχη ήταν και μπούμερανγκ τους γύρισε. Καλό είναι να αναζητούμε τις αιτίες που κάτι γνωρίζει απήχηση και τις αιτίες που κάτι δεν γνωρίζει απήχηση επίσης. Ειδικά το Εζέλ είναι στο είδος του μια εξαιρετική σειρά και θα υποστήριζα ακριβώς το ίδιο αν την είχαν γυρίσει Νιγηριανοί, Δανοί ή Εσκιμώοι.
Με τις θεαματικότητες δεν ασχολούμαι ιδιαίτερα, γιατί θεωρώ ότι περισσότερους λόγους να ενδιαφέρονται γι' αυτές έχουν τα golden boys και girls των καναλιών και οι διαφημιστές κι εγώ δεν ανήκω σε καμιά από τις παραπάνω κατηγορίες. Αν κάτι μου αρέσει το παρακολουθώ, χωρίς να με ενδιαφέρει αν "κάνει νούμερα". Το Εζέλ νομίζω ότι έσκισε. Ο Καρυωτάκης που προβλήθηκε πριν λίγες σεζόν από τη δημόσια τηλεόραση και που ήταν άλλου επιπέδου σειρά δεν αγκαλιάστηκε από το πλατύ κοινό, εμένα όμως μου άρεσε πολύ.
Και για να το εξειδικεύσω στο θέμα των Μυστικών: έχω την αίσθηση ότι η θεαματικότητά τους ήταν εντυπωσιακή, εξ ου και το κανάλι ήθελε να συνεχιστούν. Αλλά και οι όποιες απώλειες υπήρξαν (μικρότερες ή μεγαλύτερες, υπάρχουν μέλη πολύ πιο ενημερωμένα από μένα πάνω στο θέμα), με δεδομένη την αποχώρηση του κεντρικού πρωταγωνιστή και σούπερ-ντούπερ μάτσο ήρωα και τη συνακόλουθη διάλυση και ακύρωση του αρχικού πρωταγωνιστικού ζευγαριού, το βρίσκω εξαιρετικά τραβηγμένο και μάλλον ασύμβατο προς την πραγματικότητα να αποδοθούν στις ερωτικές απογοητεύσεις της Μελίτας!
Ζητώ συγγνώμη για το σεντόνι.
roria
roria
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 35 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από ΣΨ1 Κυρ Σεπ 11, 2011 12:22 pm

roria,συνεχισε οσο μπορεις παραπανω με τα υπεροχα σεντονια σου!!!!!
Γιατι εχω πια βαρεθει να βλεπω κειμενα που διακατεχονται απο ,μισος ,
παθος και φοβο.Εχουμε αναγκη απο καθαρα κειμενα,ψυχραιμα!!
Σαφεστατα λοιπον μπορουμε να κρινουμε εναν ηθοποιο για το ταλεντο
του,για τοπως παιζει και αν μας αρεσει.Ολα τα υπολοιπα δηλ για την
εξωτερικη εμφανιση ειναι απλα κακοπροαιρετα σχολια!!Και ενταξει πες
οτι πανω σε ενα αστειο σχολιο ,κατι μπορει να πει καποιος για την εμφανιση,
αλλα οταν αυτο συνεχιζεται και γινεται μια μονιμη κατασταση,ειναι απαρα-
δεκτο!
Επισης θα συμφωνησω και με την ΚαρΜικ γι αυτο που εγραψε παραπανω.
Οτι αν ειναι να τα βαλουμε με τους σεναριογραφους,ας τα βαλουμε για ολους
τους χαρακτηρες και οχι επιλεκτικα.Δηλ δεν μπορει στους υπολοιπους χαρα-
κτηρες να φταινε η Ευα,η Νορα ή ο Λουκας και στην Μελιτα η Ακριτα ,γιατι
εχει προηγουμενα με την ηθοποιο και θελει να την χαντακωσει.Ημαρτον
παναγια μου!!Για τερτοιου ειδους χαντακωμα παντως,παρακαλανε παααααρα
πολυ ηθοποιοι!!

ΣΨ1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Πολλές

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 35 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από JESSIE Κυρ Σεπ 11, 2011 12:39 pm

Roria, ως συνήθως το "ξεψάχνησες" το θέμα που κουβεντιάζουμε, και δεν μένει παρά να συμφωνήσω μαζί σου. Συμμερίζομαι κι εγώ την άποψή σου οτι αν δεν μου αρέσει κάτι, δεν χάνω το χρόνο μου ούτε να το παρακολουθώ, ούτε να γράφω γι'αυτό σε φόρουμ. Επίσης συμφωνώ οτι η δυναμική ενός χαρακτήρα, το ερμηνευτικό επίπεδο ενός ηθοποιού, σε αλληλεπίδραση με τους υπόλοιπους ήρωες, έχουν σχέση με την εξέλιξή του. Πολλές φορές και τυχαία γεγονότα μπορεί να παίξουν ρόλο στην πλοκή μιάς σειράς, όπως πχ. η αναμενόμενη κατά ένα ποσοστό αποχώρηση του Μπουγιούρη, και ο τρόπος που θα προχωρούσε το σενάριο με δεδομένη την απουσία του απ'το κάστ, έκανε ίσως τους σεναριογράφους να σκεφτούν τρόπους καλύτερης αξιοποίησης των υπολοίπων, με αποτέλεσμα να δούμε μιά συνέχεια της ιστορίας ,διαφορετική απ'την αρχική τους έμπνευση .
Εχω μιά επιφύλαξη για την αστοχία της "αφ'υψηλού" αντιμετώπισης των τουρκικών σειρών από τους επαγγελματίες, και την πεποίθησή σου οτι θα μπορούσαν να διδαχτούν απ'αυτά. Η δημοφιλία ενός σήριαλ δεν είναι απ'ευθείας συνάρτηση της ποιότητάς του, όπως και η μη δημοφιλία κάποιου άλλου δεν σημαίνει οτι δεν είναι ποιοτικό. Αυτή η αλήθεια φαίνεται αλλωστε απ'όσα λές για το σήριαλ για τον Καρυωτάκη. Μπορεί το Εζελ να ήταν μιά πολύ καλή σειρά (δεν την είδα), αλλά θα ήταν ευχής έργον να τη βλέπαμε σαν αυτό που ήταν, δηλαδή την εξαίρεση του κανόνα κι όχι σαν απόδειξη οτι τα τούρκικα είναι αυτό που έλειπε απ'την τηλεόρασή μας και πρέπει να τ'αγκαλιάσουμε ομαδικά και συλλήβδην. Πιστεύω οτι μ'αυτό το σκεπτικό οι επαγγελματίες αντέδρασαν στην "επέλαση" των τουρκικών σειρών.
Κατά τα άλλα, βλέπουμε τα πράγματα με τον ίδιο τρόπο.
JESSIE
JESSIE
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 35 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από ΣΨ1 Κυρ Σεπ 11, 2011 12:49 pm

Συμφωνω jessie μ αυτο που λες στο τελος,το ειπα κι εγω αυτο καποια στι-
γμη,οτι δηλ το ΕΖΕL ειναι η εξαιρεση της Τουρκικης τηλεορασης και οχι ο
κανονας.Και ανεφερα επισης τα διαφορα τουρκικα που παιζονται ,μαλιστα
τα ειπα Ξανθοπουλικα και οτι θυμιζουν την δεκατια 50-60!!

ΣΨ1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Πολλές

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 35 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από KAKOS LYKOS Κυρ Σεπ 11, 2011 3:58 pm

Καρ-Mik έγραψε:
KAKOS LYKOS έγραψε:
Kυρια Καtie007...δεν με αφορα καθολου αν σας εκφραζει ή οχι το υφος μου, το ιδιο συμβαινει και με εμενα.
Και δεν ειμαι εδω για να εκφραζω κανεναν πλην τον εαυτο μου.
Καντε μια ακομη "διαδυκτιακη" προσπαθεια αναμεσα στα τοσα ποστ σας...και ανοιξτε το π.μ που σας εσταλει εδω και 20 μερες ....γιατι θα αναγκαστω να κινηθω με αλλους τροπους που αφορουν προσωπικα δεδομενα....ελεος!!!!
Και αν χρειαστειτε βοηθεια απευθυνθειτε στην διαχειριστρια του φορουμ με προσωπικο μηνυμα παντα.
Ελπιζω να το τακτοποιησεται συντομα πια.
Ανταποδιδω τις ευχες...να ειστε επισης γερη και να χαιρεστε την οικογενεια σας.

1)Aν η ίδια δεν μπορεί να γνωρίζει πως να διαβάζει ένα προσωπικό μήνυμα, πως γίνεται να της ζητάς να ζητήσει βοήθεια απο τους διαχειριστές με ............. προσωπικό μήνυμα?
Επίσης, καλό θα είναι απο την στιγμή που κάνεις υποδείξεις, να τις κάνεις σωστά. Η Katie εαν έχει πρόβλημα με τα μηνύματα, μπορεί κάλλιστα να ανοίξει ένα θέμα στο ΄'έρωτήσεις και βοηθεια'', μιας και γνωρίζει ήδη πως να χρησιμοποιεί διάφορετικά threads και ενότητες στο φόρουμ.
2) Είναι δικαίωμα της αν θέλει να διαβάσει ή οχι ή/και να απαντήσει στο οποιοδήποτε μήνυμα της έστειλε ο κάθε χρήστης.
3) Απογορεύεται ρητώς η δημοσίευση προσωπικών δεδομένων στο φόρουμ. Aν πάλι αφορά δικά σου δεδομένα όπως, facebook ή msn, υπάρχει το ανάλογο τόπικ.
4) Τέλος, δεν μπορείς να ζητάς απο κάποιον να καταβάλει προσπάθειες να γίνει πιο εξπέρ με την τεχνολογία όταν σε εσένα την ίδια χρειάστηκε 2 φορές να σου ζητηθεί να γράφεις με μικρά και όχι με κεφαλαία.
Δεν έχουν όλοι οι χρήστες την ίδια ευχαίρια με τους ηλεκτρονικούς υπολογιστές, και αυτό είναι κάτι που θα έπρεπε να σεβόμαστε όλοι. Η έχουμε υπομονή μέχρι να μάθουν, ή αποδεχόμαστε το γεγονός οτι έχουν περιορισμένες γνώσεις/χρόνο/θέληση για να μάθουν.

Αλοιμονο αν αρχίσω και γω να απαιτώ απο ΟΛΟΥΣ τους χρήστες πολλαπλές παραθέσεις Razz


ΟΤΑΝ ΤΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΜΟΥ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΚΥΡΙΑ ΜΟΥ ΕΚΤΙΘΕΝΤΑΙ ΦΟΡΑ ΠΑΡΤΙΔΑ (ΕΔΩ ΚΑΙ 1 ΜΗΝΑ) ΕΧΩ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΟΧΙ ΑΠΛΑ ΝΑ ΤΟ ΖΗΤΑΩ, ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΑΙΤΩ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙ Π.Μ...ΚΑΤΑΛΑΒΕς?
ΑΣ ΕΚΑΝΕς ΣΩΣΤΑ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΟΥ ...Η ΟΠΟΙΑ ΠΑΡΕΠΙΠΤΩΝΤΩς ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Μ-Ο-Ν-Ο ΚΟΥΤΣΟΜΠΟΛΙΟ, ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΚΟΥΝΑς ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΟ!


Απο την στιγμή που η ίδια γνωρίζεις πως να χρησιμοποιείς τα προσωπικά μηνύματα, χρησιμοποίησε τα για τα παραπονα σου.
KAKOS LYKOS
KAKOS LYKOS
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 35 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από KAKOS LYKOS Κυρ Σεπ 11, 2011 4:15 pm

Sχετικα τωρα με τη σειρα.
Ο καθενας εχει τον δικο του τροπο αντιμετωπισης των πραγαματων.
Εμενα μου αρεσει να βλεπω κατι μεχρι τελους, για να μπορω να το κρινω με μισος και κακια ή και να το βριζω ή να το επαινω.
Αλλος αλλαζει καναλι.
Το οτι το βλεπω ,δεν σημαινει οτι ειναι και καλο ή οτι μου αρεσει.
Ειναι το "καλυτερο" απ'τα χειροτερα που προβαλλονται εκεινη την ωρα.
Και οποιος δεν θελει να διαβαζει ποστ, που κανουν κριτικη, με μισος και κακια, σε κατι που δημοσια εκτιθεται, απλα κανει αυτο που συμβουλευει να πραξουν οι αλλοι με την σειρα. ΔΕΝ τα διαβαζει.
Συγνωμη για το διπλο ποστ.
KAKOS LYKOS
KAKOS LYKOS
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 35 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από alex1 Κυρ Σεπ 11, 2011 4:31 pm

Roria συμφωνώ απόλυτα με το κείμενο σου!!!!!

Και κρατάω την πρόταση σου που με εκφράζει απόλυτα.Σχέση χωρίς μοίρασμα δεν υπάρχει!!!!!!!και αυτό ακριβώς ισχύει στην περίπτωση της Μελ.

alex1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Άντρας Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 35 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από KAKOS LYKOS Κυρ Σεπ 11, 2011 4:51 pm

KAKOS LYKOS έγραψε:
Καρ-Mik έγραψε:
KAKOS LYKOS έγραψε:
Kυρια Καtie007...δεν με αφορα καθολου αν σας εκφραζει ή οχι το υφος μου, το ιδιο συμβαινει και με εμενα.
Και δεν ειμαι εδω για να εκφραζω κανεναν πλην τον εαυτο μου.
Καντε μια ακομη "διαδυκτιακη" προσπαθεια αναμεσα στα τοσα ποστ σας...και ανοιξτε το π.μ που σας εσταλει εδω και 20 μερες ....γιατι θα αναγκαστω να κινηθω με αλλους τροπους που αφορουν προσωπικα δεδομενα....ελεος!!!!
Και αν χρειαστειτε βοηθεια απευθυνθειτε στην διαχειριστρια του φορουμ με προσωπικο μηνυμα παντα.
Ελπιζω να το τακτοποιησεται συντομα πια.
Ανταποδιδω τις ευχες...να ειστε επισης γερη και να χαιρεστε την οικογενεια σας.

1)Aν η ίδια δεν μπορεί να γνωρίζει πως να διαβάζει ένα προσωπικό μήνυμα, πως γίνεται να της ζητάς να ζητήσει βοήθεια απο τους διαχειριστές με ............. προσωπικό μήνυμα?
Επίσης, καλό θα είναι απο την στιγμή που κάνεις υποδείξεις, να τις κάνεις σωστά. Η Katie εαν έχει πρόβλημα με τα μηνύματα, μπορεί κάλλιστα να ανοίξει ένα θέμα στο ΄'έρωτήσεις και βοηθεια'', μιας και γνωρίζει ήδη πως να χρησιμοποιεί διάφορετικά threads και ενότητες στο φόρουμ.
2) Είναι δικαίωμα της αν θέλει να διαβάσει ή οχι ή/και να απαντήσει στο οποιοδήποτε μήνυμα της έστειλε ο κάθε χρήστης.
3) Απογορεύεται ρητώς η δημοσίευση προσωπικών δεδομένων στο φόρουμ. Aν πάλι αφορά δικά σου δεδομένα όπως, facebook ή msn, υπάρχει το ανάλογο τόπικ.
4) Τέλος, δεν μπορείς να ζητάς απο κάποιον να καταβάλει προσπάθειες να γίνει πιο εξπέρ με την τεχνολογία όταν σε εσένα την ίδια χρειάστηκε 2 φορές να σου ζητηθεί να γράφεις με μικρά και όχι με κεφαλαία.
Δεν έχουν όλοι οι χρήστες την ίδια ευχαίρια με τους ηλεκτρονικούς υπολογιστές, και αυτό είναι κάτι που θα έπρεπε να σεβόμαστε όλοι. Η έχουμε υπομονή μέχρι να μάθουν, ή αποδεχόμαστε το γεγονός οτι έχουν περιορισμένες γνώσεις/χρόνο/θέληση για να μάθουν.

Αλοιμονο αν αρχίσω και γω να απαιτώ απο ΟΛΟΥΣ τους χρήστες πολλαπλές παραθέσεις Razz


ΟΤΑΝ ΤΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΜΟΥ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΚΥΡΙΑ ΜΟΥ ΕΚΤΙΘΕΝΤΑΙ ΦΟΡΑ ΠΑΡΤΙΔΑ (ΕΔΩ ΚΑΙ 1 ΜΗΝΑ) ΕΧΩ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΟΧΙ ΑΠΛΑ ΝΑ ΤΟ ΖΗΤΑΩ, ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΑΙΤΩ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙ Π.Μ...ΚΑΤΑΛΑΒΕς?
ΑΣ ΕΚΑΝΕς ΣΩΣΤΑ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΟΥ ...Η ΟΠΟΙΑ ΠΑΡΕΠΙΠΤΩΝΤΩς ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Μ-Ο-Ν-Ο ΚΟΥΤΣΟΜΠΟΛΙΟ, ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΚΟΥΝΑς ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΟ!


Απο την στιγμή που η ίδια γνωρίζεις πως να χρησιμοποιείς τα προσωπικά μηνύματα, χρησιμοποίησε τα για τα παραπονα σου.

Πιτσευα οτι δεν χρειαζεται να το πραξω, γιατι οπως ελεγχονται τα δικα μου ποστ, θεωρησα οτι ελεγχονται και των υπολοιπων.
KAKOS LYKOS
KAKOS LYKOS
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 35 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από Καρ-Mik Κυρ Σεπ 11, 2011 4:53 pm

KAKOS LYKOS έγραψε:
Πιτσευα οτι δεν χρειαζεται να το πραξω, γιατι οπως ελεγχονται τα δικα μου ποστ, θεωρησα οτι ελεγχονται και των υπολοιπων.

Μιλάω για τα ''παράπονα'' σου. Απο την στιγμή που μου έστειλες ήδη πμ, το θέμα λήγει εδώ, και καλό είναι να επανέλθουμε στην δημόσια συζήτηση .
Οτιδήποτε άλλο χρειαστείς, μπορείς πάντα να στείλεις πμ.
Ευχαριστώ.
Καρ-Mik
Καρ-Mik
Αθώα Μπατσίνα
Αθώα Μπατσίνα


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 35 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από ΣΨ1 Κυρ Σεπ 11, 2011 7:11 pm

Σαφεστατα και ο καθενας εχει τον δικο του τροπο να βλεπει τα πραγματα και
εγω αυτο το υποστηριζα παντα μεχρις εσχατων!!Ειναι γνωστο τοις πασι,δηλ
με οσους ασχολουνται με τα διαφορα φορουμ.Αλλωστε εγω ειμαι η ΣΨ του
blog του mega και των φορουμ.Δεν αλλαξα ποτε την υπογραφη μου και μπορω
λοιπον να δεχτω την οποιαδηποτε κριτικη και δεν φοβαμαι την κριτικη.
Και τα γραφω αυτα,γιατι νομιζω οτι γινεται μια παρανοηση.Το να λες την
αποψη σου ειναι δικαιωμα του καθενα.Ο καθενας βεβαια ,οταν εκτιθεσαι
δημοσια,η αποψη σου δηλ εκτιθεται ,μπορει να σου κανει κριτικη που ειτε μπο-
ρει να σου αρεσει ή μπορει και οχι.Εδω λοιπον ειναι το θεμα για μενα:κατα
ποσο μπορει καποιος να αντεξει στην κριτικη!
Εδω μεσα εγω τουλαχιστον μπορω να λεω τα παντα για την σειρα και οχι μονο,
επισης με αυτα που λεω δεν συμφωνουν ολοι και μου αντιπαραθετουν τη δικη
τους αποοψη και ειναι ολα τελεια και μελι γαλα!
Οποτε δεν υπαρχει κανενα προβλημα!

ΣΨ1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Πολλές

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 35 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από alex1 Κυρ Σεπ 11, 2011 7:23 pm

ΣΨ1 έγραψε:Σαφεστατα και ο καθενας εχει τον δικο του τροπο να βλεπει τα πραγματα και
εγω αυτο το υποστηριζα παντα μεχρις εσχατων!!Ειναι γνωστο τοις πασι,δηλ
με οσους ασχολουνται με τα διαφορα φορουμ.Αλλωστε εγω ειμαι η ΣΨ του
blog του mega και των φορουμ.Δεν αλλαξα ποτε την υπογραφη μου και μπορω
λοιπον να δεχτω την οποιαδηποτε κριτικη και δεν φοβαμαι την κριτικη.
Και τα γραφω αυτα,γιατι νομιζω οτι γινεται μια παρανοηση.Το να λες την
αποψη σου ειναι δικαιωμα του καθενα.Ο καθενας βεβαια ,οταν εκτιθεσαι
δημοσια,η αποψη σου δηλ εκτιθεται ,μπορει να σου κανει κριτικη που ειτε μπο-
ρει να σου αρεσει ή μπορει και οχι.Εδω λοιπον ειναι το θεμα για μενα:κατα
ποσο μπορει καποιος να αντεξει στην κριτικη!
Εδω μεσα εγω τουλαχιστον μπορω να λεω τα παντα για την σειρα και οχι μονο,
επισης με αυτα που λεω δεν συμφωνουν ολοι και μου αντιπαραθετουν τη δικη
τους αποοψη και ειναι ολα τελεια και μελι γαλα!
Οποτε δεν υπαρχει κανενα προβλημα!


Συμφωνώ απόλυτα Σοφία μου!!!!!!!

alex1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Άντρας Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 35 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από ilectra Κυρ Σεπ 11, 2011 8:42 pm

μολις επαιξε στο mega το τρειλερ του 4ου κυκλου!!! η μελιτα πυροβολει την ερριετα, ο αραβαντινος αρχιζει να στελνει πραγματα (π.χ. το πορτρετο της μητερας του στο λουκα) και η νταιζη βαζει φωτια στο μαγαζι του χρηστου.... αυτος που πεθαινει ειναι μαλλον ο χρηστος αφου η νταιζη καταρρεει πανω απο τον ταφο και ο γκομενος της μαριλιας συλλαμβανεται για αποπειρα βιασμου προς την ευα.... αυτα απο το τρειλερ.... τωρα κατα ποσο ειναι καλα ολα αυτα??? το αφηνω στην κριση του καθενος....
ilectra
ilectra
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : στον αισιοδοξο και χαμογελαστο κοσμο μου.....

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 35 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από alex1 Κυρ Σεπ 11, 2011 8:46 pm

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα πραγματικά το τρέιλερ είναι πολύ δυνατό!!!!!!!

χαμός στο ίσωμα!!!!!!!!!!

τελικα έκανα λάθος,η Μελ δεν λέει στην Εριέττα<δεν θα σε αφήσω να μου καταστρέψεις την ζωή>αλλά δεν θα σε αφήσω να καταστρέψεις την ζωή του Στεφ.ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ.

alex1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Άντρας Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 35 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από ΣΨ1 Κυρ Σεπ 11, 2011 8:55 pm

Δεντο πιστεεεεεεεεεεεεεεευω !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!χαχχαχαχαχαχα
Δεν θα πω τι ειδαν τα ματακια μου καλιιιιιιιιεεεεεεεεεεεεεεε,γιατι δυστυχως
ειμαι πολυ γκαντεμω και το εχασα και τις δυο φορες που παιχτηκε,αλλα θα
πω τι ακουσαν τ αυτουλακια μου καλιιιιιιιιιιιεεεεεεεεεεε!!Σ ευχαριστω αλεξα-
κη μου που με ενημερωσες!!!
Εχουμε και λεμε λοιπον,οχι μονο θα την στειλει στη φυλακη,αλλα θα κανει και
αποπειρα εναντιον της!!!!!!!!!!!!1 livani
Προφανως θα βγει απ την φυλακη η Εριεττα και παρ ολες τις προσπαθειες
που θα εκανε η Μελιτα,ο Στεφανος θα την γειωνε,ειπε λοιπον να την εξα-
φανισει δια παντος και μετα να ζησει ανενοχλητη τον μεγαλο ερωτα της livani
Εννοειται οτι θα ζησει η Εριεττα,αποκλειεται να πεθανει!!
Το πιο φρικιαστικο απ ολα για μενα ειναι οτι μετα απ ολα αυτα θα θαψει το
πιστολι στον κηπο της,παλι καλα που δεν θα θαψει την Εριεττα!
Αυτο σημαινει οτι με ψυχραμια θα το κανει.Το λογικο θα ηταν οτι μετα την
αποπειρα να παει στην αστυνομια,ετσι θα εδειχνε και μεταμελεια,αλλα
θα μας την δειξουν να κανει αυτη την αποτροπαια για μενα πραξη,που το
μονο που μας μενει ειναι οτι δεν μετανοιωνει για την πτραξη της!
Αυτα τα λιγα για τωρα!!Φαντασου να το εβλεπα κιολας χαχαχαχχα lol!

ΣΨ1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Πολλές

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γενικές συζητήσεις - Σελίδα 35 Empty Απ: Γενικές συζητήσεις

Δημοσίευση από alex1 Κυρ Σεπ 11, 2011 8:59 pm

Όχι να το δεις Σοφία μου!!!!!!

ακόμη να συνέλθω!!!χαχχαχαχαχαχαχαχαχαχα τι έπαθα βραδυάτικα.

alex1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Άντρας Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 35 από 40 Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης