Edem Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ο Παναγιώτης Πετράκης γίνεται… κακός!

3 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Ο Παναγιώτης Πετράκης γίνεται… κακός!  Empty Ο Παναγιώτης Πετράκης γίνεται… κακός!

Δημοσίευση από Ntinaki Agapaei Petraki Σαβ Απρ 28, 2012 1:18 pm

Για την επιστροφή του στο γυαλί, μέσω ενός special guest ρόλου στους «Βασιλιάδες» μίλησε ο Παναγιώτης Πετράκης.

«Ήταν μια πολύ ενδιαφέρουσα πρόταση αυτή που μου έγινε για το καθημερινό του Mega, που έχει αγαπηθεί ξεχωριστά, οπότε, ναι, είπα με χαρά το «ναι»! Ο ρόλος που μου ανατέθηκε είναι τελείως διαφορετικός από αυτόν του "Λουκά" και αυτό με κέντρισε ιδιαίτερα -δεν ήθελα να κάνω κάτι παρεμφερές», δήλωσε ο ηθοποιός.

Μάλιστα μιλώντας στο tv zapping, έδωσε και κάποιες λεπτομέρειες για τον ρόλο του λέγοντας: «Ο Στέφανος που ξέρω έρχεται να εκδικηθεί για το κακό που έχουν κάνει στην οικογένειά του. Με μηχανορραφίες τρελές θα προσπαθήσει να γκρεμίσει την εταιρεία και πάνω σε όλη την τρέλα θα πάρει η μπάλα και ανθρώπους που δεν έχουν φταίξει».

Η συνέχεια επί της οθόνης!

Πηγή: http://www.gossip-tv.gr/Media/story/185548/O-Panagiotis-Petrakis-ginetai-kakos
Ntinaki Agapaei Petraki
Ntinaki Agapaei Petraki
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στον δικο μου Πετρακικο κοσμο!!!
Ασχολίες : Παναγιώτης Πετράκης<3 I love dreams,music,theatre,life,cinema and books<3

https://www.facebook.com/PanPetrakisFanClub

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο Παναγιώτης Πετράκης γίνεται… κακός!  Empty Απ: Ο Παναγιώτης Πετράκης γίνεται… κακός!

Δημοσίευση από ilectra Σαβ Απρ 28, 2012 1:21 pm

ευχαριστούμε!!!
ilectra
ilectra
Τουρίστας
Τουρίστας

Θηλυκό Τόπος : στον αισιοδοξο και χαμογελαστο κοσμο μου.....

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο Παναγιώτης Πετράκης γίνεται… κακός!  Empty Απ: Ο Παναγιώτης Πετράκης γίνεται… κακός!

Δημοσίευση από trelli petrakitsa Σαβ Απρ 28, 2012 1:43 pm

: thanks :
trelli petrakitsa
trelli petrakitsa
Καμμένος με τα "Μυστικά"
Καμμένος με τα

Θηλυκό Τόπος : Στην αγκαλιά του Παναγιώτη μου!!!
Ασχολίες : Σχολείο, Φροντιστήρια, Διάβασμα, tv-pc, Forum, Π.Π. & Π.Μ. !

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης