Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Μ. Πολυχρονίδη: «Δε θα συνεργαζόμουν ποτέ με Βανδή και Θεοδωρίδου» ~ Star.gr

+4
LaurelRose
nadiap
zeta88
l_aquila
8 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Μ. Πολυχρονίδη: «Δε θα συνεργαζόμουν ποτέ με Βανδή και Θεοδωρίδου» ~ Star.gr Empty Μ. Πολυχρονίδη: «Δε θα συνεργαζόμουν ποτέ με Βανδή και Θεοδωρίδου» ~ Star.gr

Δημοσίευση από l_aquila Πεμ Νοε 17, 2011 9:49 pm

17.11.2011
19:49
Μ. Πολυχρονίδη: «Δε θα συνεργαζόμουν ποτέ με Βανδή και Θεοδωρίδου»


Τους τελευταίους μήνες επέλεξε να ζει εκτός Αθηνών, δίπλα στην οικογένειά της και στον σύντροφό της.

Η Μαριάννα Πολυχρονίδη μιλά στο περιοδικό Εγώ Weekly και βάζει στη θέση τους τα πράγματα όσον αφορά τα σχέδιά της για γάμο.

«Γράφτηκε ότι έχω αρραβωνιαστεί και ότι εγκαταλείπω τα πάντα. Δεν ισχύει τίποτε από όλα αυτά», λέει η Μαριάννα Πολυχρονίδη, η οποία όμως δεν αποκλείει να ανέβει τα σκαλιά της εκκλησίας και σύντομα.

Πάντως η ίδια δε θα βγει να το ανακοινώσει, αφού στόχος της είναι ο γάμος της να είναι κλειστός και να μην πάρει κανείς χαμπάρι.

Όσο για το μητρικό φίλτρο, έχει ξυπνήσει από πολύ νωρίς.

«Από τα 20 μου θέλω να γίνω μητέρα. Ξέρω ότι πολλοί το ειρωνεύονται, αλλά τι να κάνουμε; Δε θεωρώ ότι μόνο μια επιτυχημένη καριέρα μπορεί να φέρει την ευτυχία», λέει.

Η Μαριάννα παραδέχτηκε επίσης ότι είναι πολύ ερωτευμένη με τον σύντροφό της.

«Είναι αδιαμφισβήτητα ο μεγαλύτερος έρωτας της ζωής μου», εξομολογείται, προσθέτοντας ότι μαζί του αισθάνεται ότι γίνεται καλύτερα.

Και μπορεί σε ένα μήνα τα «Μυστικά της Εδέμ» να ρίχνουν αυλαία, εκείνη όμως έχει άλλα σχέδια για το χειμώνα. Έτσι θα εμφανίζεται μαζί με τον Κώστα Λειβαδά σε διάφορες μουσικές σκηνές στην Ελλάδα, κάτι που όπως λέει της ταιριάζει απόλυτα.

Η γνωστή ηθοποιός δήλωσε ότι αν και της αρέσει να τραγουδάει δε θα δεχόταν μια πρόταση που θα της έκανε π.χ η Νατάσα Θεοδωρίδου ή η Δ. Βανδή.

«Μου αρέσουν οι δύο κυρίες. Πριν λίγες μέρες είδα τη Μαρινέλλα και τη Θεοδωρίδου αφού είναι μαζί τους ο φίλος μου ο Παναγιώτης Πετράκης. Φυσικά και θαύμασα την κυρία Θεοδωρίδου, δεν το συζητώ, αλλά κάνει ένα είδος μουσικής που εγώ δε θα μπορούσα να το κάνω», λέει.
l_aquila
l_aquila
Reporter
Reporter

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μ. Πολυχρονίδη: «Δε θα συνεργαζόμουν ποτέ με Βανδή και Θεοδωρίδου» ~ Star.gr Empty Απ: Μ. Πολυχρονίδη: «Δε θα συνεργαζόμουν ποτέ με Βανδή και Θεοδωρίδου» ~ Star.gr

Δημοσίευση από zeta88 Πεμ Νοε 17, 2011 11:03 pm

Ευχαριστούμε!!! ))
zeta88
zeta88
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μ. Πολυχρονίδη: «Δε θα συνεργαζόμουν ποτέ με Βανδή και Θεοδωρίδου» ~ Star.gr Empty Απ: Μ. Πολυχρονίδη: «Δε θα συνεργαζόμουν ποτέ με Βανδή και Θεοδωρίδου» ~ Star.gr

Δημοσίευση από nadiap Παρ Νοε 18, 2011 12:24 am

: thanks :
nadiap
nadiap
Τουρίστας
Τουρίστας


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μ. Πολυχρονίδη: «Δε θα συνεργαζόμουν ποτέ με Βανδή και Θεοδωρίδου» ~ Star.gr Empty Απ: Μ. Πολυχρονίδη: «Δε θα συνεργαζόμουν ποτέ με Βανδή και Θεοδωρίδου» ~ Star.gr

Δημοσίευση από LaurelRose Παρ Νοε 18, 2011 12:42 am

Ευχαριστούμε πολύ!
LaurelRose
LaurelRose
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : λογοτεχνικά βιβλία-μουσική-σινεμά-θέατρο-forum

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μ. Πολυχρονίδη: «Δε θα συνεργαζόμουν ποτέ με Βανδή και Θεοδωρίδου» ~ Star.gr Empty Απ: Μ. Πολυχρονίδη: «Δε θα συνεργαζόμουν ποτέ με Βανδή και Θεοδωρίδου» ~ Star.gr

Δημοσίευση από xarilena Σαβ Νοε 19, 2011 9:16 pm

ευχαριστούμε!!!

xarilena

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μ. Πολυχρονίδη: «Δε θα συνεργαζόμουν ποτέ με Βανδή και Θεοδωρίδου» ~ Star.gr Empty Απ: Μ. Πολυχρονίδη: «Δε θα συνεργαζόμουν ποτέ με Βανδή και Θεοδωρίδου» ~ Star.gr

Δημοσίευση από Antigoni! Κυρ Νοε 20, 2011 12:07 am

ευχαριστούμε!
Antigoni!
Antigoni!
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Εδέμ!!
Ασχολίες : Τα μυστικά της εδέμ! Θρίλερ και εξωσχολικά βιβλία!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μ. Πολυχρονίδη: «Δε θα συνεργαζόμουν ποτέ με Βανδή και Θεοδωρίδου» ~ Star.gr Empty Απ: Μ. Πολυχρονίδη: «Δε θα συνεργαζόμουν ποτέ με Βανδή και Θεοδωρίδου» ~ Star.gr

Δημοσίευση από trelli petrakitsa Κυρ Νοε 20, 2011 1:24 pm

: thanks :
trelli petrakitsa
trelli petrakitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην αγκαλιά του Παναγιώτη μου!!!
Ασχολίες : Σχολείο, Φροντιστήρια, Διάβασμα, tv-pc, Forum, Π.Π. & Π.Μ. !

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Μ. Πολυχρονίδη: «Δε θα συνεργαζόμουν ποτέ με Βανδή και Θεοδωρίδου» ~ Star.gr Empty Απ: Μ. Πολυχρονίδη: «Δε θα συνεργαζόμουν ποτέ με Βανδή και Θεοδωρίδου» ~ Star.gr

Δημοσίευση από st@cy Κυρ Νοε 20, 2011 1:55 pm

Ευχαριστούμε Σοφία!!
st@cy
st@cy
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : In one of all the gon joints in all the towns in all the world...
Ασχολίες : Σινεμα,θεατρο,φωτογραφια,tango

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης