Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Βασίλης Μπισμπίκης: «Τη γυναίκα μου την ερωτεύτηκα κεραυνοβόλα στα όρια της τρέλας» gossip-tv.gr 6/2/2012

+4
LaurelRose
trelli petrakitsa
tzibirdika
loukasnora
8 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Βασίλης Μπισμπίκης: «Τη γυναίκα μου την ερωτεύτηκα κεραυνοβόλα στα όρια της τρέλας» gossip-tv.gr 6/2/2012 Empty Βασίλης Μπισμπίκης: «Τη γυναίκα μου την ερωτεύτηκα κεραυνοβόλα στα όρια της τρέλας» gossip-tv.gr 6/2/2012

Δημοσίευση από loukasnora Δευ Φεβ 06, 2012 2:41 pm

Βασίλης Μπισμπίκης: «Τη γυναίκα μου την ερωτεύτηκα κεραυνοβόλα στα όρια της τρέλας»

Ο Βασίλης Μπισμπίκης βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή «Πρωινό ΑΝΤ1».

Ο ηθοποιός, εκτός από το ρόλο του στο σίριαλ «Είναι στιγμές», μίλησε και για τη σύζυγό του, την οποία όπως είπε ερωτεύτηκε κεραυνοβόλα. Οι δυο τους συναντήθηκαν μέσα σε κοινή παρέα σε ένα club και ο ηθοποιός εντυπωσιάστηκε από την εμφάνισή της. Στην πορεία την ερωτεύτηκε και τα τελευταία έξι χρόνια είναι μαζί, εκ των οποίων τα τρία τελευταία παντρεμένοι.

Ο ίδιος περιέγραψε τον κεραυνοβόλο έρωτα, λέγοντας ότι η χημεία μεταξύ τους ήταν τόσο καλή, που νόμιζε ότι κάποια στιγμή θα τρελαθεί από τα συναισθήματα. Τρία χρόνια μετά το γάμο, το πάθος παραμένει! Η γυναίκα του αν και δε ζηλεύει, μπορεί στις ερωτικές σκηνές του ηθοποιού να αναγνωρίσει ένα βλέμμα και να του κάνει παρατήρηση όπως είπε ο ίδιος. Δείτε το βίντεο:




http://www.gossip-tv.gr/showbiz/story/167570/Basilis-Mpismpikis-Ti-gynaika-moy-tin-eroteytika-keraynovola-sta-oria-tis-trelas
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Βασίλης Μπισμπίκης: «Τη γυναίκα μου την ερωτεύτηκα κεραυνοβόλα στα όρια της τρέλας» gossip-tv.gr 6/2/2012 Empty Απ: Βασίλης Μπισμπίκης: «Τη γυναίκα μου την ερωτεύτηκα κεραυνοβόλα στα όρια της τρέλας» gossip-tv.gr 6/2/2012

Δημοσίευση από tzibirdika Δευ Φεβ 06, 2012 2:58 pm

Eυχαριστουμεε!!!
Τυχαια τον πετυχα το πρωι και μου εφτιαξε τη μερα ο χρυσος μου... Love!
tzibirdika
tzibirdika
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : οδος ονειρων 15

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Βασίλης Μπισμπίκης: «Τη γυναίκα μου την ερωτεύτηκα κεραυνοβόλα στα όρια της τρέλας» gossip-tv.gr 6/2/2012 Empty Απ: Βασίλης Μπισμπίκης: «Τη γυναίκα μου την ερωτεύτηκα κεραυνοβόλα στα όρια της τρέλας» gossip-tv.gr 6/2/2012

Δημοσίευση από loukasnora Δευ Φεβ 06, 2012 3:22 pm

Εγώ δεν το ήξερα δυστυχώς! Aww Το ανακάλυψα όταν βρήκα το δημοσίευμα!

Λιώνω όμως με το πόσο αγαπάει την γυναίκα του! inlove inlove


Έχει επεξεργασθεί από τον/την loukasnora στις Δευ Φεβ 06, 2012 3:30 pm, 1 φορά
loukasnora
loukasnora
Camera Woman
Camera Woman

Θηλυκό Τόπος : Dreamland ♥
Ασχολίες : Θεατρο,σινεμα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Βασίλης Μπισμπίκης: «Τη γυναίκα μου την ερωτεύτηκα κεραυνοβόλα στα όρια της τρέλας» gossip-tv.gr 6/2/2012 Empty Απ: Βασίλης Μπισμπίκης: «Τη γυναίκα μου την ερωτεύτηκα κεραυνοβόλα στα όρια της τρέλας» gossip-tv.gr 6/2/2012

Δημοσίευση από trelli petrakitsa Δευ Φεβ 06, 2012 3:28 pm

Τι ωραία που τα λέει μωρέ! Efxi
: thanks : Νίκη!
trelli petrakitsa
trelli petrakitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην αγκαλιά του Παναγιώτη μου!!!
Ασχολίες : Σχολείο, Φροντιστήρια, Διάβασμα, tv-pc, Forum, Π.Π. & Π.Μ. !

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Βασίλης Μπισμπίκης: «Τη γυναίκα μου την ερωτεύτηκα κεραυνοβόλα στα όρια της τρέλας» gossip-tv.gr 6/2/2012 Empty Απ: Βασίλης Μπισμπίκης: «Τη γυναίκα μου την ερωτεύτηκα κεραυνοβόλα στα όρια της τρέλας» gossip-tv.gr 6/2/2012

Δημοσίευση από LaurelRose Δευ Φεβ 06, 2012 3:36 pm

Ευχαριστούμε πάρα πάρα πολύ!
LaurelRose
LaurelRose
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : λογοτεχνικά βιβλία-μουσική-σινεμά-θέατρο-forum

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Βασίλης Μπισμπίκης: «Τη γυναίκα μου την ερωτεύτηκα κεραυνοβόλα στα όρια της τρέλας» gossip-tv.gr 6/2/2012 Empty Απ: Βασίλης Μπισμπίκης: «Τη γυναίκα μου την ερωτεύτηκα κεραυνοβόλα στα όρια της τρέλας» gossip-tv.gr 6/2/2012

Δημοσίευση από depi Δευ Φεβ 06, 2012 4:05 pm

ευχαριστουμε!

οριστε ολοκληρη η συνεντευξη

depi
depi
Mυστικοφανάκι
Mυστικοφανάκι

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Βασίλης Μπισμπίκης: «Τη γυναίκα μου την ερωτεύτηκα κεραυνοβόλα στα όρια της τρέλας» gossip-tv.gr 6/2/2012 Empty Απ: Βασίλης Μπισμπίκης: «Τη γυναίκα μου την ερωτεύτηκα κεραυνοβόλα στα όρια της τρέλας» gossip-tv.gr 6/2/2012

Δημοσίευση από feggaropetra Δευ Φεβ 06, 2012 4:27 pm

Ευχαριστούμε!
Κι από μένα.

Βασίλης Μπισμπίκης ~ "Πρωινό Αντ1" (06-02-12)


feggaropetra
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Βασίλης Μπισμπίκης: «Τη γυναίκα μου την ερωτεύτηκα κεραυνοβόλα στα όρια της τρέλας» gossip-tv.gr 6/2/2012 Empty Απ: Βασίλης Μπισμπίκης: «Τη γυναίκα μου την ερωτεύτηκα κεραυνοβόλα στα όρια της τρέλας» gossip-tv.gr 6/2/2012

Δημοσίευση από evanna Δευ Φεβ 06, 2012 4:33 pm

Ευχαριστουμε πολυ-πολυ Νικη,Depi & Στελλινα! Matakia
evanna
evanna
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Βασίλης Μπισμπίκης: «Τη γυναίκα μου την ερωτεύτηκα κεραυνοβόλα στα όρια της τρέλας» gossip-tv.gr 6/2/2012 Empty Απ: Βασίλης Μπισμπίκης: «Τη γυναίκα μου την ερωτεύτηκα κεραυνοβόλα στα όρια της τρέλας» gossip-tv.gr 6/2/2012

Δημοσίευση από tzibirdika Δευ Φεβ 06, 2012 6:53 pm

ευχαριστουμε κοριτσια!!!
tzibirdika
tzibirdika
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : οδος ονειρων 15

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Βασίλης Μπισμπίκης: «Τη γυναίκα μου την ερωτεύτηκα κεραυνοβόλα στα όρια της τρέλας» gossip-tv.gr 6/2/2012 Empty Απ: Βασίλης Μπισμπίκης: «Τη γυναίκα μου την ερωτεύτηκα κεραυνοβόλα στα όρια της τρέλας» gossip-tv.gr 6/2/2012

Δημοσίευση από LaurelRose Τρι Φεβ 07, 2012 1:07 am

Νά'στε καλά κορίτσια!
Ευχαριστούμε πάρα πολύ! : thanks :
LaurelRose
LaurelRose
Fan Φανατικός
Fan Φανατικός

Θηλυκό Τόπος : Αθήνα
Ασχολίες : λογοτεχνικά βιβλία-μουσική-σινεμά-θέατρο-forum

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Βασίλης Μπισμπίκης: «Τη γυναίκα μου την ερωτεύτηκα κεραυνοβόλα στα όρια της τρέλας» gossip-tv.gr 6/2/2012 Empty Απ: Βασίλης Μπισμπίκης: «Τη γυναίκα μου την ερωτεύτηκα κεραυνοβόλα στα όρια της τρέλας» gossip-tv.gr 6/2/2012

Δημοσίευση από st@cy Τρι Φεβ 07, 2012 4:29 pm

Ευχαριστούμε πολύ!Μπράβο το παλικάρι για την ειλικρίνεια του Efxi
st@cy
st@cy
Κολλημένος με τα "Μυστικά"
Κολλημένος με τα

Θηλυκό Τόπος : In one of all the gon joints in all the towns in all the world...
Ασχολίες : Σινεμα,θεατρο,φωτογραφια,tango

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης