Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επεισόδιο 595 - Ημερομηνία 25-10-2011

+21
loukasnora
nefelik
ΣΨ1
zeta88
edem4ever
roria
kapetanissa
fay66
Paparazzi
alex1
JESSIE
gxnel
tzibirdika
Clarabelle
dm10811
rafoni
evanna
sarita
trelli petrakitsa
evaki16
KatsaroYpotheto
25 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

Βαθμολογείστε το σημερινό επεισόδιo

Επεισόδιο 595 - Ημερομηνία 25-10-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap0%Επεισόδιο 595 - Ημερομηνία 25-10-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Επεισόδιο 595 - Ημερομηνία 25-10-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap12%Επεισόδιο 595 - Ημερομηνία 25-10-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 12% 
[ 4 ]
Επεισόδιο 595 - Ημερομηνία 25-10-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap29%Επεισόδιο 595 - Ημερομηνία 25-10-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 29% 
[ 10 ]
Επεισόδιο 595 - Ημερομηνία 25-10-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap18%Επεισόδιο 595 - Ημερομηνία 25-10-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 18% 
[ 6 ]
Επεισόδιο 595 - Ημερομηνία 25-10-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap21%Επεισόδιο 595 - Ημερομηνία 25-10-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 21% 
[ 7 ]
Επεισόδιο 595 - Ημερομηνία 25-10-2011 - Σελίδα 2 Vote_lcap20%Επεισόδιο 595 - Ημερομηνία 25-10-2011 - Σελίδα 2 Vote_rcap 20% 
[ 7 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 34
 
 
Η Ψηφοφορί έκλεισε

Επεισόδιο 595 - Ημερομηνία 25-10-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 595 - Ημερομηνία 25-10-2011

Δημοσίευση από evanna Τετ Οκτ 26, 2011 9:16 am

edem4ever έγραψε:Θα σκάσω αν δεν το γράψω....
Πέννυ το παιδί δεν είναι καλά!!!! soutien
Περάστικά σου Ευάννα μου!!! ))

Υ.Γ. Σχολιασμός αύριο, αν προλάβω, αν θέλω, αν έχω όρεξη... Μα ήταν επεισόδιο πάλι αυτό;
Οτι δεν ειμαι καλα,ειναι γεγονος,προς τι ομως η χρηση του συγκεκριμενου εμοτικον soutien ???
Ευχαριστω Γιαννα μου για τα περαστικα και εσας Ζωη & roria! ))
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 595 - Ημερομηνία 25-10-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 595 - Ημερομηνία 25-10-2011

Δημοσίευση από nefelik Τετ Οκτ 26, 2011 12:26 pm

ΣΨ1 έγραψε: Επισης δεν ξερω αν κανει να το πω,στο τρειλερ ο Αραβαντινος λεει ευχαριστω στον Παναγιωτη;;;;;;ντοοοοοοοιγκ!!Δηλ αν ειναι ετσι,το σχεδιο στην ουσια ηταν του Αραβαντινου!
Στα προσεχώς ο Παναγιώτης λέει ότι υπήρχε ένας μάρτυρας που είδε το Χρήστο με μια γυναίκα, αλλά δεν το είχε χρησιμοποιήσει επειδή η μαρτυρία του δεν θα έστεκε. Απ’ ότι κατάλαβα αυτός ο μάρτυρας ήταν ο Αραβαντινός. Τώρα αν ο Παναγιώτης ξέρει ποιος είναι και ίσως τον βοηθάει με κάποιον τρόπο ή αν του έχει παρουσιαστεί με άλλο όνομα, ελπίζω να το μάθουμε σύντομα.

Υ.Γ. ΣΨ1, roria, JESSIE και alex1 καταπληκτικοί σχολιασμοί! : respect :

nefelik
Εδεμοφανάκι
Εδεμοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 595 - Ημερομηνία 25-10-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 595 - Ημερομηνία 25-10-2011

Δημοσίευση από ΣΨ1 Τετ Οκτ 26, 2011 1:11 pm

nefelik έγραψε:
ΣΨ1 έγραψε: Επισης δεν ξερω αν κανει να το πω,στο τρειλερ ο Αραβαντινος λεει ευχαριστω στον Παναγιωτη;;;;;;ντοοοοοοοιγκ!!Δηλ αν ειναι ετσι,το σχεδιο στην ουσια ηταν του Αραβαντινου!
Στα προσεχώς ο Παναγιώτης λέει ότι υπήρχε ένας μάρτυρας που είδε το Χρήστο με μια γυναίκα, αλλά δεν το είχε χρησιμοποιήσει επειδή η μαρτυρία του δεν θα έστεκε. Απ’ ότι κατάλαβα αυτός ο μάρτυρας ήταν ο Αραβαντινός. Τώρα αν ο Παναγιώτης ξέρει ποιος είναι και ίσως τον βοηθάει με κάποιον τρόπο ή αν του έχει παρουσιαστεί με άλλο όνομα, ελπίζω να το μάθουμε σύντομα.

Υ.Γ. ΣΨ1, roria, JESSIE και alex1 καταπληκτικοί σχολιασμοί! : respect :

Mαλιστα,οποτε δεχτηκε βοηθεια ο Παναγιωτης και μπορεσε να εξυχνιασει την υποθεση!
Δηλ ο Αραβαντινος ηξερε τι εγινε και φυσικα δεν θα αφηνε στην φυλακη την κορη του!Μ αρεσει
αυτο!
Ευχαριστω nefelik!! flower
jessie,xαιρομαι που σ εκανα να ξεκινησεις τη μερα σου με χαμογελο!! flower

ΣΨ1
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : Πολλές

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 595 - Ημερομηνία 25-10-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 595 - Ημερομηνία 25-10-2011

Δημοσίευση από loukasnora Τετ Οκτ 26, 2011 2:22 pm

Άλλο ένα τραγικό,τραγικότατο επεισόδιο!Αυτό τα λέει όλα νομίζω!
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 595 - Ημερομηνία 25-10-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 595 - Ημερομηνία 25-10-2011

Δημοσίευση από marakii Τετ Οκτ 26, 2011 3:26 pm

Κορυφαία τα σχόλια του Παναγιώτης προς τη Νταίζη ''κάθισε κιόλας'' και αυτό για τις χειροπαίδες Επεισόδιο 595 - Ημερομηνία 25-10-2011 - Σελίδα 2 397896 και το κόλπο του εφευρετικότατο Επεισόδιο 595 - Ημερομηνία 25-10-2011 - Σελίδα 2 195890 !

Πολύ όμορφη η σκηνή Στέφανου-Έρης!Επεισόδιο 595 - Ημερομηνία 25-10-2011 - Σελίδα 2 226538

Εύα-Μαρίλια υπέροχες!...Εγώ το ευχαριστήθηκα το προξενιό της Μαριλούς

Πολύ καλή η σκηνή Δάφνης-Λευτέρη / Νικόλας-Λουκά και Στέλλας-Αμαλίας!...

Πραγματικά ο Ρούσσος πιστεύει πως έτσι βοηθάει την κόρη του...Από τη μία δεν θέλει να πάει εναντίον της αλλά πρέπει να κάνει κάτι να τη βοηθήσει.

Η Νόρα και σήμερα θεάα ,μίλησε για μία ακόμη φορά άψογα ,απλά μοναδική στη σκηνή της με τη ΜελίταΕπεισόδιο 595 - Ημερομηνία 25-10-2011 - Σελίδα 2 195890

Πραγματικά ελπίζω να δω το Λουκά να πάει να αδιαφορεί πλήρως για τη γυναίκα του και να πετάει συνέχεια αυτά τα επαναλαμβανόμενα σχόλια για την κοράκλα του....θέλω να δω το Λουκά που καθόταν και έγραφε σε πίνακες οτί αγαπάει τη Νόρα γιατί του άρεσε να το βλέπει γραμμένο...
marakii
marakii
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 595 - Ημερομηνία 25-10-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 595 - Ημερομηνία 25-10-2011

Δημοσίευση από elenp Τετ Οκτ 26, 2011 4:09 pm

Το επεισόδιο ήταν ωραίο. Η σκηνή με τον Λουκά και τον Νικόλα ήταν πολύ καλή, ο Λουκάς συζήτησε με τον Νικόλα για αυτά που δικαιούται να πάρει ο Νικόλας και εκείνος του είπε τι θέλει να κάνει μ' αυτά. Η σκηνή με την Εύα και την Μαρίλια ήταν πολύ ωραία, η Εύα μίλησε με την Μαρίλια ήρεμα για την σχέση τους και η Μαρίλια την ρώτησε για την σχέση της Εύας και γιατί χώρισε ενώ εκείνη προτίμησε να μην το συζητήσει. Η σκηνή με τον Λουκά και τον Στέφανο ήταν πολύ ωραία, ο Λουκάς είπε στον Στέφανο ότι μπορεί οι συλλήψεις να έχουν σχέση με την υπόθεση και να βγει η αλήθεια γι' αυτή. Η σκηνή με τον Λουκά, την Νόρα και την Στέλλα ήταν πολύ καλή, ο Λουκάς πήγε για να τους πει κάποια νέα και για να δει το μωρό τους και η Νόρα και η Στέλλα μίλησαν για αυτά που τους είπε. Η σκηνή με την Εύα, την Μαρίλια και τον Λευτέρη ήταν πολύ ωραία, η Εύα και η Μαρίλια βγήκαν να τα πουνε αλλά η Μαρίλια είχε κανονίσει να πάει και ο Λευτέρης από εκεί έτσι ώστε να τους αφήσει να μιλήσουν και να τα βρουν μετά από μία συζήτηση.
Γενικά το επεισόδιο ήταν ωραίο και το ψηφίζω καλό.
elenp
elenp
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : Θεσσαλονίκη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 595 - Ημερομηνία 25-10-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 595 - Ημερομηνία 25-10-2011

Δημοσίευση από rachel Τετ Οκτ 26, 2011 4:43 pm

Μερικα σχολια και απο μενα....

Μπορει να μιλαω συχνα για τον υποβιβασμο του ρολου του Μανου, αλλα τελικα πιστευω η περιπτωση του Αρη ειναι αξεπεραστη.... wall
Στην τελικη ο Μανος ηταν ενηλικος και δεν ηταν και το καλυτερο παιδι, αλλα το καημενο το ανηλικο τι σας φταει??? Ενα πλασματακι που οι συγγραφεις το εμφανιζουν ή το εξαφανιζουν αναλογα με τα κεφια των φυσικων γονιων του.... Ως τωρα ειχαμε συνηθισει την γλυκια πονεμενη μανουλα του να το επικαλειται οταν ηθελα να εκβιασει ή ν’ απειλησει για ξενες περιουσιες, αλλα ας πουμε η Νταιζη εχει το ακαταλογιστο....
Ο Λουκας πως τα πετουσε χτες τα βατραχια το ενα μετα τ’ αλλο??? «Η μανα του παιδιου μου....» «Πως θα το πω στο γιο μου???» Τον Οδυσσεα να σκεφτεσαι Λουκακο, γιατι αυτος θα πρεπει να βγαλει παλι τα καστανα απο την φωτια...
Ξερω...Ξερω.... Ο «θειος» Λουκας εχει σχεσεις με τον Αρη, που εμεις δεν τις βλεπουμε και ουτε τις ακουμε.... πρεπει να τις υποθεσουμε!!! Ασχετα αν οταν περιμενε το φυλο του παιδιου του εβγαζε φλυκταινες οταν ακουγε «αγορι», ασχετα αν σε καθε στιγμη που σκεφτεται το μελλον αναφερει μονο την Νορα και «το παιδι τους»....Ξαφνικα σημερα μας προεκυψε ξανα πατερας του Αρη, οπως θα μας προκυψει και στο τελευταιο επεισοδιο «.......και ζησαμε εμεις καλα και αυτοι καλυτερα!!!» Λυπαμαι τετοιες ανακολουθιες δεν τις συγχωρω ουτε απο τον αγαπημενο μου ηρωα..... gibbs
Στο διλλημα του δε για το ποια θα παει φυλακη η αποδεδειγμενα αθωα αδελφη του ή η αποδεδειγμενα εγκληματικη μανα του παιδιου του...... η γελοιοτητα χτυπησε ταβανι!!! Ee?

Γενικα η γελοιοτητα χτυπησε ολο το καστ στα περι συλληψης..... Ολοι δηλωναν εκπληκτοι απο τα νεα!!! Μα να συλλαβουν τους Νταιζη-Χρηστο, τους Μπονι και Κλαιντ των Μυστικων.....Απιστευτο!!!! livani

Παρατηρω τελευταια οτι μετα την Νταιζη, την Μελιτα και την Στελλα, η αποστροφη μου επεκτεινεται και σ΄αλλους γυναικειους χαρακτηρες, με επομενο θυμα την Δαφνουλα.... Ημαρτον βρε κοπελια με τα προξενια σου!!! Νισαφι πια!!! Οταν την βλεπω στην σκηνη και καπακι εμφανιζεται ο Λευτερης, αισθανομαι τα ιδια συναισθηματα οπως στις σκηνες Νταιζης-Στελλας..... Sleep

Περι ερωτος Ευας-Λευτερη, θ’ ασχοληθω οταν δω πραγματικη ερωτικη ιστορια...... σαν του Χρηστου-Νταιζης..... lmao

Ο μονος φεγγαροπετριτης που εχει γλιτωσει απο την ΝταιζοΜελιτο-λαιλαπα και εχει και κατι να πει σεναριακα ειναι ο «ταριφας».... Λατρεψα την σκηνη του με τον Λουκα και τα σχεδια του στην Εδεμ, το υφος του Λουκακου ολα τα λεφτα!!!! ^^

Ψυχανεμιζομαι οτι στο σημερινο η χιλιοχαστουκισμενη Νταιζη θα φαει αλλο ενα χαστουκι της μοιρας, οποτε θ΄αρκεστω στα βιντεακια των κοριτσιων για να γλιτωσω κανενα 30λεπτο πονου.... Nyxia





rachel
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Chania

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επεισόδιο 595 - Ημερομηνία 25-10-2011 - Σελίδα 2 Empty Απ: Επεισόδιο 595 - Ημερομηνία 25-10-2011

Δημοσίευση από fay Τετ Οκτ 26, 2011 4:57 pm

rachel έγραψε:Ο Λουκας πως τα πετουσε χτες τα βατραχια το ενα μετα τ’ αλλο??? «Η μανα του παιδιου μου....» «Πως θα το πω στο γιο μου???» Τον Οδυσσεα να σκεφτεσαι Λουκακο, γιατι αυτος θα πρεπει να βγαλει παλι τα καστανα απο την φωτια...
Ξερω...Ξερω.... Ο «θειος» Λουκας εχει σχεσεις με τον Αρη, που εμεις δεν τις βλεπουμε και ουτε τις ακουμε.... πρεπει να τις υποθεσουμε!!! Ασχετα αν οταν περιμενε το φυλο του παιδιου του εβγαζε φλυκταινες οταν ακουγε «αγορι», ασχετα αν σε καθε στιγμη που σκεφτεται το μελλον αναφερει μονο την Νορα και «το παιδι τους»....Ξαφνικα σημερα μας προεκυψε ξανα πατερας του Αρη, οπως θα μας προκυψει και στο τελευταιο επεισοδιο «.......και ζησαμε εμεις καλα και αυτοι καλυτερα!!!» Λυπαμαι τετοιες ανακολουθιες δεν τις συγχωρω ουτε απο τον αγαπημενο μου ηρωα..... gibbs
Στο διλλημα του δε για το ποια θα παει φυλακη η αποδεδειγμενα αθωα αδελφη του ή η αποδεδειγμενα εγκληματικη μανα του παιδιου του...... η γελοιοτητα χτυπησε ταβανι!!! Ee?

: respect : : respect : : respect : Το επεισόδιο ήταν τόσο άθλιο σεναριακά που δεν ήθελα να το σχολιάσω αλλά δε μπόρεσα να αντισταθώ. Το παραπάνω κείμενο με βρίσκει απολύτως σύμφωνη και ειναι εκείνο που μου χτύπησε πιο άσχημα απ' όλα τα άλλα, Μελίτες, Νταίζες, και λοιπά βδελύγματα. Το γεγονός ότι και ο δικός μου αγαπημένος χαρακτήρας χρησιμοποιείται έτσι για να αγιοποιήσουν την τραγουδιάρα μου προκάλεσε την ίδια αποστροφή με τη δική σου και μόνο γι' αυτό το επεισόδιο ήταν από τα χειρότερα που έχουμε δει.
fay
fay
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό Τόπος : Σε μια δική μου ουτοπία.
Ασχολίες : Διάβασμα, Μουσική, Κλασσικό σινεμά.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης